PDA

Prikaži potpunu verziju : Subtitle


ivance95
22.2.2011, 19:23
Kako da "zalepim" titl na .avi fajl, ali bez ikakvog konvertovanja? Nailazio sam na razne programe, ali svi konvertuju fajl. Ne zelim da ga konvertujem zbog toga sto je fajl 1080p, zbog gubitka kvaliteta.
Unapred zahvalan

Spawn BG
23.2.2011, 14:59
AVIAddXSub... mada za gledanje na kompu nije potrebno, a takav video se ne može gledati na običnom kućnom DVD-u. Ako imaš neki od ovih novih BD plejera, a ne sviđa ti se njihov izgled slova, onda ti je AVIAddXSub najbolje rešenje.

ivance95
24.2.2011, 7:24
U pitanju je LOTR 3, podeljen u 4 .avi fajla od po 4,5GB. Problem je sto DVD nece da mi cita .avi, pa sam hteo da napravim DVD disk sa ubacenim prevodom.

despot77
24.2.2011, 9:38
U pitanju je LOTR 3, podeljen u 4 .avi fajla od po 4,5GB. Problem je sto DVD nece da mi cita .avi, pa sam hteo da napravim DVD disk sa ubacenim prevodom.

U tom slučaju ne možeš izbjeći rekompresiju... a moja preporuka je free program "DVDFlick" od .avi kreira klasični DVD sa prevodom koji se po potrebi uključuje ili isključuje, moguće kreirati i DVD meni...
Malo kvalitetniji ali i komercijalna varijanta je "ConvertXtoDVD"

Spawn BG
24.2.2011, 12:13
DVD... znači baj baj HD... i NTSC i PAL DVD imaju širinu slike 720 piksela, ti govoriš o 1080p (1920×1080). To nikako nećeš moći da odradiš bez rekompresije i smanjivanja rezolucije. Sačuvaj ti to tako kako jeste dok ne nabaviš neki BD plejer... 'leba ne traži, vodu ne traži.