PDA

Prikaži potpunu verziju : WOW kutak


Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

NIDZONSON
25.2.2008, 14:59
Meni je ovaj server odlican,ja cu preci na original jer jedan moj drug igra tamo,a i on ceka warhammer,tako da ako nas razocara on se vrati na wow,a ja predjem na original,ako u opste budem igrao wow posle razocarenja warhammera

Na kom ti serveru igras mogao bi i ja tu malo preci...BTW jel bi mogo na tom "tvom" serveru zajeebati nekako GM-a pa da mu kazem da sam imao 63 lvl pa da mi ga je navodno brat izbrisao pa da mi vrati lvli ili slicno????

Iilija64
25.2.2008, 15:01
Na kom ti serveru igras mogao bi i ja tu malo preci...BTW jel bi mogo na tom "tvom" serveru zajeebati nekako GM-a pa da mu kazem da sam imao 63 lvl pa da mi ga je navodno brat izbrisao pa da mi vrati lvli ili slicno????
Nitko nije toliko glup.

NIDZONSON
25.2.2008, 15:35
Nitko nije toliko glup.

HuH??? Mislis? To mi je vec par puta uspelo na drugim serverima....

sharlo_03
25.2.2008, 15:39
Bozhe, pa idi ispochetka. Ja sam igrao original WoW na Frostmaneu pre godinu i po dana i imao sam lvl 42 human paladina. Igram mi je extra na oficijelnim serverima zato sto ima ljudi. Ali sam sticajem okolnosti presao na privatan server, Imam i draenei huntera, sve sto treba da radi, radi. Imam human paladina, sve radi. Imam Blood elf roguea, nisam mnogo igrao sa njim, sve radi. Radi trivia, rade svi chat chanelli, svi questovi sem jednog koji mi ne reaguje sa paladinom, ali rade na popravci. Lag je retka pojava, a pojavljuje se samo zato sto GM non-stop nesto updateuje. Jedina mane je sto nema ljudi koliko ima na oficijelnim serverima, ali nas ima poprilican broj. Mada veliki broj ljudi moze biti i mana. Recimo ti koljes nekog bossa i neki n00b ti dodje i zada poslednji udarac i ukrade kill. To mi se na oficijelnim desavalo.:qliranje:

I pored svega ovoga preporucujem da igrate na oficijelnim serverima, iako ja vise ne igram. Zato sto pruzaju vise zabave i tamo je mnogo lakse spremiti se za neki raid. PoZz

KiB0rG3000xII
25.2.2008, 15:41
jedino sto mozes je da ganjas neki quest reward... posto igras na privatnom serveru, neces naci nista dobro u AH...hahaahahahaaha mnogo lupas matori uvek ima nesto u AH-u hteo to ili ne:cool:

Ayatollah
25.2.2008, 15:48
Ali su besplatni!

I narodne kuhinje su besplatne, pa opet tamo ne ide niko osim najgore socijale.

Razlika između private i običnog WoW servera je ekvivalentna razlici između narodne kuhinje i vrhunskog restorana sa pet zvezdica. Ja, ako nemam dovoljno para, neću ići u vrhunski restoran, ali sasvim sigurno neću ići ni u narodnu kuhinju.

Stoga je moja poruka sledeća - ako nemate 1000 dinara mesečno za WoW, onda ga nemojte igrati ni na piratskim serverima. Ako baš volite MMORPG, onda se skupite i štedite tri meseca, pa uzmite GW koji nema pretplatu - bolje igrati originalni GW nego piratski WoW.

pil€
25.2.2008, 15:50
Recimo ti koljes nekog bossa i neki n00b ti dodje i zada poslednji udarac i ukrade kill. To mi se na oficijelnim desavalo.:qliranje:

kill i loot dobija onaj koji zada 1. udarac a ne zadnji. :) a ako se to desi, samo cekas da se respawnuje i resena stvar ;)

shadow/disc priest je dobar za lvlovanje... jos uvek ima ljudi koji misle da pop sluzi samo za hilovanje :boodala:

sasha vukelic
25.2.2008, 16:08
uvek ima nesto u AH-u hteo to ili ne:cool:pa ajd kad si tako pametan, reci mi na kojem to privatnom serveru mozes naci neki epic za lvl 40-50, a da je po normalnoj cijeni :confused:

Pivalica
25.2.2008, 19:05
uh...razlika izmedju privatnih iz oficijalnih servera je oooogrooomna!!!
za pochetak, i na oficijalnom serveru se uvek nadje neki bug ili exploit, tako da ih na provatnim ima bar 3-5 puta vishe...
u 99% sluchajeva na privatnim serverima, ili ne radi mail kako treba, ili ah, ili BGs, ili arena mechevi, ili je neki boss encounter zabagovan...

btw, onaj ko je rekao da mu je neko ukrao killing blow i loot tako shto je poslednji udario mob-a, taj se ili zeshce is3pocao (mozda je da osoba i prva udarila moba, pa ti nisi primetio, neki spell ili neshto...), ili ti se to desili negde za vreme 1.04 - 1.11 parcheva... mada je i tada to bila velika retkost...

jbg...onaj ko objasni razliku koristeci nardonu kuhinju... :D
al nije bash tako...
mislim da je bolje poredjenje nekim kolima...
tipa daewoo matiz, i bmw serije 3...
i jednim i drugim cesh stici na odredjeno mesto, smo shto cesh uzivati vozeci se u bmw-u, i mnogo su manje shanse da ti crkne na pola puta, i da imash problema sa njim...
ali cesh ga zato platiti mnogo vishe nego daewoo...
tako i ovde... na privatnom serveru je uvek ogranichen broj ljudi (uglavnom oko 100-300) i sve su shanse da ce ti nekada trebati i pola sata da se konektujesh (neko spomenu dial-up ?? :D), uvek ima nekih buggova, i redovno puca na 3-6 sati...zavisi od mashine na kojoj je... a uglavnom je neki krsh... chim je za dz... :D

na vama je da odluchite...

Sale013
25.2.2008, 19:30
Ljudi.. Podsecam vas da je trazenje i postavljanje linkova ka piratskim serverima WoW-a protivno pravilniku foruma!


Ostatak clanova koji igraju na originalnim serverima bih zamolio da se ne upustaju u raspravu o piratskim serverima.

Hvala

RUSuper
26.2.2008, 0:41
kill i loot dobija onaj koji zada 1. udarac a ne zadnji. :) a ako se to desi, samo cekas da se respawnuje i resena stvar ;)

shadow/disc priest je dobar za lvlovanje... jos uvek ima ljudi koji misle da pop sluzi samo za hilovanje :boodala:
hmmm dobar za levelovanje,pa sta sada ispadne ako je dobar za levelovanje los je za hil a dobar za fajt,nisi me ubedio,priest je hiler

pil€
26.2.2008, 0:44
hmmm dobar za levelovanje,pa sta sada ispadne ako je dobar za levelovanje los je za hil a dobar za fajt,nisi me ubedio,priest je hiler

bas tako, shadow/disc je dobar za lvlovanje a los za hilovanje :)

RUSuper
26.2.2008, 2:55
bas tako, shadow/disc je dobar za lvlovanje a los za hilovanje :)

Ja priesta mogu da sazvacem sa svojim paladinom uslov da priest bude isti lvl ko ja,ja obozavam priesta ali mogu da ga sravnim sa zemljom,sa kojim sam se god priestom cepao popio je batina,on je mrtav ako mu nestane mana,a nazalost to se cesto desava u fajtu jedan na jedan

sasha vukelic
26.2.2008, 11:50
mislim da je stvarno dosta... da se mi vratimo malo na lore

evo sada u 2.4 ce se pojaviti kil'jaeden (the deciever), a archimonde (the defiler) je vec odavno prisutan... znaci imacemo priliku ubiti oba sampiona sargerasa. izgleda da ce se uskoro pojaviti i glavna faca sa nekom invazijom... mozda exp poslije wrath-a, sta mislite?

Ayatollah
26.2.2008, 14:32
mislim da je stvarno dosta... da se mi vratimo malo na lore

evo sada u 2.4 ce se pojaviti kil'jaeden (the deciever), a archimonde (the defiler) je vec odavno prisutan... znaci imacemo priliku ubiti oba sampiona sargerasa. izgleda da ce se uskoro pojaviti i glavna faca sa nekom invazijom... mozda exp poslije wrath-a, sta mislite?

Zar Sargeras nije pokojni ? Ja mislim da je njegov duh uništen (ili barem oteran u Twisting Nether) kada je ubijen Medivh.

sasha vukelic
26.2.2008, 14:46
This spirit was sent reeling in pain back into the Twisting Nether. There it remains in limbo, unable to access a vessel body powerful enough to hold his demonic spirit. Many believe that Sargeras’s spirit yet endures, somewhere — hungering for revenge against the only world ever to withstand the Burning Legion’s might…

:D

pil€
26.2.2008, 15:01
Ja priesta mogu da sazvacem sa svojim paladinom uslov da priest bude isti lvl ko ja,ja obozavam priesta ali mogu da ga sravnim sa zemljom,sa kojim sam se god priestom cepao popio je batina,on je mrtav ako mu nestane mana,a nazalost to se cesto desava u fajtu jedan na jedan

kek :D pala jede priesta? na low lvlima mozda, na 70 nikako... a ni paladin ne moze nista bez mane, koje ima manje od priesta. dzabe ti bubble, dispelluje ti

Irondacha
26.2.2008, 18:37
Tacno tako,paladin je nista bez mane,a priest ima mana burn...

Sale013
26.2.2008, 20:03
B. You agree that you shall not, under any circumstances,
(iii) host, provide or develop matchmaking services for the Game or intercept, emulate or redirect the communication protocols used by Blizzard in any way, including without limitation through protocol emulation, tunneling, packet sniffing, modifying or adding components to the Game, use of a utility program or any other techniques now known or hereafter developed, for any purpose, including without limitation unauthorized network play over the Internet, network play utilizing commercial or non-commercial gaming networks, or as part of content aggregation networks; or

(iv) facilitate, create or maintain any unauthorized connection to the Game or the Service, including without limitation any connection to any unauthorized server that emulates, or attempts to emulate, the Service. All connections to the Game and/or the Service, whether created by the Game Client or by other tools and utilities, may only be made through methods and means expressly approved by Blizzard. Under no circumstances may you connect, or create tools that allow you or others to connect, to the Game's proprietary interface other than those expressly provided by Blizzard for public use.
-----------------------------------------------------------

Ajd nek mi neko jos kaze da privatni serveri nisu nelegalni... Pismeni ljudi mogu ovo da procitaju i skontaju.. Jos par korisnih linkova
http://www.blizzard.com/us/legalfaq.html
http://www.worldofwarcraft.com/legal/eula.html


E sad... Jedno pitanje...
Kako ubiti Rogue-a koji krene da trci oko tebe ko nenormalan? :S grrr.. Ako ima neko neke korisne taktike za druida u pvp nek mi postuje plz...

sasha vukelic
26.2.2008, 20:10
trci i ti oko njega ko nenormalan :) vecinu svog vremena sam proveo kao rogue i mogu reci da najvise volim one sto se sporo okrecu (npr. neke kad skontas da ne korise mis za gledanje ubijas lake sale).

inace sjecam se da me je jedan druid ubio na isti fazon - tako sto trckara oko mene i bio je maca. to bash zna da nervira ako ti je lag veci u tom trenutku i skoro nista ne mozes da uradis... fazon sa rogue-om je sto je to klasa koja ima najjaci melee dps, tako da ti je vecinu vremena cilj mozda ne dati mu da ti se priblizi.

koji si lvl?

Pivalica
26.2.2008, 22:28
ti si drood kazesh??
pa ovako...pod pretpostavkom da umesh da koristish misha za rotaciju, tj ne okrecesh preko tastature, odradish sledece...
shibash se shibash, bacish mangle, bacish bleedove(da ne moze vanish), bacish ono za reduce armora, i samo se shibash kao machka... kad dodjesh na malo hp, predjesh u bear form, bash, izadjesh iz bear forme bacish hotove na sebe, i ako stignesh healujesh se, i onda ponovo, mangle, bleed, i rokaj... :D
mada su sve shanse, da ako ste 1v1 da ce te ubiti... al uvek mozesh da probash :D

RUSuper
26.2.2008, 22:51
Tacno tako,paladin je nista bez mane,a priest ima mana burn...
Pa paladin ako ima jezivu macolu mana mu je mnogo manje bitna,nije u tome fora fora je da priest nemoze da nosi sword sto me jako nervira,a i Arthasov sword ce moci da nosi paladin jer je Arthas nekada bio paladin,nekada davno sto je najjezivije da je illidanove macice mogao da nosi warior i roque,Artahasovo cudo od maca ce moci paladin i warior,a jadan shaman nista nemoze od ovih mnogo jakih bossova da pokupi

Sale013
26.2.2008, 23:14
Trenutno sam lvl 33.. Koristim misa za rotaciju i vec sam oprobao takvu tehniku da ja trcim oko coveka..nije losa stvar :D pogotovu sto ga dosta puta zakacim za ledja.. Moram samo da vezbam izgleda.. Puno, puno vezbe :)

sasha vukelic
27.2.2008, 0:16
nikome ne bih preporucio druid-a kao prvog lika, posto je on i rogue i warrior i healer... ma u sustini sve ;) ono sto je lose je sto je npr. kao maca uvijek slabiji od rogue-a, kao medo slabiji od ratnika, nikad ne moze biti vrhunski healer kao priest, itd. a ono sto je prednost je sto je priest uvijek samo priest, a rogue uvijek samo rogue. da bi bio vrhunski druid, trebao bi biti jako dobar u vecini ostalih klasa :D

jedna od najdrazih uspomena mi je kad sam kao lvl40 rogue presao uldaman sa 3 druida, sva tri lvl43. nismo mogli naci petog clana pa smo krenuli tako. jedan je bio maca, drugi medo a treci cova i to je cinilo jedan sasvim normalan tim, koji je bez problema pocistio citavu instancu, iako to bas i nisam ocekivao :)

http://img519.imageshack.us/img519/4861/wowscrnshot101107035746sg5.th.jpg (http://img519.imageshack.us/my.php?image=wowscrnshot101107035746sg5.jpg)

pil€
27.2.2008, 0:34
a sale kakvi su ti planovi, sta ces na 70? :D pvp rulez

sasha vukelic
27.2.2008, 0:52
trenutno sam na odmoru :) svoj stari acc sam prodao

ovaj acc (main char je rogue neotha (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Al%27Akir&n=Neotha)) uz oko 5-6 slabih likova ~lvl15-25 (npr kia (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Sporeggar&n=Kia)) je novi account, koji sam zapoceo ove godine...

...no, problem je sto sam se zaposlio i bog zna kad cu naci vremena pored ispita i posla ;)

RUSuper
27.2.2008, 1:17
Ljudi hoce li neko u ekspanziji prelaziti na Death Knight-a mislim da nece biti nista posebno ali cu ja preci cisto zbog promene,smorio paladin

Dr Zoidberg
27.2.2008, 5:30
ono sto je lose je sto je npr. kao maca uvijek slabiji od rogue-a, kao medo slabiji od ratnika, nikad ne moze biti vrhunski healer kao priest, itd. a ono sto je prednost je sto je priest uvijek samo priest, a rogue uvijek samo rogue. da bi bio vrhunski druid, trebao bi biti jako dobar u vecini ostalih klasa :D



Potpuno netacno, npr healing druida ne mozes da ubjes, to je ne moguce 1v1, jedino ako mu udaris 10 kritikala za redom ili tako nesto, dok prist pada ko muva zbog armora i sto nema instan healing. Maca je oky, ona je samo za dmg, nema nista stun poison i ostale fore, ali za tren oka se vrne u original forum, stavi jedno 10 hot-ova i ponovo u macku, i jovo na novo. Meca, pa to sto ima jedno zilion armora u odnosu na druge wariore u areni [recimo] jer su doticni u dps opremi :) ALI da bi igrao sa druidom onako da pawnujes, stvarno treba dosta skilla i vezbanja, jer je podosta tesko [probao sam sam]

Ljudi hoce li neko u ekspanziji prelaziti na Death Knight-a mislim da nece biti nista posebno ali cu ja preci cisto zbog promene,smorio paladin

Pa jedno 95% populacije wow-a

sasha vukelic
27.2.2008, 9:08
nisi me razumio :) Druid ... nikad ne moze biti vrhunski healer kao priest. Potpuno netacno, npr healing druida ne mozes da ubjes, to je ne moguce 1v1, jedino ako mu udaris 10 kritikala za redom ili tako nesto, dok prist pada ko muva zbog armora i sto nema instan healing.

