PDA

Prikaži potpunu verziju : WOW kutak


Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55

cages
1.8.2012, 18:14
A kolko će da košta, mislim neće valjda da bude više od tridesetak jura?!
Sve preko toga je čisto bacanje parica. I bezobrazno je to malo, bez game timea, pa makar na nedelju dana, nego šta ćeš, taj prokleti nesuvisli kapitalizam, em im daš brdo para za par godina (čak iako kupuješ za golde, previš i na taj način obrt jer neko mora kupi gc) em oće još da muzu dok se sisa ne isuši skroz :D
Al aje, da vidimo i to čudo, nekako mi se čini da je ovo poslednja ekspanzija pred penziju :)

Ako mislis na MoP dao sam 39,99 eur :) I transfer gilde 30plus jos jednog dodatnog lika moram da prebacim pa izacice me ova ekspanzija 90eur :( Pretplatu ne racunam a placao sam je i kad nisam igrao,tj kad sam par meseci pravio pauzu dok sam igrao Diablo 3 i kad se nalozim na WoT povremeno... :eek:
@Kidjo sto se ti i Aki ne prebacite kod nas na alijansu na Silvani? Ko sto ti rekoh nismo pro al smo dobri ko 'lebac :opanachke

Kidja
1.8.2012, 18:19
Imam ja tamo priesta Kidjâ trazim guild lol

P.A.I.N
1.8.2012, 19:01
Ja sam noob moze neko da mi objasni sta je to guild sto razumljivije?

virtuoz pavle
2.8.2012, 10:22
moze li intesa pre-paid karticom da se placa WoW?

PapaStalin
2.8.2012, 11:25
ako mislis na debitne kartice, meni su ranije intesa visa virtuon i jos neka spec za internet zadavale probleme.

jedino njihova master kreditna prolazi bez problema na netu.

mada, nikako ne bih preporucio da se kreditnom bilo sta pazari na netu :)

NaraYan
2.8.2012, 11:27
Ja sam noob moze neko da mi objasni sta je to guild sto razumljivije?

To ti je najprostije rečeno udruženje igrača.

Evo ovde možeš baciti pogled za pobliže informisanje.
http://www.wowwiki.com/Guild

Kidja
2.8.2012, 11:44
ako mislis na debitne kartice, meni su ranije intesa visa virtuon i jos neka spec za internet zadavale probleme.

jedino njihova master kreditna prolazi bez problema na netu.

mada, nikako ne bih preporucio da se kreditnom bilo sta pazari na netu :)

Zasto?

PapaStalin
2.8.2012, 11:53
pa ako ti neko ili fizicki skimuje karticu, ili na netu provali podatke, moze da napravi stetu

ako si disciplinovan i svaki put pre transakcije na debitnu preneses potreban kesh, onda ce steta biti minimalna.

evo meni danas na primer stize od banke sms
"vas trajni nalog za devizni racun nije realizovan, jer nemate stredstava na racunu"...

moja prva reakcija je bila WTF koji jbt trajni nalog?!?

jbg, neko moze da nauci na tudjim greskama, a neko jok...

Kidja
2.8.2012, 12:01
Ja nemam licno moju karticu uvek koristim od brata ali zar te ne pozovu iz banke kad hoces da kupis/platis za veci iznos?

PapaStalin
2.8.2012, 12:15
pa s obzirom da transakcije idu prakticno istog trenutka kad npr na netu platis nesto, ne znam kako bi neki sluzbenik imao vremena da reaguje? u ostalom nisam cuo da i jedna banka ovako radi?

doduse pojam veceg iznosa je rastegljiv. meni kad bi neko maznuo 100 evritja sa racuna, bas bih bio mnogo tuzan & uznemiren

boli tebe stojko, furas karticu od starijeg brata i milina...
evo ovaj moj mi se na glavu popeo, natankujem gorivo, on zapali u Novi Sad u provod. auto za tri godine presao 120k km, daj boze da sam pola od toga ja odvozao...

virtuoz pavle
2.8.2012, 13:08
moze li da se uplati nekom prepaid karticom, cuo sam da toga ima u Intesa banci?
ne zelim debitnu, jer ne zelim da otvaram racun kod njih.

PapaStalin
2.8.2012, 13:26
aj cu da pitam, idem nakon posla u intezu da si blokiram karticu

ova steam letnja rasprodaja mi dosla glave :(


heh a ja svo vreme mislim da kad kazes prepaid mislis na debitnu. koji sam matorac nisam ni znao da postoje prepaid kartice

mada, nisam bas siguran da radnici na salteru imaju blage veze o tome da li neka od kartica funkcionise online ili ne. mislim da ti je najsigurnije da kontaktiras njihov support

Kidja
2.8.2012, 14:05
Ako se ne varam postoje one internet kartice pa mozes sa njima isto da placas.
Ja sam ubedjen bio da su debitne isto sto i prepaid kartice.

virtuoz pavle
2.8.2012, 15:07
meni se ne otvara racun, kao prvo ovde ima samo komercijalna banka, i ako tu otvorim racun moji ce se pitati sta ce mi racun, a meni nije bas zapelo da im kazem da je za wow.
prepaid u komercijalnoj postoji, ali ne moze za internet. ajde ako neko moze da mi kaze kako to radi u intesa banci, pa cu da pitam nekog vec da mi nabavi prepaid karticu, a ja da mu preko poste uplatim pare. treba mi za transfer char-a.

cages
2.8.2012, 17:47
Vec sam pricao o ovome... U UNICREDIT banci imas prepaid ili kako se vec zovu kartice koje rade za placanje preko neta,provereno 101% ja licno koristio.... Da ne tupim o svim detaljima,vrlo je jednostavan sistem,odi do neke njihove poslovnice i raspitaj se.

PapaStalin
2.8.2012, 18:32
salterska radnica nikad cula za prepaid karticu u intezi, jos sam ja postao sumljiv jer trazim neku karticu bez ugovora...

Sale013
2.8.2012, 18:35
salterska radnica nikad cula za prepaid karticu u intezi, jos sam ja postao sumljiv jer trazim neku karticu bez ugovora...
:facepalm
Trazis "Banka intesa internet kartica" osobi koja radi sa kreditima/otvaranjem racuna itd. Potpises gomilu papira (ugovori), das licnu kartu, sacekas 2 nedelje i dobijes karticu... Posle toga uplacujes evre na tu karticu (devizni racun vezan na nju) i mozes da je koristis bez mesecnog odrzavanja.
"Prepaid" je vrsta placanja i uplata, nije to naziv kartice niti oni trebaju da znaju sta je to.. Trazis karticu po imenu koji im je poznat.

hitmanneverdead
2.8.2012, 19:12
Evo ja malo sa odmora da posetim forum... Da li je neko kupio deluxe onaj za 50 evra da mi kaze isplati li se... Iskreno po gifovima mi se cini da je mount odvratan... Btw na sylvanasu ally imate orlove, pa kad me vidite da sam online, a trazite gild ili kao social da udjete slobodno me /w Unholydeath... Da imamo sto bolje ljude za MoP :)

cages
2.8.2012, 20:51
[QUOTE=cages;1594966]Vec sam pricao o ovome... U UNICREDIT banci imas prepaid ili kako se vec zovu kartice koje rade za placanje preko neta,provereno 101% ja licno koristio.... Da ne tupim o svim detaljima,vrlo je jednostavan sistem,odi do neke njihove poslovnice i raspitaj se.[/QUOTE

Evo da ne bude da lazem http://www.unicreditbank.rs/?jez=&p=437
i kao sto rekoh vec sam je koristio...

virtuoz pavle
2.8.2012, 23:08
zna li neko kako radi RAF game time i koje su opasnosti koriscenja istog?

Kidja
3.8.2012, 12:13
Lepo da ti mail ta osoba koju treba da RAF ona ti sredi kako vec sredi i ti dobijes vreme. :)
A rizik uvek postoji da te neko prijavi,raznih ljudi ima.

Rockman
5.8.2012, 0:16
Rakija je gild oformljen u
poznom periodu Wotlk-a.
Ovo je gild sastavljen od
vecine igraca koji su igrali u
nekom od ozbiljnih progress
gildova i sada sastavljeni u
jednu lepu druzinu.
Svako ko je sa nasih prostora
moze postaviti aplikaciju na
nas sajt, posto imamo rank
koji je za ljude koji su tu samo
radi druzenja.
Imamo raiding ekipu, koja je
sastavljena mahom od
iskusnih raidera. Da bi usli u
ovu grupu, potrebno je da
ste prisutni na sto vecem
broju raidova,preko 80%, da
imate iskustva u PvEu(ili bar
da ste vrlo talentovani za to,
sa velikom zeljom da
napredujete), i pri tome da
imate stav i ponasanje koje je
nama potrebno.
Trenutno je zacrtano da
imamo 3 raida nedeljno, s tim
da pri progresu broj raidova
moze da se poveca na 5 do
7.
Cilj guilda jeste progress,
naravno ne moze izostati ni
druzenje ;)
Svaki igrac koji misli da je
izuzetno skilovan moze
napraviti aplikaciju bez obzira
na to dal je ta klasa trazena u
tom trenutku i svojom
aktivnoscu konkurisati za
mesto u prvoj postavi. Svako
ko bude imao strpljenja
dobice svoju sansu.

http://www.wow-rakija.com/

driver86
8.8.2012, 20:01
Cujem da izlazi nova ekspanzija za WOW, ja vec duze vreme ne igram ali bih voleo da nabavim i taj nastavak, pa me zanima gde mogu da kupim u Bg-u kada izadje? Hvala.

Peruzzi
8.8.2012, 21:11
As previously announced, world bosses will be returning to World of Warcraft in the upcoming expansion Mists of Pandaria. In our first preview, we take a glimpse at Chief Salyis and his warband. Click the link for more information!


http://us.battle.net/wow/en/blog/6871747/World_Boss_Preview_Now_Available-8_6_2012

Kidja
11.8.2012, 0:17
Mozda se desi uskoro da ustupim moj account (ali na koriscenje) na duze vreme posto imam velikih porodicnih problema i sigurno necu igrati dugo pa cu javiti ovde ako bude hteo neko da koristi.

cages
11.8.2012, 0:54
Mozda se desi uskoro da ustupim moj account (ali na koriscenje) na duze vreme posto imam velikih porodicnih problema i sigurno necu igrati dugo pa cu javiti ovde ako bude hteo neko da koristi.

Lame,soz bro i brzo da bude sve u redu ma sta da se desava :(

hitmanneverdead
13.8.2012, 14:57
Sa zaljenjem vas obavestavam da je Blizzard ukinuo Srpske Orlove, gilda je postojala 5 godina i dosad se niko nije zalio na ime, oko 300 clanova, medju kojima nikada nije bilo svadje na osnovu nacionalizma, ostalo je bez imena gilde... Trenutno se zovemo Guild of Blackfuel (trenutni GM), a veceras pre Firelandsa cemo zvati Blizzard putem skype-a...
Pozdrav

Kidja
13.8.2012, 15:54
Koje izdr***anje od strane blizzarda...skorije su bili to uradili jednom guildu (serbian knights tako nesto) na jednom drugom serveru.
Strasno je sta rade...

pentraksil
13.8.2012, 16:09
Trebalo bi jednu tuzbu da spremite posto na mom serveru vec jako dugo postoji gilda Danish Knights...po toj logici i to bi trebalo ukinuti. U svakom slucaju to je neki ljubomorni komsija prijavio, zato su i obrisani.

Kidja
13.8.2012, 16:20
Niko te nije prijavio i ovi su 5godina funkcionisali pod tim imenom.

pentraksil
13.8.2012, 17:07
Niko te nije prijavio i ovi su 5godina funkcionisali pod tim imenom.

Pa po kojoj logici onda? Stvarno bi trebalo da pokrenete akciju i da vidite zbog cega je to tako...stvarno nema smisla.

hitmanneverdead
13.8.2012, 17:19
@Kidja jeste, srpski vitezovi su bili cini mi se, i njih su ukinuli...
Kazem vam, pre raida veceras cemo se sastati da ih zovemo... Na Sylvanasu postoji Dannish Terrace, a takodje znam i Danski gild The Great Danes, koji je drugi na nekom serveru... Naravno, nemaju samo Danci ove gildove ali dajem primere...
Nadam se da cemo resiti spor sa blizzom, stvarno nebi voleli da menjamo naziv gilde koji nije menjan 5 godina...
Napisacu veceras sta smo uradili...

BTW uzeh alysrazor mounta :D

Kidja
13.8.2012, 17:28
GZ na mounta nama je jednom dropao i ja sam imao tu srecu da ga dobijem :)

hitmanneverdead
13.8.2012, 17:34
hehe, hvala, i nama isto, juce sam prvi put video da dropuje, i rolam 76 a drug 72 :D

Kidja
13.8.2012, 18:20
Sto je najgore i ne koristim ga :) tu je Zulian Tiger umesto tog.

altas
13.8.2012, 20:38
Kakav idiotizam od Blizzarda. Ne verujem. Javite sta je bilo na kraju. ***** ti se na polupismene gm-ove, sve retard do retarda.

