PDA

Prikaži potpunu verziju : WOW kutak


Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

zomg
18.6.2009, 0:11
E ljudi, jel su popravili onu foru za boostovanje kada su 3 lika u party pa kad jedan izadje iz grupe pre nego ubiju mobove...? Nesto tako slicno je bilo pa je onaj Athene dobio ban zbog toga...

Athene je pitao jednog GMa u vezi te metode i ovaj mu je rekao da je ok,ali ga je drugi GM banovao.
Znaci zavisi,ali mislim da ipak postoji veca sansa da budes banovan sa tom metodom . . . :)

v_wizard
18.6.2009, 23:05
Jedno pitanje tj. treba mi savet. Posto je blizz toliko olaksao leveling, pomislih da bih mogao da izlevelujem svog warlocka koji godinama cuci na lvl 20. Ali posto se ranije nisam preterano interesovao za lockove, a i blizz je svasta menjao tokom vremena, zanima me koji build tj, koji talent tree pomaze za najbrze levelovanje? Pretpostavljam affi ili destr, ali ne poznajem klasu, pa ni ne znam sta da trazim u talentima, tj. sta ce mi najvise trebati tokom igre.

Al3k5an9ar
19.6.2009, 0:35
sta da kazem sem da sam razocaran potpuno u blizzard... gledam patch notes i place mi se... warr dev team je kraljevski glup... ostale klase manje - vise iste al' dobro bar su druide prolepsali i ubacili nove instance i BG ali pvp je lame i dalje.

joximovic
19.6.2009, 2:39
Jedno pitanje tj. treba mi savet. Posto je blizz toliko olaksao leveling, pomislih da bih mogao da izlevelujem svog warlocka koji godinama cuci na lvl 20. Ali posto se ranije nisam preterano interesovao za lockove, a i blizz je svasta menjao tokom vremena, zanima me koji build tj, koji talent tree pomaze za najbrze levelovanje? Pretpostavljam affi ili destr, ali ne poznajem klasu, pa ni ne znam sta da trazim u talentima, tj. sta ce mi najvise trebati tokom igre.

Realno do 80lvl igraj sta hoces. Bukvalno.... sta god ti lezi vise. Svaki warlockov build je izuzetno lagan za lvling. Ako igras affli - imas fin self-healing, dotujes metu, posaljes peta, i gledas kako umire.
Ako ces demonology... uzmes felguarda, i gg... mozes da nukujes maltene do maximuma, neces uzeti agro felguardu.
Ako ces destro, ides principom da ces da ubijes moba pre nego ti on i pridje.

Ako ces moj neki savjet... uzmi demonology i ides afk dok levelujes. Posaljes felguarda, bacis 2 dota na moba, i gledas TV usput.
Kada dingujes lvl80, vec druga prica... zavisi sta planiras da igras, na osnovu toga i uzimas talente..

strajo
19.6.2009, 8:42
Ghost Wolf: Can now be learned at level 16. While in this form, snaring effects may not bring the shaman below base normal run speed

hapy faic :D ... ja ne znam da li su oni svesni koliko je ovo OP

ANGELDEAD
19.6.2009, 22:43
Imam jedan problem sa ulazenjem u Wow.exe
Kada ga pokrenem dvoklikom on mi posle 2/3 sekunde pokaze ovo:
http://www.sk.rs/forum/attachment.php?attachmentid=29641&stc=1&d=1245450997

a prije nekoliko dana ja igram wow i udjem u jedno naselje i izbaci me iz wow-a. Ja probao ponovo da udjem i udjeme mi na acc a kada odem na enter world ono dole se popuni i onda mi izbaci neku gresku (slucnu ovoj) juce ja opet probam i pokazuje ovu gresku na slici.
http://www.sk.rs/forum/attachment.php?attachmentid=29641&stc=1&d=1245450997

Unaprijed HVALA!!!

[]D.[].[]v[].[]D.
20.6.2009, 0:30
Imam jedan problem sa ulazenjem u Wow.exe
Kada ga pokrenem dvoklikom on mi posle 2/3 sekunde pokaze ovo:
http://www.sk.rs/forum/attachment.php?attachmentid=29632&stc=1&d=1245444507

a prije nekoliko dana ja igram wow i udjem u jedno naselje i izbaci me iz wow-a. Ja probao ponovo da udjem i udjeme mi na acc a kada odem na enter world ono dole se popuni i onda mi izbaci neku gresku (slucnu ovoj) juce ja opet probam i pokazuje ovu gresku na slici.

Unaprijed HVALA!!!

ne vidim nikakvu sliku.... ??:confused::icon_scra:icon_scra

ANGELDEAD
20.6.2009, 0:37
D.[].[]v[].[]D.;805271']ne vidim nikakvu sliku.... ??:confused::icon_scra:icon_scra

a sad?

[]D.[].[]v[].[]D.
20.6.2009, 0:43
a sad?

Sad vidim , al neznam da ti resim problem ....:to_care::rofl:

ANGELDEAD
20.6.2009, 0:44
D.[].[]v[].[]D.;805281']Sad vidim , al neznam da ti resim problem ....:to_care::rofl:

hvala ti i na ovome. sad sam 100% siguran da mozete vidjeti sliku, a vjerovatno i problem.

Dr Zoidberg
20.6.2009, 15:50
hvala ti i na ovome. sad sam 100% siguran da mozete vidjeti sliku, a vjerovatno i problem.

Probaj da turis repair [imas ga u folderu] i vidi sta ce se desi, updatejtuj drajvere itd...

P.S. Nisam igrao jedno 5 meseci i sada sam ponovo uplatio i kada sam video sta su uradili sa slow-om teo sam da se ispovracam, pa sad je tako useless da je to strasno......

ANGELDEAD
20.6.2009, 21:22
Probaj da turis repair [imas ga u folderu] i vidi sta ce se desi, updatejtuj drajvere itd...

P.S. Nisam igrao jedno 5 meseci i sada sam ponovo uplatio i kada sam video sta su uradili sa slow-om teo sam da se ispovracam, pa sad je tako useless da je to strasno......

kako to da update-ujem drajve?
a repait.exe, pa check and reset files i izbaci gresku
Runtime error!

Program: (pa ovdje lokacija repair.exe)

R6002
-floating point support not loaded

OK

tako nesto, probao sam da ubacim sliku, ali nista se ne bi moglo procitati.

joximovic
20.6.2009, 21:57
Cekaj... ti igras na piratskom serveru, menjao si realmlist, imas neki stariji patch? Ili ti ovo problem sa original verzijom?

Dr Zoidberg
21.6.2009, 4:30
R6002
-floating point support not loaded


Nesto definitivno nije uredu sa OS. Pitaj na wow forumu, ili kontaktiraj support. Ali po meni ti ne gine dizanje novog sistema...

ANGELDEAD
21.6.2009, 12:59
Cekaj... ti igras na piratskom serveru, menjao si realmlist, imas neki stariji patch? Ili ti ovo problem sa original verzijom?

jeste j***** pirat je u pitanju, zbog drugova i naseg jezika igram na njemu.

Nesto definitivno nije uredu sa OS. Pitaj na wow forumu, ili kontaktiraj support. Ali po meni ti ne gine dizanje novog sistema...

Prije 5 dana sam radio os (na novu system, ako mislis na to) zasto sam ga radio? zato sto je paricija C bila puna virusa, a to sam otkrio kad mi je drug instalirao J***** nod32 koje ne da brise viruse ne go J*** komp i sve ostale igrice, a izgleda da cu opet morati instalirati wow.

Al3k5an9ar
21.6.2009, 13:41
najbolji savet ti je da reinstaliras OS, ovo parcijalno formatiranje je glupavo malo, izgubis vise vremena a i na kraju se uvek svede na formatiranje celog hdda i reinstaliranje OS- a... uzmi od nekog ortaka hdd backup- uj sve vazno i lepo reinstaliraj OS.

Sale013
21.6.2009, 14:36
jeste j***** pirat je u pitanju, zbog drugova i naseg jezika igram na njemu.
Resenje - kupi original wow i igraj na originalnim serverima.
Kraj price

joximovic
21.6.2009, 15:54
What he said.

Zato sam i pitao jel to igras na piratskom serveru, da bi ti mogao dati ovakav odgovor koji ti je Sale napisao.
Skupi te drugove, kupite igru, i igrajte. Sad cu sa caps-om da napisem stvar koju sam ponavljao 100 puta, mozda caps pomogne:

ILI KUPITE ORIGINAL VERZIJU WOW-A, ILI NE IGRAJTE IGRICU! SHVATITE, PIRATSKI WOW, I ORGINAL WOW NIJE ISTA IGRA!

strajo
21.6.2009, 18:47
at 40% hp varian wryn runs in and kills thrall and yells ''GLYRY TO THE ALLAINCE!''fail.... :D

EDIT:

to je neka tema na wow forumu, gde su prichali kao kakav bi raid na Arthasa ljudi da vide.

drashkos
21.6.2009, 22:11
Pre par nedelja sam levelovao DK-a mog drugara i po izlasku iz Champions' Hall desilo mi se nesto interesantno, pogledajte i sami ;)

http://i423.photobucket.com/albums/pp316/drashkos/WoWScrnShot_052309_180326.jpg

http://i423.photobucket.com/albums/pp316/drashkos/WoWScrnShot_052309_180346.jpg

Sto je najsmesnije tako sam stigao i do AH pa je gomila ljudi bila u fazonu: "OK, wtf? ROFLMAO etc." inace, lik se zove Yuneira, server je Dragonmaw.

joximovic
21.6.2009, 22:29
Da, vec je to 'poznat' bug, vidjao sam vec...
Desilo se i meni jednom isto, mada je trajalo samo 2-3sec, i onda se vratio u normalan polozaj ;D

drashkos
21.6.2009, 22:52
Pretpostavio da nisam prvi kojem se ovo desilo, bilo je zanimljivo, makar na minut (or less)...

strajo
22.6.2009, 13:01
Ima li ko na Aerie Peak? :)

Al3k5an9ar
22.6.2009, 14:49
Ima li ko na Aerie Peak? :)
ja... sto?

EDIT:
ally btw...

Dijablo ally ili horda? koji ti je nick?

Dijablo
23.6.2009, 10:56
ja... sto?
I ja.

strajo
23.6.2009, 17:16
i ja :D alijansa

Al3k5an9ar
23.6.2009, 18:25
pa dobro strajo daj nick... zar treba za svaku prostu stvar da te cekam 3 dana? :D zar ti nisi prestao?

imas pomoc od mene ako ikad uplatim dopunu :)

strajo
23.6.2009, 21:33
ma :D DK imam Ajs se zove i mnogo sam opasan xD

Al3k5an9ar
24.6.2009, 2:33
OMFG http://www.wow.com/2009/04/29/player-receives-developer-item-in-the-mail-one-shots-ulduar/

sharlo_03
24.6.2009, 19:40
http://eu.wowarmory.com/character-achievements.xml?r=Aegwynn&cn=Zoltan&gn=Refuge

OMG.

diabloxxx
24.6.2009, 21:01
Imam pitanje,jel sigurno kupovati cd-key wow-a preko ovog sajta,ako neko zna? :)Milsim jel to uopste legalno?

http://www.offgamers.com/world-of-warcraft/wow-eu/wow-cd-key-c-16-2522-1689.ogm

[]D.[].[]v[].[]D.
25.6.2009, 0:26
http://eu.wowarmory.com/character-achievements.xml?r=Aegwynn&cn=Zoltan&gn=Refuge

OMG.

Respect za Zoltana ... al brate nikad ne bi toliko se zalagao za ove Achievements-e ! Sorry nisam tolko zaludjenik ..!:(

dsds
25.6.2009, 14:32
pomoć!!:confused:skinuo sam wow wratch of te lich king sa neta,zatim skinuo patcheve i sad valjda trebam da namestim rang listu da bi mi wow radio.zna li neko kako se rang lista namešta??????:confused::confused::confused::confus ed: unapred hvala!!:aplauz::D:D:D:eek:

miloshbg
25.6.2009, 15:35
:eek:
rang lista?:boodala:

[]D.[].[]v[].[]D.
25.6.2009, 15:58
pomoć!!:confused:skinuo sam wow wratch of te lich king sa neta,zatim skinuo patcheve i sad valjda trebam da namestim rang listu da bi mi wow radio.zna li neko kako se rang lista namešta??????:confused::confused::confused::confus ed: unapred hvala!!:aplauz::D:D:D:eek:

nije rang lista nego , realmlist ! on ti se nalazi u C:\Program Files\World of Warcraft\Data\enGB (a predpostavljam da imas enUS :boodala:) . Otvoris preko notpada i namestis. Al ako imas original tj enGB nediras realmlist samo uplatis GC i to je to i napravis Acc . I igras .. LOL rang lista hahaha:tapsh::rofl::rofl::to_care:

Edit:
igra neko na Emeriss ?? Moj drugar prodaje Drooda 80 lvl Epic ime Besnilo !!
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Emeriss&n=Besnilo

Ko hoce nek mi se javi preko PM .. !! pozz

[]D.[].[]v[].[]D.
25.6.2009, 20:00
EE jedno pitanje koje sam hteo jos odavno da vas pitam a nisam znao do sad ... KOja je komanda kad izazoves nekog na duel a on je prmer AFK pa da prakines duel ??:confused:

Al3k5an9ar
25.6.2009, 21:04
D.[].[]v[].[]D.;809233']EE jedno pitanje koje sam hteo jos odavno da vas pitam a nisam znao do sad ... KOja je komanda kad izazoves nekog na duel a on je prmer AFK pa da prakines duel ??:confused:
/forfeit ali moras da kliknes na njega prethodno...

miXed
27.6.2009, 23:16
Veoma mi je zanimljivo što će u sledećem patchu moći da se menja izgled druid forma.

http://www.blogcdn.com/www.wow.com/media/2009/06/druids.jpg

seen
28.6.2009, 1:02
miXed pozdrav :n_klanja:

jel znate koliko kosta GC ? nisam nikad kupovao , stalno sam igrao preko kartice,a zadnji put sam igrao u oktobru prosle god :D , nego me uhvatila neka nostalgija pa ocu opet krenem wow.
Probao sam i warhammer,i AoC i LOTRO i RoM , al jbg sve se vraca na WoW....

