PDA

Prikaži potpunu verziju : WOW kutak


Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

TOTTFIROOB
19.12.2008, 20:10
Kod mene na serveru(dragonblight) alijansa je jedno 3 dana za redom killovala sve nase bosseve, pa smo im mi posle nekako uzvratili(fali mi jos samo IF za achievement), ali sada se situacija malo smirila, jer je vecina onih koji su bili za raid uspela da uzme onog mounta, tako da nema vise zelje za time

virtuoz pavle
19.12.2008, 20:17
Kod mene na serveru(dragonblight) alijansa je jedno 3 dana za redom killovala sve nase bosseve, pa smo im mi posle nekako uzvratili(fali mi jos samo IF za achievement), ali sada se situacija malo smirila, jer je vecina onih koji su bili za raid uspela da uzme onog mounta, tako da nema vise zelje za time

Kad su se "nashi hordashi" dogovarali koji grad da brane...neko je rekao da branimo thundebluff zbog mountova...kakvi mounti?
???

RUSuper
19.12.2008, 20:23
Ma kakvi bre mountovi sada mi se opet igra na retailu a nemam zelju za levelovanjem zelim bolje da istrazim Northrend jer sam ga istrazio samo na privatnim serverima.Pa da nema neko heroja za prodaju lvl 70+ O.o

virtuoz pavle
19.12.2008, 20:27
Kako mogu da skupim 200STONE SHARD OF KEEPER pa da kupim heirloom shoulders za paladina? treba mi 200komada...Da li mogu sa Moonripperom (74lvlshamam) da zaradim nekako please odgovorite?Mnogo mi se svidjaju ona oruzija i armor sto se kupuju za "samo" 200 SSOK?
:n_klanja::icon_stud

Rush
19.12.2008, 20:43
Velika RAID grupa (sve alliance) napala je ogrimmar i ubila Thralla.Evo screen shotovi...posle su osvojili i thunderbluff.e jbg nece da se uploaduju jer za JPG maximalno 100KB nije ok!
Zanimljivo.

Ja sam jednom organizovao raid na Stormwind.
Videcu da nadjem neke screenshotove da uploadujem.

Al3k5an9ar
19.12.2008, 20:54
ljudi sta tripujete za onaj film iz dragonblighta? Pa to sam video odaaaaaavno, ne mogu da verujem da niste taj q uradili? sta ste radili ako niste taj?:)
A to za raidove na gradove, ma bio u pug grp i smorio se zbog idiota koji ne mogu da sacekaju da tank dodje nego rushuju na bossa ko budalchine, mada bih voleo da dobijem onog crnog medveda mocno izgleda. Kod mene na serveru Thralla ubili samo kad su isli u raid u 4 ujutro jer je tad bio prazan OG inace nema sanse da pridjemo, kao i oni nama za IF. PVP gear me malo razocarao, mislim izgled je BEDA a malo su precenili onaj plavi gear sa honorom, ~60k za delic je glupost, moram da se otkidam od bg- a za plavi gear da bih imao kakve takve sanse u areni - bullsh1t. Za plavi bi mogli da smanje cene a za epic je sasvim ok da treba da se pomucis malo, ne ko pre za merciless imao ga je svaki Pavle na serveru...

zomg
19.12.2008, 21:22
Kad su se "nashi hordashi" dogovarali koji grad da brane...neko je rekao da branimo thundebluff zbog mountova...kakvi mounti?
???

City defender achievement

@Al3k5an9ar

Neki od nas jos nisu uzeli WotLK

kreator_
19.12.2008, 21:27
Kad su se "nashi hordashi" dogovarali koji grad da brane...neko je rekao da branimo thundebluff zbog mountova...kakvi mounti?
???

Medjedi...
Black War Bear se zove valjda.

virtuoz pavle
19.12.2008, 22:43
Kako da zaradim STRAND ANCIANT (sta vec) medails of H. (tako se nekako zove) to je ona RARE medalja...
KAKO?

zomg
19.12.2008, 22:50
@Pavle
lako =)

Stvarno,isplati se dolaziti na forum,makar samo zbog ove teme.Zakon!

RUSuper
19.12.2008, 23:04
Kako da zaradim STRAND ANCIANT (sta vec) medails of H. (tako se nekako zove) to je ona RARE medalja...
KAKO?

Nista te ne razumem!Jel medalion of the horde?

virtuoz pavle
19.12.2008, 23:41
Nista te ne razumem!Jel medalion of the horde?

Stone Keepers Shard...

virtuoz pavle
19.12.2008, 23:51
@Pavle
lako =)

Stvarno,isplati se dolaziti na forum,makar samo zbog ove teme.Zakon!

Lako? objasni kako...sigurno necu da run 250 instnci da bih kupio heirloom item!

TOTTFIROOB
19.12.2008, 23:57
Lako? objasni kako...sigurno necu da run 250 instnci da bih kupio heirloom item!
PAvle, svaki boss u northrendu na normal difficulty-ju dropuje stone keeper's shard... Znaci moras da igras instance u northrendu i to je... ja ih imam tek negde oko 13-14, mada nisam puno instanci odradio.... u svakoj instanci imas najmanje 3 bossa, pa ti izracunaj koliko ti instanci treba za 200 shardova

virtuoz pavle
20.12.2008, 0:02
PAvle, svaki boss u northrendu na normal difficulty-ju dropuje stone keeper's shard... Znaci moras da igras instance u northrendu i to je... ja ih imam tek negde oko 13-14, mada nisam puno instanci odradio.... u svakoj instanci imas najmanje 3 bossa, pa ti izracunaj koliko ti instanci treba za 200 shardova

neki dropuju i po dva i vishe...kao onaj MAGE u Nexusu...ali ja sam nesto chuo kako moze da se odradi onaj novi Battle Ground i da se dobije Stone keeper's shard...to mene zanima.I kako se to u BGu dobijaju SKS?

zomg
20.12.2008, 1:54
Ima razlike i u vestini igranja.To nemoj da zaboravis

strajo
20.12.2008, 5:01
Ako volite WoW,ovo ne SMETE da propustite

http://www.youtube.com/watch?v=WO0RAcxZQ4M

Znaci naj vid na youtubeu!!!


lol uradio ja to odavno ceo chain i ono posle.. ma necu da spojlerishem, lepo u dragonblight pa radite questove. To je za negde ~74 lvl.

@pavle

kod nas svaki dan padaju Hordashi ali i bogami i nashi. Horda krene da napada npr kad pochinje Wintergrasp, a onda mi kasnije kad su iole ozbiljni igrachi u nekom raidu :to_care:

http://eu.wowarmory.com/character-achievements.xml?r=Frostmane&n=Sifhala

virtuoz pavle
20.12.2008, 15:03
Dobio sam 4 stone keeper's shard u Nexusu...i sada imam 7sks.
Mnogo se treba pomuchiti za 200.
Moj najveci problem jesu chasovne zone...ako ja igram oko 2 sata to je rano rano rano jutro za sve ostale...nema ljudi koji hoce u instance...moj ujak se ne bavi mnogo njima...eto...ima nekoliko njih HIGH LVL koji igraju po ceo dan...igrao sam sa jednim 80lvlom neki quest i on odjednom kaze "Srry man, i have to sleep I am dead man cya when i wake up":rofl:
A i porblem je sto ja sa tim SKS hocu da kupim plate mail armor za pala i Death Knighta, a on hoce nesto zaShaman:kreza:...:icon_scra

Supreme.50
21.12.2008, 0:18
Ja imam lika u guildu 84 godine...:rolleyes:
Raiduje covek svaki dan ko ja...prica na ventu, sve normalno, ima i unuke zeza se sa nama mi se zezamo sa njim...pa kad malo bolje pogledas bolje da igra wow nego domine i boćanje i da ide okolo i smara sve redom.

Al3k5an9ar
21.12.2008, 0:32
ofc, pa ja najvise volim da igram BG nocu jer tad klinci odu da spavaju pa igraju normalni ljudi koji se ne bore na sred AV... danju svaki BG traje po 45min. Ja kad sam ulazio u moj guild(koji je ok, raidujemo onako, nije lose... atm naxx 10man) prvo od pitanja je bilo koliko imam godina, pa tek onda koji sam specc i te stvari.

EDIT:
Au sad sam gledao stanje guildova na wowjutsu... moj guild pade na 52. mesto(kreteni) a stari guild REUNION je 9. lepo nema sta.. Btw u REUNION sve likovi sa balkana, bravo za nas =)

RUSuper
21.12.2008, 0:34
WoW 86 godina.Kako god lepo je sto igra ali smatram da je to previse.Ali jbg sigurno nije iz Srbije te ne mora po ceo dan da cepa drva,da gleda krave itd

RUSuper
21.12.2008, 0:40
Ae imam 16 godina moze se reci da sam klinac ali ono sto vidjam u wowu je strasno.Kazem likovima ae ljudi da se lepo dogovorimo da uzmemo baze u ABu da pobedimo bar normalno.A svi pocnu ma idemo gde ko hoce i bla bla.Ili kada mi neko kaze da sam noob jer sam ga pobedio O.o sta je tu noobovski?!Ili lik dolazi na lvl 70 pre nekih 3 mesaca kada sam ja bio lvl 7 i kaze da probam soul fire na tebe.Pa jel on krsten sa 0 resia i na lvl 7 da probava soul fire na mene i na kraju kaze slabo pa onda liku sa 400+ resia(pricam o pre Wotlka) nemoze da prismrdi.A govorili su mi da na Al'akiru nema noobova jer je to jedan od prvih servera:boodala: ae noobva ali klinaca koji pojma nemaju sta pricaju

sasha vukelic
21.12.2008, 1:18
pih, kolko ja znam igraca sa 30+ godina... Neki imaju po 35 godina... To je jos bolje, a ne da se skupljaju deca postavljaju glupa pitanja i pride lazu.ja se sjecam zanimljivog iskustva kad sam bio u grupi za rfd sa covom od 67, njegovim sinom od 39, ja bio 24, i jos dvojica, jedan 19 i jedan 13 godina :D

Supreme.50
21.12.2008, 4:16
WoW 86 godina.Kako god lepo je sto igra ali smatram da je to previse.Ali jbg sigurno nije iz Srbije te ne mora po ceo dan da cepa drva,da gleda krave itd

Po tvome ako imas 86 godina i ako si iz Srbije, osudjen si da cepas drva i gledas krave :cool: na osnovu cega lol?

strajo
21.12.2008, 4:23
As a developer myself, I agree with this. However, many of these PvP issues, like burst damage and survivability could have been anticipated long ago, during your design phase on the new class abilities and talent trees. But it seems you neglected the PvP implication of your design choices in favor of PvE.

Examples:

How did Dismantle get even considered from a PvP point of view? Rogues already have high burst, high damage, a plethora of stuns and interupts, sap, blind, Cloak of Shadows, need I go on? Sure it's a cool ability, but did they need it? No. Did you give the classes that suffer from being dismantle the most (hunters, warriors) a means to counter dismantle? No?

When you designed the Deathknight, you wanted them to be able to tank, but in a different way than warriors or druids. As a result, they are wearing Plate, have presences without restrictions or any sort of counterbalance, a 1 minute shieldwall with IBF, another "shieldwall" with Bone Armor, a pet that does high damage and stuns, another "pet" that does crazy nature damage, magical attacks that ignore armor. On top of that, they have some pretty nice self-heal abilities that heal considerably much.

While this may all "balance" out in a PvE situation in your PvE spreadsheets, it was obvious from the start that this would make them far too powerful from a PvP point of view. Warriors f.e. do have almost no attacks that completely ignore armor, we are limited by rage, our shieldwall has a 5 minute cooldown, requires a shield and defensive stance, i.o.w. many counterbalances to be able to use shieldwall. Our self-healing is weak and heal over time instead of instant, etc etc. However, you "fixed" macestuns by removing them, but instead gave us Sudden Death, that procs even more than macestun and can crit for 13k on cloth. Sorry, but I fail to see the logic in that, with all due respect, what were you smoking when you made decisions like these? And can I have some?

Now there's the change to Feint on the PTR, while this may not make it live, did you realize when you came up with this brilliant, yet unneeded change, that rogues now have yet another way to counter warriors? Our 51 point talent in arms, bladestorm, that is on a 1.5min cooldown can now be shieldwalled by rogues using a trainable ability with a 10 seconds cooldown. Is this really a necessary change?

I could go on and on discussing balance issues for other classes, but it is clear that you designed LK with PvE in mind, and seemingly took not enough time in your design phase to consider the implications of your design-choices on PvP.

Now the PvP community has to sit back until you gather enough data to feed your spreadsheets before addressing the mess that in PvP right now.

You have failed the PvP community, you have failed many paying customers for whom PvP is the reason (or an important reason) why they play your game.

