PDA

Prikaži potpunu verziju : WOW kutak


Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55

virtuoz pavle
31.8.2013, 11:31
haha koju sam ja srecu imao sto sam naisao na ljude u gildu koji su mi platili od WotLK-a pa na ovamo, ukljucujici i gametime, prvo je bilo za zlato, onda za dzabe :D

Kidja
31.8.2013, 11:44
Gold je svetinja :D kod mene nece niko da ti pozajmi.

Zmaychek86
31.8.2013, 13:30
Ja cekam neku uplatu vec dve nedelje da kupim igru i uplatim sebi godinu dana, samo mi odlazu!

Psycho13
31.8.2013, 13:38
Ja cekam neku uplatu vec dve nedelje da kupim igru i uplatim sebi godinu dana, samo mi odlazu!
Pazi samo da ne zavatis F2P ako ga uopste i bude.

virtuoz pavle
31.8.2013, 15:38
WoW free2play? ma daj, da vidis koliko se samo ljudi nalozilo na 5.4 za koje znam da su se unsubovali jos od 5.1 landfall. Nema vajde da ode u F2P za godinu dana.

Kidja
31.8.2013, 15:41
Daj taj f2p odmah sada odmah uzeleo sam se WoW-a :D

NikolaSRK
31.8.2013, 16:36
Koji je dobar Addon za tanka? levelujem druida,22 sam lvl,na rdf instant poziv dobijem kada sam tank. :)

virtuoz pavle
31.8.2013, 17:18
ne treba ti nikakav addon dok ne stignes do levela 90. uglavnom addoni samo overwhelmuju screen bezveze.

Zmaychek86
31.8.2013, 17:32
Pazi samo da ne zavatis F2P ako ga uopste i bude.

iskreno sumnjam da ce WoW otici u f2p ikada i ako bude otisao to nece biti u skorijoj buducnosti :D a ako mene pitate ja i nisam pristalica da se to desi. Sve f2p sto sam probao do sada su uglavnom p2w i lose optimizovane zbog nedostatka finansija

NjegovaWisost
31.8.2013, 18:37
Ovaj što ne zna šta će, neka uzme ljudeHuntera i posle će ga zvati huntard :D

virtuoz pavle
31.8.2013, 19:26
pa on vec ima huntera xD :to_care:

svi f2p mmo-ovi su shit, nisam naisao ni na jedan vredan pomena, a probao sam ih nekoliko. Kako nekome moze da se svidja igra u kojoj daje pare za razne boostove i moci...

Psycho13
31.8.2013, 22:39
Kako nekome moze da se svidja igra u kojoj daje pare za razne boostove i moci...
Pa tako ce biti i u WoW-u, samo sto jos placas i pretplatu.

Kidja
31.8.2013, 22:53
WoW ce biti F2P kad tad mozda i brze nego sto mislimo.

Psycho13
1.9.2013, 0:16
WoW ce biti F2P kad tad mozda i brze nego sto mislimo.
Saznacemo na Blizzconu vise o tome, nakon sto objave expanziju sa Burning Legion-om.

virtuoz pavle
1.9.2013, 2:39
jako bih voleo da je sledeca ekspanzija The Burning Legion based. Samo "The Dark Below" ukazuje na The Naga, Queen Azshara itd (Ozumat, Fiend of the Dark Below). Videcemo, jos malo pa ce Blizzcon.

Zmaychek86
1.9.2013, 9:14
F2P nadam se nikada, videli ste na sta lice privatni serveri. Privatni serveri koji imaju po par hiljada igraca, e sad zamislite sta bi se desilo sa Blizzardovim serverima sa 7 miliona plus navalicom svih koji igraju po privatnim serverima. Iskreno meni bi najvise zasmetala navala decice kojima roditelji nece da placaju tako nesto.

NikolaSRK
1.9.2013, 10:24
Hoce li opadati cena MoP-a? Ne daje mi se bas 4000 za to :(

Zmaychek86
1.9.2013, 11:21
Ja koliko sam provalio do sada cena padne tek kad nova expanzija izadje, mozda mozes da nadjes nekog ko prodaje pa tako da uzmes za manje para ali iskreno ja to nebi radio. Mozda mozes da nahvatas neki popust kod njih a sajtu. Ja kad sam pogledao zadnji put bilo je ko nema WoW uopste moze da uzme sve komplet za 44.9 evra elektronski

Kidja
1.9.2013, 11:34
Pa ne mozes da uporedjujes privatni sa retailom.Nemaju oni sredstava i ljudstvo kao Blizzard.I na tim serverima ima svega po par hiljada ljudi a na retailu imas recimo 5 punih servera ostali su ili polu prazni ili kompletno prazni.

pentraksil
1.9.2013, 15:22
F2P nadam se nikada, videli ste na sta lice privatni serveri. Privatni serveri koji imaju po par hiljada igraca, e sad zamislite sta bi se desilo sa Blizzardovim serverima sa 7 miliona plus navalicom svih koji igraju po privatnim serverima. Iskreno meni bi najvise zasmetala navala decice kojima roditelji nece da placaju tako nesto.

Nije isto....na privatnim je skoro sve instant i ljudi jurcaju kroz sadrzaj, tako da privlace i mnogo drugaciju publiku. Pola mojih prijatelja sto igra na tim serverima ne bi igralo na originalu jer ih smara levelovanje. Navala decice nece biti jer ih vec ima mnogo u WoW-u. Wow ima mozda najgore MMO igracko telo, tako da tu nece biti mnogo razlike.

Zmaychek86
1.9.2013, 20:19
#Kidja

Kad prestanu da uzimaju pare na mesecnom nivou mislis da ce moci sebi da priuste isto ljudstvo kao i do sada, samo sracunaj koliko para gube na mesecnom nivou ukidanjem pretplate.

#Pentraksil

A cime mislis da ce zaraditi novac ako ne takvim ponudama, raznoraznim busterima, instant levelima, specijalnim girom itd...

pentraksil
2.9.2013, 0:25
#Kidja

Kad prestanu da uzimaju pare na mesecnom nivou mislis da ce moci sebi da priuste isto ljudstvo kao i do sada, samo sracunaj koliko para gube na mesecnom nivou ukidanjem pretplate.

#Pentraksil

A cime mislis da ce zaraditi novac ako ne takvim ponudama, raznoraznim busterima, instant levelima, specijalnim girom itd...

Zaradice tako novac, ali nije isto imati sve to na izvolte i besplatno i to sto ces morati da platis za to. Vecina ljudi igra na privatnim serverima zato sto je apsolutno sve besplatno...a ako WoW udje u f2p model to nece biti isto kao na privatnim serverima.

Kidja
2.9.2013, 15:04
Pa mogu od ovih mikrotranzakcija lepo da zarade i baš zbog tih mikritranzakcija sam ubeđen da teže ka tome da u budućnosti WoW bude F2P.

RexGrammer
2.9.2013, 19:02
Nije da reklamiram ali u radnji na E ima akcija Blizzard artikala: Battlechest v3.0 600din, pande 2000

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/1002486_683356818360966_531268377_n.jpg

NikolaSRK
2.9.2013, 22:57
Nije da reklamiram ali u radnji na E ima akcija Blizzard artikala: Battlechest v3.0 600din, pande 2000

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/1002486_683356818360966_531268377_n.jpg

Mozes li mi u pm poslati o kojoj radnji je rec :)

Serbandsteel
3.9.2013, 4:47
Nije da reklamiram ali u radnji na E ima akcija Blizzard artikala: Battlechest v3.0 600din, pande 2000

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/1002486_683356818360966_531268377_n.jpg

takodje posalju u PM molim te da vidimo o kojoj radnji je rec

virtuoz pavle
3.9.2013, 14:36
koja je to radnja na E?

RexGrammer
3.9.2013, 15:54
Druga radnja korporacije koja drzi PobedaPobedu. :D Poslao sam ti na PM

virtuoz pavle
3.9.2013, 15:58
ne kapiram zasto je zabranjeno reci ime radnje, ako se radi o stvarima koje imaju veze sa temom, kao u ovom slucaju?

@rex,
danke!

RexGrammer
3.9.2013, 16:01
Valjda kad se celo ime kaze, ispalo bi da je reklama.

Mare88
3.9.2013, 16:02
ne kapiram zasto je zabranjeno reci ime radnje, ako se radi o stvarima koje imaju veze sa temom, kao u ovom slucaju?

Tačno.
Ne reklamiraš ti tu neku svoju privatnu radnju, pa spamuješ okolo, već javljaš u kom ogromnom lancu prodavnica postoji neki popust...

@RexGrammer
Mislim da pravila foruma nisu toliko striktna...

virtuoz pavle
3.9.2013, 18:45
kako me nervira sto ne moze sa srpskog account-a da se uradi Recruit a Friend, jedini mount koji sam stvarno hteo da imam a da nije bio in-game je bila ona 2-seater Raketa, X51 ili tako nesto...

Pivalica
3.9.2013, 19:50
pa imas i big love rocket, on je slican, samo je roze :)
a x51 se pojavio jednom na bmah, drugarica je uspela da ga kupi za samo 85k. ****lo je zestoko, posto je poluprazan server :)

Kidja
3.9.2013, 20:19
Mislim da se ne dobija raketa više nego onaj crni leteći panter.

virtuoz pavle
3.9.2013, 21:07
nemam 85k, a i da imam ne bih platio taj mount sad, krece SoO, treba enchantova, gemova itd. Al'ar ce posluziti :D

sad je panter, pantera imam na francuskom acc-u, i nije neki mount. Raketa je imala vise stila.

Kambas
6.9.2013, 13:57
Evo rekoh da pomenem samo,ako nekome treba dobar balkanski guild za 5.4 patch, mozete nas naci na Kazzak serveru,horde side.
Guild se zove <Heroes no more > a nas trenutni progres 9/13 HEROIC TOT i uvek trazimo dobre,aktivne i kvalitetne igrace.

Vise o guildu mozete naci na http://forum.adriacraft.net/topic/5141-hpve-heroes-no-more-eu-kazzak/
Dobrodosli!

Kidja
6.9.2013, 15:34
Vidim većina tih ljudi u guildu su iz Orlova.Šta reći nego srećno treba dosta živaca i volje za vođenje balkanskog guilda.

Kambas
6.9.2013, 17:05
U pravu si....tacnije,guild je nastao zajednickim naporima 3 veoma dobra bivsa balkanska guilda : Srpskih Orlova, Psihijatrije i Rakije:)
A sto se tice zivaca i volje - toga ima na pretek kada je atmosfera opustena,sa dosta smeha itd....core ljudi su starija ekipa tako da problema te vrste nemamo:)

RexGrammer
6.9.2013, 17:10
Vidim većina tih ljudi u guildu su iz Orlova.Šta reći nego srećno treba dosta živaca i volje za vođenje guilda.

Fixed it for ya. Treba zivaca za svaki guild, cesto ne znaju ljudi kolika je to obaveza i zrtva. Pa jos ako je fokusiran na PvE, moras okupiti ljude, disciplina mora biti na nivou (posebnu u raidu, ali to ne znaci da ne moze biti opustena atmosfera), evidencija, jos ako se koristi DKP sistem, vodjenje banke i jos 1000 stvari...

Kidja
6.9.2013, 17:50
Znam , vodim jedan guild već dugo godina a specifični su naši gildovi.Rekao bih da su više naši ljudi skloni svađi nego stranci.
Jedno vreme sam morao lekove da pijem zbog glavobolje.Sama ta organizacija je najmanji problem, problem je u odnosu izmedju ljudi jer uvek imaš nekog kog drugog nekog nervira i ne podnosi a sve to ide preko tebe kao GM ili oficira.

RexGrammer
6.9.2013, 17:56
Ahaha, ja sam bio oficir u jednom multinacionalnom gildu (engleski je "official"), starom par generacija, najgore je bio kad neko pocne da rejdzuje na svom native jeziku koji niko ne zna...

Ili kad udju novi clanovi, provere dal' mogu da opustose GV, vide da ne mogu i izadju odma, pa onda svi pocnu ono: "nooooooooooooooooooooooo, he was my best friend..."...

Kidja
6.9.2013, 18:13
Dešava se svuda ali više u našim gildovima.

Kambas
6.9.2013, 20:19
Ajde ne filozofirajte vise nego zasucite rukave i dodjite da se zezamo zajedno....jebes strance:) Ili ako nemate love za prebacivanje main chara,napravite bar alta nekog:)

RexGrammer
6.9.2013, 20:33
A sta to tacno izdvaja Vas gild od svih ostalih? :) Koja mi je motivacija da se prebacim sa nekog drugog realm-a, i napustim guild, zarad vaseg? Bez generalizovanih odgovora molim.

