PDA

Prikaži potpunu verziju : KME 5365 kuciste


Mean_Machine
5.8.2006, 21:11
Posto su neki upoznati sa mojom dilemom oko napajanja i kucista za nov komp evo ga jos jedan kandidat. Znam da svi vrtite ocima na pomen KME firme, ali sta me je privuklo ovom kucistu je cena (oko 60e poredjenja radi prosecno njihovo kuciste je 25e) i odlucis da procunjam po netu.
Osobine kucista:
Big tower
Bez srafno monitranje optike,diskova i kartica
450W napajanje.:rofl:
Vratanca i drska za nosenje

Dizajn mi se svideo.
Kao i uvek birne me napajanje. Doduse video sam na forumima da ljudi furaju na KME 500W 7800GT i AMD 4000+.
Ako je iko imao prilike da vidi ovo kuciste u radu ili zna kako radi napusite.
E da ne zelim da mi pricate kako rade drugi modeli jer me interesuje ovaj model kucista i pogotovo napajanje od "450W"

Freško
6.8.2006, 2:02
Prijatelju ne mogu bas da ti kazem sta mislim o modelu KME 5365 njega nisam video uzivo ali ti mogu reci za model KME 5362 to je kuciste iz iste serije kao i KME 5365 samo sto je nize za 1/3 i ima slabije napajanje , mogu ti reci da plastika na kucistima deluje vrlo "plasticno" ako me razumes sta hocu reci nije kao kod recimo coolermastera ili asusa.... finalna obrada je veoma losa pa cak i dizajn nije nista posebno ona prednja maska ti je kopija chiefteka :kreza: znaci ja ti prenosim moj licni utisak posto sam jedno vreme radio u servisu i sklopio sam nekoliko jeftinijih masina u tom kucistu ...ja licno nisam odusevljen ali se ni jedno nije vratilo na reklamaciju .... doduse nismo u njih ni stavljali neke posebne zverke od kartica uglavnom neke radeone i nvidie iz najnize klase... n6200 rx300... sta da ti kazem na slici izgledaju lepo ali... najbolje bi bilo ako bi mogao da odes do firme u cijem si cenovniku video taj KME 5365 i da ga izbliza pogledas
moje licno mislenje je da je unutrasnjost tog kucista vrloo upotrebljiva ali da bi za neku iole ozbiljniju konfiguraciju trebalo da ide i neko napajanje nekog ozbilnijeg proizvodjaca...:dedica:

Mean_Machine
6.8.2006, 11:27
Prijatelju ne mogu bas da ti kazem sta mislim o modelu KME 5365 njega nisam video uzivo ali ti mogu reci za model KME 5362 to je kuciste iz iste serije kao i KME 5365 samo sto je nize za 1/3 i ima slabije napajanje , mogu ti reci da plastika na kucistima deluje vrlo "plasticno" ako me razumes sta hocu reci nije kao kod recimo coolermastera ili asusa.... finalna obrada je veoma losa pa cak i dizajn nije nista posebno ona prednja maska ti je kopija chiefteka :kreza: znaci ja ti prenosim moj licni utisak posto sam jedno vreme radio u servisu i sklopio sam nekoliko jeftinijih masina u tom kucistu ...ja licno nisam odusevljen ali se ni jedno nije vratilo na reklamaciju .... doduse nismo u njih ni stavljali neke posebne zverke od kartica uglavnom neke radeone i nvidie iz najnize klase... n6200 rx300... sta da ti kazem na slici izgledaju lepo ali... najbolje bi bilo ako bi mogao da odes do firme u cijem si cenovniku video taj KME 5365 i da ga izbliza pogledas
moje licno mislenje je da je unutrasnjost tog kucista vrloo upotrebljiva ali da bi za neku iole ozbiljniju konfiguraciju trebalo da ide i neko napajanje nekog ozbilnijeg proizvodjaca...:dedica:

Naravno da cu pre kupovine da pogledam kuciste.Slazem se u potpunosti sa tobom, samo sam hteo da cujem od nekog ko ima iskustva sa ovim kucistem (ti si radio nize kuciste istog tipa) Ma najverovatnije cu uzeti neki Chieftec(BG-02) ali se sada samo raspitujem.

Beagle
25.8.2006, 16:37
Ma kakav bre KME! ja imam komp duuugo vremena, i iz licnog iskustva ti preporucujem da ne stedis na tome! ako oces da prodjes jeftinije, a opet da dobijes solidne i upotrebljive delove, kupi chieftec kuciste bez napajanja, i napajanje firme LC, ili Cooler Master (ne mora da bude najskuplje, ali opet ce da bud bolje resenje nego KME). mom drugaru je crklo napajanje pre dva dana (takodje ima KME kuciste) i sada se moli bogu da mu nije crklo jos nesto. razmisli dobro, i ne cepidlaci na kvalitetnom napajanju.:Freddy: :Freddy:

Garson
25.8.2006, 21:28
Ma najverovatnije cu uzeti neki Chieftec(BG-02)
Dobra dilema, KME za 30e ili Chieftec za 80e.:confused:

Zooo
26.8.2006, 1:51
Ako kućište i uzmeš nema veze, na tome uštedi, ali napajanje nemoj nikako.
Na tome ne treba štedeti, uzmi neko redovno napajanje jer od njega ti
zavisi rad svih ostalih komponenti.

Beagle
26.8.2006, 19:48
neko ovde na forumu pomenu eurocase kuciste, koje se pravi u ceskoj. nahvalise ga ljudi posteno za cenovnu kategoriju u kojoj se nalazi.