Evo jedan lik objasnio PvP za 1 klasu. Pogotovo lol za bolded a tek za underlined lol. Jes duzhe ali ishchitajte. Majke mi icicu na privatne servere da igram PvP... (gde je josh TBC)

TOTTFIROOB
21.12.2008, 13:24
I tako, sinoc, bolje reci jutro oko negde 5 sati sam zavrsio onaj quest The Battle for the Undercity i to je quest na kojem jednostavno ne mozes da umres, a posto dugo traje malo je smoran, ali je prica iza njega EPIC, sve u svemu da je samo malo brzi quest, bilo bi Legendary, ali ovako je Epic :D

Supreme.50
21.12.2008, 13:48
Kako bas da nahvali sve druge samo mu njegova klasa ne odgovara :rofl:...
Lik lupa gluposti teske, dobio je 2x2H za 5% hita...to je skoro duplo dmga (umesto da nosi 1h on nosi 2h, a 1h u osnovi ima 60% od 2h wepa, tako da je 200% u sustini skoro duplo od 120%). Talenat u principu daje 80% vise dmga za 5% hita. za 5% hita treba ti oko 6-7 socketa, za 80% vise dmga treba ti 50...lupam cifre ali razlike su drasticne, jos kad razmislis kad ukljuci deathwish i sto ima instantslam a kad nosi 2h sa po 800dmga onda stvarno...
On ako hoce da koristi bladestorm na roga onda neka umire -.- neki spellovi jos nisu shvaceni i u upotrebi u potpunosti (kao penance) ali sta bi on da dobije win-button posto je arms warr?

DK jeste OP za tenkovanje, mislim DK je OP u svakom pogledu, ali on ne shvata koliko je tesko tenkovati sa deathknightom, a nesto DK cak i ne moze da tenkuje kao sto je Patchwerk (heroic). Iskoristi bone shield, pa icebond fortitude, i dobije 1 shot kad nema nista posle...kazem tesko zato sto DK nema jedan rage pool koji mu je uvek pun i svi spellovi trose rage pa on pritisne sta treba. ne, kod DKa imas 6 runa, svaka ima svoju ulogu, i ako nemas runu da iskoristis spell na vreme gg.

I mene su 1 shottovali kad sam radio questove za sons of hodir, dosadno im pa dodje pala i ubije me iz 2 udarca, sad kad imam 25k hp i 800 resilienca od srede samo gledaju i prodju dalje, lik se muci pola sata da me ubije, jadan rog iskoristi sve Cdove da me ubije u stunlocku, ja lepo na 5% insignia+guardian spirit i kad treba da me ubije ja se lepo v ratim na 50% a on bez CDova, onda lepo dobije divine hymn koji traje u pvpu 18 sec, za to vreme sa mene se skinu svi poisoni i dok mu prodje hymn on dobije oko 5-6 smite-ova, 2 dota i holy fire i vec je na 30%, onda lepo macro clos+vanish i vidimo se dok se i njemu i meni ne obnove Cdovi :D. Onda ponovo... da je nosio insigniu ja bih bio mrtav i svestan sam toga i ne bunim se zato sto sam pure PvE spec, ali sad je niko ne nosi, misli da mu nece trebati...

Ne kazem ja da je izbalansirano, daleko je ovo od izbalansiranog, ali ne moze on da se zali samo na sebe a sve ostale da hvali, malo je glupo ako nije ni probao...jbg tudje je uvak sladje

virtuoz pavle
21.12.2008, 16:33
Koji je po vama najbolji raid addone i sa kojeg sajta da ga skinem?

virtuoz pavle
21.12.2008, 17:20
I tako, sinoc, bolje reci jutro oko negde 5 sati sam zavrsio onaj quest The Battle for the Undercity i to je quest na kojem jednostavno ne mozes da umres, a posto dugo traje malo je smoran, ali je prica iza njega EPIC, sve u svemu da je samo malo brzi quest, bilo bi Legendary, ali ovako je Epic :D

I ko je pobedio u Battle for UC?

TOTTFIROOB
21.12.2008, 17:55
I ko je pobedio u Battle for UC?
Pa ja :P Taj quest moze da se zapocne na 74 lvl-u ja mislim, u dragonblightu, prihvatis sve questove u wyrmrest temple-u i kada odradis sve odatle, onda ides kod saurfanga mladjeg(ako se zove saurfang, ne secam se bas najbolje) odradis jos po koji quest, vratis se u wyrmrest, tu odradis nesto, pa onda ponovo kod saurfanga i onda ide cinematic, tu on zgine i tako to...

virtuoz pavle
21.12.2008, 18:24
Koji je po vama najbolji raid addone i sa kojeg sajta da ga skinem?

Juche sam ponovo bio u Black Temple...i OPET SMO IZGINULI...delom je krivica pala na mene jer sam kao RESTO shaman bio healer...a meni je najlakshe da lchim one iz moje grupe, ali oni hoce da lechim SVE:boodala:...a sta rade drugi healeri?...dajte neki raid intarface addone pa da mogu sve da ih vidim:rolleyes:..

TOTTFIROOB
21.12.2008, 19:22
http://img70.imageshack.us/my.php?image=wowscrnshot122108181604jf9.jpg Jel zna neko gde sam uslikao ovaj screenshot? :cool:

sasha vukelic
21.12.2008, 19:57
orgrimmar?

TOTTFIROOB
21.12.2008, 19:58
orgrimmar?
da, ali na kojoj lokaciji u orgrimmaru?

virtuoz pavle
21.12.2008, 20:27
da, ali na kojoj lokaciji u orgrimmaru?

Lol:rofl:
pa ako je o Ogrimmaru...treba ti NJAVISHE 5min da je nadjesh...
...a mozda ti to nas pitas...ja mislim da je u Ogrimmaru u Cleft of Shadows (valjda)

I NEED RAID ADDONE!
da li neko zna neki dobar i odakle da ga skinem?
hvala

virtuoz pavle
21.12.2008, 20:35
Jednu stvar ne mogu da skapiram...ako se ja login u Wow a moj ujak je vec online on bi trebao da se Disconnectuje kad ja pokusam da se connectujem...i onda bi trebalo da ko brze ukuca passowrd bude login huh?
Nema SHANSE da se login tj. da ga izbacim iz igre...

virtuoz pavle
21.12.2008, 20:45
http://www.wowarmory.com/guild-info.xml?r=Echo+Isles&n=Get+Silly&p=1

bio sam vodja ovog guilda jedno kratko vreme:rofl:

TOTTFIROOB
21.12.2008, 20:50
Lol:rofl:
pa ako je o Ogrimmaru...treba ti NJAVISHE 5min da je nadjesh...
...a mozda ti to nas pitas...ja mislim da je u Ogrimmaru u Cleft of Shadows (valjda)

I NEED RAID ADDONE!
da li neko zna neki dobar i odakle da ga skinem?
hvala
ja vas bre pitam jel zna neko gde sam ja to slikao, ali posto niko ne zna, evo, cu da kazem, Xmas tree u orgrimmaru :P

RUSuper
21.12.2008, 20:54
Pomislih sada ces da nam linkujes ensidiu

Al3k5an9ar
21.12.2008, 21:44
e sad ensidiu... oni njega zvali ali on nije hteo... bolje mu ovako, ono fora on i stric unbeatable duo... sutra vidimo "LJUDI PA JA SAM SOLO URADIO KEL THUZADA! BILO JE TESKO ALI SAM USPEO! ako hocete da znate kako - pm me".
E, uradih onaj "For The Alliance" achiev, sve je bilo lako jer smo radili od 2 do 4 ujutro, samo nas je Sylvana nervirala jer se blinkuje i nestaje al' dobro vazno je da sad imam black war bear :)

RUSuper
21.12.2008, 22:24
Meni samo zao sto ste mi ubili omiljenog bossa posle ragnarosa sylvanas :( i Arthas kada izadje ce mi biti omiljeni.On mi je extra

virtuoz pavle
21.12.2008, 22:37
Meni samo zao sto ste mi ubili omiljenog bossa posle ragnarosa sylvanas :( i Arthas kada izadje ce mi biti omiljeni.On mi je extra


arthas je mnogo debeo...i mali...i nije mi jasno sta zanachi da je Kael'thas u tempest keepu 100X veci od normalnog playera...ok je to za neke Warrior grdosije i zmajeve itd...ali u onom cinmaticu sa Saurfangom i Arthasom vidimo da je MNOOOGO veci od saurfanga...

Al3k5an9ar
21.12.2008, 22:53
meni najjaci je Illidan ipak, svi ostali onako. Arthas jeste faca i to ali mi Ilija nekako zaj**aniji sa onim Warglaives. Da, najjacha fora je bila(o5 ja za achievment)(al se decko naprzio.prim.autora) jer su te veceri(tj nocas) taj achiev radila 4 guilda(svaki je imao full raid) pa smo se trkali ko ce pre da ubije bossove da ne bi cekali 2sata cooldown(za to nisam siguran al znam da je mnogo, 2h je rekao jedan lik) pa smo Sylvanu uradili oko 20 do 4 jer se tek tad respawn. Sva sreca pa su neki od guildova krenuli mnoogo pre nas pa smo malo cekali cd

virtuoz pavle
21.12.2008, 23:25
Ja sam naso dva Srbina na jednom US realmu...jedan se zove Srbin i on je 80lvl paladin, a drugi se zove Srbija i on je 73lvl Death Knight:rofl:

miloshbg
21.12.2008, 23:43
svaka ti cast pavle...stvarno imash veliku moc zapazanja :D

bez uvrede ;)

Al3k5an9ar
21.12.2008, 23:57
Pavle nasao Srbe :alealeee::tapsh:... salim se...

Meni je pola Srba sa servera na ignore list, verovali ili ne, jer su vecina noobovi i kad me vide vicu "je l' mozes boost?" i "imas da mi das nesto love?", PA KO JE MENI DAVAO PARE KAD SAM KRENUO?! Cast izuzecima koji su sasvim ok likovi, a Hrvati su kraljevi znaci svaki Hrvat kog znam sa servera je likchina - njima skidam kapu.

RUSuper
22.12.2008, 1:13
Ja rekoh pare nikad problem bile nisu,levelujem se brzo ali ne zurim.Radim sve levelujem prof idem u instance.Zasto da zurim?!Ako imas prof para ces uvek imati da prezivis.A ovo sto se Arthasa tice.Pa budimo realni i u war3 filmicu je bio poprilicno visok(deo kada je ubio svoga cala)i krupan,ali nista to nije bitno samo zamisli koliko bi bilo glupo da je velik ko obican igrac.A ovo Illidan da je najjezivij meni nekako :P realno jeste jeza sa macevima i sve to ali koliko su EXTRA odradili frostmourne to je neverovatno mnogo bolje nego Ilijeve maceve.Znaci tacno se vidi sve lepo a macevi su previse zeleni da bi licili na nesto.A i kad razmislim onako ko li ce prvi na retailu dobiti taj mac kako ce da se odusevi :D i kakav ce da bude.A u onom filmicu kada ubije onog orca on mu "pokupi" dusu ili sta vec.Mozda ce blizz biti dovoljno pametan da smisli foru recimo ubij njih 5000 sa tim macem i kada skupis 5k njihovih dusa taj mac ce postati bla bla ili sta vec na neko odredjeno vreme ili na odredjeni broj koriscenja.

strajo
22.12.2008, 2:45
Juche sam ponovo bio u Black Temple...i OPET SMO IZGINULI...delom je krivica pala na mene jer sam kao RESTO shaman bio healer...a meni je najlakshe da lchim one iz moje grupe, ali oni hoce da lechim SVE:boodala:...a sta rade drugi healeri?...dajte neki raid intarface addone pa da mogu sve da ih vidim:rolleyes:..

Xperl je dovoljan... pa ako si dosta lvla veci i talentovan/glifovan/girovan mozhe.

Supreme.50
22.12.2008, 3:10
Hilovao sam sam BT neki dan, islo nas je 14+jedan lik lvl 70 koji je tagovao mobove a mu smo ubijali, dobijao je od 3-11k expa od svakog, nabili smo mu 3 lvla za ceo BT+MH. A pavle sve se moze, samo trebati imati mozga i opreme...

strajo
22.12.2008, 9:42
Ishli smo 10 man Sapphiron juche... pre toga gluth i onaj thaddius. Sapphiron je pravi test za hilere, **** sam se hilovaci ali smo vajpovali xD. Thaddius je bash super i zanimljiv fajt a i gluth bogami, kod glutha smo ja i warrior (mene zbog Earthbinda) kajtovali one zombije. Ochekivao sam da ce biti tezhe al ajde... al lag me ubijao, dok sam prolazio one zelene bombice umro sam 3 puta x)

zomg
22.12.2008, 12:32
E di ste ljudi,nisam nesto bio aktivan u WoW kutku zadnjih par dana.....Nego svaki put kad igram WoW sa nekim WOTLK contentom,zabaguje mi komp,otkaze mi driver za graficku (:rofl:) i moram restartujem komp....o cemu se ovde radi?Da probam sa re instalacijom drivera?
koristim NVidia GForce 6200 (AGP slot)

Supreme.50
22.12.2008, 12:35
Kako ti i warrior kitovali zombije :paranoia:. ti ok ali treba vam 2 tenka za bossa, ne moze warr nego hunt/ele shaman. Cek non-tank warrior? :D

A Sapphiron nije nista cek da vidis Malygosa 25 :rofl: ne zna se ko pije ko placa ja imam 7khps heal ceo fight do 45% i fazu 2, a treca je ona suntava kao u oculusu na zmajevima to ne mogu da healujem ja...a sapphirona na 10man najbolji drug i ja isli zajedno, on samo heal MTa a ja sam hilovao ceo raid sam (9 ljudi) sa prayer of mending, i jos smo i uradili achievement da ga ubijemo ispod 100FR (imali smo samo motw to je 75, sve ostalo sam im reko da sklone)

strajo
22.12.2008, 12:48
Kako ti i warrior kitovali zombije :paranoia:. ti ok ali treba vam 2 tenka za bossa, ne moze warr nego hunt/ele shaman. Cek non-tank warrior? :D


da fury pa 2h i shtit x) a bio je i hunter ali samo MD kad zaluta neki. Earthbind ftw x)

virtuoz pavle
22.12.2008, 15:18
svaka ti cast pavle...stvarno imash veliku moc zapazanja :D

bez uvrede ;)

nvm...nego ja igram na legal US serveru, pa bas nema mnogo srba;)

Kum22
22.12.2008, 16:28
Nisam još uzeo Wotlk pa me zanima par stvari oko toga. Mogu li da koristim stare Addone u Wotlk-u ili oni uopce nisu ni potrebni kolko čujem da po defaultu s instalacijom Wotlka dobiješ neke korisne Addone. Igraju li još ljudi stare instance u Outlandu i jeli ovaj novi kontinent stvarno toliko "nov"?

sasha vukelic
22.12.2008, 16:46
1. sto se tice tvojih starih addon-ova, ako imas najnoviji patch i sada ti rade, onda ce raditi i kad kupis wotlk.
2. opet, ne treba ti wotlk, ako imas najnoviji patch vidjeces koje su promjene u pitanju (npr. threat meter).
3. naravno, najvise se igraju najnovije instance, a koliko se igraju stare zavisi od realm-a. raspitaj se na wow forumu.
4. jeste, northrend je stvarno nov!