Kidja
6.9.2013, 20:34
Ako i kad budem opet uplatio napraviću alta tu, možda i prebacim nekog heroja.

Kambas
6.9.2013, 23:12
Pa pre svega,velika vecina balkanskih guildova nisu PvE heroic orijentisani vec rade samo normal raidove,dungeone,scenarije....akcenat je na druzenju i zezanju.... A kod nas je veoma bitan progres + naravno dobra atmosfera sto je idealno za sve nase igrace koji zele da ruse heroic bosove... a to ne mogu da nadju u vecini trenutno aktivnih balkanskih guildova iz jednostavnog razloga - veoma je tesko okupiti ekipu iskljucivo nasih ljudi koji su to u stanju ( mi kao nacija imamo veoma veliki broj skilovanih igraca,ali su maxom rastrikani po stranim guildovima i nemaju nameru da igraju sa nasima jer su razocarani balkanskih guildovima....Ako mogu zajedno svedjani,finci danci....pa valjda mozemo i mi....a par pokusaja iz proslosti koji su se lose zavrsili ne znaci da je osnivanje,odrzavanje i napredovanje balkanskog guilda nemoguce...samo treba povratiti veru u nase igrace )
U ovom trenutku samo jedan cisto balkanski guild je bolji po progresu od nas....
Znaci ono sto mi nudimo je : raidanje na nasem jeziku uz druzenje i dobru zabavu i obaranje heroic boseva u raidovima...( svima onima koji su se stranci ogadili a moraju da ih trpe zarad progresa ovo bi trebalo da bude vise nego dovoljno ) :)
Naravno,dobrodosli su i oni koji zele samo PvP,farming ili pak casual raiding.....

hitmanneverdead
7.9.2013, 5:02
Pozdravi mi Cviju, Koleta i Najta
Steta sto se Psihijatrija raspala na Sha of Fear HC...
3 dana do patcha btw, jel zna neko dal' ce Ra'den immortal biti moguce uzeti i u 5.4?

NaraYan
9.9.2013, 12:42
Mislim da više ne bih levelovao ni jednog chara novog u wowu... jednostavno, predugo traje. Sa svojim načinom igranja bi mi trebalo jedno dva meseca da dingam na 90, pogotovu što je suvi bzobrazluk što ne može da se leti po pandariji do 90lvl, osim ako to nisu promenili za proteklih 6+ meseci otkad nisam igrao wow...

pentraksil
9.9.2013, 12:52
Mislim da više ne bih levelovao ni jednog chara novog u wowu... jednostavno, predugo traje. Sa svojim načinom igranja bi mi trebalo jedno dva meseca da dingam na 90, pogotovu što je suvi bzobrazluk što ne može da se leti po pandariji do 90lvl, osim ako to nisu promenili za proteklih 6+ meseci otkad nisam igrao wow...

Predugo traje ???:icon_scra Levelisanje nikada brze u WoW-u, samo ides RDF i za cas. Ja sam za pet dana triala potpuno neobaveznim igranjem od po jedva 2 sata stigao do 50 sa Monkom.

virtuoz pavle
9.9.2013, 13:12
ne samo sto levelovanje traje kratko, vec sve ide preko LFG-a i dungeon questova. Tj. levelujete se u odgovarajucoj zoni dok cekate da vam se pojavi LFG invite. Retko se desi da zavrsim celu zonu jer sam vec dobrih 3 levela preko level-a te zone (heirlooms...). Levelovanje u TBC zonama je jos brze, ima puno dungeon-a sa puno questova, a i ima puno questova koji daju mnogo exp-a.
WotLK, blah, prodje za cas. Pandaria mi je bila interesantna samo u pocetku, tj. ona zona gde se borim protiv alijanse.

Dakle ne samo sto levelovanje kratko traje, vec je i zaglupljeno jer akcenat vise nije na istrazivanju sveta. Questovi su postali linearni. Pre Cataclysm questovi su bili rastrkani svud po zoni, pa sam mogao da idem cas ovamo, cas onamo.
Evo samo detalja: Kljuc za Scholomance (ili kljuc za BRD - Blackrock Depths).

Quest vas salje u UnGoro Crater da nakupite neke rude, zatim da odete do Strenglethorn vale da nadjete gobilna u dzungli koji zna da napravi kalup za kljuc, pa ste morali da mu platite 20 gold-a, sto je nekad bilo dosta :D (makar meni :D ) itd.

Voleo sam da idem u BRD jer sam imao kljuc i znao sam tacno gde da idem, dok je drugima to bila nepoznanica, a i svidjala mi se instanca. Onaj deo gde treba upaliti vatru kod dva braizers a smara vas milion onih dwarfova. E sad, taj deo je totalno nerfovan, odnosno nasi likovi su mnogo jaci nego nekad. Taj deo je bio problematican za grupu koja nije znala sta radi, mnogo puta sa poginuo tu bezveze, jer se odvoji neko iz grupe, zaostane, ja potrcim da healujem, i onda 3 pack-a na grupu ---> death.

edit: pre bih rekao da je leveolovanje krajnje dosadno, stoga dugo traje.

Kambas
9.9.2013, 13:25
Ajmo onda,svi krenite da lvl na Kazzak serveru horde side,i to je to!:)
The more - the marrier!

Zmaychek86
9.9.2013, 16:04
Nije da reklamiram ali u radnji na E ima akcija Blizzard artikala: Battlechest v3.0 600din, pande 2000

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/1002486_683356818360966_531268377_n.jpg
Moze ima radnje na PM pretty please :D

Mare88
9.9.2013, 17:53
Moze ima radnje na PM pretty please :D
I GameS i Computerland imaju tu akciju...

virtuoz pavle
9.9.2013, 21:00
e lepo je sto imaju akciju, ali sta neko ko vec ima 1 account moze da radi sa jos jednim? :D

Zmaychek86
10.9.2013, 22:29
I GameS i Computerland imaju tu akciju...


ComputerLand nema vise na lageru samo Catu, a narucio sam u Game-s treba prekosutra da mi stigne posto zakasnih danas sa uplatom pa nisu stigli da mi posalju :) imao sam srece da mi je legao novac tako da sam kompletnu igru sa svim expanzijama uzeo za 3197 dinara i dobio besplatnu dostavu :D a na Blizz sajtu sa svim promocijama je min 46 evra komplet. Hvala vam ko pomenu akciju ima pivo od mene kad se sretnemo :D

NaraYan
11.9.2013, 16:08
edit: pre bih rekao da je leveolovanje krajnje dosadno, stoga dugo traje.

Možda je i to, al ja stvarno nemam vremena više toliko kao nekada. Često su mi i tih dva sata, sat ili 10 minuta nedostupni. Poslednji put sam lvlovao preko zime, trebalo mi je stvarno dosta vremena. U suštini ga nakrcam začas do sedamdesetice i imam nekoliko chara tako započetih pa nedovršenok između 60 i 75. lvla. Sad jedino neki sor ili da prebacim starog maina negde inače leveling nije ni opcija, plus to što je velika većinas stvari već ekstremno poznata pa dodatno pridaje na dosadi.

virtuoz pavle
11.9.2013, 18:16
ja sam warlocka dobio vec level80, preko novog SoR-a, pa sam ga izlevelovao do 85. DeathKnight-a sam izlevelovao do lvl83, a igrao sam ga kao level80 da bih uzeo Herald of the Titans. Shaman level52, Warrior level42. Jedino je paladin level90, i uopste nemam nameru da ikada nabavim novog "main" char-a. Sa paladinom sam igrao od kraja TBC-a pa sve do sada.

smor je levelovanje, skoro sam video review nekog lika koji je cuo za WoW i hteo da vidi sta je to tako famozno. Lik je ocigledno u FPS zanru ili slicno. Napravio je Night Elf-a, usao u WoW, uzeo quest, nije znao gde da ide, ubio bodljikavo prase, rekao da je igra shit, i alt+f4. Bas sam se nasmejao.


Mada ovo je fora. Ako sad levelujes char-a od levela1, ti si u Cataclysm vremenu, ne vidis ni jednog jedinog raid bossa i slusas o Deathwingu svakih 10 minuta. Onda odes u Outland, slusas o Illidanu i Kael'thasu svakih 10 minuta, onda ne vidis ni jednog od njih. Odes u Northrend, zadrzis se tamo taman toliko da si zagrebao povrsinu svake price. Lich King - Lich King - Lich King. Okeeej, ajmo sad ponovo cataclysm, ako si nov verovatno ne koknes ni Deathwing-a. Pravac Pandaria. :kreza:

Ja mislim da ne bih imao pojma zasto sam se levelovao...

A ni sad mi nije jasno kako DeathKnight koji je level58 kad napusti Ebon Hold, ide u Outland, ponovo se vraca u vreme itd. Boljke igre koja je stara 8 godina.

NikolaSRK
12.9.2013, 21:11
Sta nam 5.4.0,izmedju ostalog,donosi? Jos vise cekanja za RBG. :)

Serbandsteel
12.9.2013, 22:03
Sta nam 5.4.0,izmedju ostalog,donosi? Jos vise cekanja za RBG. :)

druze ti si 85 lvl ****** tu nemas mnogo ljudi koji igraju na altovima da bi imao skoro instant poziv,da si na 90lvl ne cekas duze od 2 min(i to je mnogo)

Kidja
12.9.2013, 22:18
Iskreno mrzi me da guglam a i ne zuri mi se da saznam odgovor.
Koji je sledeci korak sto se tice legendary i sta se dobija na kraju?
Uplatio bi mozda samo zbog toga...

virtuoz pavle
12.9.2013, 23:29
@kidja

odes do Timeless Isle, pratis quest chain, gotov si za 1h -> legendary cloak -> dobijes quest da porazis Garrosha u SoO.

@nikola
ja ne kapiram, stvarno ne kapiram kako su tebi ovako veliki queue times. Nikad nisam cekao vise od 3 minuta na level85 liku. Kupi MoP, patch 5.4 je vrlo zabavan.

5.4 tebi ne donosi nista xD treba ti MoP. Inace SoO raid, Timeless Isle na kom mozes da se smaras i sakupljas gear i to bi bilo to :D
ako ne mozes da uzmes MoP, idi radi Ulduar, Tempest Keep: The Eye, Onyxia10 itd. Nadaj se da ce da ti se padne neki super mount. Izguglaj koje sve mountove imas.

Kidja
12.9.2013, 23:43
Ček,kakav opet cloak uzeo sam to pre dva meseca.

NikolaSRK
13.9.2013, 0:17
@Serband - Druze ni ne ocekujem instant poziv,ali 45 minuta ja mislim da je i previse...posebno kada su uveli "Connected realms" opciju.
Vrlo rado bih kupio MoP,ali mi se ne daje bas par hiljada za to.

virtuoz pavle
13.9.2013, 3:11
nemas neki izbor, ili MoP ili ostaje kako jeste. Connected Realms nisu sproveli jos, trebace im nekoliko nedelja.

@kidja
ovaj cloak sto sad imas ilvl600 je epic. U 5.4 imas kratak quest da ga upgrade-ujes u legendary.

Kambas
13.9.2013, 7:58
Update - trenutni progres u 5.4 je 8/14 Siege of Orgimmar.
Jos uvek trazimo ljude za grp 2 - < Heroes no More > Balkanski guild,Kazzak server
Za vise infa - http://forum.adriacraft.net/topic/5141-hpve-heroes-no-more-eu-kazzak/

Kusta
13.9.2013, 10:23
Ima li negde nekoga na nekom PvE serveru?
Danas pocinjem!

Kambas
13.9.2013, 15:37
kazak server horda whisperuj nekoga iz guilda < Heroes no more >

Kusta
13.9.2013, 17:01
Zar Kazzak nije PvP server?

Kidja
13.9.2013, 17:45
Jeste.Jedini dobar PvE server je Silvermoon i to alliance.

Kusta
13.9.2013, 21:59
Razmislicu gde cu.
Najvise bi mi odgovaralo na nekom PvE serveru, sa nasim ljudima. Ili ako neko ima neku preporuku.
Za sada sam na Blade's Edge, Probavam rase i klase :P

Kambas
14.9.2013, 8:24
Ako mene pitas,jedini pravi osecaj wowa je PvP server. Daje osecaj realnosti i opasnosti kad questas,grindas itd jer uvek moze neko da te napadne iz suprotne frakcije ( ili ti njega ). Da,nekima to generalno smeta,pogotovu ako te gankuju, ali to se retko desava + na kazzak serveru alijanse gotovo i da nema.

