PDA

Prikaži potpunu verziju : WOW kutak


Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

kreator_
17.2.2009, 23:29
Ima jedna slika koju me mrzi da kacim sad ali kaze "STOP POSTING SHIT LIKE THIS".

virtuoz pavle
17.2.2009, 23:30
Ima jedna slika koju me mrzi da kacim sad ali kaze "STOP POSTING SHIT LIKE THIS".

to sam sebi kazes:dzavo:??

kreator_
17.2.2009, 23:38
Ostacu dosledan i necu da se svadjam sa tardiranim klincima...

Filix
17.2.2009, 23:41
nisam "plesao" do sada.Samo sa orcom lol.
To znachi da nemash blage veze o svojoj rasi,tebi je bitno samo da on (tvoj char) izgleda p*derski i to je sve jel?!:eek::rofl:

Filix
17.2.2009, 23:45
Pavle tvoj sledeci korak
/delete char :rofl:

Napravi deathknighta undeada ili shta vec,samo ne blood elfa:n-cc2:
A onog golju gejadina obrishi:kreza:

zomg
18.2.2009, 0:03
@pavle
kreator smorio sa slikama... (nije),a ti pavle nisi smorio sa :boodala: :a_whistli :n_klanja: :aplauz: :ciao:

Posto igram sa hordom,prosto lupim glavom o sto kad mi dodje mali zelenobradi prcvoljak od gnoma i /1shotkill -uje me.To se zove nerviranje :)

RUSuper
18.2.2009, 0:04
Cek prvo da bude lvl 55 da moze DKa :/ a posle uzmi ko covek UD female xD

virtuoz pavle
18.2.2009, 0:11
To znachi da nemash blage veze o svojoj rasi,tebi je bitno samo da on (tvoj char) izgleda p*derski i to je sve jel?!:eek::rofl:

chekaj ako tako razmishljamo onda bi trecina WoW populacije nestala.
del blood elfa:rofl:...

Filix
18.2.2009, 0:15
Cek prvo da bude lvl 55 da moze DKa :/ a posle uzmi ko covek UD female xD
Haha pa zar ti neznash da je izashao patch da mozesh napraviti DK-a na kom god hocesh serveru,i ne zahteva 55 level chara vishe,znachi sad samo napravish death knighta koji bude 55 level...Znachi Pavle,nemorash da ubijash proklete mobove na azzerothu,odesh uzmesh blue DK gear i pravac outland :D

Filix
18.2.2009, 0:16
chekaj ako tako razmishljamo onda bi trecina WoW populacije nestala.
del blood elfa:rofl:...
Pa ta trecina su p*deri,a izgleda i ti spadash u tu trecinu ?:eek:

kreator_
18.2.2009, 1:09
Smaraju vise ove prepirke sa Pavletom, vi cete ga i dalje pljuvati, on cei dalje davati glupe odgovore. Predlazem suspenzije na neko vreme, bar da se malo odmorimo i ocistimo temu od spama. Blatimo temu glupostima, umesto da raspravljamo o stvarima o kojima treba.

zomg
18.2.2009, 2:35
Pa o cemu da raspravljamo?
Niko ne daje ideju.............
npr. Jel vas nervira sto Srbija ne moze da ucestvuje u Arena-Tournamentu novom?

strajo
18.2.2009, 12:34
ne nervira me. Nervira me to shto se usudjuju da pokrecu turnir sa ovakvim balansom klasa.

Mislim dobro, Rshaman+sv hunter VS holy paladin+ unholy DK. Ceo arena turnir http://www.sk-gaming.com/arena/player

RUSuper
18.2.2009, 15:19
Tako nekako samo sto pobedjuju sigurno pally i DK

sasha vukelic
18.2.2009, 16:49
pa aj da vas vidim, posto je wow toliko neizbalansiran, ko ce pobjediti 2v2, 3v3, 5v5?

strajo
18.2.2009, 19:39
2v2- Holy Pala/DK ili RShaman/Hunter (ne bi se zezao sa hunterom pod bloodlustom/heroizmom, ima MS, ima bolesno brz Steady Shot, ima bolestan CC- wyvern, trap, disorient a onaj Explosive shot raid ~3.5k crit po ticku a da ne pominjem RNG stun) a moguce i Rogue/Mage ali ne verujem, jedino oni totalno zeznu shaman/hunt, jedino ako je hunt dobar onda i ne, a R/M i nema neki veliki skill cap lol

3v3- Rogue/Mage/Priest ili HPaladin/Rshaman/SVHunter ili Hpaladin/SVHunter/UHDK

5v5- e pa sad... to je malo tezhe bilo koja kombinacije gorepomenutih klasa, neshto kao: HPaladin/RShaman/SVHunter/UHDK i josh neshto... tipa mage...

virtuoz pavle
18.2.2009, 21:14
Koliko najvishe Emblem of Heroism moze da se zaradi u 10men Naxxaramasu?
Znam da ima 15 boss-eva, ali da li neki od njih dropuje vishe od jednog EoH.
Hvala.

miloshbg
18.2.2009, 21:23
sto to pitas? pa zar ti ne znas sve? :P

strajo
18.2.2009, 21:43
Koliko najvishe Emblem of Heroism moze da se zaradi u 10men Naxxaramasu?
Znam da ima 15 boss-eva, ali da li neki od njih dropuje vishe od jednog EoH.
Hvala.

16, jer kel thuzad dropuje 2 komada

Kum22
19.2.2009, 1:06
Populacija huntera na mom serveru drastično je pala. Nemogu da vjerujem kolko malo ih ima, obično su u pugovima tražili tankove/healere, sada očajno traže huntere. U čemu je stvar. Svaki hunter na kojeg naletim nosi onaj Envoy of Mortality, ili je jako veliki drop rate ili huntera stvarno ima tolko malo pa svako dobije priliku da uzme svoj primerak.

strajo
19.2.2009, 9:52
Populacija huntera na mom serveru drastično je pala. Nemogu da vjerujem kolko malo ih ima, obično su u pugovima tražili tankove/healere, sada očajno traže huntere. U čemu je stvar. Svaki hunter na kojeg naletim nosi onaj Envoy of Mortality, ili je jako veliki drop rate ili huntera stvarno ima tolko malo pa svako dobije priliku da uzme svoj primerak.

o chemu prichash ti lol? Huntera nikad vishe, i uvek je bila i ostace klasa dobra za pochetnika ali ima i "pristojan" skill cap. A sad kad je SV ovoliko buffovan mora da se ubaci explosive shot u rotaciju pa su verovatno nubine otishle jer im je teshko :rofl:

RUSuper
19.2.2009, 15:52
Procitaj opet post,rekao je na svom serveru,a ne na onom gde ti igras......

Jolpaz Jolpaz
19.2.2009, 19:22
Jel postoji nacin da iskljucim poruke kao sto su
"out of range"
"not enough mana"
"Ability not ready yet"
sa ekrana..
Svo vreme je crven od toga =)


Hvala.

Disposable
20.2.2009, 11:07
Moze li neko da mi pomogne. Nemam orig.WoW. Da li neko moze da mi da predlog nekog PvE servera koji je fee to play?

strajo
20.2.2009, 12:15
Jel postoji nacin da iskljucim poruke kao sto su
"out of range"
"not enough mana"
"Ability not ready yet"
sa ekrana..
Svo vreme je crven od toga =)


Hvala.


hmm... skini MSBT? (MicScrollingBattleText)

Filix
20.2.2009, 13:17
Moze li neko da mi pomogne. Nemam orig.WoW. Da li neko moze da mi da predlog nekog PvE servera koji je fee to play?
Chek ne razumem bash najbolje,ti hocesh neki privatni server koji je PvE?Ili originalni server?

Filix
20.2.2009, 14:23
Jel neko zna tachno kad izlazi ovaj Ulduar patch?ili otprilike za kolko?

kreator_
20.2.2009, 19:05
Rekao sam i recicu opet, sve vesti u vezi patcheva cete saznati na temi koju sam otvorio o patchevima uopste. Ako ne pise nista, znaci da se jos ne zna datum izlaska.

Filix
20.2.2009, 20:30
Rekao sam i recicu opet, sve vesti u vezi patcheva cete saznati na temi koju sam otvorio o patchevima uopste. Ako ne pise nista, znaci da se jos ne zna datum izlaska.
Ludilo mozga...hvala na obaveshtenju :P

Disposable
21.2.2009, 10:17
Privatni koji je PvE. Znam da su skoro svi privatni ser.PvP ali mozda postoji neki Pve koji ja nisam nasao,a za koji neko od vas zna.
Hvala unapred :)

RUSuper
21.2.2009, 11:18
U principu to nema nikakve veze.Odnosno na privatnim se uvek radile instance jedina fora je sto ce moci da te napadaju bez ikakvog odbrenja xD

miloshbg
21.2.2009, 11:27
Privatni koji je PvE. Znam da su skoro svi privatni ser.PvP ali mozda postoji neki Pve koji ja nisam nasao,a za koji neko od vas zna.
Hvala unapred :)

http://bof.gromnet.net:81/index.php?c=register
jedan od najboljih domacih servera, PVE je u pitanju...

kreator_
21.2.2009, 11:29
U principu to nema nikakve veze.Odnosno na privatnim se uvek radile instance jedina fora je sto ce moci da te napadaju bez ikakvog odbrenja xD

Ja bas mislim suprotno, na privatnim serverima je uvek bio zastupljeniji PvP, uvek si mogao da nadjes raid na gradove i ponekog (ako ne i vise) neprijatelja u svojoj teritoriji.

RUSuper
21.2.2009, 11:41
Pa ja sam veoma dugo igrao na privatnom serveru i uvek si mogao naci raid na gradove ali uvek je bilo raidova u recimo SWP,ali bas uvek.Hvala bogu te sam obrisao wow.....zivot postaje sve zanimljivij :opanachke

Filix
21.2.2009, 12:23
Pa ja sam veoma dugo igrao na privatnom serveru i uvek si mogao naci raid na gradove ali uvek je bilo raidova u recimo SWP,ali bas uvek.Hvala bogu te sam obrisao wow.....zivot postaje sve zanimljivij :opanachke
Ne igrash original WoW?

RUSuper
21.2.2009, 13:04
ne,ne igram wow uopste.........

Filix
21.2.2009, 14:45
ne,ne igram wow uopste.........
Onda get out of kutak :rofl:
Shalim se :D

RUSuper
21.2.2009, 15:16
igrao sam ga skoro od pocetka resio sam ono ko sto se kaze da "get a life"........

Filix
21.2.2009, 17:06
igrao sam ga skoro od pocetka resio sam ono ko sto se kaze da "get a life"........
Pa jel planirash da pocnesh ponovo?
Ja isto pravim pauzu sa WoW-om,planiram da pochnem negde pre ulduar patcha ili posle,samo josh neznam kad izlazi patch...
Chekam da mi Kreator javi kad on sazna ^^

kreator_
21.2.2009, 17:54
Opet ****** i krivite wow zato sto se bili ili ste no-liferi ali ne shvatate da nije wow kriv sto vi ne radite nista u zivotu vec vi sami. Sve moze da se organizuje i iskombinuje pa i visecasovni raidovi sa RLom.

RUSuper
21.2.2009, 18:40
Jesam li igde rekao da krivim wow?Nadji mi to gde sam napisao.Ne krivim ga ali sam ga obrisao i ne planiram da se vracam.I dalje pratim vesti u svetu wowa ali niti imam zelju da ga igram niti planiram da se vracam niti mi je zao mojih heroja kako na piratu tako i na retailu.....

Pivalica
21.2.2009, 19:54
igrao sam ga skoro od pocetka resio sam ono ko sto se kaze da "get a life"........

evo i ja ga igram maltene od pochetka, pa "I have a life" a i dalje ga igram :D

kreator_
21.2.2009, 19:57
Jesam li igde rekao da krivim wow?Nadji mi to gde sam napisao.Ne krivim ga ali sam ga obrisao i ne planiram da se vracam.I dalje pratim vesti u svetu wowa ali niti imam zelju da ga igram niti planiram da se vracam niti mi je zao mojih heroja kako na piratu tako i na retailu.....

igrao sam ga skoro od pocetka resio sam ono ko sto se kaze da "get a life"........

Blind?! I to jos 2 posta ispod mog...

strajo
21.2.2009, 20:16
Opet ****** i krivite wow zato sto se bili ili ste no-liferi ali ne shvatate da nije wow kriv sto vi ne radite nista u zivotu vec vi sami. Sve moze da se organizuje i iskombinuje pa i visecasovni raidovi sa RLom.

http://www.youtube.com/watch?v=a1Y73sPHKxw&feature=related

Filix
21.2.2009, 20:49
Pazite ovo,nema veze sa WoW-om,ja sam crko od smeha...

http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=40830

strajo
22.2.2009, 18:20
http://www.youtube.com/watch?v=yZxAWt8DwJ4

kreator_
22.2.2009, 18:48
E, i tako sam ja uspesno trejdovao druida za paladina :D Sad sam na Dragonmawu.

