PDA

Prikaži potpunu verziju : WOW kutak

Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

pil€
17.7.2008, 0:17
pazi, bleeding effect (deep wound) tebi uopste ne smeta, ne moras da ulazis u stealth (ako ti istekne onda da), a hs ne mogu da bacim zbog prevelike sanse za dodge. cak i ako uspem, to samo sprecava kajtovanje, ali jos uvek imas sanse da me dobijes. dok ja dodjem do execute (ne, ne bacam odmah i istrosim sav rage, nego cekam da prodje cheat death), ja vec imam manje od 5% hpa

ovo je samo moje misljenje btw :)
nema rogue bas mnogo vecu sansu da me dobije nego ja njega
takodje treba imati malo srece :D

BobaL
17.7.2008, 7:01
/CRAI netje da se raspravlja sa mnom :(
jadni lockovi stvarno su ih mnogo nerfovali

Prvo nauci da citas ako do sada nisi to se takodje odnosi i na druge ljude koji su citirali moj post, a pritom nisu nista konstruktivno rekli nigde u mom postu nema kukanja na nerf warlock-a vec je rec o tome da je warlock u ovom trenutku balansirana klasa post koji si ti komentarisao je post koji je poslao Sale013 i koji je izvrtao moje reci nadam se da ces citati pazljivije kao sto se nadam da on vise nece izvrtati moje reci. Takodje moj savet ti je da formiras svoje misljenje, a ne da usvajas necije bez razmisljanja samo zato sto pise za Svet kompjutera i zato sto u toj redakciji poseduje neki autoritet ovo se isto odnosi i na Sale013.
Cages je vec rekao zasto warlock ne moze dobiti warrior-a osim naravno onih koji pojma nemaju, a protiv kojih igrate ti i Sale posto ocigledno jos uvek nisu otkrili da poseduju brojne mogucnosti protiv fear-a. Sto se tice rogue protiv warrior-a sa istom S3 pvp opremom nemoj se zaludjivati da ces sa rogue pobediti nekog warriror-a koji je sam uzeo tu opremu jer mu suvise malo ostecenja nanosis naravno uvek su tu ljudi sa S3 opremom koji su je dobili tako sto su kupovali timove pre patch-a pa se lako mogu savladati.

cages
17.7.2008, 8:56
Ma jbga Bobi,suvise smo mi mali za ove "pro" igrace,sta da se radi,pricacemo sa njima tek kad naucimo nesto o klasama koje imamo na 70 lvl zadnjih par godina ;)

Leeroy Jenkins
17.7.2008, 12:08
Za gospodu koja misli da je fear op:
http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=271557184&sid=1&pageNo=1

Za gospodu koja misli da je warlock op:
http://www.learntoplayyourclassnoob.com

:to_care:

Djuka90
17.7.2008, 12:51
Odem na par dana i nastane pravi show ;) "strasno".

Djuka90
17.7.2008, 12:54
http://i208.photobucket.com/albums/bb34/Hiltzwow/EpicFail.jpg
Duelist sa ovim gearom kad se ovo slikao prosle godine kad je poceo s2,......

pil€
17.7.2008, 13:18
ja sam za vas pro ako vi kazete da warr dobija locka. nikad nisam rekao da je fear op, niti je on glavni problem. vi ste izgleda oni koji bacaju fear warrovima na bgu...

to stvarno nisam nikada cuo, da se neki s3 lock zali na warriora

da li vi stvarno mislite da znate vise od mene o wowu samo zato sto ste stariji? da li znate koliko sam ja vremena proveo igrajuci wow?

stvarno nema svrhe dalje se raspravljati

Djuka90
17.7.2008, 13:25
ja sam za vas pro ako vi kazete da warr dobija locka. nikad nisam rekao da je fear op, niti je on glavni problem. vi ste izgleda oni koji bacaju fear warrovima na bgu...

to stvarno nisam nikada cuo, da se neki s3 lock zali na warriora

da li vi stvarno mislite da znate vise od mene o wowu samo zato sto ste stariji? da li znate koliko sam ja vremena proveo igrajuci wow?

stvarno nema svrhe dalje se raspravljati
Ajde nisam puno stariji pa nisam ni ja bas sve stvari razumeo kad sam poceo da igram bio sam tvojih godina i nisam razumeo sve ti stvarno milsis da si bio njapametniji u igrici sa 11godina neznas sjo ni srpski da pricas kako treba a ne engleski pa ****te mogu da se kladim da te nikad nisu pustili i nece te pustiti u neki dobar guild sta ce nekom dete koje ce da pekmezi ako nedobije loot.........

pil€
17.7.2008, 13:34
1. lol jel si ti normalan? ja imam 15
2. engleski znam bolje od nekih ovde koji su doplo stariji od mene.
3. otkud tebi to da cu ja da se pekmezim ako ne dobijem loot? stereotipi ftw
4. kakav loot ti pominjes kad ja nikada u zivotu pve nisam radio?

sasha vukelic
17.7.2008, 13:36
pro igrace igara koje zahtjevaju reflekse mozete porediti sa bilo kojim sportom, a starosna grupa gdje ste najefikasniji je od 15 do 20 godina. naravno, postoje i stariji igraci koji su dobri, ali dobar igrac od 17 godina ce satrati dobrog igraca od 35 godina, ako se uzme da im je znanje i iskustvo u igrama (odnosno odredjenoj igri) isto.

mali off al nema veze.

inace; i djetetu od 10 godina mozete u potpunosti objasniti pvp u wow-u, kako da najbolje igra svoju klasu protiv odredjene klase...
no: zaboravljate osnovnu stvar!! wow nikad nije bio, niti ce biti balansirana igra za 1v1! sam blizzard je napominjao to vise, vise puta - cak su mislili i da ne ubacuju 2v2 u arenu, ali zbog casual igraca su ipak morali to da uvrste. znaci prakticno nema nikakvog smisla uopste igrati 1v1 (a i pricati o tome). tek na 3v3 se moze sta koja klasa donosi u tim i sl. a prava car PvP igre je u 5v5.

Djuka90
17.7.2008, 13:47
a prava car PvP igre je u 5v5.
Pa samo 5v5 treba i igrati prvo zbog poena a drugo mnogo je zanimljivije, pogotovo ako se radi combat rogue,warr,hunter,disc,pala

pil€
17.7.2008, 13:59
djuko, molim te, pricali smo o pvp-u ne o pve... jel potrebno znati taktike za bt bossove da bi se uspesno radio pvp? da, mozete svi da me ucite kako se radi pve, ali nemojte da me podcenjujete sto se tice pvpa i znanja o klasama

BobaL
17.7.2008, 14:55
PVP se ne vrti oko jedan na jedan i zbog toga warlock i nije OP klasa, medjutim rogue jeste jer ima jako velike sanse da pobegne od sigurne smrti kada ga napadaju vise igraca, slican slucaj je i sa druidom sada. Sto se tice pvp pre svega dobra oprema i refleksi sve ostalo dolazi na drugom mestu!
@Pile
Podeli taktiku za gazenje warrior-a u BG-u samnom zamolio bih te posto ja imam warlock-a i imam jako veliki problem sa njima kada krenu na mene govorim o BG-u na 70-tom.

pil€
17.7.2008, 15:14
za pocetak, treba da budes sl/sl sa barem 350 resi i oko 13k hpa :) shadow dmg takodje za healing i damage dotova
dotovi, deathcoil (ne odmah, tek kad ti istrosi npr pola hpa), drain life kad mozes, healthstone, i veruj mi, to je SVE sto treba da radis.

lock sa low resi i malo hpa ima nesto manje sanse protiv warra sa istim gearom, ali npr s3 warr vs s3 lock warr je prso

Cernobil
17.7.2008, 15:23
"paper is fine,nerf the rock"

-scissor

:)

pil€
17.7.2008, 15:26
dobra fora :kreza:
u wowu bi trebalo da ima bar malo balansa al jbg...

Leeroy Jenkins
17.7.2008, 16:34
dobra fora :kreza:
u wowu bi trebalo da ima bar malo balansa al jbg...

Jednostavno nije moguce balansirati klase za 1 vs 1, previse su razlicite klase da bi to moglo da se izvede.
Najvaznije je upoznati druge klase da bi mogao da iskoristis njihove slabosti.

Pivalica
17.7.2008, 16:39
warlock i nije OP klasa, medjutim rogue jeste jer ima jako velike sanse da pobegne od sigurne smrti

aj makar prochitaj moj post iznad zashto rogue-ove ne treba nerfovati, pa onda prichaj...
rogue uopshte nije op, a kamoli kao shto je nekad bio...
pa shta ako ima mogucnost da se izvuche... ima to iz prostog razloga shto nema nikakav heal, shto nema nikakav mass cc, shto nema nishta drugo da onesposobi vishe neprijatelja, pa ima sam sebe da izvuche...
a shta lock (poshto vidim da rollash locka, pa cu o tome da pricham) ima?
pa ima aoe fear, ima single fear, ima hs, ims sl, ima boga oca armora i hp-a...
pa shta ocete josh? vanish i shield?

BobaL
17.7.2008, 17:05
Aoe fear postoji i on se baca 1.5s kao i obican fear problem je u tome sto postoji ometanje da to je ono kada ti se vraca bacanje magije unazad prema tome on se baca minimum 3s sto je jako mnogo vremena pogotovo ako ti za vratom dahce rogue recimo, HS je dovoljan da prezivis jos 2 udarca otprilike, warlock ima malo vise armor-a nego prosecan caster ali je to daleko od toga da bitnije utice na udarce koje zadaje rogue ili neka druga klasa koja fizicki tuce, sto se tice HP-a da S3 warlock ima puno HP-a oko 12-13K ali je to jedina karta na koju moze igrati kada je u stunlock-u cak i sa toliko HP-a borba sa rogue je neizvesna.
Nisam nigde pozivao na nerfove vec sam govorio o tome da je rogue trenutno najbolji izbor za PVP (u ovom trenutku) upravo zbog prejakog DPS-a i stunlock-a, a to da li ga treba nerf-ovati ili ne o tome razmislja tim Blizarda, a ne ja niti je to moj posao!

Djuka90
17.7.2008, 17:27
pa shta ocete josh? vanish i shield?
Ispravka lock ima shield u pvp-u.

Djuka90
17.7.2008, 17:33
Rekao sam milion puta i reci cu ponovo sve klase su iste za pvp nijedna nije op, sve je u igracu i refleksu, ovde se samo navodi sta rogu ima i lock, pa i warr im fear, hunter ima 4 razlicite moci koje ce te stanovati i dizorjentisati 15sec,.....

Sale013
18.7.2008, 1:34
Istina je da svaka klasa moze da dobije svaku..
Npr, rouge moze lako da te stunlockuje pa je tebi skoro nebitno sta si... Izlemace te kad tad.. Ima i vanish koji jako ume da me nervira (jer ga ja nemam :() Ali lako je izlemati i rouga uz par dobrih poteza, malo srece i istog geer-a..

Warlock.. Njega je mnogo lako ubiti ako otvoris borbu (pricam kao druid) i vrlo je bitno da borba ne traje dugo.. Nema duge borbe sa warlockom jer kad on baci dotove i drain life.. Samo je pitanje sekundi kad ces biti mrtav.. Nema efikasnog lecenja protiv warlocka, a i borba je razlicita u zavisnosti od toga kog je peta poveo.. Ne kazem da treba ih nerfovati i da je warlock toliko OP da ga ne mogu ubiti.. Mada mene u sustini vise nervira borba sa huntardom nego warlockom..

Druid.. Mislim da braca druidi nisu OP vec da su taman lepo izbalansirani.. Druidi su sve pomalo, ali nista potpuno i ako ne znas iskoristiti sve prednosti, onda nemas sta ni da pokusavas ubiti warlocka ili rouga..

Evo danas sam imao jedan fin okrsaj sa warom.. opis
Setam ti se ja sa mojim warlockom (lvl 32) i vidim hordasa wariora lvl 34 kako ide prema meni... ja brze bolje posaljem u napad voida (iako znam da je on beskoristan u pvp.. bacim na wariora dok je trcao prema meni
exhaustion, coruption, (ovde sam malo cekao i bezao od njega)fear (kada je isticao exhaustion) i ono sto ga zapali i radi dmg.. im..nesto...i curse of agony uz amplify curse i ono sto mu oduzima helt svake 3 sekunde i vraca meni (nisam jos zapamtio kako se zove)... On se oslobodio feera i poceo da me lema.. drzao sam life spown na njega i vec je poceo lagano da riknjava.. Ali uz par dobrih udaraca me spustio na 50% helta... tu sam zrtvovao voida... roknuo mu jedan shadow i malo se zalecio..i to je to.. War pao mrtav...
Otprilike je to to koliko se ja tacno secam...a evo i mog warlocka.. da vidite s kakvim geerom sam se borio s njim
E sad, ne znam kako je na vecim levelima, cuo sam da sto si veci..to ti je teze da lemas wariore sa warlockom...Al dobro, za njih mi je spreman druid uvek :D..
Mnogo stvari je bitno za pvp.. npr
geer
build
tvoja sposobnost koriscenja svega sto ti je na raspolaganju
mesto borbe (dal ima prostora, objekata, mobova)
ko prvi napadne
klasa s kojom se boris..itd

Na kraju krajeva, Kuzma, covek koji je igrao wow verovatno pre svih nas ovde a i sire, kaze da je warlock OP... Pa valjda pobogu ima dovoljno kredita covek da uvazimo njegovo misljenje? Znaci moje misljenje, warlock jeste OP, ali ne toliko da bbi to predstavljalo bilo kome problem...

sasha vukelic
18.7.2008, 8:45
sa svojim warlockom sam ubio gomilu ljudi cisto bacajuci instant cast spell-ove i drzeci se na maksimalnom rastojanju svo vrijeme (affliction mi je talentovan za 20% veci domet i corruption je instant)... jest da je tek lvl38, al stvarno ne vidim kako neko moze da se odbrani od toga - jedan rogue me je pokusao stici koristeci sprint, ali sam ga fear-ovao i to je bilo to... uopste se ne hvalim da sam neki pvp majstor, pa de mi objasnite kako pobjediti takvog warlocka?!

npr. warrior ima charge ali mu je domet svega 25y, dok moji affl spellovi idu na 30 + 20%, dakle nema sanse da me ikako stigne. rogue ima sprint, ali ga rijetko kad moze koristiti, a i da ga iskoristi mogu ga fear-ovati... itd

BobaL
18.7.2008, 9:13
@sasha vukelic
Citat: uopste se ne hvalim da sam neki pvp majstor, pa de mi objasnite kako pobjediti takvog warlocka?!

PVP na malim nivoima se ne moze posmatrati kao nesto sto je merodavno mnoge kljucne magije se dobijaju izmedju 65-70 nivoa evo jedan primer takve magije je Cloak of Shadows kod rogue, na 70-tom tvoj najveci problem ce biti upravo Warrior (imun na fear tvoj jedini CC), Rogue (jer u 99% slucajeva otvara borbu sa Shadowstep), Hunter koji je dovoljno da posalje zivotinju na tebe i vec imas problem, mozda klase koje fizicki mlate ne bi bile toliki problem da ti ne vracaju cast unazad pa svaku magiju bacas bar 2 puta duze.

pil€
18.7.2008, 12:08
poceo wotlk beta

Djuka90
18.7.2008, 12:11
poceo wotlk beta
Da i ja nisam dobio inv ;(

sasha vukelic
18.7.2008, 12:39
samo da napomenem da mislim na 1v1 na nekim otvorenim prostorima. u areni ionako ne moze 1v1 :)tvoj najveci problem ce biti upravo Warrior (imun na fear tvoj jedini CC)nije mi jasno kako ce me warrior "stici" posto mu intercept radi na 25y a ja bacam sve affliction spellove na 36y i stalno bjezim od njega.Rogue (u 99% slucajeva otvara borbu sa Shadowstep)to u slucaju da on napadne mene prvi, mada i to mi se desavalo (znaci iz stealth-a da me napadne) al opet fear-dva i odaljim ga na distancu od 30ak y i vise me nikako ne moze stici, a na njemu je vec gomila dot-ova...Hunter koji je dovoljno da posalje zivotinju na tebe i vec imas problemborba sa hunterom mi inace malko duze traje posto prvo ubijem zivotinju (direkt nju napadam) ukoliko hunter povuce svoju zivotinju dok ganja mene, nakacim sve dot-ove i na njega... i stvarno nije nikakav problem jer dok ga drzim na udaljenosti od 36y i zato sto je u pokretu prema meni stalno moze samo da me gadja onim nekim specijalnim potezima (tipa arcane shot) i samim tim ne radi neki dps...

u arathiju sam jednom pobjedio 1v2 shamana i warriora - nije bio gank vec su ljudi hodali cestom. jednostavno izredao sve dot-ove i krenuo bjezati. jednostavno nema sanse da me ikako stignu ljudi. ganjali su me i ganjali, ali negdje pred wetlands su skontali koliki im je health i warrior poceo bjezati. shamana sam dokrajcio jednim boltom, dok je warriora ubio void...

opet da napomenem da se ne hvalim da sam nesto dobar pvp, nego mi samo nije jasno kako neka druga klasa da ubije takvog warlocka?!