Psycho13
14.8.2012, 10:49
Zgrozen sam! Velika sramota za Blizzard, prava nepravda sto su vam to uradili, a da se neki guild zvao Kosova ili tako nesto verovatno ga ni ne bi preimenovali.:icon_evil

hitmanneverdead
14.8.2012, 11:51
Pa ovako, nas GM je dobio suspenziju na par sati, i e-mail u kome pise samo da su nam promenili ime-razlog neprikladno ime :paranoia: ... Cak nam nisu ni ponudili neku besplatnu promenu imena, nego i to, izgleda, moramo da platimo... GM je popizdeo i rekao je da ce da im se na**be mamice... Poslali smo 10tak tiketa u kojima jasno navodimo da su Srpski Orlovi naziv za nas tim u bilo kom sportu- kosarci, odbojci, fudbalu etc... I da nema niceg sto vredja nekog osim ako mrzi nas narod. Videcemo danas sta ce biti, u svakom slucaju necemo odustati od trazenja starog imena. :mad:

hitmanneverdead
14.8.2012, 11:58
Inace, mage iz naseg gilda je vec napravio listu gildova koje je pronasao sa imenom kao sto je i nase, koji naravno, prostoje... Izvinite za dupli post...
“The Great Danes”
Auchindoun


The Greeks and I
Sunstrider


PowerHouse România
Neptulon


Ðanish Terrace
Sylvanas



Pro Kuwait
Stormscale


“The Danish Society”
Lightning’s Blade


“Danish alliance”
Silvermoon

“The Danish Core”
Silvermoon

“Sovietsky Soyuz”
Darksorow

“Light of Poland”
Bronze Dragonflight

”Elite Turks”
Wildhammer

“Norwegian Vikings”
Darksorow

“Czech Horde”
Hellfire

“Korean Business”
Silvermoon

“Mexico”
Khadgar

“Danish Lions”
Draenor

“Ronin of Sweden”
Ragnaros

“Last Ottomans”
Darkspear

“Alliance of Finland”
Darksorow

“Lavovi Hrvatske”
Dentarg

“Made in Poland”
Bronze Dragonflight

“Gwardia Polska”
Darkspear

altas
14.8.2012, 12:18
Trebali ste da im napisete da u guildu ima i ljudi iz bivse nam Jugoslavije. Ja sam hteo da ih malo "izvredjam" na oficijelnoj fb stranici i ostavim im link ka zastavi... Ali, kad sam video papagaje (http://en.wikipedia.org/wiki/File:Flag_of_Serbia.svg)...:facepalm

Bokile
14.8.2012, 12:25
Niko nije primetio da su im hakeri pokrali passworde?

http://us.battle.net/wow/en/blog/6940022/Important_Security_Update-8_9_2012

http://us.blizzard.com/en-us/securityupdate.html

Sale013
14.8.2012, 15:11
Tacnije nama su pokrali mailove, ali to i nije toliko veliki problem s obzirom da vecina nas vec dobija xxxxxxx scam mailova dnevno za WoW i D3.. Sto se tice razbijanja US lozinki koje su pokupili, mrka kapa i od toga s obzirom da su dobro kriptovane i to svaka posebno.

Kidja
14.8.2012, 18:33
Ma dzaba pravite listu vama to nece da koristi a samo tim gildovima moze da naskodi...

hitmanneverdead
14.8.2012, 19:34
PvP sezona se zavrsava 28mog avgusta... 35 coppera po poenu je bruka u odnosu na 35 silvera prosle sezone...

Kidja
15.8.2012, 10:43
Ho Ho Ho

Kidja has earned achievement [Fiery Warhorse`s Reins] :alealeee:

virtuoz pavle
15.8.2012, 10:50
rekao bih da sam u Karazhanu bio oko 20 puta i nisam video drop. U Tempest Keep-u (The Eye) samo bio oko 10 puta i video sam feniksa 2 (DVA) puta! Ni jedan ni drugi put ga nisam dobio, a isao sam u raid sa 5-6 ljudi.

Kidja
15.8.2012, 10:52
Pa sto ides sa 5-6 ljudi nadji nekog druga pa lepo uradite vas dvojica nek ide on sa altom pa ti njemu posle pomognes sa altom.

virtuoz pavle
15.8.2012, 11:00
lakse je ubiti Sunstridera solo, nego sa 2-3 ppl. Mind Control zeza, 5 ljudi je laganica. Nije mi zao za feniksa, bice on opet, sad uvek kazem "phoenix reserved" i opet ima ljudi koji se javljaju da podju.

cages
15.8.2012, 21:37
Ho Ho Ho

Kidja has earned achievement [Fiery Warhorse`s Reins] :alealeee:

Gz bratori,ja sam bio zilion puta i pao mi dzej... -_-

NaraYan
16.8.2012, 12:37
Pa ovako, nas GM je dobio suspenziju na par sati, i e-mail u kome pise samo da su nam promenili ime-razlog neprikladno ime :paranoia: ... Cak nam nisu ni ponudili neku besplatnu promenu imena, nego i to, izgleda, moramo da platimo... GM je popizdeo i rekao je da ce da im se na**be mamice... Poslali smo 10tak tiketa u kojima jasno navodimo da su Srpski Orlovi naziv za nas tim u bilo kom sportu- kosarci, odbojci, fudbalu etc... I da nema niceg sto vredja nekog osim ako mrzi nas narod. Videcemo danas sta ce biti, u svakom slucaju necemo odustati od trazenja starog imena. :mad:

E ja sam za globalni bojkot. Da se što više ljudi udruži i bojkotuje, eventualno pokrene neku hajku na taj fašistilčki nacionalistički Blizz akt.

Psycho13
16.8.2012, 15:16
http://us.battle.net/wow/en/blog/6968160/Mists_of_Pandaria_Opening_Cinematic_Revealed-8_16_2012
:n_klanja::n_klanja::n_klanja:
U NO FUK WIT PANDA!

cages
16.8.2012, 18:38
http://us.battle.net/wow/en/blog/6968160/Mists_of_Pandaria_Opening_Cinematic_Revealed-8_16_2012
:n_klanja::n_klanja::n_klanja:
U NO FUK WIT PANDA!

Znaci,cinematic je P R E T E R A N! Ako smem da kazem najbolji do sada,stvarno je odradjen sa stilom i iskreno ne mogu da docekam septembar :alealeee:

RUSuper
16.8.2012, 21:21
Znaci,cinematic je P R E T E R A N! Ako smem da kazem najbolji do sada,stvarno je odradjen sa stilom i iskreno ne mogu da docekam septembar :alealeee:

Cinematic je po mom licnom misljenju smece.Ono sto mi se svidjalo kod starih cinematica je muzika koja se genijalno uklapala sa samim cinematicom i cinila ga bukvalno jezivim.Toliko su me stari cinematici ranije motivisali da igram igru i uvlacili u sam lore warcrafta,ovo je kao neka parodija imo....

ddak
16.8.2012, 21:28
-u stanju da podnesete kritiku, i usavrsite se na osnovu toga. Ne trpim kritike ni od koga, kamoli od stranaca. U pitanju je igra, ne posao, tako da ova stavka je njesra.
-imate razumevanja cak i kad se neko ogresi o vas, na kraju ipak smo svi mi samo ljudi.Nemam razumjevanja, jer ako ja se nikad ne ogrijesim o nekog-nema razloga da se neko od mene ogrijesi.Pazim sta radim i kako, da ne bi doslo do situacije da se ogrijesava neko od nekog...

Mislim da bi trebalo da promijenite tacke... :D

Psycho13
16.8.2012, 22:00
-u stanju da podnesete kritiku, i usavrsite se na osnovu toga. Ne trpim kritike ni od koga, kamoli od stranaca. U pitanju je igra, ne posao, tako da ova stavka je njesra.

Ali to je glavna car MMO igara, ako ne zelis da napredujes u igri, onda igraj neki FPS ili SRPG.

Sale013
16.8.2012, 22:09
Meni se ne svidja ovaj cinematic, deluje mi kao da je pravljen za decu.. Ali, slava WoW-u, dostigao je ono sto mnogi nece uspeti..

Bokile
16.8.2012, 22:11
cinematic je katastrofa

altas
16.8.2012, 22:27
Eh, nije vama bio Mladja lider. Tesko da bi Orlovi i stekli slavu da nije bilo nekog ko ume pesnicom o sto, a ostali da se povinuju. Jeste bio zivcan covek, ali svaka kritika mu je bila dobronamerna. Dobronamerne kritike mogu da podnesem, sve ostalo je prose**vanje. A to da se ogresi neko ogresi o mene, ako ne ume bar ljudski da kaze izvini, neka menja adresu stanovanja. :D

Ontopic, meni se svidja sinematik (sem voice overa, ko neki klinja da je pisao tekst), ali mi je ekspanzija BS. Nego, jesam ja jedini koji misli da ce na kraju Horda i Alijansa da se pomire?

Psycho13
16.8.2012, 22:39
Ontopic, meni se svidja sinematik (sem voice overa, ko neki klinja da je pisao tekst), ali mi je ekspanzija BS. Nego, jesam ja jedini koji misli da ce na kraju Horda i Alijansa da se pomire?
Na kraju(ili tokom) ove expanzije ce nastati pravi rat izmedju Horde i Alijanse tako da se nece pomiriti u ovoj exp, ali ce u sledecoj najverovatnije morati da sklope mir kako bi imali sansu da prezive(ako bude exp za koju ja mislim da ce biti).

virtuoz pavle
16.8.2012, 23:54
ima onaj legendary quest u beti koji kaze da se horda i alijansa moraju pomiriti kako bi prevazisli ono sto tek treba da dodje. Mozda se u prva dva major patcha stvari dodatno zakuvaju da bi 3. patch bio neka vrsta primirija. mada, otom-potom...

pentraksil
17.8.2012, 0:22
ima onaj legendary quest u beti koji kaze da se horda i alijansa moraju pomiriti kako bi prevazisli ono sto tek treba da dodje. Mozda se u prva dva major patcha stvari dodatno zakuvaju da bi 3. patch bio neka vrsta primirija. mada, otom-potom...

Pa opet ista situacija kao u WOTLK pa donekle BC...a naravno i Cata. Sve se svodi na isto, ne verujem da ce tu biti iznenadjenje sto se tice "big picture". Sitnice i neke price u zonama sa druge strane mogu da iznenade.

Pivalica
17.8.2012, 0:38
Prvo, sto se tice stavki za guildu, druze ako ti nisi spreman da prihvatis kritiku, onda tebi i nije mesto u guildi. Ako mislis da si najpamentiji i najbolji, a pravis *****a i onda se ljutis kada dobijes (konstruktivnu) kritiku... onda gg!

A cinematic... nije los, ali mi se ne svidja sto je 'moderan'. Tj ono sto se meni bas svidjalo kod starih cin. je to sto je grafika onako, kao sto je bila u igri (da, da, razumem da grafika se razvija, i igra i bla bla...samo kazem), i odlicna muzika.
Meni je trenutno jedan od najboljih cinematica onaj za Naxx (mislim da je u pitanju 1.11 ali me nemojte drzati za rec). Nekako je skroz creepy, i obozavam ga :)
Uz njega svakako ide i onaj za AQ (to je valjda 1.9 ili tako nesto). Tj cela prica oko AQ mi je fenomenalna.

Ekiman
17.8.2012, 0:38
Ja sam igrao Wow samo malo ali zato su mi War2 i War3+TFT omiljene igre,i mogu reci da je ovaj cinematic bullcrap u poredjenju sa svim drugim Wow cinematicima...da je ovo pravi War/wow cinematic ovaj orc bi ubio coveka,smrskao toj pandi lobanju,popiso se nad njihovim mrtvim telima i zatim ih bacio u more e to je pravi war kakvog ja pamtim a ne ovo...;)

pentraksil
17.8.2012, 0:58
Prvo, sto se tice stavki za guildu, druze ako ti nisi spreman da prihvatis kritiku, onda tebi i nije mesto u guildi. Ako mislis da si najpamentiji i najbolji, a pravis *****a i onda se ljutis kada dobijes (konstruktivnu) kritiku... onda gg!

A cinematic... nije los, ali mi se ne svidja sto je 'moderan'. Tj ono sto se meni bas svidjalo kod starih cin. je to sto je grafika onako, kao sto je bila u igri (da, da, razumem da grafika se razvija, i igra i bla bla...samo kazem), i odlicna muzika.
Meni je trenutno jedan od najboljih cinematica onaj za Naxx (mislim da je u pitanju 1.11 ali me nemojte drzati za rec). Nekako je skroz creepy, i obozavam ga :)
Uz njega svakako ide i onaj za AQ (to je valjda 1.9 ili tako nesto). Tj cela prica oko AQ mi je fenomenalna.

Ti mesas intro cinematic i ingame cinematike (a to je taj naxx i obicno se prave za neki patch sa ingame grafikom). Svaka ekspanzija je imala "moderan" cinematic, tako da ni ovo nije nista drugacije od prethodnika.

Pivalica
17.8.2012, 1:09
ma sve su to cinematici : ))
u svakom slucaju, ovaj mi je previse 'moderan' :D
mada je ok prica, ne znam sto se nikome ne svidja (i na drugim forumima ga pljuju dosta).