Pivalica
27.2.2008, 11:00
hmmm...pa znash kako... ako zaista imash skilla... veoma je moguce dobiti resto druida 1v1...
ja npr kao rogue, bez problema izlazim na kraj sa njima... ruku na srce traje malo duze nego li 1v1 sa lockom ili priestom, ali padne... zashto?
pa dok je u cat/bear formi ja ga shibam ne mnogo jako (ali uz imp expose armor, executioner i wrap trinket(od voida) i josh ignore armor iz talenata i sa itema imam oko 5.5k ignore armora), i on polako pada... on ce da predje u human form i baci jedan hot... i to je to... ne stize nijedan veci heal da uradi... a uz wounding poison... pa taj jedan hot mu ne znachi mnogo... i tako u krug, jer zna da mora da se vrati u bear form jer cu ga u human formi odvaliti... i on osaje na sve majne i manje hp...
priest isto... chak i holy... fear, mana burn, mana burn, mana burn, malo dotove i to je to... josh ako je disci priest... pa nema leba da umre :)

dok je npr resto shaman, veoma za'ebana stvar... uz svoje healove koji imaju cast od 1.5 sec, a healuju ga 30-40% i koji pritom koshtaju nishta mane, i pri tom ima mana reg shield i gomilu totema... ja cu da ga drzim stanovanog neko vreme...ali ce uvek uspeti da se ishila, a ne vredi ni da chekam da mu nestane mane, jer ima bolesnu regeneraciju...i josh mi pride povremeno bachi lightning... i nema me :)
naravno ovo je rogue PoV... druge klase, koje mogu da se zahiluju, imaju mnogo manje problema...

RUSuper
27.2.2008, 13:10
Ja sam toliko navikao na hil da nemogu da zamislim kako bih igrao bez hila,znaci kao paladin ako me neko namlati ja stit i hilujem se,ako me ponovo namlati ja uzmem onaj hil sto hiluje cele helte,ispadne da protivnik treba 3 putra da mi svuce preko 50% energije da me kokne,svako ima prednosti ali mag,brrrr e njemu ako nestane mane moze samo ga gleda kako ga ubijaju

Kum22
27.2.2008, 14:17
Uf sta ne volim healing klase :icon_evil

pil€
27.2.2008, 15:30
kao warr najvise problema imam sa resto druidom, shadow/discipline priestom i sl/sl lockom... feral druid je mnogo laksi od resta... jeste da resto ne radi toliki damage, al hiluje se non stop... +overpower za veliku dodge sansu :)

warriora j*be to sto mu treba rage za sve... ako ne krituje treba mu pola sata da dobije rage za ms ili tako nesto. zato sam uzeo axe spec

NIDZONSON
27.2.2008, 17:27
Sa roguom najvise pucam od mageova i lockova....sve ostale mogu dobiti a i to sto kaze pile resto druid me **** u zdrav mozak!

Pivalica
27.2.2008, 19:06
hmmm...shto pucash od lockova??? lokovi i nisu tolko teshki za rogua...
ako je sl/sl lepo ga otvorish sa garote, blindujesh peta, nabijesh mu 5cp, i KS... pustish ga da posle da ti nabaca neki dot, i popujsh CoS, i samo mu interuptujesh fearove... e sad... morash da dovoljno brzo dispelujesh prvi fear, da te ne bi chain fearovao...
kad petu istekne bling, cepish evasion... i do dat je vec mrtav... josh ako imash kombinaciju wunding + mind numbing poisona... milina :D
a magovi...pih...oni su laganica, samo ako im ne dozvolish da te kituju...kao i hunteri... dodushe za to je posheljno da si SS build... :D

uh... disci pristovi su ****ni dosta sa onim pain suspensionom... zato i imam jednog u arena timu... :D
ja shibam njihovog healera, i ne moram da barnim mog... moze on i sam :D

pil€
27.2.2008, 20:13
dobro je poznato da rougici kidaju clothere ;)... a plate... malo teze :D
+ velika je prednost kad se boris protiv locka sa rogue-om ako si UD :)
kod priesta me nervira onaj njegov bolestan shield... i jos ne dobijam rage kad ga udaram. to je malo glupo

RUSuper
27.2.2008, 21:46
dobro je poznato da rougici kidaju clothere ;)... a plate... malo teze :D
+ velika je prednost kad se boris protiv locka sa rogue-om ako si UD :)
kod priesta me nervira onaj njegov bolestan shield... i jos ne dobijam rage kad ga udaram. to je malo glupo
Priest je mahina,warlock na high lvl-ima nemoze priesu da prismrdi,priest uradi MC na zivotinjicu i zabava pocinje

sasha vukelic
27.2.2008, 22:06
postoji li ignore na forumu?

Irondacha
27.2.2008, 22:51
postoji li ignore na forumu?
type /stfu nab :opanachke

Guterill
27.2.2008, 23:04
Jes da nisu postovi za mene- al ja vas nista ne razumem :kreza: Sad je skidanje patcha 2.30 brzo.Nisam mogao poslednjih dana da skidam, ali od subote picim ja wow.

RUSuper
28.2.2008, 2:14
Jes da nisu postovi za mene- al ja vas nista ne razumem :kreza: Sad je skidanje patcha 2.30 brzo.Nisam mogao poslednjih dana da skidam, ali od subote picim ja wow.

Ma ovde i netreba da se razume samo da se prica o wow-u a nije bitno sta

Marko
28.2.2008, 2:43
Ja sad igram sa priestom i moram reci da je dosta zeznuto. Umro sam 100 puta dok npr, moj drug warrior 30 puta. Priest nema neke ofanzivne karakteristike (barem moj, 25 lvl), pa je dosta tesko ubiti nekoga. A kad ostanes bez mane gotov si. Ovako neko drugi roka pa sta bude.

RUSuper
28.2.2008, 2:49
Ja sad igram sa priestom i moram reci da je dosta zeznuto. Umro sam 100 puta dok npr, moj drug warrior 30 puta. Priest nema neke ofanzivne karakteristike (barem moj, 25 lvl), pa je dosta tesko ubiti nekoga. A kad ostanes bez mane gotov si. Ovako neko drugi roka pa sta bude.

Priest je tek na high lvl-ima jak do 50 si nista u odnosu na ostalne

Guterill
28.2.2008, 11:03
Sta je priest a sta warrior?

sasha vukelic
28.2.2008, 11:14
Sta je priest a sta warrior? http://wow-europe.com/en/info/classes/index.html

Eris
28.2.2008, 11:35
@Pile
Zasto ti je tesko da ih ubijes sa warrom, ja sam mace specijalizacija (doduse sada prot) i nije uopste tesko kidam ih sve samo tako ^.^ Jedino mi je zeznut paladin zbog onog shtita (mehura,bubble).
A za locka koristi DW i pasce iz 3-4 udarca

Irondacha
28.2.2008, 14:36
@Pile
Zasto ti je tesko da ih ubijes sa warrom, ja sam mace specijalizacija (doduse sada prot) i nije uopste tesko kidam ih sve samo tako ^.^ Jedino mi je zeznut paladin zbog onog shtita (mehura,bubble).
A za locka koristi DW i pasce iz 3-4 udarca
DW=Death Wish?

pil€
28.2.2008, 15:15
@Pile
Zasto ti je tesko da ih ubijes sa warrom, ja sam mace specijalizacija (doduse sada prot) i nije uopste tesko kidam ih sve samo tako ^.^ Jedino mi je zeznut paladin zbog onog shtita (mehura,bubble).
A za locka koristi DW i pasce iz 3-4 udarca

pvp gear :) mislim na one sa 300+ resili
priest: ima shield a treba ti pola sata da ga razbijes... :)
lock: ako ga ubijes iz 3-4 udarca... (sl/sl) car si... ima 12k hp-a i 300 resili (toliko resilience ratinga ima moj warr). soul link umanjuje damage, cepa te minion, siphon life kida helte a njega hiluje (drain life isto), +milion dotova koji cepaju ko ludi. :D malo teze. death coil sam zaboravio :)
da, dw je death wish... on nece ni pokusavati da ti baca fear, a to za veci dmg nije nista posebno, jer ti on sa svojih 200000 dotova kida mnogo vise hp-a (jel, ne stoji za dzabe dw u debuffovima ;))
p.s. bilo je jos gore kada na drain life nije uticao ms

a sto se tice priesta, sa njim ne ostajes bez mane sigurno.. (kao sto je slucaj sa enh shamanom npr.) posle svakog ubistva dobijas buff koji ti povecava spirit, a dobro znamo da kada imas puno spirita brze se puni hp i mana... takodje, ne baca se shield odmah, nego cekas da malo istekne onaj debuff, pobacas sta treba i onda wand sve vreme (min 30% hp-a sa wandom ako hoces da ostanes sa punom manom) i refreshujes shield kad treba. naravno govorim o spriestu. a kasnije kad dobijes da ti se puni mana i hp od cursa, onda je jos lakse :)

Eris
28.2.2008, 20:05
Zato sam i ja warr sa pvp gear i 300 resi ^^
Haha mislis da nece, mene je napao jednom lock koji je jedno 20 puta pokusao da mi baci fear, uglavnom to i pokusavaju valjda ne vide da sam iskoristio DW ^^ Neznam ali meni je lako da ubijem locka jedino ako nije neki T6 epiklija
E da i kad razbijes priestu shield tu stupa mace i mace specijalizacija ^^ Pogotovo ako imas onaj mace od Weaponsmitha, Stun i udri ubices ga 100 %

pil€
28.2.2008, 21:28
Zato sam i ja warr sa pvp gear i 300 resi ^^
Haha mislis da nece, mene je napao jednom lock koji je jedno 20 puta pokusao da mi baci fear, uglavnom to i pokusavaju valjda ne vide da sam iskoristio DW ^^ Neznam ali meni je lako da ubijem locka jedino ako nije neki T6 epiklija
E da i kad razbijes priestu shield tu stupa mace i mace specijalizacija ^^ Pogotovo ako imas onaj mace od Weaponsmitha, Stun i udri ubices ga 100 %

ma taj lock je... ako ti ne vidi debuff i jos narandzaste lobanje koje idu za tobom... onda je il' corav il' glup :D
i jos ako pokusava da ti baci fear 20x ocigledno nije cuo za dr (jos jedan primer njegove genijalnosti :))
jbg, nemam ja mace spec :D mnogo smara, axe mi je bolji zbog kritova
dobro, priest nije nepobediv naravno, ali je tezi u odnosu na druge klase (LOL @ rogues :kreza:)
p.s. t6 je laksi da se ubije od s3 btw

sasha vukelic
28.2.2008, 22:35
ono sto me zanima, a nikad nisam probao, jest kakav bi bio rogue sa: mace + blade twisting + crippling poison? ne znam da li bi volio tako nesto, ali znam da ne bih volio takav stopping power protiv mene ;) mislim na neki ozbiljniji lvl70 1v1 ili 2v2.
ugl. pitam zbog blade twisting, posto mislim da ga nikad nisam vidio kod nekog rogue-a na lvl70, na starom acc (prije skoro godina dana, prodao prije oko pola godine).

Braveheart
28.2.2008, 22:36
Mene nesto isao na zivce human mage 22 lvl ,pa sam sad krenuo sa hordom ,blood elf paladin 12 lvl za sad.
Mogu reci da je dosta jak roka i leci ko nenormalan ,jbg paladin:)

Eris
29.2.2008, 11:26
Sto uze manekena, bolje da si uzeo orca ili taurena! Nemaju paladina al bar ne izgledaju pe..rasto
@Pile jeste teze je ubiti priesta nego rogua :D Imam druga Rogua i jos me nijednom nije pobedio na duelu :D

Irondacha
29.2.2008, 13:54
Kad ste spomenuli paladine, ne znam da li je neko primetio ali dok igram na mom secondary characteru , lvl 50 paladinu vise puta me ljudi pljuju zato sto smo dobili skoro besplatnog mounta na lvl 40....

pil€
29.2.2008, 14:07
bolje free mount na 40tom za koji mogu pare da se skupe lako nego free FLYING (900g) mount na 68 (!) kao sto druid dobija

Pivalica
29.2.2008, 16:38
bolje free mount na 40tom za koji mogu pare da se skupe lako nego free FLYING (900g) mount na 68 (!) kao sto druid dobija

hmmm...zar druid ne mora da plati riding skill kao i ostali!?!?
a sam mount (~ 80-100g) je bezplatan, tj imaju flying form???

@Eris: prvo duel nije merodavna stvar... tu uvek imash lag, mali fps i raznorazne efekte koji utichu na sve...
dalje, to shto je tvoj drug rogue, i nijednom te nije dobio na duelu, to ne znachi da je lakshe ubiti rogua, nego prista... mozda je tvoj drug samo undergeared, ili ne zna poznaje dobro svoju klasu :)

Braveheart
29.2.2008, 17:41
Sto uze manekena, bolje da si uzeo orca ili taurena! Nemaju paladina al bar ne izgledaju pe..rasto

Uzeo sam ih zbog paladina:)
E pa sad jbg ,meni je takodje malo smetalo na pocetku ti njihovi "gej pokreti" :D ,ali sad vise ni ne primecujem tj navikao....

pil€
29.2.2008, 22:03
hmmm...zar druid ne mora da plati riding skill kao i ostali!?!?
a sam mount (~ 80-100g) je bezplatan, tj imaju flying form???
ja mislim da ne mora... kada kupis spell dobijes 225 riding... treba ti samo 150 (laganica, na 60tom) mislim da je tako, nisam igrao sa druidom ali tako su mi rekli ;)
nije fer sto moze da se dobije na 68, tad je mnogo potrebniji (barem meni, ne idem u outland uopste) nego na 70

Eris
1.3.2008, 2:06
@Pivalica
Upravu si, pogotovo sto on ne koristi dosta dobrih magija al sve u svoje vreme :D


Vise me nervira to sto svi hvale svoju klasu, nijedna klasa nije NAJJACA sve zavisi od opreme i pameti :D odnosno koliko dobro poznajes svoju klasu...
Sve u svemu wow je jedino zanimljiv zato sto upoznajes dosta ljudi, ostalo sta ja znam i nije nesto (bar meni)

Druid dobije fly mounta na 68 lvlu za dz, ali zato posle ako oce epic fly mounta mora da radi quest,a to je dosadno :D

RUSuper
1.3.2008, 17:00
Ljudi jel postoji jace oruzije od ove sekire Devastation

sasha vukelic
1.3.2008, 17:11
zavisi koja si klasa, al ionako devastation mozes koristiti samo u tempest keep-u...

RUSuper
1.3.2008, 17:22
Nasao sam jedan jeza bow ali neznam da li ga ima na originalu zove se Netherstrand Longbow,meni ga drug na njegovom serveru da i kada se opet ulogujem njega nema

sasha vukelic
1.3.2008, 17:26
naravno da ga ima u originalu :) ista stvar, samo za tempest keep.

Pivalica
1.3.2008, 18:13
to su sve Legendary Itemi koji dropuju za vreme fighta sa Kaelom, i za vreme tog fajta se samo mogu i koristiti, posle nestanu!!!

RUSuper
1.3.2008, 18:43
to su sve Legendary Itemi koji dropuju za vreme fighta sa Kaelom, i za vreme tog fajta se samo mogu i koristiti, posle nestanu!!!