Filix
22.2.2009, 20:16
E, i tako sam ja uspesno trejdovao druida za paladina :D Sad sam na Dragonmawu.
Daj link armory,da vidimo tog laladina :)

Moj ortak debil prodaje 70 tauren warriora na Sylvanasu+70 Undead Rogue na Magtheridonu za 3200 kinti:boodala:

virtuoz pavle
23.2.2009, 23:18
imam jedno pitnje u vezi Molten Core-a (presao sam onyxiu pa sad hocu jos paladin itema lol).Danas sam bio u raidu sa 5 lvl80 i stignli smo do nekih houndova koje ne mozes da ubijes (tu se seta i 1st boss...kao naga samo vatrena lol).Doteramo ih do 1 health i onda pishe da je toplota drugog hounda ozivela 1st:boodala: lol.Pola sata smo se bili sa njima i nista nismo postigli.
?
Ima neko ideju kako da sredimo vatrene houndove?
thanx

strajo
23.2.2009, 23:47
imam jedno pitnje u vezi Molten Core-a (presao sam onyxiu pa sad hocu jos paladin itema lol).Danas sam bio u raidu sa 5 lvl80 i stignli smo do nekih houndova koje ne mozes da ubijes (tu se seta i 1st boss...kao naga samo vatrena lol).Doteramo ih do 1 health i onda pishe da je toplota drugog hounda ozivela 1st:boodala: lol.Pola sata smo se bili sa njima i nista nismo postigli.
?
Ima neko ideju kako da sredimo vatrene houndove?
thanx

lol lol lol epic :rofl:


Treba svakog da ih ubijesh sve odjednom u roku od nekih 10ak sekundi, znachi ako ostane i jedan ostali ozhive.

kreator_
25.2.2009, 10:54
Ovih dana zvanicno prestajem sa igranjem, previse sam RL obaveza zapostavio (ne krivim igru, krivim samog sebe), mozda na leto nastavim sa igranjem, ako do tad ne izadje novi MMO Star Wars: The Old Republic. I dalje cu voditi diskusiju na ovoj temi naravno.

virtuoz pavle
25.2.2009, 14:46
Ovih dana zvanicno prestajem sa igranjem, previse sam RL obaveza zapostavio (ne krivim igru, krivim samog sebe), mozda na leto nastavim sa igranjem, ako do tad ne izadje novi MMO Star Wars: The Old Republic. I dalje cu voditi diskusiju na ovoj temi naravno.

i meni se desava ponekad da zaboravim obaveze zbog Wow-a, pa sam zato stvari za skolu radio nocu :boodala: (2 dana, dok se nisam setio da nocu mogu da igram WoW....moji me ne vide lol, a danju da izvrshavam obaveze...i funkcionishe....osim sto mi se tako spava...ne mogu da prestanem sam).

kreator_
25.2.2009, 21:28
A i poceo je da smara realno, od 2006e ga igram, vreme je da se predje na Star Wars: The Old Republic cim izadje.

Kum22
25.2.2009, 21:49
Ahahaha to se zove zavaravanje. Nemoš prestat igrat Wow. Sve šta možeš je napravit pauzu, možda dužu pauzu, al nemoš prestat. Jednom Wow player, uvijek Wow player ! Dokazano.

Al3k5an9ar
25.2.2009, 21:58
Ahahaha to se zove zavaravanje. Nemoš prestat igrat Wow. Sve šta možeš je napravit pauzu, možda dužu pauzu, al nemoš prestat. Jednom Wow player, uvijek Wow player ! Dokazano.
To je tačno, potpuno ali videćemo kad izađe SW:ToR da li će biti i jednom igrač SW uvek igrač SW :) Iskreno se nadam da bude tako jer sam veliki fan Star Wars- a.

Filix
25.2.2009, 22:08
Ahahaha to se zove zavaravanje. Nemoš prestat igrat Wow. Sve šta možeš je napravit pauzu, možda dužu pauzu, al nemoš prestat. Jednom Wow player, uvijek Wow player ! Dokazano.
Slazem se,to ti je kao droga,obidjite psihijatra ako vec hocete da se izlechite od WoW-a hahaha :rofl:...
Ja mislim da ni on nece pomoci haha!

Kum22
25.2.2009, 22:17
Ja čvrsto vjerujem da nikad nijedan MMORPG ne može da zamijeni WOW. Ma koliko on bio bolji, ljepši, igriviji i slično. Mislio sam ako iko to može, onda je to Warhammer. A i tu sam se gadno prevario. Svi bi htjeli svoj deo kolača, što je normalno, ali teško da će ugrabit veći dio nego Wow. Jako teško. Znam gro ljudi koji su probavali razne MMORPG-ove i kleli se u njih, govorili da se nikada neče vratiti Wow-u. Pogodite šta? Danas su glavni raid leaderi u novim dungeonovima. Wow nije najbolji MMORPG. Daleko od toga. Ali je to Wow.

kreator_
25.2.2009, 22:34
****** mnogo, kakve droge, kakvi bakraci, koliko god wow igraca znao a koji su prestali, vise se nikad nisu vratili wowu... Treba ti samo snaga volje.

Sale013
25.2.2009, 22:48
Khm... Ne razumem zasto igranje wow-a uporedjujete sa drogama.. Dal ste vi pri sebi? Svaki narkoman bi se rado menjao da zamenite uloge.. Da on bude "zavisnik od wow-a" a vi od droge...
Ja sam licno prestao da igram wow 3 meseca.. Ali vratio sam se samo jer me drustvo nagovorilo a i nedostajao mi je svakodnevni kontakt sa njima...
Svi likovi su mi u istom guildu, uvek pomazem i ne jurim gear (ikao sam dobio ponuda da idem u "pro" raid guildove) i ne znam po cemu bi onda ja bio zavisnik od wow-a ako ne zelim da prestanem da igram jer mi lepo?

U zivotu treba sve probati i treba raditi stvari koje te cine zadovoljnim... Naravno da treba odvojiti vremena za sve i ne treba se posvetiti samo jednoj stvari.. Ali kako World Of Warcraft hint kaze

Uzimajte sve stvari u zdravim dozama, pa cak i world of warcraft (ili slicno)

kreator_
25.2.2009, 22:54
Upravo, i ja sam prestao prosle godine da igram 3-4 meseca, niti sam krizirao, niti mi se uopste igralo. Imao sam pametnija posla, jedino sam nastavio kada je pocelo leto, sta cu, blejao sam celo leto, pola RL drustva otputovalo, mene mrzelo igde da idem, pa rekoh aj malo i da igram. Te price o "zavisnistvu" su klinacke imo.

Filix
25.2.2009, 23:41
Ja pravim pauzu sa wowom stalno kad mi istekne game card :)
Po dva meseca otprilike,i onda kad se vratim u igru osecam se ko da prvi put igram xD...

RUSuper
25.2.2009, 23:48
Khm... Ne razumem zasto igranje wow-a uporedjujete sa drogama.. Dal ste vi pri sebi? Svaki narkoman bi se rado menjao da zamenite uloge.. Da on bude "zavisnik od wow-a" a vi od droge...
Ja sam licno prestao da igram wow 3 meseca.. Ali vratio sam se samo jer me drustvo nagovorilo a i nedostajao mi je svakodnevni kontakt sa njima...
Svi likovi su mi u istom guildu, uvek pomazem i ne jurim gear (ikao sam dobio ponuda da idem u "pro" raid guildove) i ne znam po cemu bi onda ja bio zavisnik od wow-a ako ne zelim da prestanem da igram jer mi lepo?

U zivotu treba sve probati i treba raditi stvari koje te cine zadovoljnim... Naravno da treba odvojiti vremena za sve i ne treba se posvetiti samo jednoj stvari.. Ali kako World Of Warcraft hint kaze

Uzimajte sve stvari u zdravim dozama, pa cak i world of warcraft (ili slicno)
Sa cim da ga uporedis ako neces sa drogom.Nije isto ali je najpribliznije.Ja sam zaista resio da ne igram ovo cudo vise uopste.Uvek sam govorio ok samo cu uci na 5 min.Cim udjem dobijam whisp za arenu.Odigramo 50 arena provalim da je vec proslo 3 sata.Ali ja ocu jos 2-3 da doteram rating do 2100+ da ne ostaje ispod 2100.Izgubim par partija opet moram da odigram 10 i to sve da pobedim,tako prodje jos 1 sat.Odem offline i eto od 5 min nastalo mi 4-5 sati igranja i ako nije bilo zelje za igranjem.I nemojte samo sada da mi filozofirate da to nije tako i bla bla....ja pricam za sebe.Tako je u mom slucaju i ja sam igranje wowa shvatio kao unistavanje zivota(mog) a vi sto igrate manje od 2 sata na dan svaka vam cast.Nikada mi to nije uspelo uvek kada sam seo da igram igrao sam u proseku 4-6 sati...

zomg
26.2.2009, 0:34
Ja evo,u zadnje 3 nedelje sam odigrao ukupno oko 3 sati WoWa.
Igram od 2007. god,a pravio sam pauzu od 6 meseci,i nisam krizirao :)

Ivan452
26.2.2009, 0:57
WoW je genijalno osmisljena igrica da ti krade vreme.
Posebno u WOTLK-u gde su dodali achivement sistem i to da pvp opremu dobijas i iz instanci.
Ja samo ne znam kako bi mogao da saznam koliko je psihologa radilo na izradi igrice. Ali kladim se da je broj priblizan programerima :kreza:
U WoWu slabo sta mozes da uradis za 1-2 vremena igranja dnevno...

WoW izaziva iskljucivo psihicku zavisnost. I u veoma retkim slucajevima moze da ima i malo jace fizicke posledice.
Sada moze da zvuci grubo, ali je istina da pri nedostatku osecaja za uspeh u stvarnom zivotu, pojedinci mogu da se izgube u jurnjavi uspeha u virtuelnom.

Ne moze da se poredi sa drogom. Videce se za desetogodisnjicu kada se budu posedovali podaci na koliko je zivota uticao WoW.
Ja sam imao, da kazem, srecu da upoznam nekoliko ljudi kojima je WoW bukvalno urnisao zivot. Atrofiranje misica, gubitak osecaja za stvarnost, asocijalizacija su neke stvari koje je WoW prouzrokovao a da sam imao kontakt sa tim osobama. A sad to rasirite na globalnom nivou, proguglajte malo o WoW zavisnosti i videcete uticaje. Vecini ljudi je jos uvek nepojmivo da igrica ima takav uticaj.

Ali...koga briga....extra je igrica :rofl:
ja sam je igrao neko vreme. Dajem potpis da je najbolja koju sam ikada igrao. Ali digo sam davno ruke od nje. Mada djavo ponekad zove da se vratim :)
A i blizz pravi novi MMO tako da se to ocekuje :D

PS
Lose si preveo. Ne kaze uzimajte sve u zdravim kolicinama, nego Uzmite sve stvari u obzir.

KING JACK
26.2.2009, 9:21
Kada hocu da aktiviram moj trial version account stalno mi izbaci ovo posto unesem sve podatke jer zna neko zasto? The page you are trying to reach is currently unavailable.
Please check back later. Thank you for your understanding.

kreator_
26.2.2009, 9:42
To znaci da vervoatno Account Managment stranica trenutno ne radi, sacekaj neko vreme pa probaj opet.

Sale013
26.2.2009, 10:05
Sa cim da ga uporedis ako neces sa drogom.Nije isto ali je najpribliznije.Ja sam zaista resio da ne igram ovo cudo vise uopste.Uvek sam govorio ok samo cu uci na 5 min.Cim udjem dobijam whisp za arenu.Odigramo 50 arena provalim da je vec proslo 3 sata.Ali ja ocu jos 2-3 da doteram rating do 2100+ da ne ostaje ispod 2100.Izgubim par partija opet moram da odigram 10 i to sve da pobedim,tako prodje jos 1 sat.Odem offline i eto od 5 min nastalo mi 4-5 sati igranja i ako nije bilo zelje za igranjem.I nemojte samo sada da mi filozofirate da to nije tako i bla bla....ja pricam za sebe.Tako je u mom slucaju i ja sam igranje wowa shvatio kao unistavanje zivota(mog) a vi sto igrate manje od 2 sata na dan svaka vam cast.Nikada mi to nije uspelo uvek kada sam seo da igram igrao sam u proseku 4-6 sati...
Ovo je najneozbiljnija stvar koju sam cuo u ovoj temi. Ocigledno nisi nikad imao problema sa drogama i ocigledno ne bi preziveo takvu vrstu zavisnosti s obzirom da ti je wow toliki problem napravio..
Dosta je bilo pricanja o zavisnosti ovde, ostavite to strucnjacima a ostatak nek se vrati na temu..

strajo
26.2.2009, 10:47
Ja čvrsto vjerujem da nikad nijedan MMORPG ne može da zamijeni WOW. Ma koliko on bio bolji, ljepši, igriviji i slično. Mislio sam ako iko to može, onda je to Warhammer. A i tu sam se gadno prevario. Svi bi htjeli svoj deo kolača, što je normalno, ali teško da će ugrabit veći dio nego Wow. Jako teško. Znam gro ljudi koji su probavali razne MMORPG-ove i kleli se u njih, govorili da se nikada neče vratiti Wow-u. Pogodite šta? Danas su glavni raid leaderi u novim dungeonovima. Wow nije najbolji MMORPG. Daleko od toga. Ali je to Wow.


lolz... uradish Naxx- 3,4 sata; uradish Naxx HC- isto tako 3,4 sata; uradish OS- pola sata; uradish OS HC- pola sata; uradish EoE- 15 minuta; EoE HC- 15 minuta; VoA- 10 minuta; VoA HC- 10 minuta...

maximalno 10 sati... i shta cesh onda?!

EDIT:

pa neki ljudi u TBCu su igrali 10 sati dnevno... a kamoli nedeljno !

Pivalica
26.2.2009, 13:35
maximalno 10 sati... i shta cesh onda?!


Onda uzmesh da radish OS3d i NaxxUndying... i na to ti ode josh 10 sati...

zomg
26.2.2009, 20:08
@Sale013
...Nikad se nisam bunio sto mi je obrisana poruka...ali sad "moram".
Ova poruka je bila u vezi WoW Zavisnosti,a to je povezano sa WoW-om?
Zar ne?

undefined
26.2.2009, 20:32
Imam visa internet karticu od inteze, sta biram na sajtu kao metod placanja, obicnu vizu ili vizu elektron ili nesto 5to.

Sale013
26.2.2009, 22:52
Kada na ovom forumu dovedete psihijatra i strucnjake za bolesti zavisnosti onda slobodno pricajte o igri koja unistava zivote i slicno... Do tada cemo ovde postovati stvari koje ce biti korisne ljudima koji dodju na ovaj forum a ne mlacenje prazne slame..

WoW vam unistio zivot i zavisni ste? Posetite neku specijalnu ustanovu za bolesti zavisnosti..