Djuka90
18.7.2008, 12:59
samo da napomenem da mislim na 1v1 na nekim otvorenim prostorima. u areni ionako ne moze 1v1 :)nije mi jasno kako ce me warrior "stici" posto mu intercept radi na 25y a ja bacam sve affliction spellove na 36y i stalno bjezim od njega.to u slucaju da on napadne mene prvi, mada i to mi se desavalo (znaci iz stealth-a da me napadne) al opet fear-dva i odaljim ga na distancu od 30ak y i vise me nikako ne moze stici, a na njemu je vec gomila dot-ova...borba sa hunterom mi inace malko duze traje posto prvo ubijem zivotinju (direkt nju napadam) ukoliko hunter povuce svoju zivotinju dok ganja mene, nakacim sve dot-ove i na njega... i stvarno nije nikakav problem jer dok ga drzim na udaljenosti od 36y i zato sto je u pokretu prema meni stalno moze samo da me gadja onim nekim specijalnim potezima (tipa arcane shot) i samim tim ne radi neki dps...

u arathiju sam jednom pobjedio 1v2 shamana i warriora - nije bio gank vec su ljudi hodali cestom. jednostavno izredao sve dot-ove i krenuo bjezati. jednostavno nema sanse da me ikako stignu ljudi. ganjali su me i ganjali, ali negdje pred wetlands su skontali koliki im je health i warrior poceo bjezati. shamana sam dokrajcio jednim boltom, dok je warriora ubio void...
opet da napomenem da se ne hvalim da sam nesto dobar pvp, nego mi samo nije jasno kako neka druga klasa da ubije takvog warlocka?!
Koji si lvl?
I kakve veze ima ako hunteru ubijes zivotinju??
Ps: ti mislis da si dobar pvp igrac zato sto si izrokao 2lvl30+ uz pomoc dotova jedva cekam da doddjes do arene i bg pa da te vidim onda sta ce biti......
Videces sta ce ti hunteri raditi na lvl 70 pa neces ni stici da bacas magije a vec ces biti bez mane, veruj mi na rec spell clase poput mage,lock,priest su poslastica za huntera.

Pivalica
18.7.2008, 13:27
pa huntard bez peta je smeshan... koji god spec da ima...
zashto? pa iako je mm npr, i pravi sam imba dmg, pet mu sluzi da bi te dazovao ili ako koristi onu pticu, svraku ili shta je ono vec, mozda i shishmish, da bi silencovao castere...
ubijesh peta, dok cc-ujesh huntera, i onda je posao mnogo lakshi...

@'mrzi me da tazim ko se ono zalio na dmg interrupt cast' :
ako ti kao caster dozvoljavash melee klasi, ko god da je u pitanju' da mu budesh u melee range-u, onda stvarno i treba svi od reda da te ubijaju...
pa lock prvi moze da drzi range samo tako...

a evo shta je najcheshci problem u duelima lock vs. rogue (problem za locka)
lockovi najcheshce imaju neki /castsequence macro koji spamuju koji redom pobaca sve dotove i cursove... ja kao rogue lepo sachekam malo da on sve pobaca... to mi skine nekih 1-1.5k hp, odradim cos, i onda krenem da jedem locka... dok meni istekne cos da bi on mogao da me fearuje i ponovo napunim dotovima on je vec izgubio nekih 30ak-40% hp, i dobija blind... shto meni daje dovoljno vremena da ubijem peta (osim ako nije fel), i shto je josh bitnije da se zavrshi CD na cos... i onda je pao...
a ono shto mi se desilo... je da mi je lock bacio 2 dota... i chekao, i bezao... meni su ta 2 dota skinula prvi put oko 3k hp jer ja nisam hteo da popujem CoS pre vremena... onda je ponovo to uradio, ja sam odmah Cos da ne bi ostao bez josh 3k, on je za to vreme bezao, i kad mi je istekao cos, on je samo bacio CoE narokao sve dotove, i 1 ShB i ja sam pao...
a pri tome je lik ostao sa >70% mane, i oko 80% hp...
ruku na srce imao je i bolji gear od mene, ali opet, navuk'o me je samo tako...

Kum22
18.7.2008, 13:52
Dajte ljudi nemojte pricat gluposti, ko god da uzme prvo da kolje hunterovog peta a ne huntera, umrijece u roku odma. I to je jedna velika greska svima koji to rade. Potpisujem.

Djuka90
18.7.2008, 13:55
pa huntard bez peta je smeshan... koji god spec da ima...
zashto? pa iako je mm npr, i pravi sam imba dmg, pet mu sluzi da bi te dazovao ili ako koristi onu pticu, svraku ili shta je ono vec, mozda i shishmish, da bi silencovao castere...
ubijesh peta, dok cc-ujesh huntera, i onda je posao mnogo lakshi...

@'mrzi me da tazim ko se ono zalio na dmg interrupt cast' :
ako ti kao caster dozvoljavash melee klasi, ko god da je u pitanju' da mu budesh u melee range-u, onda stvarno i treba svi od reda da te ubijaju...
pa lock prvi moze da drzi range samo tako...

a evo shta je najcheshci problem u duelima lock vs. rogue (problem za locka)
lockovi najcheshce imaju neki /castsequence macro koji spamuju koji redom pobaca sve dotove i cursove... ja kao rogue lepo sachekam malo da on sve pobaca... to mi skine nekih 1-1.5k hp, odradim cos, i onda krenem da jedem locka... dok meni istekne cos da bi on mogao da me fearuje i ponovo napunim dotovima on je vec izgubio nekih 30ak-40% hp, i dobija blind... shto meni daje dovoljno vremena da ubijem peta (osim ako nije fel), i shto je josh bitnije da se zavrshi CD na cos... i onda je pao...
a ono shto mi se desilo... je da mi je lock bacio 2 dota... i chekao, i bezao... meni su ta 2 dota skinula prvi put oko 3k hp jer ja nisam hteo da popujem CoS pre vremena... onda je ponovo to uradio, ja sam odmah Cos da ne bi ostao bez josh 3k, on je za to vreme bezao, i kad mi je istekao cos, on je samo bacio CoE narokao sve dotove, i 1 ShB i ja sam pao...
a pri tome je lik ostao sa >70% mane, i oko 80% hp...
ruku na srce imao je i bolji gear od mene, ali opet, navuk'o me je samo tako...
Igram sa hunterom vec 3godine i u polsednje vreme ni u areni,bg i duelu nekoristim peta mm hunteru nije potreban pet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pet je glupost za mm vazan je amo kod bm i to samo u pve.

Cernobil
18.7.2008, 14:00
Pet je glupost za mm vazan je amo kod bm i to samo u pve.
Nisam igrao WoW dosta dugo ali kako ces da iskoristis onaj skill (zaboravio sam kako se zove, Beastral Wrath valjda) da budes imun na sva *****a ako nemas peta? A to je glavna fora kod BM huntera u PvP-u a ne PvE-u.

Djuka90
18.7.2008, 14:04
Nisam igrao WoW dosta dugo ali kako ces da iskoristis onaj skill (zaboravio sam kako se zove, Beastral Wrath valjda) da budes imun na sva *****a ako nemas peta? A to je glavna fora kod BM huntera u PvP-u a ne PvE-u.
Izvini al procitaj sta sam je rekao da nije vazan kod mm, a da treba kod bm.
I onaj ko koristi bm u pvp je budala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Djuka90
18.7.2008, 14:09
Aj malo pogledajte pvp hunter 90% od njih koristi mm, bm ima 2moci koje moga da sluze u pvp-u dok mm ima gomilu moci koje povecavaju critical,range,ap,onda silence shoot, con shoot unapredjuje dizorjentaciju, aimed shoot, scater shoot,....... I to je sve vazno u pvp-u tako da mi stvarno nije jasno sta ste svi zapeli za bm pvp huntera...........

Cernobil
18.7.2008, 14:10
Izvini al procitaj sta sam je rekao da nije vazan kod mm, a da treba kod bm.
I onaj ko koristi bm u pvp je budala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dobro da,i ja sam mislio na BM. Nego vidis sta sam podvukao u tvojoj recenici (PvE) mislim da je to (beastral wrath) mnogo bitnije u PvP-u nego PvE-u:). I ne bi da se pravim pametan ni da nekom solim pamet ovde ,ali zar nije BM hunter najjaci 1vs1? Moj buraz kaze da je BM spec najbolji za PvP sto se tice 1vs1 i uopste world PvP-a. Sad se respecovo za arenu,ali je i sa BM dobio S3 ramena u areni 2vs2. Ne bi rekao da je budala:)

Djuka90
18.7.2008, 14:14
Dobro da,i ja sam mislio na BM. Nego vidis sta sam podvukao u tvojoj recenici (PvE) mislim da je to (beastral wrath) mnogo bitnije u PvP-u nego PvE-u:). I ne bi da se pravim pametan ni da nekom solim pamet ovde ,ali zar nije BM hunter najjaci 1vs1? Moj buraz kaze da je BM spec najbolji za PvP sto se tice 1vs1 i uopste world PvP-a. Sad se respecovo za arenu,ali je i sa BM dobio S3 ramena u areni 2vs2. Ne bi rekao da je budala:)
Aj ga pitaj po cemu je vazan bm??
BM nije orjentisan na pvp nego na pve a mm je orjentisan na pvp dok je sur izmedju ali sa dosata nedostataka.
U bm ti se trudis da pet obavi sav posao za tebe da prekine castera i slicno a u mm ti se igras sa protivnikom mozes da ga drzis izvan funkcije 15sec + trap 10 tako da mozes da ga ubijes a da ti nepipne health.

Djuka90
18.7.2008, 14:18
Neigram sad na serveru gde mi je hunter igram na kazzaku ali ako neko misli da lupam gluposti za mm hunter nek me pm pa cemo naci neki server pa da vidim e ce me neko pobediti.

Cernobil
18.7.2008, 14:18
Aj ga pitaj po cemu je vazan bm??
BM nije orjentisan na pvp nego na pve a mm je orjentisan na pvp dok je sur izmedju ali sa dosata nedostataka.
U bm ti se trudis da pet obavi sav posao za tebe da prekine castera i slicno a u mm ti se igras sa protivnikom mozes da ga drzis izvan funkcije 15sec + trap 10 tako da mozes da ga ubijes a da ti nepipne health.
U budvi je pa ne mogu da ga pitam:). Al po mom licnom skromnom znanju:) BM hunter ne moze biti stunovan,fearovan,charm usporen itd. A sta ce MM hunter da radi? Ima jedan trinket da se oslobodi i to je to.
PS
na kom ti je serveru hunter?

Djuka90
18.7.2008, 14:20
U budvi je pa ne mogu da ga pitam:). Al po mom licnom skromnom znanju:) BM hunter ne moze biti stunovan,fearovan,charm usporen itd. A sta ce MM hunter da radi? Ima jedan trinket da se oslobodi i to je to.
Pa kod mm hunter nece ni doci do toga jedino do sapa.

Djuka90
18.7.2008, 14:21
PS
na kom ti je serveru hunter?
Na dragonblightu

Leeroy Jenkins
18.7.2008, 14:33
Na kraju krajeva, Kuzma, covek koji je igrao wow verovatno pre svih nas ovde a i sire, kaze da je warlock OP... Pa valjda pobogu ima dovoljno kredita covek da uvazimo njegovo misljenje?
Ma lupa Kuzma gluposti, zasto nije vikao pre BC-a da su lokovi op kada je mogao samo da spamuje dispell i da skine sve moje dotove ?
Kada smo dobili UA sve se preokrenulo, mnogo mi je zao Kuzmo sto spamovanje dispella i /laugh nije vise dobra taktika protiv aff lokova...
/violin

Djuka90
18.7.2008, 14:36
E neko skinuo novi patch?

Leeroy Jenkins
18.7.2008, 14:47
Warlock promene iz bete :icon_scra

Warlock

* Aftermath (Destruction) - Now a 2-point talent, down from 5.
* All demon abilities and spells will automatically be learned as pets gain levels. Demon Master trainers will be removed.
* Blood Pact now works raid-wide (not just in party).
* Cataclysm (Destruction) - Now also increases your chance to hit with Destruction spells by 1% per point.
* Curse of Recklessness will no longer prevent Fear effects, only prevent NPCs from fleeing (e.g. at low health).
* Dark Pact: Tooltip updated to be more consistent with other similar effects.
* Demon Armor - Now increases healing done by spells and effects by 20%, but no longer has in-combat health regeneration.
* Demon Skin, Demon Armor and Fel Armor are no longer Magic effects and cannot be dispelled.
* Fel Armor - Now increases your spell damage equal to 30% of your total Spirit, but no longer increases healing done by spells and effects by 20%.
* Fel Stamina (Demonology) has been merged with Fel Intellect into Fel Vitality.
* Howl of Terror now costs 15% of base mana.
* Improved Curse of Weakness (Affliction) is now "Frailty" - Increases the amount of attack power reduced by your Curse of Weakness spell by 10/20%, and increases the amount of armor reduced by your Curse of Recklessness by 10/20%.
* Improved Enslave Demon (Demonology) is now a Tier 5 talent, up from Tier 4.
* Improved Lash of Pain (Destruction) and Improved Firebolt (Destruction) have been merged into one talent, Demonic Power.
* Improved Shadow Bolt (Destruction) - Now increases damage by your next Shadow damage spells by 3/6/9/12/15%, down from 4/8/12/16/20%.
* Mana Feed: Tooltip updated to be more consistent with other similar effects.
* Master Demonologist – Felguard (Demonology) - Now increases all damage by 1/2/3/4/5%, and reduces all damage done to you by 1/2/3/4/5%.
* Master Demonologist – Imp (Demonology) - Now increases Fire damage by 1/2/3/4/5%, and critical hit chance with Fire spells by 1/2/3/4/5%.
* Master Demonologist – Succubus (Demonology) - Now increases Shadow damage by 1/2/3/4/5%, and critical hit chance with Shadow spells by 1/2/3/4/5%.
* Master Demonologist (Demonology) - Most effects have been altered.
* New Talent: Demonic Empowerment (Demonology) - Grants your Summoned Demon power for a short time.
* New Talent: Eradication (Affliction) - Your Corruption, Siphon Life and Curse of Agony ticks have a 5/10/15% chance to increase your spell haste by 20% for 8 sec. This effect has a 10 second cooldown.
* New Talent: Molten Core (Destruction) - Your Shadow spells and damage over time effects have a 5/10/15% chance to increase the damage of your Fire spells by 10% for 6 sec.
* Pyroclasm (Destruction) - Now also includes Conflagrate.
* Shadowfury (Destruction) - Can now be cast while moving. Stun duration increased to 3 seconds, up from 2.
* Soul Link (Demonology) is now an 11-point talent (used to be a 31-point talent), but the 5% bonus damage from this talent has been removed. In addition, the damage absorbed by Soul Link is now 15%, down from 20%.
* Soul Siphon (Affliction): Now also increases the damage of your Drain Soul.
* Suppression (Affliction) is now a 3-point talent, down from 5. Now increases your chance to hit with Affliction spells by 1/2/3%, down from 1/2/3/4/5%.
* Unstable Affliction (Affliction): Silence effect reduced to 3 seconds, down from 5.

pil€
18.7.2008, 14:52
demon form ce biti bolestan

sasha vukelic
18.7.2008, 14:56
prvo ja kazem:samo da napomenem da mislim na 1v1 na nekim otvorenim prostorima. u areni ionako ne moze 1v1 :)a ti odgovarasjedva cekam da doddjes do areneonda u dva navrata kazem:uopste se ne hvalim da sam neki pvp majstoropet da napomenem da se ne hvalim da sam nesto dobar pvpznaci nit se trudim niti ista vec samo ponekad pvp kad naletim na nekoga ili kad me neko gankuje i opet mi kazesPs: ti mislis da si dobar pvp igrace nisam dobar igrac! hocu samo da mi neko objasni kako pobjediti takvog warlocka koji je konstantno udaljen ~35y od vas?

Djuka90
18.7.2008, 15:00
prvo ja kazem:a ti odgovarasonda u dva navrata kazem:znaci nit se trudim niti ista vec samo ponekad pvp kad naletim na nekoga ili kad me neko gankuje i opet mi kazese nisam dobar igrac! hocu samo da mi neko objasni kako pobjediti takvog warlocka koji je konstantno udaljen ~35y od vas?
Rekao si da hunter ladno farmas pa tako sto ce te prvo gadjati sa silence ti 3sec nemozes nista da bacas i udars viper u isto vreme i ostanes bez 3k mane i multy shoot ti se vic osta bez 2k hp, drug udaris scater odmah posle toga ti si 4sec nepokretan udaris nekoliko moci ode jos 4k hp i udris ponovo vapier, onda udaris scater shoot ti si 3sec nepokretan udaris opet multy shoot opet 2k hp manje postavi trap uletis u trpa opicis aimed i ti si gotov..............

Kum22
18.7.2008, 15:02
Sa Hunterom :D

Leeroy Jenkins
18.7.2008, 15:10
Haunt Rank 1
12% of base mana 30 yd range
1.5 sec cast 10 sec cooldown
You send a ghostly soul into the target, dealing 645 to 754 Shadow damage and increasing all damage done by your damage-over-time effects on the target by 15% for 12 sec. When the Haunt spell ends or is dispelled, the soul returns to you, healing you for 20% of all damage done to the target.

Hteo sam da batalim warlocka za DK-a ali kada sam video ovo...
Ala cu da topim sa dotovima :to_care:

Samo da dodam da sam procitao da fel armor dodaje 180 spell power + dodaje 30 % spirita u spell power :D

Djuka90
18.7.2008, 15:29
Hunter dobija stealth u wotlk al bice u sur talentima :(
SUr nisu bas nesto uradili ali su zato bm i mm uradili extra u mm poslednja moc ce biti povecavanje critical naredna 3range atacka za 100% sta znaci **** si jeza ;)
A u bm poslednja moce je extra ko nevli hunter zbog peta sad ce ih mrzeti jos vise sad ce moci da ima dva peta u isto vreme ;).
U ostalom evo link pa pogledajte
http://www.war-tools.com/?p=vt&i=33073&b=9zyxl

BobaL
18.7.2008, 17:18
Kao prvo BM hunter je odlican u BG-u i jako los u areni razlog je jako jednostavan pathfinding zivotinje je jako los pa ce se ne tako retko zaglavljivati na stubovima, a kao BM nemas toliko snazan DPS drugo MM ima mnogo veci DPS od BM hunter-a ali je BM sasvim prihvatljiv za bilo koji BG i jako zanimljiv, kao sto je vec neko rekao pokusaj da ubijes hunter-ovog ljubimca je najgora moguca taktika za razliku od warlock-ove zivotinje koja pada iz par udaraca hunter-ov pet moze mnogo vise da izdrzi i mnogo je opasniji protivnik. Vec sam pisao vise puta i ponovicu warlock-ov adut je fear i jedino uz pomoc njega mozes drzati protivnika dalje od sebe i ne mozes biti na 30 jardi od klase koja fizicki bije jer sve te klase imaju mogucnost da te "obogalje" tako da se kreces brzinom od 50% jedno 10-15s jos je najgora taktika da bezis pa okrenes recimo rogue ledja, a on pocne da siba onda backstab i u 3 udarca te sastavi sa zemljom.