Znas kako je meni radio bow,on radi sve kod se ne logoutujem ili neudjem u neku izstancu ili tako nesto tada mi nestane :(

sasha vukelic
1.3.2008, 19:01
pa, ne bi uopste ni trebao da mozes da ga koristis bilo gdje osim u tempest-u...
imas privatne servere sa custom item-ima koji su i duplo jaci od tih, pa pogledaj kad te vec zanima to...

Iron Maiden
2.3.2008, 0:53
Kako vam se cini moje cedo?
http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Steamwheedle+Cartel&n=Deleter
Ovo mi je main, ne twink, ostaje na US acc-u, koji nameravam da prodam (treba mi eu)
Btw, ovde se ne vidi, ali na njemu imam 389 killova :))) i oko 450honora

sasha vukelic
2.3.2008, 0:58
cek, igras na us serverima? sto?
bas me zanima - kakav ti je lag?

btw. char ti je strava :D jel ga vec prodajes, ili kad bude lvl70? koliko para? ;)

Iron Maiden
2.3.2008, 1:16
Ma dobio sam iz US-a WoW Battle chest
Lag mi sa ADSL-512 retko kad prelazi 500 u orgrimmaru, a inace je 150-250 u ostatku sveta, i ne oseti se u igri.
A acc prodajem sad, jer planiram da kupim EU, pa mi treba kinta :o...

KiB0rG3000xII
2.3.2008, 1:41
ljudi na kom serveru igrate?????9mislim na kom originalnom)

Iron Maiden
2.3.2008, 1:50
Steamwheedle Cartel (valjda se ovako pise xD)

sasha vukelic
2.3.2008, 1:56
Al'Akir (glavni) i Sporeggar, no trenutno sam na odmoru ;)

Eris
2.3.2008, 2:40
Ima li neki prot warr na ovom forumu ?

RUSuper
2.3.2008, 4:34
pa, ne bi uopste ni trebao da mozes da ga koristis bilo gdje osim u tempest-u...
imas privatne servere sa custom item-ima koji su i duplo jaci od tih, pa pogledaj kad te vec zanima to...

Pa naravno da mogu da ga koristim kada mi ga da GM

sasha vukelic
2.3.2008, 11:41
moras cekati na gm-a da ti da taj item? i nestane ti kada se izlogujes ili udjes u instancu? pa, los ti je to onda server...

Leonida
2.3.2008, 12:06
Planiram da do kraja ove nedelje se vratim ponovo u WoW posle osmomesecne pauza(malko me je smorio+tada spor internet,sada imam 1mb/s pa nece kociti).Hteo sam samo da pitam dal je neko zaintersovan samnom da pocne avanturu (zajedno questamo,zezamo se itd.) na nekom novijem serveru?Imao sam pre level 65 huntera i 55 priesta pa nisam novajlija...Ako je neko zaintersovan posaljite poruku na pm,pa cim nabavim gamecard vidimo se!

Dr Zoidberg
2.3.2008, 15:49
Kako vam se cini moje cedo?
http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Steamwheedle+Cartel&n=Deleter
Ovo mi je main, ne twink, ostaje na US acc-u, koji nameravam da prodam (treba mi eu)
Btw, ovde se ne vidi, ali na njemu imam 389 killova :))) i oko 450honora

Btw, niko ne gleda low-lvl karaktere na acc ako prodajes, samo 70lvl i mozda 39, 49 twinkove sa epicima i enchantovima :)

Leonida
2.3.2008, 18:15
Kolko kosta odprilike 60 day game-card sada?Hvala unapred!

Guterill
2.3.2008, 18:27
Od 1999 do 2700 (zavisi od prodavca).Ova specijalna ponuda je za kupce GemeS prodavnica a svugde moze da se nadje za 2500

Dr Zoidberg
3.3.2008, 3:57
Danas je pao archimond i dva boss-a u bt [izuzetno laka btw] Ja dobio t6 head i dobar caster dagger maelstorm fury :D istrosio sav dkp, ali vredelo je :) teo sam da stekam za sword od arcija ali kakve sam ja srece nikad nece ispasti :)

za neverne tome http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Jaedenar&n=Mastadon enjoy :)

Pivalica
3.3.2008, 10:08
osh da se kladish da ce da dropuje prvi sledeci down!? :D
i omg...odmah soketuj head, menjaj onaj raspali horseman ring, i onaj trinket... i digni malo taj +spl dmg! :D
ti kao da si sikipovao ssc/tk? :D

NIDZONSON
3.3.2008, 13:15
osh da se kladish da ce da dropuje prvi sledeci down!? :D
i omg...odmah soketuj head, menjaj onaj raspali horseman ring, i onaj trinket... i digni malo taj +spl dmg! :D
ti kao da si sikipovao ssc/tk? :D

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Ballrog pogledajte ovog warrlocka ,gle ovo http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Nightforcer ,warrior http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Kanadaris druid

sasha vukelic
3.3.2008, 13:31
a sto da gledamo? ima takvih kolko hoces...

Dr Zoidberg
3.3.2008, 14:46
osh da se kladish da ce da dropuje prvi sledeci down!? :D
i omg...odmah soketuj head, menjaj onaj raspali horseman ring, i onaj trinket... i digni malo taj +spl dmg! :D
ti kao da si sikipovao ssc/tk? :D

Pa skoro da jesam, samo 40% sam bio na tim raid-ovima a ssc ni 30% ^^ Gemovi stizu danas, a cekam da ispadne onaj epic crveni gem za +12dmg-a :D btw sta fali horseman ring-u i trinketu [koji, verovatni mislis na onaj plavi za crit :)] horseman je veoma lep prsten, i do sada nista bolje nije ispalo :) a onaj trink mi pase jer imam dosta crit rating-a i veoma cesto mi daje buff +220dmg-a :)

Peruzzi
3.3.2008, 17:05
Ahem...Zar bre niko od vas ne cita SK ?
kako niko nije primetio (setio se) da u ovom broju ima jedan lik sto je provalio da je max amount golda je priblizno 265k golda.
Ja bih ga ubio , zato sto kaze da je WoW za njega EKONOMSKA igra i da sve vreme provodi na AH ...ffs.

NIDZONSON
3.3.2008, 18:54
a sto da gledamo? ima takvih kolko hoces...

OMG samo sam reko......

sasha vukelic
3.3.2008, 19:56
Ahem...Zar bre niko od vas ne cita SK ?
kako niko nije primetio (setio se) da u ovom broju ima jedan lik sto je provalio da je max amount golda je priblizno 265k golda.
Ja bih ga ubio , zato sto kaze da je WoW za njega EKONOMSKA igra i da sve vreme provodi na AH ...ffs.

promasio si za sitnih 50k... eh, da je meni ta sitnica ;)
max je tacno: 214748g, 36s, 48c, sto je odavno poznato

ako je neko ovdje programer, samo spojite ove brojeve u jedan pa cete primjetiti u cemu je fazon
sta reci nego da su mogli staviti unsigned integer...

Pivalica
3.3.2008, 21:15
Ahem...Zar bre niko od vas ne cita SK ?
kako niko nije primetio (setio se) da u ovom broju ima jedan lik sto je provalio da je max amount golda je priblizno 265k golda.
Ja bih ga ubio , zato sto kaze da je WoW za njega EKONOMSKA igra i da sve vreme provodi na AH ...ffs.
zato shto je vest poprilichno stara...
a i zashto bi ga ubio?! pa chovek je pametan pa je nashao nachin da lepo zaradi u igri, a ne sumnjam i irl, jer chisto sumnjam da ce on to sada da chuva (kad je video da je ipak ogranichen sa kolichinom koju ima) i verujem da ce prodati... jedino, shto ga sada sigurno prate GMovi, zbog kolichine koje ima, pa ce mu biti veselo :)

@ sasha, short int ftw :D

KiB0rG3000xII
5.3.2008, 12:56
e ljudi zna neko gde ima uploaddovan cd 4 posto mi je zesce izgreban onaj sa dwarfom

Dr Zoidberg
5.3.2008, 14:46
e ljudi zna neko gde ima uploaddovan cd 4 posto mi je zesce izgreban onaj sa dwarfom

Imas ceo klient na wow site-u

KiB0rG3000xII
5.3.2008, 21:48
Imas ceo klient na wow site-u
probao sam da ga skinem ali je mnogo sporo a i ne moze da se nastavi

sasha vukelic
5.3.2008, 22:35
moze da se nastavi, najobicniji torrent je u pitanju
samo kada pokrenes izaberi istu lokaciju kao i prije i nastavice

KiB0rG3000xII
5.3.2008, 23:51
Ovo je mnogo sporo treba mi samo cd 4 a ovo ima da skida ihaha dajte neki link za cd 4 plizzzzzzzzzzzz

KiB0rG3000xII
5.3.2008, 23:55
Ahem...Zar bre niko od vas ne cita SK ?
kako niko nije primetio (setio se) da u ovom broju ima jedan lik sto je provalio da je max amount golda je priblizno 265k golda.
Ja bih ga ubio , zato sto kaze da je WoW za njega EKONOMSKA igra i da sve vreme provodi na AH ...ffs.
LOLz kako je uspeo da skupi 256k

Leeroy Jenkins
6.3.2008, 0:50
Za promenu Life Tap-a na PTR imam samo jedan komentar:
http://i273.photobucket.com/albums/jj213/Colin182182/EpicFail.jpg

Dr Zoidberg
6.3.2008, 1:14
Ovo je mnogo sporo treba mi samo cd 4 a ovo ima da skida ihaha dajte neki link za cd 4 plizzzzzzzzzzzz

Probaj ovde http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors mozda ima :)

Milolos
6.3.2008, 15:41
Ima li neki prot warr na ovom forumu ?
Naravno da ima :P.Imam tauren warrior-a lvl 70 ,nick mi je Torius na realmu Hellfire(pve).Imam 16k hp unbuffed,i uradio sam sve heroic 5 man instance,
kara,za,gruul,mags lair,ssc,eye.Uskoro treba da pocnem MH i BT.
Mom guildu(Semper Fi) je ostao Archimonde u MH i valjda su ubili 4 ili 5 bossa u BT.
Ja malo kaskam sa attunementom za MH/BT jer sam skoro dosao u ovaj guild ^^.

Dr Zoidberg
6.3.2008, 19:59
Ako jos jednom u zivotu odigrao arenu protiv retardiranog U**anog resto druida, idem da se obesim...

pil€
6.3.2008, 20:41
nemoj meni da pricas... ajde da barem trosi nesto mane ali ono je bolesno :)
nerf plx

Pivalica
6.3.2008, 21:30
blah... resto drood + ms warrior, bolesna kombinacija za 2v2 tim...
ako nisi overgeared i ako nisu neki papani, nema leba da ih dobijesh...

sasha vukelic
6.3.2008, 23:41
sa blizz foruma za 2200 (i veci) rating, najpopularnije klase su:

2v2 3v3 5v5
Druid 276.0% 184.0% 80.5%
Hunter 43.0% 50.2% 43.0%
Mage 8.7% 96.0% 96.0%
Paladin 19.7% 29.5% 147.4%
Priest 113.3% 164.8% 185.4%
Shaman 37.8% 50.4% 138.6%
Rogue 144.2% 175.1% 61.8%
Warlock 149.2% 93.2% 111.9%
Warrior 130.4% 90.7% 79.3%

Dr Zoidberg
7.3.2008, 0:59
Strasno, sa war-om na ptr arena serveru sa ortakom, umalo sto tastaturu nisam polomio, jurim ja njega, hammersting, bap, travel... ode on, i tako jedno 20 puta, na kraju moj pally drugar ostade oom, crce, i crce i ja :mad:

pil€
7.3.2008, 1:03
sledi zakljucak: druid i lock su op (barem za 2v2). locka su nerfovali i drago mi je zbog toga, ali druida nigde ne pominju... mozda su bili neki sitni nerfovi pre
pogledajte maga i samana :D. osecam da su od tih samanovih 37% skoro svi resto. enh sabanima treba buff. poboljsali su ga u 2.4 ali mislim da to nije dovoljno :)

a druid i lock za 2v2 (ako znaju da igraju) dobijaju vecinu klasa
zoidberg, jel igras na arena tournamentu? imam tamo neke likove
edit 2: tek sad videh, igras :) daj nick

Dr Zoidberg
7.3.2008, 1:17
sledi zakljucak: druid i lock su op (barem za 2v2). locka su nerfovali i drago mi je zbog toga, ali druida nigde ne pominju... mozda su bili neki sitni nerfovi pre
pogledajte maga i samana :D. osecam da su od tih samanovih 37% skoro svi resto. enh sabanima treba buff. poboljsali su ga u 2.4 ali mislim da to nije dovoljno :)

a druid i lock za 2v2 (ako znaju da igraju) dobijaju vecinu klasa
zoidberg, jel igras na arena tournamentu? imam tamo neke likove
edit 2: tek sad videh, igras :) daj nick

Hmm.. Virsla u alijansi [war] i mozda napravim jos neke da isprobavam :)

Pravim ih sve u alijansi, jer tamo postoji u goldshire-u grupa vendora nabacanih na gomilu, verovatno neki gm to uradio, pa je mnogo lakse uzeti opremu :)

Braveheart
7.3.2008, 2:39
Auu strasno.....:)
Malopre ja i jos neki likovi prebivali u shadowfang keep-u ,jedva sam nasao glupu knjigu (book of ur) ,morali smo tri puta da resetujemo instancu (bug)...posle toga je neki lik dosao ,66 lvl priest (otkud on tu....) i pocastio je nas dvoje sa 30 golda ,treci je otisao ,njegova nesreca:rofl:..

Elem ,za sad nisam los ,ponosim se sa mojim 32 lvl paladinom.Razvijam retr. talente ,ono holy je dosadno ,ovo mi vise za grind ,kasnije cemo videti...

Irondacha
7.3.2008, 10:29
Auu strasno.....:)
Malopre ja i jos neki likovi prebivali u shadowfang keep-u ,jedva sam nasao glupu knjigu (book of ur) ,morali smo tri puta da resetujemo instancu (bug)...posle toga je neki lik dosao ,66 lvl priest (otkud on tu....) i pocastio je nas dvoje sa 30 golda ,treci je otisao ,njegova nesreca:rofl:..

Elem ,za sad nisam los ,ponosim se sa mojim 32 lvl paladinom.Razvijam retr. talente ,ono holy je dosadno ,ovo mi vise za grind ,kasnije cemo videti...
Sta radis u shadowfang-u na 32. lvl-u???
Taj kvest za book of ur ja mislim da je za manje lvl-e...

v_wizard
7.3.2008, 10:42
Elem ,za sad nisam los ,ponosim se sa mojim 32 lvl paladinom.Razvijam retr. talente ,ono holy je dosadno ,ovo mi vise za grind ,kasnije cemo videti...[/quote]

To kasnije shvati kao lvl 65 ne pre. Trajalo bi vecnost da lvlujej holy ili prot paladina. Isto se odnosi na sve klase. Za lvlovanje jedan build, a posle sta hoces. Kad vec pomenuh prot paladina, moje iskustvo sa njima je potpuno ok. Prot paladin je dobar tenk, ili sam ja imao srece. Ja sa priestom vec u 3 -4 instance ako ide pala kao tenk, skoro da nikog ne lecim sem njega. Jako dobro drzi aggro, mada potrosi manu jako brzo. Verovatno zbog Righteous Fury. Poveca threat za holy dmg, pa raspali sve holy sto ima i "vrh brate" za mage, locka, rogue i ostale dmg dealer-e bez armora.