Ne mogu da verujem da je potrebno objasnjavati zasto diskusija na ovu temu nije ni korisna ni pozeljnja..

Alternativa vam je da otvorite temu o zavisnosti od igara u brbljaonici ili slicno.. Ovde necu da vidim wannabe psihijatre..
Hvala.

Pivalica
26.2.2009, 23:06
@tema:
ko se zalio na paladine da izgledaju kao mocni rendzeri sa t7, sad ce biti srecan jer sa t8 izgledaju kao Sheherezada... :P

btw, da li je neko mozda nachuo da i ostale profesije osim armor crafting(bs, lw i tailoring) dobiju neke nove stvarchice? naravno korisne... a ne glupe baterijske lampe za engeniering i tako to... :)

kreator_
26.2.2009, 23:11
Imas novi update za profesije koje sam okacio na temi za wow patcheve.

strajo
27.2.2009, 10:36
@tema:
ko se zalio na paladine da izgledaju kao mocni rendzeri sa t7, sad ce biti srecan jer sa t8 izgledaju kao Sheherezada... :P

btw, da li je neko mozda nachuo da i ostale profesije osim armor crafting(bs, lw i tailoring) dobiju neke nove stvarchice? naravno korisne... a ne glupe baterijske lampe za engeniering i tako to... :)

srsly?!?!

Novi modeli oruzhja- http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=41105.0

http://img13.imageshack.us/img13/1826/lawlsggblizz.jpg

Sale013
27.2.2009, 10:59
OMG, 1h mace izgleda kao ogromna zvecka!..
Ali dobro.. Verovatno je ljudima vise nestalo ideja.. Ja licno ovako nesto nema sanse da nosim..
http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2009/february/ulduarweap/ulduar_mace_1h_01.jpg

Kum22
27.2.2009, 12:39
Uf, mnogo mi se sviđaju novi modeli bow-a :alealeee:

Beast Master
27.2.2009, 21:17
E ljudi imam hitan problem.
Kada sam usao u WoWu otisao u Northrend iskocio mi error,i kada sam opet usao u igru nista samo mogu da se pomeram i nista vise ne mogu da pisem,koristim magije da vidim chat i posle 1-2 min sve od jednom se pojavi i pise disconected from server plz help?????:paranoia:

Igram na originalu Aggramar PvE uplacen GC

Filix
27.2.2009, 21:32
E ljudi imam hitan problem.
Kada sam usao u WoWu otisao u Northrend iskocio mi error,i kada sam opet usao u igru nista samo mogu da se pomeram i nista vise ne mogu da pisem,koristim magije da vidim chat i posle 1-2 min sve od jednom se pojavi i pise disconected from server plz help?????:paranoia:

Igram na originalu Aggramar PvE uplacen GC
Probaj repair ili reinstaliraj ceo WoW,imao sam ja slichne probleme,samo shto sam ja reinstalirao Windows,imao sam problema sa nekim drajverom,probaj tako kao shto sam ti rekao...

kreator_
27.2.2009, 22:16
To ili eventualno je mozda zbog RAMa, ja sam promenio RAM i vise nije bilo problema, ali prvo udri repair ili eventualno reinstall.

stefanm93
27.2.2009, 23:31
E ljudi da li mozete da kazete da kakav mi je Dk??? negledajte profesije nisam ni radio nesto malo
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Srpskicar

Filix
28.2.2009, 3:30
E ljudi da li mozete da kazete da kakav mi je Dk??? negledajte profesije nisam ni radio nesto malo
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Srpskicar
Dobar je za 78 level,profesije su ti njesra,budzi to!

Al3k5an9ar
28.2.2009, 11:01
Cekaj jesi ti tank? Ne valjaju ti talenti uopšte cak i ako nisi. Sto nisi uzeo ono za ap na svakih 180 armor value? Kad imas to automatski uzmes i za armor i imas vise ap i armora, onda nisi uzeo unbreakable armor koji je super stvar za tanka, menjaj to asap. Ostalo je ok da kazem.

strajo
28.2.2009, 17:37
u pravu je aca... ne valjaju ti talenti lol, nemash chak ni death rune, a da ne govorim da je 5/5/5 MORANJE za Dk tanka

EDIT:

http://www.wowhead.com/?talent=j0xZhxxthe0ohoVsstcg pa posle samo turi dva poena ili u 2h weapon specialization (ako raidujesh) ili u Death Grip (heroici)

stefanm93
28.2.2009, 20:13
eee ovako te talente nisam ja postavlja nego drug koji je noob !!!
http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Twisting+Nether&n=Srpskicar
ovo je novi i ja mislim da je dobar !
zzz svima

miloshbg
28.2.2009, 22:23
ok je, ali bi ja stavio icy talons obavezno! po meni jedan od boljih skilova...

Milolos
1.3.2009, 4:08
lolz... uradish Naxx- 3,4 sata; uradish Naxx HC- isto tako 3,4 sata; uradish OS- pola sata; uradish OS HC- pola sata; uradish EoE- 15 minuta; EoE HC- 15 minuta; VoA- 10 minuta; VoA HC- 10 minuta...

maximalno 10 sati... i shta cesh onda?!

EDIT:

pa neki ljudi u TBCu su igrali 10 sati dnevno... a kamoli nedeljno !

Mogu reci da posle 2 godine aktivnog igranja WoW-a moje igranje se svelo na 15 minuta nedeljno, i smorio me je, sve heroice/raidove sam presao 25 man i 10 man. To se desilo zato sto su u WoW postali interesantni samo bossove koji i vise nisu, addovi su sve sveli, na tank & aoe, nema vise CC-a, sve 25 man raidove mozete preci sa dva tanka sto u TBC-u nije bio slucaj, trebali su vam barem 4-5 tanka za 25 man raidove a sa druge strane dodata je tank klasa. Nemogu da kazem WoW tone ali svakako sam uveren da ovo brzo prelazenje instanci/raidova i prikupljanja najboljih itema se nece dobro odraziti na buducnost WoW-a. Cini mi se da jos malo dok se uskladim WoW ce biti jos jedan u nizu foldera smestenih u Recycle Bin-u.

Filix
1.3.2009, 15:27
Mogu reci da posle 2 godine aktivnog igranja WoW-a moje igranje se svelo na 15 minuta nedeljno, i smorio me je, sve heroice/raidove sam presao 25 man i 10 man. To se desilo zato sto su u WoW postali interesantni samo bossove koji i vise nisu, addovi su sve sveli, na tank & aoe, nema vise CC-a, sve 25 man raidove mozete preci sa dva tanka sto u TBC-u nije bio slucaj, trebali su vam barem 4-5 tanka za 25 man raidove a sa druge strane dodata je tank klasa. Nemogu da kazem WoW tone ali svakako sam uveren da ovo brzo prelazenje instanci/raidova i prikupljanja najboljih itema se nece dobro odraziti na buducnost WoW-a. Cini mi se da jos malo dok se uskladim WoW ce biti jos jedan u nizu foldera smestenih u Recycle Bin-u.
Zato sam ja sad i prestao,prodajem acc za 200 evra,pvp rogue i pve resto druid i par altova...Emeriss EU alijansa

Kum22
1.3.2009, 17:13
Ma ne bi prodo svoje likove, nema tih para :cool:

jocabg011
1.3.2009, 23:21
Zadnji log na mom druidu je bio 05.01.2009. Tada mi je istekao acc. i nisam ga produzio jer je WoW pokazao totalnu zastarelost.
Zar ste vi ljudi zaboravili kakav si skill trebao imati, a da ne pricam za gear za ulazak u BT ili MH. Ovi danasnji raidovi nisu uopste ni nalik po tezini i zahtevnosti na one stare. Zato je trenutno moj droo na zasluzenom produzenom odmoru. Razmisljam se jedino da ga vratim u sluzbu kad se pojavi Ulduar. Za sada pricaju da ce Ulduar biti nesto slicno BT ali jos teze, ako ne lazu mozda nam se i posreci da osetimo stare dobre raidove.

Pa ljudi secate li se Lady Vash....zomg za nju je trebalo da 25 ljudi radi kao 1, jedan od najlepsih boss kilova, cak je i Mr. Big ( Ilidan ) bio po meni za nijansu laksi od nje.

Ako Blizz ne uradi nesto extremno povodom novih raidova za Ulduar, mislim da se WoW zajednica polako rasipa. Al vreme ce pokazati. Toliko od mene....:P

kreator_
2.3.2009, 0:42
Koliko prica vise o ovome, dokle vise...
Uradi Sarthariona 3D ili neki tako najtezi achievment, pa onda kukaj kako su prelaki bossovi...

jocabg011
2.3.2009, 17:43
Koliko prica vise o ovome, dokle vise...
Uradi Sarthariona 3D ili neki tako najtezi achievment, pa onda kukaj kako su prelaki bossovi...

Pa da li se tebi WoW svodi na radjenje achivment-a? Meni ne. Uvodjenje Achivment sistema je po meni najveci BULLS..T koji je Blizz implementirao u WoW. Gde je bio achivment u starom Wow-u ili TBC-u. NIGDE jer je sama ideja igre bila dovoljna da drzi paznju milionima ispred ekrana, zato sada kad ovo postaje polako dosadno ( bar meni ) Blizz ubacuje achivment, ne bi li nekako uspeo da sacuva populaciju igraca. To je moje misljenje, a ako se tebi ne dopada ne moras ni da komentarises. Prosto i jednostavno.

Filix
2.3.2009, 20:52
Pa da li se tebi WoW svodi na radjenje achivment-a? Meni ne. Uvodjenje Achivment sistema je po meni najveci BULLS..T koji je Blizz implementirao u WoW. Gde je bio achivment u starom Wow-u ili TBC-u. NIGDE jer je sama ideja igre bila dovoljna da drzi paznju milionima ispred ekrana, zato sada kad ovo postaje polako dosadno ( bar meni ) Blizz ubacuje achivment, ne bi li nekako uspeo da sacuva populaciju igraca. To je moje misljenje, a ako se tebi ne dopada ne moras ni da komentarises. Prosto i jednostavno.
Slazem se sa tobom,achivement poeni su SH*T bre!
Oni su samo za no lifer-e.

kreator_
2.3.2009, 21:57
Pa da li se tebi WoW svodi na radjenje achivment-a? Meni ne. Uvodjenje Achivment sistema je po meni najveci BULLS..T koji je Blizz implementirao u WoW. Gde je bio achivment u starom Wow-u ili TBC-u. NIGDE jer je sama ideja igre bila dovoljna da drzi paznju milionima ispred ekrana, zato sada kad ovo postaje polako dosadno ( bar meni ) Blizz ubacuje achivment, ne bi li nekako uspeo da sacuva populaciju igraca. To je moje misljenje, a ako se tebi ne dopada ne moras ni da komentarises. Prosto i jednostavno.

Iznosis svoje misljenje javno i ocekujes da ga niko ne komentarise?
Achievment poeni jesu ono sto jedino zadrzava populaciju igraca, jer da nema njih, 90% igraca bi odradilo sav content u prvih dan-dva od dingovanja na 80i, i reklo "gotovo je, bataljujem igru". I ne vidim poentu zasto pljuvati ih, da ni njih nema, ne bi bilo poente igrati ovu igru. Oni razdvajaju hard-core igrace od casual igraca.
To sto je tebi dosadno, ne moras da kukas ostalima. Pricas o tome kako je super ranije bilo odraditi Lady Vashj ili Kael'Thasa ili Illidana, ja ti kazem, odraditi recimo Sarthariona sa 3 zmaja ili Malygosa ispod 6 minuta je isto toliko za*****o koliko i ti raniji bossovi, i isto je bilo potrebno attunmenta.
Svako ko dolazi ovde da kuka kako je igra prelaka i kako je glupo igrati je, je neko ko je verovatno samo odradio sve bosseve, i misli da je presao igru. Ljudi, odradite te bosseve na pravoj tezini (achievmenti naravno), i onda pricajte nam o tome kako je sve lako.

Cernobil
2.3.2009, 23:16
Slazem se sa tobom,achivement poeni su SH*T bre!
Oni su samo za no lifer-e.
A koliko ja znam to je preuzeto iz WAR-a (cak siguran) . Totalno nebitna stvar i u WAR-u i u WoW-u. Realno koga je briga za to. Stvar za zaludjene pacenike koji bi da se zaludjuju jos malo;) pa sto im ne dopustiti da se zaludjuju,dok placaju ,dobro je (za Bliz:)). Nesto slicno ima i u Guild Wars-u. Ljudi su trosili vreme samo da bi dobili neku glupu titulu, tipa 100% otkrivena neka teritorija (budalastine).

strajo
2.3.2009, 23:25
Iznosis svoje misljenje javno i ocekujes da ga niko ne komentarise?
Achievment poeni jesu ono sto jedino zadrzava populaciju igraca, jer da nema njih, 90% igraca bi odradilo sav content u prvih dan-dva od dingovanja na 80i, i reklo "gotovo je, bataljujem igru". I ne vidim poentu zasto pljuvati ih, da ni njih nema, ne bi bilo poente igrati ovu igru. Oni razdvajaju hard-core igrace od casual igraca.
To sto je tebi dosadno, ne moras da kukas ostalima. Pricas o tome kako je super ranije bilo odraditi Lady Vashj ili Kael'Thasa ili Illidana, ja ti kazem, odraditi recimo Sarthariona sa 3 zmaja ili Malygosa ispod 6 minuta je isto toliko za*****o koliko i ti raniji bossovi, i isto je bilo potrebno attunmenta.
Svako ko dolazi ovde da kuka kako je igra prelaka i kako je glupo igrati je, je neko ko je verovatno samo odradio sve bosseve, i misli da je presao igru. Ljudi, odradite te bosseve na pravoj tezini (achievmenti naravno), i onda pricajte nam o tome kako je sve lako.


Pa evo dokaza za achievmente... drzhe tako te shto igraju odavno.