Kidja
17.8.2012, 1:09
Eh, nije vama bio Mladja lider. Tesko da bi Orlovi i stekli slavu da nije bilo nekog ko ume pesnicom o sto, a ostali da se povinuju. Jeste bio zivcan covek, ali svaka kritika mu je bila dobronamerna. Dobronamerne kritike mogu da podnesem, sve ostalo je prose**vanje. A to da se ogresi neko ogresi o mene, ako ne ume bar ljudski da kaze izvini, neka menja adresu stanovanja. :D

Ontopic, meni se svidja sinematik (sem voice overa, ko neki klinja da je pisao tekst), ali mi je ekspanzija BS. Nego, jesam ja jedini koji misli da ce na kraju Horda i Alijansa da se pomire?

Ekspanzija je vrhunska jedno 10x bolja nego sto je Cataclysm bila.
Ako neko zeli da se vrati da igra svakako mu toplo to i preporucujem jer ce ova ekspanzija biti super i sto se pve i sto se pvp tice.
A sto se tice raida nisi ti cuo kako ja vodim raidove ali nije tu bitno koliko podviknes nekom.
Evo recimo juce primer bio je alt run i mucili se nesto i mucili i ja dosao posle i ubili sa 9 coveka bez problema.
Kao nas stari GM koji je pomogao svakom i nikad nije podviknuo nekom za to sam ja bio zaduzen xD ali njega su svi gotovili ono kaze hop a mi svi skocimo :)
Mnogo sam pijan izvinjavam se na gramatickim greskama a znam da grammar police vreba iza svakog coska.

pentraksil
17.8.2012, 1:59
ma sve su to cinematici : ))
u svakom slucaju, ovaj mi je previse 'moderan' :D
mada je ok prica, ne znam sto se nikome ne svidja (i na drugim forumima ga pljuju dosta).

Prica u WoW-u generalno gledano nije nesto originalna, isto vazi i za svet, rase i ostalo. Sve je to uzimano od raznoraznih dela fantastike (Warhammer Lotr itd.) raznoraznih kultura i napravljen je jedan miks. Ono sto u WoW-u po meni briljira su te sitne price i desavanja koja zaista znaju da oduseve. Arthasova prica je po meni jedna od najboljih u svetu igara. Ima tu jos dosta bisera (Ilidan, Silvana, Eitrig, stvaranje sveta itd. da ne pominjem ima ih stvarno puno)

altas
17.8.2012, 17:11
De, de, man'te svadja.

@hitmanneverdead:
I sta bi na kraju sa Orlovima? Nema vas na skype uopste. Javi sta se desava, spremam seminarski za Blizzatardovce, da im ocitam "Oce nas"...

Sale013
17.8.2012, 18:41
Imajte ljudi postovanja jedni prema drugima i obracajte se sa uvazavanjem. Svako ima pravo na svoje misljenje,niko to ne spori. Evo ja npr shvatam da Pandarija ne moze biti "potpuni fail" iz prostog razloga sto je rade ljudi sa godinama iskustva na najuspesnijem mmorpg danasnjice. Meni licno smeta pravac kretanja ekspanzije i lore, dok ne sumnjam da je s tehnicke strane korak napred u razvoju WoWa.

hitmanneverdead
17.8.2012, 21:16
@altas
Rekli su da postoji neka organizacija i da su istrazili (cisto pro*eravanje) kao da im se ne dopadaju radnje te organizacije Srpski Orlovi i da nece da nam vrate guild ime... Sto se tice drugih gildova i oni ce da nestanu kada ih neko prijavi... u principu blek je poslao valjda predlog da se zovemo Orlovi i tako ce verovatno biti... Mada imamo dosta ljudi koji i dalje spamuju blizz kako to nije u redu i cak mozda dodje i do tuzbe blizzu...
Je*em li ga, kako god, barem cemo dobiti "free" guild name change... :mad:

altas
18.8.2012, 8:54
@altas
Rekli su da postoji neka organizacija i da su istrazili (cisto pro*eravanje) kao da im se ne dopadaju radnje te organizacije Srpski Orlovi i da nece da nam vrate guild ime... Sto se tice drugih gildova i oni ce da nestanu kada ih neko prijavi... u principu blek je poslao valjda predlog da se zovemo Orlovi i tako ce verovatno biti... Mada imamo dosta ljudi koji i dalje spamuju blizz kako to nije u redu i cak mozda dodje i do tuzbe blizzu...
Je*em li ga, kako god, barem cemo dobiti "free" guild name change... :mad:

Ahhahahaha, dovoljno je izguglati Srpski Orlovi i pogledati par stranica... *******vaju se fasisticka stoka, ne mogu da verujem. Vreme je da pocnem da delujem...

hitmanneverdead
18.8.2012, 21:18
Dobili smo namechange u Orlove...
Savetujem da pogledate ceo thread, neke su prilicno epic :D
http://www.mmo-champion.com/threads/1179166-Cinematic-Photoshop-Thread
http://i.imgur.com/zwe4q.png

DeCoy
20.8.2012, 11:36
Naslov teme jasno govori: WoW kutak. Nemojte da se tema pretvori u WoW vs GW2. Sale vas je već nekoliko puta zamolio da se razgovara uljudno, bez napada i provokacija, pa dajte onda da se ponašamo kao ljudi, a ne kao trolovi.

Bokile
20.8.2012, 11:55
Ja ne tvrdim da je wow loša igra,naprotiv,igra je odlicna,mnogo sati sam proveo uz wow da bih tek tako rekao da je *****e.

Poceo sam da pucam po šavovima kad sam video da su hordi ubacili paladine a alijansi šamane,NEMA LOGIKE! Ako klinac zakuka da oce da igra šamana na alijansi,blizard mu omoguci i tako usere sve! Svi imaju sve,ne može ništa više da bude originalno,da bude unique,da da bre neki pecat igri po cemu ce biti prepoznatljiva.

Još više me boli što su neki stari raidovi apsolutno zaboravljeni,savršeni Karazan je mogao još da se igra, da je blizz stavio prst na celo i rekao:"Neka oni leveluju do 85, a kad udu u karazan level ce im se smanjiti na 70." To bi bio pun pogodak,a ne ja da idem sa mage-om i uradim solo run u roku od 45 minuta,caster,gde ga udara kako ko oce prolazi kroz karazhan ko kroz sir,black temple,icecrown citadel,sve savršeni ogromni raidovi gde sam ostavio sate i sate zabave,zaboravljeni.

Firelands,raid koji je izašao apsolutno je zaboravljen i bacen u zaborav u najrekordnijem roku IKADA! Samo zato što je izašao Dragon Soul i svi su se okrenuli najretardiranijem raidu ikada,DS sam bez ukljucivanja mozga i korišcenja 2 sive celije prešao za 1 dan sa svojim guildom, alo bre 1 dan! Pa za AQ mi je trebalo barem 5 dana,to se gustiralo,igralo sa uživanjem,sad mogu da nakupim opremu kad hocu i to im nije bilo dovoljno pa udare nerf od 25% samo zato što je lošim igracima teško. Loš si? baš me briga nakupi skil,nauci da izlaziš iz vatre pa onda probaj a ne da mi ubijaš osecaj kad Deathwinga ubijamo nas petorica a petoro mrtvo.

Kad sam video pande mislio sam da je prvoaprilska šala,mislim PANDE covece,ajde blood-elfovi,ajde drenei,pa i gobline sam uspeo da svarim,ali bre PANDE! Onako slatkaste kad udaraju nogama ko Cak Noris,ne mogu da se oduprem osecaju da su hteli da se dodvore deci i naprave Kung Fu panda movie remake.

Beži bre, ovako bi mogao do sutra.

warlock_sm
20.8.2012, 12:02
http://www.youtube.com/watch?v=mEKKMzcTjjw

cages
20.8.2012, 12:42
Naslov teme jasno govori: WoW kutak. Nemojte da se tema pretvori u WoW vs GW2. Sale vas je već nekoliko puta zamolio da se razgovara uljudno, bez napada i provokacija, pa dajte onda da se ponašamo kao ljudi, a ne kao trolovi.

Ok,sta sam pogresno ili trolovski napisao da mi post bude obrisan? o.0 Onaj post o igranju obe igre?
Bitno da je ovaj machinima video u redu,njega nemojte da brisete....

pentraksil
20.8.2012, 13:03
Potpuno se slazem sa Bokileom o raidovima i sadrzaju koji bukvalno preletis. Kata je idealan primer za to, secam se kada sam pocinjao Catu, jurio sam novu opremu za lvl 81 kad ono bukvalno na sledeci kvest odbijas duplo bolju opremu. Nema uopste potrebe da ides u dun do 85. HC je naravno kasnije tu, ali kada dodju raidovi....e tu je muka. Koliko samo neverovatnih raidova ima u WoW-u a sve je to napusteno i baceno u zaborav. Mogu oni da recikliraju stari sadrzaj koliko zele, ali to je moglo na drugaciji nacin da se uradi. Pomenu Kharazan, kada se setim koliko je to divan raid bio. Lich King takodje nije za bacanje, pa Ahn'Qiraj. A za raidove u Cata...bolje da ne pominjem. HOT nema vise potrebe da igras, Firelands takodje. Isto ce nazalost biti i sa novom ekspanzijom. Mene najvise nervira ta odluka da sada sve ekspanzije seckaju na po 5 levela. Sadrzaj se bukvalno preleti za par dana, pola stvari ces preskociti za bukvalno par dana. Jos gomila XP boostova, secam se bre Lich King sam gulio nedeljama dok nisam stigao do kraja, jos biras gde ces da pocnes, imas vise opcija za levelovanje, u Cata sve na traku i po istom redosledu (osim pocetka). E tu lezi po meni najveci problem u novoj ekspanziji.

Peruzzi
20.8.2012, 13:30
Prekinuo sam da igram. Nastavicu kad izadje WoW 7.0.1.

pentraksil
20.8.2012, 16:01
Vrlo interesantna stvar je da kad god neko pomene WoW u GW 2 temi nema nikakvih problema, vodi se konstruktivan razgovor, ne pljuje se ni WoW ni GW 2, a ovde cim se pomene GW 2 odmah kuka i motika.

Ali hajde da se vratimo na temu, manimo se uporedjivanja jer nema smisla.
Blizz ce uskoro ubaciti pec koji omogucava igranje sa svim rasama do sada bez obzira na verziju ukljucujuci i pande, a vi nista :D

http://wow.joystiq.com/2012/08/16/all-races-will-be-playable-by-everyone-in-patch-5-0-4/

cages
20.8.2012, 16:21
@pentraksil:jer su par momaka dosli na temu samo da p*****avaju i troluju,zato je i krenula sva ona rasprava. I kada mu lepo i potpuno argumentovano kazes kako stoje stvari on odgovori sa "zabole me"...

Elem,nebitno pogledajte ovo:http://www.wowjuju.com/_/wowarticles/mop-factions-quick-preview-and-quartemasters-l-r209 da li se to vracamo korenima? :)

Bokile
20.8.2012, 18:28
Ja stojim iza svojih reči i nema te sile koja će me ubediti u suprotno.

Prihvatam kritike ali do izvesne mere, do sad sam bio popustljiv, od sad ako me neko nazove idiotom kao što se desilo,žaliću se.

Kidja
20.8.2012, 18:31
Ja ne tvrdim da je wow loša igra,naprotiv,igra je odlicna,mnogo sati sam proveo uz wow da bih tek tako rekao da je *****e.

Poceo sam da pucam po šavovima kad sam video da su hordi ubacili paladine a alijansi šamane,NEMA LOGIKE! Ako klinac zakuka da oce da igra šamana na alijansi,blizard mu omoguci i tako usere sve! Svi imaju sve,ne može ništa više da bude originalno,da bude unique,da da bre neki pecat igri po cemu ce biti prepoznatljiva.

Još više me boli što su neki stari raidovi apsolutno zaboravljeni,savršeni Karazan je mogao još da se igra, da je blizz stavio prst na celo i rekao:"Neka oni leveluju do 85, a kad udu u karazan level ce im se smanjiti na 70." To bi bio pun pogodak,a ne ja da idem sa mage-om i uradim solo run u roku od 45 minuta,caster,gde ga udara kako ko oce prolazi kroz karazhan ko kroz sir,black temple,icecrown citadel,sve savršeni ogromni raidovi gde sam ostavio sate i sate zabave,zaboravljeni.

Firelands,raid koji je izašao apsolutno je zaboravljen i bacen u zaborav u najrekordnijem roku IKADA! Samo zato što je izašao Dragon Soul i svi su se okrenuli najretardiranijem raidu ikada,DS sam bez ukljucivanja mozga i korišcenja 2 sive celije prešao za 1 dan sa svojim guildom, alo bre 1 dan! Pa za AQ mi je trebalo barem 5 dana,to se gustiralo,igralo sa uživanjem,sad mogu da nakupim opremu kad hocu i to im nije bilo dovoljno pa udare nerf od 25% samo zato što je lošim igracima teško. Loš si? baš me briga nakupi skil,nauci da izlaziš iz vatre pa onda probaj a ne da mi ubijaš osecaj kad Deathwinga ubijamo nas petorica a petoro mrtvo.