joximovic
28.6.2009, 1:15
Pa ono, medjunarodna cijena je oko 30eura koliko ja znam... Sada posto nam dragi dinar varira non-stop, cijena ti je oko 3k dinara ako kupujes u radnjama.
Naravno, uvjek mozes da nadjes likove na forumu koji je prodaju povoljnije. Na klanrur forumu sam vidjao cene 1800-2000 din, sto je povoljnije dosta.

seen
28.6.2009, 1:23
znaci oko 3000 din...
nemogu preko kartice da kupujem GC da mogu uplato bi tako wow
ok thx

Pivalica
28.6.2009, 6:22
sa rura ne placash karticom, nego preko poshte... ;)
i ima dosta likova koji su provereni, tj nisu scammeri... tako da ono...isplativije je zaista :)

virtuoz pavle
28.6.2009, 16:06
Imam pitanje,jel sigurno kupovati cd-key wow-a preko ovog sajta,ako neko zna? :)Milsim jel to uopste legalno?

http://www.offgamers.com/world-of-warcraft/wow-eu/wow-cd-key-c-16-2522-1689.ogm

jeste, ja sam kupio key preko njihovog sajta, imas dole u dnu Security sertifikat, dont worry be happy

[]D.[].[]v[].[]D.
28.6.2009, 18:46
jeste, ja sam kupio key preko njihovog sajta, imas dole u dnu Security sertifikat, dont worry be happy

Ako ti pavle kaze da je sigurno onda je 100 % sigurno veruj mi ......;):boodala:

virtuoz pavle
30.6.2009, 0:01
D.[].[]v[].[]D.;811182']Ako ti pavle kaze da je sigurno onda je 100 % sigurno veruj mi ......;):boodala:

koji je tvoj problem, da li si ti mozda kupio preko njihovog sajta pa da o tome mozes da prichas, daj ne lupaj vise ako nemas sta pametno da kazes:rolleyes:

[]D.[].[]v[].[]D.
30.6.2009, 1:32
koji je tvoj problem, da li si ti mozda kupio preko njihovog sajta pa da o tome mozes da prichas, daj ne lupaj vise ako nemas sta pametno da kazes:rolleyes:

Pa sigurno cu da kupim ako mi ti kazes :p, jel tako ljudi pavle je nas omiljeni clan na forumu !:dzavo:

strajo
30.6.2009, 3:32
ma preko gamersloota uzmi, to je zakon :)

Kum22
30.6.2009, 10:18
Poznaje li ko taktiku za Kalecgosa, prvog bossa u SP-u? Navodno da se zmaja mora dotjerat do nekih 30% hp-a pa stati s bilo kakvim DPS-om, pa se zabije demon s one strane portala, ali demona dotjeramo do 1% i on postane imun na bilo kakav dmg. U čemu je problem?

TOTTFIROOB
30.6.2009, 11:39
Exodus iskoristio exploit za world first Yogg 0 kill, dobili ban 72h...
http://www.exo-guild.com/
http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=69556.0

strajo
30.6.2009, 12:05
Poznaje li ko taktiku za Kalecgosa, prvog bossa u SP-u? Navodno da se zmaja mora dotjerat do nekih 30% hp-a pa stati s bilo kakvim DPS-om, pa se zabije demon s one strane portala, ali demona dotjeramo do 1% i on postane imun na bilo kakav dmg. U čemu je problem?


omg... vec sam se spremio da flejmujem, mislio sam Slave Pens, napishi lepo SWP :D

do 10%... tada enrage-uje, i morash ubiti ovog drugog (demon se ubija prvi, jer ako ubijesh zmaja nema vishe portala ^__^ ), a "tehnichki" se NE ubijaju nego oboje banish-uju ( imuni ) na 1%. Znachi dovediti oboje na ~ 15% i onda nukujte demona na tih 1% pa zmaja, i to je to. Jer ti njih ne ubijash, zmaj odleti, demon nestaje.

EDIT:

Ili se demon i unishti... ne bitno je to, ako nisi lore fanatik. Bitna je zabava, i loot :)

Kum22
30.6.2009, 12:18
Onda je problem je bio što je jednostavno cijeli raid bio previše priglup i ne znaju šta znači Stop all DPS on dragon :icon_evil

Bokile
2.7.2009, 23:06
Danas sam kupio WoW i dobio sam 2 Guest pass key-a...

Pa da ih podelim sa vama...

DEEB9H-JKF9-PFYEGM-NY6M-4T2VE2

XFKRGD-CD84-9GTYRV-4K87-2WHXW4

Inace ja sam sada lvl 5 mage na Killrogg serveru,nick Bokile,Undead

:)

[]D.[].[]v[].[]D.
5.7.2009, 1:35
Hahahahaha :rofl::rofl::D:D Malo da probudim temu ... ;):to_care:

http://img197.imageshack.us/img197/1011/achievemente.jpg
(http://img197.imageshack.us/img197/1011/achievemente.jpg)

zomg
6.7.2009, 13:11
Ajde,posto vidim da bas i niste u toku,da vas "updateujem" sa najnovijim vestima.


PROMENA FRAKCIJE.



We wanted to give everyone a very early heads-up that, in response to player requests, we’re developing a new service for World of Warcraft that will allow players to change their faction from Alliance to Horde or Horde to Alliance. There’s still much work to do and many details to iron out, but the basic idea is that players will be able to use the service to transform an existing character into a roughly equivalent character of the opposing faction on the same realm. Players who ended up creating and leveling up characters on the opposite factions from their friends have been asking for this type of functionality for some time, and we’re pleased to be getting closer to being able to deliver it.

As with all of the features and services we offer, we intend to incorporate the faction-change service in a way that won’t disrupt the gameplay experience on the realms, and there will be some rules involved with when and how the service can be used. The number of variables involved increases the complexity of implementing this service, but we plan to take the time needed to ensure that it lives up to expectations before officially rolling it out. We’ll go into much more detail on all of this here at World of Warcraft Europe as development progresses. In the meantime, we wanted to let you know that because this type of functionality requires extensive internal testing well in advance of release, you may be seeing bits and pieces of the service in the test builds we use for the public test realms moving forward.

Updated: 01/07/09: Due to the many questions that have come up with the announcement of this new service, we wanted to take the time to answer the ones we can at this point in time.

Q. Will we be able to switch between the races on our own faction?
A.. No. Players will only be able to switch to a race of the opposite faction.

Q. Will I be able to choose the race on the opposite faction that I want to change to?
A.. Yes, but you will only be able to switch to a race that has your class type available to it. So if you play a human paladin, you’d only be able to change to a blood elf paladin.

Q.How much will it cost?
A.. We do not have further information on this at this point in time.

Q.Will I be able to switch back to my original faction but a different race?
A.. No. You will only be able to switch back to your originally chosen race.

Q.. How will the switch between reputation, gear, mounts, etc be handled?
A.. We’ll have more details for you at a later point in time, though we plan to keep these as close to a reflection of the other faction as much as possible.

Q.How often can you change your faction?
A..We do not have any information to share on this at this point in time, however we will have restrictions on the frequency by which players can change their faction.

Q. How will this affect the balance of Horde and Alliance on the realms?
A.. We are taking great care in how we implement this new service in order to maintain balance between the factions on the realms but do not have any further details to share.

--------------------------------------------------------------------------

E koliko je ovaj WoW upropascen.

A ako niste sigurni da je ova vest tacna,mozete da proverite na sledecem linku:

http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=9895129741&sid=1

Pozz WoWovci ;)

strajo
6.7.2009, 15:13
Ajde,posto vidim da bas i niste u toku,da vas "updateujem" sa najnovijim vestima.


E koliko je ovaj WoW upropascen.


Prvo, nadam se da si video datum na tom linku kojem si stavio.

A drugo, shta je tu tachno upropashceno?

Kum22
6.7.2009, 15:49
Moguća migracija između Aliance i Horde?

/when one facepalm is not enuff.

Dr Zoidberg
6.7.2009, 16:27
Pa sta fali ? Neko ima ortaka u alijansi ili hordi i i oce da igra sa njima, ne znam sta tu ne valja ?

nemanjasmash
6.7.2009, 19:54
da sta fali bre :tapsh::tapsh::tapsh: !!!

[]D.[].[]v[].[]D.
6.7.2009, 21:15
Bilo bi extra kad bi mogla i rasa da se menja , npr ako imas warriora orc-a da ga promenis u taurena i tako ..... Ali rase koje imaju tu klasu mislim . :D:to_care:

BobaL
6.7.2009, 23:36
A drugo, shta je tu tachno upropashceno?

Sada je veoma popularno da se svaka promena komentarise negativno, uvek, bez obzira da li postoji realan osnov za tako nesto.

Ova usluga naravno nece doneti nikakve znacajne promene u (de)balansu broja igraca u odredjenoj frakciji, a razlog za nesto tako je veoma jednostavan usluga ce kostati minimum 20 evra sto ce odbiti mnoge da istu izvrse.

joximovic
7.7.2009, 2:45
Pa kada ljudi naprave 1000 promena, takozvanih lezi-lebu-da-te-jedem, ja obicno svaku, kolika god bila losa, malo ili puno, komentarisem.
U cemu je problem uzeti i izlevelovati lika 1-80 sada kada je leveling nerfovan do maximuma? :confused:
Pa trud/vreme koje treba uloziti u to je minimalan, tipa 6-7 dana.
Ali jok... bolje je lezi-lebu-da-te-jedem, iskesiras, i imas sve na gotovo.

Mene mrzi da grindam gold(kao sto to mrzi i ogroman broj drugih ljudi), pa jel bi mogli nekako da naprave legalan gold-selling takodje, tipa 5eura = 5k golda pa da se ja ne mucim dzaba?
Takodje me mrzi da letim, ili da trcim sa mountom... jel moze da ja jednostavno kliknem na mapu, i dobijem instant teleport na tu lokaciju sto sam kliknuo? Jbg, da se ne mucim da letim/trcim dzaba?

Itd, itd, sa ovakvim primjerima mogu u nedogled... Poenta je da u igri za nesto treba da se i potrudis, a ovakvim tempom promjena koje oni uvode, za godinu dana bice prodaja epica za 100golda po komadu kod vendora..

Dr Zoidberg
7.7.2009, 3:33
Pa kada ljudi naprave 1000 promena, takozvanih lezi-lebu-da-te-jedem, ja obicno svaku, kolika god bila losa, malo ili puno, komentarisem.
U cemu je problem uzeti i izlevelovati lika 1-80 sada kada je leveling nerfovan do maximuma? :confused:
Pa trud/vreme koje treba uloziti u to je minimalan, tipa 6-7 dana.
Ali jok... bolje je lezi-lebu-da-te-jedem, iskesiras, i imas sve na gotovo.

Mene mrzi da grindam gold(kao sto to mrzi i ogroman broj drugih ljudi), pa jel bi mogli nekako da naprave legalan gold-selling takodje, tipa 5eura = 5k golda pa da se ja ne mucim dzaba?
Takodje me mrzi da letim, ili da trcim sa mountom... jel moze da ja jednostavno kliknem na mapu, i dobijem instant teleport na tu lokaciju sto sam kliknuo? Jbg, da se ne mucim da letim/trcim dzaba?

Itd, itd, sa ovakvim primjerima mogu u nedogled... Poenta je da u igri za nesto treba da se i potrudis, a ovakvim tempom promjena koje oni uvode, za godinu dana bice prodaja epica za 100golda po komadu kod vendora..

A sta neko ima vanila karaktera, tipa full t8.5 sa svim oni achivmentima ? Oces i to da izgrindujes za 6-7 dana ?

strajo
7.7.2009, 3:51
a i nije bash svima 6,7 dana "minimalno" vreme.

v_wizard
7.7.2009, 8:36
A sta neko ima vanila karaktera, tipa full t8.5 sa svim oni achivmentima ? Oces i to da izgrindujes za 6-7 dana ?

pa nije on ni rekao da za to treba 6-7 dana nego za leveling. kako je quzma naslovio jednu staru kolumnu "zivot pocinje na 60.". tako i sada dosadno je 1-80. Posle je sve cool. onda pocinje zabava. Mislim, nekome ko sada pocinje verovatno je i leveling zanimljiv, ali npr. ja da ponovo po bog zna koji put ubijam kobolde lvl1, kojekakve prasice po wesfall-u ili nage i pirate po SV...hvala, ali ne hvala. Ako moram onda hocu da bude instant fast. U vanili sam 2 chara levelovao po tadasnjim pravilima i dosta mi je.

Pivalica
7.7.2009, 12:14
Ja se slazem s chinjenicom da je totalno debilno...
Sa pve stanovishta i nije toliko, ali opet jeste... ali pravi problem nastaje u PVPu...
Jer, mogu da vam garantujem (!!!!) 90% promenjenih rasa ce bitu u Humane(A), i u Undeadove(H). zashto? pa zboj jbnih OP raciala...
npr neko je dwarf rogue... taj se usrecio samo tako...nema nijedan racial da valja (onaj Stoneform je upropashcen...), i on ce tako lepo da predje na humane koji imaju perception i pasiv experties sa sworovima i EMFHS, ili na UD koji imaju WOTF i canibalisam... i shta sad... nastace sr**e!!!
A onda ce da nastane josh vece sr**e, kada se na jednom realmu njih 2000 prebaci, i onda oni zatvore tu mogucnost za taj realm da ne bi doshlo do debalansa, a onda se josh 5000 njih pobuni i pochne da spamuje trade i forume, kako nije poshteno, jer i oni hoce to, i tra la la...
U svakom sluchaju, josh jedan od idiotskih poteza blizzarda, koji je produk previshe QQ na forumu, ili nechijeg direktorskog sina, kome je dopizdilo da igra sa nelfom, i vishe mu se svidja gayelf, a puca mu patka da lvluje...

previshe pokushaja da se zadrze stari i privuku novi igrachi nekim glupostima i idiotskim stvarima, umesto da se poradi na samoj igri i njenom razvijanju... i pvp i pve sistema... a ne ovakvih sporednih (a verovatno i veoma skupih) gluposti...

v_wizard
7.7.2009, 14:38
taj dwarf rogue ne moze da predje u humane. moze samo da predje u hordasku klasu, pa tek onda da ceka ko zna koliko, pa da trazi da se vrati u alijansu. i to ce se opet vratiti kao dwarf. bar sam ja tako shvatio. a i sve to ima smisla samo za pvp kao sto kazes. normal relmovi nece biti pogodjeni ovim.
a i zasto bi bilo ko pri zdravoj pameti hteo da predje u hordu?!?!!?:rolleyes::a_whistli

strajo
7.7.2009, 14:59
Ja se slazem s chinjenicom da je totalno debilno...
Sa pve stanovishta i nije toliko, ali opet jeste... ali pravi problem nastaje u PVPu...
Jer, mogu da vam garantujem (!!!!) 90% promenjenih rasa ce bitu u Humane(A), i u Undeadove(H). zashto? pa zboj jbnih OP raciala...
npr neko je dwarf rogue... taj se usrecio samo tako...nema nijedan racial da valja (onaj Stoneform je upropashcen...), i on ce tako lepo da predje na humane koji imaju perception i pasiv experties sa sworovima i EMFHS, ili na UD koji imaju WOTF i canibalisam... i shta sad... nastace sr**e!!!
A onda ce da nastane josh vece sr**e, kada se na jednom realmu njih 2000 prebaci, i onda oni zatvore tu mogucnost za taj realm da ne bi doshlo do debalansa, a onda se josh 5000 njih pobuni i pochne da spamuje trade i forume, kako nije poshteno, jer i oni hoce to, i tra la la...