Pojeo si chokoladicu, ae sad pojedi i papir.

zomg
3.3.2009, 3:46
Po meni achievmenti su sasvim ok.Ne kazem da su bullshit,ali nisu ni "strava",ali ipak WoW bi me vise smorio da nema achievmenta...Mislim kad se smaram u WoWu,makar sad imam nesto da radim...

Filix
3.3.2009, 8:33
Po meni achievmenti su sasvim ok.Ne kazem da su bullshit,ali nisu ni "strava",ali ipak WoW bi me vise smorio da nema achievmenta...Mislim kad se smaram u WoWu,makar sad imam nesto da radim...
Kad se smarash u WoW-u,ugasi ga i posveti se pravom zivotu,to ti je moj savet :)

strajo
3.3.2009, 14:19
Po meni achievmenti su sasvim ok.Ne kazem da su bullshit,ali nisu ni "strava",ali ipak WoW bi me vise smorio da nema achievmenta...Mislim kad se smaram u WoWu,makar sad imam nesto da radim...

a shta da radish? da trchish i da idesh od mesta do mesta da explorujesh neki shit? aaa no ty

kreator_
3.3.2009, 16:18
A ti si Strajo cuo samo za Explore achievmente jel??

jocabg011
3.3.2009, 16:21
Pricas o tome kako je super ranije bilo odraditi Lady Vashj ili Kael'Thasa ili Illidana, ja ti kazem, odraditi recimo Sarthariona sa 3 zmaja ili Malygosa ispod 6 minuta je isto toliko za*****o koliko i ti raniji bossovi,

Poenta mog komentara je sledeca,cisto da pojasnim.

Za sve bossove iz WoW-a i TBC-a nisu ti trebali achivment points,jer ih nije imalo smisla uvoditi, jer su bossovi bili teski za kill zbog taktike i jacine. Poenta je da je po meni Blizz zas.o stvar u tome sto je bossove u WotLK-u napravio lakim za kill, i onda posto su to shvatili onda su dosli do ideje " Ajde da ubacimo nesto zakukuljeno da bi ljudi imali volju da ih ubiju jos koji put".

Zasto nisu u startu napravili HARD KILL bossove i za*****i celu pricu sa achivment point-ima. ?

Al nvm, meni WoW polako dosadjuje, sto zbog svih zavrzlama oko tog po meni sra..a oko achivmenta sto zbog malo intuitivnosti Blizz-a.

Jbg to je zivot. Uvek ima neko za i neko protiv, tako da je bolje da batalimo ovu temu.

kreator_
3.3.2009, 16:43
Ali vi se toliko pravdate na stari wow, jeste to bio super period, znam, igrao sam i ja, ali ne moze se ziveti (evo sad ce) 5 godina a da se radi isto, ubacili su achievmente da bi promenili "stil" igre malo. Da ih nisu ubacivali, koja bi poenta bila odraditi Naxxramas sad kada isto to mozes na istoj tezini da odradis na 60.om lvlu u vanili? Ili da dodjes do 80, da ne ulazis u "novi" Naxx vec da pohitas za stari Naxx jer ti je lakse da ga odradis na ovom lvlu. Poenta price je da su ubacivanjem achievmenta, recimo, sprecili to da se igra isti Naxxramas na 60om kao na 80om.

Filix
3.3.2009, 19:53
I shta vi imate od tih achiev poena,mozete ih zabiti sebi u znate vec gde!:n-cc2:...kao shto sam rekao,to je samo za NO-LIFERE,ja imam oko 1600-1700 achiev poena i na rogu i na druidu,al to je sve bilo ono usput,odradish istancu neku,eto achivementa,explore sasvim sluchajno i bla bla...nvm...necu da se raspravljam oko glupih achievementa...:ciao:

Pivalica
3.3.2009, 19:59
hmmm... ne valja kad je casual, ne valja kad je za nolifere...
hmmm... a shto ti ne probash da igrash malo GTA ili tako neshto?

kreator_
3.3.2009, 20:04
Ne pricam sa rougovima, cao!

@Filix: A sta ti imas od cele igre onda? Mislim to je teorija "igram ali boli me uvo, sta ja imam od toga ako ubijem zadnjeg bossa"... Dosta vise s tim sta ja imam od toga. Achievmenti su trenutno jedina poenta igre, ako vas ne zanimaju, ne zanima vas ni igra. Ako vas ne zanima igra, nemojte je igrati i cao zdravo.

Sale013
3.3.2009, 20:37
Ja imam oko 3500 achivment poena i meni je interesantno da ih skupljam.. Normalo je da nikad u zivotu necu uzeti "The Safety Dance" ali one koje mogu, zasto da ne?.. Meni je zanimljivije jurenje achivmenta nego levelovanje iznova.. I ne razumem sto ljudima smetaju ti poeni.. To samo zabelezava sta ste radili ingame da igri da neki veci smisao osim gubljenja vremena.. :)

kreator_
3.3.2009, 20:40
Niko ovde nece nikog prozivati ako ovaj ima 1500 poena a drugi ima recimo kao ti 3500 ili vise. To je samo podatak, kao sto kazes, koji zapisuje sta si odradio u igri. Niko nece meriti e-peen time, ali ako kazete "meni to ne znaci nista" to znaci da vama igra uopste nista ne znaci, jer ne vidim poentu trckaranja uokolo u igri. Da bi nesto postigli, ipak morate odraditi neke stvari koje kada odradite dobijete achievment.

Cernobil
3.3.2009, 22:07
Meni je smisao igre da me zabavi, i to postizem u MMORPG-u igrajuci uglavnom PvP ili PvE. A jurenje achivmenta ima kakvog smisla? Meni licno ne smeta, ni ne obracam paznju na to (niti cu) tj. kao sto je rekao Flix igras i ako otkljucas neki achivment ,OK. A kakve se ovde budalastine pisu to je strasno.... sad su jos i achivmenti postali smisao igre :confused: :boodala:........ jezivo....

PS
ne kazem da ih treba sad izbaciti,sta vise imam pozitivino misljenje o achivmentima (zabeleze sta si uradio sa likom) ,ali sad da zbog njih igram,e to je vec preterivanje....

kreator_
3.3.2009, 22:15
Ljudi, realno, ne pricamo o pasijansu, ako igras, neces igrati da odradis jednom dnevno daily PvP ili da se pozdravis sa drugarom in-game... Ako igras, igras da predjes sto vise, u tome je svrha svake igre. A da bi to uradio, ciljas vise tako sto ces, u ovom slucaju, odraditi sve achievmente (sto je nemoguce, ali ide se na sto vise).

kreator_
3.3.2009, 23:09
Taj achievment je mnogo lak, ali jbg, uvek se nadje neki tard koji ce ti ****ti zivot.
Elem, tebe Strajo bas nesto vole domaci igraci sa Frostmana, bar tolko vidim na RURu :/

strajo
4.3.2009, 0:53
Elem, tebe Strajo bas nesto vole domaci igraci sa Frostmana, bar tolko vidim na RURu :/

kobaja, psy i ta mafija... shto sam im **** pomerao ^.^


smeshni su toliko da to nije ni smeshno, kao: OHOHO I R PLAY WOW I R SEXY, i ti ostali ghetto hobbit fazoni. Mnogo interesantni momci:rofl:
Najjachi je kobaja kad ga isprozivash pa dodje i napishe 2 stranice o njegovim ribama i drugovima i pijankama i kako je pro a svi su nubovi :rofl:

Pivalica
4.3.2009, 1:26
Ne pricam sa rougovima, cao!

uuu, izvini molim te, gospodine 'ja sam rolao drooda i loladina, pa sam mnogo bolji od onih koji imaju rogue-a'...


Achievmenti su trenutno jedina poenta igre, ako vas ne zanimaju, ne zanima vas ni igra.

cao zdravo... pa ako tako gledash igru, onda nije ni chudo shto vam je dosadila...

realno, kolko vas ima fishing i cooking na maxu (ako ga uopshte imate), zato shto ste pravili food (pre wotlka, gde ti generalno ni pola buffova ne terba da bi chistio shta vec ima...), da bi se xtra buffovali... kolko vas ima koji imate gomilu petova zato shto volite da ih skupljate, ili komilu mountova zato shto volite da imate puno njih, a ne zato shto cete dobiti raspali achivment za to...

ffs... ako vec nemate nishta zanimljivo da radite u wow-u, napravite nekog alta pa lvlujte, ako vec ne mozete bez wow-a...
ovako izadjite i radite neshto drugo... spremajte ispite ako imate, otkud znam...
provodite previshe vremena u igri ako vam je sve odjednom postalo dosadno i i nemate nishta da radite...

Letherface
4.3.2009, 1:27
Ako moze neko hitno ko cita ovu temu da udje u wow folder, pa u Data, pa onda u onaj jedini folder sto ima i onda udje u realm listu, da mi kazi ko je je realm lista za retail plz, hitno mi je :) hvala puno.
Posle malo razmisljanja i googlovanja sam nasao :)

zomg
4.3.2009, 2:09
Eeeeee to se zna napamet :D

Znaci pirati su aktivni...:rofl:

kreator_
4.3.2009, 16:29
realno, kolko vas ima fishing i cooking na maxu (ako ga uopshte imate), zato shto ste pravili food (pre wotlka, gde ti generalno ni pola buffova ne terba da bi chistio shta vec ima...), da bi se xtra buffovali... kolko vas ima koji imate gomilu petova zato shto volite da ih skupljate, ili komilu mountova zato shto volite da imate puno njih, a ne zato shto cete dobiti raspali achivment za to...

Lol, ne idem ja samo na mountove da bih dobio taj "raspali" achievment. Ako nisi znao, ako skupis 50 komada, dobijes po meni najlepseg leteceg mounta trenutno. Ti nastavi da hejtujes kao i nekolicina drugih achievmente, ako ti se ne svidjaju, realno, prestani da igras, *****s sve vise i vise a i dalje igras igru.

uuu, izvini molim te, gospodine 'ja sam rolao drooda i loladina, pa sam mnogo bolji od onih koji imaju rogue-a'...

I ja sam imao rating u areni 2500 i rolao sam rouga, ali me je smorio jer je preteska klasa i zato sto me svi rokaju...

@Letherface:
set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com
set patchlist eu.version.worldofwarcraft.com

Sale013
4.3.2009, 17:21
Jedno glupo pitanje...

Da li postoji neki addon kojim se rougovi lakse "lepe" za ledja boss-evima i slicno? :S Kada krene raid na nekog bossa.. Pa tu bljeste AoE efekti, tank voza bossa i okrece ko nenormalan... Prosto je veliko smaranje pratiti i orijentisati se u prostoru... A da ne pominjem out of range i ostalo.... Jel postoji neko brze resenje ili jednostavno to ide vremenom privikavanje? :)

Filix
4.3.2009, 18:06
Jedno glupo pitanje...

Da li postoji neki addon kojim se rougovi lakse "lepe" za ledja boss-evima i slicno? :S Kada krene raid na nekog bossa.. Pa tu bljeste AoE efekti, tank voza bossa i okrece ko nenormalan... Prosto je veliko smaranje pratiti i orijentisati se u prostoru... A da ne pominjem out of range i ostalo.... Jel postoji neko brze resenje ili jednostavno to ide vremenom privikavanje? :)
Ovo drugo,morash se privikavati :dedica:

Pivalica
4.3.2009, 18:36
kreator, jesi li ti glup ili shta?! ne razumem...
kakav ti je to stav 'ako ti se ne svidjaju achivmenti, prestani da igrash...'
to shto se tebi igra svela samo na to da radish achivmente, to je tvoj problem...
ja uopshte ne hejtujem achivmente, nego jednostavno kazem da oni NISU jedini razlog zbog kojih neko treba da igra igru...
a ako si ti doshao dotle da je tebi to jedini razlog, onda bi ti trebalo da razmislish o prestanku igre...


Sale, da bi izbegao situaciju da si oor, skini Target Range addon, a da budesh bossu na ledjima... morash da se krecesh stalno, tj da pratish tanka kako se on krece, pa se shodno tome i ti mrdash... nema druge... osim ako nisi ShS...onda samo stepujesh i miran si :)

kreator_
4.3.2009, 18:45
kreator, jesi li ti glup ili shta?! ne razumem...
kakav ti je to stav 'ako ti se ne svidjaju achivmenti, prestani da igrash...'
to shto se tebi igra svela samo na to da radish achivmente, to je tvoj problem...
ja uopshte ne hejtujem achivmente, nego jednostavno kazem da oni NISU jedini razlog zbog kojih neko treba da igra igru...
a ako si ti doshao dotle da je tebi to jedini razlog, onda bi ti trebalo da razmislish o prestanku igre...

Prestao sam da igram, i to sam napisao.
I ne, ja ne mislim da su achievmenti jedini smisao igre, ali oni sve nasta je sad igra spala. Ti sve sto radis, dobices achievment, ne treba ih juriti (naravno to je samo za hard-core igrace).
Ali ako ti neces ni da cujes za njih, da se tako izrazim, sta ti drugo preostaje u igri? Da trckaras okolo po glavnom gradu i inspectujes likove? To je prilicno dosadno imo a i gubljenje vremena i novca presvega. Ako hoces nesto da postignes u ovoj igri i da se pohvalis da si presao nesto, to moras preko achievmenta, jer su oni nezaobilazni.

Miki-Car
4.3.2009, 18:51
Chill..

Elem, evo mene u TBC danima, jel mi leeeepa :D:D:D:D

27590

Pivalica
4.3.2009, 19:03
ja opet kazem... ja nigde nisam rekao da necu ni da chujem za njih...
jednostavno ne radim stvari da bih dobio achivment, nego dobijam achivment jer sam uradio neshto...
i da nema achivmenta, opet bih uradio to isto... to je ono o chemu pricham...

jer evo ti prost primer... da nema achivmenta, neki ljudi ne bi nikad ni pokushali da odrade 3d... a ja ocu onog raspalog mounta... bash zato shto ga vrlo malo njih ima... jer meni je onda draze to, nego titula koju dobijesh, ili shto eventualno imash josh 10achi poena...