Pivalica
7.3.2008, 11:24
nisu droodovi tolko OP...bar sa rogue POV...
ali je svakako pretereano to shto mogu da shiftuju forme kad i kako hoce...
lockovi uopshte nisu op...samo ih treba uvatiti na foru...
ono shto mene izuzetno nervira je shto su hhunteri i shamani preterano OP, i josh pride buffuju shamane u 2.4...
jbt hunteri nit imaju dead zone, mogu da pucaju i iza sebe, dobili su imba axe za bednih 1k arena poena....
a shamani...em shto su sami po sebi op, em josh ench shamani dobijaju mortal strike u 2.4. il tako neshto...

sasha vukelic
7.3.2008, 11:55
Sta radis u shadowfang-u na 32. lvl-u???
Taj kvest za book of ur ja mislim da je za manje lvl-e...

robes of arugal su za lvl20, ja sam ih uganjao kao lvl19 ;) vise jer mi se svidja kako izgledaju...
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Sporeggar&n=Kiu

pil€
7.3.2008, 13:16
@pivalica
probaj enh samana u 2v2... njima ako nije trebao buff, ne znam kome je
a to za ms je flametongue efect, ali zbog toga moras da zrtvijes WF :)
instant ghost wolf je isto dobar

Irondacha
7.3.2008, 14:02
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Terenas&n=Thehunger
Evo ga moj secondary char,ima jadan dagger u main hand(ni offhand nije nesto) ali sam nabavio 2x tornspike koje cu moci na 27. lvl-u da nosim(oba daju po +8 agi)
A evo ga moj pala:D
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Terenas&n=Jawsplitter
i moj main:D
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Terenas&n=Forestlady

Braveheart
7.3.2008, 14:51
Sta radis u shadowfang-u na 32. lvl-u???
Taj kvest za book of ur ja mislim da je za manje lvl-e...

Ma znam ,nego sam hteo to da odradim a i takodje moram da nadjem zadnji deo da bi resio jos jedan quest (adept training) ,al nema nigde kutije (crate of ironforged infots).

Dr Zoidberg
7.3.2008, 16:03
@pivalica
probaj enh samana u 2v2... njima ako nije trebao buff, ne znam kome je
a to za ms je flametongue efect, ali zbog toga moras da zrtvijes WF :)
instant ghost wolf je isto dobar

Enh je prvenstveno pve build :) gde si ti video ele/enh shamana u areni sa nekim hi-rating timom :) Svi furaju resto u areni :) Lock nije toliko op koliko su sada hunteri, voli ih blizz nema sta :)


A evo ga moj pala:D
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Terenas&n=Jawsplitter


zomg sto nisi uzeo +str talenat, to ti je main stvar za retri

pil€
7.3.2008, 17:34
Enh je prvenstveno pve build :) gde si ti video ele/enh shamana u areni sa nekim hi-rating timom :)

e u tome i jeste problem. a i resto je jadan

SnowZer
7.3.2008, 18:50
Moze neko da mi kaze na koji server da idem(neki gde ima najvise nasih).

i jos jedno pitanje...imam druida lvl10 ali neznam kako da se pretvorim u zivotinju??..gde da uzmem skill ili sta vec treba za to??

hvala

Irondacha
7.3.2008, 20:12
Enh je prvenstveno pve build :) gde si ti video ele/enh shamana u areni sa nekim hi-rating timom :) Svi furaju resto u areni :) Lock nije toliko op koliko su sada hunteri, voli ih blizz nema sta :)



zomg sto nisi uzeo +str talenat, to ti je main stvar za retri
Jesam nego jos ne pise(rofl?),znam da je to main stvar za retri, nego sam hteo prvo crusader strike i retri da zavrsim pa sam poceo da uzimam to za str samo jos nisu updateovali ocigledno...

Eris
8.3.2008, 1:54
Treba ti magija, neznam dal se uci ili se dobija iz questa uglavnom prvo dobijes medveda koliko dobro znam(mada nikad nisam igrao sa druidom) :D

KiB0rG3000xII
8.3.2008, 12:12
Da li se zna wrath of the lich king date :cool:

Dr Zoidberg
8.3.2008, 16:36
Da li se zna wrath of the lich king date :cool:

Negde na leto valjda

sasha vukelic
8.3.2008, 16:46
Da li se zna wrath of the lich king date :cool: zna se: when it's ready ;)

v_wizard
10.3.2008, 11:49
Moze neko da mi kaze na koji server da idem(neki gde ima najvise nasih).

i jos jedno pitanje...imam druida lvl10 ali neznam kako da se pretvorim u zivotinju??..gde da uzmem skill ili sta vec treba za to??

hvala

To je qst koji treba uradis. Ako si NE onda je qst u darkshore-u, blizu auberdina, a ako si tauren onda ne znam gde je.

http://wow.allakhazam.com/db/class.html?wclass=6;mid=1142379200225102855;num=73 ;page=1, ako ti je lakse da ne bih objasnjavao dalje.

pozz!

NIDZONSON
11.3.2008, 19:45
U darkshore Night Elfa,Taurena u Bloodhoof village,dobijas q od svog trenera,moraces da pricas u Thungder Bloofu(Ako si horda) sa tenerom i dobices portal do Moongladea gde ces morati uraditi nekoliko stvari....stvarno je smor raditi quest,moras da se setas stalno ovamo onamo...

6am3 Fana71c
15.3.2008, 20:16
Skinuo sam danas WoW+TBC pa cu malo da se zezam na private serverima (nemam sta da radim u GW-u u zadnje vreme)

Planiram da igram Blood Elf priesta...E sad, cuo sam da je priest slaba klasa. Jel neko moze da mi da par saveta sta je najbolje da igram? Koji addon ne smem da zaobidjem, itd...

Thank you :)

Pivalica
15.3.2008, 20:20
nije priest slaba klasa...
naravno treba da znash da igrash lepo...
addoni... uh... komplikovano nabrajati ih sve sada...ima mali milion...
skini neki gotov UI sa neta...
mozesh npr da probash Cosmos... oni su ok pre bili...sad ne znam...sad imam svoju kombinaciju addona :D

Sale013
15.3.2008, 21:50
Prist slab? :) Uh.. Kako ja njih mrzim.. Pogotovu kad mi bace onaj screem! :mad:
A i dobar dmg nanose u shadow form..

RUSuper
15.3.2008, 22:23
Skinuo sam danas WoW+TBC pa cu malo da se zezam na private serverima (nemam sta da radim u GW-u u zadnje vreme)

Planiram da igram Blood Elf priesta...E sad, cuo sam da je priest slaba klasa. Jel neko moze da mi da par saveta sta je najbolje da igram? Koji addon ne smem da zaobidjem, itd...

Thank you :)
I ja sam svima govorio da je priest slab.Ali su mi svi na forumu rekli da je shadow priest jak.Cak su me ubedili da je najjaci u igrici.Malo sam setao po youtube i nasao kako je priest pobedio 3 roque.Jedan je uz pomoc MC-a bacio nekog niz liticu te sam resio malo da odigram sa njim.Mogu ti samo ovo reci.Ako slucajno izdrzis da ti zivci nepuknu a da dodjes do 70 lvl-a imas srece.Kada si 70 lvl sa shadow priestom tesko da ko moze da te pobedi.Zaista je opasan.Nije ti on nikakva slaba klasa pre bih njega ubacio u lich king kao hero class

pil€
15.3.2008, 22:51
ni jedna klasa nije najjaca u igri. ovde ti to sigurno niko nije rekao :)

6am3 Fana71c
15.3.2008, 22:57
Pa recimo u GW-u mi je super da monkujem, pa planiram da u WoW-u probam da igram priesta i to kao healera i party support (ako tako nesto postoji u WoW?) a ne kao damage dealera.

Ako neko moze da mi objasni kako da razvijam priesta za to...(I da li je moguce)?

Dr Zoidberg
15.3.2008, 23:05
Odkada je healing dobio +1/3 spelldmg u odnosu na +healing, Discipline pristovi su tako j3b3ni da je to imba, znaci ja mislim da vise dmg-a nanose tako nego kada su u shadow formi

Pivalica
15.3.2008, 23:48
Pa recimo u GW-u mi je super da monkujem, pa planiram da u WoW-u probam da igram priesta i to kao healera i party support (ako tako nesto postoji u WoW?) a ne kao damage dealera.

Ako neko moze da mi objasni kako da razvijam priesta za to...(I da li je moguce)?

krenesh da ga lvlujesh, na 10omn lvlu dobijesh talente... i polako krenesh da razvijash shadow talente, ubacish po neki holy i disci, chisto da ti pomognu da prezivish...
ali uglavnom razvijash shadow, do lvl 70 (kada krecu glavne instance i raidovi), onda mozesh da se respecujesh (promenish talente) u holy, ili da nastavish da pichish kao shadow... shta ti se vec vishe svidi...

mada, mozesh odmah u startu da idesh kao holy, i da radish sve i low lvl instance i to, ali cesh mnogo sporije lvlovati...

MISA*
16.3.2008, 14:55
Da vas pitam,posto bih zeleo da zapocnm sa wcraftom.Kojoj strani da se pridruzim?Koju rasu da uznem i stil koj da budem(Hanter.warior....)i u cemu je poenta cele igre uopste.

genius
16.3.2008, 15:43
Poenta je da ti uzmu pare na pretplatu a da ti pristanes na to da bi povremeno bio nagradjen boljom opremom ili necim vec... U sustini naporna i dosadna igra. Osim ako imas dobro drustvo koje igra non stop pa da sa njima igras. Ako ne nadjes ekipu i ako nemas vremena da igras bar nekoliko sati dnevno bolje nemoj ni da pocinjes.

sasha vukelic
16.3.2008, 16:41
Da vas pitam,posto bih zeleo da zapocnm sa warcraftom.Kojoj strani da se pridruzim?Koju rasu da uznem i stil koj da budem(Hanter.warior....)i u cemu je poenta cele igre uopste.

prvo probaj trial (posto je to besplatno).
u njemu mozes vidjeti da li ti vise odgovara alijansa ili horda, te koje ti klase najbolje leze
i, naravno, da vidis da li ti se uopste igra svidja, te da li zelis da je placas.

1. skini igru odavde (besplatno sa blizzardove stranice):
http://www.wow-europe.com/en/downloads/classic/

2. kada skines: instaliraj igru, resetuj kompjuter, pa pokreni igru da bi se skinuli svi najnoviji patch-evi.

3. trebaces i da napravis trial account:
http://teaser.wow-europe.com/

trial account traje 10 dana, sto je sasvim dovoljno da isprobas nekoliko klasa - medjutim ako i poslije 10 dana nisi siguran da li bi kupio igru i/ili zelis da probas jos neku rasu/klasu/fakciju, uvijek mozes da napravis novi trial account.

RUSuper
16.3.2008, 20:39
prvo probaj trial (posto je to besplatno).
u njemu mozes vidjeti da li ti vise odgovara alijansa ili horda, te koje ti klase najbolje leze
i, naravno, da vidis da li ti se uopste igra svidja, te da li zelis da je placas.

1. skini igru odavde (besplatno sa blizzardove stranice):
http://www.wow-europe.com/en/downloads/classic/

2. kada skines: instaliraj igru, resetuj kompjuter, pa pokreni igru da bi se skinuli svi najnoviji patch-evi.

3. trebaces i da napravis trial account:
http://teaser.wow-europe.com/

trial account traje 10 dana, sto je sasvim dovoljno da isprobas nekoliko klasa - medjutim ako i poslije 10 dana nisi siguran da li bi kupio igru i/ili zelis da probas jos neku rasu/klasu/fakciju, uvijek mozes da napravis novi trial account.
Da li ce moci da isproba u trialu sve sto moze i u full verziji?Pa zar nemoze da uzme igru od druga sto bi je skidao?Nisam siguran zato i pitam.

sasha vukelic
16.3.2008, 21:03
Da li ce moci da isproba u trialu sve sto moze i u full verziji?max lvl u trial-u je 20, no to je i vise nego dovoljno da vidis koja ti klasa odgovara.
moj prijedlog je da napravis jedan trial i u njemu za tih 10 dana igre skontas koju ces klasu. onda napravis novi trial i lvl-ujes tu klasu do lvl 20 i onda uplatis i nastavis sa tim likom (ili likovima) od lvl 20. tako ces ustediti dosta para koje bi bacio cisto da vidis koja ti je klasa najbolja i imas tog lika sa kojim mozes opusteno igrati od lvl 20 kada kupis igru.Pa zar nemoze da uzme igru od druga sto bi je skidao?moze i to ako nadje nekoga, mada se ljudi cesto boje kao kad uzmes njihove cd-ove da im mozes "ukrasti" account ili da se nesto moze poremetiti, ali to nema nikakve veze, jer su cd-ovi najobicnija instalacija koja je ista kao i ovo sto skidas sa interneta.

Iron Maiden
16.3.2008, 23:51
Moja preporuka je da za pocetak okusa srecu u nekoj F2P igri (free-to-play), jes su za dz (:kreza:), a i dosta su jednostavnije od WoW-a, koji je previse obiman za nekog ko nije imao iskustva sa mmorpg-jevima

sasha vukelic
17.3.2008, 9:20
a i dosta su jednostavnije od WoW-aovo prvi put cujem... pa wow je jedna od najjednostavnijih igara koju sam ikada igrao. stoji da je obimna, ako ne i preobimna, ali ne bi wow bio toliko popularan da nije lagan za nauciti.

easy to learn, hard to master.

RUSuper
18.3.2008, 23:43
ovo prvi put cujem... pa wow je jedna od najjednostavnijih igara koju sam ikada igrao. stoji da je obimna, ako ne i preobimna, ali ne bi wow bio toliko popularan da nije lagan za nauciti.

easy to learn, hard to master.
Kada smo vec kod mastera hteo sam da predjem na original zbog Grima da ga izazovem na duel krajem godine.Da li jos igra i jeli izgubio.Jeste da ce obrisati pod sa mnom ali nikada se nezna

pil€
19.3.2008, 0:07
lol sad sam na ptru igrao arenu. ja, ms warr, sword spec i holy disc priest
ko kaze da ovo nije dobar kombo vara se :D
7-0 win-loss bilo bi jos vise da smo nastavili. dosla su nam samo 2 n00b tima (destro lock u pve opremi, da se pohvalim, 6900 execute crit i sa njim je bio sl/sl, a drugi moronski tim feral druid i warr), ali su ostali znali sta rade i dobro igraju :D

a sto se tice party support klasa, meni je tu najzanimljiviji saman. on za razliku od ostalih jako dobro buffuje i melee

Sale013
19.3.2008, 19:25
HEY! Sta imas protiv feral druida!?? :D

Evo ja sam sad lvl 55 druid, feral naravno.. I slabo sam igrao pvp do sad.. Jedino AV zbog onog itema sto ponistava fear efekte itd..
Verovatno cu menjati build kad napunim lvl 70.. Samo jos ne znam u kom pravcu cu se kretati, svidja mi se feral.. Ali, jbg..

Jel postoji neki sajt za okvirnu proveru cena itema?..

NIDZONSON
19.3.2008, 20:46
Napravite svoj wow item http://www.wowitemcreator.com/create/item.html :D :)

sasha vukelic
19.3.2008, 21:13
Jel postoji neki sajt za okvirnu proveru cena itema?..
sve zavisi od servera do servera, ja sam npr na nekim bezveznim leatherworking itemima znao zaraditi brdo love.
mada, najcesce ovo:
http://thottbot.com/
http://wow.allakhazam.com/

pil€
19.3.2008, 21:23
HEY! Sta imas protiv feral druida!?? :D

Evo ja sam sad lvl 55 druid, feral naravno.. I slabo sam igrao pvp do sad.. Jedino AV zbog onog itema sto ponistava fear efekte itd..
Verovatno cu menjati build kad napunim lvl 70.. Samo jos ne znam u kom pravcu cu se kretati, svidja mi se feral.. Ali, jbg..

Jel postoji neki sajt za okvirnu proveru cena itema?..

ma jok, feral je ok za levelovanje i pve inace, ali za pvp i nije nesto. dzabe ti sav ap i cc...
i jos feral druid + warr je ocajna kombinacija.
moja preporuka: ako hoces pvp na 70, resto. mozda ces da se smoris, ali bices jedna od onih op klasa...