Kum22
22.12.2008, 16:53
Upravo skidam ovaj 3.0.1 patch od 1.73 GB pa ću da vidim rade li. Ima li OP klasa ili su kolko tolko izbalansirali stvari, nadam se da nije kao u TBC. I još me zanima kakvi su Survival hunteri u Wotlk, pošto moram da iznova delim talent points, isplati li se ostati Survival ili da probam s nečim drugim.

virtuoz pavle
22.12.2008, 16:54
Nisam još uzeo Wotlk pa me zanima par stvari oko toga. Mogu li da koristim stare Addone u Wotlk-u ili oni uopce nisu ni potrebni kolko čujem da po defaultu s instalacijom Wotlka dobiješ neke korisne Addone. Igraju li još ljudi stare instance u Outlandu i jeli ovaj novi kontinent stvarno toliko "nov"?

niko ziv u Outlandu osim Death Knightova...:dzavo:

virtuoz pavle
22.12.2008, 16:59
Upravo skidam ovaj 3.0.1 patch od 1.73 GB pa ću da vidim rade li. Ima li OP klasa ili su kolko tolko izbalansirali stvari, nadam se da nije kao u TBC. I još me zanima kakvi su Survival hunteri u Wotlk, pošto moram da iznova delim talent points, isplati li se ostati Survival ili da probam s nečim drugim.

uvek je bilo i uvek ce biti OP kalasa...Retri pala je i dalje OP...i DK takodje.

sasha vukelic
22.12.2008, 17:06
Upravo skidam ovaj 3.0.1 patch od 1.73 GB pa ću da vidim rade li. Ima li OP klasa ili su kolko tolko izbalansirali stvari, nadam se da nije kao u TBC. I još me zanima kakvi su Survival hunteri u Wotlk, pošto moram da iznova delim talent points, isplati li se ostati Survival ili da probam s nečim drugim.pogledaj skill-ove i talente na http://www.mmo-champion.com/index.php?page=620

Kum22
22.12.2008, 17:22
Omg Readiness u MM, a Scatter shot u Survival. Ima li ko preporuku?

virtuoz pavle
22.12.2008, 18:34
Ima jedan stavra sto mi nije jasna u WoW.
Napravio sam macro /roll i u raidu svi rolluju neke brojeve od 1 do 100 i to se vidi u chat window, dok ja pretiskam /roll macro kao lud ...broja koji sam ja izrollao nema nigde, ali opet DOBIJE ITEM:D.E sad da li je to sto sam se ja drao kao malo dete da mi ga daju ili nesto drugo:icon_scra?

virtuoz pavle
22.12.2008, 19:31
ljudi...u Hyjal se moze uci i iz Cavarens of Time zar ne?
ja nikad tu nisam usao...a neki mi kazu da se moze uci?????

strajo
22.12.2008, 19:34
samo otkucash /roll .


Ima li OP klasa ili su kolko tolko izbalansirali stvari, nadam se da nije kao u TBC

nije, josh je gore... bez zezancije. u pvpu ako prezhivish paladinov burst mrtvi su otprilike jer jednostavno eto... bolesno radi klasa koja ima "vishe zhivota" glupost. DK, mozhe se reci da su OP ali ako im skidash diseasove mogu da ti se sagnu jer nema dovoljno dmga, ako imash u areni shamana (disease clensing) bice to ok. Ako ih opet bude stavljao nece imati dosta runa za druge skillove. ljudi jednostavno ne znaju kako klasa funkcionishe pa jbg... teshko.
Arcane mage je isto... zayeban ali dosta manje nego na 70om.
u pveu hunteri BM topuju uglavnom ali dobijaju zheshce nerfove. Ali opet je to huntard (bez uvrede) ali na recountu se vidi shta ko radi, to je samo pet atack (50%), auto shoot (30%dmga) i steady shot (znachi 20%), nishta vishe.

kreator_
22.12.2008, 20:01
ljudi...u Hyjal se moze uci i iz Cavarens of Time zar ne?
ja nikad tu nisam usao...a neki mi kazu da se moze uci?????

Erm, u Hyjal se moze jedino uci iz Caverns of Time.

RUSuper
22.12.2008, 21:02
Pavle batali te TBC instance i onako nizasta ne valjaju sem SWPa i TK mi se svidja.U BTu samo Illidan ostavlja utisak a teron sa onim duhovima jednostavno smara(mind control i cao deco)Prave instance su bile pre TBCa odes u molten core sa 40 ljudi i ispadne 20 itema.Tada ko je imao t2 je mogao da.........znaci u opste nije ko sada imati t7 evo skupise ga svi za mesec dana tada nisi mogao za mesec dana 2 dela da uzmes

Beast Master
22.12.2008, 21:26
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Sylvanas&n=Milospop
E ovo vam je ljudi amerika XD zezam se ovo je moj char posle par sati igranja
WOW RULZZZZZZZZZZZZZZZZ:rolleyes:

stefanm93
22.12.2008, 23:00
Evo ovako nisam dugo pisao na forumu jer sam morao da ucim a i lvl sam mog DKa!
Evo nadam se da je sada bolji nego jendno 7 dana kada sam ga pokazao ovde na forumu!
evo linka pa ako neko ima neku pohvalu :D ili neki komentar ili pomoc uvek je dobro dosao !!
zop
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Srpskicar

zomg
23.12.2008, 10:57
Super ti je DK :))))
Samo jos da je blood.....
Realno,sta mislite koliko bi mi trebalo da nalevelujem paladina do nekog hiigh levela (retri ofc) ,a iskusan sam u WoW-u,vec 2 godine igram itd...?

Sale013
23.12.2008, 11:19
Juce sam se "tukao" sa nekim gankerom lvl 80 DK sa mojim feral drodom.. Verovatno bih dobio coveka da nije blood, ovako njegov heal prevazilazi moj za jedno 10 puta.. Uspeo sam jednom da ga ubijem na prepad ali drugi put nisam bio te srece :).. Kako su samo ferale zeznuli, pa to je strasno! Sledeci pach bi to trebao malo da popravi ali kasno je.. Ja se respec u resto :D

strajo
23.12.2008, 11:37
Juce sam se "tukao" sa nekim gankerom lvl 80 DK sa mojim feral drodom.. Verovatno bih dobio coveka da nije blood, ovako njegov heal prevazilazi moj za jedno 10 puta.. Uspeo sam jednom da ga ubijem na prepad ali drugi put nisam bio te srece :).. Kako su samo ferale zeznuli, pa to je strasno! Sledeci pach bi to trebao malo da popravi ali kasno je.. Ja se respec u resto :D
machke lupaju po 8k critove... btw... elemental shaman+icecrown= PuRE WIN ! Haha Thunderstormiram ljude sa mountova u ambis i kao uradim /spit i sidjem pored neke ivice i oni slete i samo Thunderstorm i odeeee. Ali najjache ispred Naxxa, odesh gore i chekash one full t7.5 ludake pa ih bacash kroz ne otvore, pa posle te pljuju sa lvl1 gnomovima lol. Jedino paladini pristovi i magovi su zeznuti ako ne uvatim purge jer uzmi bubble/ slow fall ili levitate, ali ako su nadohvat purge-a ;) http://www.youtube.com/watch?v=Gh6qhL4Euv0

Irondacha
23.12.2008, 12:37
Juce sam se "tukao" sa nekim gankerom lvl 80 DK sa mojim feral drodom.. Verovatno bih dobio coveka da nije blood, ovako njegov heal prevazilazi moj za jedno 10 puta.. Uspeo sam jednom da ga ubijem na prepad ali drugi put nisam bio te srece :).. Kako su samo ferale zeznuli, pa to je strasno! Sledeci pach bi to trebao malo da popravi ali kasno je.. Ja se respec u resto :D
Zar dr00dovi ne dobijaju sposobnost da nose polearms u sledećem patchu?

strajo
23.12.2008, 13:31
Zar dr00dovi ne dobijaju sposobnost da nose polearms u sledećem patchu?
da, a kakve to ima veze?

Sale013
23.12.2008, 14:03
strajo, ocigledno da nikad u zivotu nisi igrao ferala.. Kao PRVO.. Feral moze da odvali 8k Crit samo uz ravage iz stelta! I to uz extra dobar geer (najbolji da ne kazem). Feralima su oduzeli totalno mogucnost lecenja sto je u duelima jako vazno za pobedu. Mogu baciti na sebe 3 heal-a i mogu se pozdraviti sa manom.

Ferali nikad nisu bili sjajni za pvp a sada su jos gori.. I primarni skill za DPS ferala je SHRED koji moras koristiti u instancama etc kako bi ostao u trci sa dps ostalih klasa. Isti skill u PVP ima ekstremno malo upotrebne vrednosti jer nijedna budala nece da ti dozvoli da ga bijes sa ledja.
Dalje..
U PVP feral druidi se iskljucivo oslanjaju skoro na BLEEDOVE a ne na suvi dmg i na tankovanje i lecenje. Pokusaj se boriti sa warriorom u cat formi i izgubices..

Uglavnom necu da se raspravljam sa ljudima koji feral nisu ni probali jer nemaju sta tu da komentarisu.. Opet ce doci ona prica "jao ti si OP, ne nego ti!, ne ne nego ti" Papir, kamen makaze...
Sad sam se prebacio na Balance i mogu reci da sam zadovoljan, greem reaper achivment iz prve.. Malo mi je falilo i za 300k dmg-a :(

Irondacha
23.12.2008, 14:03
da, a kakve to ima veze?
Pa znači da ih nisu baš toliko zeznuli, ali kao što je rekao i Sale to je tek u sledećem patchu .

Dr Zoidberg
23.12.2008, 14:17
strajo, ocigledno da nikad u zivotu nisi igrao ferala.. Kao PRVO.. Feral moze da odvali 8k Crit samo uz ravage iz stelta! I to uz extra dobar geer (najbolji da ne kazem). Feralima su oduzeli totalno mogucnost lecenja sto je u duelima jako vazno za pobedu. Mogu baciti na sebe 3 heal-a i mogu se pozdraviti sa manom.

Ferali nikad nisu bili sjajni za pvp a sada su jos gori.. I primarni skill za DPS ferala je SHRED koji moras koristiti u instancama etc kako bi ostao u trci sa dps ostalih klasa. Isti skill u PVP ima ekstremno malo upotrebne vrednosti jer nijedna budala nece da ti dozvoli da ga bijes sa ledja.
Dalje..
U PVP feral druidi se iskljucivo oslanjaju skoro na BLEEDOVE a ne na suvi dmg i na tankovanje i lecenje. Pokusaj se boriti sa warriorom u cat formi i izgubices..

Uglavnom necu da se raspravljam sa ljudima koji feral nisu ni probali jer nemaju sta tu da komentarisu.. Opet ce doci ona prica "jao ti si OP, ne nego ti!, ne ne nego ti" Papir, kamen makaze...
Sad sam se prebacio na Balance i mogu reci da sam zadovoljan, greem reaper achivment iz prve.. Malo mi je falilo i za 300k dmg-a :(

Zaskoci me druid dok sam summonovo ljude za istancu, 13k crit opener [to je 95% mog hp-a] Not imba enough :)

sasha vukelic
23.12.2008, 14:31
sta se bunis, zamisli da te je stvarno kakva maca zaskocila sa ledja :D

virtuoz pavle
23.12.2008, 14:35
Sta mislite...da li je bolje da kad postanem 70lvl postanem Holy ili Protection...Da li se vishe traze healeri ili tankovi ili DPS (mada sumnjam za DPSove zbog silnih DKova)?
Da li je holy pall bolji od resto druida ili resto shamana:icon_scra?
Hvala

Sale013
23.12.2008, 14:40
Ajde mi ti onako profesionalno objasni zasto ce polearms da budu cudo s neba za ferale?