Chekaj malo, to je vec drugi problem, ne ovaj transfer nego sam de-balans rasa, a dobro je pa obe strane imaju po jednu takvu rasu, tako da nece biti problema oko de-balansa realmova i ako bude tako kako ti mislish da ce biti. A i ja ne znam koliki bolid morash da budesh da izaberesh rasu iskljuchivo na tome koliko ce ti lakshe biti.

joximovic
7.7.2009, 19:19
A sta neko ima vanila karaktera, tipa full t8.5 sa svim oni achivmentima ? Oces i to da izgrindujes za 6-7 dana ?
Cak i t8.5 je nikakav big deal. Za badgeve imas chest+head, imas sansu da ti je*eni VoA dropuje neki dio, i eto. Dobro, t8.5 neces uzeti za 6-7 dana, ali uz malo srece potrebno je nekih 30-ak dana da udjes u full t8 maltene (ako raidujes u jakom guildu gde su skoro svi vec u t8, mozes u jednom run-u bukvalno da pokupis sav tier)
Ma o cemu ja pricam uopste? Kao da je i to toliko bitno, pa gear je sada jedna od stvari u igri koja ne vrijedi ni kriv ku*ac..

Ja se slazem s chinjenicom da je totalno debilno...

previshe pokushaja da se zadrze stari i privuku novi igrachi nekim glupostima i idiotskim stvarima, umesto da se poradi na samoj igri i njenom razvijanju... i pvp i pve sistema... a ne ovakvih sporednih (a verovatno i veoma skupih) gluposti...
aye, my point takodje ;)

Dr Zoidberg
8.7.2009, 0:06
Cak i t8.5 je nikakav big deal. Za badgeve imas chest+head, imas sansu da ti je*eni VoA dropuje neki dio, i eto. Dobro, t8.5 neces uzeti za 6-7 dana, ali uz malo srece potrebno je nekih 30-ak dana da udjes u full t8 maltene (ako raidujes u jakom guildu gde su skoro svi vec u t8, mozes u jednom run-u bukvalno da pokupis sav tier)
Ma o cemu ja pricam uopste? Kao da je i to toliko bitno, pa gear je sada jedna od stvari u igri koja ne vrijedi ni kriv ku*ac..


Right... Mr.Full T8.5

Kum22
8.7.2009, 12:55
Kako su počeli, počeće da prodaju Tier setove za gold :paranoia:

strajo
8.7.2009, 12:59
A chekaj, ja ne vidim razloga za svu tu paradu oko "lake opreme", prvo nabavi svu tu opremu pa prichaj o tome, a ako ti idesh u taj raid samo i iskljuchivo radi opreme neshto sa tobom nije u redu. Ovo je igra, treba da je igrash jer je interesantna i zabavna a ne da bi sakupio tiere, ako je u pitanju povecavanje e-peena onda je to vec druga pricha.

joximovic
8.7.2009, 14:53
Right... Mr.Full T8.5
Right, opremu je bas tesko uzeti u wotlk, da, cinjenica je to, nema sta.
Pa ja vidjam po dalaranu ljude koji mi trce sa 2/5 ili 3/5 t8, a un-guilded ljudi, pa kud ces vise?

A chekaj, ja ne vidim razloga za svu tu paradu oko "lake opreme", prvo nabavi svu tu opremu pa prichaj o tome, a ako ti idesh u taj raid samo i iskljuchivo radi opreme neshto sa tobom nije u redu. Ovo je igra, treba da je igrash jer je interesantna i zabavna a ne da bi sakupio tiere, ako je u pitanju povecavanje e-peena onda je to vec druga pricha. Sta ti rece sada? Prvo izgrindaj svu tu opremu, pa pricaj o njoj.... a ako je izgrindas onda nesto nije u redu sa mozgom jer igra ne treba da se zasniva na gearu/tierima?
Malo nelogicno zvuci..

Boli me tuki za e-peen, niti se ja ikad ku*cim gearom, samo objektivno kazem... oprema je go ku*ac u wotlk, i izuzetno se brzo/lako nabavlja.

strajo
8.7.2009, 15:46
Sta ti rece sada? Prvo izgrindaj svu tu opremu, pa pricaj o njoj.... a ako je izgrindas onda nesto nije u redu sa mozgom jer igra ne treba da se zasniva na gearu/tierima?
Malo nelogicno zvuci..

Rekao sam nabavi, ne izgrindaj, jer obichno shto govore kako je sve OMG EAZ i jure opremu najvishe, a na kraju je i ne dobiju

Right, opremu je bas tesko uzeti u wotlk, da, cinjenica je to, nema sta.


pa.... gde je tvoja?

joximovic
8.7.2009, 17:20
Rekao sam nabavi, ne izgrindaj, jer obichno shto govore kako je sve OMG EAZ i jure opremu najvishe, a na kraju je i ne dobiju

pa.... gde je tvoja?

Nabavi i izgrindaj je isti pojam u ovom slucaju? Kako ces je nabaviti ako ne grindanjem u Ulduaru? (da, znam da postoji i VoA..)

Pa.... ja imam full t8 vec. Cak sam ga i previse brzo uzeo sa obzirom koliko sam raidovao i igrao zadnja 2 mjeseca. Mislim cak, ako se dobro sjecam, da sam u jednom danu uzeo 3 dijela..

Kum22
8.7.2009, 18:07
Juče sam uzeo Wotlk u radnji, sve fino prošlo instalaciju, apgrejdovo account, uneo Authetication key, ali kad oču zeppelinom da odem u Northrend, ne mogu da dođem tamo, kaže: "Wotlk not installed, you cannot access that area." Ima li kakvih ideja? GM nikako da odgovori, a ni njihov forum nije nešto prebrz :n-cc2:

Dr Zoidberg
8.7.2009, 18:16
Right, opremu je bas tesko uzeti u wotlk, da, cinjenica je to, nema sta.
Pa ja vidjam po dalaranu ljude koji mi trce sa 2/5 ili 3/5 t8, a un-guilded ljudi, pa kud ces vise?

Sta ti rece sada? Prvo izgrindaj svu tu opremu, pa pricaj o njoj.... a ako je izgrindas onda nesto nije u redu sa mozgom jer igra ne treba da se zasniva na gearu/tierima?
Malo nelogicno zvuci..

Boli me tuki za e-peen, niti se ja ikad ku*cim gearom, samo objektivno kazem... oprema je go ku*ac u wotlk, i izuzetno se brzo/lako nabavlja.

Pa da vidimo tvog karaktera koji je full t8.5/furius ?

Sale013
8.7.2009, 18:25
Juče sam uzeo Wotlk u radnji, sve fino prošlo instalaciju, apgrejdovo account, uneo Authetication key, ali kad oču zeppelinom da odem u Northrend, ne mogu da dođem tamo, kaže: "Wotlk not installed, you cannot access that area." Ima li kakvih ideja? GM nikako da odgovori, a ni njihov forum nije nešto prebrz :n-cc2:
Pa igra ti rekla sta je problem... Nesto nisi instalirao kako valja, probaj ponovo instalaciju..

Kum22
8.7.2009, 18:41
Da ali ne vidim način kako da uninstališem samo Wotlk, a ne cijelu igru. Pnovna instalacija igre i svih ekspanzija i patcheva potrajala bi ceo dan :paranoia: A možda je problem u njima, možda acc još nije došo sebi :icon_scra

joximovic
8.7.2009, 19:06
Pa da vidimo tvog karaktera koji je full t8.5/furius ?

Eve gi:
http://img238.imageshack.us/img238/391/wowscrnshot070809185711.th.jpg (http://img238.imageshack.us/i/wowscrnshot070809185711.jpg/)

Jesam sad mLogo opasan? ^^
Pa ja i na ovom altu, shamanu imam 1 ili 2 dijela t8 (i ne sjecam se vise), a otkako je dosao Ulduar patch pre 2 i kusur mjeseca, pa daj boze da sam ukupno 5 sati bio online na njemu..
Sa DK sjecam se da sam dingovao oko 4-5h popodne... taj isti dan, uvece oko 12h sam bio def cap sa 30k hp-a.
toliko o tezini uzimanja gear-a u wotlk..

strajo
8.7.2009, 19:34
Imash 2 Valorous dela, oruzhje iz Naxxramasa i nisi ochistio ceo Ulduar ni na 10 a ni na 25. A o achievmentima ni da na pricham jer nemash one teshke ni iz pre 3.1. a ne Ulduarove. I nisi ni ushao u Arenu, al dobro to je druga pricha.

EDIT:

Kad sve to odradish, vrati se, pa prichaj kako je lako.

BobaL
8.7.2009, 20:21
Kad sve to odradish, vrati se, pa prichaj kako je lako.

Nije tesko vec je izuzetno vremenski zahtevno, jednostavno je, kvalitetna oprema je direktno u vezi sa utrosenim vremenom i obrnuto proporcionalna inteligenciji jer trositi pet i vise sati na igru nikako nije inteligentan potez.

joximovic
8.7.2009, 20:45
Imash 2 Valorous dela, oruzhje iz Naxxramasa i nisi ochistio ceo Ulduar ni na 10 a ni na 25. A o achievmentima ni da na pricham jer nemash one teshke ni iz pre 3.1. a ne Ulduarove. I nisi ni ushao u Arenu, al dobro to je druga pricha.

EDIT:

Kad sve to odradish, vrati se, pa prichaj kako je lako.
Ooj... opet pokusavas da ispadnes pametan, sigh....
Da, imam 2 valorus dela, pa....?
Linkuj mi molim te bolje oruzje u igri od ovog mog? Algalon ga drzi kod sebe, a realno i za to oruzje nisam amused, nista posebno je... tacnije zavisi kako se pogleda, moj sword moze da bude i bolji..
Za achievemente me boli ku*ac, volio bi da mogu da imam 0 poena.
Nisam nikad usao u arenu, da, pa.....?

Ti pored toga sto nemas mozga, izgleda i ne vidis dobro. Ja nigdje nisam spomenuo da je igra laka, o tome nije ni bilo rijeci u diskusiji..
E sad, kad kupis naocare, pa budes vidio o cemu ja pisem, i kad malo odrastes, vrati se.

Nije tesko vec je izuzetno vremenski zahtevno, jednostavno je, kvalitetna oprema je direktno u vezi sa utrosenim vremenom i obrnuto proporcionalna inteligenciji jer trositi pet i vise sati na igru nikako nije inteligentan potez.
Ovo jeste tacno, moglo bi se i ovako reci..

Dr Zoidberg
8.7.2009, 20:49
Ooj... opet pokusavas da ispadnes pametan, sigh....
Da, imam 2 valorus dela, pa....?
Linkuj mi molim te bolje oruzje u igri od ovog mog?


Firesoul

P.S. Evo sta sam juce navato kad sam se smarao i gledao statistike :D

http://img25.imageshack.us/img25/4471/wowscrnshot070809023617.th.jpg (http://img25.imageshack.us/i/wowscrnshot070809023617.jpg/)

Pivalica
8.7.2009, 21:03
nisam pogledao armory, ali ako dobro vidim na slici on ima Turning Tide...a Firesoul nikako nije bolji od TT...

pentraksil
8.7.2009, 22:05
Ne znam da li ste culi odnosno procitali, WOW ce izgleda ukinuti mesecnu pretplatu ali josh nije nishta sigurno

http://www.gamespot.com/news/6213042.html?om_act=convert&om_clk=newstop&tag=newstop;title;11

Sale013
8.7.2009, 22:11
Ovo je cisto nagadjanje, a mogu misliti kako bi se neko tek tako odrekao milionske zarade... ;)

A uostalom, ko ne plati na mostu.... Bilo bi strasno da dodje do toga da jedan igrac sa 1000evra mesecno, pokupuje iteme i sta vec ne, i postane the best... Tj, ljudi s vise para bi imali nekako prednost, pre ili kasnije..

Al3k5an9ar
8.7.2009, 22:48
Ovo je cisto nagadjanje, a mogu misliti kako bi se neko tek tako odrekao milionske zarade... ;)

A uostalom, ko ne plati na mostu.... Bilo bi strasno da dodje do toga da jedan igrac sa 1000evra mesecno, pokupuje iteme i sta vec ne, i postane the best... Tj, ljudi s vise para bi imali nekako prednost, pre ili kasnije..
potpuno tacno, archlord najbolji primer..

Testiram ja kao ovaj novi patch 3.2 na PTR- u i imam roguea head i rukavice deadly(chest i ramena t8,5), relentless daggere i leggs(negde oko 760resi, 3800ap, 32% critt) i igram WSG i dodje lepo saman sa pvp gearom i udari mi 7k lava lash, i meni se ucini da nije to kao "nema sanse jbt pa gle resi" i ja pogledam log i vidim ono stvarno 7soma iz *****eta mi udario shaman... Point of the story - Shaman je retardirano OP. Sa moonkinom sam uradio 11k iz starfire mada sam bio u pve gearu na liku pretpostavljam deadly gearovanom.
Paladini ret nerfovani(ne kazem da nisu jaki, i dalje su solidni) ali nista ih ne sprecava da odu u holy/prot i da imaju po 30k hp da se healuju ko nenormalni i da rade solidan damage, a druge klase da im skoro ne mogu nista...
Btw, drood forme su prelepe :)

zomg
8.7.2009, 23:12
Prvo, nadam se da si video datum na tom linku kojem si stavio.