RUSuper
19.3.2008, 22:02
Ljudi hajde vi koji igrate na originalu recite mi da li Grim jos igra i na kom serveru

Dr Zoidberg
20.3.2008, 7:36
Kakav bre crni grim ?

RUSuper
20.3.2008, 13:55
Kakav bre crni grim ?
Ako igras na originalu nemoguce je da neznas za tog igraca!!!!

pil€
20.3.2008, 13:57
nikad cuo za njega...

sasha vukelic
20.3.2008, 14:08
Ljudi hajde vi koji igrate na originalu recite mi da li Grim jos igra i na kom serveruizgleda da jedini ja znam na koga on misli ;) on ti se pojavljuje od 16. do 31. oktobra svake godine na hallow's end festivalu.
http://wow-europe.com/shared/wow-com/images/basics/events/hallowsend/screenshots/ss20.jpg

inace pogledajte 2.4 patch fury of the sunwell:
http://wow-europe.com/en/info/underdev/index.xml

pil€
20.3.2008, 14:13
a, to je headless horseman, al ne verujem da je na to mislio. valjda pita za nekog igraca koji se zove grim?

Eris
20.3.2008, 14:13
Ako mislis na Grim-a Undeada Rogua on sigurno jos uvek igra :D
Grim je ok ali Niar je zakon

RUSuper
20.3.2008, 16:02
Ako mislis na Grim-a Undeada Rogua on sigurno jos uvek igra :D
Grim je ok ali Niar je zakon
Hvala bogu da neko zna na koga mislim.Najbolji rogue na svetu se zove Grim.Na wow Armory sam video na kom serveru igra.Koji lik kolje dvojicu warriora full epic ovi ga nepipnu.Samo je jedan priest kako sam shvatio izdrzao vise od 30 sec protiv njega.E on me zanima na kom servu igra(posto na wow armory ima puno njih sa imenom Grim) I da li sigurno jos igra.
Mislim da je tacno to da dolazi od 16. do 31. rekao mi drug.Moj dug ga je jednom izazvao na duel.Lol

Eris
20.3.2008, 18:40
Igra na Al'Akir-u evo link za njegov film http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=27354
tu imas i sve njegove podatke
http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=39309
Evo i Niar-ov film pa pogledaj :)

RUSuper
20.3.2008, 19:22
Igra na Al'Akir-u evo link za njegov film http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=27354
tu imas i sve njegove podatke
http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=39309
Evo i Niar-ov film pa pogledaj :)
Samo mi ti jos objasni kako da pogledam ovaj filmic.
Inace Grim nemora da ima bolje iteme da bi pobedio on jednostavno neverovatno dobro igra.Covek nije normalan.Kada je njih dvoje pobedio bez problema dva puta....Ma ko nije gledao filmic neka odgleda i sam ce sve shvatiti.Inace lik moze da ide u rezisere jer mu nije filmic kao svima da samo pokazuje borbe.Ono je vrhunski odradjen filmic

pil€
20.3.2008, 21:24
hehe 2 warra da dobije... + je to pre tbc. neka sad dobije 2 ms warra sa mace specom i 300+ resili... zaginuo bi za 2 sekunde :)
koliko god dobro da igra, danas to nije moguce

edit: sad sam bas pogledao taj sa 2 warra, nista posebno... dok roka 1 skida i drugom hp. u je koji skill. ostalo je samo stunlock... to bi i moj drug koji igra sa rougom mogao
i jos nesto, tada nije bilo trinketa koji prekida sav cc, a ovi moroni od warriora su malo zaboravili fear i disarm. ako imaju legendary wep ne mora da znaci da dobro igraju

Eris
20.3.2008, 21:29
Ma moras prvo da skines ja mislim neznam dal moze da se gleda preko neta ;)
Najgore je to sto Grim nije pokazivao kako gine rekao je da ne zeli u zadnjem filmu zato sto mu je to glupavo :D
Jel kod vas na serveru (na kojem igrate naravno) organizuju raid na Hogera hehe humani 1 lvl njih 40 idu u raid kod nas na Magtheridonu

RUSuper
20.3.2008, 21:31
hehe 2 warra da dobije... mora da su ti warrovi moroni. + je to pre tbc. neka sad dobije 2 ms warra sa mace specom i 300+ resili... zaginuo bi za 2 sekunde :)
koliko god dobro da igra, danas to nije moguce
Da pre TBC-a,ali inace lik igra neverovatno dobro tako da moze to da uradi i sada.Jesi gledao filmic.Jesi verovano,pa ako jesi nebi tako trebao da pricas.

RUSuper
20.3.2008, 21:32
Ma moras prvo da skines ja mislim neznam dal moze da se gleda preko neta ;)
Najgore je to sto Grim nije pokazivao kako gine rekao je da ne zeli u zadnjem filmu zato sto mu je to glupavo :D
Jel kod vas na serveru (na kojem igrate naravno) organizuju raid na Hogera hehe humani 1 lvl njih 40 idu u raid kod nas na Magtheridonu
Grim gine.Sumnjam da on zna sta je Spirit healer.

pil€
20.3.2008, 21:40
Da pre TBC-a,ali inace lik igra neverovatno dobro tako da moze to da uradi i sada.Jesi gledao filmic.Jesi verovano,pa ako jesi nebi tako trebao da pricas.

moze to sada da uradi? ROFL! jel ti znas koliko se promenio pvp od 60tog lvla sa svim tim bugovima i nedostatcima? de mu je video kako danas ubija 2 warra? hehe... samo je imao dobar gear i spec, ostalo je moment of suprise sto se tice world pvp-a

sasha vukelic
20.3.2008, 21:43
da je toliko dobar, ne bi imao arena rating ispod 1500... i win ratio ispod 50%

pil€
20.3.2008, 21:46
osecam da je i pola namesteno. oni jadnici koje je preklao, koliko hpa imaju? 6k? ili 7? on da ubije stoku od 13k hp-a i 10k armora sa onoliko malo udaraca... ako to sada moze, on je bog ili cheatuje. i to DVA TAKVA? dobra fora

a na armoriju sam video... decko nisi TANKING GEMOVE... HAHAHA lik je... glup
mislim da je prodao lika nekome, ali ni onaj pravi grim nije nista posebno. svi dobro znamo da je stunlock bio op. sad da stunlockuje warra, samo mu se ukljuci 2nd wind i aj cao, nahiluje se

RUSuper
20.3.2008, 22:23
Fora je sto nije namesteno.Likovi na originalu(ranije)su dolazili na server gde on igra zbog njega.To je uradio i moj drug samo da bi ga izazvao na duel.Lik mu je samo rekao obrisacu pod sa tobom.I kada su se sreli rekao je ovo nece trajati ni 10 sec. moj drug je full epic i nesilazi sa wow-a.Pitacu ga kako se zove njegov heroj pa cu vam reci da pogledate na wow armory.Nije ni moj drug bas spiderman ali je odlican igrac.Pa Grim ga je pocepao za 10 sec i ako je ovaj koristio stealth i ko zna sta jos.Sto sada nije snimio filmic.Da si gledao znao bi sto nije snimio.Rekao je da je ono bio njegov poslednji film.Ma ne kazem da je najbolji igrac.Ali je verovatno najbolji rogue i jedan od boljih igraca.Koliko znam on sve redje igra wow zato mu slabo ide arena.A ima na youtube i filmic za najboljeg priesta sumnjam da je najbolji ali dobar jeste
http://youtube.com/watch?v=839A8PebXtQ evo pogledajte ko nezna pa neka kaze utiske.Ali po meni opet Grim je odlican igrac nije bitno da li moze da bije sada 2 warriora ili ne.ovo za priesta je isto bilo na classic wow-u ako se nevaram

pil€
20.3.2008, 23:01
da li bi mog warra ubio za 10 sec? :rofl:
ne kazem ja da ne igra dobro, ali nije nista tako spektakularno...
arena je nogo bitnija nego 1v1, wow je multiplayer igra. bas je cudno to sto igra dobro, a ne ide mu arena :)
a to za poslednji film, mrzelo me da gledam ceo. ne verujem da bi sada mogao bilo koga sa pvp opremom da ubija tako brzo.

RUSuper
20.3.2008, 23:13
da li bi mog warra ubio za 10 sec? :rofl:
ne kazem ja da ne igra dobro, ali nije nista tako spektakularno...
arena je nogo bitnija nego 1v1, wow je multiplayer igra. bas je cudno to sto igra dobro, a ne ide mu arena :)
a to za poslednji film, mrzelo me da gledam ceo. ne verujem da bi sada mogao bilo koga sa pvp opremom da ubija tako brzo.
Pa to i nije bilo sada.Mozda nebi brzo ali bi veciu ubio.On vise i neide u arenu.Nego jesi li pogledao priesta?

pil€
20.3.2008, 23:30
da dobar je... nervira me onaj njihov shield :). i dosta se hiluje sa VE, ali mi je sto se toga tice bolji lock sa drain life i sl
btw, igranje sa priestom me smara, ne znam zasto :D

RUSuper
21.3.2008, 0:19
da dobar je... nervira me onaj njihov shield :). i dosta se hiluje sa VE, ali mi je sto se toga tice bolji lock sa drain life i sl
btw, igranje sa priestom me smara, ne znam zasto :D
Neznam ovaj opasno igra,pogotovu sto je veci deo borbi igrao protiv dvojice i pobedjivao.Zato meni shadow priest kida.Stit heal i onda shadow form i samo cepas

Eris
21.3.2008, 1:00
Zasto se svadjate oko toga kako drugi igraju vazno je kako vi igrate :P

RUSuper
21.3.2008, 16:40
Zasto se svadjate oko toga kako drugi igraju vazno je kako vi igrate :P
Ne svadjamo se.Jednostavno malo raspravljamo.Kako mi igramo?Pa kada bi mi sa foruma sklopili guild na originalu Arthas bi pobegao cim bi cuo nase ime.Samo zamislite SK Guild

Dr Zoidberg
21.3.2008, 17:38
Eeee... da imam para sad bi odma uzeo jedan :) http://www.epicweapons.com/products/frostmourne/

http://www.epicweapons.com/images/products/frostmourne/frostmourne_product_header.jpg

Ugljesa
22.3.2008, 12:51
da li bi mog warra ubio za 10 sec? :rofl:
ne kazem ja da ne igra dobro, ali nije nista tako spektakularno...
arena je nogo bitnija nego 1v1, wow je multiplayer igra. bas je cudno to sto igra dobro, a ne ide mu arena :)
a to za poslednji film, mrzelo me da gledam ceo. ne verujem da bi sada mogao bilo koga sa pvp opremom da ubija tako brzo.
Gde je arena bitnija od 1vs1?:) Bitnija je za iteme ali 1 vs 1 je cist skill. I sta 1 vs 1 nije multyplayer?:) Slazem se sa tim da najbolji paladin,rogue ili koja vec klasa nije bitno,NEPOSTOJI! Gluposti, ko kaze da je najbolji? On?:rofl:To kazem ja a moj buraz je najbolji hunter na Burning Blade-u i jedan od najjacih igraca. Ali ne mogu ja sad da kazem da je naj na svetu kao taj rogue za sebe. Kazem da je naj na svom serveru zato sto ga nijedan drugi hunter nikada nije pobedio. Umbraa je nick. A gleda osam dobar deo njegovih partija u areni i znam o cemu pricam. Druid cat form i trci oko stuba je skill? A u 1vs1 moj buraz bi ih pocepo obojicu.

Dr Zoidberg
22.3.2008, 12:56
Hunteri nemaju skill... naucno dokazano :D

Pivalica
22.3.2008, 14:15
pa huntardi su way OP!!!
ne zovu ih za dzabe huntardi...
dobili su boost nenormalan...
imba axe za dz, ukinut dead zone... cao zdravo
dalje, nije samo skill potreban da bi dobio nekoga 1v1...
zashto? pa iz prostog razloga shto nikad ne znash kad ce da te ubode neki imba crit, ili neko proc koji treba itd...
a u areni se pokazuje skill, na osnovu toga (pricham o 2v2), shto ti morash da kontrolishesh sebe, 2 protivnika, i svog partnera...
treba pazljivo kontrolisati svoje CD, i tako dalje...
i ne mozesh nishta da prichash i tvrdish na osnovu toga shto si gledao nekoga... kad sednesh da igrash... shvaticesh...

Ugljesa
22.3.2008, 14:46
E ovakav post cenim:),covek je izneo svoje stavove i argumente. A ne "zadnjih 20-30 postova treba obrisati" (nemam nista protiv decka samo kazem da ne moze tako:)). A sad neko drugi iznese kontra-argumente. To je dijalog:P To za Hunter sekiru se ni meni ne svidja,svaki noob ima tu sekiru. Pricam za svog brata zato sto ja ne igram vec neko vreme WoW,ali igrao sam i ja arenu,zato znam o cemu pricam. Sem toga to sto si reko za arenu je delimicno tacno,npr. i za Arenu ti se racuna dal ces da udaris crit i dal ce da se desi neki proc.,kao i za 1vs1. Tacno je da moras da gledas i sebe i svoje saigrace,ali opet kazem da je 1 vs 1 pravi skill,jer u 2 vs 2 (isto treba skill) dva nooba mogu da oderu dva profi igraca LADNO,zavisi od klasa. Sta mislis odakle mom burazu S3 ramena ako nema pojma arenu?:) i to kombinacija resto shaman,BM hunter. Posto sam i sam igro WoW dovoljno mi je da gledam kako neko igra pa da znam o cemu se radi. A da su hunteri OP,pa ne slazem se sa tim,a glupi rogue ili lock nisu OP? Rogue ima ekstra cooldown-ove jos plus sve dva puta da ih iskoristi,a za locka prosto nemam reci. Uzme hunteru drain life i samo to radi i ovaj pukne. Kolko znam priest i lock je naj kombinacija u 2vs2,i prvi tim na svetu. Nije tacno da je pve u Guild Warsu bezveze ali to je sad vec off topic:)

sasha vukelic
22.3.2008, 14:58
1v1 uopste nije balansiran to i sam blizzard kaze, tako da vam je rasprava bezveze.
i hunteri jusu OP osim ako bash ne znas da igras...

Dr Zoidberg
22.3.2008, 14:58
A da su hunteri OP,pa ne slazem se sa tim,a glupi rogue ili lock nisu OP? Rogue ima ekstra cooldown-ove jos plus sve dva puta da ih iskoristi,a za locka prosto nemam reci. Uzme hunteru drain life i samo to radi i ovaj pukne. Kolko znam priest i lock je naj kombinacija u 2vs2,i prvi tim na svetu. Nije tacno da je pve u Guild Warsu bezveze ali to je sad vec off topic:)

Jesu lock-ovi op zato sto ti treba cela armija rogue-va i huntera da ga ubijes, a ja nesto ne vidim bilo koju drugu klasu koja za 1-2 sec rokne 6k dmg-a + pet-ov dmg ! pa ti sada racunaj... prisest i lock ti nece daleko dogurati jer su cloth, paly/war i drood/war su ti imba kombinacije koje rulaju 2v2

Ugljesa
22.3.2008, 15:06
Nisam ni reko da je 1vs1 balansiran:) cak tvrdim da nije,ali 2vs2 je KATASTROFA. Mada ja volim WoW pvp,ali jednostavno 1vs1 je mnogo bolji nego 2vs2. Da ne nabrajam sada gluposti iz arene ,ima ih kolko ti dusa iste. Cekaj,ja kazem da su prvi timovi na svetu ukljucujuci i No1 Priest +Lock,a ti meni kazes,druid+war i pala+war vladaju 2 vs 2 :confused:. A sto se tice tog dmg-a 6000 za 2 sec to BM ne moze da ti uradi ni u snu za tako kratko vreme,mora da si pobrkao. Sem toga Ench shaman i Ret Pala rade veci dmg/vreme od huntera. Pogotovo ench shaman.

sasha vukelic
22.3.2008, 15:24
opet, da ste citali sta kazu ljudi iz blizzard-a, ni 2v2 uopste nije izbalansiran, ali je prisutan samo zbog toga sto je ljudima puno lakse naci jednog partnera za igranje. zbog nebalansiranosti, kada vam arena team dodje do oko 2200+ rating-a, u svakoj drugoj partiji ocekujete druida za protivnika. jednostavno su toliko jaki. i skoro nikad necete vidjeti 2v2 2200+ okrsaj u kojem bar jedan igrac nije rogue ili warlock.