@Dr Zoidberg 13 crit? Ne znam, iskreno moram da vidim da bih verovao u tako nesto :D Al taj mora da ima najbolji moguci geer, sa bilo kojim likom ko ima takav geer se ne vredi kaciti...

sasha vukelic
23.12.2008, 14:46
idu sada neke promjene vezane za koliko ko daje ap-a (u zavisnosti od dps-a). ali, mislim da ce sam vrh za druide ostati na staff-ovima, ovo je uradjeno radi bolje raspodjele loot-a.

sasha vukelic
23.12.2008, 14:49
evo npr. promjene na staff-ovima http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2008/december/feralstaffcomparison.jpg (povecan dps, strength pretvoren u ap) a druidi ce vidjeti koliko svako oruzije donosi feral ap-a http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2008/december/fishingpoledruid.jpg

kreator_
23.12.2008, 15:30
Sta mislite...da li je bolje da kad postanem 70lvl postanem Holy ili Protection...Da li se vishe traze healeri ili tankovi ili DPS (mada sumnjam za DPSove zbog silnih DKova)?
Da li je holy pall bolji od resto druida ili resto shamana:icon_scra?
Hvala

Erm a sto bi to radio na 70? Ako hoces da izlvlujes sto pre do 80 na retri, traze se i healeri i tankovi, sve zavisi od tebe sta hoces.
A za healovanje, zavisi zasta ti treba pvp ili pve. Za pvp toplo preporucen resto druid, hot&pillar humping, mada to je bilo u tbcu, ja svoj primerak wotlka jos nisam uzeo, pa ne znam stanje pvpa, sem sto sam cuo da je zivo *****e, i da klase nisu izbalansirane.

virtuoz pavle
23.12.2008, 15:39
Erm a sto bi to radio na 70? Ako hoces da izlvlujes sto pre do 80 na retri, traze se i healeri i tankovi, sve zavisi od tebe sta hoces.
A za healovanje, zavisi zasta ti treba pvp ili pve. Za pvp toplo preporucen resto druid, hot&pillar humping, mada to je bilo u tbcu, ja svoj primerak wotlka jos nisam uzeo, pa ne znam stanje pvpa, sem sto sam cuo da je zivo *****e, i da klase nisu izbalansirane.

ja sam na PvE...ja sad radim insance sa 80lvl friends koji mi pomozu pa je levelovanje bas brzo...kad postanem 70lvl, a to ce biti na raspustu...onda cu da se respaeujem u nesto drugo....rachunam DK moze da mi bude TANK pa zato.

Al3k5an9ar
23.12.2008, 15:49
e ljudi je l' ima ikakve sanse da zamenim t7 pantalone za nesto drugo t7 ili nesto pvp? Posto znam da je bila fora da se zameni t5(ako se dobro secam) za pvp gear. Dobio sam i za dps i za tanka pa sam se pitao da li moze to.

RUSuper
23.12.2008, 16:10
Sta mislite...da li je bolje da kad postanem 70lvl postanem Holy ili Protection...Da li se vishe traze healeri ili tankovi ili DPS (mada sumnjam za DPSove zbog silnih DKova)?
Da li je holy pall bolji od resto druida ili resto shamana:icon_scra?
Hvala

Mislim da si nas to pitao bar 4-6 puta do sada.Izleveluj ga pa nas pitaj a jos bolje je da sam odredis tako bar sigurno znas da li je holy dobar ili ne za healovanje itd

Kum22
23.12.2008, 16:27
Zašto mi je damage crven u character info? Pravim preloš damage, dps mi je smanjen na 160, a prije je bio 310. Ništa nije mijenjano od zadnjeg log-ina prije 3 mjeseca, durability je max, a i talenti su poklikani kao i prije. Ne razumijem :confused:

sasha vukelic
23.12.2008, 16:31
ressurection sickness? :D ako nije to imas neki drugi debuff sigurno...

Kum22
23.12.2008, 16:34
Nema ništa, sve stoji kao prije. Još sam promijenio opremu svu, bezuspješno. Reko da nisu možda smanjili svima količinu dps-a sa izlaskom ekspanzije :icon_scra

virtuoz pavle
23.12.2008, 16:36
Nema ništa, sve stoji kao prije. Još sam promijenio opremu svu, bezuspješno. Reko da nisu možda smanjili svima količinu dps-a sa izlaskom ekspanzije :icon_scra

nisu.
daj chara da vidimo opremu...a inache kontaktiraj Game Mastera...

Kum22
23.12.2008, 16:38
Sve stoji normalno u Armoryju, ali u igri je sav crven

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dragonmaw&n=Tsaro

Kum22
23.12.2008, 16:52
Ništa, moraću da pošaljem ticket GM-u.

virtuoz pavle
23.12.2008, 16:56
Sve stoji normalno u Armoryju, ali u igri je sav crven

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dragonmaw&n=Tsaro

dobar ti je hunter...sav u epicima:tapsh::to_care:
Kad sam ja skinuo taj patch mnogo bugova je bilo pa su ga GM popravili...prvo se javio grafichki bug...moje lice (tj. mog Blefa) je bilo skroz zamuceno kao da je igra podesena na VERY LOW a ustavri je bila Na VERY HIGH (grafika)...onda sam imao problema sa spellovima...neki uopste nisu radili, ali to se kod mene reshilo samo od sebe.Te greshke se nisu javljele samo kod mene nego kod mnogih i kroz 2 -3 dana su nestale.

Kum22
23.12.2008, 17:04
Muka mi je sad opet da opet lvlelujem, trebaćemi masu vremena i živaca da nabavim opremu kakva je sad. Neću da diram ovog lika, nek stoji ko podsjetnik na stare dane, uzimam nekog novog lika za lvl 80.

zomg
23.12.2008, 17:32
Da nastavimo raspravu Saleta i Straje......Pa,imam feral drooda,doduse 70 je,ali cisto sumnjam da iko osim warriora (Execute),roguea (ambush i to neki bug crit) i paladina (retri ,OP lol) moze da lupi 13k.........ispravite me ako sam pogresio.....a da mozda i neki pom pyro mage.....

stefanm93
23.12.2008, 17:38
Da li neko moze da mi kaze koju klasu da krenem ispocetka nesto mi se neda da lvl ovog DKa!!naravno alijansa i da nije rogue warlock i mage !

RUSuper
23.12.2008, 17:47
Da nastavimo raspravu Saleta i Straje......Pa,imam feral drooda,doduse 70 je,ali cisto sumnjam da iko osim warriora (Execute),roguea (ambush i to neki bug crit) i paladina (retri ,OP lol) moze da lupi 13k.........ispravite me ako sam pogresio.....a da mozda i neki pom pyro mage.....

Cek a soul fire?Pa ovi iz bivseg Nihiluma su full buffovani sibali 9.8k shadow bolt znaci da moze sada oko 13k :P

Supreme.50
23.12.2008, 17:51
Nema ništa, sve stoji kao prije. Još sam promijenio opremu svu, bezuspješno. Reko da nisu možda smanjili svima količinu dps-a sa izlaskom ekspanzije :icon_scra

Mozda neki stance? ne znam sta ti imas ali warrior kad koristi def. stance smanjuje se dmg za 10% i pise onako crveno...mozda i neki glyph da ti smanjuje dmg a povecava speed ili nesto, neam pojma za huntere samo nagadjam pa mozda i ubodem xD

Da nastavimo raspravu Saleta i Straje......Pa,imam feral drooda,doduse 70 je,ali cisto sumnjam da iko osim warriora (Execute),roguea (ambush i to neki bug crit) i paladina (retri ,OP lol) moze da lupi 13k.........ispravite me ako sam pogresio.....a da mozda i neki pom pyro mage.....

Feral drood kao dps = fail...ako oces da pravis dps uzmes lepo roga, a sad druidi imaju veci dmg u bear formi nego cat, i dosta je veliki.
A totalno je glupo sto se zalis da druid moze samo 3 heala da baci, pa koliko bi ti? ko pre, u nedogled sa zelenim druidom 2k ratinga 'round the corner'? feral si, ne treba da healujes uopste, kao sto enh shaman i retri pala ne mogu...

Kum22
23.12.2008, 18:13
Nije glyph, 3 mjeseca nisam igro Wow, nemam ni ekspanziju, imam samo onaj patch od 1.7 gb, skinem taj patch i ponovo podijelim talente, kad ono sav dmg i dps se zacrveni u infu. Baš čekam odgovor od GM-a.

virtuoz pavle
23.12.2008, 18:26
Imam jedno ozbiljno pitanje i treba mi ozbiljan odgovor.

Moj ujak NECE da mi uplati na WoW rachun za sledeci mesec...ovaj rachun za WoW mi istiche 11.01 (a raspust traje jos 10 dana...:paranoia: pa sta cu ja 10 dana bez WoWa :paranoia::n_klanja:)...e sad...video sam kad se uskljuchi WoW luncher pise da se WotLK moze isprobati 10dana...DA li bih ja mogao da iskoristim tih 10dana kao da sam uplatio normalno i da igram sa shamanom i paladinom koje sad imam?

HVALA

RUSuper
23.12.2008, 18:39
Hmm nisam siguran ali ako vec imas wotlk mislim da je nemoguce lansirati trial wotlk,neka me ispravi neko ko je isprobao.

virtuoz pavle
23.12.2008, 18:44
Imam jedno ozbiljno pitanje i treba mi ozbiljan odgovor.

Moj ujak NECE da mi uplati na WoW rachun za sledeci mesec...ovaj rachun za WoW mi istiche 11.01 (a raspust traje jos 10 dana...:paranoia: pa sta cu ja 10 dana bez WoWa :paranoia::n_klanja:)...e sad...video sam kad se uskljuchi WoW luncher pise da se WotLK moze isprobati 10dana...DA li bih ja mogao da iskoristim tih 10dana kao da sam uplatio normalno i da igram sa shamanom i paladinom koje sad imam?

HVALA

I DALJE MI TREBA ODGOVOR NA OVO PITANJE

i vidite ovaj guuild http://eu.wowarmory.com/guild-info.xml?r=Stormscale&n=Ad+Infinitum&p=1
i ovog SHAMANA http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Firetree&n=Bookies

In mean while...

Pivalica
23.12.2008, 20:07
ja sam hteo da poruchim token, ali je tada bio out of stock, od tada nisam proveravao da li ima... mada ako se pojavi, poruchicu ga...
shto se tiche ferala...pa ferali tbh nikad nisu ni bili za pvp... dodushe jedno vreme je dobra varijanta bila za 2v2 tim feral + rogue, jednog natovare bleedovima, a drugi je u stunlocku i pada... ali i to je kratko trajalo...
drood za pvp ili boomkin, ili arena-resto build... a bear form, smao ako zatreba stun, za quick heal :)
a oni urnebesni kritovi... evo pre jedno pola sada je mag na WSG-u napravio 18k pyro crit... ruku na srce, ima 4/5 t7.5 i ostatah 25m raid geara, al opet... eeee 18k... ja sam stajao pored, i reko...ma kakavi da i ja napadnem tog muchenika...mislim da ga je taj pyro demoralisao da igra vishe pvp... :D

strajo
23.12.2008, 21:20
a oni urnebesni kritovi... evo pre jedno pola sada je mag na WSG-u napravio 18k pyro crit... ruku na srce, ima 4/5 t7.5 i ostatah 25m raid geara, al opet... eeee 18k... ja sam stajao pored, i reko...ma kakavi da i ja napadnem tog muchenika...mislim da ga je taj pyro demoralisao da igra vishe pvp...

pa koga je opalio taj crit onda ga je i zasluzhio ako je toliki retard da ne vidi da mag baca na njega neshto od 6 sekundi i da ne interuptuje to je lol...

Supreme.50
23.12.2008, 21:50
Bravo Pavle nasao si Athene-ov guild :tapsh: svaka cast...
Taj shaman je toliko dobar da nemam reci lik je OP pogotovu u PvP-u vidi mu se po ratingu a i oprema mu je pure skillz isto nemam reci :D ima ih 9847983 sa dobrom opremom ti nalazis neke fail-ove ;)...

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ahn%27Qiraj&n=Lilianna evo ti malo drool :cool:, bolji sam duplo od njihovih priestova u startu sto sam horda a ovo drugo necu da pricam xD Samo sto me nervira svi imaju http://eu.wowarmory.com/item-info.xml?i=40395 a ja ga cekam evo vec 2 meseca -.-

Sto se toliko cimas oko US servera, kupi igricu i igraj je ko svi normalni ljudi kad si vec rekao da pare nisu problem nego je problem sto nema US GC kod nas...ako pare nisu problem idi lepo kupi EU verziju... :confused:

strajo
23.12.2008, 22:31
wtf 9k killova? fail

virtuoz pavle
23.12.2008, 22:47
Bravo Pavle nasao si Athene-ov guild :tapsh: svaka cast...
Taj shaman je toliko dobar da nemam reci lik je OP pogotovu u PvP-u vidi mu se po ratingu a i oprema mu je pure skillz isto nemam reci :D ima ih 9847983 sa dobrom opremom ti nalazis neke fail-ove ;)...

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ahn%27Qiraj&n=Lilianna evo ti malo drool :cool:, bolji sam duplo od njihovih priestova u startu sto sam horda a ovo drugo necu da pricam xD Samo sto me nervira svi imaju http://eu.wowarmory.com/item-info.xml?i=40395 a ja ga cekam evo vec 2 meseca -.-

Sto se toliko cimas oko US servera, kupi igricu i igraj je ko svi normalni ljudi kad si vec rekao da pare nisu problem nego je problem sto nema US GC kod nas...ako pare nisu problem idi lepo kupi EU verziju... :confused:

hehe uvek ima neka prepreka...roditelji...nema shanse da mi dozvole da kupim sto bi oni rekli "te gluposti", a i lepo mi je na US...ako nista drugo mogu ja da nateram tetku iz Kanade da uplati...a sta fali onom SHamanu...5 puta je bolji od mog (za sad:to_care:), a i lep mu crit i Attack Power.

virtuoz pavle
23.12.2008, 22:49
daj bre...onaj shaman je 100 puta bolji od onog prista sto si ga linkovao.

