PDA

Prikaži potpunu verziju : Rango - Poklanjamo karte za PREMIJERNU projekciju 17. marta 2011.


Nenad Vasovic
15.3.2011, 15:46
RANGO je priča o putešestviju napuštenog kameleona i vodi nas od samoće, sve do nepreglednog prostranstva pustinje Mohave. Za kameleona glumca koji je oduvek želeo da igra heroja, Rango je pronašao publiku kojoj je heroj zapravo i potreban. On se pretvara da je čovek od zakona u žednom gradu po imenu Prašina. Uskoro shvata da postoji razlika između glume i stvarnog života i primoran je da se suoči sa sopstvenim problemima identiteta i spozna smisao pravog prijateljstva. Mora da dovrši svoju potragu i raskrinka zaveru koja stoji iza nestašice vode u čitavom gradu. To je uloga života ali ona sa sobom nosi puno opasnosti i još više rizika!

Režija: Gor Verbinski
Uloge: Džoni Dep, Bil Naji, Timoti Olifant, Ajla Fišer, Ebigejl Breslin, Alfred Molina

DDgoDooApwM

U režiji Gora Verbinskog, poznatog po epskom serijalu "Pirati sa Kariba", ovaj neobični animirani vestern u glavnoj ulozi ima nominovanog za Oskara Džonija Depa.

Više podataka o filmu možete saznati iz teksta objavljenog u martovskom broju Sveta kompjutera - http://www.sk.rs/2011/03/skkf01.html

Film RANGO počinje da se premijerno prikazuje u Srbiji 17. marta, u bioskopima Ster Cinemas, Kolosej, Tuckwood i Arena NS.

http://www.sk.rs/2011/03/skkf01.velika.jpg

U susret premijeri filma "Rango", u saradnji sa distributerskom kućom Taramount, pripremili smo za sve vas malo iznenađenje.

Poklanjamo 5 kompleta po dve karte za premijernu projekciju u bioskopu Kolosej (TC Ušće) u Beogradu, 17. marta 2011. godine u 18.40h. Prvih 5 korisnika koji se budu prijavili u ovoj temi dobiće po dve karte za projekciju.

Lične podatke ćemo vam zatražiti preko Ličnih poruka, a karte ćete preuzeti na blagajni bioskopa Kolosej u tržnom centru UŠĆE, 15 minuta pre početka projekcije.

DBrave
15.3.2011, 15:54
Hvala :alealeee:

edit: vidim da je slab odziv, ako nema zainteresovanih, dajte jos 2, da bude 2 para :D

Shonkas
15.3.2011, 18:26
Prijava!

TearDrop
15.3.2011, 18:31
Jos jedna prijava....Steta da se ovakvo ostvarenje ne vidi :D

veseliburek
15.3.2011, 18:41
Može i dve za mene? :)

Sun Tzu
15.3.2011, 20:19
Aj kad niko neće, oću ja. :D

wolf88
15.3.2011, 20:33
Pih, zamalo :D

VojaM
15.3.2011, 20:58
OK, momci, imate meste, imate vreme, pa se vidimo (ako se prepoznamo) :D
Ja nosim naočare i bradu :D

DBrave
15.3.2011, 21:12
jeee !! Film ce da bude otkacen skroz, ocekujem glupiranje kao u Megamindu i da se ismejem posteno :opanachke

edit: cekamo pm :)

Mario Pavićević
16.3.2011, 12:08
Mogla je redakcja sa se otvori i da i saradnicima udeli koju kartu:to_care:

Shonkas
16.3.2011, 12:18
Hoce neko da nas kontaktira preko licnih poruka u vezi nasih podataka...mozda Voja?? :D

TearDrop
16.3.2011, 12:24
Ma vidis trolla iznad kao mogli su i saradnici da dobiju.....:DCudan je meni Voja....Vidis da se oblaci ko Klark Kent samo sto on ima jos i bradu :kreza:...Samo cekam da kazu tema zatvorena jer clan redakcije utece s kartama :kreza: :D

VojaM
16.3.2011, 13:23
Aj sad prvih pet (DBrave, Shonkas, TearDrop, veseliburek, Sun Tzu) da mi na LP pošalju svoje pravo ime i prezime. Spisak imena predaćemo predstavniku distributera, a on će srediti da vas karte čekaju na blagajni.

Dakle, vidimo se sutra uveče. ;)

Sun Tzu
16.3.2011, 13:53
Kao što rekoh Voji sad, neću ići ja jer sam zauzet tad, ide majka sa jednim klincem. :)
Da znate, da me ne tražite tamo.. :D

DeCoy
16.3.2011, 18:33
A ja sam taman mislio da ces Healiuma da vodis...

Sun Tzu
16.3.2011, 18:50
Da je neka romantična komedija... ;)

Markonije
17.3.2011, 15:07
E jel se secate onog pevaca sto je kratko blesnuo na Gold Music sceni,lik se zvao Goran a umetnicko ime mu je bilo RanGo,kao brz je on znash,startan fazon :kreza:

I ovaj gekon isto trci fazon kao dehidriran po pustinji...al lepa animacija nema zezanja,vredi videti na velikom platnu svakako

Bokile
17.3.2011, 15:33
E jel se secate onog pevaca sto je kratko blesnuo na Gold Music sceni,lik se zvao Goran a umetnicko ime mu je bilo RanGo,kao brz je on znash,startan fazon

Ne, ne secam se... Srecom...

TearDrop
17.3.2011, 18:22
Ljudi ostace mi karta viska,pa ako neko zeli i dalje da ide tjst ako moze da stigne nek mi se samo javi preko licne poruke pa cemo se dogovoriti ....