Kad sam video pande mislio sam da je prvoaprilska šala,mislim PANDE covece,ajde blood-elfovi,ajde drenei,pa i gobline sam uspeo da svarim,ali bre PANDE! Onako slatkaste kad udaraju nogama ko Cak Noris,ne mogu da se oduprem osecaju da su hteli da se dodvore deci i naprave Kung Fu panda movie remake.

Beži bre, ovako bi mogao do sutra.

Ja opet ne vidim problem u svemu ovome.Ovo sto pricas za Karhazan i AQ je uvek bilo tako kako izadje ekspanzija nije da je to sad samo tako.
Ovo za nerf kazes lako? nerfuju mnogo? ok uradi onda dok nije nerfovano i pokazi taj skill, ko nema on ce kasnije zar je to problem?
Pande problem? ne bih rekao ako imalo znas warcraft lore znas da se one pojavljuju i da imaju svoju pricu u warcraftu.
Nisu izmislili zbog dece nego je tako kako je i ja ne vidim problem u tome sem sto neki poistovecuju te pande sa animiranim crtanim filmom sto je vas problem ne blizzardov.

Kao sto sam 100 puta rekao normalno da ima raznih stvari koje se meni ne svidjaju ali ovo tvoje je svakako najmanji problem ako je i problem.
Hoces old skul da radis izleveluj brate lvl 60 ili 70 i radi kako hoces nisi prvi ni poslednji koji bi to uradio.
Ako vec dajete kritike makar napisite sta stvarno ne valja...

Bokile
20.8.2012, 18:39
Ja opet ne vidim problem u svemu ovome.Ovo sto pricas za Karhazan i AQ je uvek bilo tako kako izadje ekspanzija nije da je to sad samo tako.
A jel mora baš da bude tako? I sam znaš da više niko neće da radi old school raid,a složićeš se da je malo glupo da ideš sam i da vučeš jednog 85 levela sa sobom.

Ovo za nerf kazes lako? nerfuju mnogo? ok uradi onda dok nije nerfovano i pokazi taj skill, ko nema on ce kasnije zar je to problem?
Uradio sam dok NIJE bilo nerfovano. Problem je što su ga SAD nerfovali pa me nervira što sad prelećem i kroz normal i kroz HC. u tome je konkretan problem.

Pande problem? ne bih rekao ako imalo znas warcraft lore znas da se one pojavljuju i da imaju svoju pricu u warcraftu.
Nisu izmislili zbog dece nego je tako kako je i ja ne vidim problem u tome sem sto neki poistovecuju te pande sa animiranim crtanim filmom sto je vas problem ne blizzardov.
Složićeš se da je lore odavno prestao da postoji u warcraftu,tačno je da imaju priču. A hoćeš li mi reći da je ovo slučajnost?


Ako vec dajete kritike makar napisite sta stvarno ne valja...

Sve što sam naveo ne valja. I stojim iza svega.

Kidja
20.8.2012, 18:46
A da nije nerfovano ne bi se prosetao kroz instancu posto si je ocistio 30 puta do sad? Ajde molim te...
Ne znam koliko si upucen ali ima brdo twink guildova koji sluze samo za old skul raidove ima bas jedan takav kod mene na Sylvani i oni rade te old skul instance i arene na lvl 70.
Ovo za lore jeste upravu si ispali su iz koloseka sto se lore tice ali konkretno pande su po lore nisu izmisljenji bezveze kao neki drugi likovi/eventi.
A za sliku nemam sta da kazem sem da panda mora da izgleda kao panda ne moze drugacije nikako.
Mozes ti da stojis iza svojih stavova koliko hoces ali nisu upravu :)

Bokile
20.8.2012, 18:59
A da nije nerfovano ne bi se prosetao kroz instancu posto si je ocistio 30 puta do sad? Ajde molim te...
Ne znam koliko si upucen ali ima brdo twink guildova koji sluze samo za old skul raidove ima bas jedan takav kod mene na Sylvani i oni rade te old skul instance i arene na lvl 70.
Ovo za lore jeste upravu si ispali su iz koloseka sto se lore tice ali konkretno pande su po lore nisu izmisljenji bezveze kao neki drugi likovi/eventi.
A za sliku nemam sta da kazem sem da panda mora da izgleda kao panda ne moze drugacije nikako.
Mozes ti da stojis iza svojih stavova koliko hoces ali nisu upravu :)

Ubio si Hagaru 28 puta, samo da te pitam da li ti je dosadno? Da li bi hteo da je na normal malo teža? i sam znaš da taj fight ima 3 faze. Da ti nije monotono?

Ako ima na sylvanasu, svaka čast,na kilrogu ih nije bilo. i kako rade low lvl raid a da ne leveluju,to mi nikad nije jasno bilo? Arena je u redu ne dobija se exp.

Draenei u burning crusade,u warcraft 3 se pojavljivao samo Akama kao heroj,i možda još par skinova kao obični pijuni. Ali priča je fascinantna,imali su SVEMIRSKI BROD koji se srušio u kalimdoru... What.the.fuck.

U pravu sam i te kako,ali sad vidim da su wow fanboy-evi gori od apple fanboy-a.

RUSuper
20.8.2012, 19:03
Postoji jedan mali problem,polovina instanci za lvl 60 vise ne postoji jer je remakeovana tako da to nije taj old school.

warlock_sm
20.8.2012, 19:04
A da nije nerfovano ne bi se prosetao kroz instancu posto si je ocistio 30 puta do sad? Ajde molim te...
Ne znam koliko si upucen ali ima brdo twink guildova koji sluze samo za old skul raidove ima bas jedan takav kod mene na Sylvani i oni rade te old skul instance i arene na lvl 70.
Ovo za lore jeste upravu si ispali su iz koloseka sto se lore tice ali konkretno pande su po lore nisu izmisljenji bezveze kao neki drugi likovi/eventi.
A za sliku nemam sta da kazem sem da panda mora da izgleda kao panda ne moze drugacije nikako.
Mozes ti da stojis iza svojih stavova koliko hoces ali nisu upravu :)

Ako cemo pravo pande nisu deo lorea, nego su prvo ubacene u warcraft 3 kao "easter egg" i to kao sala, a ne kao deo lore-a. Tako se sada tvrdi da posto je bio heroj panda u w3ft pande su deo lore-a.

Kidja
20.8.2012, 19:06
Poklopio sam te cinjenicama i sad sam fanboy ok nema sta da pricamo vise.Ja kad kazem da je neko fanboy dobijem kaznu bas me zanima sta ce sad da se desi.:ciao:

RUSuper
20.8.2012, 19:08
Ako cemo pravo pande nisu deo lorea, nego su prvo ubacene u warcraft 3 kao "easter egg" i to kao sala, a ne kao deo lore-a. Tako se sada tvrdi da posto je bio heroj panda u w3ft pande su deo lore-a.

Da,svi pricaju kako su pande deo lorea,samo ja se nesto ne secam tog dela lorea.....presao sam kampanju u w3 i ft i nesto ne mogu da se setim da su imale neku ulogu sem sto je ubacen heroj panda(wow to je ogroman razlog da se napravi cela ekspanzija bazirana na pandama,hajde onda po jednu ekspanziju na svakog heroja)....

Bokile
20.8.2012, 19:08
Poklopio sam te cinjenicama i sad sam fanboy ok nema sta da pricamo vise.Ja kad kazem da je neko fanboy dobijem kaznu bas me zanima sta ce sad da se desi.:ciao:

Evo ja ti se izvinjavam,povlačim reč fanboy,molim saleta da mi da žuti karton.

A baš me zanima kako si me to "poklopio"? Nijednu činjenicu nisi servirao.

Molim te objasni.


EDIT:
Znači ako su pande u lore-u po toj logici na svaku ekspanziju trebalo bi da dodamo rasu? onda imamo širok izbor tu su:
Burning Legions
Scourge
Nage
Naaru
Murloci

IHA! ima limuna za ceđenje...

Bascelik
20.8.2012, 19:30
Da,svi pricaju kako su pande deo lorea,samo ja se nesto ne secam tog dela lorea.....presao sam kampanju u w3 i ft i nesto ne mogu da se setim da su imale neku ulogu sem sto je ubacen heroj panda(wow to je ogroman razlog da se napravi cela ekspanzija bazirana na pandama,hajde onda po jednu ekspanziju na svakog heroja)....
Vecina WoW-ca nije ni igrala Warcraft 3, kamoli Warcraft 2,zato i gutaju sta god im se servira. Sto se mene tice vanila je bila pravi Warcraft, vec sa prvom ekspanzijom su otisli malo u aut... sad se vec dodaje sta kome padne na pamet...

Bezveze, pre svega imajuci na umu teskoce koje ce sa ovom brljotinom od lore imati ,ako uopste izadje, Warcraft 4 :D

Kidja
20.8.2012, 19:59
Bokile mogu ja tebi bilo sta da ti kazem ali dzabe kad si tvrdoglav.Ne znam samo sto si uopste pa i igrao kad ovo sto ti se ne svidja proteze nekoliko ekspanzija unazad.

Pivalica
20.8.2012, 20:05
Zasto u celoj prici WoW lora mora da bude povezana sa WC lorom??
To jesu igre sa istom osnovom, idejom, ali daleko od toga da su iste igre, tako da uopste ne vidim razlog da WoW mora da prati i da se poklapa sa WC...
Kome se pande ne svidjaju, niko ga ne tera da kupuje expanziju i da je igra.
Uopste ne vidim cemu sva ova polemika...

Bokile
20.8.2012, 20:07
Bokile mogu ja tebi bilo sta da ti kazem ali dzabe kad si tvrdoglav.Ne znam samo sto si uopste pa i igrao kad ovo sto ti se ne svidja proteze nekoliko ekspanzija unazad.

Nije bilo ništa bolje... Do sad.

RUSuper
20.8.2012, 20:16
Zasto u celoj prici WoW lora mora da bude povezana sa WC lorom??
To jesu igre sa istom osnovom, idejom, ali daleko od toga da su iste igre, tako da uopste ne vidim razlog da WoW mora da prati i da se poklapa sa WC...
Kome se pande ne svidjaju, niko ga ne tera da kupuje expanziju i da je igra.
Uopste ne vidim cemu sva ova polemika...

Pa ovo je world of WARCRAFT,znaci da mora da se poklapa sa warcraftom,a ne world of svega i svacega....

Beast Master
20.8.2012, 22:36
Ako cemo pravo pande nisu deo lorea, nego su prvo ubacene u warcraft 3 kao "easter egg" i to kao sala, a ne kao deo lore-a. Tako se sada tvrdi da posto je bio heroj panda u w3ft pande su deo lore-a.

Ako je istina sto sam procitao na netu (znaci moze biti al' ne mora da znaci) to ih je neki dizajner ili sta vec ubacio zato sto su mu se svidjale pande i tako ih bezveze ubacivao u art...

Sale013
20.8.2012, 22:43
Ako je istina sto sam procitao na netu (znaci moze biti al' ne mora da znaci) to ih je neki dizajner ili sta vec ubacio zato sto su mu se svidjale pande i tako ih bezveze ubacivao u art...
Istina je, svi koji su igrali W3 znaju da je panda bila za*****cija koja je dobro prihvacena kod velikog broja igraca. Ja sam licno mrzeo tog monka u W3, nikako se nije uklapao u igru. Da su napravili neku normalnu ekspanziju, odmah bi se vratio na WoW da je obrnem..

Pivalica
20.8.2012, 23:14
Kao sto rekoh, ima istu osnovu, ne znaci da do detalja mora da bude ista igra!!!
Kolko se stvari iz WoWa samo ne poklapa sa WC, ili je generalno izmisljena lora, pa se niko ne zali, nego je samo sada hate za pande... Zasto je odabrano da ovo bude tematika a ne neka druga (a svi znamo da ima mnogo boljih koje su mogle biti) je vec pitanje za blizz dev. team, i sta je tu je sada... Ne razumem samo cemu tolko nepotrebnih postova pljuvanja i hejtovanja... Nije kao da ce nesto promeniti. Kakva je takva je, ko bude hteo da je igra, igra ce je i to je to...

warlock_sm
20.8.2012, 23:28
Kao sto rekoh, ima istu osnovu, ne znaci da do detalja mora da bude ista igra!!!
Kolko se stvari iz WoWa samo ne poklapa sa WC, ili je generalno izmisljena lora, pa se niko ne zali, nego je samo sada hate za pande... Zasto je odabrano da ovo bude tematika a ne neka druga (a svi znamo da ima mnogo boljih koje su mogle biti) je vec pitanje za blizz dev. team, i sta je tu je sada... Ne razumem samo cemu tolko nepotrebnih postova pljuvanja i hejtovanja... Nije kao da ce nesto promeniti. Kakva je takva je, ko bude hteo da je igra, igra ce je i to je to...

LOL. Da li ti uopste znas sta je lore (nije u pitanju nikakva lora, kako ti pises). Lore se najednostavnije moze objasniti kao istorija sveta.

Ubacivanje pande u warcraft, bez obzira da li je u pitanju w1,2,3 ili wow, je kao kad bi u neki istorijski film o drugom svetskom ratu ubacili jahace zmajeva da se bore protiv aviona. To moze biti zanimljivo, ali to vise nije film o drugom svetskom ratu nego nesto drugo.

pentraksil
20.8.2012, 23:37
Ako je istina sto sam procitao na netu (znaci moze biti al' ne mora da znaci) to ih je neki dizajner ili sta vec ubacio zato sto su mu se svidjale pande i tako ih bezveze ubacivao u art...