Dr Zoidberg
23.12.2008, 23:19
e ljudi je l' ima ikakve sanse da zamenim t7 pantalone za nesto drugo t7 ili nesto pvp? Posto znam da je bila fora da se zameni t5(ako se dobro secam) za pvp gear. Dobio sam i za dps i za tanka pa sam se pitao da li moze to.

Ne, ja sam dobio hunter t7 chest i teo da zamenim za mage-ov ali ne moze ^^

Niti moze pvp [ u mom slucaju Deadly Mage chest] da se zameni za t7/t7.5 :P

RUSuper
23.12.2008, 23:37
Kills (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dragonmaw&n=Theplague)
oprema (http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Magtheridon&n=Muqq)
Tank (http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Magtheridon&n=Kungen)
achievements (http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Darksorrow&n=Beelsebub)
arena
(http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Kel%27Thuzad&n=Walk%C3%A5)
E pa ovo vam je najbolje znaci dalje se nemojte svadjati ko je bolji u gearu itd(najbolje sto sam ja nasao)

Supreme.50
24.12.2008, 0:18
Nisam ja ono trazio nego je ono moj priest...i pored fakulteta i obaveza i svega ostalog i sto mi je zabava a Muqq-u posao za koji dobija pare, ja imam bolju opremu...nije da se hvalim, nego me pavle nasmejao kad je linkovao onog plavog shamana, kao fora pogledajte ovog shamana :eek:, i evo ga i dalje ubedjen da su plavi itemi bolji od 4/5 valorous, ali kad je neko slep ja ne mogu da mu pomognem (citaj: slepac)...

strajo
24.12.2008, 0:27
Kills (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dragonmaw&n=Theplague)


O_O OWNAGE... jes da je priest... FEAR dot1 dot2 dot3 mind blast mind flay, repeat

RUSuper
24.12.2008, 0:49
Cas je shadow cas holy ni sam neznam kako ih ubija ali ako mislis na shadow onda bas tako

Milolos
24.12.2008, 1:18
Zdravo svima.
Od kada sam instalirao WotLK WoW je poceo zesce da me zeza. Na svakih 15-20 sekundi koci mi se slika na jedno 1-2 sekunde, i mogu slobodno da kazem da nemogu ljudski da odigram heroic a kamoli raid. Da ne dodje do zabune igram na originalu, instalirao najnovije drajvere za graficku, menjao rezoluciju, stavljao detalje na low ali bez uspeha.
Konfuguracija:
Asus P4P800 Deluxe
Intel P4 2.4 GHZ
1.5 GB RAM Kingston
XFX 7900GS AGP8X 512 MB
Napajnje je CoolerMaster 450W
Sada neznam da li da instaliram najnoviji Windows XP SP3 Performance Edition (trenutno imam SP2) i da pokusam sa njim nesto da napravim jer nemislim da je do harwera, sta vi mislte kako da mi wow ponovo ide kao po loju :)?

Al3k5an9ar
24.12.2008, 3:24
nemam ja te pare... i ovako se mucim za epic fly da skupim:)
Trenutno me u pvp najvise nerviraju rogueovi, ne mogu im nista: ambush, dismantle, za to vreme me izudara ko majmuna i ostanem na nesto bede hp(mada dobro to je trenutno stanje i trenutni utisci i nemam nista novo od pvp geara al bice)i zavrsi me onako lepo a ja ga udario nekoliko puta... Vise ni bleed ne koristi nicemu protiv vanish kad ga skinu - beda.

Beast Master
24.12.2008, 10:06
Ljudi hitno mi treba odgovor plz nemojte me ignorisati :'(
Sada kada sam se hteo ulogovati pise da je kao invalid ussername ili password da li je to posto je onaj server maintanice ili sta? plz odgovor :paranoia:

Irondacha
24.12.2008, 10:22
@ Beast Master udji/izadji iz WoW-a sačekaj 5 min i ponovo udji.

@ Sale - ne kažem da je to " čudo s neba za ferale " ali bi verovatno moglo da im pomogne u odredjenim situacijama , mada ne daju att power kao druidski feral staffovi .
Koliko se ja sećam Zoidberg ima mage-a pa možda je zato primio 13k dmg-a -ipak je clothie .

strajo
24.12.2008, 10:32
Koliko se ja sećam Zoidberg ima mage-a pa možda je zato primio 13k dmg-a -ipak je clothie .

primio ja 8k u mailu sa shieldom= 15k armora= 50% redukcije... taj armor je ubagovan.

sasha vukelic
24.12.2008, 10:48
@ Sale - ne kažem da je to " čudo s neba za ferale " ali bi verovatno moglo da im pomogne u odredjenim situacijama , mada ne daju att power kao druidski feral staffovi.da ponovim, druidi ce sada vidjeti koliko svako oruzije donosi ap-a. http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2008/december/fishingpoledruid.jpg a svi staff-ovi gube taj ap - povecan im je dmg i strength pretvoren u obicni ap http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2008/december/feralstaffcomparison.jpg

sasha vukelic
24.12.2008, 10:53
Feral drood kao dps = failpa nemoj tako, znaju druidi napraviti dobar dmg http://wowwebstats.com/gdus6wqzr4uiy?s=340639-376286

strajo
24.12.2008, 11:11
drood kao dps = fail

fixed. Nema smisla... ne donose nishta korisno raidu a pure clase rade mnogo veci dps...

ferali imaju leader of the pack koji se ne stakuje sa rampage (valjda lol) a fury warrior jede ferale u DPSu,
boomkin ima tih 5% crit ali eto ele shaman donosi 8% crita, 3% hita, 5% haste, 280 spellpowera, 85mp5 celom raidu, 155 agi i str i bloodlust/heroism dps im je slichan, a i ele mozhe uvek da pochne da hiluje za ne daj bozhe jer ima skoro neogranicheno mane

Sale013
24.12.2008, 11:35
Ne bih bas sad rekao da ne donose nista korisno. Ako nista drugo feral dps lako moze postati OT. Sad su druidi imuni na crit u bear formi bez obzira na geer i defence.
A sto se tice komentara "feralima ne treba lecenje". Pa dobro, ne treba nam ni dps, ni CC... Nista ne treba ;)
Debilno je uporedjivati ferala sa paladinom..

Kum22
24.12.2008, 12:42
Omg, ne pročitah patch notes i ispadoh totalna budala. Od patcha 3.0.1 Aspect of the Viper regenerira manu, ali smanjuje dps !! Omg, omg a ja slao ticket GM-u na temu šta se to dešava sa mojim dps-om. :boodala: :boodala: Nikad više neću da ne igram Wow po 3 mjeseca :n-cc2:

zomg
24.12.2008, 14:13
Ma dobro,desava se...Ako me ikad cujete da pominjem reinsall drivera NVidia na stariju verziju,lupite mi virtual samar.Znaci juce sam teo da se ubijem kad sam video sta sam uradio.Death to Scourge,nad Death to the living!

kreator_
24.12.2008, 15:36
Danas nastavljam sa Wowom posle 2 meseca pauze. \o/
Nisam ni uzeo WotLK, mada ne privlaci me nesto od kad sam igrao Betu, mada ko zna, Beta je sva ionako izbagovana bila...

K'R' HooD
24.12.2008, 16:00
Jbt prodao sam nekom spancu wow account (i to sa privatnog servera wowlegion) za 60e :)
Taman dodam para pa ce pljusne grafa za GTA :)

Supreme.50
24.12.2008, 16:23
Ne bih bas sad rekao da ne donose nista korisno. Ako nista drugo feral dps lako moze postati OT. Sad su druidi imuni na crit u bear formi bez obzira na geer i defence.
A sto se tice komentara "feralima ne treba lecenje". Pa dobro, ne treba nam ni dps, ni CC... Nista ne treba ;)
Debilno je uporedjivati ferala sa paladinom..

Kao prvo kaze se gear a ne geer :) (konstruktivna ispravka, nije ismejavanje)

Kao drugo druid moze da MTuje i OTuje sa dps specom (to je jedan isti spec naravno) ali ne sa dps gearom. To znaci da mu treba i tanking gear...pa sto onda lepo ne gearuju ljudi jednog pravog feral tenka i jednog roga a za feral dpsa da zaborave...mislim beskorisno je. CR ima ali CR je fail spell...treba neko nesto da ****e i da umre da bi spell imao efekta, a greske se ne smeju desavati, moj guild ide na to da uradimo perfektno a ne da krpimo sa combat ressovima etc...desi se da umre neko bezveze ali to je 1-2 osobe u fightu a samo resto druida imamo 2 u raidu...innervate sad ne treba. Ja kao priest imam 0 mp5, spirita i intellecta u gemovima, a enchant samo na oruzju 45 spirit umesto 50 spellpowera (zakljucite sami zasto...10 puta je bolje).

A nisam rekao da feral druidu ne treba lecenje, naravno da treba, ali bi bilo malo glupo da ima i to, a CCa imate dosta sa druidom i previse, pogotovo za pvp, i uloga druida je (po meni i vidjenom iskustvu) samo da tenkuje i za leader of the pack, moonkin aura i tree form aura ili whatever kako se zove 6% vise heala grupi...prosla su vremena MHa kad su druidi offtaknovali mobove pa dps bossa.

sasha vukelic
24.12.2008, 16:41
da je bas isti spec i nije. dps ne uzimaju bar ovih 9 poena u talenatima:
-thick hide
-natural reaction
-protector of the pack

pored toga, dps spec nikad nece uzeti sljedece glyph-ove:
-glyph of growl
-glyph of maul
-glyph of challenging roar

mislim da je i ovo sasvim dovoljno...

virtuoz pavle
24.12.2008, 18:31
Nisam ja ono trazio nego je ono moj priest...i pored fakulteta i obaveza i svega ostalog i sto mi je zabava a Muqq-u posao za koji dobija pare, ja imam bolju opremu...nije da se hvalim, nego me pavle nasmejao kad je linkovao onog plavog shamana, kao fora pogledajte ovog shamana :eek:, i evo ga i dalje ubedjen da su plavi itemi bolji od 4/5 valorous, ali kad je neko slep ja ne mogu da mu pomognem (citaj: slepac)...

nije stvar u opremi...meni se svidja DPS....sigurno je da postoje i 5 puta bolji ali za jednog ench shamana mi se bas svidja...
...a i jos nesto.Gajim veliku netrpeljivost prema priestovima...:dzavo:
Oprema je :aplauz:SUPER! ali ipak si priest:dzavo:

Supreme.50
24.12.2008, 18:34
Pa nije plavi shaman bolji od valorous priesta zato sto ti volis shamane a ne volis priestove LOL :rofl:

RUSuper
24.12.2008, 18:48
I'm priest forever !Priest rocks.To da li ga volis ili ne sve zavisi ti ga sigurno ne volis jer te trese ko seljak slinu jel da Pavle :D

strajo
24.12.2008, 18:54
Omg, ne pročitah patch notes i ispadoh totalna budala. Od patcha 3.0.1 Aspect of the Viper regenerira manu, ali smanjuje dps !! Omg, omg a ja slao ticket GM-u na temu šta se to dešava sa mojim dps-om. :boodala: :boodala: Nikad više neću da ne igram Wow po 3 mjeseca :n-cc2:

owned

Pa nije plavi shaman bolji od valorous priesta zato sto ti volis shamane a ne volis priestove LOL :rofl:

evo ja se kladim da je 100% gledao AP... pazi shta ti kazhem...

EDIT:

I'm priest forever !Priest rocks.To da li ga volis ili ne sve zavisi ti ga sigurno ne volis jer te trese ko seljak slinu jel da Pavle :D

u pvp-u priest<enha shaman, jer se disc(pvp uglavnom, holy pvp je fail xD) priest fokusira na bafove (purge), nemozhe da se odbrani fearom (tremor totem) i cloth je... tako da 1 WF prof sa 2h wepa i cao :)

Supreme.50
24.12.2008, 18:55
hhahahahah :rofl:

Tbh ti si gledao HK :D

RUSuper
24.12.2008, 20:26
Strajo znamo da volis shamana ali dis/holy priest + rogue u areni i cao kakav kod ti shaman bio,jedino DK i pally mozda mogu da tobiju taj tandem ali opet :P

virtuoz pavle
24.12.2008, 21:28
Strajo znamo da volis shamana ali dis/holy priest + rogue u areni i cao kakav kod ti shaman bio,jedino DK i pally mozda mogu da tobiju taj tandem ali opet :P

ja ne volim shamana koliko volim pallyja, ali opet Shaman mi se nametnuo jer je jedini HIGH LVL toon pa zato...

virtuoz pavle
24.12.2008, 21:45
E da ne poverujete sto sam zezao alliance nooba, neki human paladin 59lvl (SA MOJIM DKom)...ima on neki quest u Hellfire P. i treba da spali horde katapulte...i sta! Tip je flaged i ja ga koknem kao unholy relativno lako...i on iskljuchi PvP mark, ali ga ja ukljuchim:dzavo: i chekam kod onog katapulta, a njega napadnu one "vatrene bradavichaste svinje" i oni fel orcovi, a on da bi da bi ih brze ubio upotrebi onaj holy circle (ne znam kako se tachno zove:icon_stud) i tako on DO DMG to me i tako se flag i ja ga koknem...:rofl:
Ali prichi nije kraj...dovede on nekog 68lvl huntera (alliance too) i ovaj da me kokne a ja bezim (a kao DK na mountu bas sam brz:to_care:) i nadjem Fel reavera:dzavo:...i stanem pored njega i hunter i pally dodju da me smaknu.I ubije Zardjala Fel Gvozdjurija mene ali potom smakne i njih:a_whistli:D:dzavo::to_care::rofl:.

