PDA

Prikaži potpunu verziju : O profilu i još ponešto


- Peki -
14.12.2010, 20:15
A ako neko hoce da izbrise profil gde se nalazi ta opcija ? U cemu je razlika izmedju moderatora i administratora ? Jel dobijaju moderatori i administratori neki kes ili je sve ovo samo forum koji sluzi za pomoc i gde se ne zaradjuje ? Jel su to ljudi koji ucestvuju u brojevima casopisa ( s k ) ? Kako se pojtaje jedan od njih ?

Luka.zip
14.12.2010, 20:24
1. Nigde
2. Administratori su jaci
3. Da
4. Da
5. Tesko

Pandemonium
14.12.2010, 20:24
Who is the Milkman? (http://th01.deviantart.com/fs10/300W/i/2006/084/0/0/Boyd___The_Milkman___Cooper_by_Sage_of_Light.jpg) :D

urke
14.12.2010, 21:14
A ako neko hoce da izbrise profil gde se nalazi ta opcija ? U cemu je razlika izmedju moderatora i administratora ? Jel dobijaju moderatori i administratori neki kes ili je sve ovo samo forum koji sluzi za pomoc i gde se ne zaradjuje ? Jel su to ljudi koji ucestvuju u brojevima casopisa ( s k ) ? Kako se pojtaje jedan od njih ?

а) Није могуће самостално избрисати профил. То може да уради једино администратор, али се не практикује.

б) Исто као и на сваком другом форуму. Администратор води рачуна о раду модератора и софтверском функционисању форума.

в) Рад на форуму је волонтерски = нико од администратора и модератора не добија ништа, осим главобоље од бескорисних тема и порука на форуму.

г) Делимично.

д-1) Сарадник Света компјутера се постаје тако што напишеш текст и пошаљеш га на едиторс ет ск тачка рс. Ако је текст квалитетан и задовољавајући (темом и стилом), буде прихваћен и аутор обавештен о томе. Редовно пишеш и шаљеш текстове, они се објављују и тако постајеш сарадник.

д-2) Ако мислиш на модератора, то постајеш онда када те управа изабере за модератора. Свако питање или самопредлагање себе за модератора одлаже могућност да исти и постанеш за још 365 дана. Радом и залагањем на форуму стичеш могућност да постанеш модератор. Међутим, очигледним полтронисањем чиниш управо супротно и то се рачуна као самопредлагање. Дакле: умерено, искрено, сталожено и дуготрајно.

Поздрав и :icon_stud (http://www.sk.rs/forum/faq.php)

VlaK
15.12.2010, 21:52
Nije da ja sada nešto hoću da brišem profil, nego me samo zanima zašto se ne može obrisati. Iskreno ako sam ga ja napravio, valjda bi bio red i da ga mogu obrisati. Iskreno ne znam kakvo je stanje na drugim forumima po tom pitanju, jer mi to nikad i nije palo na pamet, ali pošto sam ovde prvi put video takvo pitanje, rekoh da pitam. I u slučaju brisanja nečijeg profila od strane administratora, da li se brišu i poruke toga, obrisanog. Ako je tako (a po meni bi tako i trebalo da bude) to može da osakati neke teme ili ih potpuno obriše.

DeCoy
15.12.2010, 21:56
Ostaju ti poruke i teme, ali su bez imena autora...

miša topola
15.12.2010, 22:04
Nije da ja sada nešto hoću da brišem profil, nego me samo zanima zašto se ne može obrisati. Iskreno ako sam ga ja napravio, valjda bi bio red i da ga mogu obrisati. Iskreno ne znam kakvo je stanje na drugim forumima po tom pitanju, jer mi to nikad i nije palo na pamet, ali pošto sam ovde prvi put video takvo pitanje, rekoh da pitam.