Filix
4.3.2009, 19:54
Chill..

Elem, evo mene u TBC danima, jel mi leeeepa :D:D:D:D

27590
Nashao si nas da zezash,to je fist iz SWP od trasha kolko vidim,sword od bossa iz SSC,nemogu se setiti imena od bosa,uglavnom taj sword mi se nikada u zivotu nije dropovao kad mi je trebao,al nema veze to,rukavice leather iz karazhana ili od magtheridona,jer isto izgledaju,sholderi iz nekog heroika ako sam upravu,i sad mi objasni kakva je to meshavina geara,jel to slika sa nekog privatnog servera ili shta,ajde keve ti linkuj mi celu sliku,ne isechenu ili si to sve radio sad u WotLK-u? :D

Miki-Car
4.3.2009, 21:10
Ma cini ti se

Head - SSC T5 bgear
Neck - SSC
Shoulders - SSC
Weaps - MH SSC (talon of aszhara, valjda ssc slepac), OH SWP (npr sunblade slayer)
Chest - Bloodstained elven Battlevest, tako nesh - akil, ZA
Legs - GL T4 bgear
Hands - GL Leather :kreza: (bio sam u procesu pravljenja HK bfists, batalio)
back - Arathi knights - moroes in kara
feet - warboots of ovbliteration, twalker, SSC
Bracers neke pateticne 16sta, 20 str
trinketi - ssc trash, moroesov sat
Belt - Lion's heart girdle
Gun - Reputacija Honor Hold

Full :kreza:

kreator_
4.3.2009, 21:19
Svaka cast ako si to dobio u "normalno" vreme, posto su se mnogi hvalili gearom koji su pokupili u fail patchu (odnosno zadnjem pred izlazak expanzije)...

Miki-Car
4.3.2009, 21:21
Fail patch?

kreator_
4.3.2009, 22:03
Poslednji patch pre nego sto je izasao WotLK, kada je sve nenormalno nerfovano, od raidova do pvpa, svaki nub je nosio cak i s3/s4 shouldere, likovi koji ranije nisu mogli da prismrde Gruulu su radili BT i dalje da ne nabrajam.

Filix
4.3.2009, 22:14
Slazem se sa Kreatorom,ako si ti to sve imao u TBC-u,svaka ti dala xD
Al ne deluje mi neshto,mislim brate sva neka meshavina,kara,ssc,mh,SWP,heroici,malo mi nelogichno al aj...I plus imash meshavinu geara za tankovanje,kao na primer,taj trinket iz SSC-a,od trasha je za tankove,i taj trinket od moroesa je za tankovanje,taj belt iz heroic rampsa je za tankovanje,al sve u svemu tebi je bitno da je epik jel da xD

Miki-Car
4.3.2009, 22:19
Pa ne primaju u pug-ove ako nisi full epic

:kreza:

Sta mi fali uopste?

kreator_
4.3.2009, 22:34
U WotLKu mozes i zelen da ides u PUG.
U TBCu si mogao plav da radis Karazhan i Gruul.
Gear ti je super za ono vreme, realno, jos samo shoulderi plate dps iz MHa i Cataclysm(koji je za arms) (dobro je da tad nije bilo tog fury talenta, phew....likovi bi furali Cataclysm / Soulcleaver / Torch of the Damned i sabijali) i sibaj mico BT i SWP opusteno i pre patcha.
Jedino se slazem za trinkete, realno mogao si da nabacis onaj od Badgeva sto donosi cini mi se +40 AP, taj trinket je ubistvo, a drugi recimo Battlemaster za crit.

Milolos
5.3.2009, 14:22
Citavsi zadnjih par strana ove teme spazio sam jednu "zgodnu" raspravu o achivment-ima. Bez razmisljanja WoW bi bio pravi da izbor da li da se radie instance bez ili sa achivment-a nema uopste nego da bi se uopste mogli preci svi bossovi u instancama morate da ih radite po taktici kako trenutno u achivmentima stoji. Znaci da sve instance budu teske i da jedino mogu da se zavrse ako ih uradite po achivmentima ( naravno da se izbace neki achivmenti kao sto je da u naxx ne sme niko da pogine itd...). Zato sto je prelako da se rade instance bez achivmenta a time narusavaju lepotu igre. Takodje bih dodao da smanjivanje broj neophodnih tankova u raidovima (cini mi se da sa 1-2 tanka mogu sve 25/10 man raidovi da se urade u zavisnosti u od instance i da ironija bude veca dodata je jos jedna tank klasa a u TBC-u je trebalo 4-5 za 25 man naravno) i izbacivanje CC-a je takodje narusilo samu igru (znam da je ovo uradjeno da bi se ne bi cekalo ispred svakog pack-a ubrza sam put do bossa medjutim bas u tome je isto lezala sama draz igre) i sve se svelo na tank and AoE sto je izuzetno prelako i dosadno.

virtuoz pavle
5.3.2009, 22:28
Igrao sam na Public Test realmu sa paladinom (sad sam 64lvl).
Uveden je DUAL SPEC, tj. mogucnost da se naprave dva speca u isto vreme i da se koriste naizmenichno. (menja se klikom misha, i moze se promeniti samo kad se nekreces i nisu u kombatu etc.).
KOSTA 1000GOLD lol.

meni se ne svidja sto ce kasnije svako moci da radi sve.

Sale013
5.3.2009, 22:39
Koliko sam ja skontao, menjanje buildova se vrsi samo u blizini Lexicon of Power a ne bilo gde out of combat :S... Ili gresim?

kreator_
5.3.2009, 22:39
@Pavle: Evo ti keks.
Sve sam to naveo jos odavno na wow patch temi.


@Sale: mocices bilo gde da menjas.

virtuoz pavle
5.3.2009, 22:47
Koliko sam ja skontao, menjanje buildova se vrsi samo u blizini Lexicon of Power a ne bilo gde out of combat :S... Ili gresim?

gresis.Mozes da promonish spec bilo gde (bar za sada) i traje jedno dobrih 5sec.I izgubish svu manu kad promensih build.

zomg
6.3.2009, 0:48
Ljudi ponovio sam se.:to_care:
Level 80 warlock!:alealeee:
Potpuno mooj... :D



Ne pitajte kako sam ga dobio -.-

Letherface
6.3.2009, 5:26
Hvala Kreator, ali ja se setio...
@zomg.. naravno da su aktivni imas toliko piratskih dobrih server :), ali sad trebam da aktiviram onaj glupi trial acc da mogu kao covek da igram :)

Filix
6.3.2009, 10:49
Ljudi ponovio sam se.:to_care:
Level 80 warlock!:alealeee:
Potpuno mooj... :D



Ne pitajte kako sam ga dobio -.-
Svaka ti dala xD
btw kako si ga dobio xD?

zomg
6.3.2009, 11:59
Hmmm...Dobio ga na giveaway-u na forumu na kome stalno bleyim...Inace,sto je najgore,prilicno sam siguran da je account uhakovan.Ali jbg,znam sve informacije o accountu,osim CD-keya,a email je promenjen na moj :D

Razmisljam da li da stavim amory link...Ma evo vam :rofl:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodfeather&n=Tajjzor

Znam da je gear od TBCa itd,ali i dalje je dobro enchantovan...Ma veceras idem na Malgyosa,pa cemo malo menjamo gear =]
Ustvari ne znam koji PvE gear ima,bio sam samo 1 min na warlocku,zato sto mi komp zabode u WoWu skroz...Tako da...Idem lepo u igraonu DeuS uvece da raidujem =]

Trial account ce dati mnogo manje od "ljudskog igranja".No whispers lol...

Filix
6.3.2009, 13:41
Hmmm...Dobio ga na giveaway-u na forumu na kome stalno bleyim...Inace,sto je najgore,prilicno sam siguran da je account uhakovan.Ali jbg,znam sve informacije o accountu,osim CD-keya,a email je promenjen na moj :D

Razmisljam da li da stavim amory link...Ma evo vam :rofl:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodfeather&n=Tajjzor

Znam da je gear od TBCa itd,ali i dalje je dobro enchantovan...Ma veceras idem na Malgyosa,pa cemo malo menjamo gear =]
Ustvari ne znam koji PvE gear ima,bio sam samo 1 min na warlocku,zato sto mi komp zabode u WoWu skroz...Tako da...Idem lepo u igraonu DeuS uvece da raidujem =]

Trial account ce dati mnogo manje od "ljudskog igranja".No whispers lol...
Al je tebe os*alo znachi ne verujem...btw i mene je - nashao sam kupca za svoj acc,250e u kasi o.O xD :a_bleh:

kreator_
6.3.2009, 15:54
Hmmm...Dobio ga na giveaway-u na forumu na kome stalno bleyim...Inace,sto je najgore,prilicno sam siguran da je account uhakovan.Ali jbg,znam sve informacije o accountu,osim CD-keya,a email je promenjen na moj :D

Razmisljam da li da stavim amory link...Ma evo vam :rofl:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodfeather&n=Tajjzor

Znam da je gear od TBCa itd,ali i dalje je dobro enchantovan...Ma veceras idem na Malgyosa,pa cemo malo menjamo gear =]
Ustvari ne znam koji PvE gear ima,bio sam samo 1 min na warlocku,zato sto mi komp zabode u WoWu skroz...Tako da...Idem lepo u igraonu DeuS uvece da raidujem =]

Trial account ce dati mnogo manje od "ljudskog igranja".No whispers lol...

Lol, ja sam u Deusu blejao u tvojim godinama ko lud, nisam ni izlazio, jos dok je Igor bio gazda i dok je Jelena radila. Zivim tu na 5 min od igraonice.

zomg
6.3.2009, 19:52
Koji trip,i ja zivim na 5 min od igraone...Cek bre u koju si osnovnu isao?
Znam,bio sam i ja tu dok su radili Igor,Jelena itd.....Sad samo ostade Jozza :D

Filix
6.3.2009, 20:10
Ja zivim na 6 minuta od igraone :rofl:

[]D.[].[]v[].[]D.
6.3.2009, 22:04
Ljudi ajde realno mi kazite koliko vredi ovaj moj heroj ??
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Balnazzar&n=Toncy
(http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Balnazzar&n=Toncy)To je heroj od mog starijeg brata, ali smo zajedno igrali na njemu.. U zadnje vreme on i ne igra, ali mi recite za kolko bi moglo ? Pretezno je PVP !:D Ali 85 % za ovog heroja je zasluzan moj brat ! Znaci ne zelim da ga prodajem samo pitam kolko vredi ?:n_klanja:

Kum22
6.3.2009, 22:32
Ti kao survival hunter imaš wai premalo Agi. Wai. Ja na svom hunteru na lvl-u 70 imam 900 Agi. Non buffed. Vidio sam ekipe koja na lvl-u 80 imaju i po 2000 Agi na survival hunterima, što je za baš takve specc huntere jako bitno, tako da ti ta činjenica odma ruši cijenu.

Filix
6.3.2009, 22:38
Hunter ti je dobar brate,100-130 evra maximala :)
Moj ortak prodaje full valorous huntera,5.5k achiev points,ma sve najbolje u wotlku dosad ima,za 150 evra...zato cenim tvog 100-130evra max

Filix
6.3.2009, 22:41
Ti kao survival hunter imaš wai premalo Agi. Wai. Ja na svom hunteru na lvl-u 70 imam 900 Agi. Non buffed. Vidio sam ekipe koja na lvl-u 80 imaju i po 2000 Agi na survival hunterima, što je za baš takve specc huntere jako bitno, tako da ti ta činjenica odma ruši cijenu.
Lik je pitao kolko vredi taj hunter a ne kolko ima agi...-.-

kreator_
6.3.2009, 22:55
Hunter ti je dobar brate,100-130 evra maximala :)
Moj ortak prodaje full valorous huntera,5.5k achiev points,ma sve najbolje u wotlku dosad ima,za 150 evra...zato cenim tvog 100-130evra max

Da, na domacem trzistu gde ti nece dati vise od 100 evra za heroja...
Ja cenim huntarda oko 120 evra za domace trziste, 200-220 za strano.
Nije sve u gearu, mozes ti sad da dobijes mnogo brzo i lako gear, gledam achievment poene, statistiku, profesije, sveukupno. Ne ceni se to po tome "ohh vidi, ima t7.5".


@zomg: isao u Nadezdu Petrovic (bivsi Spanac) kod zadnje stanice 16ice, sad sam 3. Tesle. Inace sam par puta trebao da radim u Deusu, ali tad im nisu trebali radnici, bila je Jeca, Igor, Joca, Slayer, Vlajko, Nightkin, pa jedno vreme cini mi se stariji Salcho... Ko ce to da placa...

zomg
7.3.2009, 0:34
:D Znam de je nadezda...evo sad se vratio iz skolskog Nadezde...bio sam nesto do tamo...kisa mi nije smetala...xexe...
Ipak nisam isao u DeuS...moram jedan dan da odem...da malo igram na warlocku...pre nego sto ga prodam...
Molio bih "procenu cene":
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodfeather&n=Tajjzor

strajo
7.3.2009, 4:44
D.[].[]v[].[]D.;734023']Ljudi ajde realno mi kazite koliko vredi ovaj moj heroj ??
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Balnazzar&n=Toncy
(http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Balnazzar&n=Toncy)To je heroj od mog starijeg brata, ali smo zajedno igrali na njemu.. U zadnje vreme on i ne igra, ali mi recite za kolko bi moglo ? Pretezno je PVP !:D Ali 85 % za ovog heroja je zasluzan moj brat ! Znaci ne zelim da ga prodajem samo pitam kolko vredi ?:n_klanja:

pvp? a ne igrash pvp? huh?

[]D.[].[]v[].[]D.
7.3.2009, 12:08
pvp? a ne igrash pvp? huh?