Al3k5an9ar
24.12.2008, 22:01
e pavle presao bih na US servere samo da bih tebe gankovao :)

salim se ... radi onaj thunderfck kad uzmes 80

virtuoz pavle
24.12.2008, 22:59
e stvarno mislim da su za pvp bolja 2 paladina ili paladin i rouge nego holy priest i neki rouge...JEr ko ima makar malo mozga prvo ce da kokne healera...nije to PvE pa da mobovi napadaju DPSa ili tenka...Koknes healera i tu vise nema sta lol:dzavo:...

Sale013
24.12.2008, 23:00
@virtuoz pavle To sto ti radis moze da te dovede do bana jer je to exploit sistema.. Cini mi se da sam negde procitao da je zabranjeno uskakanje u protivnicki AoE da bi zaradio flag.. A uostalom, idi na neki pvp server pa probaj tamo da se junacis ;)

virtuoz pavle
24.12.2008, 23:09
@virtuoz pavle To sto ti radis moze da te dovede do bana jer je to exploit sistema.. Cini mi se da sam negde procitao da je zabranjeno uskakanje u protivnicki AoE da bi zaradio flag.. A uostalom, idi na neki pvp server pa probaj tamo da se junacis ;)

Sto bi me banovali:confused:?
Postuj link da vidim sta smem, a sta ne.Izglda kao da je svaka 3rd stvar u WoW zabranjena:icon_scra.

Sale013
24.12.2008, 23:12
Pa NORMAL serveri su zamisljeni tamo da ako neko ne zeli PvP ne mozes da ga napadnes.. Ne secam se tacno de sam tu informaciju video.. Valjda zavisi dosta i od GM-ove licne procene dal ce da te banuje za exploit sistema... Pitaj GM pa vidi sta ce da ti kaze..

kreator_
24.12.2008, 23:18
e stvarno mislim da su za pvp bolja 2 paladina ili paladin i rouge nego holy priest i neki rouge...JEr ko ima makar malo mozga prvo ce da kokne healera...nije to PvE pa da mobovi napadaju DPSa ili tenka...Koknes healera i tu vise nema sta lol:dzavo:...

Dobro jutro.
Holy priest je po stoti put fail za pvp, ide se na disciplinovanog...

virtuoz pavle
24.12.2008, 23:21
Po chemu su specifichni RPG serveri u WOW?
Nisam primetio nikakvu razliku izmedju RPG i Normal servera.

kreator_
24.12.2008, 23:25
Po chemu su specifichni RPG serveri u WOW?
Nisam primetio nikakvu razliku izmedju RPG i Normal servera.

RP serveri: http://www.wowwiki.com/Roleplaying

strajo
25.12.2008, 18:11
Cancell sam danas account, nemogu vishe da chekam niti trpim da me lazhu. Chekaj live, chekaj 80, chekaj resilience a sve to vreme im idu pare a nishta ne rade samo kvare e pa necu vishe. PvE da igram necu, bolje da pochnem da gledam neku shpansku seriju na pinku.

Guild Wars here i come <3

virtuoz pavle
25.12.2008, 18:30
Cancell sam danas account, nemogu vishe da chekam niti trpim da me lazhu. Chekaj live, chekaj 80, chekaj resilience a sve to vreme im idu pare a nishta ne rade samo kvare e pa necu vishe. PvE da igram necu, bolje da pochnem da gledam neku shpansku seriju na pinku.

Guild Wars here i come <3

Znas, mnogi kazu:"Sutra ostavljam pushenje!"
pa sta bude..."Sutra majke mi!"
:dzavo:

kreator_
25.12.2008, 18:33
God damn, otkucam broj Gamecarda ali se kartica aktivira tek 29. kad istekne WotLK trial 10 dana... Ko ce da ceka do ponedeljka ~.~

virtuoz pavle
25.12.2008, 18:48
DK mi je sada 60lvl pa bih da pitam kome da se pridruzim:Aldor ili Scyers?
Please treba mi odgovor:n_klanja:
Hvala

kreator_
25.12.2008, 19:04
Hmm posto nisam dugo igrao, ranije su vecina ljudi birali Aldore za melee classes, Scryere za castere.

strajo
25.12.2008, 19:21
hahahaha pa tu je woltk... shta ce ti to?!

ali pogledajte ovo MOLIM vas... znachi lik od GMa je CAR !

http://i39.tinypic.com/nytpu0.jpg

http://i44.tinypic.com/fxc7xl.jpg

kreator_
25.12.2008, 19:25
Strajo, da ti nisi mozda bio clan wow-serbia foruma pod nickom Sifhala ?

virtuoz pavle
25.12.2008, 19:47
hahahaha pa tu je woltk... shta ce ti to?!

ali pogledajte ovo MOLIM vas... znachi lik od GMa je CAR !

http://i39.tinypic.com/nytpu0.jpg

http://i44.tinypic.com/fxc7xl.jpg

hehe:rofl:
Nije mi jasno to sto imas zeleni XP bar, a ti si 80lvl:icon_scra...kao da mozes da napredujes jos.

A sto se tiche Scyrsa i Aldoraca chuo sam da jedni daju neki flying mount ako si exalted:icon_stud
huh?

miloshbg
25.12.2008, 19:50
taj zeleni bar je verovatno za reputaciju!ne mora da znaci da je xp!

strajo
25.12.2008, 19:52
hehe:rofl:
Nije mi jasno to sto imas zeleni XP bar, a ti si 80lvl:icon_scra...kao da mozes da napredujes jos.



epic fail

virtuoz pavle
25.12.2008, 20:15
epic fail

ja NISAM reako DA TO JESTE XP...nego da IZGLEDA kao da je XP...

Aldor ili Scy pitanje je sad...Koja frakcija ce mi pokloniti flying mounta kada postanem exalted?
Tell me please...ti se Strajo ne mesaj :dzavo:...epic fail:boodala:

strajo
25.12.2008, 20:18
nijedna... to sluzhi da bi dobio gear kad si exalted sa njima (neke epice) poshto je sad lvl 80 taj gear shto dobijesh ne vredi nizashta, razumesh?

virtuoz pavle
25.12.2008, 20:19
nijedna... to sluzhi da bi dobio gear kad si exalted sa njima (neke epice) poshto je sad lvl 80 taj gear shto dobijesh ne vredi nizashta, razumesh?

zato bih ja u frakciju koja daje FLYING MOUNTA...

strajo
25.12.2008, 20:30
o bozhe.... ne daje ni jedna mounta... da daje svi bi nju. epic mount obichan se kupuje u Shadowmoon valley i nekih 200g koshta a trening je 5000g.

RUSuper
25.12.2008, 22:43
Ono za priesta Pavle.Pa neznam sta ti mislis ali je priest,rogue trenutno 3 po redu najpopularnija kombinacija u svetu

strajo
25.12.2008, 23:24
Ono za priesta Pavle.Pa neznam sta ti mislis ali je priest,rogue trenutno 3 po redu najpopularnija kombinacija u svetu

popularno u wowu= lako i debilno...

pentraksil
26.12.2008, 1:36
Kad smo vec kod mounta pitanje: da li ste za to da se u neko skorije vreme "uvedu" flying mountovi u Azerothu. Postoje neke spekulacije po netu ali su shture. Meni je licno sve jedno mada ako uvedu mozda ce igra izgledati plasticno. Ma koliko vam se smucile neke zone, sa vremena na vreme pozelite da vidite mesto gde ste(ponosno) po 1000-ti put "ispustili dushu" hehe

TOTTFIROOB
26.12.2008, 3:56
Pavle, uz svo duzno postovanje prema ,pre svega tvojoj mladosti, morash da:

1.Dobro ili bar delimicno dobro da se informishesh o temi o kojoj zelish da pishes.
2.Dobro procitash post cak i 60 puta ako treba.
3. Slusash starije-iskusnije....nije svaki pametan naravno ima raznih kretena, ali savet ma kakav bio je savet. Na tebi je da ga poslushash ili zanemarish ali nemoj da se svadjash.
Za ovo sam nesto citao bio, kao planiraju da uvedu flying i u pocetne zone, ali posto su te zone mnogo vece od ovih iz expanzija, kazu da zahteva dosta posla da se odradi da bi moglo da se leti i tu... mada ja mislim da je bolje ostaviti ovako, cisto da se koristi i land mount ponekad :)

strajo
26.12.2008, 4:02
Za ovo sam nesto citao bio, kao planiraju da uvedu flying i u pocetne zone, ali posto su te zone mnogo vece od ovih iz expanzija, kazu da zahteva dosta posla da se odradi da bi moglo da se leti i tu... mada ja mislim da je bolje ostaviti ovako, cisto da se koristi i land mount ponekad :)


da da... to je mukotrpan posao... morale bi sve texture ponovo... ali za tih "par miliona" mesechno vala... treba da prave i da pevaju :D

Dr Zoidberg
26.12.2008, 5:28
da da... to je mukotrpan posao... morale bi sve texture ponovo... ali za tih "par miliona" mesechno vala... treba da prave i da pevaju :D

Ne samo teksture nego celokupni modeli da se zarkpe, mislim tu ima posla malte ne i vise nego da ponovo prave Eastern kingdom i Kalimdor.

Sto se tice ovog pavla, ljudi sto se primate, covek je troll, nejgov je posao da izaziva take reakcije kod vas, samo ce vam redjati pp :P /ignore ftw :)

sasha vukelic
26.12.2008, 9:37
Kad smo vec kod mounta pitanje: da li ste za to da se u neko skorije vreme "uvedu" flying mountovi u Azerothu.kao sto rekose ljudi tezak je to posao, a ovi iz blizz-a znaju da ne bi puno dobili sa tim. mozda negdje postoji plan da se to radi, ali nije u skorijoj buducnosti.

problem su prelazi izmedju zona, znaci svako ono mjesto na kojem ne mozes da izadjes iz jedne zone i predjes u drugu zbog visokih planina. to je cak jasno ako si blizu nekog prelaza i pogledas minimap da vidis kako su nagli prelazi u bojama. problem je sto su svi ti prelazi ogromni i trebalo bi dosta posla da se to odradi. evo nekoliko primjera:
http://www.blogcadre.com/album/14/World+of+Warcraft+unknown+area
http://www.secretlair.com/index.php?/clickableculture/entry/world_of_warcraft_dead_zone_exploration/
http://www.blogcadre.com/album/14/More+World+of+Warcraft+Exploration

takodje, jedan veliki problem su pocetne zone blood elf-ova, koje se uopste ne nalaze na istom serveru kao i azeroth (mislim da je cak jos uvijek moguce preplivati od tirisfal glades do hinterlands-a, tokom cega ces, gledajuci mapu, vidjeti da tvoj lik prolazi po sred te zone, a ti ustvari plivas).

Pivalica
26.12.2008, 11:42
imo, potpuno nepotrebna stvar...
jednostavno ne vidim nikakvu potrebu za FM u Azerothu kada su one osobe koje mogu da koriste FM ionako samo glavnim gradovima, ili eventualno ispred i josh po negde 3-4 puta godishnje kad je neki festival i to je to... a preradjivati celu igru sa programerske/grafichke strane zato shto nekoga mrzi da malo jashe...mislim da je bash glupo...
a na low lvlu davati FM... isto je glupo... jbg, izgubi se ona draz... meni je npr bilo bash interesantno dok sam lvlovao u NR-u, jer sam morao da koristim 100% mounta... jeste malo smor posle 280%, al opet setish se kako je nekada bilo... bar do 77lvl... :))

strajo
26.12.2008, 11:57
jednostavno ne vidim nikakvu potrebu za FM u Azerothu kada su one osobe koje mogu da koriste FM ionako samo glavnim gradovima, ili eventualno ispred i josh po negde 3-4 puta godishnje kad je neki festival i to je to... a preradjivati celu igru sa programerske/grafichke strane zato shto nekoga mrzi da malo jashe...mislim da je bash glupo...

a i ovo je tachno, ubili su totalno Azeroth ovom expanzijom. Pre si ishao u CoT i Karu a sad ni to. Mislim idesh u CoS ali imash portal u Violet Holdu :S

RUSuper
26.12.2008, 14:21
A najzanimljivj deo je ispod winterspringa,znaci ko nije bio neka obavezno ode na neki piratski server sa hacokm da vidi.Izgleda da je tu blizz hteo da napravi teretoriju ali je izbacio igru i nije zavrsio,teretorija je skoro zavrsena,ima i puteve kroz nju,pa cak i ulaz za jednu instancu se vidi,ali ne moze se uci,ja kada sam sa hackom tamo otisao ja se odusevio.Mislim da na mapi pise Hyjal

Kum22
26.12.2008, 14:42
Koliko prosecno nose golda daily questovi na lvl-u 80? I jesu li svi epic flyin mountovi brzine 280 ili ću morati ponovo da trošim pare.

sasha vukelic
26.12.2008, 15:00
I jesu li svi epic flyin mountovi brzine 280 ili ću morati ponovo da trošim pare.neki su epichniji ;) http://www.wowhead.com/?item=34092 al to ima odavno

Pivalica
26.12.2008, 15:29
opet... kaze se pavlu... :))

btw, super brzi mountovi su bili predvidjeni samo za najbolje u areni na kraju sezone, i ako se ne varam bio je phoenix koji je isto bio 310% a dropovao ga je kael iz tk-a.

shto se azerotha tiche...pa generalno na 80om lvlu i nema shta da on bude interesantan... isto kao shto se na 50lvl necesh vracati u dun morogh ili tako neshto...
@RUS to i jeste Hyjal :)))
tako 'prazna' teritorija stoji vec duuugo... u originalu je ulaz iz cot-a, a na priv serverima se obichno tu postavljaju redom gomile bossova koje dropuju loot razan... pa kako idesh dalje, tako je sve veci i veci lvl... kad udjesh, tj pre jedno godinu dana bar, su na privatnim serverima bili kao znaci 'under const' i tako to :)) i to bash negde u onom delu gde je tree of life... shteta je shto to nisu napravili kao adekvatnu lvling zonu, jer je veoma lepo odradjena...