Kusta
14.9.2013, 9:48
Ako mene pitas,jedini pravi osecaj wowa je PvP server. Daje osecaj realnosti i opasnosti kad questas,grindas itd jer uvek moze neko da te napadne iz suprotne frakcije ( ili ti njega ). Da,nekima to generalno smeta,pogotovu ako te gankuju, ali to se retko desava + na kazzak serveru alijanse gotovo i da nema.

Video sam. Mozda cu biti noob sto ovo pitam: Koja je onda svrha PvP-a? Ako uopste nema suprotne strane? U slucaju Kazzak-a Alijanse. 14000 likova u Hordi, 40 Alijansa. Gde je tu onda PvP? :P
Nije problem da se prebacim, ali me zanima da li se dugo ceka u que kada je server pun?

virtuoz pavle
14.9.2013, 10:38
vec sam dugo na PvP serveru, i tako mi se retko desilo da me neko gankovao, iako ja uvek trazim kavgu :kreza: Ljudi farmaju non-stop, desi se da radim quest i pored mene prolazi 2-3 lika iz alijanse, i ne konstatuju me.

Evo jednog ozbiljnog problema:
PvP gear je izgubio vrednost kad je u pitanju World PvP. Ilvl 496 PvP gear, kompletan set daje negde oko 400k hp-a. Oni manijaci iz ToT HC-a i sada SoO-a imaju po 550k lol, prosto ne moze da se meri PvP sa normal/HC 522+ gear-om ni u dmg-u.

PvP gear je odlican za arene i BG-ove, dok se PvE gear u istima down-scale na 496. Zeznuli su stvar zestoko, hteli su da izbegnu da ljudi uzimaju PvP gear i koriste za PvE, pa je i smanjen ilvl. WTF...

@kusta
sad su na jednom serveru ljudi iz citave Battlegrupe, to je ono kad vidis <Name><Realm Name>, tako da vise nije tako strasno. Pre toga je bio jedan server - Twisting Nether :D bilo je 98% Horde lol, oko 250 ljudi iz alijanse, a server je High Populated, jedan medju najnaseljenijim xD

NikolaSRK
14.9.2013, 16:37
Pavle,ti rece da si na Draenor serveru koliko se secam? Ja sam u Hordi,levelujem shamana,pa ako si u nekom guildu koji prima low-lvl-e dobro bi mi dosao :)

virtuoz pavle
15.9.2013, 11:11
nisam na Draenor-u, na Stormreaver-u sam. Draenor je bolji server, presao sam na Stormreaver zbog guild-a. Stormreaver je High/Medium populated PvP server. Draenor je High PvE server, tu ces lagano naci grupu za bilo kakvu avanturu, tipa stari raid, achievementi itd. Twisting Nether je jedan od najboljih servera za Hordu, ali je bezveze sa queue times, cekas da se ulogujes, to je glupavo.

hitmanneverdead
16.9.2013, 9:32
Kazzak, Twisting Nether, Draenor su najpoznatiji horde serveri.
Ako zelite izbalansiranost A/H odnosa idite na Burning Legion, koji ima najbolji odnos.
Ako zelite da igrate PvP na hordi, Stormscale je maskota evropskog PvP-a (Ono sto je Tich za US)
Ako zelite da igrate sa Balkancima (citaj Srbima) Sylvanas (Ally i Horda) ili Kazzak (Horda)
I na kraju tri predstavnika Ally servera su Silvermoon, Frostmane i Ravencrest.

5.4 je odlican, wipovali smo juce na 3% na Garroshu, tako da bi vec danas trebali da ga ubijemo. Bossevi i raid u celini su fenomenalni, mnogo novih mehanika koje su uocljive vec na normalu, tezina samog raida, i promene u klasama imaju moju pozitivnu kritiku.

@Kidja legendary cloak ti je zapravo enchant za epic cloak iz ToT-a, predpostavljam da te interesuje za hilera sta radi:
Svaki overhealing pretvara u cini mi se abzorb obliznjim metama (ili je abzorb ili je healing)
Tanking enchant je da te vrati u zivot sa oko 25% hp-a kada dobijes udarac koji bi te ubio (2 minuta CD)
Dps enchant je klasicni dmg, koji je cak 15% dmga kod nekih klasa (!)

Kidja
16.9.2013, 12:26
Lep je taj upgrade samo da mi nisu nerfovali mastery. Ali ne znam da li cu da uplacujem, mozda batalim WoW for good ama bas mi se ne igra ali ko zna.

hitmanneverdead
16.9.2013, 15:22
Equip: Your helpful spells have a chance to grant you Spirit of Chi-Ji, increasing all healing done by 5% and causing all overhealing on players to be redistributed to up to 5 nearby injured friends, for 10 sec. (Approximately 0.58 procs per minute)

Evo ga http://www.wowhead.com/item=102247 , nisam mogao da linkujem, bio sam na mobu.
Sta znam, nas paladin i dalje gemuje masteri koliko vidim, ako ti znaci nesto :kreza:

Kidja
16.9.2013, 18:38
Nisam se logovao dva meseca,nisam ni gledao patch notes.

NikolaSRK
21.9.2013, 19:24
@Kambas da li mogu da se pridruzim vasem guildu na Kazzak serveru,ako se odlucim za njega? Koga treba da whisper u igri?

Kambas
22.9.2013, 10:21
Whisperuj bilo koga iz < Heroes no more > guilda pa ce te uputiti ko moze da invajta.

Pivalica
27.9.2013, 23:23
Jel ovde neko rekao da planira da kupi full igru (sve ekspanzije)?

Zmaychek86
28.9.2013, 12:33
Jel ovde neko rekao da planira da kupi full igru (sve ekspanzije)?

Ja sam je kupio pre 15 dana celu, bila na popustu sve za 3190 din.

Kidja
28.9.2013, 16:27
Jel radio neko Proving Grounds neko od vas kao healer? dokle ste stigli?

hitmanneverdead
28.9.2013, 18:30
Kad god treba da uzmem neki zavidni wave dobijem family ddos :D

virtuoz pavle
28.9.2013, 19:14
ja nisam ni probao. nema nikakve nagrade.

Kidja
28.9.2013, 21:28
Kad god treba da uzmem neki zavidni wave dobijem family ddos :D

Bas mi se to desilo danas. Na pola 28 wave sam bio,sve CD imam mogao sam da ukljucim sta hocu u 29 koji je jedini bio tezi preostao i bam odluci brat da gleda utakmicu i pukne meni net.
Poludeo sam posto me nervira sto je RNG mnogo barem meni kao hpaladinu mnogo sam ogranicen na moje CD ako pogresim sa CD bacim kasnije ili ranije nema sanse da se vratis jednostavno odes oom kasnije.
Ali mislim da cu veceras da zavrsim kad budem probao opet.
Trenutno 24 na serveru po score, 2 paladin ( 1 u hordi) mislim da lako mogu u prvih 5 ako me Bogovi RNG pogledaju malo.

p.s Pavle imas licnu satisfakciju i titulu :)

Kidja
2.10.2013, 0:30
Warcraft Film Date and BlizzCon 2013 In-Game Goodies Announced (http://www.wowhead.com/news=221014/warcraft-film-date-and-blizzcon-2013-in-game-goodies-announced/)

virtuoz pavle
2.10.2013, 17:28
lol, 2015 i to decembar :D
da li ce biti epic poput LotR-a? to bi bilo sjajno..

Kusta
9.10.2013, 18:17
Imam jedno pomalo blesavo pitanje.
Tiče se prepaid card-a.
Koliko dana unapred mogu da kupim jedan? A da vazi i dalje. Ili o tome ne moram da brinem.

Kidja
9.10.2013, 18:19
Mozes koliko god hoces bice ti tamo u payment history kao "pending" pa kad ti istekne tekuci subscription samo se prebaci na taj novi.

virtuoz pavle
10.10.2013, 1:37
gde i za koliko mogu da prodam account napravljen za vreme TBC-a.
od mountova: Mimiron's Head, Al'ar, Invincible, svi zivi Cata i WotLK mountovi (ukljucujuci i Plagued Proto-Drake), ZG tigar i Raptor (pre Cataclysm).

Od retkih titula: the Immortal, Herald of the Titans, the Undying, Grand Crusader, Hand of A'dal, Champion of the Naaru i sve one tricave koje sada moze svako da uzme.

Od charova:
Blood Elf paladin
Orc Death Knight
Orc Shaman
Blood Elf Warlock
Undead Priest
Undead Warrior

Na istom battlenetu su i D3 sa HC herojima i gearom za MP5.

Serbandsteel
10.10.2013, 2:05
gde i za koliko mogu da prodam account napravljen za vreme TBC-a.
od mountova: Mimiron's Head, Al'ar, Invincible, svi zivi Cata i WotLK mountovi (ukljucujuci i Plagued Proto-Drake), ZG tigar i Raptor (pre Cataclysm).

Od retkih titula: the Immortal, Herald of the Titans, the Undying, Grand Crusader, Hand of A'dal, Champion of the Naaru i sve one tricave koje sada moze svako da uzme.

Od charova:
Blood Elf paladin
Orc Death Knight
Orc Shaman
Blood Elf Warlock
Undead Priest
Undead Warrior

Na istom battlenetu su i D3 sa HC herojima i gearom za MP5.

Brate moj kad vidim sta sve imas na akauntu,boga znaj koliko si sebe ulozio u to i da ti neko da za to 300e(sto je tipa vrlo tesko u srbiji pogotovo) to je realno barem ja mislim nista.

Kad vec trazis savet pogledaj na klanarur forumu(ja se izvinjavam ako je to reklamiranje sajta)stavi tamo ali realno smesne pare mozes ovde da uzmes,mozda jedva 100-150e,zavisi koliko te usere.To ti najmanje preporucujem.

Ja ti savetujem da pokusas na ownedcoru ali tamo su realno barem 60% teski prevaranti koji pokusavaju da prodaju akaunte i onda kad se ti pojavis jos ako nemas neki tamo nalog koji je proveren tesko ce sta naici ali svakako mozes da uzmes vece pare i naravno imaj pejpal jer ko god je ozbiljan preko toga ce ti samo kupiti.Ja sam svoj jedan akaunt prodao tamo ali 2 puta su me npr prevarili trazili su mi podatke od akaunta cisto da vidi i onda ti prodaju sve i golde uzme,tako da pazi.

virtuoz pavle
10.10.2013, 2:25
ko je lud da uplati pare na paypal a da nije video account? A ja sigurno necu da dajem password/email pre nego sto bude placeno.

Pivalica
10.10.2013, 9:50
Na ruru, potrazi osobu koja se zove Dule (ili na skajpu ga nadji bestwowaccounts.com, to im je i sajt), on je jedan od glavnih preprodavaca wow acc kod nas. Cinjenica, uzme on dosta para na tome, i ne dobijes relno para kolko nalog vredi, al opet, dobijes vise nego sto bi mogao ovde bilo kome da ga prodas. Ja sam moj acc, pre jedno dve godine, prodao za ~400e (realno je mogao da ide i za 600...), ali on je jedini koji je mogao da ga proda.
Verovatno ce ti traziti podatke o acc, i ok je decko skroz. Niko nece prvo da ti uplati pare ako ne vidi nalog lepo.

Kidja
11.10.2013, 8:58
Imas par retkih mountova i titula ali nece to mnogo da ti digne cenu, najvise dizu cenu achievement poeni. To ti je mnogo bitno sad :D
Neces moci vise od 300e i ako imas recimo 17+ ach poene.

Kambas
24.10.2013, 16:05
<Heroes No More> balkanski guild na kazzak horde serveru jos uvek trazi nase skilovane igrace svih klasa za HC SOO progres ( trenutni progres 4/14 heroic SoO )
Vase aplikacije mozete ostavljati na http://www.heroesnomore.info
Hvala.