Njihov crtac Samwise voli pande, tako da je ubacio jednu kao Easter Egg za prvi april...takodje jedna panda se nalazi i na warglaves koje nosi Ilidan. Pande nisu bile deo lore-a u W III a pominju se kao neka ozbiljnija rasa Azerotha tek u Frozen Throne....i tu jako sturo. Naime ljudi iz Blizz-a su sami bili iznenadjeni interesovanjem koji su igraci pokazali pa su poceli da stvaraju lore za ekspanziju. Blizz nije mogao veruje da se ljudima dopadaju, Metzen je sam rekao "You like the Panda? Really?". I eto gde smo sada, mislim da Blizz nije bas znao kuda da odvede novu ekspanziju pa su iskoristili ovo interesovanje. Doduse ljudima su bile interesantne pande kao zezanje ali je Blizz previse ozbiljno shvatio stvar.
@Kidja
Odlicno si rekao..."to je bilo u svakoj ekspanziji do sad"...upravo je to srz onoga o cemu pricamo ovde: Nista se ne menja sve je isto. Zasto malo ne pruze korak pa dodaju nesto novo, promene nesto. Iako ja obozavam WoW, smatram da je WoW-u potrebno nesto drugacije...zasto ne bi ubacili LVL scaling za starije raidove (malo faceliftovali i toliko)? Gameplay se od starta vanile uopste nije menjao, mislim da je najveca greska Blizz-a sto forsira ekspanzije igre koja je sada vec poprilicno stara. I to jos ekspanzijama od 5 levela koji se predju za cas. Da me ne shvatis pogresno, gameplay je odlican zasniva se na staroj formuli MMO-a koji nikako nije za bacanje, ali posle odredjenog vremena stvara se zasicenost i igra postaje vise obaveza nego zabava. Svaka cast ljudima koji posle toliko godina jos uvek svakodnevno uzivaju u WoW-u, ali dosta ljudi je jednostavno umorno od jednih te istih stvari. Nije razlog smora i zasicenosti to sto je igra glupa ili uzas (daleko od toga), to niko ovde ne kaze, vec jednostavno iz godine u godinu dobijamo iste stvari samo dodatno nasminkane i toliko. Secam se koliko je fame stvorio Deathwing i obecanja Blizz-a da ce borba biti neverovatna i nesto sto nismo videli do sada pa eto sta smo dobili. Zanimljiv raid ali nista posebno (Khara je u odnosu na DS Bog Otac) Dobro je to za nekih 15 dana zabave, pa posle par raidova, ali kada isprobas sve to (za nekih 2 meseca) nemas vise sta da radis. Mozes da grindas do besvesti i to neki put i jeste zanimljivo ali vrlo brzo smori. A eto blizz je najavio jos 2-3 ekspanzije (naravno opet po tupavom 5 lvl-a principu. Ljudi zaboravljaju i da igra ima pretplatu...to nije velika suma ali odrzavanje servera nije vise skup posao da bi igra zahtevala pretplatu. Ljudi trebaju i da zarade, ali Blizz mlati ogromne pare samo na ekspanzije pretplata je stvarno nepotrebna. Jos imaju shop za mountove i ostalo. Neki misle da pretplata omogucuje konstantnu podrsku igri u vidu peceva i didatnog sadrzaja...to opet nije bas istina. Pecevi su normalna stvar za svaku igru i ne bi trebalo da se naplacuju (Mnoge igre i dan danas dobijaju zakrpe a nemaju pretplatu) dodatni sadrzaj i nije bas prevelik da bi se opravdala potreba za istom tom pretplatom. Auh, raspisah se :D

Pivalica
21.8.2012, 1:04
'lora' ti je posrbizovana engleska rec, da bi se prilagodila padezu, odnosno "izmisljena lore" ne zvuci isto kao i "izmisljena lora" i znam vrlo dobro sta je, i kao sto sam rekao (budi dobar pa procitaj sve sto sam napisao!!!), gomila stvari u WoWu nema veze sa WC, vec je izmisljena, naknadno dodata. Gomila likova u igri, bossova, itd... Istina nikada do sada nije ekspanzija posvecena, ali nema razlike da li je u pitanju cela expanzija ili raid, poenta je da je WoW otisao daleko od WC price u mnogim segmentima. E sada, ako ti ne mozes da shvatis to, ja ti tu ne mogu pomoci...
@pentra:
Kako pande, tako i ceo koncept "idiot friendly" raid sistema je ubacen zato sto je vecina trazila. Svi su u fazonu, mi bi nesto teze, mi ovo mi ono, ali kada zapravo dodje... Nije bas tako. Secam se recimo kada je izasao WotLk, ljudi clearovai Naxx mislim vec posle 7-8 dana ili tako nesto, i kao u fazonu ovo je prelako... Dosao na red Ulduar, ok malo je tezi, ali daj da probamo HM... Kako su svi poludeli kada na red dodje recimo Mimiron HM ili tako nesto... Da vidis kako odjednom nije lako, nego QQ, ovo je pretesko, ovo je ne moguce, ovo, ono... I naravno tu krene nerf jedan, drugi, treci, buff ovaj, buff onaj, i opet postane idiot friendly...
Mnogo ljudi se seca (ili je culo price drugih, ko nije jos tada igrao) kako je MC bio za'ebana stvar, ili AQ, i da su to pravi raidovi. Donekle jeste tako, ali treba se i setiti, kolko je generalno cela igra tada bila nerazvijena, pa je recimo gear bio krajnje retardiran (spirit na rogue i warrior gearu, koji je davao regen...), i generalno, pored itemizacije jos neke stvarn nisu bas stimale kako treba. Da je sve to bilo reseno kao sada npr, drugacije bi i to bilo. Mada stoji svakako da su Vanilla raidovi daleko interesantniji i bolje koncipirani od vecine u Cata ili Wotlk (ako se izuzme par bossova iz novih expanzija).
A opet, implementirati novi gameplay ili tako nesto mislim da se ne isplati, jer ce jednostavno napraviti novu igru, ovo je sada uglavnom posalo muza para na ime stare slave. A pare od pretplate su isle na razvoj D3, i SC2 i jos nekih buducih naslova (mislim da su to cak dali i izjavu jednom, tipa na pitanje zasto postoji pretplata za wow i zasto je tolko visoka, odgovor je bio 'treba raditi i na novim naslovima, koje neki od vas dugo iscekuju...' to je bilo pre nego sto su izasli d3 i sc2).

pentraksil
21.8.2012, 1:58
@ Pivalica

Slazem se...dosta stvari koje se ne dopadaju nekim igracima upravo je Blizz ubacio zbog kukanja jako velike grupe ljudi. Da se razumemo, meni donekle odgovara nesto lagodniji WoW, jer zaista nemam vremena i para da igram hardcore igru (koji je bio originalni WoW), ali mislim da Blizz dosta preteruje u uproscavanju nekih stvari. Slazem se da je gameplay dosta unapredjen ali opet sve se svodi na isto. Meni se recimo dopadaju neki noviji raidovi, stariji mozda nisu imali raznolikog i sarenog sadrzaja, ali ste imali osecaj da se zaista borite protiv neke sile. World Eventova skoro da i nema (sezonske proslave ne racunam) kada gledam na youtubu otvaranje kapija Ahn'Qiraj najezim se. Mada sada izgled raida nije najveci problem vec rok trajanja istih. Jako kratko, taman skupis opremu i eto novih instanci sa duplo boljim stvarima. Pretplata naravno ide i na druge naslove i po meni to nije bas fer. Dosta igraca nema neku zelju da igra SC ili Diablo, prema tome zasto bi placali za neki proizvod koji ni ne planiramo da kupimo. Sve u svemu Blizz je postao poprilicno bahat kada su u pitanju neke stvari.
Ne slazem se sa misljenjem da je Blizz napravio Mists kako bi privukao decicu i kinesko trziste, daleko je WoW od propasti i potrebe da se umiljava odredjenoj publici i da pribegava takvim taktikama, ali sam misljenja da nisu bas bili sigurni kuda da krenu pa su morali da iskoriste i ovu kartu. Mists izgleda i sljaka vrlo dobro, ali ne dovoljno dobro da mene zadrzi na neko duze vreme, za razliku od BC i WOTLK. Jednostavno sam se zasitio i ova ekspanzija ne sadrzi nista sto bi me nateralo da se ekspresno vratim igri i kupim ekspanziju. Nije do pandi, vec jednostavno nemam vise zelju za igranjem. Sto naravno ne znaci da necu da navratim nekada ukoliko mi se zaigra ponovo.

Blaupunkt
21.8.2012, 2:05
Eh taj, AQ20/40 event je bio nešto što samo mogu porediti sa Naxxramas scourge invasion event-om, koliko smo samo preloženi bili :) ( a da ne pričam o grabljenju glave Broodlord Lashlayera i grindanje Brood of Nozdormu reputacije za kretanje istog quest eventa za legendary mounta )
Igrao sam sve ekspanzije do Cataclysma kada je po mom mišljenju igra otišla u malo drugačijem smeru. Najveće zadovoljstvo, što momak, kaže je bio taj Molten Core instanca i spremanje za Black Wing Lair i tada zvanog gild brejkera Vaelastrasza. Stvarno ne znam gde si video spirit na warrior T1/2/3 gearu. Uglavnom je davao str, staminu i fire/shadow resistance. I naravno, progres u AQ40 je trajao dugo dugo, a da ne pričam za originalni 40 man Naxxramas gde je dosta gildi palo na najjačem gear cheku u igri, Patchweku. I da, ovi raidovi jesu bili najzanimljiviji, već posle Karazana je postalo da biva jako loše...

Kidja
21.8.2012, 3:28
Njihov crtac Samwise voli pande, tako da je ubacio jednu kao Easter Egg za prvi april...takodje jedna panda se nalazi i na warglaves koje nosi Ilidan. Pande nisu bile deo lore-a u W III a pominju se kao neka ozbiljnija rasa Azerotha tek u Frozen Throne....i tu jako sturo. Naime ljudi iz Blizz-a su sami bili iznenadjeni interesovanjem koji su igraci pokazali pa su poceli da stvaraju lore za ekspanziju. Blizz nije mogao veruje da se ljudima dopadaju, Metzen je sam rekao "You like the Panda? Really?". I eto gde smo sada, mislim da Blizz nije bas znao kuda da odvede novu ekspanziju pa su iskoristili ovo interesovanje. Doduse ljudima su bile interesantne pande kao zezanje ali je Blizz previse ozbiljno shvatio stvar.
@Kidja
Odlicno si rekao..."to je bilo u svakoj ekspanziji do sad"...upravo je to srz onoga o cemu pricamo ovde: Nista se ne menja sve je isto. Zasto malo ne pruze korak pa dodaju nesto novo, promene nesto. Iako ja obozavam WoW, smatram da je WoW-u potrebno nesto drugacije...zasto ne bi ubacili LVL scaling za starije raidove (malo faceliftovali i toliko)? Gameplay se od starta vanile uopste nije menjao, mislim da je najveca greska Blizz-a sto forsira ekspanzije igre koja je sada vec poprilicno stara. I to jos ekspanzijama od 5 levela koji se predju za cas. Da me ne shvatis pogresno, gameplay je odlican zasniva se na staroj formuli MMO-a koji nikako nije za bacanje, ali posle odredjenog vremena stvara se zasicenost i igra postaje vise obaveza nego zabava. Svaka cast ljudima koji posle toliko godina jos uvek svakodnevno uzivaju u WoW-u, ali dosta ljudi je jednostavno umorno od jednih te istih stvari. Nije razlog smora i zasicenosti to sto je igra glupa ili uzas (daleko od toga), to niko ovde ne kaze, vec jednostavno iz godine u godinu dobijamo iste stvari samo dodatno nasminkane i toliko. Secam se koliko je fame stvorio Deathwing i obecanja Blizz-a da ce borba biti neverovatna i nesto sto nismo videli do sada pa eto sta smo dobili. Zanimljiv raid ali nista posebno (Khara je u odnosu na DS Bog Otac) Dobro je to za nekih 15 dana zabave, pa posle par raidova, ali kada isprobas sve to (za nekih 2 meseca) nemas vise sta da radis. Mozes da grindas do besvesti i to neki put i jeste zanimljivo ali vrlo brzo smori. A eto blizz je najavio jos 2-3 ekspanzije (naravno opet po tupavom 5 lvl-a principu. Ljudi zaboravljaju i da igra ima pretplatu...to nije velika suma ali odrzavanje servera nije vise skup posao da bi igra zahtevala pretplatu. Ljudi trebaju i da zarade, ali Blizz mlati ogromne pare samo na ekspanzije pretplata je stvarno nepotrebna. Jos imaju shop za mountove i ostalo. Neki misle da pretplata omogucuje konstantnu podrsku igri u vidu peceva i didatnog sadrzaja...to opet nije bas istina. Pecevi su normalna stvar za svaku igru i ne bi trebalo da se naplacuju (Mnoge igre i dan danas dobijaju zakrpe a nemaju pretplatu) dodatni sadrzaj i nije bas prevelik da bi se opravdala potreba za istom tom pretplatom. Auh, raspisah se :D

Nisam procitao sve posto nisam u stanju jbg u ovo vreme nikad nisam trezan ali...
Veliki deo od blizzardovog shopa ide u humanitarne svrhe deci koji boluju od raznoraznih bolesti i svaka im cast na tome to su velike pare u pitanju.
Pretplata realno nije mnogo , mozda za nase uslove i jeste ali mi smo manjina.
Ja i da se ne snalazim na raznorazne nacine sigurno bi placao tu pretplatu i evo sad treba da se zaposlim i to cu da i da ucinim kako bi zahvalio ljudima na stvarno fenomenalnoj igri bez obzira na brojne propuste a bilo ih je i tekako mnogo pogotovo u poslednje vreme.
Ko zna i ko je pratio sta pisem ovde a uglavnom ja pisem u ovom podforumu zna da sam mnogo toga rekao o wowu u negativnom smislu.
Jesam fanboy ali sam realan i to mogu da potvrdim u svakom trenutku...
Verujte mi ako nesto ne valja u wowu to sigurno nije ovo o cemu Bokile prica,ima dosta stvari sto ne valjaju i ko hoce ja to mogu i da napisem ali ovo sto on kaze to je najmanji problem.