RUSuper
26.12.2008, 16:19
Pa hyjal je ne dovrsena teretorija,mogli su u wotlku da nameste da bude za lvl 80:opanachke.
Da kael dropa Feniksa i jedina mana mu je sto sve ono svetli pravu u ekran kada letis i sto nemoze da hoda po zemlji nego samo da leti.A to za azeroth....pa sve je bolje nego outland po meni outland je tolika glupost,bogu hvala da postoji sada northrend i tako to.I ja obozavam da istrazujem ono veoma malo teretorija u azerothu u kojima nisam bio,sve ih je manje ali ih i dalje ima(ne teretorija nego delova teretorija,ali isto ti dodje)

pentraksil
26.12.2008, 20:32
Mislim da Hyjal ceka svoje budjenje u neko skorije vreme. Bilo je dosta stvari u WOW koje nije bilo aktivirano odmah vec tek negde skoro. Tipican primer je Uldum na jugu Tanarisa. Ogromna vrata koja cuvaju divovi ali se kroz vrata ne moze uci. Neka instanca u pripremi koja ima veze za Uldamanom i Maraudonom. Tako stoji prazna vec duze vreme. Verovatno ce biti aktivirana zajedno sa nekim epohalnim dogadjajem (mozda sledeca expanzija). Sta mislite koja ce biti???

Dijablo
26.12.2008, 20:37
Zanima me dali cu i dalje moci da igram wow ako instaliram lich kinga a nemam updatovan acc za njega?(mrzi me da skidam peceve)

strajo
26.12.2008, 20:42
Mislim da Hyjal ceka svoje budjenje u neko skorije vreme. Bilo je dosta stvari u WOW koje nije bilo aktivirano odmah vec tek negde skoro. Tipican primer je Uldum na jugu Tanarisa. Ogromna vrata koja cuvaju divovi ali se kroz vrata ne moze uci. Neka instanca u pripremi koja ima veze za Uldamanom i Maraudonom. Tako stoji prazna vec duze vreme. Verovatno ce biti aktivirana zajedno sa nekim epohalnim dogadjajem (mozda sledeca expanzija). Sta mislite koja ce biti???


ne tripuj se, to sluzhi da stoji tamo samo da bi te interesovalo i da bi im i davao pare nizashta i dalje...

Irondacha
26.12.2008, 20:46
Hmm , pentraksil je u pravu , to će verovatno postati instanca u skorije vreme , trebala je još ranije ali je blizz iz nekog razloga nije "otvorio" .

http://www.wowwiki.com/Uldum

Dr Zoidberg
26.12.2008, 21:08
Zanima me dali cu i dalje moci da igram wow ako instaliram lich kinga a nemam updatovan acc za njega?(mrzi me da skidam peceve)

Da, ali neces moci da igras wotlk content :P

Dr Zoidberg
26.12.2008, 21:09
Hmm , pentraksil je u pravu , to će verovatno postati instanca u skorije vreme , trebala je još ranije ali je blizz iz nekog razloga nije "otvorio" .

http://www.wowwiki.com/Uldum

Kao i battleground u azashari

RUSuper
26.12.2008, 21:39
Cek cek koji BG i gde? O.o kako to da za to nisam cuo:paranoia:

Kum22
26.12.2008, 22:09
Kako doći do otoka gde startuju night elfovi ako sam horda. Onaj Achievement gde trebaš istražiti sva područja (Explorer) čini mi se malo blesav. Kako da upadnem u alliance područje, samljece me ko crva. Kao nemojte molim vas, samo ocu Achievement?

strajo
26.12.2008, 22:36
http://www.wowwiki.com/Azshara_Crater

EDIT:

Kako doći do otoka gde startuju night elfovi ako sam horda. Onaj Achievement gde trebaš istražiti sva područja (Explorer) čini mi se malo blesav. Kako da upadnem u alliance područje, samljece me ko crva. Kao nemojte molim vas, samo ocu Achievement?

brodom? ko da je teshko ubiti 2 sentinele lvl 75...

virtuoz pavle
26.12.2008, 22:37
Kako doći do otoka gde startuju night elfovi ako sam horda. Onaj Achievement gde trebaš istražiti sva područja (Explorer) čini mi se malo blesav. Kako da upadnem u alliance područje, samljece me ko crva. Kao nemojte molim vas, samo ocu Achievement?

Idi i moli se svakome da te ne ubije:dzavo:
salim se...ja sam posetio to mesto...veoma prosto UZJASESH MOUNTA I DOKLE STIGNES!

RUSuper
26.12.2008, 22:38
Kako doći do otoka gde startuju night elfovi ako sam horda. Onaj Achievement gde trebaš istražiti sva područja (Explorer) čini mi se malo blesav. Kako da upadnem u alliance područje, samljece me ko crva. Kao nemojte molim vas, samo ocu Achievement?

Trebalo bi da imas onaj brod koli plovi iz one teretorije za lvl 20 koja je levo od felwooda.I posto kroz celu teretoriju vodi samo jedan put ides pravo tim puticem i naices na selo odakle krece taj brod zaista je lako
EDIT:bravo Pavle vidi se da si bio tamo.Uzmes mounta i preko vode?

virtuoz pavle
26.12.2008, 22:53
Trebalo bi da imas onaj brod koli plovi iz one teretorije za lvl 20 koja je levo od felwooda.I posto kroz celu teretoriju vodi samo jedan put ides pravo tim puticem i naices na selo odakle krece taj brod zaista je lako
EDIT:bravo Pavle vidi se da si bio tamo.Uzmes mounta i preko vode?

Pa nisam ja ni mislio mountom preko vode...nego ako mu je problem da pobije chuvare itd. samo trchi kolko ga noge nose.

virtuoz pavle
26.12.2008, 23:54
:(:paranoia::n-cc2::n-hang::mad:

Ima li ovde nekog ko ima neki dobar guild...SOPSTVEN GUILD?

zomg
27.12.2008, 0:05
Ja sam imao...Samo da znas,previse smajlija si stavio ;)

RUSuper
27.12.2008, 0:19
:(:paranoia::n-cc2::n-hang::mad:

Ima li ovde nekog ko ima neki dobar guild...SOPSTVEN GUILD?

Poenta toga?Nemozes uci,a ako zelis savet nemoramo da imam sopstven guild da bi ti dali savet:eek:

undefined
27.12.2008, 16:57
Pa na istoj su mapi, nema loading screen izmedju, zar ne moze samo da prepliva do Darnassusa?

RUSuper
27.12.2008, 17:54
Ne.Treba brodom.Ma da mozda od WotLKa i moze

virtuoz pavle
27.12.2008, 17:56
Koje su weapon rune najbolje po vama.Ja sam sada 61lvl Death Knight...sta bi bilo najbolje da stavim na oruzije.

Sta mislite o kimbinaciji Blood/Unholy za PvE?
navikao sam sa paladinom da imam "vishe zivota", pa mi nedostaje bilo koji nachin self healinga za DKa.So what do you think?

RUSuper
27.12.2008, 19:34
Koliko miliona puta da ponavljamo sta mislimo o kombinaciji blood/unholy?

demzi
27.12.2008, 19:47
e moze li neko da mi kaze sto brze dal je ugasen wowlegion sever???pls sto brze ako je moguce...hwala

RUSuper
27.12.2008, 20:39
Citaj forum.Znas sajt

virtuoz pavle
27.12.2008, 21:01
Koliko miliona puta da ponavljamo sta mislimo o kombinaciji blood/unholy?

Umesto sto pisesh o tome koliko puta si napisao sta mislish o blood/unholy mogao si lepo da mi kazes ako znash.

Koje rune da stavim na 2 handed oruzije, a koje rune na one handed za Death Knighta...nabavio sam strasno dobre 1-handed swordove pa zato.

virtuoz pavle
27.12.2008, 21:10
Canceled

Payment on this account has been canceled‚ however this account can be used for playing until the current subscripton period ends

Uspeo sam da udjem na svoju World Of Warcraft Account stranicu...kad tamo imam sta i videti:(.Ono gore about payment:(.
Moze da se igra do 11. januara...a moji mi ne daju da igram WoW dok mi oni ne kazu suprotno:n-cc2:.

Da li postji BILO KOJI nachin da se nastavi sa placanjem i posle ovog datuma.I molim bez provokatorskih postova.

RUSuper
27.12.2008, 22:25
Ako je acc canceled onda je gotov.Ali nesto meni je tu nesto ipak sumnivo

virtuoz pavle
27.12.2008, 23:40
Ako je acc canceled onda je gotov.Ali nesto meni je tu nesto ipak sumnivo

ima li neko iskustva sa time...da je CANCEL account.
Please recite mi ili na vreme da kupim WoW EU...
Hvala

Milos_SD
28.12.2008, 1:14
Kao sto kaze u poruci, nalog je zamrznut, i ti ces moci da igras sve dok ti pretplata ne istekne, a posle ces moci da nastavis da igras kada platis naredni mesec. Znaci, mozes da platis kako god zelis i kada god zelis. Na cancel account se ide kada npr. ne zelis da igras sledeci mesec, i ne zelis da ti naplate to sa kreditne kartice.

RUSuper
28.12.2008, 1:21
Koliko ja znam cancel acc je da izbrises acc i napisano je da je u tom slucaju pozeljno da ih zovnes na telefon ili da im posaljes E-mail

virtuoz pavle
28.12.2008, 12:50
Pre nisam mogao da udjem u menagmnet WoW stranicu zbog toga sto sam koristio Internet Explorer.Sad mogu jer koristim MOZILA FIREFOX!

Al3k5an9ar
28.12.2008, 13:36
BRAVO za Mozilla Firefox!

strajo
28.12.2008, 14:23
pichio sam juche arenuuu kao LUD prvo neke bleja timove, onda nashao mut roga, nikad pre on nije sa resto shamanom a niti ja sa rogom, doshli do 1630 juche za sat i po, i spustili se xD. na 1600+ timovi sve ret paladin+DK, ret paladin+rogue ili ima neki boomkin+demo lock, to ima NENORMALAN burst, ali ako ga prezhivish :P druide bre nemosh ubiti, hot i u bear formu, imaju rootove i *****a ali smo ih lako lockovali sa kick+ earth shock, dotad rogue sa heroismom ubije shta ocesh, pristovi su bash ispushili :( keybind na purge i cao, holy paladini su nizashta, sluzhe samo za stun (na koji ode grounding totem, heheh) i da baca bubleove jer ne izvuku skoro nijedan heal od interuptova. The return of the shaman is inevitable. Samo malo josh resilienca i da nerfuju taj burst i milina :D (ja sam imao 100 resila od trinketa, hateful rukavica iz VoA i plavih shouldera xD, rog imao od trinketa xD)


Pre nisam mogao da udjem u menagmnet WoW stranicu zbog toga sto sam koristio Internet Explorer.Sad mogu jer koristim MOZILA FIREFOX!

daj choveche prekini da spamujesh koga to interesuje.

zomg
28.12.2008, 14:57
Hmmm.....zar mage vise nije za PvP....?
Ono full frost,zar to nije pre bilo do yaya......
Msm ipak...ja sve dobijam sa magom.....

RUSuper
28.12.2008, 14:58
Ja kada sam dosao sa beta testa i rekao na piratu likovima da medalion of the horde/ally daje 84 resia nisu mi verovali :P
Kao sto sam rekao moj ortak ima 900 resia :D

RUSuper
28.12.2008, 15:00
Hmmm.....zar mage vise nije za PvP....?
Ono full frost,zar to nije pre bilo do yaya......
Msm ipak...ja sve dobijam sa magom.....

Sada je arcane do yaya.

Dr Zoidberg
28.12.2008, 15:18
Sada je arcane do yaya.

