PDA

Prikaži potpunu verziju : VB pravim CD sa programima potrebna pomoc!


Delete
10.12.2010, 2:58
PozZzic :D. Radim na nekom CD-u,to jest zamisljenom CD-u ne trazim da mi niko uradi ono ali mi treba odgovor na sledeca 3-4 pitanja!Rec je o VB 2008,zelim da:

Kada postavim Radio Button oznaci CheckBox ili obrnuto.

Zelim da kada oznaci check box i pored njega pise recimo Winamp dole u nekom TextBoxu pise Winamp.

Zelim da kada se program pokrene ide lagana muzika koju recimo imam u racunaru...
Ako niko ne zna a postoji Video Tutorial neka mi da jer stvarno ne razumem bas najbolje engleski,a da..Ima ona tema How to..Visual Basic.Nju slobodno obrisite jer nikad niko ne odgovara!Hvala svima!

irreal
10.12.2010, 12:08
PozZzic :D. Radim na nekom CD-u,to jest zamisljenom CD-u ne trazim da mi niko uradi ono ali mi treba odgovor na sledeca 3-4 pitanja!Rec je o VB 2008,zelim da:

Kada postavim Radio Button oznaci CheckBox ili obrnuto.

Zelim da kada oznaci check box i pored njega pise recimo Winamp dole u nekom TextBoxu pise Winamp.

Zelim da kada se program pokrene ide lagana muzika koju recimo imam u racunaru...
Ako niko ne zna a postoji Video Tutorial neka mi da jer stvarno ne razumem bas najbolje engleski,a da..Ima ona tema How to..Visual Basic.Nju slobodno obrisite jer nikad niko ne odgovara!Hvala svima!

Ako je ovakvo pitanje, nije ni cudo sto ti niko ne odgovara.

Prvo nauci engleski, jer bez engleskog neces nigde stici.

Sledeci korak je da naucis apsolutne i totalne osnove VB-a, jer sama struktura tvojih pitanja pokazuje da jos uvek ne poznajes ni najosnovnije koncepte.

Nije izvodljivo da te neko na forumu u par postova nauci programski jezik, a da ti damo neki kod koji neces uopste razumeti i samo ga kopirati i koristiti, nije lepo, ne cinimo ti uslugu.

Pre ili kasnije ces morati da zagrejes stolicu, ako ti je stalo do programiranja nece ti tesko pasti, ako ti je to mnogo, onda ti je programiranje i onako bilo hir, predlazem ti da se uhvatis za sledeci hir i zaboravis na cd-ove, vb-ove i ostale skracenice.

Delete
11.12.2010, 18:17
To znam ali ovo mi je jako hitno do sutra moram da zavrsim ae pls molim vas samo mi to treba...

doctor
11.12.2010, 20:01
Neću 'vala da ti dam gotov kod, al' ću da ti pomognem malo.

Koristi .Value property kontrola.
.Text iz CheckBoxa "smestiš" u .Text Label-e.
Za muziku, najlakše da koristiš neku gotovu kontrolu kao što je WMP ili MMC.

Ako me ništa nisi razumeo onda se mani ćorava posla i knjigu u šake k'o što ti reče čovek.

Fantastic
12.12.2010, 15:23
Neću 'vala da ti dam gotov kod, al' ću da ti pomognem malo.

Koristi .Value property kontrola.
.Text iz CheckBoxa "smestiš" u .Text Label-e.
Za muziku, najlakše da koristiš neku gotovu kontrolu kao što je WMP ili MMC.

Ako me ništa nisi razumeo onda se mani ćorava posla i knjigu u šake k'o što ti reče čovek.

nemojte tako

covek je napravio web browser i svasta
jos malo pa ce i os da napravi

jedino sto ne zna je to sta je string , sta je integer itd
ali nema veze
bitno je da zna da na youtube ukuca
"How to make web browser in visual basic" :D
:facepalm

a sad ozbiljno
@Delete
idi ti sad lepo i :icon_stud , a kad to zavrsis onda idi jos malo :icon_stud :icon_stud :icon_stud :icon_stud :icon_stud
e tek posle toliko :icon_stud mocice da bude :aplauz: :tapsh: :alealeee: :cool: :) :a_whistli
a do tada mogu samo ovo da uradim :facepalm
ako nisi spreman za sve ovo mozes slobodno da :odoK: :ciao:
jer ako nastavis da smaras ovaj narod ovde sa glupim pitanjima moracu :boxing: :dedica:
poz

doctor
12.12.2010, 16:08
Ta poruka je neozbiljnija od samog člana kome je bila upućena.
Tema je dušu dala za trolling. Nije mi jasno zašto "Programiranje" modovi zapostavljaju u poslednje vreme. Ovde ima svega i svačega.