Pivalica
21.8.2012, 10:29
Pretier gear je imao spirit na agi itemima. Regulisano je to ubrzo, ali se zadrzalo dovoljno dugo, da skontas da je wasted stats.
Sto se tice world eventova, to svakako stoji, da je to najveca greska koju su uradili sa stanovista igraca. Jer su to, u nedostatku boljeg izraza, bile nenadjebive stvari!!!
Jedino sto sam za AQ opening, morao da trcim kod komsije, koji je imao mnogo bolju masinu tada od mene, jer moja nije mogla da izdrzi, bukvalno je pucala na 10 sekundi sa onolikim brojem ljudi ispred AQa :)
Isto mi je zao sto su ukinuli stvari kao sto su attunment za raidove... secam se da je za MC trebalo da se potrudi dosta, za onaj nesrecni naxx si trebao da se otelis da skupis reputaciju za AD, da ne bi placao ulaz (a tada je i 20g bili mnogo para!). Ili recimo, kako smo moj drug i ja dosta para zaradili, prodajuci ulaz u UBRS, ljude je mrzelo da odrade key quest chain, mi smo bili uradili, i onda lepo tap, 10g za ulaz, hvala lepo dovidjenja.

RUSuper
21.8.2012, 10:49
Veliki deo od blizzardovog shopa ide u humanitarne svrhe deci koji boluju od raznoraznih bolesti i svaka im cast na tome to su velike pare u pitanju.

Odakle ti ta informacija?

warlock_sm
21.8.2012, 11:08
'lora' ti je posrbizovana engleska rec, da bi se prilagodila padezu, odnosno "izmisljena lore" ne zvuci isto kao i "izmisljena lora" i znam vrlo dobro sta je, i kao sto sam rekao (budi dobar pa procitaj sve sto sam napisao!!!), gomila stvari u WoWu nema veze sa WC, vec je izmisljena, naknadno dodata. Gomila likova u igri, bossova, itd... Istina nikada do sada nije ekspanzija posvecena, ali nema razlike da li je u pitanju cela expanzija ili raid, poenta je da je WoW otisao daleko od WC price u mnogim segmentima. E sada, ako ti ne mozes da shvatis to, ja ti tu ne mogu pomoci...
@pentra:
Kako pande, tako i ceo koncept "idiot friendly" raid sistema je ubacen zato sto je vecina trazila. Svi su u fazonu, mi bi nesto teze, mi ovo mi ono, ali kada zapravo dodje... Nije bas tako. Secam se recimo kada je izasao WotLk, ljudi clearovai Naxx mislim vec posle 7-8 dana ili tako nesto, i kao u fazonu ovo je prelako... Dosao na red Ulduar, ok malo je tezi, ali daj da probamo HM... Kako su svi poludeli kada na red dodje recimo Mimiron HM ili tako nesto... Da vidis kako odjednom nije lako, nego QQ, ovo je pretesko, ovo je ne moguce, ovo, ono... I naravno tu krene nerf jedan, drugi, treci, buff ovaj, buff onaj, i opet postane idiot friendly...
Mnogo ljudi se seca (ili je culo price drugih, ko nije jos tada igrao) kako je MC bio za'ebana stvar, ili AQ, i da su to pravi raidovi. Donekle jeste tako, ali treba se i setiti, kolko je generalno cela igra tada bila nerazvijena, pa je recimo gear bio krajnje retardiran (spirit na rogue i warrior gearu, koji je davao regen...), i generalno, pored itemizacije jos neke stvarn nisu bas stimale kako treba. Da je sve to bilo reseno kao sada npr, drugacije bi i to bilo. Mada stoji svakako da su Vanilla raidovi daleko interesantniji i bolje koncipirani od vecine u Cata ili Wotlk (ako se izuzme par bossova iz novih expanzija).
A opet, implementirati novi gameplay ili tako nesto mislim da se ne isplati, jer ce jednostavno napraviti novu igru, ovo je sada uglavnom posalo muza para na ime stare slave. A pare od pretplate su isle na razvoj D3, i SC2 i jos nekih buducih naslova (mislim da su to cak dali i izjavu jednom, tipa na pitanje zasto postoji pretplata za wow i zasto je tolko visoka, odgovor je bio 'treba raditi i na novim naslovima, koje neki od vas dugo iscekuju...' to je bilo pre nego sto su izasli d3 i sc2).

Nema potrebe lore prilagodjavati padezu, posto sasvim lepo zvuci izmisljeni lore. Sve sto su dosad ubacili moze se protumaciti kao malo skretanje sa pravca, ali ubacivanje pandi je okret od 180 stepeni.

Sale013
21.8.2012, 12:04
Veliki deo od blizzardovog shopa ide u humanitarne svrhe deci koji boluju od raznoraznih bolesti i svaka im cast na tome to su velike pare u pitanju.
Odakle ti ta informacija?
To je delimicno tacno. Naime 50% profita od JEDNOG minipeta (pandarian monk) je bilo davano u dobrotvorne svrhe (make a wish foundation) tokom 2009. To je odavno zatvoreno.. Skupili su 1100000 dolara, sto i nije ogromna suma za njih s obzirom da su na istom petu zaradili za sebe istu kolicinu novca.

RUSuper
21.8.2012, 12:19
To je delimicno tacno. Naime 50% profita od JEDNOG minipeta (pandarian monk) je bilo davano u dobrotvorne svrhe (make a wish foundation) tokom 2009. To je odavno zatvoreno.. Skupili su 1100000 dolara, sto i nije ogromna suma za njih s obzirom da su na istom petu zaradili za sebe istu kolicinu novca.

Nisam rekao da nije tacno samo zelim proverene informacije,jer cesto se desi da cujem tako nesto,sto je zapravo dezinformacija i posle i sam sirim istu....

Sale013
21.8.2012, 13:10
Ma ta njihova "humanitarna akcija" je smejurija.

Sve je pocelo kada su dosli na ideju da prodaju ingame iteme za prave pare. Da se narod ne bi masovno bunio, resili su da prvog minipeta ponude kao "humanitarnu akciju" od koje su 50% profita davali u dobrotvorne svrhe. Moje je pitanje zasto 50%? I zasto prvi item? Od celokupnog broja prodatih petova sigurno je 70% ga kupilo zbog humanitarne akcije. A opet tu je blizard zaradio 50% profita.

Tako da, ne treba pricati o njima kao nekim dobrotvorima jer oni to nisu. Jure pare kao i svi ostali.

cages
21.8.2012, 18:56
Pa brate ako su dali 1,1milion $ u humanitarne svrhe onda bas i nisu kao ostali? Jer,realno,nisu obavezni da rade tako nesto... Koga ne mrzi nek potrazi u SW devojcicu (u basti blizu Harrison Jones-a) sa kvestom koji vas salje u Shatrah,a onda pogledajte na Wowhead ili negde o cemu se radi. Ima takvih primera jos i nisu nesto ekstra specijalno ali je lepo znati da su developeri vase omiljene igre ipak samo ljudi...

Kidja
21.8.2012, 22:04
Nisam rekao da nije tacno samo zelim proverene informacije,jer cesto se desi da cujem tako nesto,sto je zapravo dezinformacija i posle i sam sirim istu....
Ne znam tacno gde sad ima da se nadje ta informacija,pretpostavljam na forumu negde ili tako nesto mogu i da potrazim.
Obicno kazu na Blizzconu koliko su para skupili.

shone1
22.8.2012, 15:24
Ljudi na kom serveru ima najvise domacih igraca? Interesuje me horda al recite i za alijansu da znam. Fala :)

pentraksil
22.8.2012, 15:37
Ljudi na kom serveru ima najvise domacih igraca? Interesuje me horda al recite i za alijansu da znam. Fala :)

Sylvanas za Hordu, znam da je bilo puno nasih, sada je dosta ljudi preslo tamo.

shone1
22.8.2012, 15:46
Kakav je server? Jel ima dosta igraca? A za alijansu?

EDIT: Sad gledam stats, 65% alijansa, 35 horda xD

hitmanneverdead
22.8.2012, 16:46
Sylvanas ti je i horda i ally sve srbi :P, frostmane ally isto ima dosta srba, kao i ragnaros ally...

cages
22.8.2012, 17:58
Kakav je server? Jel ima dosta igraca? A za alijansu?

EDIT: Sad gledam stats, 65% alijansa, 35 horda xD

Ma Sylvana ftw realno,ja sam na alijansi Kidja na hordi tako da imas potvrdu iz prve ruke :)

shone1
22.8.2012, 18:43
A to sto alijanse ima duplo vise nego horde na sylvani, nije problem? Jel dobar server, ima dosta igraca?

Kidja
22.8.2012, 18:48
Server je full ali se ne ceka u que i imas dosta igraca i u hordi.

shone1
22.8.2012, 19:34
Onda se vidimo na Sylvani u hordi cim kurir donese paket :)

Kidja
23.8.2012, 1:08
Kidja mi je ime maina ako bude trebala neka pomoc ili nesto ali necu igrati do subote.

hitmanneverdead
23.8.2012, 9:09
ukoliko se, pak odlucis za ally, /w Unholydeath za inv u Orlove ^^

shone1
23.8.2012, 11:10
Dilema dilema :D ja cu igraati tek od devetog jer idem sad za par dana na more pa da mi ne tece pretplata za dzabe

hitmanneverdead
24.8.2012, 3:51
Ukinuli su pretplatu na Mobile Armory
http://us.battle.net/wow/en/blog/7039180
:alealeee: :tapsh: :n_klanja:
chat i aukcija na telefonu :aplauz:

cages
24.8.2012, 10:15
Ukinuli su pretplatu na Mobile Armory
http://us.battle.net/wow/en/blog/7039180
:alealeee: :tapsh: :n_klanja:
chat i aukcija na telefonu :aplauz:

Dobro se setili,to i vise od toga ima u Riftu maltene od pocetka za dz...

Kidja
24.8.2012, 10:40
Ukinuli su pretplatu na Mobile Armory
http://us.battle.net/wow/en/blog/7039180
:alealeee: :tapsh: :n_klanja:
chat i aukcija na telefonu :aplauz:

Odlicno sad nemam ni razloga vise da se logujem do MoP-a

hitmanneverdead
25.8.2012, 17:33
Idem herald of the titans na locku za pola sata... Konacno sam nasao pravu grupu :D

Kidja
27.8.2012, 11:36
Sad je bas jeftino ko hoce da krene da sa WoW-om.Neko je pitao relativno skorije koliko bi kostalo sada je 20e ukupno bez Pandarije naravno pa eto ko hoce sad je prilika da kupi diskove.

Mihajlot
27.8.2012, 11:48
Ja jos uvek igram na lich kingu i ne verujem da cu ikako menjati...

Psycho13
27.8.2012, 19:26
Sutra izlazi patch 5.0.4(pre-patch), patch mozete preuzeti preko background downloader-a, i iznosi oko 6 gb.
http://us.battle.net/wow/en/blog/7045643/504_Survival_Guide-8_24_2012

Kidja
27.8.2012, 19:27
^ Prekosutra za EU , sutra za US

hitmanneverdead
29.8.2012, 3:03
Ja ne verujem, igrali smo SotA i taman probili chamber i vristimo 10 sekundi 10 sekundiii, i lik da klikne i dobijemo dc :( bila bi naj epic pobeda ikad :S
Ostaje nam da se sutra oko 11 logujemo i da vidimo sta patch donosi sa sobom :)

Kidja
29.8.2012, 10:30
Dobro je samo su produzili maintenance za 4 sata :) sto je bilo za ocekivati.

hitmanneverdead
29.8.2012, 11:05
Zasto imam manje achievemenata nego sto sam imao :S?