Ako nemas tonu dmg-a za brust i nekog rogue/Fdruid/mage ne vredi ti nista... to je spec za BG i duel :) 1v1 tesko ko moze da ga dobije, pew pew ^^

Evo sada videh, nagradna igra koju odrzava neka riba koja radi u blizz, trci neki maraton za leukemiju, i ako doniras 25$ sa naznakom "For the Alliance!" or "For the Horde!" tvoje ime je u nagradnoj igri gde ona izvlaci dvoje koji dobijaju 1god besplatnog wow-a, a ako skupi 5,5k izvlaci trece ime gde taj dobija besplatno dokle god on igra :D

http://pages.teamintraining.org/ctx/pfchangs09/kallen

Krilce
28.12.2008, 17:16
Evo poceo i ja da igram wow sa night elf rougom. Odem ja do dolanaara, kod trenera, naucim sve moguce, i izmedju ostalog i duel wild. Proverim sve lepo u spellbooku, sve uredu. Ja srecan ko mali zec idem do prodavca, kupim dagger(one-hand),probam da ga stavim u drugu ruku i lik mi kaze da nisam naucio duel wild. Setkao malo po stormwindu, drao se ko nenormalan, al niko ne zna zasto nece. Molim da mi neko odgovori sto pre ako zna, da se ne patim ko nenormalan, ako je bug da odmah krenem novu.Hvala na pomoci!

strajo
28.12.2008, 17:26
Hmmm.....zar mage vise nije za PvP....?
Ono full frost,zar to nije pre bilo do yaya......
Msm ipak...ja sve dobijam sa magom.....

tbh i nije bash neki problem predstavljao nijedan mage, jer ga skidamo sa kickovima i shockovima. Silence je zeznut ali ako si dobro talentovan traje dosta krace ;)

Sada je arcane do yaya.

nije ko na 70om, imam osecaj da se dmg od ABa nije promenio a mi imamo dosta vishe resila. jedino pom-pyro mozhe biti zeznut ali dispell pom ili grounding totem, sve se mozhe kad se oce :D

kreator_
28.12.2008, 17:34
Skinuo danas instalaciju za wotlk, sutra narucujem CD-key, u ponedeljak istice trial wotlk, i konacno krecem da lvlujem, po 3. put istog chara.

Milolos
28.12.2008, 18:59
Da li zna neko u kom broju SK-a je izasao World of Warcraft?

DeCoy
28.12.2008, 20:05
http://www.sk.co.yu/2005/03/siop14.html

virtuoz pavle
28.12.2008, 21:43
Hocu da levelujem mage.
I napravio sam jednog i ostavio ga (ima vec 1 mesec da se "odmara") da se rest....pa da sve dobijam 2X XP....ali STAO JE NA SVEGA 1/4 od XP bara...a MESEC DANA SAM GA OSTAVIO DA SE ODMARA!
????????????????????????

zomg
28.12.2008, 21:48
Pa 100% si ga stavio negde napolju,u gradovima i innovima dobijas MNOGOOOOO brze rested...

RUSuper
28.12.2008, 22:43
Evo poceo i ja da igram wow sa night elf rougom. Odem ja do dolanaara, kod trenera, naucim sve moguce, i izmedju ostalog i duel wild. Proverim sve lepo u spellbooku, sve uredu. Ja srecan ko mali zec idem do prodavca, kupim dagger(one-hand),probam da ga stavim u drugu ruku i lik mi kaze da nisam naucio duel wild. Setkao malo po stormwindu, drao se ko nenormalan, al niko ne zna zasto nece. Molim da mi neko odgovori sto pre ako zna, da se ne patim ko nenormalan, ako je bug da odmah krenem novu.Hvala na pomoci!

Mozda treba da predjes na original?

virtuoz pavle
28.12.2008, 23:35
Gde mogu da nadjem shibicu i drva za kuvanje...(PALADIN zna da kuva:rofl:)
gde se to nalazi?Nisam nasao kod cook trenera.

miloshbg
28.12.2008, 23:39
nece trener sigurno da ti prodaje shibice! vidi kod merchant-a, vendora!!
jel moguce da tako glupa pitanja postavljas?!
a inace postoji http://www.wowhead.com/ , http://thottbot.com/ ne znam dal si cuo za tako nesto, ali tamo sve pise!

Pivalica
28.12.2008, 23:59
Hocu da levelujem mage.
I napravio sam jednog i ostavio ga (ima vec 1 mesec da se "odmara") da se rest....pa da sve dobijam 2X XP....ali STAO JE NA SVEGA 1/4 od XP bara...a MESEC DANA SAM GA OSTAVIO DA SE ODMARA!
????????????????????????

maksimum kolko mozesh da budesh rested je 1.5 lvla, bez obzira na kom si lvlu, i da li ti stoji 4 nedelje ili 4 meseca, on ce biti isto rested - max 1.5 lvl-a!

RUSuper
29.12.2008, 3:08
Ranije je bilo 3 lvla O.o

Pivalica
29.12.2008, 3:13
jesi siguran u to??
mislim da je oduvek 1.5... ili bar od pre tbc-a... znam da sam ja jednom pravio pauzu od nekih 45 dana, i da je bilo 1.5 lvla, a to je bilo 3 meseca pre tbc-a

Sale013
29.12.2008, 9:53
Pa da, uvek se rested linija napuni max 1.5lvl ali mozda ti izgleda kao 3 lvl-a jer se dobija dupli XP (dobijes 2k xp npr a rested linija se pomeri napred za 1xp tako na kraju kad istrosis ceo rested dobijas 1.5lvl + 1.5 lvl i tu nestaje rested) A i valjda xp od questova se ne duplira...

TOTTFIROOB
29.12.2008, 11:47
Pa da, uvek se rested linija napuni max 1.5lvl ali mozda ti izgleda kao 3 lvl-a jer se dobija dupli XP (dobijes 2k xp npr a rested linija se pomeri napred za 1xp tako na kraju kad istrosis ceo rested dobijas 1.5lvl + 1.5 lvl i tu nestaje rested) A i valjda xp od questova se ne duplira...
Od questova xp ostaje isti...

strajo
29.12.2008, 13:17
=(PALADIN zna da kuva:rofl:)
=
shta fali? belf je... zna i nokte da lakira...

Kum22
29.12.2008, 13:30
Kolko se prosecno dobije golda za daily quest na lvlu 80?

Dr Zoidberg
29.12.2008, 14:16
Kolko se prosecno dobije golda za daily quest na lvlu 80?

oko 13-20g

strajo
29.12.2008, 14:29
oko 13-20g

yep... ali imash one za daily dungeon i za HC dungeon daju 25 odnosno 30g ali imash questova bash dosta...

virtuoz pavle
29.12.2008, 17:01
kako da izbrishem COMPANIONS koje paladin zna da summon...nerveraju me IMA JEADN GNOME WINTER GNOME KOJEG HOCU DA ODUCHIM?

HVALA

Supreme.50
29.12.2008, 18:37
ti bi sve da oducis i da vratis na staro? pa pazi malo na sta klikces i sta radis pa neces imati takvih problema...i to ne moze da se oduci...

virtuoz pavle
29.12.2008, 18:46
ti bi sve da oducis i da vratis na staro? pa pazi malo na sta klikces i sta radis pa neces imati takvih problema...i to ne moze da se oduci...

Da.Sve bih da oduchim i vratim na staro...nekako mi je glupo kakav mi je paladin sada.Nije lose ovo kuvanje uzgred...dosta para se zaradjuje.
Mozda bi game masteri mogli to da urade za dzabe:n_klanja:...
Probao sam da im pishem ali su "PREZAUZETI" pa nemaju vremena da odgovore.U poslednje vreme ima nekakvih problema sa hackovanjem accounta i tako to pa zato.

RUSuper
29.12.2008, 18:48
Svasta sa vama.Ima li neko informacije kada ce otprilike doci glupi Arthas da i to vidim vec jednom

Kum22
29.12.2008, 18:53
Ahahaha doći će, ali mislim da će ga malo ko vidjeti. :D

virtuoz pavle
29.12.2008, 18:54
Svasta sa vama.Ima li neko informacije kada ce otprilike doci glupi Arthas da i to vidim vec jednom

nece skoro.Prvo ce da ubace jos neke instance, a onda tek Mr. Arthas Nemabubregica...mada stvarno nemam ideju koga to mogu da ubace sem Arhtasa.

Pazite ovo!

http://www.youtube.com/watch?v=K8hfK3RQs2g

http://www.warcraftpets.com/wow.pets/seasonal/winter.veil/father_winters_helper.asp?cat=30

ja sam ovog comaniona dobio:mad:...mozda ce nestati posle nekog vremena huh?

Mozda ce nestati kad se praznici zavrse....MORAM DA GA IZBRISEM...kvari IMIDZ MOG PALADINA!!!!!!!!!!!!!!!!

strajo
29.12.2008, 20:10
Mozda ce nestati kad se praznici zavrse....MORAM DA GA IZBRISEM...kvari IMIDZ MOG PALADINA!!!!!!!!!!!!!!!!

a da ga jednostavno ne vadish?

kreator_
29.12.2008, 20:16
Nije lose ovo kuvanje uzgred...dosta para se zaradjuje.
No shit Captain Obvious?

virtuoz pavle
29.12.2008, 21:04
a da ga jednostavno ne vadish?

malo pre sam probao...nece.

Mnogo me nervira onaj gnome...

Kum22
29.12.2008, 22:28
malo pre sam probao...nece.

Mnogo me nervira onaj gnome...

Ti si to previše ozbiljno shvatio 0.o

TOTTFIROOB
29.12.2008, 22:37
nece skoro.Prvo ce da ubace jos neke instance, a onda tek Mr. Arthas Nemabubregica...mada stvarno nemam ideju koga to mogu da ubace sem Arhtasa.

Pazite ovo!

http://www.youtube.com/watch?v=K8hfK3RQs2g

http://www.warcraftpets.com/wow.pets/seasonal/winter.veil/father_winters_helper.asp?cat=30

ja sam ovog comaniona dobio:mad:...mozda ce nestati posle nekog vremena huh?

Mozda ce nestati kad se praznici zavrse....MORAM DA GA IZBRISEM...kvari IMIDZ MOG PALADINA!!!!!!!!!!!!!!!!
Poceo si vise da smaras sa time imidzom, bre ovo je igra, sta te briga kakve petove imas i da li char kuva ili ne... koga briga za to??

kreator_
29.12.2008, 23:21
To samo govori o tome koliko je ova igra za ljude kao on.

Irondacha
29.12.2008, 23:39
Evo juče skinuh wotlk trial i imam par pitanja ( GC uzimam tek krajem januara) ako nije prob.
1. Da li kao i kod tbc triala mogu samo da napunim XP bar dok mi ne fali 1 XP do 71.

2. Da li su i dalje tbc raidovi 30% "olakšani" i da li ih ljudi i dalje rade?

virtuoz pavle
29.12.2008, 23:50
Evo juče skinuh wotlk trial i imam par pitanja ( GC uzimam tek krajem januara) ako nije prob.
1. Da li kao i kod tbc triala mogu samo da napunim XP bar dok mi ne fali 1 XP do 71.

2. Da li su i dalje tbc raidovi 30% "olakšani" i da li ih ljudi i dalje rade?

naravno da rade TBC raidove.Moj guild svake subote ide u Karazhan:rofl:...i svake nedelje u Naxxaramas....ali ja tu nisam ukljuchen jos:a_whistli...

"Topic WotlK 10-day Trial is capped at level 70.99."
>Yes, it doesn't go over the pre-trial limit...<

70.99 ti je limit.

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html;jsessionid=12AD1996DEB18B7243B77E0A13C 79963.app23_02?topicId=13833025561&sid=1

Dr Zoidberg
30.12.2008, 1:32
2. Da li su i dalje tbc raidovi 30% "olakšani" i da li ih ljudi i dalje rade?

Jedino ako nadjes neke nostalgicne ljude ili one koje jure achivment :P

TOTTFIROOB
30.12.2008, 1:38
E ovako... treba mi neki link za pve build sa rogueom, ali za daggere

miloshbg
30.12.2008, 1:44
google google! nisi svestan cega sve ima tamo... :D

TOTTFIROOB
30.12.2008, 1:54
google google! nisi svestan cega sve ima tamo... :D
nasao sam ja na wowwiki-u neke buildove, ali ne znam jel su dobri, pa zato i pitam za misljenje...

Dr Zoidberg
30.12.2008, 2:55
nasao sam ja na wowwiki-u neke buildove, ali ne znam jel su dobri, pa zato i pitam za misljenje...

Ovako nadji neku hardcore guildu na tvom serveru koju znas da je jaka, najdes rogueove na armory i pogledas im spec :P verovatno su delimicno isti, i uporedis to sa wowwiki, i imas spec

strajo
30.12.2008, 3:59
Jedino ako nadjes neke nostalgicne ljude ili one koje jure achivment :P


ja sam nostalgichan pvpa :(

Dr Zoidberg
30.12.2008, 4:10
ja sam nostalgichan pvpa :(

Ako nisi bio u wow-u pre xrealms, nemas sta da nostalgises :)

Pivalica
30.12.2008, 11:46
E ovako... treba mi neki link za pve build sa rogueom, ali za daggere

ako koristish daggere onda samo i samo Mutilate, al za pve i dalje se najbolje drzi sword/fist combat build!

Cernobil
30.12.2008, 13:22
I ovi screen-ovi nam daju odgovor na vecito pitanje,ko je jaci,gorila ili zmaj.... na sta je WoW pao:) end game boss solo :)

sasha vukelic
30.12.2008, 14:11
to nije bio end game boss ni u tbc...

Cernobil
30.12.2008, 14:20
to nije bio end game boss ni u tbc...
Ali je bio pre TBC

Pivalica
30.12.2008, 14:54
nije ni pre tbc... do izlaska tbc-a naxx je bila najjacha instanca :)