Pivalica
18.7.2008, 18:59
prva stvar, ne postoji rogue koji ce da koristi bs... posebno ne u areni... ako i neki koristi daggere, bice to mutilate... naravno prichamo o iole ozbiljnijim igrachima...
dalje, nikad ne bezish okrenut ledjima...
pa i ti kao lock imash coe... koristi je ponekad...
i lockov glavni adut nikako nije fear... vec je to pomocno sredstvo... a glavni aduti su mu, u zavisnosti od builda, dobra komcinacija dotova, odredjenih curse-ova, peta, i pravovremeni shb...

TOTTFIROOB
18.7.2008, 20:31
...ako i neki koristi daggere...
hm, ne razumem se bas puno, ali zar dagger nije rogue-u glavno oruzje i koliko ja vidim skoro svaki bolji skill zahteva dagger u main-u

cages
18.7.2008, 22:02
hm, ne razumem se bas puno, ali zar dagger nije rogue-u glavno oruzje i koliko ja vidim skoro svaki bolji skill zahteva dagger u main-u
Pa ne bas,kolko se ja secam pro pvp rogue-ovi su koristili mace prvenstveno zbog nekih stunova i slicnih gluposti ali ne mogu da tvrdim jer nisam igrao tu klasu nikad tako da ono,ispravite me ako gresim :)

pil€
18.7.2008, 22:23
da, sad su popularni mace ili sword i spec 20/0/41

TOTTFIROOB
18.7.2008, 23:08
aaaaagh, bacam hate na sve rogue-ove koji ne koriste daggere :P

KiB0rG3000xII
18.7.2008, 23:16
O Boze nema niceg goreg nego rouga sa mace-om:n-cc2:

Pivalica
18.7.2008, 23:38
Pa igra se generalno dosta izmenila sa izlaskom tbc-a, pa je tako to zahvatilo i rogue-ove...
npr najjachi pve build na 60om lvlu je bio combat dagger, a malo ispod njega je bio combat sword... a sada se to podosta izmenilo... sada ide prvo Combat sword, pa onda po mom mishljenju combat fist (zbog dosta velikog crita, na SS koji koshta manje od BS, a da je neznatno manji dmg), pa onda dagger...

shto se pvp-a tiche, nekada je dager bio super stvar... premedition,ShS, Ambush, KS, sprint, begaj, izadjesh iz combata, restealth i ispochetka isto (bez premeditiona), znachi ShS, ambush, gouge, bs, i dok se povrati energija imash 4cp evis, i svaki mag, priest, pa eventualno i lock je pao...
za neke druge klase je eventualno potrebno bilo ponoviti josh neki bs, i to je to...

zato i imate goooooomile filmova gde u duelima rogue shije svaku klasu uzduz i popreko, a da ne padne ni ispod 50% hp...

ali sad, kako je povecan hp pool, nema vishe tako lakog bursta (osim mozda sa mutilate buildom, ali za njega treba boga oca skilla, i dobar net i pc), pa se zato borba svela na neki build koji pruza jachi white dmg, jer borba ipak traje duze...

Leeroy Jenkins
19.7.2008, 13:12
Jedno pitanje tehnicke prirode.
Jel mislite da je telekomov adsl paket 1536/192 dobar za igranje wow-a ?
Imam neku raspravu sa ortakom, on tvrdi da je upload previse mali da bi se igrao wow.

cages
19.7.2008, 13:25
Ofc,ja sam igrao WoW preko dve god na DIALUP,cak i Karazhan itd.Doduse nikad nisam smeo da probam 25 man raidove jer to vec verovatno ne bi islo ali sve ostalo pwn...

sasha vukelic
19.7.2008, 13:33
evo vam parite malo oci
mape iz "wrath of the lich king"-a

http://www.wowinsider.com/photos/wrath-of-the-lich-king-maps-1/933093/

Pivalica
19.7.2008, 13:56
Jedno pitanje tehnicke prirode.
Jel mislite da je telekomov adsl paket 1536/192 dobar za igranje wow-a ?
Imam neku raspravu sa ortakom, on tvrdi da je upload previse mali da bi se igrao wow.

pazi ja sam sa 512/64 furao ssc/tk (25m) i arene, i bg-ove, bez problema...
tako da je taj paket sasvim dovoljan

dodgeme
19.7.2008, 21:58
narucio sam preko ebaya od nekog lika iz grcke ovaj novi blizzard authentification token, bas mi lici na korisnu stvarcicu i izgleda da 100% osigurava account od keyloggera i scammera, jer da bi se ulogovali u account morate upisati kod koji se generise pritiskom na dugme na tokenu, takodje da bi povratili sifru na email, menjali ili uopste se ulogovali na acc management takodje treba ukucati kod, treba da mi stigne za par dana pa cu vas dalje obavestiti

Pivalica
19.7.2008, 22:54
hmmm...ako zaista funkcionishe kako valja, cena od 6.5$ i nije tolko mnogo za nekoga ko ima ozbiljniji acc... ili jednostavno oce da se zashtiti...

aj javljaj kako ti se chini :)

dodgeme
19.7.2008, 23:12
ma cekam paypal je izabro BAS taj transaction za nasumicnu proveru pa sad cekam da se zavrsi, tako da se nadam za jedno nedelju dana da ce mi stici, obavezno cu napisati dal valja, inace ja sam ga platio malo vise od 6,5 $ i tesko da ces ga naci po toj ceni jer su vec prvog dana prodali sve.

Leeroy Jenkins
21.7.2008, 23:59
Pogledao sam na youtube kako unholy DK aoe grinduje, Corpse Explosion je bolest :eek:

pil€
22.7.2008, 0:11
bolji je blood za lvlovanje, unholy je za pvp :)
mnogo bolestan damage radi stvarno...

strajo
22.7.2008, 0:44
blah.. svi zhivi ce da budu DKovi...

EDIT:
ovo? http://www.youtube.com/watch?v=X9w9wx3Vc9A boles' O.o

Darko Milanovic
22.7.2008, 11:41
pozdrav ljudovi.imam pitanje.BS mi je 260 al nikako nemogu da uzmem planse za BS od ona 2 lika u IF(weaponsmith i armorsmith).da li to mogu da ucim tek posto odradim BS quest i da li mogu da budem i Weapon i Armorsmith u isto vreme ili samo jedno od toga?

cages
22.7.2008, 12:34
pozdrav ljudovi.imam pitanje.BS mi je 260 al nikako nemogu da uzmem planse za BS od ona 2 lika u IF(weaponsmith i armorsmith).da li to mogu da ucim tek posto odradim BS quest i da li mogu da budem i Weapon i Armorsmith u isto vreme ili samo jedno od toga?

Mozes da budes ili Armorsmith ili Weaponsmith s tim sto kada odradis odredjeni chain kvestova koji uopste nije lak ni jeftin mozes za odredjenu sumu novca da promenis As u Ws i obrnuto stim sto,naravno,gubis sve recepte koji su direktno zavisni od,recimo,armorsmith-a.Moj savet ti je da izaberes Weaponsmith i to,ako se ne varam,Axe specijalizaciju jer ja na mom tauren warrioru imam BS 370 i armorsmith i mogu ti reci da nije nista posebno.Sve sto je iole vredno da napravis za sebe za osrednje gearovanog warra lvl70 je JEDAN JEDINI komad opreme i to chest plate tako da mislm da se ne isplati.

sasha vukelic
22.7.2008, 12:44
ne bih rekao da je bas tako... nisam gledao bs, ali zato ako si rogue, bez lw uopste ne mozes ni da nosis neke od najjacih item-a, od kojih je npr. trenutno najjaci pve chest u igri:
http://thottbot.com/i34369

BobaL
22.7.2008, 16:44
ne bih rekao da je bas tako... nisam gledao bs, ali zato ako si rogue, bez lw uopste ne mozes ni da nosis neke od najjacih item-a, od kojih je npr. trenutno najjaci pve chest u igri:
http://thottbot.com/i34369

Sve je to lepo ali sanse da on dodje do tog recepta su tako male da to nije normalno, prvo treba da bude u klanu koji radi SWP pa onda i da dobije taj recept ako on padne, a sanse su jako male za drop, a posto on pita ovo oko profesija verujem da je jako daleko od klana koji radi SWP.
Cages je u pravu za specijalizacije.

Darko Milanovic
23.7.2008, 14:21
Hvala,znaci lancani quest-ovi pa weaponsmith(axe specijalizacija).

Eris
23.7.2008, 14:46
Zasto Axe :S Meni je mnogo bolja hammer specijalizacija napravis sebi lepo Stormherald (http://thottbot.com/i28442)
Za pvp warriora super....

Serbiansword
23.7.2008, 19:08
Imam Stormheralda (http://www.wowdb.com/item.aspx?id=28442) već dugo dugo i apsolutno sam prezadovoljan. Ok, mnogi pričaju da je sword spec bolji za PVP od mace spec-a, ali ja ipak mislim da je bolje stunovati protivnika na nekoliko sekundi nego dobiti taj xtra napad i buff od 100 str sa sword specom. Da budem iskren, mislim da je axe spec bar što se PVP-a tiče čist promašaj, jer tih 5% koji se dobije na crit pre će vam značiti u PVE-u.
Ali hajde da uporedimo.

Ako ste weapon crafter imate 3 solucije

SWORD SPEC:
najjači sword koji možete da napravite je Lionheart Executionar (http://www.wowdb.com/item.aspx?id=28430). Sword spec vam daje 5% šanse za dodatni napad a sam mač 8% ressist na fear i buff od 100 str. Međutim taj buff naravno dobijate ponekad dok je ovih 8% fear ressist prisutno uvek.

MACE SPEC:
Stormherald (http://www.wowdb.com/item.aspx?id=28442) je najjači mace koji možete napraviti. On daje na chance on hit 4 sec. stun-a, a od same mace specijalizacije dobijate 3 sec stun-a na chance on hit i naravno + 7 rage kada se ovaj efekat upali. Dosta puta se desi da se ova dva stun-a povežu, što znači da imate čitavih 7 sekundi stuna, pa još ako iskoristite intercept protivnika možete držati 10 sekudni pod stun-om! Morate priznati da je ovo jako korisno za PVP.

AXE SPEC:
Bloodmoon (http://www.wowdb.com/item.aspx?id=28436) je najača sekira koju jedan weapon smitter može da napravi. Od axe speca warr dobija +5% na crit strike dok od same sekire dolazi +critical strike rating by 56 i + attack power 112. Dobra stvar je što i critical i AP dolaze na equip, što znači da će uvek biti prisutni i neće zavisiti od procenta po udarcu. Dakle, iako su ovo stalni buffovi, mislim da je Bloodmoon bolji za PVE nego za PVP.

Za nekoga ko nije toliko ozbiljan PVP igrač svako od ova tri oružja će biti dobro, međutim za one koje žele rating iznad 1800 mislim da su Mace i sword spec prava stvar. I za kraj bih dodao da je za one koji žele da idu u arenu i takođe da idu u raidove sa svojim gildom sword spec bolja solucija upravo zato što je sword najbolji za PVE a ume da bude surov i za PVP, pogotovu ako je u blizini šamanov windfury totem! :)

cages
24.7.2008, 15:53
Hvala na iscrpnim podacima kolega,nisam se toliko interesovao za warra i BS jer mi je lock main ;p

BobaL
27.7.2008, 10:43
Da li je neko dobio poziv za betu? Ako jeste kakvi su utisci o klasama? Poslednje ali ne i najmanje vazno kakav utisak ostavlja nova DK klasa?

Eris
27.7.2008, 13:14
Zar se poziv dobija :S ?

Rockman
27.7.2008, 14:13
Jeste da je bajato ... ali da li ste culi da vise nema nihiluma-a ... Mislim ima samo bez najboljih igraca... Kungen trenutno nema guild. lol.

http://nihilum.mousesports.com/en/news/536/0/#comments

proof
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Magtheridon&n=Kungen

btw procitajte citat:
Goodbye cruel world...

...of Warcraft.
P.S “Activision Blizzard” doesn’t make sense.

dodgeme
27.7.2008, 15:18
ljudi koji je bolji spec za lvlovanje shamana, enc ili ele ?

sasha vukelic
27.7.2008, 16:01
ako se dobro sjecam, elemental je dps, pa bi mozda bio bolji izbor za levelovanje...

pil€
27.7.2008, 17:19
i enh je dps. ides enhancement do outlanda, posle ele, tako sam ja izlevelovao mog samana

sasha vukelic
27.7.2008, 17:28
kakav je to onda shaman hibrid ako su mu dva tree-ja dps :D:D

pil€
27.7.2008, 17:36
jbg :). hibrid je zato sto moze da bude melee, spell caster i healer
ali i melee i spell su dps :D

Serbiansword
27.7.2008, 18:16
Jeste da je bajato ... ali da li ste culi da vise nema nihiluma-a ... Mislim ima samo bez najboljih igraca... Kungen trenutno nema guild. lol.

http://nihilum.mousesports.com/en/news/536/0/#comments

proof
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Magtheridon&n=Kungen

btw procitajte citat:
Goodbye cruel world...

...of Warcraft.
P.S “Activision Blizzard” doesn’t make sense.

Eh... Rockman-e, da li si primetio da je ta poruka postavljena 31 Mar 2008, 11:37 PM ? To je samo 23 minuta pre 1. aprila. Da si pratio vesti znao bi da je to bila prvoaprilska šala koju su Nihilumci veoma dobro organizovali tako što je svako od njih otišao u neki drugi gild na jedan dan. Ne znam zašto armory prikazuje da Kungen nema gild, ali ako pogledaš ovu stranicu (http://nihilum.mousesports.com/en/members/pve/) videćeš da je Kungen i dalje GM Nihiluma.

Serbiansword
27.7.2008, 18:17
Svi koji nisu do sada videli nove talente koji će doći u lich kingu mogu da ih pogledaju ovde (http://wotlk.wowhead.com/?talent)

sasha vukelic
27.7.2008, 18:24
Svi koji nisu do sada videli nove talente koji će doći u lich kingu mogu da ih pogledaju ovde (http://wotlk.wowhead.com/?talent)to nisu najsvjezije informacije... ima DOSTA sitnih izmjena (npr. vindication kod paladina, gomila stvari kod mage-ova).

najnovije mozete naci ovdje:
http://wow-europe.com/en/info/basics/talents/wrath/paladin/talents.html

Serbiansword
27.7.2008, 20:23
to nisu najsvjezije informacije... ima DOSTA sitnih izmjena (npr. vindication kod paladina, gomila stvari kod mage-ova).

najnovije mozete naci ovdje:
http://wow-europe.com/en/info/basics/talents/wrath/paladin/talents.html

Hvala na info-u :)
U svakom slučaju još ništa nije konačno.

sasha vukelic
27.7.2008, 20:36
u pravu si... al bar okvirno znamo sta nas ocekuje :)

dodgeme
27.7.2008, 23:33
ech je melee dps a ele je caster dps, evo sad mi je lvl 10 i polako se okreces enc leveling builda sa wowwikija

pil€
27.7.2008, 23:40
posle promeni na ele jer je enh bez water shielda protiv malo jacih mobova shit tezak... oom za sekund

Eris
28.7.2008, 0:53
Nerazumem ovaj zadnji talenat kod huntera u beast mastery kakvi exotic petovi ?? moze li neko pojasniti

Rockman
28.7.2008, 1:44
Eh... Rockman-e, da li si primetio da je ta poruka postavljena 31 Mar 2008, 11:37 PM ? To je samo 23 minuta pre 1. aprila. Da si pratio vesti znao bi da je to bila prvoaprilska šala koju su Nihilumci veoma dobro organizovali tako što je svako od njih otišao u neki drugi gild na jedan dan. Ne znam zašto armory prikazuje da Kungen nema gild, ali ako pogledaš ovu stranicu (http://nihilum.mousesports.com/en/members/pve/) videćeš da je Kungen i dalje GM Nihiluma.

E srpski mace, kako objasnjavas onda ovo>>>>
http://eu.wowarmory.com/guild-info.xml?r=Magtheridon&n=Nihilum&p=1

Serbiansword
28.7.2008, 18:13
E srpski mace, kako objasnjavas onda ovo>>>>
http://eu.wowarmory.com/guild-info.xml?r=Magtheridon&n=Nihilum&p=1

Pa to sam i rekao, čudno mi je da na armory stoji da je Kungen otišao iz gilda a na Nihilumovom sajtu ga još uvek drže kao GM-a.