Datum 29.06.2009
l2read
XDDDDD

Sta fali ovom datumu?

joximovic
8.7.2009, 23:26
Firesoul


Firesoul bolji od Turning Tide? Kako da ne, gz.

A slika jeste scary ;D

strajo
9.7.2009, 0:26
i dodje lepo saman sa pvp gearom i udari mi 7k lava lash, i meni se ucini da nije to kao "nema sanse jbt pa gle resi" i ja pogledam log i vidim ono stvarno 7soma iz *****eta mi udario shaman... Point of the story - Shaman je retardirano OP. Sa moonkinom sam uradio 11k iz starfire mada sam bio u pve gearu na liku pretpostavljam deadly gearovanom.


ti.... ozbiljan?

Al3k5an9ar
9.7.2009, 3:01
ti.... ozbiljan?
jaooooooo sto nisam lupio SS, kad sam budala... sledeci put stavljam na forum.. bice sigurno prepodne samo visim po WSG pa cu napraviti par komada..

strajo
9.7.2009, 15:31
jaooooooo sto nisam lupio SS, kad sam budala... sledeci put stavljam na forum.. bice sigurno prepodne samo visim po WSG pa cu napraviti par komada..

Ti si dechko prso. Igrao sam ja shamana i ja mislim da ga mozhesh 1-shootovati iz Ambusha, pogotovo enhancement. Taj Lava Lash, koji je po tebi toliko OP, samo udari 100% od wep. dmga ili 125% ako ima Flametoungue na njemu ( a pvp enhancement nosi WF/Frostbrand kombinaciju ). Tako da je taj tvoj broj nemoguc ma kakav Off Hand i ma koliko APa da ima.

TOTTFIROOB
9.7.2009, 16:06
Ti si dechko prso. Igrao sam ja shamana i ja mislim da ga mozhesh 1-shootovati iz Ambusha, pogotovo enhancement. Taj Lava Lash, koji je po tebi toliko OP, samo udari 100% od wep. dmga ili 125% ako ima Flametoungue na njemu ( a pvp enhancement nosi WF/Frostbrand kombinaciju ). Tako da je taj tvoj broj nemoguc ma kakav Off Hand i ma koliko APa da ima.
haha, 1shot iz ambusha... da da, kako da ne... i onda je mrmot zavio cokoladu u foliju...

strajo
9.7.2009, 16:08
haha, 1shot iz ambusha... da da, kako da ne... i onda je mrmot zavio cokoladu u foliju...

sarcasm detector any1?

EDIT:

fora je da rogue QQ oko shamana. To je isto ko i da paladin kuka oko roga ili warriora. :|

Pivalica
9.7.2009, 17:55
znachi strajo ti imash veoma ozbiljan issue oko rogueova...
da li ti shvatash da je dobro pvp gearovanog shamana veoma veoma teshko ubiti...
pa ja igram 3v3 sa retrijem i resto shabanom (pocheli pre 2 dana), i u 99% sluchajeva, ja padam prvi, pa onda retri, pa onda shaman, kada gubimo...
kada dobijamo... ret i ja odvalimo healera, a 2 dpsa biju nasheg shamana, i ne mogu mu nishta... jedini ko moze da nam urnishe shamana je rogue+ret combo, ili rogue + feral, poshto je ogroman burst, a konstantan stun...
shamana koji ima ~850-900 rezi (znachi full deadly sa resi enchantima) rogue ne moze da oneshotuje ama nikako...

ako nemash svog, pozajmi od nekoga acc ko ima roga, i idi lepo neki BG, i snimi ceo BG... i molim te, da i ja vidim sve te oneshootove, pa da se lepo respecujem tako, pa da idem i da oneshootujem sve redom...


shto se tiche ukidanja pretplati... khm khm... da se odreknu 80-150 miliona evra mesechno!? dont think so...

seen
9.7.2009, 18:08
igram na burning legionu lvl 22 warroir orc
imam 43 ubistava i 160 honora
7 plavih itema,ma jak sam :D
nick wikluh

Al3k5an9ar
9.7.2009, 18:42
Ti si dechko prso. Igrao sam ja shamana i ja mislim da ga mozhesh 1-shootovati iz Ambusha, pogotovo enhancement. Taj Lava Lash, koji je po tebi toliko OP, samo udari 100% od wep. dmga ili 125% ako ima Flametoungue na njemu ( a pvp enhancement nosi WF/Frostbrand kombinaciju ). Tako da je taj tvoj broj nemoguc ma kakav Off Hand i ma koliko APa da ima.
mozda te je 1- shotovao ako si tek dingovao a on bio full t7,5(lupetam al npr u to vreme kad si igrao to je bilo najjace za burst) mada cak ni tad ne moze, pa ja sam najveci ambush udario na pve locku pre neki dan i to je bilo oko 9k sto je opet manje od pola njegovog hp poola, tako da prica o 1shotu iz ambusha ne pije vodu.
znachi strajo ti imash veoma ozbiljan issue oko rogueova...
da li ti shvatash da je dobro pvp gearovanog shamana veoma veoma teshko ubiti...
pa ja igram 3v3 sa retrijem i resto shabanom (pocheli pre 2 dana), i u 99% sluchajeva, ja padam prvi, pa onda retri, pa onda shaman, kada gubimo...
kada dobijamo... ret i ja odvalimo healera, a 2 dpsa biju nasheg shamana, i ne mogu mu nishta... jedini ko moze da nam urnishe shamana je rogue+ret combo, ili rogue + feral, poshto je ogroman burst, a konstantan stun...
shamana koji ima ~850-900 rezi (znachi full deadly sa resi enchantima) rogue ne moze da oneshotuje ama nikako...

ako nemash svog, pozajmi od nekoga acc ko ima roga, i idi lepo neki BG, i snimi ceo BG... i molim te, da i ja vidim sve te oneshootove, pa da se lepo respecujem tako, pa da idem i da oneshootujem sve redom...


shto se tiche ukidanja pretplati... khm khm... da se odreknu 80-150 miliona evra mesechno!? dont think so...
tacno na oba, skoro pa neunistiv(iz rogue perspektive), svih pet wound stackovano i radim cs + disarm + ks(nema shielda veci damage) i kad odem u subtlety i zveknem shadow dance pa 2x ambush moze ladno da me dobije skilled shaman...
Priestovi da ne pricam, neunistivi su ali bukvalno neunistivi, jedan dan smo nas 5 rogueova udarali jednog priesta 2-3 minuta, na kraju je umro ali dok smo dotle dosli ...

Johny Atos
9.7.2009, 18:54
Dragi SK WoWeri :) da vas pitam neshto, koliko WotLK danas koshta u Srbiji? na www.game-s.rs (http://www.game-s.rs) vidim cenu od 3999 din, ochekivao sam da ce malo da je spuste posle toliko meseci od izlaska ekspanzije kad ono medjutim... Kakva je situacija u drugim prodavnicama ? Mrzi me da idem po gradu :D

Pivalica
9.7.2009, 19:28
Dragi SK WoWeri :) da vas pitam neshto, koliko WotLK danas koshta u Srbiji? na www.game-s.rs (http://www.game-s.rs) vidim cenu od 3999 din, ochekivao sam da ce malo da je spuste posle toliko meseci od izlaska ekspanzije kad ono medjutim... Kakva je situacija u drugim prodavnicama ? Mrzi me da idem po gradu :D

pogledaj na rur-u...tamo su dosta jeftiniji key-evi...

strajo
9.7.2009, 19:34
znachi strajo ti imash veoma ozbiljan issue oko rogueova...
da li ti shvatash da je dobro pvp gearovanog shamana veoma veoma teshko ubiti...
pa ja igram 3v3 sa retrijem i resto shabanom (pocheli pre 2 dana), i u 99% sluchajeva, ja padam prvi, pa onda retri, pa onda shaman, kada gubimo...
kada dobijamo... ret i ja odvalimo healera, a 2 dpsa biju nasheg shamana, i ne mogu mu nishta... jedini ko moze da nam urnishe shamana je rogue+ret combo, ili rogue + feral, poshto je ogroman burst, a konstantan stun...
shamana koji ima ~850-900 rezi (znachi full deadly sa resi enchantima) rogue ne moze da oneshotuje ama nikako...

ako nemash svog, pozajmi od nekoga acc ko ima roga, i idi lepo neki BG, i snimi ceo BG... i molim te, da i ja vidim sve te oneshootove, pa da se lepo respecujem tako, pa da idem i da oneshootujem sve redom...


shto se tiche ukidanja pretplati... khm khm... da se odreknu 80-150 miliona evra mesechno!? dont think so...


sigh sigh sigh sigh.... on govori o shamanima koji imaju Lava Lash, a i taj tvoj post je load of bullshit jer je shaman trenutno najloshiji hiler ( pogledaj sk-gaming ).

Pivalica
9.7.2009, 20:19
aj ako ti kazesh... evo npr tim sa najvecim ratingom atm...
http://www.sk-gaming.com/wowteam/us/205/121087-big%20furious%20joke

a onda da bacimo pogled ka 5s bracketu...
http://www.sk-gaming.com/arena/team/5/all/all/all/all/
u svakom jbnom timu ima shman...shto resto, shto elem (shamani nisu op... samo elem opali 9k lava burst na 850 resil... al to nije op...)

ako bacish pogled na 3s bracket, tu vec dominiraju disci priestovi, ali shamana ima svakako...

tek u 2s, bracketu ih ima veoma malo.... uglavnom zato shto su resto drud, i disci mnogo bolji za takav setup, i kontrolu...

tako da... go qq, negde drugde...
btw, on je govorio o tome da su shamani OP, a samo spomenuo i lava lash... a ne da je samo taj ability op...

strajo
9.7.2009, 21:57
u 5v5... da, vode ih zbog heroism/bloodlust.

u 3v3... lols, ima samo manje huntera od shamana

u 2v2... isto kao i u 3v3

Ukupno top 100- http://www.sk-gaming.com/arena/player/all/all/all/all/all/ Shamana najmanje sa 4%
Tako da ono.... nabaci ochi sebi.


btw, on je govorio o tome da su shamani OP, a samo spomenuo i lava lash... a ne da je samo taj ability op...9k white crit iz offhanda je nemoguc gotovo, cao, NE MOZHE. Da je tako rokali bi 18k white mainhand critove. To NIJE MOGUCE ni za jednu klasu. Vidish da vadi brojke iz ******.

I btw, apsolutno NE kukam, chak shta vishe i nemam vishe shamana nego DKa, tako da... ono...

Dr Zoidberg
9.7.2009, 22:09
9k white crit iz offhanda je nemoguc gotovo, cao, NE MOZHE. Da je tako rokali bi 18k white mainhand critove. To NIJE MOGUCE ni za jednu klasu. Vidish da vadi brojke iz ******.

I btw, apsolutno NE kukam, chak shta vishe i nemam vishe shamana nego DKa, tako da... ono...

Tebra, ili ti ne znas svoju klasu, ili svaki put kada me shaman zvizne sa lava lash 8k+ crit wow zabrljavi, a ustvari warriro me udari sa execute ili nesto tako ?

joximovic
9.7.2009, 22:56
Kakav crni Lava Lash da udara na 7+k ALOOOO ? Da li ste vi normalni?
Lava Burst moze da zvekne i full resi geared lika toliko, mozda i vise.... ali Lava Lash... daj, sta bulaznite vi?

Dr Zoidberg
10.7.2009, 3:00
Kakav crni Lava Lash da udara na 7+k ALOOOO ? Da li ste vi normalni?
Lava Burst moze da zvekne i full resi geared lika toliko, mozda i vise.... ali Lava Lash... daj, sta bulaznite vi?

emm, moguce, sve te op lava stvari mi izgledaju isto :D

strajo
10.7.2009, 4:37
Lava Lash- Udarac
Lava Burst- Magija

Sale013
10.7.2009, 7:55
Ja od 3.1 Patcha nisam imao problema da ubijem shamana, bilo feral, resto (smoris ga na smrt) ili balance... Ne vidim da su bas OP u PvP.. :icon_scra

Razmisljam se dal da uplatim nalog ili ne... Malo me smorio wow pa cekam Aion :rolleyes:

joximovic
10.7.2009, 11:48
Ja od 3.1 Patcha nisam imao problema da ubijem shamana, bilo feral, resto (smoris ga na smrt) ili balance... Ne vidim da su bas OP u PvP.. :icon_scra

Razmisljam se dal da uplatim nalog ili ne... Malo me smorio wow pa cekam Aion :rolleyes:

Hmm, nesto se razmisljam, da li je uopste moguce zavrsiti duel izmedju resto druida i resto shamana? :D Koliko bi uopste taj duel trajao? ;>
Btw, da... kakav crni OP shamani, daaaaleeko od toga da su OP.

I p.s.... taj Aion ce da zavrsi kao Conan, ili bilo koji drugi mmo... uvjeren sam u to znaci 99% skoro... i Conan kad je izlazio, ili neki slican mmo... bila je ista prica, "evo ga wow-killer"... pa posle godinu dana ne uspije da okupi ni 500k igraca.

Morava
10.7.2009, 14:29
Koliko sam primetio o Aionu ne pricju kao o "WoW Killeru", niti bi to trebao da bude. Pretpostavljam da je i sam izraz "WoW Killer" nastao iz potrebe za nekom kvalitetnijom igrom a ne iz neke zlurade zelje da se WoW upropasti. Za sad picim WoW a ako Aion bude dobar mogu i da ih kombinujem, ne vidim razlog da budem vezan samo za jednu igru( naravno, to vazi dok ne izadje GW2 :D ).

strajo
10.7.2009, 14:36
Hmm, nesto se razmisljam, da li je uopste moguce zavrsiti duel izmedju resto druida i resto shamana? :D Koliko bi uopste taj duel trajao? ;>
Btw, da... kakav crni OP shamani, daaaaleeko od toga da su OP.

I p.s.... taj Aion ce da zavrsi kao Conan, ili bilo koji drugi mmo... uvjeren sam u to znaci 99% skoro... i Conan kad je izlazio, ili neki slican mmo... bila je ista prica, "evo ga wow-killer"... pa posle godinu dana ne uspije da okupi ni 500k igraca.


pa ili bi neko otishao oom ili bi se neko opustio i ovaj drugi dobio crit streak i ubio ga :D

I batali Aion, tako su prichali i za conana i Warhammera, smejurija od igara. Dodushe warhammer je jako lepo osmishljen ali jako loshe realizovan.

markoniss
10.7.2009, 22:45
Da nema neko višak authentication key za wow ?
Dosao sam do lvl20 na trial accountu, pa se nešto razmišljam da nastavim...
Skinuo sam igru sa neta, tako da mi diskovi i kutijica nisu potrebni za ukras.

