PDA

Prikaži potpunu verziju : Igre Bez Ubijanja


Johny Atos
4.12.2005, 1:21
Kad se vec diskutuje o najbrutalnijim... ;)
Igrate li neke igre u kojima ne morate da ubijete nekog/neshto da bi ste doshli do cilja?
Mada chini mi se nije veliki izbor takvih igara... Koja vam je omiljena?
Meni je za kratko vreme postala omiljena Icy Tower (rekord kombo 113 :cool: ).

mmilos085
4.12.2005, 1:28
Kad se vec diskutuje o najbrutalnijim... ;)
Igrate li neke igre u kojima ne morate da ubijete nekog/neshto da bi ste doshli do cilja?
Mada chini mi se nije veliki izbor takvih igara... Koja vam je omiljena?
Meni je za kratko vreme postala omiljena Icy Tower (rekord kombo 113 :cool: ).
ah taj Icy Tower... bese 2 turnira u lokalnoj igraoni u Zemunu...
moj licni rekord je 201 combo, a sto se tice spratova stigoh do 565...

Nema ubijanja, hmmmm... Mozda The Incredible Machine, mada ako se ne varam ima deo kada padne nesto pa osamuti... ili....

Recimo ja volim posle silnog klanja i ubijanja da sednem za neku sportsku simulaciju. Ej pravis faul, ali ne ubijas...

Ili na primer Tycoon/SimS igre.. niko ne gine...(Osim kada izlete iz RollerCoastera :rolleyes:)

Ali definitivno naj NE Brutalnija igra
BARBI RACE AND RIDE :D :D

Shlaymara
4.12.2005, 1:34
pa, verovatno The Incredible Machine

Marko_L
4.12.2005, 1:55
Mada chini mi se nije veliki izbor takvih igara...
Kako nije veliki izbor ?
Pa imaš kao prvo simulacije stvaranja, uglavnom Sim i Tycoon tip igara (Sim City, Industry Giant, Transport Tycon, jes da je mator, al ja ga i dalje igram :), Sims...), zatim imaš sportske simulacije (FIFA serijal, NBA Live serijal, Winning Eleven serijal...), zatim imaš borilačke igre (gde se "zakiva", al se ne ubija), zatim imaš i mnoge logičke igre bez ubijanja (Tetris, Chromatron, Clockwork...), pa onda društvene igre (neki šah, Risk, Cluedo, Solitarie...), a da ne zaboravimo i simulacije vožnji (Need For Speed serijal, Paris-Dakar Rally...), a ima i avantura gde nema ubijanja...kad bolje pogledaš, ima više "neubilačkih" igara, nego ovih drugih.

mmilos085
4.12.2005, 2:01
Kako nije veliki izbor ?
Pa imaš kao prvo simulacije stvaranja, uglavnom Sim i Tycoon tip igara (Sim City, Industry Giant, Transport Tycon, jes da je mator, al ja ga i dalje igram :), Sims...), zatim imaš sportske simulacije (FIFA serijal, NBA Live serijal, Winning Eleven serijal...), zatim imaš borilačke igre (gde se "zakiva", al se ne ubija), zatim imaš i mnoge logičke igre bez ubijanja (Tetris, Chromatron, Clockwork...), pa onda društvene igre (neki šah, Risk, Cluedo, Solitarie...), a da ne zaboravimo i simulacije vožnji (Need For Speed serijal, Paris-Dakar Rally...), a ima i avantura gde nema ubijanja...kad bolje pogledaš, ima više "neubilačkih" igara, nego ovih drugih.
Kao sto rekoh... pogledaj sta sam 1 post pre rekao za Tycoon igre, odlicna razbibriga...

Johny Atos
4.12.2005, 5:06
E vidish kako u trenutku nisam razmishljao i potpuno sam zaboravio na tycoone i upravljachke simuacije ( mmm Sim City 3k :homer s. drueling style: ) :D
I te sportske gluposti koje sam igrao tri puta u zhivotu u trenutcima extremne dosade. :p
Dobro i koje su vam omiljene? I Koje tycoone preporuchujete poshto ih ja nisam neshto puno igrao . :o

Jel igrao neko igricu Holiday (http://www.the-underdogs.org/game.php?id=516) - neshto kao sim city 2k, gradi se turistichki cetar na ostrvu. Voleo bih da znam jel ima neka modernija verzija ove igre poshto je mnogo dobra. :)

3dM@niak
4.12.2005, 16:03
JA volim avanture, tipa Neverhood, ili Syberia... Tu nema ubijanja... :D I NARAVNO The incredible machine , svi parcici....

doom_lord
4.12.2005, 16:08
Meni najbolja igra bez ubijanja je Transport Tycoon, ona me je najvise zadrzala pored kompa.

mmilos085
6.12.2005, 0:59
Meni najbolja igra bez ubijanja je Transport Tycoon, ona me je najvise zadrzala pored kompa.

Ne znam za vas, ali mene su sledece igre najvise zadrzale
OD TYCOON

Roller Coaster Tycoon 3
Zoo Tycoon 2

A OD Sim

Sim City 4000
The SimS

Johny Atos
6.12.2005, 2:13
A OD Sim
Sim City 4000
The SimS
Eee, kako me je samo SC4 razocharao.:( A imao je tako puno potencijala...
I The Sims 2, prvi simsi su bili sasvim ok, dvojka nije donela nishta interesantno.:( Najzabavniji deo mi je bio kreiranje charactera. :|

vladale
6.12.2005, 14:27
Hm.. Broken Sword?

Gorgoroth
6.12.2005, 22:40
UUUH...HHHMM...PffffRt...JoJ...aaa Counter Strike?:D

mmilos085
7.12.2005, 1:04
Joj ne znam zasto te je BAS toliko razocarao SimCity 4K...po meni je lepo uradjen
Takodje i SiMs2, ali tu se slazem, previse je nekako, jednolican. ali o5 evo primera...za SiMs 1 izaslo je "lupam" 10 ekspanzija, a za 2 samo 2 oficijalne, tako da bi bilo zanimljivo videti u kom pravcu ide proizvod koji mlati milione u svetu, kao i srca devojaka...
Npr. University mi je bio extra dodatak...sav taj trud oko ocena, pa zurke,pa sex..extra
C'ya

Johny Atos
7.12.2005, 1:36
Joj ne znam zasto te je BAS toliko razocarao SimCity 4K...po meni je lepo uradjen
Lepo je uradjen, odnosno zgradice i sve izgleda mnogo lepo. Ali igrica je prespora, morash mesec dana da igrash jedan te isti grad da bi video neko napredovanje u vodi transformisanja iz sela u grad. Drugo, onaj ceo sistem u kojem grad saradjuje sa drugim gradovima iz regiona je fenomenalna ideja, ali kako u regionima nije bilo vec gotovih gradova (mogu se izbrojati na prste jedne ruke...) potencijal toga se nije mogao iskoristiti. Naravno nisam imao zhivaca da pravim 7 gradova odjednom. I tako, imam josh dosta da kazhem, ali da ne duzhim... :)

mmilos085
8.12.2005, 1:04
Shvatam ja tebe...ali simulacija je postala SIMULACIJA...nije vise lako kao u prethodnim delovima...morash vishe taktike da primenish...:

Dru1D
24.1.2007, 18:16
UUUH...HHHMM...PffffRt...JoJ...aaa Counter Strike?:D

LOL:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :tapsh: :tapsh: :tapsh:

bzuva
24.1.2007, 21:17
Ja u CSu ne ubijam nikog... :(

Nego, sad ste me zapalili za SimCity4, idem da probam da pravim neki gradicj!

VeNoM
24.1.2007, 22:15
sam and max hit the road
stupid invaders
itd

bzuva
24.1.2007, 22:19
E, stupid invaders je ludilo od igre...

flaster
24.1.2007, 22:22
Football Manager 2007! :D

DorianGrey
24.1.2007, 22:26
Hm, pa najvise me zadrzao Uru - Ages Beyond Myst, pa onda razne vrste simulacija voznji, pa onda nema ubijanja u Ballance, gde je cilj da upravljate kuglicom i predjete razne prepreke, ima dosta "neubilackih igara" :D

tab503
25.1.2007, 14:10
Covek verovatno nije mislio na "specijalizovane" igrice tycoon, sport, avanture i slicno.
Pretpostavljam da je mislio na FPS ili iz treceg lica koje su po "defaultu" nasilne.

Jedna prava takva igrica bez ubijanja je ...
Zaboravih joj ime :)
Radjena je po filmiu sa Brusim Vilisom a tema je da si ti u Nemackom logoru za vreme drugog svetskog rata i treba da pobegnes iz njega. Razne misije, razni logori i slicno.
Dosta "razmisljacka" igra.
Meni se bas svidela i nema ni jedno ubistvo u njoj :)
Ipak je radjeno po filmu Brusa Vilisa a ne Bate Zivotinje :)

B@NE
25.1.2007, 15:16
Avanture izmedju ostalog, a ovih dana sam se navukao i na AbstracticU jako zarazna igra.

Ne$A
25.1.2007, 21:16
The Secrets of Da Vinci, Syberia, 101 dolmatinac - najbolje P&C igre koje sam igrao;)

bzuva
26.1.2007, 12:01
Ipak je radjeno po filmu Brusa Vilisa a ne Bate Zivotinje :)

Pa ti bash nisi gledao Die Hard? ;)

Mile-Contrash
2.2.2007, 17:43
Sims mozda? (i prvi i drugi deo)

WORM
4.2.2007, 12:24
Worms
Sims
Sims 2

M1los
4.2.2007, 12:35
Worms :confused: :) :D

@ tab503
Da se igra ne zove POW (tako nekako)?

tab503
5.2.2007, 14:07
e da
tako je.

Belfegor
5.2.2007, 23:37
[QUOTE=WORM]Worms
ne znam na koje worms misli:icon_scra
probajte duble bable hero- neverovatno zarazno

Renee
8.2.2007, 19:59
FM 2007
NFS
Roller Coaster Tycoon
Sim City
Sims

kale
15.2.2007, 17:49
el postoji neki tycoon sa proizvodnjom automobila ja sam imao neki ali davno davno...

DOCc
21.2.2007, 19:44
Ali definitivno naj NE Brutalnija igra
BARBI RACE AND RIDE :D :D

Pa dobro.. Mozda je igra NEbrutalna, ali su posledice katastrofalne :dzavo:

Ne secam se da li ima u The Longest Journey

Mil00rad
21.2.2007, 20:36
E,moji vi-zaboravili ste na NFS:U2!U voznjama nema pucnjave.;)

crossover
3.3.2007, 4:03
The Movies
Transport Tycoon
Monkey Island
Day of the Tentacle
Katamari Damacy (PS2)
Okami (PS2)
...pa onda simulacije hakerisanja tipa Uplink, Steer Hacker

Ima baš dosta igara bez ubijanja.

Ne secam se da li ima u The Longest Journey

Nema, koliko se ja sećam.