PDA

Prikaži potpunu verziju : Los ton na tv kartici


Zoran_KS
2.12.2005, 18:37
Imam tv karticu v-gear cyclone tv,ali imam problema sa podesavanjem tona tv kanala.Naime zvuk uvek malo(ili malo vise)pisti bez obzira koji tv kanal je u pitanju.To postoji i kada snimim neki materijal.Tv kartica je povezana na maticnu plocu a7v8xx(mislim na integrisanu zvucnu).Da nije u tome problem.Mozda mi treba odvojena zvucna?Probao sam sa raznim programima pocev od Chris tv,dscalera,power cinema i uvek isto.Moze li mi neko pomoci?

drpiga
3.12.2005, 21:22
Ako ti je u ostaloj multimediji ton Ok,zasto ne bi valjala zvucna.Ili je do izlaza zvucne,probaj malo da procistis ili ti je tv kartica izandjala,vreme da se menja

Elementarna Nepogoda
5.12.2005, 9:29
Ako ti zvuk ne pisti u normalnom radu, nebi trebalo da bude drugacije sa zvukom iz tv kartice, mada bi mogao da proveris da li ti je line-in ispravan nekim drugim uredjajom (stub, kasetofon...). Ako je nova kartica (pod garancijom) iscimaj malo likove koji su ti prodali da doneses masinu kod njih da provere (karticu maora da ti provere u svakom slucaju).

Bas sam od pomoci, aaaaa? :P

Zoran_KS
5.12.2005, 17:15
Da li kartica moze da se povezi i na cd ulaz na ploci a ne preko s-video konektora.Da li bih nesto time dobio?