Serbandsteel
26.10.2013, 16:51
Trazim nekog hilera po mogucnosti resto druid,resto shammy ili priest svejedno disc ili holy za arenu ali da je na hordi.Ja sam arms warrior.Preciznije trazim nekog sa kim planiram malo duze da igram,da pokusamo da odemo oko 2k,ako bude moglo,bitno mi je da imate strpljenja i da se *****avamo :).Ko je zainteresovan evo mu moj battletag pa neka me doda bozidar#2933

Kidja
27.10.2013, 12:24
Sta ce vam aplikacije kad ionako addujete ljude preko real ID i zovete da dodju kod vas.:D

I to po vise puta u toku meseca...

hitmanneverdead
27.10.2013, 13:15
Taj lik *Darko Petkovic ako me secanje dobro sluzi*, je adovao ljude jos u vreme Dragon Soula, tako da to nije bas tradicija ovog novog gilda, ali sam se zacudio otkud liku real-id od gotovo svakog kog znam ;s, a nema mene za prijatelja, dobio je block prvom prilikom

Kidja
27.10.2013, 13:27
Da da isti lik. Mislim da je tad bio u guildu Psihijatrija.

Kambas
28.10.2013, 11:31
Vi ljudi pricate ko da je greh nekoga adovati i pitati da li zeli da se pridruzi guildu. Imamo tim ljudi koji to radi,to je jedini nacin da se skupi dovoljan broj balkanskih igraca. Svi koji to ne zele dovoljno je da to i kazu.
A aplikacije sluze da se iskristalisu ljudi koji su za raid od onih koji bi da dodju kao sociali/casuali. Istina je da mi primamo svakoga sa naseg podneblja - sto vise sale i druzenja sa nasima nije naodmet,ali ne primamo svakoga u raid:)

Kidja
28.10.2013, 17:12
Nije greh ali ako addujes istog coveka 3x za nedelju dana to je vec nesto drugo.

Kambas
28.10.2013, 18:19
Fora je sto vise osoba adduje ljude ( jedna osoba pre,druga popodne,treca uvece ) i ne moze tako lako da se zapamti ko je vec prethodno bio adovan s obzirom da je u opticaju veliki broj imena koja se mahom dodaju po preporuci - znaci to adovanje vise puta, ako se i desi, se NE RADI namerno.....No,ako vidis da te aduje ime osobe koja ne zelis da te aduje,uvek mozes decline - to bar nije tesko,samo 1 klik misem. Lakse je nego da se whina oko toga.
Ako je ipak tesko - izvinjavamo se sto smo uznemiravali Vase kraljevsko velicanstvo:)

Kidja
28.10.2013, 18:33
Ma ja sam rekao da vam ne treba app posto vec pricate ovako sa ljudima, ne vidim svrhu pisanja app posle toga pa se Borko nadovezao ali dobro nebitno.Sve najbolje zelim vasem guildu i da ocistite to sto pre posto vidim da se stekao pogresan utisak :)

Trazim nekog hilera po mogucnosti resto druid,resto shammy ili priest svejedno disc ili holy za arenu ali da je na hordi.Ja sam arms warrior.Preciznije trazim nekog sa kim planiram malo duze da igram,da pokusamo da odemo oko 2k,ako bude moglo,bitno mi je da imate strpljenja i da se *****avamo :).Ko je zainteresovan evo mu moj battletag pa neka me doda bozidar#2933


Zavisi kad imas vremena da igras ako se uklopimo. Mada ne igram nista od ovog sto si naveo nego hpalu.


Nego jel zna neko koje su sanse da dobijes unban za abuse of economy ?jel zna neko nekog ko je isto dobio ban pa ga odbanovali?

Serbandsteel
29.10.2013, 1:58
Ma ja sam rekao da vam ne treba app posto vec pricate ovako sa ljudima, ne vidim svrhu pisanja app posle toga pa se Borko nadovezao ali dobro nebitno.Sve najbolje zelim vasem guildu i da ocistite to sto pre posto vidim da se stekao pogresan utisak :)




Zavisi kad imas vremena da igras ako se uklopimo. Mada ne igram nista od ovog sto si naveo nego hpalu.


Nego jel zna neko koje su sanse da dobijes unban za abuse of economy ?jel zna neko nekog ko je isto dobio ban pa ga odbanovali?


Izvini zaboravio sam hpally da stavim :) inace nemam nista protiv njih.Ako si zainteresovan imas moj battle tag mada evo ti ponovo Bozidar#2933,ako ne moze (zna nekad da ubaguje) poslacu ti skajp u PM,pa cu ti dati mejl da me adujes.

Sto se tice banovanja zbog ekonomije,ja sam dobio ali korostio bot i tipa nafarmo sam toliko stakova ruda da sam imao 3 lika sa najvecim torbicama u banci i na sebi i bile pune i skoro pola toga sam stavio na AH.Bio je ban u roku od dan,zalio sam se 100 puta pokusao sve ali nista.Prosle su skoro 2 godine i nema meseca kad im nisam iz dosade poslo jedan tiket,nikako da omeksaju.Tako da nemam dobro vesti za to :D

Kidja
29.10.2013, 10:06
Za to botovanje sam vise puta video da skidaju ban.Ali mi se cini da ti senior GM`s sto su zaduzeni za to, kao da nemaju neku semu po kojoj rade nego tipa ako su raspolozeni oni ce da te unban.

Nego ja sam mislio na drugu vrstu abuse of economy tipa kupovina stvari sa goldom.

Nikad mi nece biti jasno kako npr daju da se prodaju TGC stvari,oni njihovi petovi iz store za gold ( cak sam video da je GM predlozio nekom na forumu tu soluciju kad je ovaj pitao za kupovinu golda)

A npr dobijes perma ban ako das nekom gold za gametime recimo.

Serbandsteel
29.10.2013, 14:03
A npr dobijes perma ban ako das nekom gold za gametime recimo.

Kako to mogu da provale?

Kidja
29.10.2013, 16:48
E to i mene zanima ali ocigledno je da mogu mada mi logika kaze da mogu samo da sumnjaju a da imaju neki jak dokaz da to radis , veoma tesko.
E sad jedino ako si bas pisao nesto po chatu na tu temu pa vide da si relativno skoro trade nekom low lvlu vecu svotu golda.

cages
6.11.2013, 14:06
Јел има нека домаћа или мешовита гилда на Силванасу-алијанса која прима чланове? Занима ме неки полукежуал рејдинг пошто могу да рејдујем сваке друге недеље због посла....

Kidja
6.11.2013, 19:53
Balkanika ili Gramno recimo. Za njih znam da rajdaju e sad vidi sa njima da li mozete da se uklopite.

hitmanneverdead
7.11.2013, 18:27
Fora je sto vise osoba adduje ljude ( jedna osoba pre,druga popodne,treca uvece ) i ne moze tako lako da se zapamti ko je vec prethodno bio adovan s obzirom da je u opticaju veliki broj imena koja se mahom dodaju po preporuci - znaci to adovanje vise puta, ako se i desi, se NE RADI namerno.....No,ako vidis da te aduje ime osobe koja ne zelis da te aduje,uvek mozes decline - to bar nije tesko,samo 1 klik misem. Lakse je nego da se whina oko toga.
Ako je ipak tesko - izvinjavamo se sto smo uznemiravali Vase kraljevsko velicanstvo:)

Vidis ja ne marim za vas nacin trazenja novih clanova, vec sam bio zabrinut otkud tom liku (timu) moj e-mail, tacnije preko kog real-id prijatelja sam ja, i pola Silvanasa dodat?
Pricamo jos od vremena real-ida dok battletagovi nisu postojali.
Gratz na progresu nadam se da sam malkice pomogao sa savetima.

Pivalica
8.11.2013, 1:43
Friend of a friend?
Ako se dobro secam, moglo je da se vidi kod nekog od ljudi na listi, koga sve on ima u listi, i na osnovu toga si mogao da dodajes ljude.

Kambas
8.11.2013, 15:29
Upravo tako kako je Pivalica rekao. Niko ne deli ili zloupotrebljava necije e-mailove,ako na to mislis....znaci,u pitanju je prosto dodavanje preko prijatelja,tako da nemas razloga za bojazan Hitmanneverdead.

Kidja
8.11.2013, 15:44
€30 za Vritual Ticket :eek:

http://eu.battle.net/blizzcon/en/live-stream/

Kidja
8.11.2013, 22:17
OYueIdI_2L0



Malo je reci da sam razocaran, apsolutno mi se nista ne svidja. Jedino sto moze da ih "povadi" da ovo bude free.Sto naravno nece da se desi !

Psycho13
8.11.2013, 23:04
Bezveze...

Kidja
9.11.2013, 0:12
Dakle ovako.

Pri kupovini ekspanzije se dobija kao kod sa kojim mozes da bustas jednog chara do 90. Moze biti i fresh char !

Garrison je super stvar.Imacemo neke sledbenike koje moze da imenujemo po nasoj volji i da im damo profesije koje da dizu ili da ih posaljemo u instancu,raid kao i da nam farmaju matse.
Evo i slike :

http://i.imgur.com/07ki6Hv.jpg

Dalje,

Glavni grad alliance ce biti Temple of Karabor a hordin Bladespire Citadel.
Bice 6 novih dungeona od kojih ce jedna biti i recycle-ovana verzija BRD-a

Na pocetku expanzije bice i 2 raida sa ukupno 16 bosseva Highmaul i Blackrock Foundry!

Sto se raidanja tice moci ce da se flexuje Normal i HC a ubacuju novi difficulty Mythic za 20 igraca i to ce biti kao Heroic sad.

Ubacuju i cross realm hairlooms i tabardi ce isto biti BoA

Dosta su sredili inventory moci ce da se kraftuje iz banke koliko sam shvatio sve preko tog Garrisona i hairlooms ce imati svoj tab tako da nece biti problema gde da ih stavimo :)
Izbacuju i kvest iteme sto ce dodatno olaksati torbe.

Sto se tice PvP-a.
Bice nova World PvP zona koja ce se zvati Ashran i bice cross realm zona zbog balansa na nekim serverima.
I naravno najveca promena je to sto ce ubaciti ovo i citiracu.

"Trial of the Gladiator also uses tournament rules. You can buy gear from a vendor and play, no need to grind up a set. PvE gear won't work in here!"

Ko razume shvatice :) dobra promena if you ask me.

Zaboravih da dodam.
Izbacice i hit/exp i dodace neke "fun" stats kao npr movement speed / cleave itd.

Kusta
9.11.2013, 4:02
Da, izgleda da će izbaciti hit and expertise.
Sviđa mi se ova ideja sa sopstvenom bazom operacije :P
Sve u svemu, videćemo šta nas još čeka.

cages
9.11.2013, 13:00
Izbacivanje hita i expea je dodatno zaglupljivanje igre i uvlacenje sirokim narodnim masama...

Serbandsteel
9.11.2013, 13:43
Izbacivanje hita i expea je dodatno zaglupljivanje igre i uvlacenje sirokim narodnim masama...

Evo ja sam pvp igrac(nemoj mi objasnjavati za pve,mada je 100% isto)ali objasni mi sta je tu priblizavanje sirokim narodnim masama i zaglupljivanje,jer boze mili samo pametni mogu i hardcore igraci da kapaju i expertice i hit i to je tako proo sto ces otici kod reforgera nekog i reforgovati visak ili nadomestiti manjak istog.Kad ovako odvalite neku glupost bez ikakve veze proliv dobijem.Bio je nepotreban stats koji je bio cista formalnost,bolje sto su ga uklonili,jer na kraju svako ga reforga na potrebni minimum.

Zmaychek86
9.11.2013, 14:35
remodel orkova je epic :D btw sto se movement speed-a tice vidim to kao jako lep stats za warriore i huntere. Expertiza je i po meni bila glup stats dok za hit bas i nisam siguran da je pametno izbaciti ga i moram da se slozim sa Serbansteel, na poslednjoj expanziji je te statse bilo uzasno lako kapovati. Ne svidja mi se ovo sa instant lvl 90 ali nije strasno ako je samo jedan char po acc-u. Iskreno vracanje starim korenima im je jedan od boljih poteza ako mene pitas. Iako WoW je moj main game vise radujem i cekam da probam Heroes of the Storm i vec u redu za beta key :D

Kidja
9.11.2013, 15:08
Tacno tako kao sto je rekao Serbandsteel.
Makar sto se tice PvE bice lakse zbog itemizacije u novoj ekspanziji ako nista drugo a hit/exp dodje kao formalnost posto je neverovatno lako kapovati sad.

Edit: Da dodam jos da ce biti "item squish" dakle necemo udarati po 1 000 000 nego bice normalne cifre, danas ce vise o tome da pricaju.