Kidja
29.8.2012, 11:09
Imaces koliko si imao ili vise kad se budes logovao.

hitmanneverdead
29.8.2012, 11:15
Videh mage-a is Blood Legiona 115 Feat of Strenght-ova, znaci covek ima Legendary Rogue Dagger FoS na mage-u ^^

Kidja
29.8.2012, 11:16
Ja video na streamu lvl 20 gladiatora :)

cages
29.8.2012, 12:27
Meni skida nekih 470mb,smor :( Jedva cekam da vidim ukupan broj pvp killova jer na svim likovima imam po 15-20k verujem da cu da dobacim do 100K :P

hitmanneverdead
29.8.2012, 12:42
Usao sam :)

Kidja
29.8.2012, 14:34
Ja izasao na 100k mada sad ce svi da imaju 100k bice jenkins titula :) ali zato ide battlemaster na svim altovima i swift zulian tigar :)

hitmanneverdead
29.8.2012, 14:56
pravio sam 80k Dps na ultraxionu kao blood :)

Kidja
29.8.2012, 15:17
Ja evo sad u end time 20k kao holy ali sam morao i da hilam malo moze to vise xD

cages
29.8.2012, 21:14
Dap dobio "of the alliance" titulu na svim charovima i zulian raptor takodje ^^ Koliko mi se cini titulu i nema bas puno ljudi ili je ne koriste :P

Kidja
30.8.2012, 0:29
Eto i ja savior da dobijem :) nikad nije kasno.Fala Borku :)

Mare911
30.8.2012, 0:58
http://img214.imageshack.us/img214/5498/wowscrnshot082912230528.jpg

danas u LFR XD

Mihajlot
30.8.2012, 1:16
svaka mu dala :to_care:

hitmanneverdead
30.8.2012, 2:37
@Kidja malo smo fejlovali, ipak je novi patch :D
@Mare911 Znaci covek je skontao rotaciju za 12 sati :S svaka cast

cages
30.8.2012, 10:27
@Kidja malo smo fejlovali, ipak je novi patch :D
@Mare911 Znaci covek je skontao rotaciju za 12 sati :S svaka cast

Ma igrao covek betu i sad kad je izasao patch docekao spreman :P Gledam juce na elitistjerks,ma ljudi vec u fullu imaju sve spremno,isprobano i ispeglano,specovi,rotacije,koji statovi sad rade,koji ne itd...

hitmanneverdead
30.8.2012, 11:10
http://www.dodaj.rs/f/2H/14/1kpZXBg9/ultrax.jpg
Mislim da ce ipak morati da nas nerfuju :S
Mada meni se svijda dps :D
Btw Blood sam ^^

Pivalica
30.8.2012, 12:11
Ja na ovoj slici vidim samo da Kidja nema pojma... i to je to... :P

Kidja
30.8.2012, 12:37
Upravo tako mada imam lfr gear i jos nisam bio ukapirao novu rotaciju posto nisam ni znao da cu da raidam tad i uz sve to prvi put sam na bossu tako da sam vise gledao da ne zeznem nesto nego da radim dps :-)

Edit : Tek sad vidim da je ovo LFR a ne raid tu tek nista nisam znao oko rotacije :D

altas
30.8.2012, 15:21
http://www.dodaj.rs/f/2H/14/1kpZXBg9/ultrax.jpg
Mislim da ce ipak morati da nas nerfuju :S
Mada meni se svijda dps :D
Btw Blood sam ^^

**bes dps, GZ na novom monitoru! :D
Ili si igrao iz igraonice? :)

hitmanneverdead
30.8.2012, 19:20
Ma nema sanse da bi namestao svih 37 addonova u igraonici :D juce sam se (konacno) pocastio novom 23kom :D hvala :D
cuti juce sam ih pokidao na ultraxionu (imas na worldoflogs) doduse imao sam tot od rouga ali opet :D
Inace roug sada ima aoe stealth... za premade dusu dalo :S

NjegovaWisost
31.8.2012, 11:27
Meni je onaj najklasičniji user interface najbolji. Samo još dodam damage meter i to e to :D

hitmanneverdead
31.8.2012, 11:43
Ja danas kad vidim klasicni ui, pogotovo unitframes gore u levom uglu, se zapitam kako sam uspeo da izdrzim na njemu do 60tog levela...
Doduse sad moze da se pomere unitframes ali opet... LUI>All

NjegovaWisost
1.9.2012, 17:57
Joj, i pored toga što nisam igrao godinu dana, s vremena na vrijeme dolazim na temu, da me želja mine :D Mada, kad malo bolje razmislim, pun mi je k.... dnevnih misija u Firelandsu, jurio sam sto godina onaj engineer samostrel ili kako se već zvaše, i ne dobih ga na kraju xD

virtuoz pavle
2.9.2012, 10:32
meni je Molten Front smor. Tek sam sad uspeo da sakupim 150 marks of nesto, kad ono treba mi jos 150 da bih mogao da skupim jos 125 da bih otkljucao vendora. ne hvala :D

moze li neko da mi objasni kako da zaradim gold u wow-u? imam oko 10k, ali to sam dobio dok sam se levelovao (i radeci questove posle toga). Vidim ljudi imaju i po 300k i vise, ja nemam ni za gemove.

Kidja
2.9.2012, 10:37
Sad tesko moze da se zaradi uglavnom sta ljudi rade kupuju npr elementium ore pa to prospect od onih gemova sto ispadnu prave neckove i prstenja i to DE a od crvenih naprave one bolje sa alchemy.

virtuoz pavle
2.9.2012, 12:47
ako napustim guild u kom sam exalted, da li cu biti exalted i u drugom guildu u koji budem usao?

Pivalica
2.9.2012, 13:14
Jedini nacin da se sada uzme kinda je da se prodaju mountovi, petovi, i tako to...
Eventualno da radis Archeo, pa prodajes sav onaj silni trash... ja sam za ~2 dana na to uze oko 1.5k golda... Jeste sitnica, i da u jeku expanzije to mogu da napravim za 2 sata, al u nedostatku boljeg... A opet, treba uzeti mount skill za sve altove... :D

Kidja
2.9.2012, 15:15
ako napustim guild u kom sam exalted, da li cu biti exalted i u drugom guildu u koji budem usao?

Gubis reputaciju, moras da grindas opet.

virtuoz pavle
3.9.2012, 22:59
Ragnaros normal drops Pureblood Firehawk...100% drop rate. ne znam da li je bug ili je namerno. Ako danas na mom serveru nije bilo oko 100 FL raidova...:kreza:

hitmanneverdead
3.9.2012, 23:02
Preduhitrio si me za dva minuta...
U principu napisao sam thread ovde (http://forum.blizzard.rs/topic/4799-vazno-ragnaros-mount-bug/)
Valjda je bug (iskreno se nadam) i da ce resiti to...
Zaboravih da dodam: danas sam ipak odlucio da idemo ragnarosa hc i da se ne za*bavamo (iovako je nerfovan za 10miliona) da uzmemo maunta na posten nacin pa posle ako hotfixuju, ukidaju mauntove, banuju, blabla da smo cisti...

Kidja
4.9.2012, 0:30
Definisi posten nacin? :D

Po meni niko ne treba onda dobije mounta od kad su nerfovali i izbacili DS.

hitmanneverdead
4.9.2012, 1:35
Ovde se posten nacin odnosi na ubijanje bosa na 'tezem' modu i posteno dobijanje mounta koji je predvidjen da dropa kada se boss ubije na hc...
Btw sto se mene tice ja bih da uvedu fos za one koji ubiju bosa u pehu bez nerfa... Inace moras priznati da je rag hc i dan danas za neke veoma zaeban fajt... Na trade sam vise vidjao pug za madnesa nego za raga hc...

Kidja
4.9.2012, 1:43
Predvidjen je i TK da se uradi na lvl 70 i sa 25 coveka pa eto farmaju solo sad za feniksa jbg a ovo nije bag da je bag vec bi bilo popravljeno nego su ljudi kukali na forumu zato sto ide na 1% pa im blizzard omugicio da nafarmaju.

virtuoz pavle
4.9.2012, 9:53
da li su ispravili ovo danas? ja sam juce dobio Azure Drake, nadam se da nije i to povezano sa ovim bug-om...
btw, meni se onaj mount ne svidja, izgleda kao proto-drake, nije fora...

hitmanneverdead
4.9.2012, 11:44
@Kidja sve to stoji... ali taj maunt pada samo na sveti nikad... Jel lk maunta bilo moguce uzeti na normalu kada su najavili da ce nerf droprate? Lepo 100% na heroicu.. kada izadje ekspanzija nerf na 1%... tako sam verovao da ce biti i sa ragom...

Kidja
4.9.2012, 11:53
Hotfix su sad citam na mmo, koji fail ovaj blizzard...ceo dan pustili i sad ce da ***** svi.Nije moglo ali Blizzard radi kako hoce sto su izbacili black proto drake a ostavili ove ostale od glory? prso ovaj Blizzard mnogo kad napravi ovakvu gresku.

A da i ko je uzeo,uzeo je nece da remove.

hitmanneverdead
4.9.2012, 12:05
Btw jel neko radio alysrazora... pulujes ga... resetujes, i na drugom pulu u tornado fazi stvore se samo dva tornada i odu dijagonalno na planinu i vrte se tamo :to_care: .... kome fali do a barrel roll achievement pravo je vreme za to xD

Kidja
4.9.2012, 12:34
drugom? pa iz prve pada za cas sad :)

hitmanneverdead
4.9.2012, 12:36
da ali na prvom pulu tornadoi rade ^^

virtuoz pavle
5.9.2012, 16:09
ja sam uzeo Azure Drake :D

PapaStalin
7.9.2012, 13:00
jaoo bree, pomagajte ljudi

moram do 25og da nadjem negde ranac u obliku pande za sestricinu

ne vredi, nece sa slikom pande, nego bas ranac ceo da bude panda. ma idi, oce da svisne

da'l neko ima ideju gde to da nabavim?

p.s. ranac mora da je veliki da moze i odrasla osoba da nosi. ocu da mi ostane za dogodine kad idem na bajkerske skupove!

Kidja
7.9.2012, 13:28
http://www.amazon.com/Panda-Backpack-16-by-Fiesta/dp/B001QWAI4Y

PapaStalin
7.9.2012, 16:13
auuu pa nisam imao pojma da je to tolko skupo. jbt 3.000 din za glupi ranac :confused:

vise mi se isplati da kupim plisanu igracku na buvljaku i zasijem je na obican ranac... jos ce i da landara, a to deca vole

DylaN
8.9.2012, 19:20
http://img31.imageshack.us/img31/5651/wowscrnshot090812191525.jpg
Koristim bartender 4 i da pitam posto mi se samo u prvom redu vide keybindsi koji su kako da namestim da se vide za sve magije za koje imam keybinds (uglavnom ceo drugi red i nesto malo treceg)? zato sto sam tek poceo shamana i nemogu se ovako naviknuti bez texta koji je koji keybind :/

Kidja
8.9.2012, 21:23
Imas tamo u opcijama barthendera za svaki bar moras sa cekiras da ti pokazuje bindove,potrazi.

DylaN
8.9.2012, 22:58
ako mislis na opciju hide hotkey,ona je na svakom baru iskljucena :confused:

Kidja
8.9.2012, 23:14
Tek sam sad zapravo procitao sta si napisao ,ne znam napamet mogu jedino sutra uvece da pogledam.

DylaN
9.9.2012, 0:08
vazi :D

hitmanneverdead
9.9.2012, 0:58
probaj /bt4 pa unlockuj i lockuj barove...
Jedino mi pada napamet da si nekako ostavio taj Hide-Hotkey...
Btw jel to masque(button facade) moguce i da ti on nesto kvari...

DylaN
9.9.2012, 16:06
da masque je,probacu ti i pogledacu opcije za masque mozda i jeste do toga :)

shone1
11.9.2012, 22:51
Ljudi jel ima neko da mi udeli 4 torbe normalnih velicina na Sylvani u hordi? Bio bi mu zahvalan :)

Kidja
12.9.2012, 16:08
Poslao sam ti golde pa kupi.

virtuoz pavle
12.9.2012, 18:36
gde i kako mogu da kupim gold? koja je sansa da me banuju?

Pivalica
12.9.2012, 18:46
ako kupujes kod nas, minimalne su sanse da ce te banovati... posto nase retko kad hvataju, tj nasi ne rade tolko na veliko, da bi privlacili previse paznje... naravno, kod nas je opet to skuplje nego sto bi te izaslo da kupujes od kineza, ali je opet uzasno jeftino (nego npr za vreme tbc i wotlka kada sam ja prodavao, kada je islo i do 1.5din za 1 gold...). A gde kod nas kupiti... izgooglaj, ima jedan nas poznati forum gde imas oglase za to.

shone1
12.9.2012, 19:43
Poslao sam ti golde pa kupi.

Hvala buraz puno :)

virtuoz pavle
13.9.2012, 14:39
1500 din za 1000g je uzasno visoka cena. posebno zbog inflacije u WoWu, sada je 5k ono sto je nekad bio 1k pocetkom WotLK-a. Pogledajte samo cene epic gemova. 600-700g min.

edit: @Pivalica
nisam video "nego" :D

Pivalica
13.9.2012, 15:20
Ajde opet procitaj sta sam napisao...