Igram PvP normalno .. Samo sada u zadnje vreme jurim achv., ali je prijatelj iz 2vs2 pretezno radi PvE sto je meni u zadnje vreme dosadilo . Hvala na preporukama i samo da vam kazem da nikad nisam prodavao heroja pa pitam ! Sve u svemu hvala puno !:n_klanja::tapsh:

E da i jedno glupo pitanje (neznam ni sto ga postavljam uopste ) ja gledam achv. kad mi izadje ono dole da sam obavio neki i tako mi stoji ali neznam na koje dugme se to pali za ponovno gledanje ??? Znam da ce te sada da kazete pa kako radis onda , verujte mi stvarno nisam zapazio jednostavno sam tako gledao .... :D ?

kreator_
7.3.2009, 12:23
Na "Y" ti se prikazuje prozor sa achievmentima, ako si ga skoro odradio, samo pogledaj prvu opciju gore "summary", tu ti se prikazuje 5 poslednjih obavljenih achievmenta.

strajo
7.3.2009, 14:22
D.[].[]v[].[]D.;734376']Igram PvP normalno .. Samo sada u zadnje vreme jurim achv., ali je prijatelj iz 2vs2 pretezno radi PvE sto je meni u zadnje vreme dosadilo . Hvala na preporukama i samo da vam kazem da nikad nisam prodavao heroja pa pitam ! Sve u svemu hvala puno !:n_klanja::tapsh:

E da i jedno glupo pitanje (neznam ni sto ga postavljam uopste ) ja gledam achv. kad mi izadje ono dole da sam obavio neki i tako mi stoji ali neznam na koje dugme se to pali za ponovno gledanje ??? Znam da ce te sada da kazete pa kako radis onda , verujte mi stvarno nisam zapazio jednostavno sam tako gledao .... :D ?


1400 rated tim sa 21-14 bez pvp opreme sa 7k HKova... wat?


chisto sumnjam da cesh mnogo para dobiti jer je hunter (ima ih mnogo) a takav gear je vrlo lako dostupan ovih dana

kreator_
7.3.2009, 14:44
Vecina pve geara je lako dostupna ovih dana...

strajo
7.3.2009, 18:03
pa ajde i za casuala bash i nije. Ja sam totalno postao casual... od***** guildove i ta *****a iako svaki dan dobijem po 2,3 whispera za guild jer caster shamana treba ko hleba.

Ajde sad ti nadji 24 non-retarda koji ti nece pobiti pola raida na Thadiusu, Iceblockovati sebe i josh 15 ljudi na KTu, koji ce uspeti da odigraju i da zapamte ***** 1-2-3-4-3-2-1-2 kod Heigana, koji ce uspeti da MCuju glupe adove, koji ce uspeti da predju od jednog do drugog konjanika kad imaju 4 debuffa, koji nece puknuti disease u sred raida i pobiti nas pola....

kreator_
7.3.2009, 18:12
Znam, jos se secam tvoje recenice in-game "PUG je keva" kad sam te pitao za gild kad sam dosao na Frostmane.

Realno, komotno mozes da nadjes bar 15 ljudi koji ce dovoljno dobro da odigraju i Safety Dancing i znace da razlikuju + od -, i znace sta da rade kod KTa itd, i to ti je dovoljno, dok ostali tardovi zaginu, skinucete bossu bar 40% healtha.
Bas je jedna cinjenica me naterala da prestanem jedno vreme sa 25-man raidovima, buvalno smo 5 puta ginuli na Heiganu jer ne znaju da trce. U redu je sve to, i ja sam prvi put zaginuo na njemu kad sam ga radio jer nisam znao kuda se krece zid, ali kad oni posle toliko puta opet ginu, ili nam to namerno rade (ne vidim poentu, samo sebi nabijaju repair bill) ili su stvarno piglu. Zao mi je sto necu odigrati ovaj novi Ulduar, ali ne zelim da se opet bahcem sa istim ljudima i istim tardovima..

zomg
7.3.2009, 20:48
"PUG je keva"
xaxa...dobra fora....
nego odo ja u DeuS,da igram na Warlocku,pa cu vam reci kakav je kad se vratim =]


EDIT: Evo vratio se,i gle "BUG",u DeuSu nema WOTLK.
PHAIL

Ceylon
8.3.2009, 2:00
Pozdrav svima , imam huntera 80 lv na Maghteridonu ( horda) i paladina 70 Aszune (aliansa) , ima li neki nas guild na makteridonu ili aszuneu , ako ima neka se jave , trazim raid guild.

zomg
8.3.2009, 2:36
Da,evo ja na Maggy-ju.a guild se zove "Ensindia".:rofl:

kreator_
8.3.2009, 13:06
http://wowjutsu.com/eu/magtheridon/

strajo
8.3.2009, 14:52
shta vam je vishe Maghteridon interesantan? U alijansi ne mozhesh naci grupu da odesh do coshka a u ako si horda nema nikoga za ubiti... nema WGa nema outdoor PvPa... :(

zomg
8.3.2009, 15:09
Eee ljudi,napisao sam kompilaciju
smesnih emote usage-a.
Mrzi me da prevodim na srpski,tako da evo vam u orginalu =]
--------------------------------------------------------------------------
1. When killing gnomes,always make sure to /pat and /cry
2. When you in a raid,and you wipe on 1% hp of a boss,people can sense how you feel sorry,because you just /yay or /lol 'd
3. When youre a rogue,and dueling,make sure you make an epic macro when going out of stealth and ambushing,cheap shotting etc.Like: /boo , I`m a ManBearPig!
4. FYI /bark in bear-form is pure win =]
5. Doing /sexy to an undead female is like charity
6. When doing occasional LEEROYs, don't forget to /sorry ...or /chicken
7. Go to Blackrock mountain.Go in,and go to the " big chain". Do a /goodbye or /sorry ,and...well you know whats next =] .If you were in a grp goin to BRD or UBRS or LBRS,watch them get mad like hell,and laugh =]
8. If you are a Tauren,and they blame you for wiping...Just do /moo .It works with other classes also,but it works with taurens the best
9. Gnomes that do /roar are EPIC.
10. You can haz free /poke on MT (lol out of ideas)
11. How to get out of trouble,when they start fu**ing you because you were AFK too long "because of bathroom".You just need to say: Well /sorry,i haz diarea.
12. Everyone loves to /slap the guy,because of who you just wiped
13.When It's your fault that the group wiped just say: /lol /slap .Followed by: I told my cat not to pull to much while raiding.That usually gets you out of trouble.
14. People do /wtf? ,when they see MT doin /OOM
15.Every hot Belf girl likes a big-musceled undead when he /flex 's
16. Every wipe needs a /violin
--------------------------------------------------------------------------
1. When they want you to pull...a /shy always helps =]
2. Its alyways good to try "going down" in instances,and doing /helpme
3. When they say: DID YOU PULL?,you just do /scratch or /nosepick
4. When you're making a raiding video,don't forget to tell all the "raid members" to /pray before the last boss =]
5. FYI /flirt with bosses doesen't lower their health...
6. When they fear you,do a /BRB
7.Also,when doing "Going Down" in instances,don't forget to /followme
8. A tank that /BRB 's in the middle of the last boss will get famous =]
9. When your healer is /OOM ,you just /liedown .Your gonna /liedown one way or another
10. When atacking a player thats 10+ levels higher than you...Do a /charge and /fart
--------------------------------------------------------------------------Znaci ovo sam ja napisao za sajt MMOWNED,tamo sam ja SalfauroS.
A da likovi tamo ne bi pomislili da sam ono kopirao odavde:
I`m SalfauroS at MMOWNED.
E pa sta mislite =]

kreator_
8.3.2009, 15:30
shta vam je vishe Maghteridon interesantan? U alijansi ne mozhesh naci grupu da odesh do coshka a u ako si horda nema nikoga za ubiti... nema WGa nema outdoor PvPa... :(

Taj Maghteridon na alijansinoj strani je tuga, koliko su dobar gild imali u TBCu (Failure) toliko se sada raspada server. Tek pre mozda nedelju dana je pao prvi Malygos kill sa Alijansine strane...

zomg
9.3.2009, 19:08
Ajoj...svi prestaju da igraju...umro nam kutak :(
Ajmo ljudiii...nema Pavleta da trolluje...makar zbog toga dodjite :D

drashkos
10.3.2009, 16:17
Da li je kutak mrtav ili ne, svejedno zelim da vas pitam da li neko ima predlog u kojoj spec da levelujem warriora 41 lvl? Posto nemam WotLK max mi je 70, tako da sam mislio da ga do 60 igram kao arms a posle predjem na fury zbog titan's grip...ili odmah fury?
P.S.: Takodje koji spec za maga 70 lvl sa kojim bih isao u pre-TBC raidove i instance uglavnom? Do sada sam igrao kao frost, posebno podeseni talenti za AoE grind, blizzard FTW!

strajo
10.3.2009, 18:08
fury uvek od 10-80 zbog mnogo veceg dmga a i zbog bloodthirsta, a shto se tiche maga nekako je fire uvek bio top raidspec !

drashkos
10.3.2009, 19:29
Pa do sada sam ionako warra terao na fury, samo proveravam. A sto se tice maga, samo udaram Frost Nova + Blizzard = Fool control, to je ono sto se u grupama i trazi, jedino protiv bossova koristim ostale magije (kojih i dalje nema mnogo).

virtuoz pavle
10.3.2009, 22:38
Bio sam u Uludaru (ili mozda je bolje reci "u-LUDARU" lol)!BAs je cool! Moze se ubiti prvi boss sa samo 6ljudi.(sto sam i uradio)
Stvarno je super voziti one tenkove i druge siege sprave.U "Herioc" modu u tenk mogu da sednu do 3 igracha (u normal samo 2).Jedan vozi, drugi i treci pucaju bochnim topvima.Choperi su brzi, mogu da izbace ulje na bossa (koji je inache TENK :D) i tako ga privremeno onesposbe.Kao djulad mogu da posluze i igrachi.Mogu da STUNuju bossa (lol ne vidim bas kako je to moguce, ali ok...)..valjda mu zapushe oruzije.Znam da je jedan tip poginuo kad je udario u metalnog bossa.:boxing:
dalje nisam vishe mogao da igram, mrzelo me je...

BTW! Video sam night elfa kako leti ka Uludaru sa mountom Headless Horsmana! Otkad on moze da leti?

kreator_
10.3.2009, 22:57
Da li je kutak mrtav ili ne, svejedno zelim da vas pitam da li neko ima predlog u kojoj spec da levelujem warriora 41 lvl? Posto nemam WotLK max mi je 70, tako da sam mislio da ga do 60 igram kao arms a posle predjem na fury zbog titan's grip...ili odmah fury?
P.S.: Takodje koji spec za maga 70 lvl sa kojim bih isao u pre-TBC raidove i instance uglavnom? Do sada sam igrao kao frost, posebno podeseni talenti za AoE grind, blizzard FTW!

Frost da kad lvlujes i za pvp, odnosno mozes i pure arcane za pvp.
Za pve mozes pure fire ili arcane-fire.

[]D.[].[]v[].[]D.
11.3.2009, 1:18
A joj pavle :boodala: pa ako te vec zanima zasto leti sto nisi procitao malo o njemu ... Mount moze da leti isto .. :D http://www.wowhead.com/?spell=48025#.

Miki-Car
11.3.2009, 21:02
Novi pala :D

kreator_
11.3.2009, 21:53
Svi rollajte DK i paladine i ovo ima da se pretvori u World of Deathpaladins...

virtuoz pavle
12.3.2009, 22:21
Svi rollajte DK i paladine i ovo ima da se pretvori u World of Deathpaladins...

ja sam kupio heirloom shoulders pa rollam warriora lol:dzavo:, a paladina sam doterao do 70:dzavo:lvl!

da li se zna kad ce tacno da izadje novi patch?

kreator_
12.3.2009, 22:23
Samo nemoj da ih hvalis kako su dobri molim te...
Ja sam inace igrao warriora pre 3 godine jos u vanili (prvi heroj s kojim sam ikad igrao) a paladina sam krenuo pre mozda 2 godine prvi put.

Sale013
12.3.2009, 22:48
Sta mislite, kolike su sanse da okupimo dovoljan broj nasih ljudi i da oformimo jedan ozbiljan raid guild?...
Ja bi bio najsrecniji ako bi ljudi dosli na moj server :).. Mada znam da se ljudi tesko odlucuju na ovakve korake...

virtuoz pavle
12.3.2009, 23:07
Samo nemoj da ih hvalis kako su dobri molim te...
Ja sam inace igrao warriora pre 3 godine jos u vanili (prvi heroj s kojim sam ikad igrao) a paladina sam krenuo pre mozda 2 godine prvi put.

nisu losi, ali nisu ni dobri kao paladini...nerveira me rage, moras da udarish 2 puta (obichni udarci) da bi izveo heroic attack...

RUSuper
12.3.2009, 23:21
Pojma ti Pavle nemas o zivotu...a pogotovu o oneme o cemu pricas...

kreator_
12.3.2009, 23:49
nisu losi, ali nisu ni dobri kao paladini...nerveira me rage, moras da udarish 2 puta (obichni udarci) da bi izveo heroic attack...

Lol, da kad si lowbie, na max-lvlu se skoro i ne koristi heroic strike, kao fury cini mi se da ne mozes, a kao arms rokas Mortal Strike.