TOTTFIROOB
28.7.2008, 18:47
hm, koji su najbolji itemi za lvl19 twink warriora?? i koji build da mu radim?? hvala unapred :)

Rockman
28.7.2008, 21:20
Pa to sam i rekao, čudno mi je da na armory stoji da je Kungen otišao iz gilda a na Nihilumovom sajtu ga još uvek drže kao GM-a.
Ako pogledas pazljivije nije otisao samo on , vec vise od 80% guilda ... cloze, bananen( iz bg-a), nessaj, neki promenili realm kao neg i guild kao sindree... etc

strajo
29.7.2008, 4:27
ech je melee dps a ele je caster dps, evo sad mi je lvl 10 i polako se okreces enc leveling builda sa wowwikija

kojeg? ja nemogu da nadjem :)

atlantis
29.7.2008, 11:27
Pozdrav ljudi! Nemam iskustva pa par pitanja vezana za account:

Posto bi igrali brat i ja, da li je moguce/isplativije da kupimo jedan battle chest paket i jedan cd-key na netu? Da li Battle Chest paket sadrzi mesec dana igranja Free? Da li Key kupljen na netu sadrzi mesec dana igranja Free i odlico ako neko moze da navede cene.

dodgeme
29.7.2008, 14:22
uz svaki cd key dobijes mesec dana free,

kupite battle chest jer dobijete i expanziju za oko 2500 din

da bi aktivirao prvih free mesec dana moras da uneses broj kreditne kartice ili gamecarda

atlantis
29.7.2008, 15:11
Hvala! Kupicemo jedan Battle Chest sigurno, jos me samo zanima da li bi me dva key-a na netu (za obican i bc) izasla jeftinije da ne kupujemo i drugi ako nije potrebno.

EclipsE
31.7.2008, 16:16
Kako da prodjem najjeftinije za account? :D

atlantis
31.7.2008, 16:59
Kako da prodjem najjeftinije za account? :D

Sta je ovo, bio si dobre volje da pomognes? Ili ti je dosadno?

Da odgovorim na moje pitanje, isplativije je kupiti key online, naravno kome nisu potrebni diskovi i knjizice.

EclipsE
31.7.2008, 17:07
Ne nego razmishljao sam da igram na originalu poshto sam se dosad vukao non stop po privatnim serverima, pa me zanima kako da prodjem najjeftinije. WoW mi ne treba jer ga imam, treba mi samo account, i zanima me kako se to uopshte uplacuje njima? :confused:

atlantis
31.7.2008, 17:52
U tom slucaju te je zanimalo isto sto i mene. Dakle najisplativija varijanta kupiti key online. Sto se tice placanja takodje najisplativije online karticom a mozes kupovati i game card koje su nesto skuplje.

strajo
1.8.2008, 11:33
sry atlantis shto ignorishem ali rly neznam :D

vidite ovo http://www.wowwiki.com/Dustwallow_Marsh sad pishe tu, a i meni na Cartographeru da je to od 35-45 ali kazhe tu na wikiju da su preradili za lvl 20-60 :O.... jel to ostina da mozhesh sve shto trebash u Azerothu da uradish tu :)

Pivalica
1.8.2008, 12:59
ne! ne mozesh da nalvlujesh lika u DWM-u...
ali je tachno da tu dodali questove za 50+ lvl!

strajo
2.8.2008, 17:48
pa TBC ti treba... a ja ti ne bi stvarno preporuchio nek prichaju oni shta hoce ali to ne mozhe ni da prismrdi pravom WoWu: lag, bag, rubber-banding, NISHTA nije skriptovano (ceo svet, mislim na kreepove i bosove, samo udara, ne pricha, ne baca magije i to, shto je poprilichno dosadno...), talenti maltene uopshte ne rade xD, meeting stone PONEGDE radi (to ti je muka samo takva :D), profesije ubagovane, dosta magija ubagovano, i ja mislim da je svaki server PvP server (neko mozhda voli a neko ne, ali je doza idiotluka OGROMNA, na primer, neki rogue se sakrije negde pored puta 20 puta veci lvl od tebe, ti prodjesh, iskochi i prikolje te, i cheka kod lesha, a drugi cheka kod spirit healera)... tako da je moguce samo izlevelovati roguea i druida (u cat formi) :D

dacajak
2.8.2008, 20:30
pa TBC ti treba... a ja ti ne bi stvarno preporuchio nek prichaju oni shta hoce ali to ne mozhe ni da prismrdi pravom WoWu: lag, bag, rubber-banding, NISHTA nije skriptovano (ceo svet, mislim na kreepove i bosove, samo udara, ne pricha, ne baca magije i to, shto je poprilichno dosadno...), talenti maltene uopshte ne rade xD, meeting stone PONEGDE radi (to ti je muka samo takva :D), profesije ubagovane, dosta magija ubagovano, i ja mislim da je svaki server PvP server (neko mozhda voli a neko ne, ali je doza idiotluka OGROMNA, na primer, neki rogue se sakrije negde pored puta 20 puta veci lvl od tebe, ti prodjesh, iskochi i prikolje te, i cheka kod lesha, a drugi cheka kod spirit healera)... tako da je moguce samo izlevelovati roguea i druida (u cat formi) :D

Mislio sam prvo malo ovako da igram dok se ne naucim(brzo ucim), pa sam onda mislio ako moze da na taj WoW skinut sa neta skinem neki legalan patch sa Blizzardovog servera(da ne moram da kupujem original installation CD) i onda da kupim taj kljuc od 10-15 eura koliko li je?
Moze li to? I jos da li ima neki CD-key za WOW?

PS. Ja sam moj WoW skinuo sa torrenta.

strajo
2.8.2008, 21:33
da... skini WoW i TBC, skini najnoviji patch 2.4.3 (nadji na netu), pa cu ti onda poslati na pp kako da namestish na privatni server, a kad budesh hteo orginal samo vratish taj "proces" za piratski server (jako je lako i jednostavno ;))

EclipsE
3.8.2008, 12:38
Jedan moj ortak prodaje acc neaktiviran za wow i tbc, i mesec dana "gratis", i razmishljao sam to da kupim ALI, drugi ortak (koji vec igra na blizzu) mi kaze da bih aktivirao tih mesec dana, moram da uplatim mesec - dva... Pa me zanima da li je to tachno, tj. da li bih mogao odmah da uzmem account i iskoristim tih mesec dana pa tek nakon njih uplatim josh?

Pivalica
3.8.2008, 14:40
Jedan moj ortak prodaje acc neaktiviran za wow i tbc, i mesec dana "gratis", i razmishljao sam to da kupim ALI, drugi ortak (koji vec igra na blizzu) mi kaze da bih aktivirao tih mesec dana, moram da uplatim mesec - dva... Pa me zanima da li je to tachno, tj. da li bih mogao odmah da uzmem account i iskoristim tih mesec dana pa tek nakon njih uplatim josh?

ne morash odmah da uplatish, ali morash da unesesh broj kreditne kartice, i odaberesh koliko zelish da platish (1/3/6 meseci), ali to NECE BITI NAPLACENO!!!
to je veoma bitna stvar! to zapravo sluzi da bi se na neki nachin verifikovao acc... ili tako neshto...
u svakom sluchaju unesesh samo broj kreditne i to je to, ne mora odmah da se placa!

EclipsE
3.8.2008, 14:43
Nemam kreditnu karticu :P

Kum22
4.8.2008, 13:33
Jao ljudi, za prvih mjesec dana free igranja ne treba vam VAŠA kreditna kartica, treba vam samo random broj neke kreditne kartice cijih primjera ima na googleu like 10000. Kad produ tih mjesec dana free igranja, onda vas Account manager pita zelite li pretplatu karticom ili prepaid bonovima. Ako tada odaberete karticu, tek ONDA morate ukucati pravi, licni, osobni ili personalni vlastiti broj kreditne kartice :alealeee:

atlantis
4.8.2008, 16:23
Jao ljudi, za prvih mjesec dana free igranja ne treba vam VAŠA kreditna kartica, treba vam samo random broj neke kreditne kartice cijih primjera ima na googleu like 10000. Kad produ tih mjesec dana free igranja, onda vas Account manager pita zelite li pretplatu karticom ili prepaid bonovima. Ako tada odaberete karticu, tek ONDA morate ukucati pravi, licni, osobni ili personalni vlastiti broj kreditne kartice :alealeee:

Da li nece biti problema posto je to unosenje dva broja razlicitih kartica?

Kum22
4.8.2008, 17:46
E to ne bi znao, ja kupujem prepaid bonove, poslije pocetnog ukucavanja broja kartice nisam imao vise veze s tim. Mozda neko drugi zna ?

Johny Atos
4.8.2008, 21:09
Nemam kreditnu karticu :P
U tom sluchaju, moracesh da unesesh code sa Game Carda, koji ce tada dodati 2 meseca na rachun i biti iskorishcen.

Prosto, pri aktiviranju accounta mora da se daje ili info o CC(kreditnoj) ili Game Card.

Mozhesh da probash ovo shto je gore napisao Kum22, no, last time i checked, Blizzard radi provere validnosti kreditnih kartica, tako da cesh se pomuchiti da na googlu nadjesh CC koja ce biti prihvacena.
Po mom mishljenju ovo je rizichno, jer ako te Blizz provali mogao bi dobiti ban.

Ako necesh odmah da kupish Game Card, jedina opcija ti je da unesesh podatke o CC od nekog drugara, poznanika koji ti veruje da je necesh zloupotrebiti. :)
Nakon shto ovo uradish treba da iskljuchish automatsko skidanje para sa kartice kad ti istekne free mesec. Opcija Cancel Subscription/Cancel Account...

@atlantis
Nece biti nikakvih problema pri korishcenju dve ili vishe razlichitih CC, sve dok su validne.

Johny Atos
4.8.2008, 21:17
PS poprilichno je besmisleno kupovati Game Cardove, em ispadne skuplje nego placati karticom, em one se sada mnogo lako dobijaju. :)

Odesh u bilo koju filijalu Vojvodjanske banke, popunish zahtev za Visa Internet karticu, za nedelju dana te pozovu, uplatish im 100 din za "chlanarinu" i depozit od 20 evra na rachun (koji su ti odmah dostupni za troshenje), i voila, eto ti kartice za WoW. :)

Serbiansword
5.8.2008, 10:29
Da li nece biti problema posto je to unosenje dva broja razlicitih kartica?

Kada sam aktivirao svoj account ukucao sam broj kartice koji sam nabavio sa neta, a odmah zatim sam u account managemetnu podesio da ću kasnije plaćati pre paid karticama. Nakon toga sam potvrdio da želim da se onaj broj kreditne kartice izbriše iz blizzardove baze podataka i sve je bilo ok. Do sada sam uplaćivao i pre paid karticama i elektronskim karticama, i uopšte nisam imao problema. Realno, ti svaki put kada uplaćuješ možeš da koristiš drugu elektronsku karticu i sistem ne bi trebao da ti pravi bilo kakve probleme.

E sada, ovo mi je rekao ortak koji takođe igra wow ali ja nisam lično probao. On tvrdi da kada aktiviraš account možeš da nalupaš bilo kakav broj makar to bio i broj nepostojeće kartice i da ti blizzard uopšte neće praviti probleme. On je to navodno uradio kao i još dosta njegovih prijatelja koji takođe igraju wow.

strajo
5.8.2008, 11:07
ja ne znam u chemu je problem, napravite trial i dodajte kljuch na account i nishta vam ne trazhi...

Johny Atos
5.8.2008, 16:13
ja ne znam u chemu je problem, napravite trial i dodajte kljuch na account i nishta vam ne trazhi...
ne znash jer nisi obaveshten :P zar zaista mislish da je Blizzard tako glup ?

On tvrdi da kada aktiviraš account možeš da nalupaš bilo kakav broj makar to bio i broj nepostojeće kartice i da ti blizzard uopšte neće praviti probleme. On je to navodno uradio kao i još dosta njegovih prijatelja koji takođe igraju wow.
A ja tvrdim da NE MOZHESH da nalupash bilo kakav broj, iz lichnog iskustva. :P

Kada sam ja kupio WoW nisam imao ni kreditnu karticu ni Game Card. Veruj mi da sam probao sve shto mi je palo na pamet, pre nego shto sam iskeshirao josh 3k dinara za Game Card. NE MOZHE da se ukucava lazhi broj.

Mozhe na TRIAL accountu, iz prostog razloga shto su nebitni te je suvishno raditi proveru broja. Chim se predje na full, tachnije, chim se pokusha preci na full, radi se provera.

Mora se imati validna CC ili Game Card. Ne mozhe drugachije. Pricham iz lichnog iskustva.

Blizzard nije glup.

strajo
5.8.2008, 16:45
Johny ja sam to uradio pre mesec dana ~.~'

EDIT:
a da... "divlji" broj nemere xD kazhe da je invalid, ali da, pre je moglo

Sale013
6.8.2008, 10:52
E ajde dosta je bilo svih ovih "Tvrdim" informacija.. Evo mog slucaja..

Kupio sam WoW, instalirao i izgooglao sam broj kreditne kartice koji sam uneo u nalog.. Dobio sam mesec dana free i po isteku tih mesec dana sam kupio game card i dopunjavao vreme sve do dana danasnjeg.

Jos uvek stoji taj broj kreditne i nemam nikakvih problema... Zadnji put sam pre mesec dana tako otvorio drugaru nalog.. Ne znam dal su nesto menjali..

Ljudi se zalecu pa pokusavaju generisanje brojeva kreditnih kartica.. Ali ako malo bolje potraze nacice validne brojeve..

BobaL
7.8.2008, 7:50
Onog trenutka kada uneses drugaciji sistem placanja stari podaci se brisu iz baze podataka znaci onaj ko je uneo broj kreditne kartice onog trenutka kada promeni na placanje game card-om broj kreditne kartice se brise iz baze podataka.

Placanje se moze vrsiti kreditnom karticom koja ne glasi na isto prezime na koje glasi racun za wow ali u tom slucaju najcesce dobijate privremeni ban i morate objasniti zasto se prezime sa kartice razlikuje od prezimena koje je navedeno na racunu za wow posle objasnjenja dobicete nalog nazad tako da ako ne zelite neprijatnosti najbolje je izvaditi kreditnu karticu licno.

Johny Atos
7.8.2008, 19:31
Onog trenutka kada uneses drugaciji sistem placanja stari podaci se brisu iz baze podataka znaci onaj ko je uneo broj kreditne kartice onog trenutka kada promeni na placanje game card-om broj kreditne kartice se brise iz baze podataka.

Tachno.
Zato ne verujte onome shto je gore napisao Sale013. :P

Takodje je tachan i onaj deo o privremenom banu...

Sale013
8.8.2008, 12:02
Tachno.
Zato ne verujte onome shto je gore napisao Sale013. :P

Takodje je tachan i onaj deo o privremenom banu...
Pa sto mi ne bi verovali kada sam stvarno napravio acc? :) Ne znam dal su u skorije vreme bilo sta menjali al mogu i ja da potvrdim sve sto je BobaL napisao.

sasha vukelic
8.8.2008, 12:14
citam ovih nekoliko posljednjih post-ova i nikako mi nije jasno sto ce vam kreditna kartica ako imate originalnu kutiju (vaznije: authentication key na njoj). sve sto trebate uraditi jeste unijeti key i to je to! garantujem da radi, posto smo i ja i jedna kolegica isto tako uradili i niko od nas u to vrijeme nije imao pristup kreditnoj kartici... jedino ako su nesto izmjenili u medjuvremenu, ali koliko vidim na account management josh uvijek isto stoji:

Djuka90
8.8.2008, 12:48
citam ovih nekoliko posljednjih post-ova i nikako mi nije jasno sto ce vam kreditna kartica ako imate originalnu kutiju (vaznije: authentication key na njoj). sve sto trebate uraditi jeste unijeti key i to je to! garantujem da radi, posto smo i ja i jedna kolegica isto tako uradili i niko od nas u to vrijeme nije imao pristup kreditnoj kartici... jedino ako su nesto izmjenili u medjuvremenu, ali koliko vidim na account management josh uvijek isto stoji:
Pa tu sliku sto si ti stavio to ti uje prelazak sa trial na full acc, i tako netreba kreditna kartica, a ako kreiras full acc odmah 4ili5stepp je broj kreditne kartice i to samo rutincki dao sam pre par nedelja link za sajt sa kreditnim karticama, ja sam probao milion puta kad sam pravio acc i radi bez problema.

sasha vukelic
8.8.2008, 13:09
a, pa onda vam je rjesenje jednostavno:

idete na http://teaser.wow-europe.com/ i napravite trial account (sto je potpuno besplatno)
i onda bez kreditne mozete odraditi upgrade na full acc sa key-om koji ste dobili uz kutiju... mada kad vec imate free trial, predlazem da se prvo izigrate 10 dana besplatno i tek kad istekne trial da ukucate key!

Djuka90
8.8.2008, 13:11
a, pa onda vam je rjesenje jednostavno:

idete na http://teaser.wow-europe.com/ i napravite trial account (sto je potpuno besplatno)
i onda bez kreditne mozete odraditi upgrade na full acc sa key-om koji ste dobili uz kutiju... mada kad vec imate free trial, predlazem da se prvo izigrate 10 dana besplatno i tek kad istekne trial da ukucate key!
LOL pa nema potrebe za tim ti u kutiji dobijas free trial 10 dana takozvani guest pack, kreiras njega i gotovo.

sasha vukelic
8.8.2008, 13:15
cek, zar nije guest pass koji dobijes uz kutiju trajao 15 dana?
hmm... ako i taj traje 10 dana, koja je onda razlika izmedju guest pass-a i trial account-a?
(osim toga sto je guest pass u ponudi od samog pocetka igre)

Djuka90
8.8.2008, 13:36
cek, zar nije guest pass koji dobijes uz kutiju trajao 15 dana?
hmm... ako i taj traje 10 dana, koja je onda razlika izmedju guest pass-a i trial account-a?
(osim toga sto je guest pass u ponudi od samog pocetka igre)
Ma menjali su oni to sve i za guest i za trial , cak su ubacili i pakovanje 15dana igranja sa orginal wow dvd-ijem da instaliras pa prodaju kod nas za 150dinara, jedni caka je sto je isto kao kod guesta i triala da moras da kupis orginal full game da bi mogao da uplatis naredni mesec neznaju vise ni oni sami u cemo sun razlike, samo hoce sto vise igraca da navuku.

