PDA

Prikaži potpunu verziju : Alat za ažuriranje sajta?


>>>Stefo<<<
20.5.2011, 3:49
Radim jedan site, i problem je nastao kada su mi trazili da napravim opciju za log-ovanje. Tj, da se mogu ulogovati na site(vlasnici)kako bi azurirali txt i dodaju odnosno brisu slike iz galerije. Svaka pomoc je dobro dosla:) Mozete i preko privatne, unapred hvala.

Leon da Vinci
20.5.2011, 10:03
C Panel koji bi server trebao da ima,služi za logovanje na server na sajt. Ili ftp program kao što je Windows Commander služi za takodje logovanje na server i prebacivanje gotovih fajlova.Znači prvo ih uradi kod sebe na računaru i zatim ih prebaci.Usput jedno pitanje a kako si ti planirao da prebaciš sajt koji radiš na server?

>>>Stefo<<<
20.5.2011, 11:27
C Panel koji bi server trebao da ima,služi za logovanje na server na sajt. Ili ftp program kao što je Windows Commander služi za takodje logovanje na server i prebacivanje gotovih fajlova.Znači prvo ih uradi kod sebe na računaru i zatim ih prebaci.Usput jedno pitanje a kako si ti planirao da prebaciš sajt koji radiš na server?

Sve je to ok, znam ja da okacim site. Preko tcm sam mislio. Oni hoce da na situ ima opcija za username i pass, i da se uloguju. A kad se uloguju da ga mogu azurirati. (navodno su to nekad imali na nekom starom situ koji je ugasen... pa zato to zahtevaju)

JohnnyNT
20.5.2011, 13:24
E pa onda ili napravi mysql bazu podataka i u php napravi praktično mali CMS (naravno, moraćeš da učiš sve to ak oveć ne znaš), ili instaliraj WordPress ili Joomla pa u njemu napravi sajt.