Primer :

http://i.imgur.com/soES5Ur.jpg

Zmaychek86
9.11.2013, 15:35
Da to za drasticno smanjenje statsa na itemima sam i ja cuo jos pre par meseci, naravno samo pomen nije bila sigurna najava ali glavni razlozi su sto velike cifre opterecuju servere ili tako nesto. Uostalom ove cifre sad i jesu malo apsurdne ako mene pitas i lepo je sto su skontali da su preterali, hp pool se na standard UI-u i ne vidi normalno itd.. itd.. Ja imam 24incha monitor(2048x1152) pa se zagusi sa svim brojkama a mogu da zamislim kako je onima sa manjim i 4:3 monitorima, dolazis u situaciju da moras da iskljucis kljucne stvari da bi video nesto u igri.

Kusta
10.11.2013, 2:57
Meni se smanjenje cifri zapravo svidja.
Jedino što nisam siguran je kako će ceo zaplet da funkcioniše. Posebno što se tiče toga da treba Grom-a da sprečimo u tome da pije demonsku krv... Ipak, to što je uradio on i drugi Orci je bitan deo zapleta do sada. Ako ga sprečimo, šta će onda biti? Posebno sa Outlandom.

Kidja
10.11.2013, 5:48
Bilo je ja misim pitanje oko toga i samo su odgovorili nesto tipa " Pa tu je kao outland" nece nista da otkriju :) ali mozda vec neko ima neku teoriju.


Nego,

Osim hit/exp izbacice i dodge/parry ali ce biti avoidance u nekakvom drugacijem obliku ali ne na itemima.

Nego jedno nisam ukapirao ako je neko gledao.

Dakle ubijemo bossa i sad dropa loot, dropa plate loot i sad koliko sam ja shvatio tipa nece nista da bude od stata nego ako ja kao holy paladin lootam to onda cu dobiti int/mastery ili sta vec.
E sad taj deo mi je jasan ali ako sam dobro shvatio ako ja u mom holy gearu promenim spec u retri sav moj int na gearu ce postati str? :icon_scra

zorx
10.11.2013, 11:29
E sad taj deo mi je jasan ali ako sam dobro shvatio ako ja u mom holy gearu promenim spec u retri sav moj int na gearu ce postati str? :icon_scra

The stats on armor will now change based on your spec. Plate drops and it will have whatever stats your class needs, no more Intellect plate! No more PvP Priest Healing set and PvP Priest DPS set, just a Priest set.

Ja sam shvatio isto, ali me u svemu tome malo zbunjuje druga rečenica iz npr. ugla holy paladina. Da li to možda znači da bez obzira na spec primarni stat uvek ostaje isti? Kako god, ako je yebavanje sa nekoliko setova giira koje vučeš po torbama izbačeno/umanjeno....
Ma kad pogledam sve ove promene ispada da je skoro nemoguće više biti hard-kor plejer :opanachke

cages
10.11.2013, 11:52
Nesto slicno sam i ja pomislio Zorx al posto su pojednini odma krenuli da me rastrgnu necu vise da komentarisem na tu temu....

Pivalica
10.11.2013, 12:07
Evo i ja kao neko ko je igru igrao...pa maltene od pocetka :dedica:, osecam potrebu da kazem nesto po ovom pitanju. :)
Blizzard je oduvek imao problem sa itemizacijom u WoWu. Pocevo od spirita na rogue i warrior setovima u Vanili, do izmisljanja novih statova, a onda izbacivanja istih, pa sada i ovo...
Mislim da je greska sto to rade, jer na ovaj nacin ne ostavljaju mnogo prostora ljudima da sami prave kombinacije i kalkulacije sa gearom, nego to ti je, sto ti je. Sto je malo glupo, i igra postaje genericka po tom pitanju, gde cete videti svakoga u identicnom gearu, sto, opet kazem, malo ubija car igre.
A to uproscavanje loota, "pada plate item, i odgovara svakome ko je plate klasa", u potpunosti ubija vrednost itema!! Nekada se znalo, da je odredjeni item vredan i prava stvar, na osnovu toga sto je ima dobre statove, i sto je bio rare drop, i onda kad ga dobijes, imas osecaj da si dobio pravu nagradu za svoj trud, a ovako opet isti slucaj, svi ce imati sve isto...

Serbandsteel
10.11.2013, 15:15
Evo i ja kao neko ko je igru igrao...pa maltene od pocetka :dedica:, osecam potrebu da kazem nesto po ovom pitanju. :)
Blizzard je oduvek imao problem sa itemizacijom u WoWu. Pocevo od spirita na rogue i warrior setovima u Vanili, do izmisljanja novih statova, a onda izbacivanja istih, pa sada i ovo...
Mislim da je greska sto to rade, jer na ovaj nacin ne ostavljaju mnogo prostora ljudima da sami prave kombinacije i kalkulacije sa gearom, nego to ti je, sto ti je. Sto je malo glupo, i igra postaje genericka po tom pitanju, gde cete videti svakoga u identicnom gearu, sto, opet kazem, malo ubija car igre.
A to uproscavanje loota, "pada plate item, i odgovara svakome ko je plate klasa", u potpunosti ubija vrednost itema!! Nekada se znalo, da je odredjeni item vredan i prava stvar, na osnovu toga sto je ima dobre statove, i sto je bio rare drop, i onda kad ga dobijes, imas osecaj da si dobio pravu nagradu za svoj trud, a ovako opet isti slucaj, svi ce imati sve isto...

Volim da cujem razne poglede,ja bih da kazem nesto na ovo ovaj tvoj pogled(koji je kao i moj subjektivan i podlozan kritici)
Sto se tice gira i statsa,ja ne igram bas od samog pocetka igre i da naglasim ponovo da sam pvp igrac(mada sam i dalje ubedjen sto se tice gira sve je slicno).Sad imas slobodu da reforgas sve i mislim da nikad nije bila veca,a takodje da u isto to vreme te slobode statsa svi jure iste statse i skoro su identicni,jer ako je arms warr svi jure kritikal(pr za pvp mislim da je slicno i za pve)kapuje se sve na min sto je potrebno i samo se staka jedna stvar(i svi rade copy paste),tako da u praksi ta sloboda nema poentu koju su ocekivali jer svi teze najboljem ucinku a posto ima samo jedan nacin za najbolji dps svi teze istom statsu.Tako da po meni je dobro sto rade to sa statsima ali opet slazem sa tobom da treba to da zazivi da vidimo kako ce se odraziti to sve u praksi,jer kao sto sam rekao ta njihova zamisao sa reforge i nije bas bila tako blistava.:rolleyes:
Sto se tice ovog loota tu ne bi da se mesam,ali bas zbog toga sam voleo pvp koliko truda toliko i gira.Ne volim u zivotu da zavisim od srece. ;)

Kidja
10.11.2013, 17:04
Sto se tice PvP-a nece biti nekog truda makar za gear sto mi se realno i svidja zbog MMR-a kojeg ne resetuju svake sezone i onda oni dosta bolji igraci nabiju 2500 prve nedelje uz malo truda i onda se izivljavaju na one slabije ali ne samo zbog skilla nego tu i gear igra jaku ulogu.

A reforge izbacuju ne znam da li sam napisao vec koji je isto bila losa stvar i gold sink.
Bice manje socketa na itemima ali ce gemovi biti jaci, isto to vazi i za enchanting.

Exia
22.11.2013, 15:09
Blizzard wants new World of Warcraft expansions every year

http://www.pcgamer.com/2013/11/21/blizzard-sees-annual-expansions-as-key-to-bringing-back-players/


Bas se pitam kako planiraju to da urade kad su vec poceli da recikliraju mnoge stvari (sveze najavljena ekspanzija) prestao sam da igram WoW posle Lich King-a...

Ramirez, milk that cow!

:kreza:

Zmaychek86
22.11.2013, 20:38
Ja sam negde procitao da imaju vise timova sada, jedan vec radi na novoj expanziji dok ovi zavrsavaju Draenor :) uostalom videcemo kad se desi do tada sve sa rezervom sto se Blizzarda tice

Kidja
22.11.2013, 20:44
Blizzard wants new World of Warcraft expansions every year

Ovo su rekli i prosle godine :D

hitmanneverdead
28.11.2013, 1:28
http://media.mmo-champion.com/images/news/2013/november/ghostcrawler_blizzard.png

Peace

Kidja
28.11.2013, 2:25
Najmorazenjiji covek sto se tice PvP community-a :)
Nikako mi se ne svidja posto je ipak on Lead Systems Designer i svakako je zasluzan za sve dobro u WoWu (kao i lose).

Kaze da nece biti radikalnih promena ali bojim se da nije tako jednostavno svako ima svoje ideje,vreme ce pokazati samo kako ce neko novi zamisliti WOW.

perablenta
28.11.2013, 8:52
Vidim ima popust na igru, i to lep popust cela igra sa svim expanzijama sve zajedno za oko 15 dolara.

Uhvatila me malo nostalgija za WoW-om. Igrao sam jos od 2000 i neke na privatnim serverima dosta pa onda jedno leto i original uzeo i igrao po 16 sati dnevno par meseci pre nego sto sam se izdovoljio. To je bilo jos kada je Kataklizma tek pocela.

Nesto me zanima ako bih uzeo malo da igram for old time sake, da li uopste moze da se odigra glavna prica igre nastavak po nastavak? Jednostavno nikada nisam imao prilike da igram na tanane i polako prelazim sve instance i pocnem sa svim rasama.

Ili sve sve svodi samo da napucam max level i samo da igram najnovije instance ?

cages
28.11.2013, 10:59
Ako nisi igrao odavno definitivno vredi igrati lagano jer je ubaceno puno novih kvestova,izmenjene su neke zone i slicno. Instance odigraj po jednom jer i u nekima od njih postoji prica (Dead Mines recimo) koja se nadovezuje na kvestove u zoni. Ja sam trenutno u procesu levelovanja lika samo i iskljucivo kvestovima bez jurcanja i moram da priznam da uzivam poprilicno.

perablenta
28.11.2013, 11:22
Ako nisi igrao odavno definitivno vredi igrati lagano jer je ubaceno puno novih kvestova,izmenjene su neke zone i slicno. Instance odigraj po jednom jer i u nekima od njih postoji prica (Dead Mines recimo) koja se nadovezuje na kvestove u zoni. Ja sam trenutno u procesu levelovanja lika samo i iskljucivo kvestovima bez jurcanja i moram da priznam da uzivam poprilicno.

Ah odlicno. To je jedina stvar koja mi nedostaje iz WoW-a. Prica i lore. Toga sam se i pozeleo.

Kidja
28.11.2013, 13:20
Kakav crni Lore pa to ne postoji jos od TBC-a.

RexGrammer
28.11.2013, 20:44
Nadam se da se salis ...

Psycho13
29.11.2013, 0:31
Dobro je da je ovaj otisao, verovatno su ga sutnuli...

Kidja
29.11.2013, 1:45
Nadam se da se salis ...

Ne,zasto? Tipican primer je ovaj MoP.

pentraksil
29.11.2013, 4:49
Ne,zasto? Tipican primer je ovaj MoP.

Pa zato sto je preterivanje reci da ga nema....mozda ti ne odgovara, mozda nije kao nekada, ali svakako ga ima.

Kidja
29.11.2013, 12:37
Naravno da ima Lore bukvalisti samo je ocajan i naravno da mi se ne svidja pa kome moze da se svidja?
Evo Wrathion lik prica celu ekspanziju price i kad je stvarno trebalo da se desi nesto bitno lik kao izadje iz sobe i kaze bice rata i nista nema ga vise i nece ni da ga bude.
I sad ce neki zaludjenik da mi objasnjava teorije zavere gde je on ili npr gde je Rexxar nestao itd.

Eto uzivaj u lore;)

mvasic
29.11.2013, 17:26
Naravno da ima Lore bukvalisti samo je ocajan i naravno da mi se ne svidja pa kome moze da se svidja?
Evo Wrathion lik prica celu ekspanziju price i kad je stvarno trebalo da se desi nesto bitno lik kao izadje iz sobe i kaze bice rata i nista nema ga vise i nece ni da ga bude.
I sad ce neki zaludjenik da mi objasnjava teorije zavere gde je on ili npr gde je Rexxar nestao itd.

Eto uzivaj u lore;)

Khm. Pande se u Warcraft univerzumu pojavljuju od 3. dela (Warcratft III). Prvobitna ideja je bila da budu samo prvoaprilska sala, medjutim ubacili su ih u igru kao neutral kripove.

Sa Frozen Throne ekspanzijom je uveden Pandaren Brewmaster heroj.

WoW je direktan nastavak WC3, odnosno, Frozen Throne-a. Samim tim, pande imaju pravo da se pojave u WoW-u.