Djuka90
8.8.2008, 13:42
dobijate privremeni ban i morate objasniti zasto se prezime sa kartice razlikuje od prezimena koje je navedeno na racunu za wow posle objasnjenja dobicete nalog nazad tako da ako ne zelite neprijatnosti najbolje je izvaditi kreditnu karticu licno.
Uplacujuem sestricu od pocetka igre sa mojom kreditnom karticom (razlikuju nam se prezimena) i nikad nije dobio ban ni upozorenje, i blizz nikad nije interesovalo cija je kartica.

Pivalica
8.8.2008, 19:04
Uplacujuem sestricu od pocetka igre sa mojom kreditnom karticom (razlikuju nam se prezimena) i nikad nije dobio ban ni upozorenje, i blizz nikad nije interesovalo cija je kartica.

portvrdjujem!
ja sam promenio 3 razlichite kartice (razlichita imena), i nikada nikakav problem!
al ono shto moze da se desi, je da ako je kartica korishcena za uplatu nekog acc koji je vec banovan zbog nechega, da dodje do provere...

BobaL
9.8.2008, 7:41

Pravila su jasna to sto si uspeo da ih prekrsis i da ne budes kaznjen ne znaci da oni ne vode racuna o tome i ne znaci da neces sledeci put kada budes placao da dobijes ban. Prema tome iskren savet onima koji zele da placaju putem kartica je da izvade kartice na svoje prezime to sto nekome podje za rukom da prekrsi pravila i da ne dobije ban to ne znaci da ce poci i vama.

Tako da pre nego sto pokusas da bilo kome das bilo kakav savet preporuka je da procitas pravila Blizzarda koja jasno govore o tome kako Blizzard reaguje kada uoci da se prezimena ne poklapaju.

I ponovo ponavljam svako moze da preuzme rizik ne znaci da ce biti uhvacen ali ako ne zeli da rizikuje ban najbolje je izvaditi svoju karticu i biti miran i spokojan.

@Pivalica Govoris o imenu ja sam jasno napisao da se prezime mora poklapati.

Johny Atos
10.8.2008, 19:40
elem, vec par dana ne mogu da se ulogujem u account management i produzhim pretplatu, a trenutno sajt ne radi uopshte... ? Vama?

Mozhda mi onaj gore neshto poruchuje :kreza:

Pivalica
10.8.2008, 20:47
omg bobal kakav si ti bukvalista!
kad kazem ime, mislim na kompletno razlichite podatke na cc i na mom acc!
znachi razlichito ime, prezime, datum rodjenja, sve je razlichit!
3 osobe koje nisu u rodu medjusobno, a ni samnom!

btw, jel mozesh da mi dash link sa izvodom iz pravila gde pishe da je zabranjeno koristiti karticu koja glasi na tudje ime?
ne mogu da kazem da sam trazio i chitao, pa me zaista interesuje da pogledam to!

Djuka90
10.8.2008, 21:33
Pravila su jasna to sto si uspeo da ih prekrsis i da ne budes kaznjen ne znaci da oni ne vode racuna o tome i ne znaci da neces sledeci put kada budes placao da dobijes ban. Prema tome iskren savet onima koji zele da placaju putem kartica je da izvade kartice na svoje prezime to sto nekome podje za rukom da prekrsi pravila i da ne dobije ban to ne znaci da ce poci i vama.

Tako da pre nego sto pokusas da bilo kome das bilo kakav savet preporuka je da procitas pravila Blizzarda koja jasno govore o tome kako Blizzard reaguje kada uoci da se prezimena ne poklapaju.

I ponovo ponavljam svako moze da preuzme rizik ne znaci da ce biti uhvacen ali ako ne zeli da rizikuje ban najbolje je izvaditi svoju karticu i biti miran i spokojan.

@Pivalica Govoris o imenu ja sam jasno napisao da se prezime mora poklapati.
Svaki mesec legne oko 8000000 uplata preko kartica ti mislis da ce oni gledati za svaku karticu cija je i ko je uplatio pa onda 50% populacija wow-a nebi moglo da igra, znam gomilu ljudi koji nemaju kartice pa neko drugi uplacuje za njih bez problema , aj mi ti navedi nekog ko je banovan ili kome je poslart mail sa pitanjem zasto se razlikuju podaci.

dakilica
10.8.2008, 21:50
Iskreno, posle duuugo navucenosti na WoW , tacno pred slag na tortu (66 nivo main chara) me WoW prosto vise ... ne privlaci.

Igraju mi se vise BF2142 ili BF2 u mrezi sa taktikom, nego droga zvana WoW..

Moze se odvici. I'm living proof, and God give me strength it stays that way :dedica::D

Johny Atos
10.8.2008, 22:10
Svaki mesec legne oko 8000000 uplata preko kartica ti mislis da ce oni gledati za svaku karticu cija je i ko je uplatio
A ti mislish da crnci sede i rade to?

Ima blizz kompjutere :kreza:

AcMilan91
10.8.2008, 22:19
e ljudi mage undead sam lvl 21 u barensima sam imam zelene iteme profesije enchanting i tailoring imate neki savet gde da nadjem neke bolje iteme???

dakilica
10.8.2008, 22:29
e ljudi mage undead sam lvl 21 u barensima sam imam zelene iteme profesije enchanting i tailoring imate neki savet gde da nadjem neke bolje iteme???

1. Iz questova
2. Iz instanci (za tvoj level Wailing Caverns u Barrens, a malo posle Shadowfang Keep (u Silverpineu ja mislim, undeadovska teritorija, nisam dugo bio pa sam zaboravio)

3. Dodji do 29ke pa samo radi Battlegrounds za honor i marks, pa predas to za iteme...

Eto to bi bilo to.

napomena : niposto ne KUPUJ sa Aukcije iteme!!! Pare ce ti trebati za mounta...

AcMilan91
10.8.2008, 22:33
hehe hvala...a questove koje da radim sem u barensima??posto mi je ovo prvi put da igram wow...enchanting nikako da povecam a tailoring sam dogurao do 60/75

Djuka90
11.8.2008, 13:26
A ti mislish da crnci sede i rade to?

Ima blizz kompjutere :kreza:
Ti kompjuteri u poslednje vreme extra ali extra rade. Malo malo pa sajt down, pa serveri, pa izbaci na armory svako jake gluposti, i njima je bas pored toliko problema stalo da proveravaju kreditne kartice..........

Djuka90
11.8.2008, 13:26
Iskreno, posle duuugo navucenosti na WoW , tacno pred slag na tortu (66 nivo main chara) me WoW prosto vise ... ne privlaci.

Igraju mi se vise BF2142 ili BF2 u mrezi sa taktikom, nego droga zvana WoW..

Moze se odvici. I'm living proof, and God give me strength it stays that way :dedica::D
Pa kolko ti to igras wow :eek:

Djuka90
11.8.2008, 13:31
hehe hvala...a questove koje da radim sem u barensima??posto mi je ovo prvi put da igram wow...enchanting nikako da povecam a tailoring sam dogurao do 60/75
Imas na www.curse.com (http://www.curse.com) addon koji ti na mapi prikazuje podrucija i instance za tebe znaci ono sto mozes da radis i gde mozes q da nadjes, zove se Cartographer, ako nemozes da skines daj mi mail pa cu ti ga poslati.

dakilica
11.8.2008, 13:38

Enchanting ne budzi jos, jer zahteva dooosta kesha da se podigne (minimum 500-800 golda zavisno na kom realmu igrash), tailoring ces lako...

do 23 lvla - Barrens
23-5 questovi u undeadovskoj teritoriji
25-27 hillsbrad foothills
27-29 otprilike, Thousand needles ...

Srecno! :cool:

dakilica
11.8.2008, 13:40
Pa kolko ti to igras wow :eek:

2 godine, al sam se ja razvlacio i igrao na dosta servera, nikako maina da dignem. Kad sam dosao do 60 nisam imao expanziju, pa sam nabudzio gear za 60ice (koja je bila beskorisna kad sam uzeo exp) i tako :D:boodala:

Djuka90
11.8.2008, 16:26
2 godine, al sam se ja razvlacio i igrao na dosta servera, nikako maina da dignem. Kad sam dosao do 60 nisam imao expanziju, pa sam nabudzio gear za 60ice (koja je bila beskorisna kad sam uzeo exp) i tako :D:boodala:
PA normalno da te neprivlaci kad nista novo nisi probao.........

AcMilan91
11.8.2008, 18:40
moze talenti za frost mage-a i za fire???ako nije problem

dakilica
11.8.2008, 18:52
PA normalno da te neprivlaci kad nista novo nisi probao.........

Erhh ne znam sta ti mislis pod NOVO ??? :rolleyes:
Sve sam probao... i arenu.. i flying mounta (kod drugara doduse) ... Nis narocito :)

dakilica
11.8.2008, 18:59
moze talenti za frost mage-a i za fire???ako nije problem

preporuceni ili koje ima ?

Djuka90
11.8.2008, 20:18
Erhh ne znam sta ti mislis pod NOVO ??? :rolleyes:
Sve sam probao... i arenu.. i flying mounta (kod drugara doduse) ... Nis narocito :)
Raidove da vidis koji je uzitak kad prvi put radis bt pa na ilidenu gines mesec dana :boxing:

dakilica
11.8.2008, 20:52
Raidove da vidis koji je uzitak kad prvi put radis bt pa na ilidenu gines mesec dana :boxing:

Hehe na ovom realmu gde sam ja je to krs... Skroz smo neorganizovani...Treba nam sat vremena da nadjemo ko ce da ide, onda sat vremena da odemo svi do tamo, i jos oko sat da odredimo ko ce da healuje, ko tankuje, ko dps... :rofl:

Pivalica
11.8.2008, 21:03

ni upola kolko je uzivanje bilo chistiti MC ili AQ...
nadam se da ce opet ubaciti tako neke old skul...
a ne udjesh u TK kao da si upao na koncer Carl Coxa... :D

Hehe na ovom realmu gde sam ja je to krs... Skroz smo neorganizovani...Treba nam sat vremena da nadjemo ko ce da ide, onda sat vremena da odemo svi do tamo, i jos oko sat da odredimo ko ce da healuje, ko tankuje, ko dps...

za to su ljudi odavno nashli lek... danashnja omladina to zove Guild...

dakilica
11.8.2008, 21:41
ni upola kolko je uzivanje bilo chistiti MC ili AQ...
nadam se da ce opet ubaciti tako neke old skul...
a ne udjesh u TK kao da si upao na koncer Carl Coxa... :D

za to su ljudi odavno nashli lek... danashnja omladina to zove Guild...

...pa to sam i rekao :boodala: :D

Shvatas koliko su nam dobri gildovi... :D;)

Djuka90
11.8.2008, 23:10
...pa to sam i rekao :boodala: :D

Shvatas koliko su nam dobri gildovi... :D;)
Radio sam sve instance sve raidove od lvl1 do 70 i najbolja mi je swp

Pivalica
12.8.2008, 2:44
pa zato imash i char transfer...
pa nadji bolji guild...
inache, na svakom serveru imash bar 2-3 ozbiljnija pve guilda i bar 1 pvp (osim ako sever nije rppve)
potrudi se da udjesh u neki od njih...

inache i swp je... koma... sve tbc instance i ceo tbc je fps eater! :D
bar meni, jer imam kantu...
al ono, po igrivosti, i to, i dalje mi je mc najbolji... i bwl je vrh...
ne znam... ja volim tu prichu, dragons, i old gods...
ove nove stvari... ne znam...preterane su...

strajo
12.8.2008, 11:19
neznam sa vas ali meni se JAKO svidja Armory u Scarletu :P pogotovo onaj sexy boss :D

dakilica
12.8.2008, 11:23
Od low lvl instanci :

The Dead Mines i Shadowfang keep

Od malko vecih :

Scarlet monastery
Zull' Farrak
Black rock depths (iako je ogroman pa ga nikad nisam zavrsio :icon_scra)

Od najvecih :

Under bog
Slave Pens
Black Temple :kreza:
Karazhan :a_whistli

AcMilan91
12.8.2008, 11:29
ja ne znam odakle vama te sve istance... -.- zasto je ovoliko teska i slozena igra...grrr

v_wizard
12.8.2008, 13:15
Vec smo komentarisali i uporedjivali stare i nove instance. I da, ne mogu se meriti ove nove sa onim starim. coilfang, hellfire, auchidoun... sve je to CTRL+C --> CTRL+V. Karazan stvarno je ste dobar, ima i ideju i izvedbu dobru. Zato i jeste toliko popularan. Imali smo jednu Onixyu, sad i grull i maggy...Blizzard bi mogao da ozivi i stare instance. Znate kako? Pa odradi heroic mode, pa ce onda ljudi ponovo ici tamo da skupljaju BOJ. Ajde sad zamislite kako bi to bilo extra da se skupi 5 lvl 70 full epic likova i onda idu da ubiju Edvina Van Cleefa?! :kreza:
Vrh!!!

Stratholme, sholomance, SM. Moj izbor.

AcMilan91
12.8.2008, 19:10
de da nabavim runed silver rod???

strajo
12.8.2008, 20:26
AH... iliti Auction House, kupish Silver rod u AH pa onda enchantujesh u runed ~!

EDIT:
ili ako imash nekog blacksmitha daj mu Silver bar i 2x Rough grinding stone pa ce ti on napraviti Silver rod (ne runed, to runed ti sam radish :P)

EDIT:
Ajde sad zamislite kako bi to bilo extra da se skupi 5 lvl 70 full epic likova i onda idu da ubiju Edvina Van Cleefa?! :kreza:
Vrh!!!

extra... XD deadmines ftw ^^.

RUSuper
13.8.2008, 9:16
Vec smo komentarisali i uporedjivali stare i nove instance. I da, ne mogu se meriti ove nove sa onim starim. coilfang, hellfire, auchidoun... sve je to CTRL+C --> CTRL+V. Karazan stvarno je ste dobar, ima i ideju i izvedbu dobru. Zato i jeste toliko popularan. Imali smo jednu Onixyu, sad i grull i maggy...Blizzard bi mogao da ozivi i stare instance. Znate kako? Pa odradi heroic mode, pa ce onda ljudi ponovo ici tamo da skupljaju BOJ. Ajde sad zamislite kako bi to bilo extra da se skupi 5 lvl 70 full epic likova i onda idu da ubiju Edvina Van Cleefa?! :kreza:
Vrh!!!

Hteo si reci 5 lvl 80 Ili si mislio da izbace patch koji ce "oziveti" stare instance?5 likova ecma MC ili AQ40,nije primamljivo,bilo je bolje kada je 40 likova islo u te ins.Nego ljudi igra li neko na serveru Molten core?

strajo
13.8.2008, 12:19
lol taj je uvek pun :P

virtuoz pavle
13.8.2008, 12:29
Imam warez verziju WoW i napravio sam nalog, ali kad udjem u igru i ukucam username i password onda on pocne da mi sa interneta skida neki patch koji je "tezak" 480MB.skinuo sam taj i mislio da ce sada biti sve u redu kad ono moa da se skine jos jedan patch od 550MB.Progutam ja to, pa skinem i taj, ali onda mi on servira jos jedan patch od 930MB!!!Shta da radim???Ima li uopste sanse da sa warez verzijom igram ONLINE?Mnogo mi se igra WoW...
Pomozite PLEASE:n_klanja:!

Djuka90
13.8.2008, 13:24
Imam warez verziju WoW i napravio sam nalog, ali kad udjem u igru i ukucam username i password onda on pocne da mi sa interneta skida neki patch koji je "tezak" 480MB.skinuo sam taj i mislio da ce sada biti sve u redu kad ono moa da se skine jos jedan patch od 550MB.Progutam ja to, pa skinem i taj, ali onda mi on servira jos jedan patch od 930MB!!!Shta da radim???Ima li uopste sanse da sa warez verzijom igram ONLINE?Mnogo mi se igra WoW...
Pomozite PLEASE:n_klanja:!
Nebrini naskidaces se ti jos gomilu patcheva da bi mogao da bi mogao da igras :)

sharlo_03
13.8.2008, 13:27
Warez ili ne, naskidaces se patcheva. :) Moci ces za jedno 2-3 dana da igras WoW ako budes non stop skidao te patcheve. :D

strajo
13.8.2008, 14:12
e ljudi imam problem jedan... istiche mi uplata sad 15 i otishao sam u banku i uplatio na kevinu karticu 1500 dinara i legle su pare (barem bankomat tako kazhe :P) i kad odem da uplatim na sajt kazhe da broj ne valja a lepo sam upisao 100 % provereno, a i nemogu da se popune sva meste, ostane 2 ili 3 slobodna :( (a da pishem razmake kao na kartici nema mesta :()

Djuka90
13.8.2008, 14:25
e ljudi imam problem jedan... istiche mi uplata sad 15 i otishao sam u banku i uplatio na kevinu karticu 1500 dinara i legle su pare (barem bankomat tako kazhe :P) i kad odem da uplatim na sajt kazhe da broj ne valja a lepo sam upisao 100 % provereno, a i nemogu da se popune sva meste, ostane 2 ili 3 slobodna :( (a da pishem razmake kao na kartici nema mesta :()
Pa e si popunio i sve ostalo kako treba.
I btw koja je kartica?

strajo
13.8.2008, 14:26
jeste, ali uspeo sam kombinujuci razmake lol, ipak hvala :)

dacajak
13.8.2008, 15:56
Ja imam jedan problemcic. Udjem u WoW otvorimi se stranica da upisem Account. Upisem ja moj Account i udje mi u onaj meni otkacim sve sto treba i udjem u ono da odaberem realm http://img401.imageshack.us/img401/4009/wowcrap2ct1.jpg , otvorim odgovarajuci realm i pocne ono kratko ucitavanje u malom prozorcicu i kad dodje to CONNECTED i ispod toga stoji samo CANCEL i nista vise http://img88.imageshack.us/img88/2900/wowcrapqz3.jpg ; samo stoji na tome i nece da udje u mapu.Pre kad sam ulazio proslo je to ucitavanje i automatski je uslo u igru, a sada nece. Kliknem cancel i opet mi se stvori prozorcic sa realmlistom i opet ponovim sve te korake i nece da udje. Uvek mi stoji to connected, a nece da udje. U cemu je problem?

