PDA

Prikaži potpunu verziju : Photoshop tutorial


jovanv96
24.4.2011, 1:25
Ovo je moj prvi photoshop tutorial :) Kako da promenite boju kose - veoma je lako i za pocetnike

http://www.youtube.com/watch?v=70jVrAqyjqQ

Nadam se da ce odgledati :D

LoneWolf
24.4.2011, 11:50
Odgledao.
Postoji TONA takvih tutorijala ali ovog puta sam se nadao nekom domaćem, sa tekstom, sa glasom, sa uputstvima, kad ono "autotunirani" reper za soundtrack :boodala:

Priznajem, ovo i nije neki tut u kom možeš puno pričati, ali upravo zato ne razumijem što ga nisi ispratio glasom od početka do kraja?

P.S. Uvijek se na kraju tutorijala stave 2 slike : before i after, pa ako si se već mučio oko toga trebao si tako odraditi, napraviš PSD sa dovršenim tutorijalom a na drugom PSD-u radiš od početka. Tako se to radi.

JJ92
25.4.2011, 18:49
Evo jedan moj tutorial:


http://nine2doublej.deviantart.com/#/d3acydh


mozda ima gramatickih gresaka :a_whistli

LoneWolf
26.4.2011, 15:01
Dobar tut JJ92, temeljno, s koracima, od-do.
Možda ima nekih sitnih gram. grešaka, nisam se zagledao pretjerano u tekst koliko u tehniku ali to je oprostivo inače za ljude koji pišu tutorijale jer manje je bitna gramatika od flowa.

jovanv96
29.5.2011, 12:57
Odgledao.
Postoji TONA takvih tutorijala ali ovog puta sam se nadao nekom domaćem, sa tekstom, sa glasom, sa uputstvima, kad ono "autotunirani" reper za soundtrack :boodala:

Priznajem, ovo i nije neki tut u kom možeš puno pričati, ali upravo zato ne razumijem što ga nisi ispratio glasom od početka do kraja?

P.S. Uvijek se na kraju tutorijala stave 2 slike : before i after, pa ako si se već mučio oko toga trebao si tako odraditi, napraviš PSD sa dovršenim tutorijalom a na drugom PSD-u radiš od početka. Tako se to radi.

Hvala sto si mi rekao gde gresim, kada budem pravio novi tutorial ispravicu, iako ima tona takvih tutoriala moj je na prvoj strani kad se upise HOW TO CHANGE HAIR COLOR IN PHOTOSHOP :)

Bokile
29.5.2011, 18:05
Nije lose,odgledao sam i ja ciklion tutorijala na engleskom,najiskrenije zeleo bih jedan na srpskom...