@Sale: pazi, to je izvodljiva ideja, ali previseeeeee truda i znoja ti treba da bi oformio uspesan gild. Da bi gild uspeo potrebni su ti "dedicated" igraci, a kladim se da ce se javiti 80% ljudi sa ove teme koji su vise casual ili manje i koji nisu spremni da ispune sve obaveze (mladez pretezno). Da bi stvorio dobar domaci gild, potrebno je da u njemu imas nekog s kim vec dosta dugo igras ILI koga znas i znas da te nece izjebati. Neces naci nekog ovde takvog, veruj mi. Koliko god budes imao odobravanja ovde i mozda prijava, garantujem da se ti ljudi nece ni potruditi ni pojaviti kada bude trebalo, ne verujem da ce cak i izdvojiti 20e za transfer na server koji bi se gild oformio. Ovih ideja je vec bilo, wow se igra od 2004. godine, ja sam jedno vreme tamo 2006. bio jaci rank jednog starog gilda sa Ahn'Qiraj "Banda Pijanih Balkanaca" i gild je svrstavao dosta dobre clanove sve dok vecina nije presla na Frostmane. Evo prosle godine je jedan covek zvan Stevan Mitrovic aka Silencer, glavni admin Wow-serbia foruma i nadaleko poznat igrac pokrenuo ovakvu zamisao sa idejom da stvori srpski gild u kom ce biti 25 igraca max, i u kom ce se svi uvek pojaviti u raid. On je sve njih sve zvao, cak su neki sa tadasnjeg Ravencresta hteli da se transferuju na Frostmane da bi se gild oformio. Ali na kraju nije uspelo, nije uspeo da nadje dovoljno "dedicated" igraca da bi ostvario to, iako je poznat i wow je igrao od bete Vanile kada je izasla.
Kazem ti, to je mukotrpan posao, pod uslovom da hoces da oformis uspesan raiding guild, ukoliko hoces casual, to mozes naci na svakom serveru. Ja nemam nista protiv, mozda za leto ponovo krenem da igram, i stvarno bih voleo da ucestvujem u ovom projektu, ali trebace ti debela veza i debela pomoc kako bi ovo ostvario.
Treba i vremena naravno, da se sve isplanira i pazljivo osmisli.

Evo recimo topica bas tog Silencera, on je inace iz Smedereva i izcimao sa do KGB igraonice u Beogradu samo da bi se nasao sa par ljudi sa drugog foruma koji su hard-core igraci i kako bi se slozili u nekim stvarima.
http://forum.wow-serbia.com/content/forum-wow-srpske-komune/2016/serbian-guild/
Cak sam i ja planirao da udjem u taj gild, ali po konkurenciji, mozda bih uspeo da udjem u Beta tim gilda (videcete pri dnu post mog alta).

strajo
13.3.2009, 14:10
Sta mislite, kolike su sanse da okupimo dovoljan broj nasih ljudi i da oformimo jedan ozbiljan raid guild?...
Ja bi bio najsrecniji ako bi ljudi dosli na moj server :).. Mada znam da se ljudi tesko odlucuju na ovakve korake...

ne jer cesh biti primoram da uzmesh skoro svakoga ko se apply, i koliko god imao ti dobre volje uvek ce biti retarda shto ne znaju da prdnu a da se ne u*****ju

EDIT:


Thunderstorm is now useable while stunned.
Lava Flows now Iincreases the critical strike damage bonus of your Lava Burst spell by an additional 6/12/24%, and when your Flame Shock is dispelled your spell casting speed is increased by 10/20/30% for 6 sec.
Lightning Overload changed from 5 to 3 ranks, now Gives your Lightning Bolt and Chain Lightning spells a 7/14/20% (Up from 4/8/12/16/20%) chance to cast a second, similar spell on the same target at no additional cost that causes half damage and no threat.
Elemental Mastery has been changed to - When activated, your next Lightning Bolt, Chain Lightning or Lava Burst spell becomes an instant cast spell. In addition, your Fire, Frost, and Nature damage spells a 20% increased critical strike chance for 15 sec. Elemental Mastery shares a cooldown with Nature's Swiftness. Instant, 3 min cooldown
Storm, Earth, and Fire changed toReduces the cooldown of your Chain Lightning spell by .75 sec (on all ranks, down from 0.75/1/2.5sec), your Earthbind Totem also has a 33/66/100% chance to root targets for 5 sec when cast and the periodic damage done by your Flame Shock is increased by 20%.
Elemental Reach now also increases the range of your Flame Shock by 7/15 yards.
WAZZAP

Irondacha
13.3.2009, 19:11
Evo , moj pally upravo migrirao na magtheridon , dosta sam se patio na terenasu :kreza: .

kreator_
13.3.2009, 20:40
Ako si Ally =>FIAL!
Ako si horde =>FIAL again!

Irondacha
13.3.2009, 20:56
Ako si Ally =>FIAL!
Ako si horde =>FIAL again!
Ally,znam ima nas tipa 50 nas serveru ali zato sam i dosao , reinforcements:)

kreator_
13.3.2009, 22:42
Mora bar pola drugog servera da se prebaci na Maggy da bi se ikako izjednacilo horda:alijansa. Ti si iskoristio free migration bzvz imo...

strajo
14.3.2009, 2:47
konachno uzeh danas budjavi t7 head lol. Vazda dropuje a uvek se nadje neki huntard pa ga pokupi.

Miki-Car
14.3.2009, 3:15
Koji? :D

virtuoz pavle
14.3.2009, 20:18
Prince Kael'thas Sunstrider's Gold Coin
Binds when picked upUse: Throw this coin back into the Dalaran fountain. (http://www.wowhead.com/?spell=59125)
"That young apprentice Jaina is quite attractive for a human. I hope she recognizes my elegance and power."

Lady Jaina Proudmoore's Gold Coin
Binds when picked up
Use: Throw this coin back into the Dalaran fountain. (http://www.wowhead.com/?spell=59125)
"Arthas, my love, please come back to me."

Kel'Thuzad's Gold Coin
Binds when picked upUse: Throw this coin back into the Dalaran fountain. (http://www.wowhead.com/?spell=59125)
"Sometimes... I wish someone would come along and just give me a big, long hug."

Miki-Car
14.3.2009, 21:49
A otkad su Kael I Jaina u semi?

virtuoz pavle
14.3.2009, 21:52
A otkad su Kael I Jaina u semi?


Kael'Thas-> Jaina -> Arthas -> Kel'Thuzad :rofl:

Miki-Car
14.3.2009, 21:57
A?

ggg

drashkos
14.3.2009, 22:25
Pogledaj na YouTube "Azerothian Super Villains", epizodu 6, mada ti preporucujem da ides redom, upisaces se od smeha, bukvalno :rofl: Videces semu izmedju Jaine i Kael'Thasa...Mada je Jaina sa Trallom u "semi"... vise o tome na http://www.loregy.com/world-of-warcraft/thrall-jaina/

Miki-Car
14.3.2009, 23:28
E ljudi koji je ono boss sto lici na glavnog bossa iz doom-a :kreza:

BTW, Villainsi su EPIC

Ivan452
14.3.2009, 23:55
ej. jedno pitanje za vas. Kako se zovu oni mali nosati zeleni iz Booty Bay-a?
Sto trguju i sa alijansom i sa hordom?

Miki-Car
14.3.2009, 23:58
Goblini :D

virtuoz pavle
15.3.2009, 0:41
nije mi jasnan taj goblin u booty bay-u.On moze da ti da razne mountove i zezalice kao i epic oruzije, ako ukucashtachan kod.Kako dobijas kod??

btw: da li je izasao 3.1patch za evropu?

Miki-Car
15.3.2009, 0:54
Pa greb-greb tradingcards...

kreator_
15.3.2009, 1:17
http://rapidshare.com/users/GCVTBA

virtuoz pavle
15.3.2009, 12:03
Pa greb-greb tradingcards...

igra na srecu? lol ili ja to nisam ukapirao?

kreator_
15.3.2009, 12:19
lol, to su ti rare kartice kao gamecardovi greb-greb koje kostaju boga oca.

virtuoz pavle
15.3.2009, 12:31
lol, to su ti rare kartice kao gamecardovi greb-greb koje kostaju boga oca.


http://www.wowwiki.com/World_of_Warcraft_Trading_Card_Game

ima li to kod nas da se kupi?

Cyb0rg
15.3.2009, 13:02
http://www.wowwiki.com/World_of_Warcraft_Trading_Card_Game

ima li to kod nas da se kupi?
Ima,u White dragonu potrazi preko googla:D

Supreme.50
15.3.2009, 16:22
Ovih ideja je vec bilo, wow se igra od 2004. godine, ja sam jedno vreme tamo 2006. bio jaci rank jednog starog gilda sa Ahn'Qiraj "Banda Pijanih Balkanaca" i gild je svrstavao dosta dobre clanove sve dok vecina nije presla na Frostmane.

Bio sam i ja u ovom guildu ali daleko pre 2006... mozda prva cetvrtina 2005, bas kada je AQ dosao sa istoimenim patchom...guild je tada bio dobar...pomagali smo se itd...bilo je dobrih ljudi ali kad je sacica nas normalnih dingovalo 60 izasli smo iz guilda i u njemu su ostali retardi tipa klinci 95 godiste and under, ili secam se dva brata idiota obojca troll huntardi lvl 14-15 Mojo i Pojo salecu po orgrimmaru za gold...znaci onaj najgori soc...guild je onda dumro kad je dosao tBC da bi se vratio posle jedno 6 meseci obnovljen sa jos vise retarda i dece :cool:. Moram da priznam da je bilo i par dobrih ljudi, ne nesto dobrih playera niti hardcore, ali su barem bili stariji i znali da igraju igricu da bi se zabavili...i mogao si da chatujes sa njima ko covek. Cak je jedno vreme postojala sprdnja na serveru da treba da se napravi addon koji automatski ignoruje sve iz guilde Banda Pijanih Balkanaca :cool:...to govori dovoljno koliko je gulid bio dobar :kreza:.

A ti sto su otisli na Frostmane uopste nisu bili u bandi...barem 90% njih nije bilo u bandi. Znam i na koje ljude mislis, bilo je bas dosta ljudi koji su bili u Zerg-u i kasnije u Revival-u, Extreme Pain-u itd...oko 20 njih je transferovalo, vecina je bila sa novog beograda ali bilo je i 2 lika iz obrenovca (Toxinus i Xad), Hrvatske (Extaza, Dabar, Gray itd.), ali kako si ti rekao cinilo se da je guild bio pro pa da je pola guilda transferovalo na frost pa se guild raspao...max 5 ljudi koji su bili u bandi je otislo na frostmane a izmedju bande i transfera proslo je jedno godinu dana menjanja guildi: Zerg, Never Give Up, Innominatus, Innisfallen, Extreme Pain, Insomnia, Revival, neki su cak bili i u Kill Loot Repeat-u... a ti si mogao samo da sanjas o ovim guildama...

Od srpskih guildi nece nista biti zato sto smo takav glupi narod da ne mozemo nista slozno zajedno da uradimo...naravno da ima izuzetaka ali taj broj ne dolazi do neke cifre od 35-40 igraca u wowu koji su potrebni za neki normalni hardcore guild (predpostavljam da to hoce izvesni poznati igrac, nece valjda da cisti BRD sa weird setupom ceo zivot kao pavle...). Jednostavno nema dovoljno srba koji igraju wow da bi se ovo napravilo...van Nemackih, Spanskih, Ruskih itd. servera, samo Svedjani i Cesi-Slovaci mogu da naprave njihov nacionalni guild, ovi ostali tesko

Miki-Car
15.3.2009, 17:59
Sta mislite o Blizzu, da li su prodane duse? I da li se zivi od rispekta ili od para :)

virtuoz pavle
15.3.2009, 18:25
da li sa US accounta mogu da RECUIT a FRIEND (tj. da moj ujak to uradi)....da pozove mene (ja da kup[im original vanila WoW), a ja da prihvatim i tako on (tj. ja LOL) dobije 30dana besplatno.I onda bih mogao da nastavim da igram sa palaidnom.
zurim pa je pola ovoga gramatichki neisptravno

virtuoz pavle
15.3.2009, 21:00
Sta mislite o Blizzu, da li su prodane duse? I da li se zivi od rispekta ili od para :)

meni ne bi smetalo da prodam dusu za 1month wowa:( lol

Al3k5an9ar
15.3.2009, 21:47
meni ne bi smetalo da prodam dusu za 1month wowa:( lol
Tuzno...

@RuSuper
U potpunosti se slažem, imali smo mi na Aerie Peaku srpski guild "Serbian Knights" koji je bio sasvim ok dok nisu počeli da ulaze klinci i noobovi, primali smo naravno sve ljude sa Balkana ali cim su pojedini uzeli 70(govorim o TBC vremenu naravno) i videli da nemamo dovoljno igraca zeljnih da rade raidove polovina je otisla i GM je otisao na sylvanas i sad je tamo radi end - game raidove. Nisam siguran da li radi sad ali je u vreme TBC- a radio redovno BT i ostalo čak je trebao u FBM da ode ali nešto ga je omelo, i u guildu ostali samo klinci Pavletovog mentaliteta.

I to mene ništa ne bi ticalo jer sam pvp igrač i wait time za BG je uvek bio <1 min i meni bilo super dok nije dosao wotlk i farmovanje markica je postalo pointless pa BG-ovi zvrje prazni...

drashkos
16.3.2009, 0:20
Da li i vi imate problema sa brzinom skidanja 3.1 patcha? Iako mi je kablovski brzine od 1 mb/s sto je efektivno oko 110 kb/s download, jedva skida brzinom od 10-15 kb/s... :( Nije da mi smeta a i ne ocekujem da 3.1 uskoro proradi jer ce mu trebati jos barem nekoliko nedelja I think, previse je to novog materijala da se odmah objavi nakon samo par meseci testiranja na PTR serverima, ali kad vec skida u pozadini voleo bih da to moze makar malo brze...

Milolos
16.3.2009, 1:43
Da li i dalje se pravi taj srpski guild na Frostmane, igram WoW vec dve godine na Hellfire realmu, trenutno ocistio sam sve pa mi je malo dosadno :), zanima me da li se i dalje sprovodi ta ideja da WoW konacno dobije jedan ozbiljan srpski guild ili je to jos jedan u nizu neuspelih pokusaja?

kreator_
16.3.2009, 14:29
Ma otkazano je to jos odavno, video Silencer da nema leba od toga. Imas i dalje u alijansi resolution gild, ali ne bih ti preporucio da se trudis da ulazis jer iako imaju starijih clanova, svi su nesto utripovani da su najbolji a retardi su ustvari.