Djuka90
13.8.2008, 16:55
Ja imam jedan problemcic. Udjem u WoW otvorimi se stranica da upisem Account. Upisem ja moj Account i udje mi u onaj meni otkacim sve sto treba i udjem u ono da odaberem realm , otvorim odgovarajuci realm i pocne ono kratko ucitavanje u malom prozorcicu i kad dodje to CONNECTED i ispod toga stoji samo CANCEL i nista vise ; samo stoji na tome i nece da udje u mapu.Pre kad sam ulazio proslo je to ucitavanje i automatski je uslo u igru, a sada nece. Kliknem cancel i opet mi se stvori prozorcic sa realmlistom i opet ponovim sve te korake i nece da udje. Uvek mi stoji to connected, a nece da udje. U cemu je problem?
Na kom serveru igras??

strajo
13.8.2008, 17:05
ovo je neki privatni :S

Djuka90
13.8.2008, 17:06
Ako je privatni onda znam u cemu je problem , nemaju svi privatni podrzan najnoviji patch i onda pokusava da udje a nece, meni se to jednom desilo kad sam malo ranije sknuo patch i pokusao da udjem na privatni i nije hteo par dana dok nisu updetovali.

RUSuper
13.8.2008, 17:08
Privatni server koji je opao ili je uopste ugasen,znam iz iskustva.A ono za Molten core server pitam jel ko igra od vas,znam da je server pun.

TOTTFIROOB
14.8.2008, 21:31
Da li za 900g moze da se napravi lvl19 rogue twink, i ako biste mogli da mi date ime nekog lvl19 chara pa da pogledam na armory-u da vidim koje sve iteme ima i enchantove, hvala unapred :)

strajo
15.8.2008, 0:07
nemoj da pravish twinka jaoooo svako levelovanje mi presedne od tih smradova XD

Sale013
15.8.2008, 18:29
http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=32712

strajo
17.8.2008, 2:04
kolko se slazhete sa tim da je huntard najboli dps u igri lol :D

Pivalica
17.8.2008, 12:23
ako se uzmu i ostale dps klase sa opremom u istom rangu...
na static ragetu bi ishlo ovako rogue>lock>elemshaman>mage/hunter
tamo gde ima dosta kretanja, i tako lock>hunter>elemshaman/mage>rogue
ovo je naravno da svako zna dobro da igra svoju klasu... ali je tuzno to shto sam ja radio raidove, sa svojim rogue-om koji je kz gear i malo ssc,s3 i tako neki mix, i outdpsovao sam u SSC-u (gde ima puno kretanja, i daleko je od statichnog) 2/8t6 3/5 t5, bt/mh epic huntera i maga... ja josh i nisam neshto high skill, tj znam dobro da igram, al ima i boljih... :)

tako da je poprilichno nezahvalno reci koji je najjachi dps u igri...

Djuka90
17.8.2008, 13:38
Nepostoji najaci dps u igri, svi na kraju kad se sve sabere imaju priblizan naprimer mage ili lock moze da udari 5-8k ali zato za to vreme dok on napuni za drugi udarac hunter udari isti toliki dmg sa nekoliko hitaca, jedino sto je hunter lak kao dps nemoras nista posebno da se zamaras i nebrines za manu zbog vipera sa viperom hunter moze da udara steady shoot beskonacno, a hunter sa nekim prosecnim gearom udara 2k+ stedy shoot.
Sve zavisi od tebe i tvog skila da das nekom ko zna da igra sve klase dobro svaka dps klasa bi imala slican dmg.

strajo
17.8.2008, 15:15
a to kazhe neki gospodin sa krstarice i ostaje debelo pri tome :) a i drugi je rekao da je kupio 70 huntera pa da je odma prvi put u AVu (ccc pivalice XD) bio prvi po dmgu :C

Pivalica
17.8.2008, 16:42
uh, jako teshko u AKFteraku biti prvi po dmgu...

Djuka90
17.8.2008, 21:55
:cool:a to kazhe neki gospodin sa krstarice i ostaje debelo pri tome :) a i drugi je rekao da je kupio 70 huntera pa da je odma prvi put u AVu (ccc pivalice XD) bio prvi po dmgu :C
E ako mislis na dps u bg tu je hunter u 90% slucajeva prvi, najvise zbog multy shoota, tako da uvek bude prvi u dmg i killing blows, anma iz licnog iskustva, a i ja sam sa hunterom uvek medju prvima.

BobaL
17.8.2008, 22:17

Ako govorimo o BG-ovima hunter je jedan od najboljih dps klasa jer se ostecenje koje on nanosi sabira sa onim sto udari ljubimac (pet) u velikoj vecini slucajeva bice prvi mada i rogue ima izuzetan dps kao i warrior.
Iz mog iskustva prvi po nanetom dps-u u BG-ovima su najcesce hunter, warrior i rogue.

Serbiansword
17.8.2008, 23:47
DMG u raidu zavisi od zaista MNOGO faktora. Najvažniji su: Koji raid/boss je u pitanju, kakva je oprema ljudi koji se bore za prvo mesto na DPS listi i koliko skilla imaju.

Svi pričate o Magovima, Lockovima, Hunterima i Rogovima a niko ne spominje fury warriore (ne zaboravite da je drugo ime za njih "rogues in plate")... Hmmm, Bacite pogled na sliku i DPS meter u desnom donjem uglu.
direct link http://i296.photobucket.com/albums/mm198/Serbiansword/WoWScrnShot_072008_205025.jpg

http://i296.photobucket.com/albums/mm198/Serbiansword/WoWScrnShot_072008_205025.jpg

Naravno, ja nikada ne bih mogao da budem prvi na DPS listi pri samom ubijanju bossa zato što meni kao fury warrioru najviše leže ovakve ludnice kao što su talasi u MH gde mogu da zveknem po 6 meta od jednom. E to je dakle onaj bitni faktor raida. Ovde vidimo da što se samog trasha i multi targeta tiče fury warr, dest. warlock i mage suvereno vladaju. Međutim, kada je reč o jednom targetu, dakle bossu, ja kao fury warr teško mogu da izađem na kraj sa bilo kim od njih, a onda tu imamo i huntera i roga koji su isto toliko opasni kao i mag i lock.

Ali opet, jako je bitno koji boss je u pitanju. Npr, Supremus u BT je takav boss kod koga ce melee klase da prođu najgore i nemaju šanse da budu prve na listi, dok je npr. borba sa Mother Shahraz bukvalno osmišljena tako da melee klase budu u prvom planu.

Serbiansword
17.8.2008, 23:53
Ako govorimo o BG-ovima hunter je jedan od najboljih dps klasa jer se ostecenje koje on nanosi sabira sa onim sto udari ljubimac (pet) u velikoj vecini slucajeva bice prvi mada i rogue ima izuzetan dps kao i warrior.
Iz mog iskustva prvi po nanetom dps-u u BG-ovima su najcesce hunter, warrior i rogue.

Što se BG-a tiče, najveći DPS će biti onaj koji ima healera iza sebe. Viđao sam da warriori sa merci setom budu ispred full venge/brutal huntera ili warlocka samo zato što ih neki healer ceo BG drži u životu. Dakle ne može biti prostije, što duže živiš i praviš dmg to su veće šanse da ćeš biti prvi na listi.

dzangrizalo
18.8.2008, 0:03
Ma ova igra suck sve vise iz dana u dan. Ovo je postao world of healercraft, posto vise ne mozete da ubijete druida healera u areni osim ako nije neko ko je noob totalni. Kako ja kao lock koji ima jedan instant cc i cd na njega od 2min i jos jedan koji je 1,3 sec cast, da ubijem nekog ko ima instant heal, razlicite forme u kojima se krece drasticno brze, ili je sposobniji da primi mnogo vise dmg-a dok mu se mana nesmetano regenerise i ne moze se spreciti u tome i na sve to gomilu prepreka u areni oko kojih moze da trci i da se krije? A tek da ne pricamo o mucenim hunterima, koji tek nemaju nikakvih cc-ova, a i ono malo sto imaju, nekad radi, nekad ne. Hehe, Bliz im kao dao posle jednog patcha instant "scare beast", tako su bar napisali u release notes, i ja odmah posto sam skinuo patch udjem u bg da probam kad mi se pojavi cast bar na instant spellu????? Otvorim tiket i pitam za ovo, a GM mi kaze:"znas, to je ipak malo previse"... Pa ako je previse sto ste onda to uopste pominjali? A tek odgovor na pitanje kako rog resistuje friz trap svaki put kad ukljuci "Cloak of Shadows", kad u objasnjenju ovog abilitija jasno pise da povecava otpornost na sve spellove za 90% a trap nije spell kolko ja znam, nego abiliti. A on mi odgovara:"da u pravu si, trapovi jesu abilitiji, ali su generalno tretirani kao spelovi"??????????? Jel to sad znaci da ako mu neko baci silence nece moci da postavi trap???? Ma ova igra je postala komercijala samo takva, a i Bliz je se skroz pogubio cineci ustupke svima u strahu za svojih 12$ mesecno po coveku (citaj dokonim klincima koji ne maju pametnija posla nego da sede po ceo dan i pisu postove na wow-balance u kojima traze da se sve druge sem njihove klase nerfuju jer su nesposobni mali degeni i ne umeju cak ni svoja 3 dugmeta da pritiskaju u pravilnom rasporedu) i upropastio nekada dobru igru u kojoj je svako imao sansu bez obzira na klasu koju vodi.

strajo
18.8.2008, 0:26
to da, definitivno je nesretni un balance sve zeznuo, pogotovo za blizzovo "cheljade" rogueove, brate shto je previshe previshe je, secam se pre tbca bili su dosadni, ali sad su i dosadni i zeznuti a bice i vishe zeznuti sa wotlk (subtetly :O), znachi sad vishe u arenu nema da idesh bez rogua ili bez warriora, nema shanse nishta da ih ubije, uvate te u stunlock i cao, a kad otvorish neku temu na wow forumu isflejmuju te ko majmuna i to samo i iskluchivo rogueovi kojih ima eto 60% od svih ljudi koji igraju wow... preterashe ga bash, samo me zanima kolko piva su popili kad su uopshte pravili tu klasu, ceo taj "koncept" nevidiljivost je zaista previshe ;)
a pogotovo mi se ne svidja nerf shamana :S a tek u wotlk vishe mail nece davati str... zaista su u*****li igru

genius
18.8.2008, 0:35
Oh... pa ja imam negde rogua koji cuci i ceka da se probudi :) Sad se me obradovao :)

dzangrizalo
18.8.2008, 1:02
Ma nemam ja nista protiv tog koncepta nevidljivosti, i ok je da asasin kakav je rog ima tako nesto, i sve je bilo ok sto se tice te klase dok Bliz i nesposobna decica opet nisu umesala prste. Znalo se da je on opasan za sve clothere, i da oni imaju male sanse da mu se izvuku ako onaj ko ga vodi zna da igra sa njim, ali se isto tako znalo da paladinima i wariorima ne semeju ni da pomisle da se priblize, a to je deci bio trn u oku, pa su kukali danima dok im bliz nije napravio total overpower klasu sa kojom mogu da se izivljavaju sa: gouge, kick, blind, hemoraghe, vanish, cheath death, cloack of shadows, thrown weapon, speed...dakle, nema bega od Roga koji zna da igra, mozete samo da se malo gicate. A onaj kome je i ovo malo za pobedu jer ima uboge prste i malo je spor u glavu, zna se, na wow balance. Ja sam zbog ovog blizovog balancea, da bih mogao da igram arenu, morao od svog locka da napravim tanka sa 14k healtha i 500+ resillencea da bih bar mogao da stignem da dotujem protivnike ako nista, dok se gicam pod silnim udarcima, i krecem se brzinom od jednog koraka na svakih 5 sekundi.

Serbiansword
18.8.2008, 2:53
Wow nikad neće biti izbalansiran i to je to, kraj. Uvek će biti bolesno dobrih klasa a nama koji igramo one manje bolesne ostaje da se snalazimo kako znamo i da cepamo što bolje možemo. Odavno sam prestao sa pitanjima kako ovo kako ono, shvatio sam da će droodovi uvek biti OP poput bogova a da warlock sa samo sa 3 dota može da mi pojede ceo HP, kao i da shaman sa samo jednim lightningom može da mi skine pola HP-a i da su disci priestovi nenormalno bolesni i krajnje izdržljivi skotovi u areni. Ali onda pogledam sebe i skapiram da je i warr u mnogim situacijama OP, pogotovu ako nosi mace. Zato prestanimo da kukamo i nastavimo da igramo wow, jer činjenica da i pored svih problema i nebalansiranih klasa mi i dalje poput manijaka igramo ovu igru govori sama za sebe

RUSuper
18.8.2008, 4:00
I sve je to dobro,ali si zaboravio i da mage ume da napravi toliko bolestan DMG da ako mu se posreci treba mu samo dva spella da te ubije.Sada sam gledao talente za WOTLK i nesvidjaju mi se.Ja sam recimo discipline/holly priest i ona poslednja moc kod dis sve mi remeti a plus su dodali umesto 25% jaci wand 5% jaci DMG na spellove,sve su poremetili

strajo
18.8.2008, 4:29
pa pazi... fire mage je JAKO opasan, sheep, pyro, presence, instant pyro... i tu on mozhe preko 12k dmga da ti napravi (naravno u dobroj opremi) ;)

Serbiansword
18.8.2008, 10:29
Fire maga u 95% slučajeva srećem samo u BG-u, pa se zbog toga i ne žalim. Međutim ni frost magovi koji kidaju po areni nisu ništa manje opasniji, ali uspevam da se snalazim nekako sa spell reflection-om :) (mada bi morali malo da unaprede taj abilitie, ili da smanje cd ili da povećaju trajanje ili da smanje cenu rage-a)

pil€
18.8.2008, 12:18
serbian, koji ti to saman radi 6,5k lighting? :D pvp oprema ofc

warr je prilicno zalosna klasa kada nema hilera, jedan primer su dueli

Pivalica
18.8.2008, 12:30
ljudi, wow je od svog samog pochetka imao 2 OP klase... 1 rogue, bolestan dmg, jak stunlock, i lak za prosechno igranje, ali - lako ga je ubiti ako znash kako, i nema nikakav heal + od pochetka igre do sada kroz sve patcheve rogue u oko 85% patcheva dobio nerfove, i tek poneki buff!
2. op klasa je oduvek bio shaman! samo je problem shto je sa shamanom malo teze igrati, pa ih nije bilo tako mnogo kolko rogue-ova, pa su se ljudi manje zalili, su shamani popili mnogo manje nerfova, i dobili vishe boostova!
al su zato druidi, i lockovi dobili samo tako boostove.
i ne razumem zashto se svi zalite na stun, kada klase koje se uglavnom zale su klase koje imaju i po 20% stun resist, i ogromnu kolichinu armora i hp...
shto se tiche trapa, tj CoS, ja sam CoS shvatio kao ability koji 'remove all non melle/phisical attacks', znachi skida i sprechava sve osim melleea, bleedova i shoota, s tim shto ne skida fear, ali moze da ga resistuje!
a ako vi sa lockom sa 400+ resi i 13k+ hp, imate problema tolko da ubijete rogue... nije bash stvar u rogue-u...
tako da... koju god klasu uzmete, uvek ce biti neka druga glasa koja ce po nechemu, u nechemu, zbog nechega biti jacha od vas...i ako tako pogledate, nisu bash sve klase tako OP... ali je problem shto svako gleda samo iz svog ugla...

strajo
18.8.2008, 13:05
kakvi bre shaman buffovi i rogue nerfovi malo si pobrkao lonchice... shamane su totalno zeznuli, dobri su naravno ali ne kao pre !

Kum22
18.8.2008, 13:31
Nemojte bit djeca i nemojte se rasplakat kad vas neka klasa porazi. Naucite se nosit s tim. Zato i prave nerfovanja radi takve razmazene djece. Scena: Warrior vs. Warlock. Warrior porazen. Bububibu dijete se rasplace i posalje ticket GM-u: "Warlock klasa je prejaka, nerfujte ju!" Pa: ovaj vs. onaj. pa:onaj vs. ovaj. I sve se svodi na: "<umetnite klasu ovdje> je prejaka. Nerfujte ju!" I tako unedogled. I Blizzard naravno uvazava svaku prituzbu razmazene djece. Jednostavno je, svi bi htjeli da budu OP i da im niko nemoze nista, ali nazalost, to ne ide tako.

BobaL
18.8.2008, 15:42
Siguran sam da odredjene klase ne dobijaju slabljenje zato sto neko dete kuka vec zbog toga sto ljudi koji su zaduzeni u timu za dizajn uoce da tu nesto ne stima siguran sam da se ponekad dejstvo neke magije namerno izmeni da bi se videlo kako to utice na pve/pvp sadrzaj u igri.
Rogue jeste jedna od klasa koja su u stanju da samelju skoro sve non-plate klase i jako ga je tesko dobiti ( 1 na 1 ) da li je wow balansirana igra? Ako gledas 1 na 1 i 2 na 2 sigurno nije ali ako gledas recimo BG, 3 na 3, 5 na 5 onda je prilicno balansirano ( nije savrseno ali postoji balans ), tim sa boljom taktikom dobija, tim sa manje ljudi koji haoticno trce okolo i napadaju sami grupe od po 5 ljudi najcesce dobija ovo je timska igra i ako igras u timu videces da balans postoji.

strajo
18.8.2008, 17:24
Nemojte bit djeca i nemojte se rasplakat kad vas neka klasa porazi. Naucite se nosit s tim. Zato i prave nerfovanja radi takve razmazene djece. Scena: Warrior vs. Warlock. Warrior porazen. Bububibu dijete se rasplace i posalje ticket GM-u: "Warlock klasa je prejaka, nerfujte ju!" Pa: ovaj vs. onaj. pa:onaj vs. ovaj. I sve se svodi na: "<umetnite klasu ovdje> je prejaka. Nerfujte ju!" I tako unedogled. I Blizzard naravno uvazava svaku prituzbu razmazene djece. Jednostavno je, svi bi htjeli da budu OP i da im niko nemoze nista, ali nazalost, to ne ide tako.
ne pa onda se desi ovo shto se sad deshava od 1000 ljudi (lupam) 400 su rogue, 300 warloci i ovo ostalo... ako tako treba onda stvarno ne znam :(

RUSuper
18.8.2008, 18:39
Sve to ide,ali priest je zaista izdrzljiv u areni(dis).A mage ima ogroman DMG i svako ima neku prednost.I neznam sto onda svi kukaju kako su recimo druidi OP ili shaman.Cesto ovde vidim kako pisete da je shaman mnogo jak,ali nije nepobediv,znaci nije OP.bezveze ako igras uvek sa jednom klasom i dobro igras sa njom onda za tebe nemoze postojati OP.