Thunderman
11.7.2009, 0:35
Pazi da nema :D

seen
12.7.2009, 17:16
e na kom lvl se moze stavit titans grip?
i koliko je to dobro za warrija?

Vlajdz
12.7.2009, 18:20
Poceo je raspust i ja sam odlucio da pocnem da igram WoW :alealeee:

Za pocetak kupicu samo World of Warcraft a kasnije cu da vidim oko ekspanzija,pa me zanima....

1.Da li se i dalje dobija prvih mesec dana besplatno i kako se oni aktiviraju :confused:

2.Ja vec imam WotLK da li moram da igram sa acc koji nije upgrejdovan za WotLK ili moram da instaliram samo WoW :confused:

3.Posto moj acc nije upgrejdovan do WotLKa da li ja mogu da se vidim sa nekim igracem u igri koji je 80lv i da li mogu sa njim da cetujem i to?

Sale013
12.7.2009, 18:39
1. Kada kupis WoW (prvi deo), dobijas mesec dana free, s tim da moras ukucati broj kreditne kartice ili 60 pre paid game card-a prilikom kreiranja naloga da bi ti se aktivirali tih mesec dana free

2. Ne, mozes da imas instalirano i burning crusade i lich king a da igras sa acc koji ima pristup samo prvom delu. Jednostavno ukoliko krenes na brod da odes u ekspanziju igra ce te teleportovati nazad uz objasnjenje da ti nije upgradovan account.. Znaci slobodno igraj tako

3. Mozes da se vidis naravno ako on dodje u prvi deo (a ima ih pun djavo uvek u prvom delu, barem u glavnim gradovima), i naravno mozes da chatujes s njim gde god da je.

Vlajdz
12.7.2009, 18:45
Ok hvala na brzom odgovoru i jos nesto koji su najpopularniji "srpski" serveri msm de ima puno srba ali u hordi :D?

Sale013
12.7.2009, 18:54
E da sam znao da ces da bude hordas ne bi ti pomogao ;)

Nemam pojma za hordu, Pogledaj prvu stranicu ove teme, prvi post...

strajo
12.7.2009, 18:57
Sylvanas- srpska horda
Frostmane- srpski ally

E sad ja bi ti od srca preporuchio Sylvanas. Milina tamo levelovati, chim napravish lika odradi /who Sin Dorei, guild sa preko 500 chlanova ( ja mislim da je to max broj ljudi u guildu). I udji u njega, vrh levelovanje sa drugim ljudima i puno ljudi svukuda i bash su prijatni. Tako da ono.... :D

Vlajdz
12.7.2009, 19:45
Vec sam napravio na Sylvanas a evo sad sam doso da vidim sta kazete,nisam pogresio :D

Strajo to neki srpski gild i ima li uopste srpskih :confused:

Btw. ime heroja mi je Gunnerr,Tauren Warr ako pa ako neko igra tamo nek me doda na friends listu(al nek se pazi veliki sam smarac :dedica:)

Vlajdz
13.7.2009, 1:22
1. Kada kupis WoW (prvi deo), dobijas mesec dana free, s tim da moras ukucati broj kreditne kartice ili 60 pre paid game card-a prilikom kreiranja naloga da bi ti se aktivirali tih mesec dana free

2. Ne, mozes da imas instalirano i burning crusade i lich king a da igras sa acc koji ima pristup samo prvom delu. Jednostavno ukoliko krenes na brod da odes u ekspanziju igra ce te teleportovati nazad uz objasnjenje da ti nije upgradovan account.. Znaci slobodno igraj tako

3. Mozes da se vidis naravno ako on dodje u prvi deo (a ima ih pun djavo uvek u prvom delu, barem u glavnim gradovima), i naravno mozes da chatujes s njim gde god da je.

Cekaj sad nesto citam ponovo pa sam se zbunio moram im ukucati samo broj kartice,znaci neki tamo sedmi broj ni ne moram moj :a_whistli ili moram da platim 1 mesec unapred?

Irondacha
13.7.2009, 1:32
Da ti pojasnim:uz prvi deo dobijes mesec dana besplatno , ali tih mesec dana mozes da iskoristis tek kada uplatis vreme ( tako da dobijes uplaceno vreme+besplatnih mesec dana) . Moras da ukucas tacan kod inace ti nece prihvatiti ( kod sa game card-a ili kreditne kartice).

seen
13.7.2009, 1:49
a na burning legionu jel ima neki srpski guild u hordi?
jel to uopste dobar server? da prebacim lika odma ako nije :ciao:

joximovic
13.7.2009, 2:43
Da ti pojasnim:uz prvi deo dobijes mesec dana besplatno , ali tih mesec dana mozes da iskoristis tek kada uplatis vreme ( tako da dobijes uplaceno vreme+besplatnih mesec dana) . Moras da ukucas tacan kod inace ti nece prihvatiti ( kod sa game card-a ili kreditne kartice).

Nisam siguran da mora tacan da se ukuca. To jeste, moguce je da ne mozes da ukucas nesto tipa 510932869028469024892053, jer moguce je da broj mora da ima odredjeni, "standardni" format... ali ja se sjecam da sam sebi aktivirao prvi mjesec, a nisam ni imao karticu.

Vlajdz... google je tvoj prijatelj... na njemu nadji na pr. bilo koji broj visa kartice, ukucaj ga tamo, i treba da ti se aktivira besplatan mjesec. A tek kad ti istekne taj mjesec oni ce da "vide" da je to neka tamo mozda i nepostojeca kartica, ili kartica na kojoj nema kesa, pa ce da ti stopiraju acc dok ti ponovo, ovog puta regularno ne uplatis sebi acc.
Clever use of game mechanic ;)

strajo
13.7.2009, 2:57
Vlajdz... google je tvoj prijatelj... na njemu nadji na pr. bilo koji broj visa kartice, ukucaj ga tamo, i treba da ti se aktivira besplatan mjesec. A tek kad ti istekne taj mjesec oni ce da "vide" da je to neka tamo mozda i nepostojeca kartica, ili kartica na kojoj nema kesa, pa ce da ti stopiraju acc dok ti ponovo, ovog puta regularno ne uplatis sebi acc.
Clever use of game mechanic ;)

ne radi to vishe, barem nije kad sam ja pravio acc proshlog avgusta.

EDIT:

ali radi da napravish trial pa onda da ga upgrade-ujesh, ne trazhi ti onda karticu

Al3k5an9ar
13.7.2009, 13:18
ali radi da napravish trial pa onda da ga upgrade-ujesh, ne trazhi ti onda karticu
this^

Vlajdz
13.7.2009, 13:42
Znaci da ukucam broj bilo koje Visa kartice :D

strajo
13.7.2009, 14:56
ne, nego napravish trial, odesh na account managment ( https://eu.battle.net/login/login.xml?ref=https%3A%2F%2Fwww.wow-europe.com%2Faccount%2F&app=wam ) i dodash key, bez ikakve kartice i chuda.

Btw, e ako sada ne napravim lepo jednog UD warlocka na Sylvanas i polako sve iz pochetka. Napravio sam pre-made locka na PTRu i mogu reci da rastura i da je mnogo interesantno :)

Al3k5an9ar
13.7.2009, 17:41
e ako sada ne napravim lepo jednog UD warlocka na Sylvanas i polako sve iz pochetka. Napravio sam pre-made locka na PTRu i mogu reci da rastura i da je mnogo interesantno :)
isto brate, samo sto se ja razmisljam da uplatim vreme da bih lvlovao UD locka na sylva... ionako smo hackovali ja i ortak account jedan sa nesto love tamo pa mi bar pare ne bi predstavljale problem...

Dr Zoidberg
13.7.2009, 19:54
isto brate, samo sto se ja razmisljam da uplatim vreme da bih lvlovao UD locka na sylva... ionako smo hackovali ja i ortak account jedan sa nesto love tamo pa mi bar pare ne bi predstavljale problem...

^
This
=
http://images.encyclopediadramatica.com/images/4/46/Steroids_hackers.jpg

Vlajdz
14.7.2009, 1:06
E koji spec da uzmem za pocetak sa Warrom?Razmisljao sam da uzmem Arms ili Fury to valjda daje najveci dps,ali sam ipak doso po strucan odgovor :D

Al3k5an9ar
14.7.2009, 2:04
E koji spec da uzmem za pocetak sa Warrom?Razmisljao sam da uzmem Arms ili Fury to valjda daje najveci dps,ali sam ipak doso po strucan odgovor :D
hmm arms odbaci odma', sporo ide.. ostaje fury ili prot, ja bih licno uzeo prot jer mozes mnogo da navuces mobova a i imas dosta +critt talenata. ne zaboravi za pocetak da uzmes u fury Cruelty i Armored to the teeth, posle idi u prot ili fury nastavi(mada opet kazem prot bih ja uzeo, sad saslusaj i druga misljenja).

v_wizard
14.7.2009, 10:17
prvi put cujem da se leveluje sa prot talentima. Mislim nije da sam upucen u warra, moj je 39 lvl tako da...ali ne znam kako je bolje prot od ova dva. sve sto ima u prot talentima je incite, ostalo je sve manje vise tanking. U arms moze da ide ka MS, kao i vecina usput pokupi rend, improved op, impale, deep wounds, trauma, sweeping strikes...ne deluje mi da bi bilo sporo.
Fury - armored to ..., cruelty, imp cleave, imp execute, deathwish, flurry,...
Sve warrove koje ja znam, ako su dps onda su arms ili fury, uglavnom fury jer svi idu na titan's grip sada. prot je za tanking. A dok leveluje mobovi su nista, pogotovo sada kada ju nerfovali leveling. Moze i ovako da aggro mnogo mobova na sebe. Tesko da mu mogu nesto. Uzme glyph of overpower i glyph of cleving i bog da ga vidi. :to_care:

joximovic
14.7.2009, 13:05
Sve warrove koje ja znam, ako su dps onda su arms ili fury, uglavnom fury jer svi idu na titan's grip sada.
Tbh, sada se vec moze da je to bilo jos pre Hrista ;p Titan's grip je dobio nerf odavno, tako da je sada arms jaci dps.

A sad... za lvling idi arms, najbolji je. Jer, uzimati fury, ako nista drugo, znaci non stop ganjati 2 bar solidna, plava oruzja. A arms nabavis jedno 2h dobro sekirce, i miran si ^^
Moze i prot naravno, i on je dobar za lvling sada, ali ipak je mnogo sporiji od dps speca... Arms i gg.

Vlajdz
14.7.2009, 16:05
Ma nabavio sam neki lep sild i one hand axe i sasvim lep dmg pravim tako da cu nastaviti prot :D

v_wizard
14.7.2009, 16:11
I ja sam se tripovao da kao frost mage pravim lep dmg. frostbolt i ice lance crituju zajedno i to na lvl 74 bude 3.2+2.1. Na mobovima od 9k hp. 18% crit sansa, i ne znam sta jos...woooow. Onda u instanci fire mage istog lvl mi pokaze sta je dmg. dmg meter na kraju pokaze on 34% ukupnog dmg, a ja 22%. proveri ti taj "lep dmg".

mada, nije ni bitno, nastavi onda tako, vazno da ti je zabavno...to je cilj svake igre, pa i ove...ali tesko da "sword and board" kombinacija pravi neki konkretan dmg.
bar ces lako nalaziti grupu za instance. ;)

joximovic
14.7.2009, 16:49
I ja sam se tripovao da kao frost mage pravim lep dmg. frostbolt i ice lance crituju zajedno i to na lvl 74 bude 3.2+2.1. Na mobovima od 9k hp. 18% crit sansa, i ne znam sta jos...woooow. Onda u instanci fire mage istog lvl mi pokaze sta je dmg. dmg meter na kraju pokaze on 34% ukupnog dmg, a ja 22%. proveri ti taj "lep dmg".

mada, nije ni bitno, nastavi onda tako, vazno da ti je zabavno...to je cilj svake igre, pa i ove...ali tesko da "sword and board" kombinacija pravi neki konkretan dmg.
bar ces lako nalaziti grupu za instance. ;)

Da, ali koliko ti vremena kao frost mage dobijes dmg-a, a koliko dobije on kao fire? Ti ubijas moba, on ti nece ni prici. A fire mage-a ce prici, cuknuti 1-2 puta... i tako sledeci mob, i opet sledeci... i onda posle par ubijenih mobova, sjedi i jedi hranu. A tebe kao frosta, tesko da ko moze da dotakne.
Kod lvlinga je najbolje uklopiti onaj tzv najmanji moguci downtime. Jak dmg je dobar, ali ako je veliki i downtime, nista nisi dobio.
Mada, u ovom slucaju arms jeste bolji... ali eto ako ti se svidja prot, ti nastavi, sada je cak i prot-u lako levelovati.

Ja ne smijem ni da se prisjetim kako je meni bilo lvlovati svog warra, koji mi je bio prvi char inace. 1-60 dok je bila vanila, NON-STOP prot bio. Izadje TBC kasnije... tamo-vamo, odlucim ja, kad sam do sad, i od sad cu... i 60-70 sa prot. Eee, to su vec bile muke ;>

Vlajdz
14.7.2009, 17:03
Posto nikad nisam radio instance za manje levele(do sad igrao samo na privatnim serverima....) jer mozete da me uputite :DKoje instance,koj lv i gde su xD

strajo
14.7.2009, 17:24
Skini carographer (addon) http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/cartographer.aspx tu imash koja je zona za koji lvl, koje instance su u njoj ( i za koji lvl) i otkriva ti celu mapu

EDIT:

shto se tiche speca pichi arms ili prot do 40og i onda lepo se prebaci na fury da uzmesh bloodthirst... mislim da je tako najbolje, imacesh self- healing. Mada neam pojma nikad nisam u zhivotu ni napravio warriora :D + ovo http://www.wowhead.com/?item=43412

Vlajdz
14.7.2009, 18:14
U do 40 lv ima da prodje :D a i taj Glyph treba da plati neko,ne ide mi bas sa goldom(tj. silverom xD).Upravo sam zavrsio RFC uzo neki lep sword :P

virtuoz pavle
14.7.2009, 23:10
Jingle Bells, Human Smells, Night Elves run away, Dwarfs are noobs and Gnomes have Boobs, Alliance is totally gay! :to_care:

joximovic
15.7.2009, 0:54
Da... a to je napisao neko ko je upravo napunio 14-tu? :D

Dr Zoidberg
15.7.2009, 1:51
I ja sam se tripovao da kao frost mage pravim lep dmg. frostbolt i ice lance crituju zajedno i to na lvl 74 bude 3.2+2.1. Na mobovima od 9k hp. 18% crit sansa, i ne znam sta jos...woooow. Onda u instanci fire mage istog lvl mi pokaze sta je dmg. dmg meter na kraju pokaze on 34% ukupnog dmg, a ja 22%. proveri ti taj "lep dmg".