3v3 i 5v5 je ono na sta blizz najvise cilja pri balansiranju i tu mozete vidjeti najvecu zastupljenost razlicitih klasa i specova. mada i tu ima odredjenih op klasa, npr za 3v3 su vam najjaci opet druid ili rogue, a za najbalansiraniji 5v5 izdvajaju se paladin, shaman i warlock. a ako hocete klasu koja ce biti pozeljna za svaki arena team, to vam je, pogodili ste, priest.

Ugljesa
22.3.2008, 15:30
opet, da ste citali sta kazu ljudi iz blizzard-a, ni 2v2 uopste nije izbalansiran, ali je prisutan samo zbog toga sto je ljudima puno lakse naci jednog partnera za igranje. zbog nebalansiranosti, kada vam arena team dodje do oko 2200+ rating-a, u svakoj drugoj partiji ocekujete druida za protivnika. toliko su jaki. i skoro nikad necete vidjeti 2v2 2200+ okrsaj u kojem bar jedan igrac nije rogue ili warlock.

3v3 i 5v5 je ono na sta blizz najvise cilja pri balansiranju i tu mozete vidjeti najvecu zastupljenost razlicitih klasa i specova. mada i tu ima odredjenih op klasa, npr za 3v3 su vam najjaci opet druid ili rogue, a za najbalansiraniji 5v5 opet se malo izdizu paladin, shaman i warlock. a ako hocete klasu koja ce biti pozeljna za svaki arena team, to vam je, pogodili ste, priest.

Sa svime se slazem sem da je druid toliko jak. Nije jak nego koristan,ali bas zbog arene. Da objasnim,najvise kritike na racun arene stavljam na GLUPAV izgled arena,koje npr. umanjuju efektivnost huntera za 40% minimum!!! A druid izleci ,cat form ,trci iza zida oko stuba itd. ,bilo koji slow efekat,change form,opet cat form ,i opet bezi oko stuba,ako bas uzmete da ga sibate uzima bear form ,+ ciclone na vaseg healera u zavrsetku partije itd... tj. i najjadniji druid u 1 vs 1 moze da dobije u 2vs2. To na sve lici samo ne na borbu:),macka koja trci oko zida a neki manijak sa ogromnom sekirom je juri :)

Pivalica
22.3.2008, 15:41
@ugljesha... koje to tolko korisne CD rogue ima i to josh 2 puta, da bi bio op???
pa da krenemo redom:
Evassion, svakako korisna stvarchica za melee fajtove, posebno protiv warriora. -opozit:drood/warr gomila armora, lock fear, shaman eb totem...itd..
Sprint, korisno da te ne bi kajtovali, i da mozesh da pobegnesh iz kombata, i resteltujesh - opozit: hunter aura i to za celu grupu, drood travel form, shaman instant ghost, itd...
Adrenaline Ruch, e ovo je vec veoma imba stvarchica, sa lepim CD od 5 minuta... upalish ga, i zaboravi posle na to...
Blind, sasvim solidan cd, traje 10 sec, i sa imp talentom ima CD od 1.5 min... - opozit: lock 3 feara, drood cyclon, priest/warr panic...
CoS: izvanredna stvar, ali mu treba boost... definitivno... sa 5 na 8 sec...malo boost, ali mnogo znachi-opozit: mag freez, priest dispel, pala bubble, itd...
a sad da dodjemo i do onoga 2 puta... Preparation, super stvar sa 10min CD-om, koju su nerfovali nenormalno... zavrshava cd sprinta, evasiona, vanisha, i ShS-a...
a shta je sa adrenalin rushom? a shta je sa blindom???

lock-ovi nisu tolko op... u stvari zavisi sa kojom klasom igrash protiv njih...
ali vecina klasa moze da se nosi sa njima... samo treba dobro znashi shta interuptovati, i shta sa petom raditi, posebno ako su sl/sl
realno, trenutno najneizbalansiranija klasa je druid, sa svojim instant shape shiftovima, i hunter... dobro, i shamani standartno op, od kad postoje :D

btw, moze da ima s3 sholdere i ako ga je neko boostovao... nishta chudno :)
kao hunteru zadaju mu samo da viperuje manu healeru, i cao zdravo... :D

Serbiansword
22.3.2008, 15:45
2v2 je veoma nezahvalan za igranje, pogotovu što se tu najbrže menja ono što se naziva "najbolja kombinacija". Setite se kada je bila aktuelna sezona 1, tada je jedna od najboljih kombinacija bila warr/pala. Međutim, u ovom trenutku, warr/resto drood predstavlja daleko bolju kombinaciju od warr/pala, ali opet dešava mi se da naletim na huntera i priesta, i onda bukvalno pola meča provedem pod cc-om dok priest pije a hunter buši mog healer-a... E to je veoma neusklađeno, jer iako mi imamo intercept, root i ciklon, oni imaju razne shotove, trapove i MC koji prevazilaze naš cc...
Ovo je samo lični primer neusklađenosti, siguran sam da i vi imate gomilu drugih primere za vaše klase timove, ali ono što hoću da kažem je da usklađenost u wowu ne postoji, pogotovu u 1v1 i 2v2 borbama.
A evo primera i iz 3v3:
Moj tim: warr/retri pala/resto drood
Protivnički tim: SP, SP, aff lock
Zaleteli smo se na njih, i ja sam bukvalno od trenutka kada sam započeo charge pa do trenutka kada sam ga završio poginuo, dotovi su me pojeli toliko brzo da nisam ni skapirao da sam mrtav sve dok nisam ispustio dušu iz tela. I šta onda reći? Da li je ovo nebalansiranost ili jednostavno dobra taktika ili naša loša reakcija? Verovatno od svega po malo :)

Ali u svakom slučaju, garantujem da svaka, ali baš svaka klasa može biti bolesno dobra, ali samo ako onaj ko igra ima mnogo dobar skill i mnogo dobro opremu. To su igrači poput Grima i Garthd-a dokazali u svojim filmovima. A ako stvarno želite da vidite još jedan primer odličnih roguova idite na http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=54418 - ovaj film je čist prikaz skilla

sasha vukelic
22.3.2008, 15:48
napokon nesto malo konkretnije. po meni je sve ovo prije bilo mlacenje prazne slame. ovakva prepucavanja tipa: mogu zaklati warriora za 5 sekundi, ne pomazu nikome...

iskoristite ovaj topic za savjete tipa: kako da ubijem klasu A sa klasom B, ili sta da radim kad klasa C baci spell D, i sl.
objasnite kako se nesto radi, a ne: to ti je lako (ili to je nemoguce).

edit: btw. ja sam i pored svega za to da igrate sa klasom koju najvise volite. jer ste sa svakom klasom korisni i PvP i PvE. npr. ako volite paladina, brzo cete uvidjeti da 2v2 i 3v3 nije bash za vas i da u 5v5 imate najvise uspjeha, dok cete sa warriorom preferirati bash 2v2. cak i da ste hunter fan, koji je najmanje zastupljen u areni, primjeticete da u 2v2 i 3v3 okrsajima ima manje paladina ili mageova ili shamana od vas...

Dr Zoidberg
22.3.2008, 15:50
btw cela ova tema je 3/4 o pvp-u koji smatram da je shit u wow-u, mislim napravim huntera skacem okolo, ili lock-a bacam fear-ove... itd.. svi igraju pvp da bi nabacili neki brzi gear itd... jel neko u opste video neki progres izvan karazana ?

Ugljesa
22.3.2008, 15:52
UH!:) Samo cu prokomentarisati za sprint. Sprint koristan za bezanje? A sta mislis dal je zgodno ukljuciti sprint pa udri po mage-u i ostalima ukljucujuci i huntera? A cim poredis hunter-ovu auru za trcanje (dazed when struck!!!!) sa rogue-ovim sprintom.. mislim stvarno nema poente da komentarisem ostalo:) A ovo za bust mi je jos jace. Najjaceg huntera na serveru neko bustovo? A on drugi na serveru dobio S3 ramena,ukljucujuci sve klase i hordu i alijansu?:) I sta bi to pet trebao da radi locku ,daj reci molim te?:rofl: haha da je samo viper mana u pitanju nebi bio jedini hunter na serveru sa S3 ramenima,a to je jedan od najjacih battlegroup-a. Ne hvalim brata:) nego samo pokusavam da dokazem da nisi u pravu:)

Serbiansword
22.3.2008, 16:01
btw cela ova tema je 3/4 o pvp-u koji smatram da je shit u wow-u, mislim napravim huntera skacem okolo, ili lock-a bacam fear-ove... itd.. svi igraju pvp da bi nabacili neki brzi gear itd... jel neko u opste video neki progres izvan karazana ?

Pa pazi... nemoj da me shvatiš pogrešno, uopšte nije lako ubiti nekog bossa koga je blizz mesecima osmišljao i oblikovao da bude što teži za ubijanje, ali i pored svega toga on je i dalje kompjuterski vođen lik koji se gotovo uvek ponaša po istim usklađenim rutinama, i kao takav ne možeš da očekuješ da će uraditi nešto novo ili napraviti grešku!
A PVP je sa druge stranje veoma nepredvidiv sa dosta faktora koji utiču na protivnikovo ponašanje, pa stoga mislim da i treba odvojiti 3/4 mesta na ovom 4umu za PVP, jer kada neki boss jednom padne to je to, strategija je provaljena i to će tako da se vrti u krug do besvesti sve dok ne dođe neki drugi boss.
A kada je reč o PVP-u ne smeš uvek da primenjuješ iste taktike upravo zbog toga što i protivnički tim menja taktiku i način igre, i zbog toga PVP neprestano evoluira.

Ugljesa
22.3.2008, 16:10
I ja bi malo PvE-a:) Zato sam i napravio prot warra koji je trenutno 60lvl ali PvE ima veliki problem. Niko ne radi raid na stare 60 lvl end game bosove,sto je zalosno. Blizard nista nije uradio po tom pitanju (moji saveti bi bili:ojacati tier1,2,3 opremu i uciniti te raidove primamljvim,+novi sistem za raidove gde ce biti lakse naci grupu tj. da nebudu sve guild raid-ovi). Sve ce se to ponoviti sa 70 lvl end game bosovima kad izadje WotLK. Da bi radio raid-ove treba da izdvojis mnoooogo vremena (koje ja nemam,kao ni vecina). moras da budes u guildovima punim reatardirane dece i mentalno zaostalih ljudi (uglavnom je tako,govorim iz iskustva,pa sam iako u stabilnoj guildi radio press leave guild button:)).

pil€
22.3.2008, 16:33
kako god oces ugljesa, ali arena je vaznija od 1v1... sta nekog zabole da li si ti nekoga dobio na duelu? ili se cepao sa nekim (mislim na world pvp ili bg) 1v1? kad kazem arena, to nije samo 2v2 (koji ne volim) nego i 3v3 i 5v5. e za to treba skilla (vise nego za 1 glupi duel). 5v5 je ok sto se tice balansa, i tu se pokazuje koliko u stvari znas. teamplay je NAJvazniji u wow-u, i za pve i za pvp

(ma ne hvalis brata, uopste xD)

Ugljesa
22.3.2008, 16:43
A sta nekog zabole dal ste nekog odvalili u areni? Jer pazi ti kad pobedis u areni,dobijas poene i cao,a kad te neko rokne u world pvp-u,pa kad moras da trcis 10 minuta do lesa:) il ti neda da farmujes,ili te gankuje? Sta je onda vaznije? Onda brate mozes taj svoj rating u 5v5 da obesis macku o rep!!! Sve sto si rekao za 5vs5 i 3vs3 i ja mislim. Tj. da je 5vs5 najvise izbalansiran i da je najbolji. Zakljucak, 1vs1 je najbitniji:) Pazi jer kad si full gladiator,koji ce ti vise arena? World pvp je mesto gde se pokazuje skil.

pil€
22.3.2008, 16:49
pa eto vidis, ja nikad ne farmujem, niti se levelujem, niti bilo sta radim sto se tice pve-a... ako nekome smeta gank, corpse camping -> pve realm
ako imas 2k 5v5 rating, imaces respect :). a to je ono sto ustvari svima treba
ne kazem ja da dueli nisu vazni, ali od njih ne dobijas nikakvu nagradu, nikakve poene (a tu je i balans izmedju klasa, npr. skilled warr se cepa sa solidnim shadow/disc popom, i prist ga unakazi... :)) to u 5v5 nije bas tako jednostavno, 5 klasa na 5 klasa :D

Ugljesa
22.3.2008, 17:04
I taj respect mozes da obesis macku o rep u 1vs1 u world pvp-u jer te on sigurno nece respectovati nego ce da te rokne:) A uveravam te da mnogi jedva cekaju da nalete na nekog sa nekim tier ili arena oklopom i da ga ubiju od batina i tako dokazu da taj nema veze sa vezom. Ne postoji respect u igrama,i bilo bi bolesno da postoji ,ali znam na sta si mislio,pvp guilde ce te traziti itd. i to je normalno. Ako nefarmujes to znaci ni da nemas enchante i da nemas dragulje u socked itemima(bar neke),tj. opet si automatski slabiji:) I opet kakvu nagradu dobijas u areni ako si vec full gladiator? Znaci world pvp te ceka:)

Dr Zoidberg
22.3.2008, 17:06
Pa pazi... nemoj da me shvatiš pogrešno, uopšte nije lako ubiti nekog bossa koga je blizz mesecima osmišljao i oblikovao da bude što teži za ubijanje, ali i pored svega toga on je i dalje kompjuterski vođen lik koji se gotovo uvek ponaša po istim usklađenim rutinama, i kao takav ne možeš da očekuješ da će uraditi nešto novo ili napraviti grešku!

