PDA

Prikaži potpunu verziju : Minecraft server


veseliburek
29.4.2011, 0:04
Pa evo, da otvorimo temu... :)

Ja sam našao opciju za hosting servera, samo to još treba da se potvrdi kod jednog čoveka, pa da se krene u akciju... :) (biće preko veze :p)


Server će biti piratski, imena onih koji uplate novac za hosting će biti dodata na whitelist i oni će moći da igraju. Bilo bi samo poželjno da me obaveste ovde u temi oni koji su zaintresovani za plaćanje, kako bih mogao da znam koliko nas je, samim tim da se odredi visina pretplate. (po sistemu: što nas je više, to je jeftinije)

Mada ne očekujte da će moći da nas se nakantari na server više od 12 (već nas je troje u priči, možda još neko), jer su za 12 igrača potrebni upload i download od 4mbit/s, a tu je i faktor jačine servera (komp koji će biti server ću ja obezbediti, deo novca će ići na njegovo održavanje)


Sve je ovo i dalje u formi ideje i razmišljanja, videćemo kako se situacija odvija, ali jaaaavljajte se ljudiiii :D

Veljko the King
3.5.2011, 22:45
E ja sam ZA ! Nisam temu video, ja cekam nesto u minecraft temi da se napise. :D

Koliko se ja razumem whitelist se daje na nick, a kod pirata mozes sam da biras ime. Znaci neki griefer udje na nick koji je na white listi i sve zezne :/

Lazar95
3.5.2011, 22:51
Hteo bih i ja,ali sve zavisi od cene :D
Prijavljujem se

veseliburek
3.5.2011, 23:39
Danas sam igrao na jednom serveru, postoji fora da se zaštiti nalog passwordom na ulasku sa komandom /password ******, samo moram da otkrijem kako se implementira...

AngeR
17.5.2011, 22:42
Ja sam za!!!

doctor
22.5.2011, 13:33
Ja sam za ali sve zavisi od toga kolika bi bila cena :)
I, naravno, da ne funkcioniše po principu whiteliste-ova već da imamo normalan login sistem... Ja MC još nisam počeo da igram, smor mi je da igram sam :) (Pirat, ofc, kad nema PayPal-a u ovoj državi, a još nemam 18... Ali uskoro ću imati :D)

Nikola97
3.2.2013, 14:19
Meni treba jedna informacija: Mogu li kako da napravim 2 servera na jednom kompu?? Prvi server sam pravio preko Hamachi-a A neznam dali moze na jednom kompu 2 servera preko tog programa.....