Pa fire mage ce uvek da outdpsje frost mage-a, nista cudno tu :P

Da, ali koliko ti vremena kao frost mage dobijes dmg-a, a koliko dobije on kao fire? Ti ubijas moba, on ti nece ni prici. A fire mage-a ce prici, cuknuti 1-2 puta... i tako sledeci mob, i opet sledeci... i onda posle par ubijenih mobova, sjedi i jedi hranu. A tebe kao frosta, tesko da ko moze da dotakne.


U istanci mobovi i ne trebaju da ti pridju, ali ako je tank debil i ako ti pridju, imas frost novu i blink i IB. Fire mage je dps, Frost je survival.

joximovic
15.7.2009, 3:22
U istanci mobovi i ne trebaju da ti pridju, ali ako je tank debil i ako ti pridju, imas frost novu i blink i IB. Fire mage je dps, Frost je survival.

Orly? Nisam znao ;p
Ja sam pricao inace, za lvling downtime, ne u instaci ofc, u instanci/raidu naravno da dps-u ne treba prilaze mobovi, to je vec bukvar wowa? ;)

v_wizard
15.7.2009, 9:04
Govorio sam cisto o dps...ne o downtime-u, instancama, ili bilo sta, samo dmg, jer je covek rekao pravi lep dmg sa "sword and board" kombinaciom. A sto se tice mage, da, downtime kao frost je minimalan. tesko da mi bilo koji mob pridje, pijem posle otprilike svakog 10 moba itd. meni je za lvling frost extra.

@pavle

Jingle Bells, Tauren Smells, undead broke a leg, trolls cast spells hit themselves and lose a lot of health! :to_care:

v_wizard
15.7.2009, 9:10
Pa fire mage ce uvek da outdpsje frost mage-a, nista cudno tu :P

isto kao sto ce arms warr uvek da outdpsuje prot warra...o tome i pricam.


sorry za 2 uzastopna posta

virtuoz pavle
15.7.2009, 11:28
Da... a to je napisao neko ko je upravo napunio 14-tu? :D

Nisam ja izmislio, neki tip lvl1 ide kroz ogrimmar i /y Jingle Bells, Human smells...etc
btw: punim 16 :D

Pivalica
15.7.2009, 12:32
pa chovek je rekao da pravi dobar dmg sa oh+shield dok lvluje...a to je i bitno.
shto se maga tiche, definitivno je forst najbolji za lvlovanje, a za raid... hmm... pa ljudi su uglavnom fire, mada sam video da arcane outdpsuju fire magove... posebno ako imaju dobar replenish (sp+pala+shaman), samo spam 3xarcane blast, pa onda arcane barrage... i povremeno pomFFm i cozdra...
meni se za sada za lvlovaje frost pokazao kao odlichan, a uz to, pravi i veoma dobar dmg, 1.1-2.5k frostbolt + 1-1.5k ice lance, na 66lvl... + instant FB kad procuje,a procuje chesto...

v_wizard
15.7.2009, 13:27
da se odjavim iz rasprave o warr dmg. sve sto sam hteo da kazem je da bez obzira koliki dmg pravi kao prot uvek ce praviti veci kao 2h arms warr. nista vise. neka covek igra kako mu se svidja.
instant FB stvarno procuje dosta cesto i to je extra stvar. Sto se tice raida, o tome ne razmisljam. kad budem 80, dual spec, pa sta kaze raid leader to cu koristiti i vozdra.

Vlajdz
15.7.2009, 13:52
OO smor serveri offline tek u 15:00 se ukljucuju valjda :boodala:

milosmilostivi
16.7.2009, 20:58
OO smor serveri offline tek u 15:00 se ukljucuju valjda :boodala:

Ala se neko navuko
:rofl::rofl::rofl:

Vlajdz
16.7.2009, 21:08
Mnogo sam se navuko :to_care:

Nego Wepon Master za sword je u Silvermoonu a ne mogu doci do tamo zato sto imam samo WoW a ne i TBC sta da radim nemogu nigde drugde da istreniram :confused:

milosmilostivi
16.7.2009, 21:10
Mnogo sam se navuko :to_care:

Nego Wepon Master za sword je u Silvermoonu a ne mogu doci do tamo zato sto imam samo WoW a ne i TBC sta da radim nemogu nigde drugde da istreniram :confused:

Moze u Undercity, evo linka ako nemas poverenja http://www.wowwiki.com/Weapon_master :)

Vlajdz
16.7.2009, 21:12
Upravo sam sad pogledao na wowwiki doso da kazem da sam resio ali u svakom slucaju hvala :D

strajo
17.7.2009, 1:35
ode sad shkola, devojke, drushtvo sve u pm :D

Koristi wowhead i wowwiki, kad god ti neshto nije jasno ti na wowhead, tamo imaju komentari i uglavnom pokriju sve nedoumice ;)

Neky
17.7.2009, 9:06
Može li mi neko objasniti sisteme plaćanja iz Srbije. Pretpostavljam da je jedan način nekom karticom za internet plaćanje. Postoje li drugi načini, i koje su procedure?

Hvala unapred drugari.

draske73
17.7.2009, 9:29
:rofl:
Izgleda da će da ga zabrane u kini:
WOW Facing Suspension Forever in China
http://news.mmosite.com/content/2009-07-14/20090714054025804.shtml

Broj igrača će opasti aj zdravo.
http://news.filefront.com/blizzard-down-to-5-million-wow-subscribers/

Sale013
17.7.2009, 11:44
Pravo da ti kazem, ja bi voleo da ga zabrane u Kini.. Barem ne bi bilo toliko gold sellera itd...

virtuoz pavle
17.7.2009, 12:17
Mnogo sam se navuko :to_care:

Nego Wepon Master za sword je u Silvermoonu a ne mogu doci do tamo zato sto imam samo WoW a ne i TBC sta da radim nemogu nigde drugde da istreniram :confused:

a mozes lepo da uzmes TBC trial i da odes u Silvermoon

stefanm93
17.7.2009, 13:03
neko zna gde mogu da skinem novi patch a da nije preko wowa jer je uzasno spor a imam net 1024 kb....
BTW http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Srpskicar :cool::cool::cool:
i moj tbc lik
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Ballanar
:dedica::dedica::dedica::Freddy::Freddy::Freddy:

Kum22
17.7.2009, 14:09
Gdje i na kojem levelu počinje quest da mogu ponovo da koristim flying mount u Northrendu?

Dr Zoidberg
17.7.2009, 14:23
Gdje i na kojem levelu počinje quest da mogu ponovo da koristim flying mount u Northrendu?

Nema nikakvog questa, ni za jedan mount nema quest o.O

Manda
17.7.2009, 17:38
Gdje i na kojem levelu počinje quest da mogu ponovo da koristim flying mount u Northrendu?
Morash da nauchish cold weather flying u dalaranu. Treba ti lvl75 (ako se ne varam) i 1k golda.

[]D.[].[]v[].[]D.
17.7.2009, 18:11
Morash da nauchish cold weather flying u dalaranu. Treba ti lvl75 (ako se ne varam) i 1k golda.

Mala ispravka al mozda i ja gresim , ipak mislim da traba da ima 77 lvl i da 1000 g je cena kao sto je Manda rekao ... U Dalaranu ! Ispravite me ako sam pogresio ovo za lvl !:ciao:

Manda
17.7.2009, 18:47
D.[].[]v[].[]D.;822640']Mala ispravka al mozda i ja gresim , ipak mislim da traba da ima 77 lvl i da 1000 g je cena kao sto je Manda rekao ... U Dalaranu ! Ispravite me ako sam pogresio ovo za lvl !:ciao:
Evo proverih na wowheadu, jeste 77lvl, my bad.

Pivalica
17.7.2009, 19:11
Pravo da ti kazem, ja bi voleo da ga zabrane u Kini.. Barem ne bi bilo toliko gold sellera itd...

dace bog da banuju kinu i koreju... onda cena golda skache... i onda ja ponovo pochinjem lepo da zaradjujem : ))))

joximovic
17.7.2009, 19:44
Da, i bice manje acc security problema.
Ma duvajte ga Kinezi!

Dr Zoidberg
17.7.2009, 20:01
dace bog da banuju kinu i koreju... onda cena golda skache... i onda ja ponovo pochinjem lepo da zaradjujem : ))))

Koreju nece izbaciti nikad, prvo zbog starcraft-a, drugo sto gomila hardcore igraca je iz koreje. A i sta fali koreancima ?

Vlajdz
17.7.2009, 21:16
Strajo kako ti se zove lock na Sylvanas?

[]D.[].[]v[].[]D.
17.7.2009, 23:49
Koreju nece izbaciti nikad, prvo zbog starcraft-a, drugo sto gomila hardcore igraca je iz koreje. A i sta fali koreancima ?

Nista samo smo ih sad razbili 3:1 u setovima u odbojci u Nisu !:to_care:

Sorry za mali :offtopic: , malo sale nije na odmet !

Al3k5an9ar
18.7.2009, 3:09
A i sta fali koreancima ?
nista im ne fali samo su zuti :)

da ne bude ceo post off topic: sta mislite o novom t9?
moje licni misljenje je da je tuzno koliko blizz zabole za igrace, "napravimo jedan za svaku armor klasu i prebojimo za razlicite klase" sh1t..

Kum22
18.7.2009, 12:53
Po kojem slijedu da istražujem područja? Gdje da idem poslije Borean Tundre?

Vlajdz
18.7.2009, 14:22
Pa Dragonblight tu vec mozes od 73-74

[]D.[].[]v[].[]D.
18.7.2009, 15:39
Moze li neko da mi detaljnije objasni kako da Explor-ujem Makers Perch` i Makers` Overlook u Sholazar Basin , fali mi za Achievement . Isto tako me zanima kako da Explor-ujem Cauldros Isle u Howling Fjord. Evo vec 2 dana lutam i nemogu nikako da to obavim . Ako je neko vec to uradio nek kaze kako i gde ... Hvala puno unapred !:n_klanja:

strajo
18.7.2009, 17:50
Na flying mounta uletish u kao neku prostoriju u Sholazaru... a za ovo stvarno ne znam :\

tomas
18.7.2009, 20:04
http://www.youtube.com/watch?v=K8hfK3RQs2g

auuu al se mali navukao:D

[]D.[].[]v[].[]D.
18.7.2009, 21:27
http://www.youtube.com/watch?v=K8hfK3RQs2g

auuu al se mali navukao:D

Ma tog nolifera sam gledao jos pre 2 god ... BTW ovo prvi put vidim :

http://www.youtube.com/watch?v=Rw8gE3lnpLQ&feature=fvw (http://www.youtube.com/watch?v=Rw8gE3lnpLQ&feature=fvw)

Kakva je ovo igrica World of World of Warcraft :eek::eek: ??:confused::confused:

virtuoz pavle
18.7.2009, 22:08
Da li je moguce recover WoW account koji je "zalepljen" na nechiji Battle.net nalog?

Al3k5an9ar
18.7.2009, 22:24
OMFG http://armory.wow-europe.com/character-achievements.xml?r=Aegwynn&cn=Zoltan&gn=Refuge svaka cast...

Vlajdz
19.7.2009, 1:14
Ma vec su postavljali link za armory tog lika...covek je manijak :rofl: Kolko li mu je trebalo da odradi sve to :confused:

Al3k5an9ar
19.7.2009, 2:34
mnogo verovatno, ma sad sam postavio posto je postao prvi lik koji je presao 10k :) brate strpljenje, vreme, zelja, vreme, vreme svaka cast :)

draske73
19.7.2009, 13:09
Pazite šta sam danas uzeo na buvljaku za 30 dinara.
Pored ovoga u knjizi je i još tona drugih slika i concept art-a i opisa svega i svačega.
http://img20.imageshack.us/img20/7950/dscn2983.jpg
http://img43.imageshack.us/img43/1661/dscn2980.jpghttp://img33.imageshack.us/img33/294/dscn2982o.jpghttp://img20.imageshack.us/img20/7950/dscn2983.jpghttp://img12.imageshack.us/img12/8854/dscn2988.jpghttp://img20.imageshack.us/img20/4829/dscn2981p.jpghttp://img198.imageshack.us/img198/6373/dscn2987.jpghttp://img31.imageshack.us/img31/8286/dscn2986b.jpghttp://img195.imageshack.us/img195/3383/dscn2984x.jpg

Dr Zoidberg
19.7.2009, 14:32
Gz on epic loot :D

joximovic
19.7.2009, 20:19
Free epici i u RL-u jbt? ;D

Kum22
20.7.2009, 10:56
Ajd neka mi neko objasni cilj i pravila igre u Strand of the ancients battlegroundu. Tamo nas je uvijek malo i nikako da pohvatam šta treba da radim i kuda da idem :boodala:

v_wizard
20.7.2009, 13:05
D.[].[]v[].[]D.;823108']Moze li neko da mi detaljnije objasni kako da Explor-ujem Makers Perch` i Makers` Overlook u Sholazar Basin , fali mi za Achievement . Isto tako me zanima kako da Explor-ujem Cauldros Isle u Howling Fjord. Evo vec 2 dana lutam i nemogu nikako da to obavim . Ako je neko vec to uradio nek kaze kako i gde ... Hvala puno unapred !:n_klanja:

Cauldros Isle je, mislim bar ostrvce u sred vode severno od utgarde keep-a. Tacno iznad U keep-a. Ima mala grdjevina nacrtana. kada pogledas mapu, cini se da je otkriveno sve, ali to nije. Moras da odes na ostrvo da bi ga otkrio.

strajo
20.7.2009, 15:44
Ajd neka mi neko objasni cilj i pravila igre u Strand of the ancients battlegroundu. Tamo nas je uvijek malo i nikako da pohvatam šta treba da radim i kuda da idem :boodala:

