PDA

Prikaži potpunu verziju : Šta mislite o Kuzminoj kolumni JA IGRAČ, uopšte


6ojaH
4.7.2006, 14:21
Čisto napišite svoje mišljenje o ovoj kolumni.
Čitate li je u svakom broju? Da li vam je zanimljiva? Da li vam je poučna?
Šta mislite o ostalim njegoim tekstovima?

6ojaH
4.7.2006, 14:30
Ja lično, čini mi se, nisam pročitao ni jedan od njegovih kolumni do kraja. Kuzma oladi malo, smaraš. Ja se smorim već posle prve dve-tri rečenice u njegovoj kolumni.
Savet: Manje štreberskih reči i izraza. Oladi malo, ej!:eek: Ne pišeš naučni rad iz filozofije nego prosto jedan članak. Tako je isto i sa člancima o igricama, ali me interesovanje za temu navodi da pročitam tekst do kraja. Ali čim počnem da čitam članak, mogu da prepoznam da je kuzmin.

Svet kompjutera nije samo za štrebere, ima i nas ostalih koji ga čitamo:icon_scra

Kuzma. lično mislim da si lik, i da ima bitnih poruka u tvojim kolumnama, ali ja ne mogu da dođem do njih jer se SMORIM čitajući tvoje redove. Smanji sa tim komplikovanim izrazima. Npr: iypaci reči poput parafraziranje, egzaktno, itd
Znam ja šta te reči znače ali postoje lepše srpske reči... Nemoj da postaješ dosadniji od ANE KARENJINE

ACHTUNG
4.7.2006, 14:30
Mislim da ce ovo da bude zakljucano ili brisano.Ipak moc nije u rukama naroda...
I mislim da nisi "procitao" forum do kraj .

Djordje81
4.7.2006, 14:41
Главно да је суштина тачна...

oluja
4.7.2006, 14:57
Mislim da ce ovo da bude zakljucano ili brisano.Ipak moc nije u rukama naroda...
I mislim da nisi "procitao" forum do kraj .
Oh, kako si u pravu. :D
Teme u kojima se raspravlja o kuzminim kolumnama vec postoje.