Kidja
13.9.2012, 16:30
1500 din za 1000g je uzasno visoka cena. posebno zbog inflacije u WoWu, sada je 5k ono sto je nekad bio 1k pocetkom WotLK-a. Pogledajte samo cene epic gemova. 600-700g min.

edit: @Pivalica
nisam video "nego" :D

Na kom ti serveru igras?:a_whistli

pentraksil
13.9.2012, 18:13
Vas koji kupujete gold i treba da deru.....

hitmanneverdead
13.9.2012, 19:38
Purple epic gem na sylvanasu ide oko 60golda :to_care:

virtuoz pavle
13.9.2012, 23:10
ajde ne zezajte, na Stormreaveru je 600g epic gem tipa +50strength.

Kidja
14.9.2012, 13:47
Crveni je oko 300 cini mi se na alliance strani nisam siguran u hordi je 500-600 a purple da 100g max.

virtuoz pavle
14.9.2012, 14:07
pare vise nisu problem, prodao sam Ragnaros HC mount-a za 450k golda. I am rich!

Kidja
14.9.2012, 14:19
450k lol?

Sent from my ALCATEL_one_touch_995 using Tapatalk 2

shone1
14.9.2012, 14:36
Ma lol xD Imas golda ceo AH da kupis

hitmanneverdead
14.9.2012, 19:20
Mi prodali za 80k bust DS 8/8hc, s'obzirom da je lik mentalno retardiran pa kupuje nedelju dana pre mop-a, dobro smo i prosli...

AcMilan91
15.9.2012, 12:40
cao svima ,kupio sam wow i krenuo da igram sa hunterom nightelf,jel moze neki kratki saveti,koje profesije da uzmem,koji pet je dobar za sta ,cunning,ferocity ili tenacity ,hvala unapred: ) lvl 13 sam

altas
15.9.2012, 16:23
cao svima ,kupio sam wow i krenuo da igram sa hunterom nightelf,jel moze neki kratki saveti,koje profesije da uzmem,koji pet je dobar za sta ,cunning,ferocity ili tenacity ,hvala unapred: ) lvl 13 sam

Uzmi beastmastery, sa ovim novim talentima je jaci nego pre. Uzmi tenacity peta, oni su tenkovi, lakse je za levelovanje i drze aggro dok ti peglas.

AcMilan91
15.9.2012, 17:18
a koji je tenacity pet?
uzeo sam herb i alch jel to ok

Morava
15.9.2012, 17:25
Ovde bi trebalo da ima sve sto te interesuje
http://www.warcrafthuntersunion.com/cataclysm-hunter-guides/

AcMilan91
17.9.2012, 16:22
jel ima neki iskusni hanter da mi pmogne oko combo koje spellove koristiti za beast mastery,i kako da bindujem ono shift + nesto ?

cages
17.9.2012, 18:17
jel ima neki iskusni hanter da mi pmogne oko combo koje spellove koristiti za beast mastery,i kako da bindujem ono shift + nesto ?

Evo ti moj huntard sa sve enchantima,gemovima,specovima i ostalim ako e jos nesto zanima slobodno pitaj:
http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Ironw%C3%AEll/simple

edit:ono shift plus nesto ti stvarno za sad nije potrebno ja koristim oko 10 bindova,pola od toga su makroi koji ti takodje nisu potrebni na tom levelu. Za sada mozes da stavis na 1 serpent sting na 2 arcane shot na 3 Kill command na 4 cobra shot...

hitmanneverdead
17.9.2012, 22:12
Scenario pusten...
Super je :)

Kidja
17.9.2012, 23:29
Meni je bezveze isti djavo kao group questovi sto su bili samo u instancama...

virtuoz pavle
18.9.2012, 10:42
dafuq was that, levelujem DK-a i vidim da nijedan od onih group questova vise ne postoji kao group quest...a bas sam se nameracio da solo odradim takve questove... ne svidja mi se promena ovakvog tipa. Dungeoni u TBC-u su tako laki, verovatno zbog toga sto su klase sada mnogo jace...
Scenario, opet ne kapiram u cemu sam ucestvovao :D

hitmanneverdead
18.9.2012, 13:11
@virtuoz
Te kvestove su nerfovali da bi ljudi mogli solo...
KUNGEN IS BACK <3

altas
18.9.2012, 13:35
KUNGEN IS BACK <3

Fala Q da se vratio! Nadam se da ce tamo i da ostane. :D

Kidja
20.9.2012, 17:37
Welcome back world pvp :D

hitmanneverdead
20.9.2012, 20:51
Bukvalno odmah sam dobio oneshot xD
http://www.dodaj.rs/f/2N/Gz/4XzJBBGy/world-pvp.jpg
http://www.dodaj.rs/f/l/Zg/4rsjkxM9/wowscrnshot092012205814.jpg

Journalist
20.9.2012, 21:21
sad je bas jeftino ko hoce da krene da sa wow-om.neko je pitao relativno skorije koliko bi kostalo sada je 20e ukupno bez pandarije naravno pa eto ko hoce sad je prilika da kupi diskove.

Све укупно 20 еура, до Катаклизме?
Јел си ти озибљан или?
Не прозивам, немам појма које су цене, него ми је то нереално јефтино, иначе играм домаћу верзију, па уколико је ово тачно можда је крајње време да се бацим на оригинал.

pentraksil
20.9.2012, 21:52
Све укупно 20 еура, до Катаклизме?
Јел си ти озибљан или?
Не прозивам, немам појма које су цене, него ми је то нереално јефтино, иначе играм домаћу верзију, па уколико је ово тачно можда је крајње време да се бацим на оригинал.

Vrlo je moguce, znam da su sada u onaj Battlechest ubacili i WOTLK (pre je bila samo vanila i BC). Popust je sigurno sada i za Cata...ali ne znam da li to vazi i za nas u Srbiji.

Mare88
20.9.2012, 21:56
^To je bila akcija, koja je trajala par nedelja.

Trenutno, mozes da kupis WOW+TBC+WOTLK za 599din.
http://computerlandgames.rs/world-of-warcraft-mb-980-c54-view.htm

^Kada aktiviras "originalni" WoW, prve 2 ekspanzije dobijas besplatno.

shone1
20.9.2012, 23:24
Ima li negde kataklizma jeftino?

Kidja
21.9.2012, 0:03
Da da bila je akcija mada ti je i sad toliko ako je 600din(vanila,tbc i wotlk) + 15e cata to ti je 20e.

shone1
21.9.2012, 0:15
U gamesu je wow + tbc bio 599 a wotlk je bio sam 599, cata je bila 1200. Jel ima sad negde cata za te pare? Ili nesto priblizno?

Kidja
21.9.2012, 0:20
Pogledaj inbox Shone dao sam ti gde ima da se uzme za 1500din Cata

Ali imajte u vidu da su pande za 4 dana a ona je trenutno oko 3300din preorder.

Miloos
21.9.2012, 9:03
Pozdrav svima,

Evo plana ponoćne prodaje igre u Orange Shopu:
Od 22h počinje okupljanje a kupce očekuje torta, i guarana osveženje
Od 23h počinje nagradna lutrija sa Pandaria majcama, WOW duksevima, WOW figurama, Logitech gaming proizvodima i vaučerima za zamenu običnog za collectors edition.
Profesionalni fotograf iz kompanije Nikon će fotografisati kupce ispred velikog Mists Of Pandaria wall-a.
U 00h počinje prodaja a nakon toga 5 srećnih kupaca dobija besplatnu vožnju do kuće (prva zona Beograda)
Preorder cene su:
Standard edition 3599-
Collectors edition 7199-

Svim kupcina Pandarije omogućeno je da kupe sledeće figure po ceni od 600 din.
Murloc 2-pack: Fish-eye and Gibbergill
Succubus Demon: Amberlash

Dodjite da se družimo!

shone1
21.9.2012, 18:44
Pogledaj inbox Shone dao sam ti gde ima da se uzme za 1500din Cata

Ali imajte u vidu da su pande za 4 dana a ona je trenutno oko 3300din preorder.

To je fino, al ako ima negde retail Cata za slicne pare to bi bilo jos bolje :D Ajde javljate se :D

Kidja
21.9.2012, 22:15
^ ona cena ti ne odgovara?

shone1
21.9.2012, 22:55
Nije da mi ne odgovara nego bi vise voleo da dobijem box, sa cdom itd :) A bilo je u gamesu za 1200 al eto kad sam paglu pa nisam kupio...

Kidja
22.9.2012, 2:53
Ima sigurno i sa kutujom za te pare ,nisam trazio.Ja nisam ljubitelj kutija skupljaju prasinu samo :)

Sent from my ALCATEL_one_touch_995 using Tapatalk 2

shone1
23.9.2012, 10:17
Trazim al nisam jos nasao :)

virtuoz pavle
23.9.2012, 10:46
koknuo Algalona 10-player sa gearom ilvl<=226. Dobio Herald of the Titans Feat of Strength i titulu! :D

Kidja
24.9.2012, 0:35
Priprema zavrsena, sutra se ne spava dok se ne zavrsi paladin a onda odmah se leveluje monk.

Edit : Uzeh i Ashes of Al`ar pride :D

hitmanneverdead
24.9.2012, 1:22
Dobih sinestru imortal, poslednji dan ^^
sutra nolajf <3

Pivalica
24.9.2012, 19:24
Evo vam u gamesu, ko 25.09. 00-24 kupi MoP, moze da kupi i Cata za 999 kinti.
Pa ko voli, nek izvoli :p

shone1
24.9.2012, 20:02
Das im 5000 i dobijes popust 200 dinara, ludnica :D

Kidja
24.9.2012, 21:28
Ao jbt koliko sam srecan jbt Sylvanas horda ima da bude mnogo bolja u PvP-u.
Ziqo,Hydra i Kalimist dolaze i jos mnogo rank 1 igraca. :)

shone1
24.9.2012, 22:41
Otkud bas na silvanu? :)

Kidja
24.9.2012, 22:49
Pricao malopre sa Ziqom kaze mnogo veliki que na Outlandu/Stormscale bice preveliki que i lag pa su odlucili da dodju ovde.
Mada su i Sylvanas sad zakljucali ali dobro ekspanzija je sad tako ce biti narednih dana.

Edit: Koj fail od launcha pucaju serveri,nenormalan lag ma ocaj zivi

Morava
25.9.2012, 5:46
Neko je vec dosao do lvl90
http://wow.joystiq.com/2012/09/24/fs-of-ravencrest-eu-gets-world-first-level-90/

hitmanneverdead
27.9.2012, 14:54
Igra je postala neigriva na mom serveru (Sylvanas)
4200 ljudi juce je bilo u queue oko 22:00
Sada je 900 ... Mogu samo da zamislim Outland, Twisting Nether i Kazzak...

Kidja
27.9.2012, 16:02
Isto je oko 4000 zakljucani su serveri u peak time sad i mozes nekako da udjes posle 2-3 sata ali od 19h do 00 tesko.

AcMilan91
27.9.2012, 16:52
http://www.speedyshare.com/6TaAN/New-Text-Document.txt
ajmo dragi wow-ashi pomognite,imam nov komp,dobijam bluescreen i fatal error,obicno kad idem alt tab,evo iz wow foldera error

http://www.speedyshare.com/6TaAN/New-Text-Document.txt

Kidja
27.9.2012, 17:21
A jel alt tabujes dok letis ili stavis auto run? :)

AcMilan91
27.9.2012, 17:43
pa dok letim obicno,kako kad,nekad i kad sam na zemilji idem alt tab i opet zabode i onaj zvuk se cuje trrrrrrrrrrrrrrr

Kidja
27.9.2012, 17:50
Ne znam sta bi moglo da bude.Jel samo imas problem sa WoW-om? Znas mozda koji error izbacuje? ima kao broj neki kad ti krasuje

AcMilan91
27.9.2012, 18:03
samo sa wow-om cs normalno igram nikad nista

http://www.speedyshare.com/6TaAN/New-Text-Document.txt

Kidja
27.9.2012, 18:10
Probaj da run ne sa dx11 nego dx9 ako nece onda mora da je do drajvera ovi najnoviji nvidia drajveri su ocajni pa uradi roll back drivera.

AcMilan91
27.9.2012, 18:19
kako to da uradim?

Kidja
27.9.2012, 18:20
Kad startujes launcher imas gore ikonu kao francuski kljuc ili tako nesto

AcMilan91
27.9.2012, 19:32
opet me crashovao,bluescreen,al bez alt tab-a,nesto nije u redu definitivno

Psycho13
27.9.2012, 19:51
opet me crashovao,bluescreen,al bez alt tab-a,nesto nije u redu definitivno
Reinstaliraj WoW i reinstaliraj drajvere za graficku(ili uzmi nove).

AcMilan91
27.9.2012, 20:22
reinstalirao sam drajvere za grafu,skinuo najnovije sa neta,a wow nisam ,jao opet silni patchevi
gledao sam wowow forum,mnogo njih se zali na isti problem,znaci nije do mene

http://pastebin.com/Yp4YKe8Z

evo ga error,mnogi imaju isti error,do cega moze da bude jbt ? :/

shone1
28.9.2012, 19:40
Jbt nemoguce je uci na hebeni server...

AcMilan91
28.9.2012, 20:53
evo ga bluescreen od malopre http://pastebin.com/8r51rw8D

shone1
28.9.2012, 22:00
Reinstaliraj igru, ako ne pomogne instaliraj zadnji win 7 sa updatovima i zadnjim drajverima za komponente i proradice.