Emm... ti nisi u pravu, za tri meseca smo sa karazana presli na bt :) tj
mh 5/5 bt 4/9, bossevi u tbc-u su neuporedivo laksi nego oni iz pre tbc-a :) C'thun i dalje stoji kao najtezi i naj zabavniji boss :) To za uskladjenje pokreta i ostalo, pa poenta nije da on radi nesto novo i da pravi gresku nego da ti i ceo tvoj raid ne za*erete i da se nabaci novi gear i da budete top guild-a na vasem serveru kojima se svi cepe i ostalo :) Za potrebno vreme, hm to je vec problem, sve zavisi kako koja gilda ima svoje vreme raidovanja, mada u glavnom se trazi ljudi koji mogu da dolaze barem na 70% raidova. Ja npr imam samo 49% uradjenih raidova u odnosu na ukupno uradjenih :D

Serbiansword
22.3.2008, 18:18
Taj faktor za*eravanja imaš i u PVP-u :D

Ne kažem da je PVP važniji od PVE, to je sve stvar ličnog ukusa, ali i sam vidiš da PVP povlači mnogo više tema za raspravu od PVE-a, a ja to pripisujem tome što u PVP-u nikada sa sigurnošću ne znaš šta te čeka, dok kada ubijaš bossove sve je već poznato i postoji ustaljena rutina borbe, a to što neko ne odradi svoj posao kako treba ne doprinosi faktoru novog i evolutivnog (dakle ista stara borba po ko zna koji put) :)
Da rezimiram, ljude mnogo više interesuju odgovori na pitanja: kako da igram protiv ovog tima, ili kako sada da se prilagodim toj i toj klasi nakon što su promenili neke stvari baš zato što PVP igraju ljudi koji svakodnenvo koriguju taktike i način igranja.
Što se PVE tiče tu eventualno može da se kaže ko je dokle stigao, a na sajtovima tipa bosskillers ima dovoljno taktika koje uvek mogu da se primene bez bojazni da je boss naučio nešto novo i da će baš zbog toga promeniti način borbe.

pil€
22.3.2008, 18:22
I taj respect mozes da obesis macku o rep u 1vs1 u world pvp-u jer te on sigurno nece respectovati nego ce da te rokne:) A uveravam te da mnogi jedva cekaju da nalete na nekog sa nekim tier ili arena oklopom i da ga ubiju od batina i tako dokazu da taj nema veze sa vezom. Ne postoji respect u igrama,i bilo bi bolesno da postoji ,ali znam na sta si mislio,pvp guilde ce te traziti itd. i to je normalno. Ako nefarmujes to znaci ni da nemas enchante i da nemas dragulje u socked itemima(bar neke),tj. opet si automatski slabiji:) I opet kakvu nagradu dobijas u areni ako si vec full gladiator? Znaci world pvp te ceka:)

gmove i enchantove imam, nije farmovanje jedini nacin da se zarade pare :)
a to da nemas sta da radis u areni ako si full glad... mozes da stekas za novu sezonu, napravis novi tim sa novim kombinacijama, budzis rating u drugim timovima, ima svasta... arenu vecina radi samo zbog poena, ali neki i iz zadovoljstva. nemam nista protiv world pvp-a, ali mislim da je timsko igranje vaznije

Ugljesa
22.3.2008, 18:27
Pa pazi timsko igranje je vaznije u timu,a pojedinacni skill je vazniji u world pvp-u :) Dva puta nista je nista,sto znaci da crva nije ni bilo:):rofl::rofl::rofl:. A cela igra se desava u tom "World-u".

pil€
22.3.2008, 18:34
za 1v1 vecu ulogu igra gear i koja klasa koju roka... ja u "world" ni ne idem, nije mi potreban ni za sta, jedino da dodjem do neke instance ili kad se lvlujem

pitaj brata pa ce ti biti jasnije :) bez timske igre nema ni geara, bez geara, dzabe ti skill

Ugljesa
22.3.2008, 19:24
Pa i u areni veliku ulogu ima gear. Ma u sustini ista stvar samo u areni mozes da trcis iza stubova,i iza zida sto u world pvp-u nije borba nego bezanje. U tome je poenta.

Serbiansword
22.3.2008, 21:33
Pa i u areni veliku ulogu ima gear. Ma u sustini ista stvar samo u areni mozes da trcis iza stubova,i iza zida sto u world pvp-u nije borba nego bezanje. U tome je poenta.

Pogotovu ako si resto drood, čitav meč ti se svede na trčanje unaokolo i skrivanje iza stubova, ali bože moj, i to je PVP, ma koliko to pederski izgledalo.

Pivalica
22.3.2008, 23:09
pazi, ja tvog para nisam proveravao (nisam ni video da li si ostavio njegov nick tbh), i ja nisam rekao da je tvoj brat boostovan, nego da je moguce boostovati!!! nemoj izvlachiti stvari iz konteksta...
ali ako ne igrash huntera, nemoj da prichash... svaki iole dobar hunter nece dozvoliti da bude udaren, ili ako primeti da ce ipak biti chardzovan, ili udaren npr (odmah vidi wara u suprotnom timu, ili tako neshto) promenice auru...
dalje, zashto bi koristio sprint za maga?
pa ako si kao rogue imalo pametan, nikada necesh dozvoliti magu da ti bude okrenut licem... i bez sprinta = mag pada... osim shto ce ti naneti malo dmga, instant castovima, i tako to... mada nishta ne reshivo...
lm, uporedjen je sprint sa aspect of cheetah, i travel formom, i ghost wolfom u kontekstu toga shto si rekao da su roguovi op, sa svojim CD-ovima...
rogue ima 15 sec inc speed za 70% (30, ako odmah iskoristi i prep), a hunter ima kad i kolko hoce za 30%, o droodu i shamanu necu ni da pricham...
dalje... rogue nikad nece krenuti na huntera iz stelta tek tako, jer hunter po defaultu baca flare i ima track invisible, u sluchaju da ne vidi nekog od protivnika iz suprotnog tima... ok, rogue je upalio sprint... freeing trap, conc. shoot, i isteko rogu sprint...i onda shta? onda krece kajt, ako je rogue glup pa juri huntera...
no... ovo moze da se produzi dalje u neku beskonachnu raspravu, pa cu ja prestati ovde...
moj prethodni post je bio samo da pokaze, da roguovi uopshte nisu op, kao shto su nekada bili (mada su oni bili takvi po defaultu, nisu bili bog zna kako boostovani... a od tada...samo nerf...)

Ugljesa
22.3.2008, 23:26
E brate,kad bi to tako bilo ko programirano kao sto si ti naveo:) Ne iole dobar hunter nego najbolji! :) pricam za brata posto ja neigram sa hunterom ja igram sa magom ,a on nikad ne koristi aspect za brzinu,koristi da kituje,ali pre toga to se prosto ne moze porediti sa roguovim sprintom. Kao sto rekoh ne moram da igram dovoljno mi je da gledam,a proveri slobodno Nick: Umbraa Server: Burning Blade. Pogledaj na armory. Njemu drugi hunter dosad nije skinuo ni pola heltha,a bez uvrede mislim da mu ti nisi ni do kolena:) bez uvrede stvarno,pa ja mu nisam ni do clanka:). U svakom slucaju kreiraj lika tu lvl1 i dodji da ga gledas. Pa ces videti. Pozdrav

Dr Zoidberg
23.3.2008, 0:28
Tako ispade da je tvoj burazer naj naj naj bolji na svetu a i sire huh ? Mislim shvatili smo da imas burazera sa dobrim gear-om nemoras 100 puta da nam ponavljas :opanachke

Sale013
23.3.2008, 0:36
Hunter je bash zenznut, ja sam uspeo da ubijem jednog huntera (lvl 60 i on i ja) tako sto sam..
Prisunjao se stelth (pre toga me on napao bez povoda pa sam pobego :D), pa roknuo pounce, mangle i shared... Posle toga i onaj bleading atack pa opet mangle pa u bear. Uglavnom pao je dosta brzo a da me nije ni pipnuo skoro.. Imao sam valjda mnogo srece (i par criticala)..

U svakom slucaju najmanje se usudjujem na okrsaje sa Hunterom i warlockom jer mi njihovi petovi uvek zadaju veliku muku pored njihovog gazde koji nisu nimalo za podcenjivanje.. Ex, sad kad bih se setio ok je meni rekao da je Hunter zakon samo za PvE :)

Jos nisam naleteo na nekog maga, da se oprobam sa njim..

Ugljesa
23.3.2008, 0:37
Tako ispade da je tvoj burazer naj naj naj bolji na svetu a i sire huh ? Mislim shvatili smo da imas burazera sa dobrim gear-om nemoras 100 puta da nam ponavljas :opanachke
Eh sad. Nemoj tako,vec sam reko da to nema nikakve veze,vec kao argument da znam sta govorim,ali neki i dalje teraju drugu pricu:) zato samo kazem,dosta price ako neko hoce sad moze da ode i da vidi duele:) Poenta: Sve sto sam pricao vezano za huntera gledao sam od naj huntera na serveru,znaci 100% je tacno:) nista vise

Iron Maiden
23.3.2008, 1:02
Kad smo vec kod PvP-a, ja danima pokusavam da dokazem bratu da Arms Warr moze da sabije Locka sa istim setom opreme (Vengie or smth)... True or Not?
Btw, malopre radili WC, i pale rukavice x2, a ja nisam uspeo ni jedne da uzmem... Od totalnog loota sam uzeo samo oklop kornjace... :boodala:

pil€
23.3.2008, 1:47
Kad smo vec kod PvP-a, ja danima pokusavam da dokazem bratu da Arms Warr moze da sabije Locka sa istim setom opreme (Vengie or smth)... True or Not?
Btw, malopre radili WC, i pale rukavice x2, a ja nisam uspeo ni jedne da uzmem... Od totalnog loota sam uzeo samo oklop kornjace... :boodala:

pa pazi, meni posle duela sa sl/sl lockom (ms warr sam) ostane ili 1% ili me dobije za malo :) samo je bitno da mu pummelujes drain life, fearujes peta (ili ga ubijes, ako imas vremena, ako je onaj ker, to je par udaraca) i njega, i naravno, sve vreme ms na njemu za healing

a to da tvom bratu ni jedan hunter nije skinuo vise od 1/2 hp-a... ili je glup, ili ima slabiji gear, ili ti malo ne govoris istinu :D

Eris
23.3.2008, 2:08
Da li ste gledali ovo http://www.youtube.com/watch?v=TypwFz9CakA?

Pivalica
23.3.2008, 2:55
ahaha... u must love gnomes!!! :D
@Ugljesha:
ok, video sam armory... nistha spec gear... 3/5 veng, i 2/5 merc, i ostatak vindicatora...

evo pogledaj huntarda sa mog servera... igra sa mojim irl u guildu...
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Executus&n=Nystaleoss
on, sa josh nekima boostuje druge ljude...
a pri tom nije ni najbolji hunter na serveru... siguran sam da ima i boljih...

u svakom sluchaju... ja pvp ne smatram nachinom igre... vec, kao igru u okviru igre... pve je mnogo interesantniji...
pvp mu dodje da ubijem vreme, i eventualo pokupim neki item (pretezno weapone) da posluze za pve, dok ne nadjem neshto bolje...

Dr Zoidberg
23.3.2008, 11:31
Well, Gear > Skill u wow-u, oduvek bilo i oduvek oce... Moj char je Mastadon na Jaedenar-u [tako se valjda pise, jedini na J :D]

Sale013
23.3.2008, 12:26
Dosta vise prepucavanja..

Irondacha
23.3.2008, 12:39
Umm da, malo cu ja da skrenem sa vase rasprave...
Naime instalirao sam TBC trial na svoj acc,svideo mi se i ocu da kupim full TBC,pa me zanima da li moram da sacekam da istekne trial pre nego sto instaliram full verziju?
Btw respeccovao sam svog palu na holy pa ako imate neke korisne savete-ne ustrucavajte se!:D

pil€
23.3.2008, 12:55
Umm da, malo cu ja da skrenem sa vase rasprave...
Naime instalirao sam TBC trial na svoj acc,svideo mi se i ocu da kupim full TBC,pa me zanima da li moram da sacekam da istekne trial pre nego sto instaliram full verziju?
Btw respeccovao sam svog palu na holy pa ako imate neke korisne savete-ne ustrucavajte se!:D

ne moras, instaliraj slobodno :)
a sto se tice paladina... pazi, moja preporuka je za levelovanje retri, ali koji god spec da imas, sa paladinom ces da se smoris dok lvlujes :D

Serbiansword
23.3.2008, 16:06
Da, za lvlovanje je retribution najbolji. U svakom slučaju idi na www.wowwiki.com i pogledaj paladina, tj. koji sve talent buildovi postoje i za šta koji služi.

http://www.wowwiki.com/Paladin_builds - evo je stranica sa buildovima

Mada, moj burazer je prvo nabudžio holy pa onda prešao na retri, ni to nije loša kombinacija, ali bi to trebao da uradiš negde od prilike kad ulaziš u outland na 58 lvl. Sa takvim specom si u prilici da soliraš mobove kada radiš q a opet možeš i da ideš kao healer u svaku instancu, samo onda moraš da čuvaš i heal i DPS iteme koji ti padnu i koje dobijaš na q. Sa takvim specom trebaš da zađeš 41 pt. u holy pa onda da nastaviš da ređaš poene u retri, ali naravno možeš i da napraviš neku svoju kombinaciju.

Pivalica
23.3.2008, 16:32
hmmm... a ja cu ti kao savet za lvlovanje preporuchiti prot spec...
nakupish 10-15 likova na sebe, i spamujesh aoe, i rokash judgemente jednog po jednog...
mozda deluje komplikovano i sporo, ali kad se malo izveshtish, ide veoma dobro...
mada i kao holy mozesh da shibash dobro, ali ti i za to treba skilla...
gledah pre neki dan, radili daily AB, 3 holy paladina, sine, kako cepaju... healuju jedan drugog, i samo rokaju sve oko sebe... imaju neki boletan mp5, pa nikako i bez mane da ostanu...
dosta su healer boostovani (a priestovi posebno...disci :)) od kad je dodato da je spl dmg 1/3 healinga...

Well, Gear > Skill u wow-u, oduvek bilo i oduvek oce...
pa nije bash...
ukoliko nije neka ogromna razlika u gearu, skill ce svakako presuditi... i tbuild naravno... zavisi od klase.

Irondacha
23.3.2008, 16:36
Hehe,zaboravio sam da napomenem da mi je pala vec 59. lvl :opanachke i sad je outlandu ,posto sam holy a tamo sve demoni-holy shock+excorcism=ultra brzo ubijanje :D.
Mada me zanima kako cu se snaci kada se budem borio protiv non-demon/undead mobova...

Serbiansword
23.3.2008, 18:05
Hehe,zaboravio sam da napomenem da mi je pala vec 59. lvl :opanachke i sad je outlandu ,posto sam holy a tamo sve demoni-holy shock+excorcism=ultra brzo ubijanje :D.
Mada me zanima kako cu se snaci kada se budem borio protiv non-demon/undead mobova...

To je super, pogotovu što možeš da radiš instance :)

Well, Gear > Skill u wow-u, oduvek bilo i oduvek oce...

Ovo nije pravilo, jer naveo bih slučaj koji mi se desio u četvrtak dok sam sa ortakom igrao 2v2.

Naš tim: warr/resto drood
Protivnički: warr/resto drood

Odmah na početku borbe sam se uplašio zato što je warr nosio stormherald, 3/5 veng i 2/5 merc, dok ja i dalje imam S1 mace (nikako da nađem vremena da skupim nethere za deep thunder) 2/5 veng, 1/5 merc i ostalo običan gladijator. I druid je bio bolje opremljen od mog ortaka tako da smo mislili da će nas brzo smrviti. Međutim, i pored toga što me je warr stunovao na skoro svaki treći udarac a druid non stop rootovao i dizao u ciklon uspeo sam da mu se primaknem i napravio sledeću kombinaciju: MS + piercing howl (PH), posle 3 sec je promenio formu kako bi izašao iz PH, međutim tu sam ga čekao sa hamstringom + auto attack + heroic strike (koji sam bacio zato što sam
bio pun rage-a). On je onda krenuo da castuje ciklon međutim prekinuo sam ga sa pummel, potom je bacio root ali sam ga sačekao sa fear i bacio trinket na njegov root, pa opet MS + PH i onda sam udario bukvalno po svim dugmićima, tako da sam ga zakačio sa auto attack, heroic strike, whirlwind pa potom sa MS, i to je bio kraj druida. Naravno moj ortak je igrao majstorski i par puta tako lepo pobegao warrioru da je bez problema seo i pio vodu.
Da ne bude da je to bila samo sreća, sa istim timom smo se sreli još jednom i ponovo smo ih pobedili. A mogu samo da zamislim kako bi smo ih pregazili da sam ja imao Stormherald. :D
Eto, jedan od mnogobrojnih primera gde je skill pobedio gear.

pil€
23.3.2008, 18:30
kad igram protiv resto druida, i kad sam u be areni... dodje mi da poludim. zato mi je najbolja RoL, jeste da moze oko groba da bezi, ali je lakse :)

RUSuper
23.3.2008, 20:18
Tek sada primecujem koliko je shadow priest jak.On i pala su mi extra zbog hilovanja.Joj sto volim da nerviram protivnika kada se hilujem pogotovu sa palom.Ali najvise mrzim kada me kokne neko ko nedobija nista honora od mene.Ko je mnogo veci lvl.

Pivalica
23.3.2008, 20:33
Ali najvise mrzim kada me kokne neko ko nedobija nista honora od mene.Ko je mnogo veci lvl.

