PDA

Prikaži potpunu verziju : Zmajče...


[Imzadi]
23.7.2006, 2:43
Bila bih jako zahvalna svakome ko mi pomogne da se setim kako se zove ova igrica, moram da je pronađem jer sam je davno igrala i super je... Negde je između strategije i avanture, a radnja je sledeća:
mali zmaj koji treba da spase svet tako što ide iz sela u selo i ubija razne monstrume... bljuje vatru, baca razne magije, a kad ih sve poubija onda izgradi selo na tom mestu...i čini mi se da ruši i kuće monstruma (ustvari nisu to baš kuće neko više neke kao, fabrike za proizvodnju monstruma)...:) Mislim da su je pravili Rusi, nisam sigurna...
Hvala unapred svima koji pokušaju da mi pomognu...:n_klanja:

mad_skillz
23.7.2006, 2:51
Bila bih jako zahvalna svakome ko mi pomogne da se setim kako se zove ova igrica, moram da je pronađem jer sam je davno igrala i super je... Negde je između strategije i avanture, a radnja je sledeća:
mali zmaj koji treba da spase svet tako što ide iz sela u selo i ubija razne monstrume... bljuje vatru, baca razne magije, a kad ih sve poubija onda izgradi selo na tom mestu...i čini mi se da ruši i kuće monstruma (ustvari nisu to baš kuće neko više neke kao, fabrike za proizvodnju monstruma)...:) Mislim da su je pravili Rusi, nisam sigurna...
Hvala unapred svima koji pokušaju da mi pomognu...:n_klanja:
jel to platforma jer sam ja igrao jednu bukvalno istu igru kad sam bio klinac , imala je ime neko pa onda sufiks 3D , skroz isto kao shto si ti opisala..:D
samo ne mogu sad da se setim imena , ali ne znam bash da je strategija , meni je lichilo skroz na avanturu :)

holodoc
23.7.2006, 2:52
"I of the Dragon"
Primal Software, 2003.

http://www.primal-soft.com/en/games/theiofthedragon/

[Imzadi]
23.7.2006, 2:56
Da, "I of the Dragon"...:) Hvala!
Još je i akcija a ne strategija... strašno... :)

edit:
za one koji nisu igrali: ovo je najbolja igrica na svetu!:n_klanja:

mad_skillz
23.7.2006, 3:04
Da, "I of the Dragon"...:) Hvala!
Još je i akcija a ne strategija... strašno... :)

edit:
za one koji nisu igrali: ovo je najbolja igrica na svetu!:n_klanja:
znachi vredi li skinuti? sad sam video review , nije loshe :D

[Imzadi]
23.7.2006, 3:07
Pa veruj mi da je moćan osećaj kad monstrumu oduzimaš energiju i gledaš kako "crkava":) ... a pri tom imaš i cilj - da spaseš svet... Ja volim ovakve igrice, možda nekoga smori konstantno ubijanje monstruma i letenje, ali meni je to ql:D ... Preporuka u svakom slučaju.

REDisLAW
23.7.2006, 20:30
Ha, ja sam to igrao na mobilnom... Mislim da se zove "Ion the Dragon", ali nisam baš siguran...

GrimReaper
23.7.2006, 21:49
Te dve igre nisu iste. :dedica:

Zmaj
30.7.2006, 23:13
imam ja tu igru...presao sam je dva puta, prvi put sa onim vatrenim, a drugi put sa nekromanserom...nabolji zmaj na svetu...ko o cemu zmaj o zmaju...kome treba a ne moze da je nabavi javite mi se...:dzavo: