PDA

Prikaži potpunu verziju : The Tiny Bang Story


newb
23.12.2010, 6:56
Evo necega sto ce se verovatno svideti onoj ekipi koja je volela samorost i machinarium.


Evo sajta http://www.colibrigames.com/
Igra je zakazana za q1 2011

M9a5M8H4cB0&feature=player_embedded"]

nameless1
23.12.2010, 10:59
Da, potseca malo na Samorost. Lepo izgleda..:)

newb
1.5.2011, 16:24
izaslo.

LoneWolf
1.5.2011, 17:10
Ima neki svoj "šmek" a muzika na trejleru je totalno opuštajuća (pod uslovom da je to zaista ingame muzika, ako jeste odlično je urađena zvučna podloga) :tapsh:

getawayblues
1.5.2011, 17:40
Sjajne ideje i atmosfera u jednoj, ipak, prije svega casual avanturi. Par interesantnih ali hiljadu puta vec vidjenih zagonetki, opet nije dovoljno da bude pristojan izazov - ali sveukupna atmosfera i setting jesu. Ja sam zadovoljan, jer je ipak avanturica jako originalna i pravo osvjezenje.

LoneWolf
1.5.2011, 22:19
Nikako ovo ne može zadovoljiti apetite "matorih" i okorelih avanturista al' za vikend-zabavu je OK.

Miki1987
11.6.2011, 0:43
Еее, раније нисам играо ове квазиавантуре и могу рећи да ми се баш допало. У СК-у су напљували оне загонетке, али осим једне (са оним вентилима-цевима) ни једна ми није била глупа или превише напорна, онако таман. Чак су ме те загонеткице и мотивисале да тражим све оне глупости по екрану. Дакле сасвим промашен текст у СК-у.
Графика је добра, само да је могућа већа резолуција :(

Које игре препоручујете на овај фазон?

newb
11.6.2011, 4:35
Еее, раније нисам играо ове квазиавантуре и могу рећи да ми се баш допало. У СК-у су напљували оне загонетке, али осим једне (са оним вентилима-цевима) ни једна ми није била глупа или превише напорна, онако таман. Чак су ме те загонеткице и мотивисале да тражим све оне глупости по екрану. Дакле сасвим промашен текст у СК-у.
Графика је добра, само да је могућа већа резолуција :(

Које игре препоручујете на овај фазон?

Proguglaj

-Samorost 1,2
-Machinarium
-World of goo

caine
11.6.2011, 13:56
Ahm, mislim da sem izgleda Samorost nema veze sa The Tiny Bang Story, a tek World of Goo... Machinarium ima nekoliko sličnih zagonetaka, ali je ipak drugi žanr u pitanju.

Ja preporučujem kvaziavanturističke serijale Drawn i Mystery Case Files.
У СК-у су напљували оне загонетке, али осим једне (са оним вентилима-цевима) ни једна ми није била глупа или превише напорна, онако таман. Чак су ме те загонеткице и мотивисале да тражим све оне глупости по екрану. Дакле сасвим промашен текст у СК-у.

Pa, u SK-u piše da je najveći problem što su zagonetke već viđene ihihi puta, a ne da su loše. Loše su one nove kojih ima malo.

Miki1987
15.6.2011, 20:23
Још једна добра игра која је добила незаслужено малу оцену : Cargo!
Акциона авантурица са много шарма.

Dekip
15.6.2011, 21:38
Једна од оних игара које се играју са мозгом на леру. Подсећа ме мало на Биг Фиш игре у смислу скривалица, али има доста тога што је издваја од поменутих. Од свих загонетки, задржао сам се само код оних вентила.

Немам замерке на то што су загонетке старе, битно је да су солидно уклопљене.

Од мене, све препоруке.