Jel toliko teshko skontati. Kad pochinjesh sa broda onda treba da se probijesh do vrha da udjesh u neku sobu ( imash vrata da probijash bombama i vozilima), a kad pochinjesh na zemlji onda treba da sprechish ove sa broda da urade to

RUSuper
21.7.2009, 10:36
D.[].[]v[].[]D.;823245']Ma tog nolifera sam gledao jos pre 2 god ... BTW ovo prvi put vidim :

http://www.youtube.com/watch?v=Rw8gE3lnpLQ&feature=fvw (http://www.youtube.com/watch?v=Rw8gE3lnpLQ&feature=fvw)

Kakva je ovo igrica World of World of Warcraft :eek::eek: ??:confused::confused:

To sam odavno video ali ekspanzija nece biti to9to je neki fake...)
http://rumorfeed.blogspot.com/2009/01/blizzard-is-currently-working-on-at.html ovo je neka glupost ni sam neznam.Inace blizzard nije priznao da radi na novoj Expanziji ali nije to ni oprovrgao :P googlaj malo mozda naidjes na nesto

Manda
21.7.2009, 17:33
To sam odavno video ali ekspanzija nece biti to9to je neki fake...)

lol, jesi li uopshte pogledao klip? :D

sharlo_03
21.7.2009, 22:38
Blizzard Entertainment have registered the trademark Cataclysm, its related to World of Warcraft (WoW) third Expansion: The Great Sundering better known as the Cataclysm. (A Water Based WoW Expansion in the Maelstrom ) Which was a world event which reshaped Azeroth approximately 10,000 years ago at the end of the War of the Ancients..

http://diablo3x.com/wp-content/uploads/2009/07/800px-maelstwow-150x150.jpg

Relation to World of Warcraft: The Great Sundering
The Great Sundering, also known as simply the Sundering or the Cataclysm,WRPG 185, 211 was a world event which reshaped Azeroth approximately 10,000 years ago at the end of the War of the Ancients. This event was triggered due to the Well of Eternity being destroyed.
Prior to the Sundering, there was only one continent on Azeroth, referred to as Kalimdor. In the catastrophic explosion, eighty percent of the land mass was destroyed, leaving behind the major continents and scattered islands that are known today: Northrend, Kezan, the Eastern Kingdoms, and the remnant still referred to as Kalimdor.
The site of the Well of Eternity became a swirling vortex of power known as the Maelstrom.

Fanart of the Sundering
The concept of a sundering, or a world being reshaped, is a common theme found in fantasy. Tolkien described a reshaping of Arda, and lands lost to the seas in his writings, and the Dragonlance Dungeons and Dragons gameworld underwent the Cataclysm, where seas receded to the point that a coastal port town became landlocked. In David Eddings’ Belgariad, the dark God Kal Torak attempted to use a magic orb that had been used to shape the world in anger and split the world in two and mutilated himself, an event similar to the Sundering.
Rumors and discussions are leading to a conclusion that this is likely the name for World of Warcraft’s third expansion.
UPDATE:
The whole area could be related to Maelstrom and a water based expansion: via Isle of Kezan (Undermine) to Nazjatar which is described in the book World of Warcraft: Lands of Mystery.
Interview with Tom Chilton (WoW Game Director) from videogamer.com
On where the next expansion will be set: “I don’t think it has to be anywhere completely foreign yet. There are parts of the map that we have left ambiguous and unexplored. There are parts of Eastern Kingdoms and Azeroth that haven’t been filled out yet. Out there in the South Seas there are islands, there’s out where the Maelstrom is. There’s still quite a bit of land mass. We keep referring to the Emerald Dream, which is maybe not exactly in Azeroth but is sort of tied to it in some way or another. But there are definitely places in Azeroth itself that are close to home that haven’t been filled out yet so there’s more room for that sort of thing.”
The Interview also confirms the new water based expansion.
Read the full story about World of Warcraft: The Cataclysm Water Based Expansion
Blizzard’s Wryxian follow up a few days ago, at World of Warcraft Forums:
As you can imagine, a crocolisk like me is also rather keen on the idea of a water based expansion. But maybe I could be somewhat subdued by some particularly large and opulent fountains. Mmm waterrrr.. glug, glug, glug. *swims away with a blissful tail wiggle*

According to wikipedia Cataclysm means the following:
The cataclysm is the Greek expression for the Deluge, from the Greek kataklysmos, to ‘wash down’ (kluzein “wash” + kata “down”).[citation needed] and it has also been used to describe events such as the Flood, the destruction of Sodom and Gomorrah, and the tenth plague of Egypt. The modern usage of cataclysm is mostly confined to geological phenomena of high significance, such as the destruction of Pompeii, the Tunguska event, or the 2004 Indian Ocean earthquake.
Trademark registration of Cataclysm:
http://tarr.uspto.gov/servlet/tarr?r...entry=77769023
http://tarr.uspto.gov/servlet/tarr?r...entry=77769006
http://tarr.uspto.gov/servlet/tarr?r...entry=77769019
UPDATE: Blizzard has possibly acquired the domain name wowcataclysm.com.

w00t?

virtuoz pavle
21.7.2009, 23:32
http://www.lorecrafted.com/?p=456

Vlajdz
21.7.2009, 23:47
Istina ili neka zaje.bancija?

virtuoz pavle
22.7.2009, 0:43
pa verovatno ima istine u ovome sto se pricha...ali polako jos Lich King nije gotov (nceu da kazem mrtav, jer big bad guys never die)

samo nikako da skapiram ono oko RolePlay Realmova, sta je tu specijalno, sta oni imaju vise od obichnih realmova, moze li neko ko igra na jednom takvom realmu da mi objasni please/

strajo
22.7.2009, 13:04
Goblins and Worgens are the new races of the Expansion
I like catchy titles. In the last PTR build 4 new textures of Halloween masks have been added.


2 of them are for Goblins masks - Helm_Mask_Halloween_GoF and Helm_Mask_Halloween_GoM
2 of them are for Worgens masks - Helm_Mask_Halloween_WoF and Helm_Mask_Halloween_WoM
Even if the Goblin texture would make sense as an addition to the game, adding Worgens texture out of nowhere is definitely a sign that the 2 new races of the expansion will be the Worgens (most likely for the Alliance) and the Goblins.

I know that a lot of people will love to argue with that over hundreds of replies. I would just like to add that it usually takes a lot to make me post something on the front page and I don't think I've ever been wrong everytime I did. Hopefully Blizzard will react fast enough and add tons of new masks in the next build just to pretend that it was intended. (Suggestion: Pandarens please)
http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2009/july/newraces_small.jpg


To sve imate na mmo-championu, mnogo pre nego shto se nekom to ovde uchini fascinantno pa postavi. npr ta vest za Cataclysm je pre jedno dve nedelje... a ova je pre jedno nedelju dana.

Al3k5an9ar
22.7.2009, 13:29
PTR 3.2 - Build 10128
This is a minor build and most of the changes were in the Patch Notes update posted this morning.

New Halloween Masks!
I joked about that in the original post (http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=79546.0) but I didn't realize that Blizzard would actually add new masks in the next build just to create some confusion. Oh well, new Halloween masks have been added to the game in addition to the Goblins and Worgens masks from the previous build.

This update doesn't change my view on the new races of the expansion (Goblins and Worgens) but I'm sure tons of people will be happy to discuss this addition. I'm not getting naked (http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=79546.msg1169037#msg1169037) yet.

http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2009/july/10128masks_small.jpg (http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2009/july/10128masks2.jpg)


Kako onda objašnjavaš ovo? :)

strajo
22.7.2009, 13:42
Hopefully Blizzard will react fast enough and add tons of new masks in the next build just to pretend that it was intended. (Suggestion: Pandarens please)

Worgens for Alliance, Goblins for Horde.

I'll run naked in the streets of Paris and post the video on the front page if I'm wrong.

Ovako =D

Irondacha
22.7.2009, 14:25
Opet budjavi maintenance , kao i prosle srede , kazu do 11, aha produzujemo do 13:00 , a ebiga morace ipak do 15:00...Prosli put je tek u 17:00 zavrseno...Smorio sam se ziv :mad: .

virtuoz pavle
22.7.2009, 16:25
kako mogu da recover battle.net account za koji znam username (email addressu kojoj nemam pristup), ali znam answer to secret question i ime i prezime vlasnika?

joximovic
23.7.2009, 20:22
samo nikako da skapiram ono oko RolePlay Realmova, sta je tu specijalno, sta oni imaju vise od obichnih realmova, moze li neko ko igra na jednom takvom realmu da mi objasni please/
RP realmovi su oni gdje igrace bukvalno boli ku*ac za to kakav gear nose... za to koliki im je rating u areni... za to koliko je ko uradio achievementa...
RP realmovi su oni gdje ljudi igraju cisto casual, tipa, skupi se grupa od 5 ljudi 20lvl, koji idu da ciste Blackfantom Depths do kraja...(a vjerujem da 90% ljudi koji igraju wow nikada nisu ni usli u tu instancu).

Irondacha
24.7.2009, 0:11
Tacnije roleplaying realm je predvidjen za RP likove,tj. ljude koji se "uzive" u ulogu huntera,paladina,warriora whatever.Tako da npr. oni u chatu pricaju kao da su stvarno u igrici , bez internet slenga itd.Barem je za takvu ekipu realm zamisljen,a sada kakvi su stvarno tamo ljudi to ne znam nikad nisam probao.

Al3k5an9ar
24.7.2009, 3:22
RP realmovi su oni gdje igrace bukvalno boli ku*ac za to kakav gear nose... za to koliki im je rating u areni... za to koliko je ko uradio achievementa...
RP realmovi su oni gdje ljudi igraju cisto casual, tipa, skupi se grupa od 5 ljudi 20lvl, koji idu da ciste Blackfantom Depths do kraja...(a vjerujem da 90% ljudi koji igraju wow nikada nisu ni usli u tu instancu).
sto znaci migriram tamo i radim arenu i kad dodjem na svoj stari server ono "Deadly Gladiator Aleksandar" :D

strajo
24.7.2009, 13:50
A najtachnije i najrealnije, udjesh tamo i krstish se kakvih ljudi ima i shta ti likovi rade IRL. Ushao sam bio jednom, napravio ork shamana, stoje 2 lvl 1 ork warriora i prichaju neshto kao na "jeziku orkova" omg. I uglavnom likovi se dogovaraju da zajedno ubiju neku svinju tipa lvl 5, ja pratim likove, oni dolaze do svinje, korise /yell na svinji, deru se neke gluposti, pochinju da je napadaju i svinja ih ubije obojicu :D .

Uglavnom fora je da si TI taj lik kojeg igrash, uzhivish se u to, i onda imash u Ogrimmaru neke retarde shto se deru lok tar ogar ceo dan na vrh neke zgrade, ili neke human paladine sa imenom Uther, Utherr, Uuther, Uutherr, Utheer, Utheerr, Uutheerr... i sve na tu foru koji nose neke lampe po Stormwindu i govore neshto tipa " Hello my child "
ili tako neshto.


Al' da ja ne objashnjavam: http://www.youtube.com/watch?v=lnZSROAhBWs -__-

RUSuper
24.7.2009, 14:57
lol, jesi li uopshte pogledao klip? :D

Pa rekoh jos odavno sam ga video,jednostavno ima ludaka koji pomisle da ce to stvarno biti ekspanzija.Ako je ono sto ja mislim to je onaj klip gde lik igra wow u wowu :P:rofl:

virtuoz pavle
25.7.2009, 21:10
sta ce ovih 296MB patcha koji sad skidamo doneti novo, da li je to ceo patch ili samo deo?

Kum22
27.7.2009, 9:34
To je samo prvi deo patch-a, mislim da je kompletni patch težak oko 450 Mb. Mada meni nije počeo još ništa da downloaduje.

strajo
27.7.2009, 11:06
ne, ovo je drugi deo patcha

virtuoz pavle
27.7.2009, 13:33
da, nisam ni primetio da je sada patch velik oko 450MB, meni je stalo na 68% i jos se ne mrda lol, ja sam chuo da ce patch biti aktiviran u sredu, sta mislite ima li sanse?

Kum22
27.7.2009, 14:01
Postoje li neki alternativni serveri za skidanje patcheva a da su sigurni, ovai Blizzard downloader je užasno spor.

dacajak
27.7.2009, 14:32
http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

virtuoz pavle
27.7.2009, 20:47
Soon
Soon: Copyright 2004-2009 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved. "Soon" does not imply any particular date, time, decade, century, or millennia in the past, present, and certainly not the future. "Soon" shall make no contract or warranty between Blizzard Entertainment and the end user. "Soon" will arrive some day, Blizzard does guarantee that "soon" will be here before the end of time. Maybe. Do not make plans based on "soon" as Blizzard will not be liable for any misuse, use, or even casual glancing at "soon."

Very Soon
Another common term implemented by Blizzard often misleading players into excitement for future content. "Very Soon" is guaranteed to arrive between now and the end of time with a higher chance of arriving on the "now" half of the time table. Although this means closer to now than "soon" there is no guarantee that you will live long enough to see the content finally release.

Now<--------------Very Soon--------Soon--------------->End of Time

Kum22
28.7.2009, 10:50
Šta kažu, kad bi mogli da aktiviraju novi patch?

virtuoz pavle
28.7.2009, 11:04
Šta kažu, kad bi mogli da aktiviraju novi patch?

potvrdjeno je na forumu (ali ja se uvek tamo izgubim i vise ne mogu da nadjem onu izjavu Blizzard employee-ra) da ce patch biti aktiviran sledeceg cetvrtka, tj. 6. avgusta....

to zvhuchi bas daleko, ne mogu da chekam da sednem na 150% flying mount (jos 20% od crusader aure, ako to funkcionise sa flying mountom)...:alealeee:

strajo
28.7.2009, 17:49
http://www.sk-gaming.com/content/25429-ESL_to_drop_WoW__carmac_denies_rumours

ESL ditch'd WoW.... ahahah eto im "hero class"

potvrdjeno je na forumu (ali ja se uvek tamo izgubim i vise ne mogu da nadjem onu izjavu Blizzard employee-ra) da ce patch biti aktiviran sledeceg cetvrtka, tj. 6. avgusta....

izvini, otkad patchevi izlaze chetvrtkom?