Onda se postavlja pitanje: "Zašto si se registrovao na forum ako hoćeš da brišeš profil?"
Iskreno da ti kažem do sada nisam naišao na forum na kome korisnik može da izbriše svoj profil.

caine
15.12.2010, 22:19
Možda nisi planirao da ga brišeš kad si se registrovao? :)

miša topola
15.12.2010, 22:22
Ali prvo se postavlja pitanje zašto si se registrovao?
Uglavnom, to sa brisanjem profila je čista glupost.

VlaK
15.12.2010, 22:31
Ostaju ti poruke i teme, ali su bez imena autora...
Ovo sam i ja mislio kao jedino pravedno rešenje.

Ali prvo se postavlja pitanje zašto si se registrovao?
Uglavnom, to sa brisanjem profila je čista glupost.

A raspravljati o razlozima zašto neko hoće ovo ili ono nema nikakvog smisla. Možda neko hoće da obriše profil jer se po njemu nivo istoga srozao, pa ne zavređuje više njegovo plemenito prisustvo. Možda je rešio da promeni život iz korena, pa seče sve veze sa starom osobom. A možda mu je tako rekao pokojni Toza u snu.

miša topola
15.12.2010, 23:08
Pa da, napisao sam da je to čista glupost ;)

JohnnyNT
15.12.2010, 23:13
Ne može član, al' može admin da obriše profil na zahtev člana (ako je to u skladu s politikom foruma).

GoranSTX
15.12.2010, 23:14
Pa da, napisao sam da je to čista glupost ;)

Koliko puta planiraš da se ponoviš?

Zoran_KS
3.1.2011, 1:09
I u slučaju brisanja nečijeg profila od strane administratora, da li se brišu i poruke toga, obrisanog.

Ostaju ti poruke i teme, ali su bez imena autora...
Administrator moze da ti obrise nalog,kao i sve tvoje poruke (ukoliko to zeli),ili samo da ti obrise nalog,a onda se desava ovo sto je DeCoy napisao.
Pricamo o vb ,za njega znam,jer sam admin na jednom forumu.

DeCoy
3.1.2011, 2:25
Da, ali ako ti admin obriše i sve poruke, onda ti automatski obriše i sve teme koje si otvorio, tj. obrisaće se i poruke drugim ljudima koji su pisali u tim temama. Da ne pominjem konfuziju u diskusijama u kojima si eventualno učestvovao na forumu kada nestanu poruke koje si tu pisao. To sa brisanjem svih poruka sa sobom vuče više štete nego koristi.

Levčanin
3.1.2011, 2:28
^ A kad ti neko od modova obriše post jel se i brojač poruka vraća za jedan u nazad???

DeCoy
3.1.2011, 2:29
Vraća se... da nije toga Pjana bi imao 20k poruka do sad :D

Levčanin
3.1.2011, 2:37
^ Nisam znao :boodala: (za 20k:kreza:)

Zoran_KS
3.1.2011, 2:45
^ A kad ti neko od modova obriše post jel se i brojač poruka vraća za jedan u nazad???
Vraca se,s tim sto bi admin mogao da ti to vrlo lako nadoknadi prostim menjanjem broja postova u acp-u.:opanachke

http://www.dodaj.rs/t/1C/Ru/1RteiNMp/snap20110103-0140.jpg (http://www.dodaj.rs/?1C/Ru/1RteiNMp/snap20110103-0140.jpg)

BlackArrow
15.9.2013, 17:05
Zelim da mi obrisete profil i sve poruke. Moze li neko da mi to ucini?

Freško
15.9.2013, 17:09
@BlackArrow (http://www.sk.rs/forum/member.php?u=24710)

Ovde nema brisanja profila, a ako ti iz negog razloga ne odgovara SK Forum, jednostavno nas nemoj posećivati i to je to...

Marko Radonjic
24.9.2013, 14:13
Promena imena? (da mi ne pise ime i prezime)

DeCoy
24.9.2013, 14:55
Kontaktiraj Freška preko ličnih poruka pa se dogovorite.