PDA

Prikaži potpunu verziju : Predlog


Željko
1.7.2006, 20:55
Mislim da bi bilo bolje kada bi uz programe koje opisujete pisali i ocenu kao što radite i sa igrama, ili da bar mala tablica koja pokazuje više takvih programa(iste namere) sa opisom šta taj program može a šta ne.

VladarTame
1.7.2006, 20:56
Mislim da bi bilo bolje kada bi uz programe koje opisujete pisali i ocenu kao što radite i sa igrama, ili da bar mala tablica koja pokazuje više takvih programa(iste namere) sa opisom šta taj program može a šta ne.



da bilo bi lijepo da to uradite

Dimo
3.7.2006, 10:53
To za ocenu je odlicna ideja,a sto se tablice tice,to je nepotrebno,ionako se u tekstu detaljno opisu mogucnosti programa tako da bi eventualna tabela samo zauzimala dragoceni prostor.

dzambo
3.7.2006, 14:12
Bilo bi dobro, da po nekom njihovom misljenu, nevedu da li je taj program bolji od nekog programa (iz te vrste) ili je samo obican program tj beskoristan i nema potrebe da se bakcemo sa njim i instaliramo a ubrzo i deinstaliramo. Ja npr necu nikad probati da menjam neke programe kao su su nero,acd see, winamp itd ali za odrzavanje kompa i slicne uvek me privuce da isprobam neki novi. Tako da bi bila dobra neka ocena koja ce pored nekog njihovog misljenja reci i misljenje kako je program kotiran inace od ostalih...

todos
3.7.2006, 20:01
Mislim da bi bilo bolje kada bi uz programe koje opisujete pisali i ocenu kao što radite i sa igrama, ili da bar mala tablica koja pokazuje više takvih programa(iste namere) sa opisom šta taj program može a šta ne.
Ovo drugo u redu,ali ovo prvo ne moze da bude jer svako neki program preferira i ceni na svoj nacin opet zbog svojih potreba.

Chivan
4.7.2006, 11:20
Mislim da bi bilo bolje kada bi uz programe koje opisujete pisali i ocenu kao što radite i sa igrama, ili da bar mala tablica koja pokazuje više takvih programa(iste namere) sa opisom šta taj program može a šta ne.
Kad god je u pitanju uporedni prikaz više programa, uvek ima tablica koja to prikazuje. Ako je u pitanju prikaz samo jednog programa, takve tablice, naravno, ni nema.

6ojaH
4.7.2006, 14:10
To za ocenu je odlicna ideja,a sto se tablice tice,to je nepotrebno,ionako se u tekstu detaljno opisu mogucnosti programa tako da bi eventualna tabela samo zauzimala dragoceni prostor.

U TEKSTU:
Mislim da bi preglednosti casopisa doprinelo malo manje preterivanje u tekstu a vise nekih grafika tablica i ostalih dzidzamidza. Kad prelecemo casopis, lakse je pregledati te grafike i tablice a ne citati ceo tekst da bismo nasli ono sto trazimo.
Jos: pravite vise podnaslova, to pomaze

oluja
4.7.2006, 14:48
U TEKSTU:
Mislim da bi preglednosti casopisa doprinelo malo manje preterivanje u tekstu a vise nekih grafika tablica i ostalih dzidzamidza. Kad prelecemo casopis, lakse je pregledati te grafike i tablice a ne citati ceo tekst da bismo nasli ono sto trazimo.
Jos: pravite vise podnaslova, to pomaze
Mrzi te da čitaš???

Dimo
4.7.2006, 16:48
U TEKSTU:
Mislim da bi preglednosti casopisa doprinelo malo manje preterivanje u tekstu a vise nekih grafika tablica i ostalih dzidzamidza. Kad prelecemo casopis, lakse je pregledati te grafike i tablice a ne citati ceo tekst da bismo nasli ono sto trazimo.
Jos: pravite vise podnaslova, to pomaze
Pa ako procitas podnaslov,znas da li je to vrsta programa koju trazis,ako ne,ne citas ;) Tablice su nepotrebne kad se radi o jednom programu,sta ce ti uporedna tablica nekog programa za narezivanje od 10 evra i Nera?Lepo procitas text i vidis odgovara li ti program.Kad se pravi recenzija vise programa slicne namene na jednom mestu,uvek ima tabela(kao kod programa za e-mai,P2P,za narezivanje...).