[]D.[].[]v[].[]D.
30.7.2009, 13:30
pogledajte sta sam dobio kao mail :rofl::rofl::rofl:

http://img240.imageshack.us/img240/7568/prevara.th.jpg (http://img240.imageshack.us/i/prevara.jpg/)

pa dal oni misle da smo mi glupi toliko :boodala::boodala::boodala: !

P.S. LOL 500-ti post !!!:aplauz::qliranje: Postao sam Veteran ..... blahhhh

[]D.[].[]v[].[]D.
30.7.2009, 13:33
....
to zvhuchi bas daleko, ne mogu da chekam da sednem na 150% flying mount (jos 20% od crusader aure, ako to funkcionise sa flying mountom)...:alealeee:

Ja mislim da aura od 20 % speed radi samo na obicne mountove , a ne na fly !:icon_scra Ispravite me ako gresim !!

Pivalica
31.7.2009, 11:23
radi za sve mountove, ali se ne stakuje sa drugim mount speed increase spellovima/itemima/talentima

vozdovcanin
31.7.2009, 14:12
poz zanima me stigao mi je mail da mi je acc permanent close kao ugasen zauvek,a razlog je navodono da sam kupio powerleveling,igram vec dugo wow,uplatio sam i otisao na more kada sam se vratio to mi stiglo i ugasen mi je acc,sta da radim???

strajo
31.7.2009, 17:25
a verovatno je scam... jesi probao da udjesh na acc?

Mr.Lukyas
31.7.2009, 20:03
Ili je scam ili su te hackovali Kinezi.

Also, this thread needs a http://forums.mycotopia.net/attachments/market-place/122312d1238514875-sg-glass-auction-topia-april-fundraiser-bump.gif

virtuoz pavle
2.8.2009, 13:51
ja kad sam kupio TBC razocarao sam se jer mogu samo likovi iz 58 lvl da idu
a drugo pianje
da li se cesto svadjate s ljudima
ja bas cesto
najvise se svadjeamo oko stwari sa greed i need npr kad vodim grupu neke vrijedne stwari stavljam na need a nemogu da ih koristim (da bi ih dobro prodao)i onda se posvadjamo
i pitanje je koliko imate ljudi na ignore
i kako moze da utice te svadje na perutaciju kod drugih igraca
da posvadjani pocne pricu losu o vama
Hvala

:rofl:

http://eu.blizzard.com/en/press/090722.html

strajo
2.8.2009, 15:50
D.[].[]v[].[]D.;828551']pogledajte sta sam dobio kao mail :rofl::rofl::rofl:

http://img240.imageshack.us/img240/7568/prevara.th.jpg (http://img240.imageshack.us/i/prevara.jpg/)

pa dal oni misle da smo mi glupi toliko :boodala::boodala::boodala: !

P.S. LOL 500-ti post !!!:aplauz::qliranje: Postao sam Veteran ..... blahhhh


failovao si zatamljivanje, t.o.ni92 :D

Kum22
3.8.2009, 10:37
Planiram da izlevelujem novu klasu koja bi bila čisti dps. Dakle, ne zanima me pvp (vidi biceps, vidi triceps), dakle samo pve i prvih 5 u raid dps-u. DPS mtr u mojim raidovima u 80% slučajeva u top dps-u pokazivao je fire (opcionalno: arcane) maga ili destro warlocka. A pošto još nemam cloth klasu, uzeo bi ili jednog ili drugog. Što se tiče maga, primjećujem da u zadnje vrijeme arcane magovi često outdpsuju fire magove :icon_scra, pa ima li ko kakav savet šta da uzmem?

joximovic
3.8.2009, 14:09
Hmm.. gdje su bili rogue-ovi, ili DK-ovi u tom dps metru? :S
Rogue je atm daleko najbolji dps (overall sto se tice, naravno da ima odredjen tip fighta gdje ce ga druga klasa dobiti u dps, ali i takvi fightovi su malobrojni). Dobar DK, koji nije uzeo samo tu klasu da bi udarao rukama po random dugmicima, je takodje sick dps.
Sve u svemu, atm blizzard je uradio, kako bi rekao, rounding (zaokruzivanje) svih klasa, tako da svi uz istu kolicinu skilla, identican gear, i fight-type, svi ce da urade priblizno isti dps (osim rogue-a atm, ali nadam se i da ce oni dobiti ako nista drugo, bar nerf na FoK). Za razliku od TBC-a, gdje lupam, elemental shaman nije imao nikakve sanse protiv huntera, ili destro warlocka, koji su bili onako bas OP sto se tice dps-a. Tako da atm, bukvalno bilo koju klasu da uzmes, uz odredjenu kolicinu 'skilla' i truda, mozes biti u top5 dps.

E sad sto se tice arcane-fire mage duela... arcane ti je.. kako bih ti objasnio... hmm, most-fight-type-dependant class. Dakle, spec koji je super extra dps za odredjene fightove, dok u drugim fightovima je jednostavno sran*e. Arcane mage je kombinacija klase-speca koji najbrze sprzi citav mana pool, tako da mu odgovaraju veoma kratki fightovi, i u takvim ce biti uglavnom u prednosti nad fire mage-om. Dok je fire mage kako bih ti rekao, konstantan dps... i uglavnom u svakom fightu je oko svog prosjeka, nema velikih oscilacija kao kod arcane. I da, arcane spec trazi specifican gear koji se razlikuje od gearovanja fire mage-a. Jer za arcane treba MNOGO haste-a, sto je vise moguce, dok crit rating nije toliko bitan, dobija se kroz talente.
Ovo sto sam pisao je onako opste neko moje poznavanje ostalih klasa, a destro warlocka igram licno. Bio je kompletan fail, citav warlock u 3.0, dok je u 3.1 destro fino buffovan, tako da je sad kompetentan sa ostalim klasama. Ja na primer, u svom guildu u raidovima uvjek dobijam sve mageve u dps-u. U 99% slucajeva sam no2 na dps listi, jer jelte, kao sto rekoh, rogue-a jednostavno ne mozes dobiti atm u dps-u ako nije neki zesci nub.

Sve u svemu, sada, sta ces izabrati, to je na tebi, uzmi ono sto ti se najvise svidja, sto mislis da bi ti najvise lezalo.

[]D.[].[]v[].[]D.
3.8.2009, 15:02
failovao si zatamljivanje, t.o.ni92 :D

pa dobor boze moj sta sad !! znas mi msn !!!

Kum22
3.8.2009, 15:49
Prije ću da uzmem warlocka nego DoMeFromBehind roguea. A i više preferiram ranged dps. Što se tiče magova još iz doba TBC-a, sjećam se kako su se fire magovi gotivili poslije wipe-a: "Not downed? Damn, i've just wasted my 10k crit" :eek: Možda se u ovoj ekspanziji nije mnogo promijenilo.

strajo
3.8.2009, 20:59
sa rogom nikad necesh pogreshiti, rog je uvek bio "mezimche" i nikad nije bio underpowered... sem mozhda pochetak wotlka, ali to nije bio problem roga nego DKova i Paladina

RUSuper
3.8.2009, 21:21
pa to je bas i bio problem roguea sto su pally i DKovi jaki.A ako je rogue mezimce uvek bio sta je onda pally?

strajo
3.8.2009, 22:09
ermm...? U wotlku mozhda i jeste mezimche, ae.... ali pre toga?

RUSuper
3.8.2009, 22:28
Ma uvek su ga voleli najvise,nego su ovog puta najvise preterali.

tomas
3.8.2009, 23:09
ovaj novi pacth 3.1.3 koji igram su ****li maltene sve klase osim rogonja :D i dead najtova:D,sa lvlom 75 bijem sve. zar je moguce da je toliko ne inzbalansirano pogotovo jos sa dual spec talentima...

Kum22
4.8.2009, 8:58
Nije mi rogue napet ko neka klasa za PvE, uzeo bi ga ako bi se gotivio u PvP-u, a i ako se ne varam, nekako mi se čini da u PvE-u kod AoE dmg-a rogue uvijek prvi padne :rolleyes:

Pivalica
4.8.2009, 9:56
Nije mi rogue napet ko neka klasa za PvE, uzeo bi ga ako bi se gotivio u PvP-u, a i ako se ne varam, nekako mi se čini da u PvE-u kod AoE dmg-a rogue uvijek prvi padne :rolleyes:

to je zato shto numesh... AR+ToT+FoK, i nema zime... inache shto se tiche PVEa nijedna dps klasa nije 'napeta'... osim eventualno na generalu za castere, ili na yoggu za melee-e, ostalo je sve lako...

Kum22
4.8.2009, 12:07
Kakav rogue, kreiro sam maga - praviće haos i biće fire. Arcane dual spec. Ne znam šta ima u arcane magovima, al mog holy paladina biju ko zeca, imaju neki silence ili interrupt, nijedan heal mi ne prolazi :mad:

joximovic
4.8.2009, 12:25
Nije mi rogue napet ko neka klasa za PvE, uzeo bi ga ako bi se gotivio u PvP-u, a i ako se ne varam, nekako mi se čini da u PvE-u kod AoE dmg-a rogue uvijek prvi padne :rolleyes:

Lol, rogue ima DALEKO, ali bas DALEKO najjaci AoE dmg vec par mjeseci, od kako je 3.1 izasao.

Kum22
4.8.2009, 12:33
erm... kažem da pada od AoE dmg-a, ne kolki AoE dmg pravi :nov_guita

strajo
4.8.2009, 13:56
CONFIRMED - The Server Alert has been changed in Europe, the patch is now officialy confirmed.

http://www.mmo-champion.com/


yay ^^

Kum22
4.8.2009, 15:02
Jel to znači da je patch aktiviran? Nemogu da proverim trenutno :mad:

virtuoz pavle
4.8.2009, 15:41
potvrdjeno je na forumu (ali ja se uvek tamo izgubim i vise ne mogu da nadjem onu izjavu Blizzard employee-ra) da ce patch biti aktiviran sledeceg cetvrtka, tj. 6. avgusta....

to zvhuchi bas daleko, ne mogu da chekam da sednem na 150% flying mount (jos 20% od crusader aure, ako to funkcionise sa flying mountom)...:alealeee:

pa ipak sam bio u pravu! :D

joximovic
4.8.2009, 17:01
Ipak nisi, napisao si u cetvrtak da izlazi :)
A major patch se ubacuje uvjek, ali uvjek u noci izmedju utorka i srijede.

virtuoz pavle
4.8.2009, 17:26
ako je tako onda je jos bolje :)

virtuoz pavle
4.8.2009, 17:34
account mi je suspendovan, kad pokusam da se ulogujem pise mi kako je temporarly suspended, ali kad kliknem na onaj link pise da mi je acc Permenantly closed, stigao mi je mail na kojem pise kako misle da mi je account MOZDA compromised i da je zatvoren privremeno kako bi se zastitio itd

omg pomozite, sta da radim

virtuoz pavle
5.8.2009, 12:07
This account has now been suspended following an incident of unauthorized access. This is a temporary suspension which prevents anyone else from accessing your account and is taken to protect you from the further loss of characters or items, while we investigate and take any actions needed. Due to the nature of World of Warcraft, it is not possible to restore a character or account from a ‘backup’ and as a result, our investigation needs to be detailed and thorough.

po ovome sto mi je stiglo, to je privremena suspenzija, ali kad kliknem na link koji mi se pojavi kad probam da se uloujem pise ACCOUNT CLOSED

joximovic
5.8.2009, 14:21
matori, neko ti je hackovao account, spamovao prodaju golda ili nekih sran*a, blizzard vidio to, i suspendovao ti acc. Uzmi i pisi webform, reci da nisi bio, da si hackovan, i odgovorice ti za koji dan.

strajo
5.8.2009, 17:45
PvP Realm Restriction Removed

As we've already discussed, we’re in the process of developing a new service for World of Warcraft that will allow players to change their faction from Alliance to Horde or Horde to Alliance. To prepare for this new service, we've removed the restriction that prevents players from creating both Horde and Alliance characters on a PvP realm. For more information on our Faction Change service, please visit the following link.

lolgank ^_^... a sad 3.2... :)

vozdovcanin
5.8.2009, 20:50
zamolio bih nekog ako moze da mi ostavi neki broj od blizz sa pozivnim jel su mi ugasili acc pa bih hteo da ih pozovem,hvala

virtuoz pavle
5.8.2009, 21:51
zamolio bih nekog ako moze da mi ostavi neki broj od blizz sa pozivnim jel su mi ugasili acc pa bih hteo da ih pozovem,hvala

i meni to treba, i meni su ugasili acc ko zna zasto, ali ja sam popunio webform (jednom u kategoriji ACC hacked, a drugi puta NEpravedno gasenje accounta) tako da ochekujem odgovor, evo ti broj, a obavezno mi preprichaj sta su ti rekli da bih znao ima li neke vajde od internacionalnog poziva Blizzardu.

broj: +33130679012

strajo
5.8.2009, 21:56
patch je vrhunski, 5 man instanca je lol- free epici ilvl 219 ( KT, Malygos )... vrh D:

Milos_SD
6.8.2009, 0:04
Izgleda da cu morati da uplatim jos koji mesec. :D

VanjaNS
6.8.2009, 3:50
e ovako da se predstavim ja sam Vanja Tadic iz ns-a sam i nov sam ovde..

manimo predstavljanje predjimo na novi patch....
Patch mi se u svakom smislu dopao a pogotovo nova 5 man instanca uradio sam je 15 puta i jednom na heroicu....flying mountovi sa 150% speed sa 60% speed je dosta veliko ubrzanje i to mi se posebno svidja hehe bice lakse farmovanje :biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh: .........Raid jos uvek nisam video ali sutra cu verovatno sa gildom da probam.......e sad nerfovanje classa mi se jako dopalo pogotovo sto je pala nerfed....ISLE OF CONQUEST NISAM IMAO PRIlike da vidim mislim usao sam i reko verovatno ko isvaki drugi battleground i izasao..heeh...
Mounti na 20lvlu super jer sad me nece mrzeti lvlovanje....cold weather flying na 68 lvlu jos bolje :):)....e sad me interesuje....video sam nesto na wowheadu kao novi boss u voa ali nisam imao priliku da odem da vidim....?...
svidelo mi se akodje i ono da kupis za eoc tier 8 a fali mi jos hands chest i head...to cu da nafarmujem heeh,,,,,....:dedica:

virtuoz pavle
6.8.2009, 13:43
my account is UNLOCKED!

Kum22
6.8.2009, 14:05
(Holy) paladin nerfovan?