Kum22
18.8.2008, 20:27
Jesu li sve klase balansirane u Wow-u? Jeu. Jesu li sve klase balansirane u TBC-u? Nisu. Zasto? Prije izlaska ekspanzije Blizzard je poceo uvazavati tudje suze i dobili smo ono sta sad imamo. Ne-balans. Mene kao Survival huntera svi drobe u PvP-u, pa se ne zivciram. Igram PvE. I puno je teze doci do nekog Armor seta u PvE-u nego u PvP-u i svaki noob moze da ima PvP epic opremu, ali bogami u PvE-u ne moze.

Pivalica
18.8.2008, 20:42
klase nikako nisu bile izbalansirane u vanili!!
pa rogue je zaista prvi bio previshe OP! zato i jeste duz celog wow-a a i tbca dobija nerfove!
druga stvar, na 1000 char imate 500 rogue-ova iz jednog razloga! svako moze da ga igra, i da bude prosechan! znachi da lepo grinda, da bude solidan u pvpu, i ok u pve! al pogledajte zaista kolko pravih, dobrih rogueova ima. onih koji imaju skilla, i razmishljaju, a ne igraju 1,2,3,B(linde),V(anish), 1,2,3...
i ko kuka protiv rogueova, samo magovi, lockovi i priestovi...babladine bole uvo, shamani ako su resto, kadovina, druidi isto, warr ima dobar duel, al nije u poziciji da kuka mnogo, kao i hunter...
kao shto rekoh rogue se najlakshe igra, posebno kada pochinjete, i nemojte da kukate, nervirate se ili shta god zato shto ih ima mnogo...
kasteri treba da kukaju kad ih dovati enh shaman u 1v1... shokovi, totemi, wf... a plus mogu i da se healuju... caooooo...
uostalom, ako vam tolko smeta shto je neka klasa jacha od vas u 1v1... igrajte pve :)

strajo
18.8.2008, 20:51
ma da to da igrash samo nema neke velike pameti, sinister, sinister, sinister, eviscerate sa povremenim cheap shotovima, kidney shotovima i shta ja znam, nisam igrao sa rogueom, a i da, PVE u wowu je superioran u odnosu pvp, najjachi PvE dok ima boljih PvE mmoovoa od wowa to sigurno...

btw da li placa neko visom electron erste banke, meni su danas odbili uplatu, moram sutra po karticu Q.Q

BobaL
18.8.2008, 21:31
Jesu li sve klase balansirane u Wow-u? Jeu. Jesu li sve klase balansirane u TBC-u? Nisu. Zasto? Prije izlaska ekspanzije Blizzard je poceo uvazavati tudje suze i dobili smo ono sta sad imamo. Ne-balans. Mene kao Survival huntera svi drobe u PvP-u, pa se ne zivciram. Igram PvE. I puno je teze doci do nekog Armor seta u PvE-u nego u PvP-u i svaki noob moze da ima PvP epic opremu, ali bogami u PvE-u ne moze.

1 na 1 nisu!
2 na 2 nisu!
3 na 3 jesu!
5 na 5 jesu!
U BG-ovima jesu!

Slazem se da je teze doci do PVE opreme ali i tu opremu moze da ima bilo ko ako je spreman da posveti 10 sati dnevno igri sto je previse. U PVP-u nije lako doci do ranka 2200 prema tome svako ko tvrdi da je lako doci do PVP opreme ne verujem da ima ovaj rank jer tako ne bi govorio i da lakse je doci do PVP opreme ali nije lako doci do nje.

Kum22
18.8.2008, 22:12
Igrajte svoju klasu kako najbolje znate i uvijek ce se naci neko koga mozete poraziti. U meduvremenu, picite po PvE-u :dedica:

pil€
18.8.2008, 22:33
da za pve treba "skill"

idemo kara badge run 24/7 i evo oruzja ko iz bt-a/s3 :tapsh:
gg blizz

Djuka90
18.8.2008, 22:51
da za pve treba "skill"

idemo kara badge run 24/7 i evo oruzja ko iz bt-a/s3 :tapsh:
gg blizz
Pa blizz pokusava da pripremi ljude za wotlk, do kraja ce davati i za dz extra gear, sve u svemu ko se kolko nabudzio dosad to je to nemojte trositi bedzeve na gluposti i nervirati se oko raidova kad cemo za 3meseca opet svi biti noobovi.....

Rockman
19.8.2008, 16:16
:a_whistli:ciao::Freddy:Pitanje i komentar koji je postavljen na WoW Serbian community forumu. Postavio ga je Eugen. Malo me je zaintrigiralo pa sam zeleo da cujem komentar i od ovde prisutnih :) ::eek:
Dakle ovo je covek rekao>>>>>

Dosao sam do zakljucka da je wow populacija sacinjena od 70% deb*la, mislim se koliko neko moze da bude toliko jadan pa da ima toliko visoko misljenje o sebi na osnovu kako si skillovan igrac ili kako vec gearan,i da mu to daje za pravo da nekoga ignorise,***em mu sve pa ipak je wow igra, cak mislim da svako moze da postigne ma kakve sebi ciljeve zacrtao samo je pitanje koliko vremena ima da izdvoji da bi to i postigao,ruku na srce mislim da je wow cak mnogo debilno laka igra u poredjenju sa drugim rpg igrama, svodi se na rotaciju cdeova i par spam buttona poznavanje class ability i to vam je sve, zato je to po meni jos veci debilizam da mi se tu neko kurci zato sto ume da radi operacije koje svaki covek koji ima kontakta sa kompom moze da izvodi.
Elem odlucim se ja da posle dve godine igranja na Lightbringer pve serveru napravim reroll na sylvanas cisto promene radi,acc mi nije za transfer zato sto imam dosta dobar guild i bila bi steta da sad pocinjem sa izgradnjom reputacije na nekom drugom severu, a zeleo bi da se malo okusam u pvp na nekom pvp serveru, i sad naguram 25lvl priesta za nekih par dana i pocnem da sumnjam da sylvanas nije kvalitetniji server od mog trenutnog i pocnem da trazim po /who listi da pokusam da dobijem par informacija od nekog, i gle eto ga Killygor tu, setim se da sam procitao na ovom forumu kako je on iskusan pvp igrac i pitam ga naj prostije sto moze da mi kaze dal mi se isplati zbog pvp da bildam lika na sylvanasu ili da batalim, nema odgovora, vidim otisao je u av, ok sacekam da zavrsi av da mu ne bi dosadjivao, pitam opet i opet nista.
E mislim stvarno koj *****, pa ja za 2 godine nikad nikog nisam ignorisao kad mi zatrazi info, meni je cak drago da pomognem svom zemljaku kad zatreba, drago mi je da vidim da nisam tu jedini srbin, ali ovo mi je dalo frku u glavi, pokusao sam da malo premotam dogadjaj da bih shvatio koja je to fora ali ne ide, ne shvatam.
Dalje vidim na trade spam nekih nasih ljudi i ajde da probam opet, pitam nekog magarca neznam sad zaboravio sam mu nick, isto sto prostije mogu,lik pocinje da mi pise traktat o tome kako niko ne voli da ga smaraju dok igra, a vidim da je jedva docekao da pocne da mi se tu *******va i polagano on pocinje mene da smara glupostima umesto da mi u 2 minuta kaze sta ga vec pitam.
Dakle ajde sad da me neko razuveri da mi srbi nisamo najveca g**na, daj nek mi neko kaze da wow ne uzgaja jednu novu vrstu medijiskih kretena mnogo goru od tipa kretena koju je tv do sada stvarao od lose izdefinisanih licnosti sa debelim komleksima , da je tu ostalo ista zdravog ljudskog razuma.
Ajde malo pokusajte da budete ljudi a ne umisljeni sl*pci, cemu to,**beni char te ne cini nista superiornijim stvorom od nekog drugog,na protiv pocinjem da uocavam defekt kod mnogih ljudi koji misle da imaju nabuzene charse u pogledu komunikacije sa drugima,alo wow tome sluzi ako nema komunikacije zasto igrati multi player igru do djavola?

Btw uncenored verziju mozete videti na gore pomenutom forumu.:icon_stud

strajo
19.8.2008, 16:31
100% je u pravu, pochetnici smaraju daj pare daj daj daj, razumem ali brate ako kazhem da nemam NEMAM ili mi trebaju i nemogu ti dati, a ta gospoda shto sede za wowom 20 sati na dan i onda su kao uzvisheni u poredjenju samnom mogu da prochitaju to gore i ja sam ne bi bolje rekao (:D) 100% se slazhem i svaka chast choveku, a i sa prvim delom se definitivno slazhem nije ovo CS pa da od 1300 000 pixeli pogodish onih 1000 u kojoj je glava ;) ovde samo znash da igrash ili ne znash, a sve ostalo je vreme (chitaj: oprema)

Serbiansword
19.8.2008, 19:46
To je sasvim normalno ljudsko ponašanje ne samo u wow-u već u svim životnim sferama zato što ljudi veoma lako zaboravljaju da su i oni do juče bili početnici i da se nisu naučeni rodili. Čim neko dobije malo više love ili moći odmah misli je iznad drugih, tako je u wowu a tako je na žalost i u pravom životu, i tako će zauvek biti.
A da ne pričam o tome što gomila tih arogantnih i nakur*enih likova mogu da budu face samo u igri a ne u stvarnom životu. I onda kad zasednu da igraju, sve frustracije i sav bes iz stvarnog života koji je pokrenut time što ih društvo ne prihvata jer su potpune budale i kreteni oni lepo istresu na drugim igračima.

Djuka90
19.8.2008, 20:18
Pzi ovako ja sam uvek svima pomagao i davao pare kad sam imao ali znam gomilu nih ne samo srba nego i igraca iz drugih zemalja koji ce te oterati u ***** materinu, al mogu da kazem sa 100% sigurnoscu sto sam sam uvideo da se nekurce likovi koji su full t6, full s4, i najaci na tom serveru nego oni koji su nabili lvl70 imaju ***** gear i usli su prvi put u neki jac raid proverite ovo sto sam rekao tako je u vecini slucajeva meni su npr. kad sam nabijao altove na novim serverima pomagali bas takvi ljudi sa najacim gearom i iskustvom i uvek sam mogao normalno da popricam sa nima a ne neko ko je imao za 4-5 veci lvl od mene......

strajo
19.8.2008, 20:26
da ali nisu srbi samo takvi to sam zaboravio da kazhem :)

Pex_92
20.8.2008, 6:08
Pzi ovako ja sam uvek svima pomagao i davao pare kad sam imao ali znam gomilu nih ne samo srba nego i igraca iz drugih zemalja koji ce te oterati u ***** materinu, al mogu da kazem sa 100% sigurnoscu sto sam sam uvideo da se nekurce likovi koji su full t6, full s4, i najaci na tom serveru nego oni koji su nabili lvl70 imaju ***** gear i usli su prvi put u neki jac raid proverite ovo sto sam rekao tako je u vecini slucajeva meni su npr. kad sam nabijao altove na novim serverima pomagali bas takvi ljudi sa najacim gearom i iskustvom i uvek sam mogao normalno da popricam sa nima a ne neko ko je imao za 4-5 veci lvl od mene......

ovo je tano...t6-s4 ljudi su uvek ok i pre ce da boost nego neki degen sa kara/t4 gearom...ja sam licno doziveo da dok igram sa altom i posle svadje oko taktike u nekoj instanci,meni lik kaze: you are all n00bs,i have seen last bosses of Kara and ZA!...a to se desava u trenutku u kome progresujem BT 7/9:eek:

Pex_92
20.8.2008, 6:15
klase nikako nisu bile izbalansirane u vanili!!
pa rogue je zaista prvi bio previshe OP! zato i jeste duz celog wow-a a i tbca dobija nerfove!
druga stvar, na 1000 char imate 500 rogue-ova iz jednog razloga! svako moze da ga igra, i da bude prosechan! znachi da lepo grinda, da bude solidan u pvpu, i ok u pve! al pogledajte zaista kolko pravih, dobrih rogueova ima. onih koji imaju skilla, i razmishljaju, a ne igraju 1,2,3,B(linde),V(anish), 1,2,3...
i ko kuka protiv rogueova, samo magovi, lockovi i priestovi...babladine bole uvo, shamani ako su resto, kadovina, druidi isto, warr ima dobar duel, al nije u poziciji da kuka mnogo, kao i hunter...
kao shto rekoh rogue se najlakshe igra, posebno kada pochinjete, i nemojte da kukate, nervirate se ili shta god zato shto ih ima mnogo...
kasteri treba da kukaju kad ih dovati enh shaman u 1v1... shokovi, totemi, wf... a plus mogu i da se healuju... caooooo...

uostalom, ako vam tolko smeta shto je neka klasa jacha od vas u 1v1... igrajte pve :)

ja igram maga(pve) i dr00da (pvp)....e sad dok sam sa magom fire specovan dok grindam ili nesto moje sanse 1v1 protiv vecine klasa je = 0 ali zato sam se izivljavao nad allyima sa druidom,koliko samo puta mi je venge/brutal main ili friend tog allya dolazio da se osveti:)

Milolos
20.8.2008, 8:13
:a_whistli:ciao::Freddy:Pitanje i komentar koji je postavljen na WoW Serbian community forumu. Postavio ga je Eugen. Malo me je zaintrigiralo pa sam zeleo da cujem komentar i od ovde prisutnih :) ::eek:
Dakle ovo je covek rekao>>>>>

Dosao sam do zakljucka da je wow populacija sacinjena od 70% deb*la, mislim se koliko neko moze da bude toliko jadan pa da ima toliko visoko misljenje o sebi na osnovu kako si skillovan igrac ili kako vec gearan,i da mu to daje za pravo da nekoga ignorise,***em mu sve pa ipak je wow igra, cak mislim da svako moze da postigne ma kakve sebi ciljeve zacrtao samo je pitanje koliko vremena ima da izdvoji da bi to i postigao,ruku na srce mislim da je wow cak mnogo debilno laka igra u poredjenju sa drugim rpg igrama, svodi se na rotaciju cdeova i par spam buttona poznavanje class ability i to vam je sve, zato je to po meni jos veci debilizam da mi se tu neko kurci zato sto ume da radi operacije koje svaki covek koji ima kontakta sa kompom moze da izvodi.
Elem odlucim se ja da posle dve godine igranja na Lightbringer pve serveru napravim reroll na sylvanas cisto promene radi,acc mi nije za transfer zato sto imam dosta dobar guild i bila bi steta da sad pocinjem sa izgradnjom reputacije na nekom drugom severu, a zeleo bi da se malo okusam u pvp na nekom pvp serveru, i sad naguram 25lvl priesta za nekih par dana i pocnem da sumnjam da sylvanas nije kvalitetniji server od mog trenutnog i pocnem da trazim po /who listi da pokusam da dobijem par informacija od nekog, i gle eto ga Killygor tu, setim se da sam procitao na ovom forumu kako je on iskusan pvp igrac i pitam ga naj prostije sto moze da mi kaze dal mi se isplati zbog pvp da bildam lika na sylvanasu ili da batalim, nema odgovora, vidim otisao je u av, ok sacekam da zavrsi av da mu ne bi dosadjivao, pitam opet i opet nista.
E mislim stvarno koj *****, pa ja za 2 godine nikad nikog nisam ignorisao kad mi zatrazi info, meni je cak drago da pomognem svom zemljaku kad zatreba, drago mi je da vidim da nisam tu jedini srbin, ali ovo mi je dalo frku u glavi, pokusao sam da malo premotam dogadjaj da bih shvatio koja je to fora ali ne ide, ne shvatam.
Dalje vidim na trade spam nekih nasih ljudi i ajde da probam opet, pitam nekog magarca neznam sad zaboravio sam mu nick, isto sto prostije mogu,lik pocinje da mi pise traktat o tome kako niko ne voli da ga smaraju dok igra, a vidim da je jedva docekao da pocne da mi se tu *******va i polagano on pocinje mene da smara glupostima umesto da mi u 2 minuta kaze sta ga vec pitam.
Dakle ajde sad da me neko razuveri da mi srbi nisamo najveca g**na, daj nek mi neko kaze da wow ne uzgaja jednu novu vrstu medijiskih kretena mnogo goru od tipa kretena koju je tv do sada stvarao od lose izdefinisanih licnosti sa debelim komleksima , da je tu ostalo ista zdravog ljudskog razuma.
Ajde malo pokusajte da budete ljudi a ne umisljeni sl*pci, cemu to,**beni char te ne cini nista superiornijim stvorom od nekog drugog,na protiv pocinjem da uocavam defekt kod mnogih ljudi koji misle da imaju nabuzene charse u pogledu komunikacije sa drugima,alo wow tome sluzi ako nema komunikacije zasto igrati multi player igru do djavola?