Mislim, ako vec imamo furbolge, a worgene cak i kao igrivu rasu, sta fali pandama?

Kidja
29.11.2013, 18:41
Znam za WC3 pande su mi bile omiljen heroj u scenarijima a i bila je mala kampanja sa njima.
Nemam ja problem sa njima nego prica o Wrathion-u,ranije o Rexxaru.
Jednostavno ne zavrse pricu do kraja ostane dosta nerazjasnjeno i sad treba da nagadjas sta se desilo posle.

RUSuper
9.12.2013, 4:15
Pa ne znam baš,ne bih se složio.Do sada su svaku priču završili i to sa veoma malo rupa u toj priči,ne možeš reći da je ne dovršeno kad i ne znaš šta će biti dalje.Ja sam u principu zadovoljan kako su rešili priču vezanu za svakog bitnijeg lika iz warcraft univerzuma (Illidan,Arthas,Kil'Jaeden,Deathwing itd).Doduše moguće da sam manje upućen sada jer sam krenuo da igram igru pre neki dan nakon pauze od 2 godine,ali pokušao sam da isčitam svašta šta se događalo za vreme te moje pauze u vezi lorea.

dacajak
10.12.2013, 14:52
Posto moderatori u temi "Coming soon" brisu skoro sve postove, kao da je ne znam kakva tema, postavicu ovde neke nove informacije vezane za Wow film, koji je najavaljen za 2016.

U pitanju je glumacka postava.

First Warcraft Movie Actors Announced

December 10, 2013

http://www.gamersbook.com/DesktopModules/DnnForge%20-%20NewsArticles/ImageHandler.ashx?Width=770&Height=433&HomeDirectory=%2fPortals%2f0%2f&FileName=images%2f2013%2f11%2fwarcraft-movie-screenshot-2.jpg&PortalID=0&q=1&s=1


Universal Pictures has finally decided to unveil a first list of actors that will make their appearance in the upcoming Warcraft movie, a film based on the extremely popular Blizzard Entertainment's video game franchise. Ben Foster from 'Six Feed Under', Robin Thicke's wife Paula Patton, Travis Fimmel, Toby Kebbell, Dominic Cooper and Rob Kazinsky who starred in a recent blockbuster title 'Pacific Rim', are just some of the revealed names. They will be guided by experienced director Duncan Jones and are expected to be seen in Cinemas all over the world on March 11, 2016.


Warcraft is due to start filming in January 2014 and will focus Orcs and Humans, their initial meeting and characters, such as Durotan and Anduin Lothar.
izvor (http://www.gamersbook.com/News/Article/ID/152/First-Warcraft-Movie-Actors-Announced)

Kidja
10.12.2013, 15:08
http://www.blic.rs/IT/426036/Americki-spijuni-ubacili-agente-u-onlajn-video-igre


HAHAHAHHA ma daj...

perablenta
10.12.2013, 20:20
http://www.blic.rs/IT/426036/Americki-spijuni-ubacili-agente-u-onlajn-video-igre


HAHAHAHHA ma daj...

Iskreno, ja kada sam razmisljao kako razmenjuju teroristi poruke prvo mi je to palo na pamet. Udjes u neku online igru, napravis nalog i samo se dopisujes za taj dan.

Sledeci dan, novi email nalog, novi nalog za igru, novi lik, nova poruka.

Ko ce tome uci u trag? Sad imam potvrdu da nisam jedini o tome razmisljao.

Kidja
10.12.2013, 20:44
Nisi jedini imam tu lika u guildu koji prica to godinama i on mi je i dao ovaj link :)

MoNsTeR
10.12.2013, 22:09
http://www.blic.rs/IT/426036/Americki-spijuni-ubacili-agente-u-onlajn-video-igre


HAHAHAHHA ma daj...

Oduvek sam hteo da kazem roditeljima da sam tajni agent i da jurim teroriste a da mi ne kazu da sam se previse uziveo u igru :dzavo:
Btw od sad CS samo na kanter strani da nas ne provale :rofl:

Zmaychek86
11.12.2013, 0:24
Kad razmislis malo i logicno je da to rade, ako stvarno postoje oni programi sto automatski pale snimanje pri pomenu bomba, explozija bla bla bla... na telefonskim linijama i messenger-ima, onda u igrama ovog tipa je najbolje voditi takve razgovore :D

Kidja
11.12.2013, 3:57
Veceras ubacuju 5.4.2 patch koji nam ne donosi apsolutno nista bitno :tapsh:

P.A.I.N
11.12.2013, 4:15
zavrsio sam sa worgenom(sve questove u gradu) i sad sam se nasao van mog grada gde je najbolje da idem kao novi u wow svetu?(igram catacysmu)

zorx
11.12.2013, 11:00
zavrsio sam sa worgenom(sve questove u gradu) i sad sam se nasao van mog grada gde je najbolje da idem kao novi u wow svetu?(igram catacysmu)

Uhvati brod za Stormwind i radi kvestove po zonama u okruženju, a u koje se uklapa tvoj level, prva bi bila Westfall. Ovo je malo subjektivno jer su meni lično te početne zone lepše od onih u Kalimdoru, što se tiče alijanse.

Na levelu 15 dobićeš mogućnost igranja instanci za 5 ljudi preko dungeon findera i preporučujem ti da obavezno odradiš sve kako ti se budu otključavale dobijanjem levela (vise XP-a, bolja oprema, zanimljivije od kvestovanja). Pošto si nov preporučujem da igraš dps ili heal, tenkovanje bi ti bilo teže zbog toga što ne poznaješ mape instanci i redosled kojim se ide (classic instance su dosta zamršenije od onih koje ćeš igrati posle 60. levela).

Za konkretne informacije (gajdove, objašnjenja i sl.) imaš jako puno dobrih sajtova (wowhead, icy-veins, wowpedia, noxxic...). Nađi gild koji pomaže i savetima i na "terenu".

To ti je to... ;)

Kidja
11.12.2013, 13:46
Kakvi su carevi ovi iz Blizzarda.
Promovisu ovaj raid finder tool kao da je ne znam sta a izgleda absolutno isto i jos 70% ljudi ne zna ni da nadje gde je to.
Vazno da su stavili shop shortcut i da su skinuli help shortcut.
Strasno !:mad:

NaraYan
18.12.2013, 19:19
I de mi recite u par reči kakva je trenutno situacija u WoWu jerbo je zima pa razmišljam da se aktiviram a nisam igrao od februara, hvala unapred :)

pentraksil
19.12.2013, 13:37
I de mi recite u par reči kakva je trenutno situacija u WoWu jerbo je zima pa razmišljam da se aktiviram a nisam igrao od februara, hvala unapred :)

Ja planiram da iskoristim ovaj veliki popust, pa da se uplati kasnije ukoliko stignem. I mene zanima situacija. Znam da nije idealna, cak je mozda i losija od Cate ali da li moze da se izvuce neka malo duza igra.

Zmaychek86
19.12.2013, 14:31
Ja planiram da iskoristim ovaj veliki popust, pa da se uplati kasnije ukoliko stignem. I mene zanima situacija. Znam da nije idealna, cak je mozda i losija od Cate ali da li moze da se izvuce neka malo duza igra.

Losija od Cate nije sigurno, ja sam iskreno zadovoljan i svidja mi se, jos ima ovaj popust definitivno necete baciti novac. Doduse sezona je poodmakla pa ce vam malo teze biti u pocetku. Moja preporuka

pentraksil
19.12.2013, 15:01
Losija od Cate nije sigurno, ja sam iskreno zadovoljan i svidja mi se, jos ima ovaj popust definitivno necete baciti novac. Doduse sezona je poodmakla pa ce vam malo teze biti u pocetku. Moja preporuka

Za sezonu mislis na PVP? PVP ne igram, samo PVE. OK, ovih dana cu pazariti verovatno, a za pretplatu cemo videti, cekam neko drustvo pa onda.

Kidja
19.12.2013, 18:42
Siege of Orgrimmar je dobar, jedan od boljih raidova u poslednje vreme po meni.
Blizi se kraj ekspanzije ,sve manje ljudi igra ali svakako ima sta da se radi.

pentraksil
19.12.2013, 18:53
Siege of Orgrimmar je dobar, jedan od boljih raidova u poslednje vreme po meni.
Blizi se kraj ekspanzije ,sve manje ljudi igra ali svakako ima sta da se radi.

Mozda zbog popusta opet malo skoci populacija, jos je najavljena nova....videcemo

NaraYan
21.12.2013, 0:24
ček ček, kakav popust, mislim totalno sam neinformisan :D

A i imam još jedno pitanje, da li još ima SoR fore il nešto slično pošto nisam aktivan od februara naovamo i da li postoji neka varijanta za besplatno prebacivanje chara sa jednog servera na drugi (imam lika u Hordi kog bi da prebacim u Alijansu na drugi server)?

pentraksil
21.12.2013, 0:51
ček ček, kakav popust, mislim totalno sam neinformisan :D

A i imam još jedno pitanje, da li još ima SoR fore il nešto slično pošto nisam aktivan od februara naovamo i da li postoji neka varijanta za besplatno prebacivanje chara sa jednog servera na drugi (imam lika u Hordi kog bi da prebacim u Alijansu na drugi server)?

Veliki popust za WoW, 599 dinara Battlechest (vanila, BC, WOTLK i CATA) i 999 din MoP.

Kidja
21.12.2013, 0:58
Pa jedino ako je na tom serveru gde si ti FCM ( Free Character Migration) ali oni uvek nude neke druge servere.Inace uskoro najverovatnije napustam Sylvanas, horda je mrtva sad i definitivno kad je top guild napustio server.
Najverovatnije idem na Silvermoon a rekli su da ce da otvore i FCM za Sylvanas hordu posle praznaika tako da ima da ostanu 20 coveka u hordi.
Steta u TBC je to bio hordaski server...

NaraYan
21.12.2013, 2:38
Ee to ću morati da proverim, verovatno ako je moj server pun a tamo gde bi da prebacim malo prazno, to mi ovako logično dodje. Inače, ja sam prošle godine kupio za iste pare wow, samo sam pande platio 15e.

No, videću da li mi se isplati da se selim ili ću jednostavno da se opet levelujem

Kidja
21.12.2013, 2:59
Sad ti je djuture 15e uzmes ceo acc nadjes dobar server i nadjes lika za RAF i za 2-3 dana sa malo ulozenog vremena si lvl 90 :)

Kusta
21.12.2013, 3:09
Meni je definitivno zanimljivo.
Pecanje, arheologija... Malo raid, malo dungeonsi. Kuvanje :P
Na Stormrage-u sam, pa ako se iko odluci da naleti neka se javi.
Ili ako uopste ima nasih u Hordi :)

NaraYan
21.12.2013, 3:23
e da znaš da je to dobra ideja za raf (in d džangl) :) a kako ono beše, dobija li se game time neki kad se aktivira novi acc?

Kidja
21.12.2013, 3:27
Imas mesec dana free.

NaraYan
21.12.2013, 3:38
e lepo, fala na savetima, saću da vidim da se organizujem, imam za raf više ljudi tako da nije problem, ali imam samo još jedno pitanje :D

Da li mora moj nalog na koji stiže RAF invite da bude Starter edition ili može da radi sa full aktiviranim svežim nalogom :) mislim, nisam sad mogao da nađem ovamo odgovor na to, kopam po sajtu al ne videh to nigde.

Kidja
21.12.2013, 13:12
Sa starter kreces kad kliknes link iz maila salje ti da napravis account.
Mislim da mozes da nakacis taj account na tvoj main account i onda ces imati petove/achievemente i tako te zezalice.

cages
21.12.2013, 14:32
Sa starter kreces kad kliknes link iz maila salje ti da napravis account.
Mislim da mozes da nakacis taj account na tvoj main account i onda ces imati petove/achievemente i tako te zezalice.

Ja mislim da ne moze,uradio sam RaF sa mojom klinkom i kupio joj kompletan,nov akaunt,medjutim onda prilikom ukucavanja svih onih $ranja mi je ponudio nov akaunt ili nadogradnja postojeceg (posto je ona vec imala akaunt ali bez MoP) i ja kliknem nadogradnja i izgleda da ne radi RaF,dakle MORA da bude totalno nov acc... Nemoj se *****ete ko ja :( Znacu za neki dan kad joj istice prvi,besplatni mesec ali prilicno sam siguran da ne radi.

