PDA

Prikaži potpunu verziju : Fifa 11 pc Manger mode


bogi
13.2.2011, 18:35
zasto u Manager mode fifa 11 pc u ligi sampiona ili ligi evrope kada hocu da odigram mec izbacuje mi poruku da nemam "full squad" i onda moram da predam mec? inace, u timu ima u proseku od 23 do 26 igraca, vodim sam racuna o crvenim kartonima, o igacima koji prelaze u zimskom prelaznom roku... sta je problem, u igrici ili postoji neko pravilo u stvarnom zivotu za koje ne znam...?

OrthodoxBabec
13.2.2011, 19:06
zasto u Manager mode fifa 11 pc u ligi sampiona ili ligi evrope kada hocu da odigram mec izbacuje mi poruku da nemam "full squad" i onda moram da predam mec? inace, u timu ima u proseku od 23 do 26 igraca, vodim sam racuna o crvenim kartonima, o igacima koji prelaze u zimskom prelaznom roku... sta je problem, u igrici ili postoji neko pravilo u stvarnom zivotu za koje ne znam...?

Moras da ubacis u postavu igrace,moj ti je savet klikni da ti pomocni trener izabere postavu.

bogi
13.2.2011, 20:04
sta podrazumevas pod tim da ubacim igrace u postavu?

OrthodoxBabec
13.2.2011, 22:27
sta podrazumevas pod tim da ubacim igrace u postavu?

Ako je neki igrac slucajno povredjen ili ima kartone,ti ih zameni.Ali izbaci ih i iz rezervi skroz i ubaci neke koji mogu da igraju,moze biti i do toga.

bogi
14.2.2011, 0:11
probao sam ovo sa pomocnim trenerom i upalilo je, hvala ti puno, ali veruj mi da sam bas pazio da igraci sa kartonima i sa povredama ne budu ni u zamenama, sve sam se preispitao i bas me je izvelo iz takta

OrthodoxBabec
14.2.2011, 12:50
probao sam ovo sa pomocnim trenerom i upalilo je, hvala ti puno, ali veruj mi da sam bas pazio da igraci sa kartonima i sa povredama ne budu ni u zamenama, sve sam se preispitao i bas me je izvelo iz takta

Edit:Ladno sam utripovao da je FM u pitanju nisam ni video da pise ''Manager mode",svejedno isti klinac ;)

Sto brat nije pitao u FIFA 11 temi?

DeCoy
14.2.2011, 12:53
Čovek pita za FIFU, a ne za FM...