Serbiansword
16.3.2009, 19:38
Poštujem ideju o srpskim gildovima, ali to što je poštujem ne znači da je razumem, čak šta više, apsolutno je neshvatljivo zašto ćeš igrati MMORPG igru koju igraju svi narodi ovog sveta samo da bi se otuđio od svih njih i igrao sa svojima?
Lepo je to kad napraviš jednonacionalni gild, znam jer sam bio GM gilda "Balkan Legion" (mada nije bio jednonacionalni, primali smo sve balkanske igrače) na Dragonmaw-u.
Ali onda sam skapirao da na taj način ograničavaš svoj doživljaj u igri i uopšte u druženju sa drugim igračima. Ovo je moje lično mišljenje, i jednostavno ja sam uvek za to da svaki gild treba da ima što više raznolikosti (nacionalnost, pol, godine, vera...).
Ipak je MMORPG univerzalan, a ako hoćete da se organizujete u lokalna plemena uvek možete da napravite nalog na seljobuku, ups, pardon, facebook-u i sličnim kič aplikacijama.

Irondacha
17.3.2009, 9:53
Kad smo vec kod gildova , da li neko zna sta se desava sa ensidijom?
Ja sam cuo neke glasine da su nezvanicno disbandovani , ali da samo drze gild i dalje da bi izbegli community dramu , ali i dalje raiduju (potvrdjeno od strane Ensidijinog clana na wow forumu) .
Sajt im je isti kao i ranije , i dalje "status quo " kako kazu , a objasnjenje je da nemaju o cemu da pisu dok ne dodje ulduar.

stefanm93
17.3.2009, 22:12
kako vam se cini ovaj pure dps builde
http://www.wowhead.com/?talent=jfVMqh0IsbRxzAoG0x0hZfM

virtuoz pavle
17.3.2009, 22:24
kako vam se cini ovaj pure dps builde
http://www.wowhead.com/?talent=jfVMqh0IsbRxzAoG0x0hZfM

meni izgleda cool!

stefanm93
17.3.2009, 22:52
Pavle,ajde molim te cuti,pametniji si !
kada neko trazi savet onda se to ocekuje od svih ostalih a ne od tebe !

virtuoz pavle
17.3.2009, 23:03
Pavle,ajde molim te cuti,pametniji si !
kada neko trazi savet onda se to ocekuje od svih ostalih a ne od tebe !

nisam ja kriv sto si ti glup pa ne mozes sam da procenish koji spec je dobar a koji ne.

Filix
17.3.2009, 23:31
Ma obojica ste talenti za speccove :aplauz:

zomg
18.3.2009, 2:55
Cini mi se ok build,ali bih negde ubacio Bloodworms :)

virtuoz pavle
18.3.2009, 16:13
sta se desi ako ti mail/posta iz aukcijske kuce stoji vise od 30dana u mailbox-u, da li se brise ili sta?

kreator_
18.3.2009, 16:26
Brise.

+Alkohol
18.3.2009, 16:48
Hocu da pocnem da igram sa Troll hunterom(mozda cu nesto drugo, nije bitno), pa koji realm biste mi preporucili...da ima dobar raid progress ali da nema puno svedjana(najbolje da ih nema uopste ali to je nemoguce) ili da bar ne kennjaju non-stop na svedskom

strajo
18.3.2009, 17:47
kako vam se cini ovaj pure dps builde
http://www.wowhead.com/?talent=jfVMqh0IsbRxzAoG0x0hZfM

shadowfrost rastura blood po DPSu http://www.wowhead.com/?talent=jZG0xxhxbRhoZfMhht0kgcs0co

kreator_
18.3.2009, 18:59
Hocu da pocnem da igram sa Troll hunterom(mozda cu nesto drugo, nije bitno), pa koji realm biste mi preporucili...da ima dobar raid progress ali da nema puno svedjana(najbolje da ih nema uopste ali to je nemoguce) ili da bar ne kennjaju non-stop na svedskom

Ako oces nase, Frostmane ili Sylvanas, your choice, mada iskreno ja biram Sylvanas, igrao sam na njemu i hordu i alijansu a na Fmanu samo alijansu i nekako mi je bolji i manje retarda ima (mada ima ih uvek i svuda). Mada ima i drugih dobrih servera naravno. Ne znam mozda Haomurush ili Dragonmaw, mada prva dva su u vrhu obicno.

Ceylon
19.3.2009, 3:55
Imam jedno pomalo bizarno pitanje , naime u wowheadu ili nekom drugom sajtu stoji da se recimo Nerubian Conquerer moze kupiti kod Weapon wendora za 80 golda , ja nikako da nadjem te vendore iako ih na mapi pokazuje trazio ih u sva tri glavna grada horde , u cem je fazon , ili recimo stoji za , dakle stari majstori wowa u cem je fazon ?

Mialim znam da pusku dropa zadnji boss u naxx na normal ali pise i da se kupuje kod vendora to i mnoge druge stvari , sta nisam skonto ?

Filix
19.3.2009, 8:24
Imam jedno pomalo bizarno pitanje , naime u wowheadu ili nekom drugom sajtu stoji da se recimo Nerubian Conquerer moze kupiti kod Weapon wendora za 80 golda , ja nikako da nadjem te vendore iako ih na mapi pokazuje trazio ih u sva tri glavna grada horde , u cem je fazon , ili recimo stoji za , dakle stari majstori wowa u cem je fazon ?

Mialim znam da pusku dropa zadnji boss u naxx na normal ali pise i da se kupuje kod vendora to i mnoge druge stvari , sta nisam skonto ?
Laze igra =)

Sale013
19.3.2009, 11:33
Imam jedno pomalo bizarno pitanje , naime u wowheadu ili nekom drugom sajtu stoji da se recimo Nerubian Conquerer moze kupiti kod Weapon wendora za 80 golda , ja nikako da nadjem te vendore iako ih na mapi pokazuje trazio ih u sva tri glavna grada horde , u cem je fazon , ili recimo stoji za , dakle stari majstori wowa u cem je fazon ?

Mialim znam da pusku dropa zadnji boss u naxx na normal ali pise i da se kupuje kod vendora to i mnoge druge stvari , sta nisam skonto ?
To je samo na nekim Test relmovima.. Na serverima za igru(ovi nasi normalni) toga nema..

kreator_
19.3.2009, 16:18
Naravno, to je epic drop od bossa i nemoguce je kupiti ga od vendora.

virtuoz pavle
19.3.2009, 21:37
Gde je weapon vendor u Durotaru koji prodaje ovo http://www.wowarmory.com/item-info.xml?i=40704 ?

Irondacha
19.3.2009, 21:39
Prodaje ali za embleme i ne u Durotaru.

virtuoz pavle
19.3.2009, 22:38
ma znam...vec sam ga kupio kod Horde Heroism Vendora u Daralanu.Nego na armoryju pise da se moze naci i kod nekog vendora u Durotaru (vidi onaj link).

[]D.[].[]v[].[]D.
20.3.2009, 0:16
ma znam...vec sam ga kupio kod Horde Heroism Vendora u Daralanu.Nego na armoryju pise da se moze naci i kod nekog vendora u Durotaru (vidi onaj link).

http://www.wowhead.com/?npc=26309#sells:50+1 <---- Mislis na ovo ? :icon_scra

virtuoz pavle
20.3.2009, 15:54
da, ja sam na PUBLIC TEST REALMU i njega trazim ali ga nigde nema.

[]D.[].[]v[].[]D.
20.3.2009, 16:31
da, ja sam na PUBLIC TEST REALMU i njega trazim ali ga nigde nema.

Pa odi ovde (http://www.wowhead.com/?npc=26309#sells:50+1) i gore iznad mape izaberi Durotar , pa vidi gde su oni !
A posto nisi bio sposoban pogledaj ovde :
http://img12.imageshack.us/img12/4984/68137028.th.jpg (http://img12.imageshack.us/my.php?image=68137028.jpg) i izgledaju ovako http://static.wowhead.com/uploads/screenshots/thumb/74288.jpg (http://static.wowhead.com/uploads/screenshots/thumb/74288.jpg)

virtuoz pavle
20.3.2009, 16:39
nema ga

Marsa
20.3.2009, 17:06
nema ga

Plati pa ce ga biti...xD
Verovatno nisu zeleli sve da stave na taj realm...:P

virtuoz pavle
20.3.2009, 21:00
Plati pa ce ga biti...xD
Verovatno nisu zeleli sve da stave na taj realm...:P

ako ga nema na PTR-u nema ga nigde.Bilo bi glup da se stavi takav vendor i da onda svi imaju epic stvari za 100gold.

Sale013
21.3.2009, 1:03
Pa koliko sam ja shvatio postoji na nekim Tournament Test Realm-ovima.. To su totalno razliciti test relmovi od public.. Zasto tamo ima a ovde ne? Ne znam.. Testiraju oruzja za pvp valjda... (posto naravno blizzard ima i tournament relmove gde odmah pravis lvl 80 lika i cela poenta je u arenama)

virtuoz pavle
21.3.2009, 15:03
Kupio sam WoW enGB i WoW Burning Crusade (evropske verzije:to_care::alealeee:)!
zna li neko neki sajt sa kojeg mogu da skinem patcheve brzo (ne P2P nego direktno) i da nema virusa?

HVALA

Irondacha
21.3.2009, 15:04
Da li u Srbiji nije moguce koristiti " Recruit a friend"?
Pokusavao sam da promenim ime zemlje na acc-u ali nije uspelo,verovatno ne moze..:(

kreator_
21.3.2009, 15:14
Kupio sam WoW enGB i WoW Burning Crusade (evropske verzije:to_care::alealeee:)!
zna li neko neki sajt sa kojeg mogu da skinem patcheve brzo (ne P2P nego direktno) i da nema virusa?

HVALA

Pogledaj i druge teme osim ove...
Rekao sam ovo jedno 50 puta:
http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

strajo
21.3.2009, 17:53
omg bre to je na arena tournament realmovima.... -.-

Krilce
21.3.2009, 21:26
Kupio sam WoW enGB i WoW Burning Crusade (evropske verzije:to_care::alealeee:)!
zna li neko neki sajt sa kojeg mogu da skinem patcheve brzo (ne P2P nego direktno) i da nema virusa?

HVALA

Evo ovde: http://browse.files.filefront.com/World%20of%20Warcraft%20Official%20Patches/;1323958;/browsefiles.html

Ne treba ti registracija

zomg
22.3.2009, 1:04
EJ ljudi...Malo sam ne-aktivan ovde u zadnje vreme...
Presao sam na forum www.mmowned.com
Postao sam CONTRIBUTOR,I tamo me mozete kontaktirati,ime mi je SalfauroS.
Dolazim i ovde svaki dan,ali nista novo...
Vidimo se tamo :)

virtuoz pavle
23.3.2009, 12:34
Imam 30lvl rouga na Auchidoun serveru (human, rouge) i 34lvl shamana (tauren) na dunemalu.
Ima li nekoga ko igra na nekom od tih servera?:ciao:

zomg
23.3.2009, 16:33
Mrtva tema :(

Hoggare,nema reklamiranja privatnih servera...Procitaj pravila ;)

kreator_
23.3.2009, 17:39
Mrtva kad sam ja prestao da igram :D

Shvatio sam da wow populaciju na ovom forumi cine:
*3-4 lika koja su prestala da igraju
*4-5 koji i dalje igraju na retail
*90% celokupne populacije teme igraju na piratskim serverima. Pls, zaobidjite temu.

virtuoz pavle
23.3.2009, 18:09
ja sam dogurao shamana i rouga do 34lvl-a, odnosno 30lvl-a za samo dan igranja.Zato mi je gear uzas, ali cilj mi je samo da sto pre dodjem do 70lvl-a.
(nemam WotLK)

Pitam ja u trade chanalu "Is there anyone from Serbia?", a onda mi njih 3 (u razmaku od 2-3sec lol) whisper: "Sta ti treba od srba, pare???"
:rofl:
Takodje mi stize "mozes da mi das 2-3gold" :rofl:

kreator_
23.3.2009, 18:13
Vidi se da si pocetnik. Zato ja i vecina pametnih igraca izbegavaju Srbe jer se uvek poteze isto pitanje "boost / gold / item"...

virtuoz pavle
23.3.2009, 19:53
ne, nego to znachi da sam pogodio kako ce Srbi reagovati :opanachke

kreator_
23.3.2009, 20:12
Whatever you say son...

RUSuper
23.3.2009, 22:53
Vec je bilo u temi ali veoma davno a hteo bih da vam na pomenem sta se desava ako previse igrate wow.(ovo nisam ja nasao.I nisam siguran ko je prvi postovao ovaj video u ovoj temi)
http://www.warcraftmovies.com/stream.php?id=65319&stream=&h=107d23fe48424f0f1257f0e436a9fb00

SemperFi
24.3.2009, 0:45
ehh igrao sam i ja wow u vreme kad si za epic trebo krv da popljujes ovo sad nista nije u redu :dedica: salim se... delimicno al upropastise ga totalno, igro sam pre tbc, ostavljo krv, znoj i suze po MC-u, BWL-u i AQ-u, zatim izadje BC kazem sebi nije fer ovaj trip za gear al nema veze kupim retail unapredim account i poteram, nastavim lepo sa guildom Karazhan pa gruul etc dodje do BT-a i meni super... izadje wotlk za koji (na svoju srecu nisam imao para da kupim) i ja ga samo ispratim sa drugarom... BLAGI UZAS wellfare epix everywhere, gj blizz:tapsh:, morah da prokomentarisem da igra nije vredna truda vise i da je nema smisla igrati jer nece biti razlike izmedju proa i okorelog nooba... na srecu potonjih

Cernobil
24.3.2009, 0:59
jer nece biti razlike izmedju proa i okorelog nooba... na srecu potonjih
Razlika izmedju pro igraca i nooba (low skill igraca) je samo skill ,a ne oprema/vreme provedeno uz igru;) Cak i ako se lakse dobija epic oprema ,kakve veze ima, ako imas vise skilla pobedices (tako je bar u teoriji:) ,praksa zna da zakaze zbog neizbalansiranosti)