Kidja
21.12.2013, 16:14
Hm ma ja kao da sam ubedjen kad sam probao sa ortakom taj RAF da sam uspeo da se nakacim na moj acc i dodam account.

NaraYan
21.12.2013, 16:37
ma napraviću potpuno novi sa novim mejlom za svaki slučaj, bolje tako, mada, s druge strane sad pa razmišljam da li samo jednostavno da uplatim game time na stari i nastavim, duže će mi trajati lvling al ću moći da igram i stare likove... mislim samo zbog tog bržeg lvlinga bi na raf foru i ništa drugo.

cages
21.12.2013, 18:46
Pa jedino ako imas heirloome na starim likovima onda sto da ne,sad je moguce da ih saljes cross-realm tako da ono....

NaraYan
21.12.2013, 19:52
aaaa ma ne pričaj... znači ladno mogu da pošaljem na drugi server :) pa nisam to znao stvarno eto ti, onda ću tako i da uradim, imam heirloome kakve oćeš naravno :)

zorx
22.12.2013, 0:28
Da li mora moj nalog na koji stiže RAF invite da bude Starter edition ili može da radi sa full aktiviranim svežim nalogom

E u slučaju RAF-a koji sam ja poslao nije moralo tj. obavezan korak je samo da se u mailu koji tvoj prijatelj primi klikne na starter edition link i onda da se uloguje u Battle Net account (igra je bila aktivirana neki dan pre toga). Tako je odgovorio GM na moj ticket i vrlo brzo je sve proradilo (trebalo je možda 2-3 dana, reče da je opterećenje zbog popusta ogromno).

Nemoj se *****ete ko ja :(

Jel si slao ticket? Možda još uvek nije kasno.

NaraYan
22.12.2013, 1:49
ipak sam odlučio da uplatim game card i da prebacim heirloome na novi server, pošto SoR radi za neaktivne naloge od marta 2012 (tako piše na betlnetu) osim ako i to nije doživelo promenu u poslednje vreme. Kao mi se čini da je nekad bilo da kad nisi aktivan duže od 6 meseci mogu da ti pošalju SoR ali pošto tako nešto nisam našao na sajtu verovatno sam bio u zabludi :)

warlock_sm
30.12.2013, 23:54
Upravo sam kupio komplet wow i mop sa popustom (da se malo pocastim za novi godinu), pa me interesuje na kom serveru ima nsaih igraca i da li ima neka domaca guild-a.

zorx
31.12.2013, 0:50
Ja igram sa društvancem iz Guild Warsa (ExYu gild ekipa), ako hoćeš invite javi se na PM (igra se vrlo casual!).

Kidja
1.1.2014, 5:07
Sylvanas ubedljivo ima najvise nasih ljudi a tu je i Kazzak.Ako hoces hordu idi na Kazzak ako vise volis alijansu onda Sylvanas !

RUSuper
9.1.2014, 14:40
Iskreno sa cross realmom i nije toliko bitno,ja sam na ravencrestu i viđam više ljudi sa sylvanasa nego sa ravencresta.Naravno to ne važi za pandariju koja nije cross-realm teretorija.

NaraYan
11.1.2014, 12:18
Ja odo sa starim gildom na Defias Brotherhood :) Nisam do sada igrao rp wow i mogu da kažem bilo je nekih vrlo zanimljivih trenutaka za vreme levelovanja :)

Kusta
11.1.2014, 12:25
To moze na razne nacine da se protumaci :P

Kidja
26.1.2014, 19:20
WIN :D

PWlH8PTijzA

Kidja
29.1.2014, 18:53
World of Warcraft u brojkama.


http://media.wow-europe.com/infographic/images/WoW_Infographic-2014_EN.jpg

cages
29.1.2014, 19:15
Da,videh danas ali... Resubovao sam se juce ponovo i iskreno,odmah sam se pokajao,uludo bacenih 13eur. Dal je doslo do prezasicenja (igram je od 2005.) ili vise nije to taj WoW (ima i toga sigurno) nisam siguran ali prosto nije to to. :(

NaraYan
30.1.2014, 14:41
ima i jednog i drugog, ja sam skontao da mi je periodično zimsko igranje sasvim dovoljno

Mare88
30.1.2014, 18:06
Da,videh danas ali... Resubovao sam se juce ponovo i iskreno,odmah sam se pokajao,uludo bacenih 13eur. Dal je doslo do prezasicenja (igram je od 2005.) ili vise nije to taj WoW (ima i toga sigurno) nisam siguran ali prosto nije to to. :(
I jedno i drugo, ali zaboravljaš i na još jedan bitan faktor, 8 godina si stariji, čovek se menja...

Kidja
30.1.2014, 20:18
Sta ja znam mene jos drzi :)

zS0lo-uPxSk

Drug iz guilda napravio klip o meni , smesno je mada ima i internih fora.
Klip je ustvari o svim raid leaderima ne samo o meni tako da mozda bude i vama zanimljiv.

RexGrammer
30.1.2014, 20:32
Najvise me nasmejao onaj trenutak kad one dve sekretarice kazu kao da mogu igrati pet battles :D

Inace to je standardna situacija skoro svugde. Pre par godina, kad sam prvi put radio Marrowgara na 25hc, dobio sam jedno 5-6 sedih. Mada ujedno to je bilo i pisanje od smeha, nema sta se nije desilo sve. Jedan clan se zamalo nije zadavio, drugi je jedva stigao do WC-a, treceg je ostavila devojka, sve u svemu haos. Mada to je bila udruzena "akcija" tada 3 guild-a, pa je bilo malo lakse za podneti. I to sve da bi na kraju otkrili novi bug (tad je bio nov), da ukoliko je Lord u Bonestorm-u, i menja visinu na kojoj se nalazi (iliti ide uz ili niz one male stepenice), i bas u tom trenutku umre, postoji mogucnost da ce propasti kroz zemlju i odneti sav loot sa sobom. Mislim da sam cak i neku suzu pustio :)

Kidja
30.1.2014, 20:37
To za raskidanje mi je poznato ima li smo i mi takvog na Sindragosi smo ga cekali sat vremena dok je zavrsio razgovor.
Pa onda smo imali cicu nekog covek je tad imao 64god u ICC bacao BL pre nego sto startujemo bossa i to je cesto radio.
Ma puno anegdota ima kad bi znao da pisem knjige napisao bi jednu na ovu temu ima bas dosta smesnih prica :)

Mihajlot
31.1.2014, 18:50
Poz svima.
Nisam pratio temu pa cu samo ovako da postavim par pitanja :)
Zelim da zaigram na Mists of Pandaria, interesuje me da li je potrebno imati sve ili neke prethodne ekspanzije da bi se igralo i koji su sve nacini placanja, isto tako koji nacin placanja se najvise isplati? :)

cages
31.1.2014, 19:02
Treba da imas originalni WoW plus 4 ekspanzije (kazes da hoces MoP). Placanje pretplate? Moze prepaid karticama,moze VISA karticama... Mislim da je svejedno cime placas,nijedan nacin se ne isplati vise od onog drugog.

pentraksil
31.1.2014, 19:29
Isplati mu se ako placa preko interneta, gamecard je cini mi se dosta skuplji kod nas. Imas na njihovom sajtu 1,2,3 meseca da uzmes, kada uzmes vise od jednog meseca imas neki mali popust. Ukoliko nisi imao nikada WoW, uz osnovnu igru dobijas i mesec dana igranja (bez obzira koje sve ekspanzije imao nabavljene, cim aktiviras account, dobijas mesec dana)

Kidja
1.2.2014, 13:01
Tako se rola !!!
p.s Ne mogu solo sa ovim charom nazalost.

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1794679_10202847974382586_427427310_n.jpg

hitmanneverdead
3.2.2014, 18:52
@Kidja
Auf, ulepsao si mi dan sa ovim klipom :D
Mogu da pustim Lepu Brenu i da igram bolje od ovih nubova :D:D:D
Oduvek sam gajio osecanja prema SwordOfThousandTruthsu :DD

Morao sam da procesljam malo po kanalu i klipovima koje imam, koja su to vremena bila, haos, vreme Dragon Soula dok sam bio u Orlovima jos, neki alt run je u pitanju.

Dakle vajpuju 2-3 sata na Ultraxionu zato sto lik nije uspeo da klikne dugme kada je trebao, pa im "raid leader" bukvalno zove sve kao mentolima i ovaj opet fejluje :D (ja ih malo sprdam tu i tamo i placem od smeha)
iNjsbTTAoTs

Kidja
4.2.2014, 0:34
Ja ovako svaki raid skoro :D

Mihajlot
6.2.2014, 0:15
Treba da imas originalni WoW plus 4 ekspanzije (kazes da hoces MoP). Placanje pretplate? Moze prepaid karticama,moze VISA karticama... Mislim da je svejedno cime placas,nijedan nacin se ne isplati vise od onog drugog.

Ok, hvala :)
Zelim samo jos da pitam ukoliko budem placao mesecno karticom i desi se da mi dosadi ili slicno, da li moram da placam ili mi se jednostavno zaledi acc i to je to, zaledjen dok ne platim? :D
Mozda su glupa pitanja, ali zeleo bih da pocnem pa me interesuje svaki detalj :)

RexGrammer
6.2.2014, 0:17
Naravno da ne moras, to bi bila iznuda :D (Mada lakse je reci da ces prestati, nego to i uciniti :p:opanachke)

DeCoy
6.2.2014, 15:48
Jedno laičko pitanje. Pošto imam na nalogu aktiviran Battle Chest od ranije (kad je sadržao BC i WotLK), sad vidim da je u njega dodata i Kataklizma pa me interesuje da li bi samo kupovina MoP pokrila ceo sadržaj u igri ili bih morao i nekako Kataklizmu da nabavljam?

Morava
6.2.2014, 15:50
i Kataklizma je ubacena u Battle Chest tako da ti sada trebaju samo pande.

cages
6.2.2014, 15:54
Ja zimus (ono oko praznika kad su bili pospusti) kupih bchest 5e i Kataklizmu 10e tako da je ispala super cena.

pentraksil
6.2.2014, 16:08
i Kataklizma je ubacena u Battle Chest tako da ti sada trebaju samo pande.

Kataklizma je ubacena u novi battle chest koliko ja znam. Ukoliko je neko kupio onaj stariji morace i Katu i pandu da kupi. Ili mozda gresim?

Kidja
6.2.2014, 20:45
Ne gresis , to su skorije ubacili u battlechest.

DeCoy
6.2.2014, 22:03
Znam, ubacili su valjda u novembru prošle godine. Ali, ako je tako onda ispada da moram ponovo da kupim Battle Chest jer na Blizz sajtu nigde ne vidim da ima samo ta ekspanzija da se uzme. I onda moram novi account da pravim ako ne želim da mi propadne mesec dana pretplate uz Battle Chest. Bez veze...

Andross
6.2.2014, 22:15
Ljudi svi koji imaju stari betl chest imaju upgrade na katu za dz mojne sirite dezinformacije.

pentraksil
7.2.2014, 0:09
Ljudi svi koji imaju stari betl chest imaju upgrade na katu za dz mojne sirite dezinformacije.

Znaci ja, koji sam kupio Battlechest jos za vreme BC-a, mogao sam da kuliram do sada i dobio bi WOTLK i Katu za dz? Nesto mi je tu sumnjivo, ali ako ste sigurni onda OK.

DeCoy
7.2.2014, 0:43
Sad sam se ulogovao na nalog mislim da sam definitvno dobio i Kataklizmu...

http://www.dodaj.rs/f/29/f9/EZn1z8O/battlenetaccount.png

N.K.P.D.
7.2.2014, 0:50
Vidi stvarno..i ja sam dobio Katu tako da je potvrdjena prica.

Andross
7.2.2014, 1:26
Znaci ja, koji sam kupio Battlechest jos za vreme BC-a, mogao sam da kuliram do sada i dobio bi WOTLK i Katu za dz? Nesto mi je tu sumnjivo, ali ako ste sigurni onda OK.

Ne najbolje da treba da kupis sve ekspanzije za igru staru 10 godina, nisu ni oni veverice :)

pentraksil
7.2.2014, 1:45
Ne najbolje da treba da kupis sve ekspanzije za igru staru 10 godina, nisu ni oni veverice :)

Pa ja sam kupovao sve. Naravno, caka je u tome da su oni tek od skora ubacili i Katu u battlechest, na ovako nesto se ceka dosta dugo :D. Nista me ne bi cudilo i da naplacuju tako, kupovina ekspanzija plus pretplata je opet previse za danasnji MMO (pogotovu za nase prostore). Naravno, ne trazim ja sve besplatno, nistu to velike pare ali u danasnje vreme nema bas mnogo opravdanja za naplacivanje pretplate od preko 10 dolara plus kupovina. Ali sta je tu je.