Btw uncenored verziju mozete videti na gore pomenutom forumu.:icon_stud

Istina, ima svakakvih ljudi...ali mislim da je problem u njemu.Zao mi ga jer je dozvolio da losi ljudi sa kojima je pokusao ili nije ni uspostavio komunikaciju preovladali u njegovom mozgu.Kao sto je rekao ima dobar guild na Lightbringeru,pa ako je dobar sto nam ne isprica neki lep i interesantan dogadjaj koji mu se sigurno bezbroj puta desio ne samo u gildu, nego i sa najboljim prijateljima/prijateljicama.Prosto mi je muka kad slusam ovako negativne price i ljudi koji se zale.Ako si naleteo na coveka ili gild u cijem drustvu se ne osecas prijatno, pa prosto nadji nove guildove,nove ljude,zavrsavajte zajedno instance,pravite timove za arenu a ne kako je 70% posto sveta los.
Igram World of Warcraft vec 2 godine i prosto neznam kako bih ziveo kad bih dozvolio da mi podsvest kontrolisu negativna desavanja.Nemojte odustati na prvim preprekama ma koliko ih bilo ali ako ipak malodusnost preovlada=> keep searching for a better world ;)

Pivalica
20.8.2008, 9:19
Ja se ne slazem sa svime shto je on, ili vi rekli...
Shto se tiche informacija, ili saveta ako znam, uvek sam i vishe nego voljan da pomognem ako znam, a ako ne znam, obichno, ili uputim na nekoga za koga znam da zna, ili uputim na neki struchniji sajt za to, i to sve pod uslovom da nisam u areni ili raidu, jer tada ne obracam paznju na non-raid whispere.
Shto se tiche para ili boostova, to uvek odbijam!!!
Zashto? Pa ako sam ja na tom lvl-u mogao sam da napravim dovoljnu kolichinu para, ne razumem zashto je to nekome problem...
I shto je najgora stvar, pare mi uglavnom traze likovi koji su 40i lvl i treba im za mounta, shto ce reci da ili su mogli da naprave te pare, ili su neki alt, pa su nalvlovali za 2 dana, pa nisu stigli da naprave pare sa tim, ali imaju na mainu i nece da troshe...
A boost ne radim... jednostavno nikada ga i ne trazim. Samo od od onih ljudi koje dobro znam, i to uglavnom irl. pa se medjusobono boostujemo. I to je to...
Inache mogu se sloziti i sa Milolsem, ako bi dozvolio da me svaki takav idiot u igri iznervira, pa u zivoru bi verovatno prsao i pri razgovoru sa nekom normalnom osobom :)

sasha vukelic
20.8.2008, 9:31
ono sto meni nije jasno je kako takvi ljudi uopste uzivaju u igri...

dacajak
20.8.2008, 9:37
Imam jedno pitanje: POsto menjam windows zanima me da li je moj lik kojeg sam napravio snimljem tamo na serveru gde igram ili je snimeljen negde u WoW direktorijum? Ako je snimeljen u direktorijum gde je snimljen, dabi mogao da ga narezem, pa opet da ga snimim kad zamenim windows i instaliram WOW.

Hvala

Milolos
20.8.2008, 10:03
Imam jedno pitanje: POsto menjam windows zanima me da li je moj lik kojeg sam napravio snimljem tamo na serveru gde igram ili je snimeljen negde u WoW direktorijum? Ako je snimeljen u direktorijum gde je snimljen, dabi mogao da ga narezem, pa opet da ga snimim kad zamenim windows i instaliram WOW.

Hvala

Saraj po windowsu, pisi, brisi, radi sta zelis, ali lik ce te uvek cekati ;)

ono sto meni nije jasno je kako takvi ljudi uopste uzivaju u igri...

Uzivaju :/ ,mislim da takvi ljudi neznaju da uzivaju ni u RL-u.

Serbiansword
20.8.2008, 17:47

Hvala

Sve informacije o tvom accountu se nalaze na blizzardovim serverima, tako da se svi likovi i sve što je za njih vezano bezbedno čuvaju na blizzardovim hard diskovima, a ti slobodno možeš da radiš šta god hoćeš sa wow folderom na tvom kompu.

strajo
20.8.2008, 23:53
Sve informacije o tvom accountu se nalaze na blizzardovim serverima, tako da se svi likovi i sve što je za njih vezano bezbedno čuvaju na blizzardovim hard diskovima, a ti slobodno možeš da radiš šta god hoćeš sa wow folderom na tvom kompu.

ju... al bi bilo l00do da im se pokvari hard ili neko ga ukrade XD

Pivalica
21.8.2008, 0:32
nishta se ne bi desilo... jer imaju bar po josh 2 backupa, i to na razlichitim lokacijama. tako da... osiguran si, ne brigaj!

Milolos
21.8.2008, 1:45
ju... al bi bilo l00do da im se pokvari hard ili neko ga ukrade XD

Radim na tome :Freddy: :D

strajo
21.8.2008, 4:10
nishta se ne bi desilo... jer imaju bar po josh 2 backupa, i to na razlichitim lokacijama. tako da... osiguran si, ne brigaj!

ma nisam tako mislio znam da je sigurno nego da totalno bash sve ode :D bilo bi veoma veselo :kreza:

sasha vukelic
21.8.2008, 15:21
izisao je opening cinematic za: world of warcraft: wrath of the lich king!

flash stream:
http://wow-europe.com/wrath/intro.xml

high-res download:
http://wow-europe.com/wrath/movies.xml

btw. za one koji ne znaju, wow: wotlk izlazi u zadnjem kvartalu 2008.
cudan potez blizzard-a da najave, obicno je bilo "when it's ready..."

Djuka90
21.8.2008, 15:28
izisao je trailer za: world of warcraft: wrath of the lich king!

flash stream:
http://wow-europe.com/wrath/intro.xml

high-res download:
http://wow-europe.com/wrath/movies.xml

btw. za one koji ne znaju, wow: wotlk izlazi u zadnjem kvartalu 2008.
cudan potez blizzard-a da najave, obicno je bilo "when it's ready..."
Pa logicno je da ce izaci uskoro kad je sve vec gotovo.....

sasha vukelic
21.8.2008, 15:37
Pa logicno je da ce izaci uskoro kad je sve vec gotovo.....ne bih bash rekao. evo npr. jedan quote:

"What about the paladin, is there any plans to nerf the DPS Paladin's damage from what it is on beta servers now?
Tom Chilton: We are just now beginning on going through the heavy tuning phase, we really don't do that until the end of the beta generally, where we start going through all of the classes and finding the things that are way out of balance and there's no doubt right now that the ret paladins are doing a lot more damage than what we would expect."

strajo
21.8.2008, 16:57
WOAH :O kako je dobroooooo jedva chekam da pwnam i onog licha njabinu i onog zmaja... aaaa uzhivancije oduvek sam zheleo da pwnam arthasa XD

Djuka90
21.8.2008, 17:15
WOAH :O kako je dobroooooo jedva chekam da pwnam i onog licha njabinu i onog zmaja... aaaa uzhivancije oduvek sam zheleo da pwnam arthasa XD
Pa pwn ces arthasa al za 1-2godine on nestize sa wotlk koliko ja znam nego u nekom od poslednjih patcheva.

Srbin95
22.8.2008, 14:40
Pokvario mi se komp nemogu da igram WoW a taman sam dingovao 70 sa mage-om:n-cc2::n-cc2::n-cc2: puci cu dok se popravi:nov_explo:nov_explo:nov_explo

Pivalica
22.8.2008, 14:45
Igraonica FTW! :D

Irondacha
22.8.2008, 15:08
Pa pwn ces arthasa al za 1-2godine on nestize sa wotlk koliko ja znam nego u nekom od poslednjih patcheva.
Nije jos sigurno da li ce arthas biti killable,i na koji tacno nacin ce biti pobedjen,jer blizz ne zeli da napravi istu gresku kao sa Illidanom i Kil'Jaeden-om i da od njih napravi "samo jos jednog raid bossa' nego da Arthas ima respect etc.I na tu foru ce pokusati neke raidove da naprave kao sto su uspeli Naxx koji je i ako je bio napravljen za lvl 60 i dalje jedan od najtezih raidova.

Pivalica
22.8.2008, 16:10
al se iskreno nadam da ce uraditi isto sa tier setom kao u naxxu... a ne ko shto su ubrljali t6... 8 delova, i 2 bonusa... glupost...
naxx loot je bio najjachi... 9 delova, i to su ring imali samo oni hc raideri.. i imali su respect! i pri tom su bonusi bili xtra! a josh je i lepo izgledao... :)

Djuka90
22.8.2008, 16:14
al se iskreno nadam da ce uraditi isto sa tier setom kao u naxxu... a ne ko shto su ubrljali t6... 8 delova, i 2 bonusa... glupost...
naxx loot je bio najjachi... 9 delova, i to su ring imali samo oni hc raideri.. i imali su respect! i pri tom su bonusi bili xtra! a josh je i lepo izgledao... :)
Pa tom gearu si mogao da razlikujes klase a ne ko ovo ***** brutal sve potpuno isto..

Irondacha
22.8.2008, 17:43
Pa tom gearu si mogao da razlikujes klase a ne ko ovo ***** brutal sve potpuno isto..
haha da, kada sam video rogue-a u brutalu ja rekao "omfg sta je ovo, warrior?"

RUSuper
22.8.2008, 19:26
haha da, kada sam video rogue-a u brutalu ja rekao "omfg sta je ovo, warrior?"
Ja kada sam video brutal za priesta svideo mi se a zatim sam video magea i rekao ene priest u brutalu ali kako mu je druge boje.Posle sam video da i lock ima isti.A i dalje mi lepsi vengeful za sve nego brutal sem za huntera.Sada ako hoces da budes sa dobrim itemima moras da budes ruzan :(A o raidovima da nepricam,naxx je mnogo tezak kao sto rekoste,tako da pomoc 70-ih levela je neophodna.A ako Arthas nebude mogao da umre bice odlicno,zaista mi se nesvidja sto kada ubijes bossa on kao ozivi,sta je on brate macka sa 1000000000000000 zivota?I intro je odlican za lich kinga kada govori one reci zaista mi bude zao Arthasovog cala i pomislim zasto ga je ubio.Ma da znam odgovor

Djuka90
22.8.2008, 21:34
Ja kada sam video brutal za priesta svideo mi se a zatim sam video magea i rekao ene priest u brutalu ali kako mu je druge boje.Posle sam video da i lock ima isti.A i dalje mi lepsi vengeful za sve nego brutal sem za huntera.Sada ako hoces da budes sa dobrim itemima moras da budes ruzan :(A o raidovima da nepricam,naxx je mnogo tezak kao sto rekoste,tako da pomoc 70-ih levela je neophodna.A ako Arthas nebude mogao da umre bice odlicno,zaista mi se nesvidja sto kada ubijes bossa on kao ozivi,sta je on brate macka sa 1000000000000000 zivota?I intro je odlican za lich kinga kada govori one reci zaista mi bude zao Arthasovog cala i pomislim zasto ga je ubio.Ma da znam odgovor
Bilo bi stvarno super da nemoze da se ubije i da se uradi sto tezi dolazak do njega, malo video podseca na gospodar prstenova ali je extra odradjen i arthas i zmaj. Neznam e ste gledali kakav ce gear imati dk na pocetku kad ga uzmete gear izgleda bolje od svih dosad t setova kao i ostalih, a najzesce ubedljivo izgledaju dk human female i dwarf al muski ;) a kod horde je samo elf dobro odradjen evo vam link ako neko nije gledao http://www.youtube.com/watch?v=3WGUvbIiBAo

Srbin95
23.8.2008, 11:35
Jel zna neko neki brz nacin za farmovanje golda ili slicno a da se nekoristi bot?
Ilil kako da se brzo zaradjuje sta da se radi i to:confused:

sasha vukelic
23.8.2008, 12:28
Jel zna neko neki brz nacin za farmovanje golda ili slicno a da se nekoristi bot?
Ilil kako da se brzo zaradjuje sta da se radi i to:confused:do 70 levela bi trebao imati 1000-2000G viska od prodaje zelenih (i boljih) item-a, od svojih profesija i ovako od quest-ova i sl. dakle samo nastavi tim tempom, mozes raditi daily quest-ove koji donose puno para (jer kad si lvl70 dobijas puno vise zlata za svaki quest zato sto umjesto XP-a koji si trebao dobiti, dobijas gold), mozes prodavati materijale koje nabavis sa skining-om, mining-om ili herbalism-om i sta god da ti je glavna profesija, pravi i prodaji item-e. pregledaj malo AH i vidi sta se najvise trazi. fishing/cooking/first aid takodje moze donijeti dosta para... itd...

Pivalica
23.8.2008, 12:40
Ilil kako da se brzo zaradjuje sta da se radi i to:confused:

koja si rasa/klasa?
ja sam sa rogue-om pravio i do 800g dnevno (za 2-3 sata igre), a sa drugovim hunterom sam izvlachio i preko 1400g, ali je on imao 2 gathering profesije, pa je ishlo bolje...
u svakom sluchaju... najvishe para donose matsi, i kolko god da im je pala cena opet su najbolji profit.
i obavezno odradish dejlije, oni nose oko 300 ako se ne varam, kad se svi urate... i josh shto imash usput da ubijesh gomile njih, pa i tu pare, pa josh ako gatherujesh neshto...
e da, iako ljude mrzi da lvluju kuking i fishing, ja mogu reci da sam pravio sasvim pristojne pare... posebno dobro su ishli golden fishticks i one krabe (+30 stam), posebno chetvrtkom i petkom, kada su ishle i do 50g/stack tako da...
samo treba da malo 'skenirash' svoj server, vidish shta fali, shta se ceni, pa se bacish na to... i miran si :)
ili jednostavno da se igrash sa AH, ali za to ipak treba malo vishe znanja, zivaca i strpljenja...

pil€
23.8.2008, 12:42
uzmes jc, radis daily i farmujes usput primale i 500g dnevno lagano

btw, fury warr dobija free ms :)

Serbiansword
25.8.2008, 11:43
Ilil kako da se brzo zaradjuje sta da se radi i to

Najbrži način da se dođe do novca ukoliko nemaš neku gathering profesiju ili ne želiš da farmuješ materijale jeste da radiš daily questove. Kada sam ja u velikoj frci za lovu obično odradim 19 daily questova na šta mi ode oko 3h igranja, ali zato je zarada oko 300g ili više, ne sećam se tačno uvek potrošim odmah čim zaradim :)
Ali u svakom slučaju, ako bi radio tako jedno 5 dana mogao bi da uzmeš preko 1500g.

btw, fury warr dobija free ms

Nisam mogao da poverujem kada sam to video! Konačno će biti i fury i arms warriora u areni, mada iskreno fury spec me malo odbija zato što nema imp. intercept na koji sam se toliko navikao :D

Milolos
25.8.2008, 12:49
Interesuje me da li neko igra WotLK Beta posto ja nikako nemogu da nadjem patch 3.0.1.8714 - 3.0.1.8770. Ako neko vec igra bio bih mu zahvalan ako bi mogao kroz PM da mi posalje link posto neznam da li je ovde dozvoljeno.
Unapred hvala.

Djuka90
25.8.2008, 18:58
Interesuje me da li neko igra WotLK Beta posto ja nikako nemogu da nadjem patch 3.0.1.8714 - 3.0.1.8770. Ako neko vec igra bio bih mu zahvalan ako bi mogao kroz PM da mi posalje link posto neznam da li je ovde dozvoljeno.
Unapred hvala.
Evo ti link http://hosted.filefront.com/Nebshar/2286512

Irondacha
25.8.2008, 23:45
Da li bi neko mogao da mi da neki koristan savet za lvlanje priesta?Ovako mi veoma tesko ide jer mi je dps mali i brzo sprzim manu pa nemam ni za heal i cesto umirem.Trazio sam po raznim site-ovima i tamo su saveti tipa:radi kvestove i hilaj se itd. pa ako bi neko mogao nesto konkretno da mi kaze bio bih zahvalan :o .

RUSuper
26.8.2008, 1:00
Da li bi neko mogao da mi da neki koristan savet za lvlanje priesta?Ovako mi veoma tesko ide jer mi je dps mali i brzo sprzim manu pa nemam ni za heal i cesto umirem.Trazio sam po raznim site-ovima i tamo su saveti tipa:radi kvestove i hilaj se itd. pa ako bi neko mogao nesto konkretno da mi kaze bio bih zahvalan :o .

E izlevelovao sam dva komada i najbrze se leveluje shadow pogotvu preko lvl 40.Ali to sto manu trosis navikni se priest se bas tesko leveluje tako da ako si krenuo da igras sa njim moras znati da nije lako izlevelovati.Kada budes lvl 70 sidji sa shadom na dis/holy.Ljudi kako moze da se oproba beta lich kinga

BobaL
26.8.2008, 8:08

Jako je jednostavno do 40-tog ulozi 5 poena u wand specijalizaciju i 5 poena u spirit tap ostale talent poene ulozi onako kako ti se bude cinilo da treba jer nije mnogo bitno dok ne stignes do 40-tog, na 40-tom ulozi sve u shadow talente da bi dobio formu senke, ne znam na kom si levelu ali priest ne ubija sporo i to se vidi na kasnijim levelima, svaka klasa na malim nivoima sprzi svu manu na samo jednom cudovistu ali se kasnije to popravi ako si nivo <40 onda je najbolje udariti prvo sa smite, kada cudoviste krene na tebe baciti pain, a zatim brzo mind blast posle toga do kraja borbe tuces ga wand-om, wand specijalizacija je obavezna i potrudi se da uvek menjas wand na svaka 2-3 levela sve do 40-tog to ti je najbrzi nacin naravno koristis i stit po potrebi. Mislis da je priest spor trebas probati paladina da vidis sta znaci sporo :)!

virtuoz pavle
26.8.2008, 22:34
Ljudi!Dodje mi da puknem!Kupio sam WoW i WoWBC i mislio sam da imam 2 besplatna meseca...a ono mi pise da moram da platim!Sta je ovo dodjavola?!