PDA

Prikaži potpunu verziju : FL/>4S_SQUAD</REFERENDUM


BabaRoga
20.7.2006, 11:21
Predlog je da Konzilijum >4S_SQUAD< klana cine sledeci piloti:

PcelicaMaja / Dame imaju prednost :) Loodi PreF Bobi Toshica Doncha Stampajzer BabaRoga:a_whistli







Uloga Konzilijuma je da:


profilise, sumira, organizuje ideje, predloge i misljenja clanstva te da ih kao takve po mogucstvu i implementira

da prati forume, organizuje glasanja, maksimalno ukljucuje clanstvo u svim odlukama [izuzimajuci samo one koje zbog hitnosti moraju biti donete od strane Konzilijuma ili zamenika Konzilijuma]

da stiti demokratsku orjentaciju unutrasnjeg uredenja a to znaci da je svaki clan podjednako vazan i da se svaciji trud i ulozena energija i vreme postuju

da komunicira sa adminima i drugim zastupnicima drugih subjekata vezano direktno ili indirektno za FL




Glasajte, imate dve opcije, bice javnog tipa da bi videli da li glasa nase clancstvo ili ne. Ako predlog prode, objavicemo sve ostale detalje.

I slobodno komentarisite o ovome ovde....:alealeee:

Mario Pavićević
20.7.2006, 11:35
Pa zaduzite nekog i za prijem novih clanova,obuku,oragizaciju zaduzenja clanova u timu....

dodgeme
20.7.2006, 11:47
ja sam glasao protiv zato shto nema mene na toj listi :P

BabaRoga
20.7.2006, 14:19
Pa zaduzite nekog i za prijem novih clanova,obuku,oragizaciju zaduzenja clanova u timu....

To smo sve detaljno odredili, ali prvo da vidimo sta ce biti sa predlogom. Ako prode sve ce biti objavljeno.

PreF
20.7.2006, 14:51
Samo se vi lepo dogovarajte, organizujte, a ja kakva zaduženja dobijem, njih ću i da izvršavam...
Do tad, nabijamo kill-ove, nabijamo kill-ove..
I dajte ovi što su <4S_CLAN>, predjite u >4S_CLAN<, i izbrišite stare char-ove da ne budu dve frakcije na serveru, sramota je:)
Poz
PreF:kreza:

PcelicaMaja.
20.7.2006, 15:54
Da li je neko sastavio listu svih clanova tj. novu, da se zna ko sve glasa i dokle ce to trajati,da li je postavljen neki rok, do kad glasamo?:confused: Ovako to moze da traje u nedogled!:icon_scra Ustvari, ja bih da znam kad ce biti konacni rezultati?:D
:ciao:

BabaRoga
20.7.2006, 17:49
Da li je neko sastavio listu svih clanova tj. novu, da se zna ko sve glasa i dokle ce to trajati,da li je postavljen neki rok, do kad glasamo?:confused: Ovako to moze da traje u nedogled!:icon_scra Ustvari, ja bih da znam kad ce biti konacni rezultati?:D
:ciao:

Da, zna se, traje do 30.07; mmn2911 sastavlja listu aktivnih clanova; opsirnije u FL temi koju je pokrenuo mmn2911.....

:dedica: :ciao:

PreF
22.7.2006, 3:55
Alo, referendum...

http://www.voidserver.com/modules.ph...ewtopic&t=6393

da vidite kako to treba da izgleda, a mi ćemo po svemu sudeći biti good guys,
znači neki Navy, Police, Security... Što i ne mora apriori da budu good guys, ali to sad nije bitno...
Bitno je da bi trebalo da postoji neka priča, da bi mogli da se igramo k'o deca, što valjda i jeste poenta cele ove naše zaje***cije:a_bleh:

E, da a himna:"SvemirskaPolicija", bababam bam bam, neću ništa da znam..
Dobre su reči, a ko hoće nek obrađuje u tehno, trance, dance i koji god hoće fazon
Maa.. s**em i ja svašta..:boodala:

Poz
PreF:kreza:

BabaRoga
22.7.2006, 15:45
Alo, referendum...

da vidite kako to treba da izgleda, a mi ćemo po svemu sudeći biti good guys,
znači neki Navy, Police, Security... Što i ne mora apriori da budu good guys, ali to sad nije bitno...
Bitno je da bi trebalo da postoji neka priča, da bi mogli da se igramo k'o deca, što valjda i jeste poenta cele ove naše zaje***cije:a_bleh:



U dosadasnjim diskusijama ubedljivo preovladava misljenje da budemo nezavisni klan, sa svojom politikom koja ne mora da se nadovezuje na niciju.
Sto ce reci da mozemo biti i osvajaci, dakle i protiv nekog navy klana sto ce zavisiti od nasih interesa i geostrateskih desavanja na Void-u.

Uglavnom ne zuri se PreF, zvanicna objava "detalja" ne moze ici dok se ne proglasi Konzilijum. A medu "detaljima" su i zaduzenja koja su neki dobili vezano za dobru pricicu!:kreza:

:alealeee: :alealeee: :alealeee:

PreF
22.7.2006, 16:22
E, to! Pričica.. A kad će?:kreza:

Nicolas
22.7.2006, 17:04
Povlacim glas, nisam shvatio iz prve o cemu se radi;)