Markonije
7.2.2014, 1:53
@hitmanneverdead

Kad je rekao ovaj sa klipa 'Idu misolovka i vegeta' ja se ponadao sad cu cuti nikad ludji vic :rofl:

Andross
7.2.2014, 1:53
Razumem ja to sve, ali opet ljudi koji imaju vanilla ili tbc akaunt mogu samo da se pozdrave sada jer nema nigde ni wotlk ni kataklizma da se uzmu. Tako da je to sasvim fer potez od njih da apgrejduju svima akaunt do predzadnje ekspanzije. Mada da budemo realni to je samo da bi zadrzali i povratili stare kupce i privukli nove, niko nije lud da ulaze u base game + 4 ekspanzije + pretplata za fresh start u mmo-u.

Apostrof
11.2.2014, 13:51
Razmisljao sam da krenem ponovo ali sam odustao, domaci guild u kome sam igrao se raspao odavno a i ovi svedjani sa kojima sam pikao posle toga se polako osipaju. Takodje kada sam video grafiku i animacije smucio mi se zivot, prezasicenje a i realno presisala ih je konkurencija novijim igrama. Prosto ne mogu da verujem da nista bitno nisu promenili ovih par godina koje ne igram.

Inace ako se ipak odlucim da se vratim :) koliko treba vremena da se izleveluje i kada izlazi nova ekspanzija?

Kusta
11.2.2014, 17:04
U toku godine izlaze Warlordsi. To je sigurno :P
Ako se malo vise potrudis mozes da se izlevelujes za nedelju-dve dana. Jedan indijanac u mom guildu je dosao do 90 lvl-a za 5 dana. Kako nemam pojma. Nije imao RaF. Ne izlazis iz que za RDF i to je to... Samo sto onda protrcis kroz zone.

warlock_sm
23.2.2014, 10:30
LOL, 5 min posle logovanja sam dobio phishing poruku.

Kidja
23.2.2014, 14:47
Gde?sta? :D

Kusta
26.2.2014, 16:13
LOL, 5 min posle logovanja sam dobio phishing poruku.

Bez toga ne moze dan da prodje :)

Kusta
1.3.2014, 20:53
Iskreno ne znam da li cu da nadrljam zbog ovoga ali sta sada da se radi :)
Da li iko zna ili moze da mi pomogne oko shopa? Hteo bih da kupim race change. Problem je sto ja nemam nikakvu platnu karticu. A u banci moram da cekam 100 godina da je dobijem.
Tako da ako iko moze da pomogne ikako, bio bih veoma zahvalan.

cages
10.3.2014, 19:33
Level 90 Character Boosts Now Available on http://Battle.net for $60: http://wowhead.com/news=230250/warlords-of-draenor-digital-preorder-and-character-boosts-now-available

Fuuuu Blizzard... Smorili su vise sa svojom pohlepom... I da se razumemo,ne radi se o parama,svojevremeno sam placao transfer citave gilde sa realma na realm,nego o principu...

Kidja
10.3.2014, 19:46
Ubacili su i pre order za WoD dobija se odmah instant lvl 90 boost cim prodje uplata za preorder.

The digital preorder costs $50, $70 for the Digital Deluxe and comes with a free level 90 boost which can be used as soon as WoD is purchased.

cages
10.3.2014, 20:00
Ma da,slepci,uke.ali se jer tokom godine izlazi nekoliko MMOa vrednih paznje pa da se osiguraju na vreme... Ja sam vec odlucio sta cu da igram ubuduce,na moju veliku zalost to nije WoW...

Kidja
10.3.2014, 20:10
Upropastise igru. Igra u kojoj bi levelovanje trebalo da bude pa glavna stvar, gde ti ucis malo lore i naravno tvoju klasu a sa ovim su sve to upropastili.

drow
10.3.2014, 20:47
ja npr ne mislim da su upropastili. veoma malo ce novih igraca da dodje sad da igra wow ovo je vise ciljano za ljude koji mozda nisu igrali poslednju ekspanziju. mene pandarija totalno ne zanima i rado bih preskocio taj deo lvlovanja da sad pozelim ponovo da igram.

generalno mnogo katastroficno gledate na stvari, a mislim da je vise doslo do zasicenja wowom nego sto je zapravo srozan.

Kidja
10.3.2014, 20:56
Neverujem da ce stari igraci placati za to posto znaju kako se brzo leveluje sad. Ja sam sad za 3 dana izlevelovao 1-90.

cages
10.3.2014, 20:59
Kao neko ko igra WoW od 2005 godine,na zalost,ne mogu da se slozim sa tobom Drow. Ima tu puno novih igraca,komplet svih ekspanzija osim poslednje uvek mogu da se kupe za male pare. Druga stvar,promenili su igru do neprepoznatljivosti. Ok,to je normalno u MMO igrama,ali vecina stvari je promenjena na losije,barem po mom skromnom misljenju. Da ne razglabam previse vec prezvakano,najgore od svega je sto su postali uzasno greedy. Petovi,mountovi,trista cuda i vrhunac svega boost na lvl 90,ma gtfo Activision... Kao da igra nije dovoljno debil friendly,levelovanje uprosceno i ubrzano do kranjih granica... Imam full set heirloom opreme (da,imam i prsten) i verujem da mogu da ding 90 za par dana. Dakle,instant 90 nije namenjen veteranima nego novajlijama koji i ovako ne znaju de biju na max lvl a tek ce sad da bude igranka :)

EDIT:evo Kidja me preteko al je rekao isto sto i ja samo skraceno :)

drow
10.3.2014, 21:27
hmm da moguce al zamisli novom igracu koliko moze da traje lvlovanje po praznim do polupraznim zonama mislim da dosta novajlija odustane. ovo su sigurno uradili i da bi takve zadrzali.

inace igrao sam ovu wildstar betu i svo vreme imao zelju da udjem u wow xD...

Kusta
11.3.2014, 12:21
Preteruju... Mislim da sad kad mi istekne game time ima da pauziram malo...
Da vidim sta ostatak MMO trzista ima da ponudi :P

Edit.
Da li neko mozda zna koliko account moze da bude neaktivan?
I ako batalim WoW na duze staze, da li cu zateci svoj account, lika i sve ostalo netaknuto ili se mozda brise, blokira ili sta ja znam posle izvesnog vremena?

warlock_sm
16.3.2014, 8:55
Preteruju... Mislim da sad kad mi istekne game time ima da pauziram malo...
Da vidim sta ostatak MMO trzista ima da ponudi :P

Edit.
Da li neko mozda zna koliko account moze da bude neaktivan?
I ako batalim WoW na duze staze, da li cu zateci svoj account, lika i sve ostalo netaknuto ili se mozda brise, blokira ili sta ja znam posle izvesnog vremena?

Koliko znam moze neograniceno dugo da se pauzira. Imam druga koji je bio napravio pauzu duzu od 3 godine i kad se ulogovao imao je sve karaktere.

@Drow zamisli da ides u raid sa nekoliko novih igraca koji su se na taj nacin izlevelovali.

D.J.Quimby
23.3.2014, 12:22
Jel se desavalo nekom da prilikom digitalne kupovine transakcija prodje bez problema, novac mi skinu iz banke, downloadujem celu igru ali kad udjem u glavni meni i dalje mi se pojavljuje opcija "upgrade" ili "play trial" tj. i dalje sam limitiran na trial verziju ? U order history mi pise da je "queued" umesto "complete".
Do sad nisam imao problema sa ovakvim nacinom kupovine, sa Diablo 3 je recimo proslo sve kako treba, momentalno sam imao celu igru dostupnu.

cages
23.3.2014, 13:28
Normalno je,moze da prodje do 72 sata dok sve ne legne na svoje mesto.

D.J.Quimby
23.3.2014, 14:06
Normalno je,moze da prodje do 72 sata dok sve ne legne na svoje mesto.

OK, nije da mi je nesto hitno da bas danas imam full verziju, samo mi je cudno da je bilo sta na cekanju zato sto je novac uredno skinut sa kartice i nisam u nikakvom minusu.

zorx
23.3.2014, 14:58
OK, nije da mi je nesto hitno da bas danas imam full verziju, samo mi je cudno da je bilo sta na cekanju zato sto je novac uredno skinut sa kartice i nisam u nikakvom minusu.

Taj nazovi "que" se često desi ako se koristi PayPal, kod bilo kakve kupovine koja je išla direktno preko kartice ili sa Battle Net računa nisam nikada imao takav problem.

Ja bi svakako sačekao npr. 1 dan i onda kontaktirao support preko chat opcije direktno na sajtu (logovanjem u nalog). Tražiće ti broj računa i verovatno odgovor na secret question, što ti je sigurno već poznato od ranije.

Ako ti je neko poslao RAF isto tako je moguće čekanje (do 72 sata, kao što je spomenuto) dok ne "legne" povezivanje accounta.

D.J.Quimby
23.3.2014, 17:17
Taj nazovi "que" se često desi ako se koristi PayPal, kod bilo kakve kupovine koja je išla direktno preko kartice ili sa Battle Net računa nisam nikada imao takav problem.

Ja bi svakako sačekao npr. 1 dan i onda kontaktirao support preko chat opcije direktno na sajtu (logovanjem u nalog). Tražiće ti broj računa i verovatno odgovor na secret question, što ti je sigurno već poznato od ranije.

Ako ti je neko poslao RAF isto tako je moguće čekanje (do 72 sata, kao što je spomenuto) dok ne "legne" povezivanje accounta.


Kupovao sam preko kartice preko koje inace kupujem igre, ovo je prvi put da se desava ovako nesto. Sacekacu dan-dva i onda cu da ih kontaktiram.

Andross
30.3.2014, 14:19
Uzeo sam ortaku preko kartice imao je isti "problem". Sacekas lepo 3 dana ko covek i sve ce biti u redu. Ionako ti je levelovanje otkljucano iako ti iskacu trial poruke.

djole192
21.4.2014, 21:14
Ćao ljudi. Igra li još ko ovo čudo? Ja uzeo malo posle 5 godina :D Pa ako ima ko javite mi se na PM

Andross
13.6.2014, 16:45
CAibpZdJHAw

Kidja
17.6.2014, 20:19
Gledam vec par dana streamove, tako da sam skoro 99% siguran da se necu vracati WoW-u.Cetri meseca ne igram i uopste me ne vuce vise i tesko da ce nesto opet da me privuce.
Toliko su uprostili sve da je ubilo draz za igranje a evo vidim taj trend se nastavlja i u WoD.

Kusta
23.6.2014, 14:34
Uplatio sam dva meseca... I nisam ni pipnuo.
Jednostavno je igra izgubila svu draz koju je nekad imala.
Cak mi se i guild raspao.
Steta.

cages
23.6.2014, 15:09
To sam i ja uradio pre nekoliko meseci,bilo mi dosadno i uplatim mesec dana,ne znam dal sam se 2-3 puta logovao na pola sata za tih mesec dana...

RexGrammer
23.6.2014, 15:22
Jel neko zainteresovan da se oformi SK guild na nekom privatnom serveru? Kezual tipa...

NaraYan
23.6.2014, 20:46
Ja za WoW imam vreme samo zimi, uvek ga igram najkasnije do kraja februara i to je to, 3 meseca godišnje, casual style, bilo je dovoljno, samo sam WotLK igrao više.
Poslednje igranje, ovo sa MoPom mi se uopšte nije dopalo, jednostavno je sve nekako... drugačije. Ni to ne bi igrao ali se bila okupila stara gilda pa se malo podružismo, da bar nije sve bilo uzalud :D

Kidja
23.6.2014, 21:59
Ma kakvi privatni nema sanse. Kada sam pocinjao sa WOW-om krenuo sam sa privatnim i nedugo zatim presao na retail i progledao.
Neverujem da bi mogao opet na privatnom...mozda onaj AT server i to je to...

RexGrammer
23.6.2014, 22:36
AT je iskljucivo PVP

Kidja
23.6.2014, 22:53
Pa jedino to bi i igrao. Raidovanje na privatnom serveru nije to to...nigde to nije skriptovano kako treba.

Kusta
24.6.2014, 9:25
Jako je retko naleteti na privatni server gde ista funkcionise kako treba.
Ne isplati se.