- GANK :D

@pile, zato ja volim nagrand arenu... 4 stuba i ravnicaaaaa :D
@serbian, evo malo pre sam radio arenu, moj tim rogue/disci priest, protiv warr/drood...
znachi totalno sam izludeo...
otvorim warriora, sa oko 3-4k dmg, i predjem na drooda, i njega oborim na 40%, i na 1 sec mi izadje is stuna, i jbni macro iskoriti, i castuje sve hotove na sebe, za manje od 5 sec, je bio na 80%, uz 5 doza wounding poisona... o.O
dva puta za redom su nas ubili, treci put smo mi njih, jedva...
definitivno jedan od najOP setupa za 2v2...
no dobro... igramo se dalje :D

RUSuper
23.3.2008, 21:02
Nije to GANK ja boga mi ne koljem one kojima je boja lvl siva.Ali od sada ima svakoga da ubijam.Koji su to smradovi.

Serbiansword
24.3.2008, 4:46
- GANK :D

@serbian, evo malo pre sam radio arenu, moj tim rogue/disci priest, protiv warr/drood...
znachi totalno sam izludeo...
otvorim warriora, sa oko 3-4k dmg, i predjem na drooda, i njega oborim na 40%, i na 1 sec mi izadje is stuna, i jbni macro iskoriti, i castuje sve hotove na sebe, za manje od 5 sec, je bio na 80%, uz 5 doza wounding poisona... o.O
dva puta za redom su nas ubili, treci put smo mi njih, jedva...
definitivno jedan od najOP setupa za 2v2...
no dobro... igramo se dalje :D

A šta da radiš, ćutiš i trpiš... moja standardna 2v2 postavka je sa paladinom, međutim u četvrtak sam morao da igram sa resto droodom zato što moj pala nije mogao da igra taj dan. Mislim nije da se žalim, bilo nam je super, ali ja sam veliki zagovornik toga da drood treba da popije žešći nerf pa mi zbog toga nije išlo na čast da igram upravo sa resto droodom... E, a znaš šta je najgore, kada sam pod nekim žešćim cc-om i ne mogu bukvalno ni da prdnem, a vidim protivničkog drooda kako ležerno odlazi iza stuba i loče vodu, a ne mogu ništa da uradim! Dođe mi bre da pojedem mikrofon od muke!:n-cc2:

RUSuper
24.3.2008, 19:40
Sta je bolje na originalu da se pokupi Priest(budzio bih mu shadow) ili Hunter e tu neznam sta bih stavljao od talenata.Ili mozda nesto sasvim levo nemojte samo da mi pominjete trial account.hocu da vidim sta mi vi savetujete

Dr Zoidberg
24.3.2008, 19:51
Sta je bolje na originalu da se pokupi Priest(budzio bih mu shadow) ili Hunter e tu neznam sta bih stavljao od talenata.Ili mozda nesto sasvim levo nemojte samo da mi pominjete trial account.hocu da vidim sta mi vi savetujete

Uzmi huntera i budi imba... jedino sto treba da radis je rollface over keyboard [valjas glavu po tastaturi]

Serbiansword
24.3.2008, 20:22
Uzmi huntera i budi imba... jedino sto treba da radis je rollface over keyboard [valjas glavu po tastaturi]

ROFL, ovo si lepo rekao :D

pil€
24.3.2008, 20:46
:D i za locka

RUSuper
24.3.2008, 22:39
Meni se hunter svidja zbog zivotinjice i zamki.Ali sam vec uvezbao sa priestom ispacu samo tako glup sa hunterom.Neznam ni gde se radi q za peta

pil€
24.3.2008, 22:41
ispasces glup sa huntardom? ma daj...

Pivalica
24.3.2008, 22:56
:D i za locka

reklo bi se da ti fale i dotovi pored tih fearova... :D

pil€
25.3.2008, 0:21
reklo bi se da ti fale i dotovi pored tih fearova... :D

ma jok, nije obavezno... minion radi svoje xD

Pivalica
25.3.2008, 0:38
19378
konachno je iskopah...a dosta je star ss...

Irondacha
25.3.2008, 23:22
Hehe, koji sam ja baksuz,radim lepo ja kvest juzno od HH-a u hellfire peninsula(expedition armory) i tamo neki hunter isto radi doticni kvest i on me pozove u grupu.Prvi mob kog smo ubili je dropao Blade of Misfortune!Ja bio sav happy i mi obojca needujemo i posto pisem ovaj post mozete pretpostaviti ko je dobio:mad::mad:.
Ali dobro, blizz bogovi su se smilovali na mene i dok sam radio instancu dropao je onaj Taran(ili tako nesto) Icebreaker mace i ja sam ga dobio... kako cu lepo da ga prodam:D

E sada jedno pitanjce:primetio sam da na mom serveru(Terrenas) 60% 70-etki nosi PVP opremu i da im je omiljena instanca ocigledno Stormwind i Orgrimmar(kod hordasa).Neko je skoro pomenuo kako mu je bilo smesno da u areni neki lock nosi PVE opremu, pa zar ne moze i PVE gear da bude dobar za PVP,posto obratno sigurno moze.Mozda je to slucaj samo kod mene ali zar nisu dropovi od high-end bossova bolji od PVP opreme?
Mada koliko sam ja izvalio nije ni sigurno da li su ubili Archimonde-a i Illidana na nasem serveru...

pil€
25.3.2008, 23:32
pa gledaj ovako, sve klase na 70tom kad su nabudzene imaju 20-35% cc prosecno... ako ti dodjes sa 0 resili, ima da te tako krituju... :)
+ je razlika sto na pve opremi imas za melee npr. vise hit ratinga nego crit ratinga. ali imaju neki pve itemi koji su bolji, samo sto su retki :D

Irondacha
25.3.2008, 23:46
pa gledaj ovako, sve klase na 70tom kad su nabudzene imaju 20-35% cc prosecno... ako ti dodjes sa 0 resili, ima da te tako krituju... :)
+ je razlika sto na pve opremi imas za melee npr. vise hit ratinga nego crit ratinga. ali imaju neki pve itemi koji su bolji, samo sto su retki :D
Da, ali ako idu na budzenje resiliance-a, znaci da im je glavni cilj u WoW zivotu :D da rade PVP, sto je po meni lose, blizz stalno ubacuje nove instance u patchevima pa bi trebali valjda na to da se koncentrisu(npr. Vol'jin-ova instanca itd.)

pil€
25.3.2008, 23:53
i ja sam mislio da je glupo raditi pvp :). ali sam tek kasnije shvatio da mi je zanimljivije da igram protiv "zivih" ljudi nego protiv "kompa" :D
za bossove znas na primer tacno sta ce kada da se desi, sve je skriptovano, al kod playera je sve drugacije. i nikada ne moze da ti bude dosadno :)
na svaka 3 meseca dolazi nova sezona sa kompletnim novim gearom, sto ti dodje isto kao nova instanca ;)

RUSuper
26.3.2008, 0:28
i ja sam mislio da je glupo raditi pvp :). ali sam tek kasnije shvatio da mi je zanimljivije da igram protiv "zivih" ljudi nego protiv "kompa" :D
za bossove znas na primer tacno sta ce kada da se desi, sve je skriptovano, al kod playera je sve drugacije. i nikada ne moze da ti bude dosadno :)
na svaka 3 meseca dolazi nova sezona sa kompletnim novim gearom, sto ti dodje isto kao nova instanca ;)
Mnogo je zanimljivije tuce se protiv igraca nego protiv boss-a.Potpuno se slazem sa tobom.Protiv boss-a je toliki smor da je to nemoguce.Dok odlican duel sa igracom moze da traje i do 15-20 min ali to je bas retko,ali zato ces postenski da se preznojis.A protiv boss-a ce da bude 20-30 min smaranja i samo jedan trenutak srece kada vidis da mozes da pokupis iteme.Onda se setis da si baksuz i da nista neces dobiti i tako bude sve ti pokupe ispred nosa.

Dr Zoidberg
26.3.2008, 0:53
Pa smaranje je ako wipe-ujes i kad radis neke low lvl instance koje su shit :P PvE rulz, zato je wow i napravljen i wow tezi kao pve igra :)

pil€
26.3.2008, 1:03
mozda bih ja i radio malo pve-a pored pvp-a, ali problem je sto nemam vremena... skola, prijemni :(
:kreza:
nikad nisam bio u nekom ozbiljnom raidu, ali znam iz prica mog druga (dobro, tu i nema bas dal si baksuz il' ne, dkp) i izgleda mi smorno... pogotovo sto ja, kao warr, retko mogu da nadjem mesto u raidu kao dps (u stvari, nisam ni pokusavao, al znam da je tako), a da tankujem... neka hvala :D. da, wow je u pocetku napravlje da bude pve igra, ali su patchevi i bc to popravili, i sada pvp ima jednak udeo kao pve. jednako su teski, ne zavaravaj se ;)

Dr Zoidberg
26.3.2008, 1:07
Zavisi ako volis da tankujes obicne istance, raid je mnogo zabavniji za tanka koji voli svoj posao, sto se tice dps-a svaki raid uglavnom imam jednog, dva dps war-a [uglavnom jednog :D] tako da moras da nadjes guild koji tek pocinje i da se drzis njega sve dok ne probijete do mh/bt/sw [sunwell novi raid :D] Dkp je tu da se posteno zna ko je sta uzeo jer je i zaradio :) jednio moze da bude problem rep billovi jer su stvarno skupi, pa moras non stop da imas kinte da se opravis i da kupujes pots [kao tank uglavnom sve to dobijas za dz]

Btw danas[sutra] postavlja se 2.4 patch, whoo raay :alealeee:

pil€
26.3.2008, 1:32
a meni istekao acc... /cry
jos 200 poena i brutal head :) dzabe mi sve to kad necu dugo uplacivati

Pivalica
26.3.2008, 2:14
@ ne znam ni ko je postovao:
PvE gear moze odlichno da funkcionishe za PvP kod nekih klasa i u odredjenim situacijama...
npr Rogue u 5v5 areni...poshto je rogue poslednja klasa koju ce napasti, a mahom imash veci dps za pve nego sa pvp gearom (poshto se pvp gear zasniva na shto vishe stamine, rezilijansa i crita).
Dok suprotno i ne vazi bash...
Melee klase sa pvp opremom gube hit rating koji je veoma bitan za Pve, healer kolko sam primetio gube mp5, i tako to... mada se uglavnom pvp (chitaj arena) weaponi koriste za pve, poshto se mnogo lakshe nabavljaju, bar dok se ne nabavi pristojan pve deo...

dalje... pvp zaista jeste bolji jer je raznovrsniji... tj trebalo bi da bude...ali je nazalost u nekim situacijama i on postao kao po defaultu (neko je spomenuo warrior + druid setup!?), tako da odmeren mix pve-a i pvp-a igru chini sasvim dobrom, i igrivom, i ono shto je josh bitnije (s obrizom da su igre za to i namenjene) opushtajucom...

Pivalica
27.3.2008, 0:53
pa shta je ovo? niko ne komentarishe now patch?
nov sistem honora (dobijesh ga odma sada odma), novu 5man instancu, oni malo napredniji i 25man instancu???
kako vam se chini sve to?
mene chudi da serveri nisu popucali usled onolike kolichine ljudi na onom ostrvcu... :D
btw, ovo je ruzni "beta patch", tako da ochekujem josh poboljshanja uskoro...
eh, koliko li je samo ljudi trazilo novog vendora za BoJ iteme... :D

Dr Zoidberg
27.3.2008, 1:58
novu 5man instancu, oni malo napredniji i 25man instancu???

Hehe ta malo napradnija instanca je teza od BT :P inace 5m je oky na heroic-u ima bolestan loot, kael ima iste fore kao i u tk-u. Novi t6 je extra kao i "t7" delovi. Ima dosta inovacija, pojacana je reputacija, i item droop, evo sad sam upeco t6 hands za samo 29dkp-a :D

Objektivno gledano, patch je oky, ali ono sto mi se ne svidja je sto su uprostili nabavku gear-a totalno, sada ce svaki noob da se seta u gear-u koji se kosi sa t6... Inace onaj meta gem koji daje focus za spell castere je tako nerfovan da je sada shit nevidjeni, uzasan je, pa sam presao na onaj sto daje +3% crit dmg :P

RUSuper
27.3.2008, 2:04
pa shta je ovo? niko ne komentarishe now patch?
nov sistem honora (dobijesh ga odma sada odma), novu 5man instancu, oni malo napredniji i 25man instancu???
kako vam se chini sve to?
mene chudi da serveri nisu popucali usled onolike kolichine ljudi na onom ostrvcu... :D
btw, ovo je ruzni "beta patch", tako da ochekujem josh poboljshanja uskoro...
eh, koliko li je samo ljudi trazilo novog vendora za BoJ iteme... :D
Mozes malo da pojasnis za BoJ u opste.Znam ja odlicno sta je to,nego u kojim instancama se dobija i po koliko komada dobijes

Pivalica
27.3.2008, 3:01
Mozes malo da pojasnis za BoJ u opste.Znam ja odlicno sta je to,nego u kojim instancama se dobija i po koliko komada dobijes

svi heroici, kz, za, 1-2 boj po bossu...

sasha vukelic
27.3.2008, 9:27
u 2.4 mi se najvise svidja novi sistem za honor i http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2008/february/alchemistonev2.jpg ... cim nastavim wow, prelazim na alchemy :D

Sale013
27.3.2008, 11:01
u 2.4 mi se najvise svidja novi sistem za honor i http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2008/february/alchemistonev2.jpg ... cim nastavim wow, prelazim na alchemy :D
Cool! :) Ja sam jos malo maxovao alch.. Ne mogu da verujem da sam prodao gomilu ovih Primal xxxx stvari... Ko zna sta sam jos prodao za sitne pare...

BTW. Meni macka nije rikala kad udarim space sinoc :opanachke .. Mora da je bug :paranoia:

Irondacha
27.3.2008, 14:10
Cool! :) Ja sam jos malo maxovao alch.. Ne mogu da verujem da sam prodao gomilu ovih Primal xxxx stvari... Ko zna sta sam jos prodao za sitne pare...

BTW. Meni macka nije rikala kad udarim space sinoc :opanachke .. Mora da je bug :paranoia:
Ljuta je..suvise si se izivljavao nad svojim mountom:D

Pivalica
27.3.2008, 14:17
lol, pa kao shto rekoh, ovo je beta patch... tj tako ga gledajte...
josh nije potpun, i prepun je bugova...
auto loot uopshte ne radi... auto lootuje svaki 7-8 corpse/gathering shit...
i josh gomila sitnih bugova, ali to bi trebalo da bude resheno u skorije vreme...
danas se server tako jako istripovao, da to nije normalno...
krenuo countdown za server shutdown... sa 15 minuta, je doshao na 3 minuta do gashenja, za nekih 2-3 minuta :D
videcemo da li ce neshto srediti kad ga dignu opet...

pil€
27.3.2008, 16:08
mnogo dobra stvar onaj q za zamenu mark of honora za honor :)

Dr Zoidberg
27.3.2008, 16:52
mnogo dobra stvar onaj q za zamenu mark of honora za honor :)

Ali na kraju se vise ispalati grindovati AV :) P.S. Jeste videli one nove patterne za alhemiske trinkete, za castera daje samo +63dmg ! i +40% od porcija itd...

Sale013
27.3.2008, 18:24
Znaci ovaj patch ce lepo da mi legne s obzirom da sam lvl 62.. Taman cu lakse nabaviti geer :D Jel ima neko predlog odakle da pocnem?

BTW. ja igram na Executus serveru za alijansu

Dr Zoidberg
27.3.2008, 18:42
Znaci ovaj patch ce lepo da mi legne s obzirom da sam lvl 62.. Taman cu lakse nabaviti geer :D Jel ima neko predlog odakle da pocnem?

BTW. ja igram na Executus serveru za alijansu

Cap-uj 70ti i idi za glad gear, easy peasy

pil€
27.3.2008, 19:10
najbolje je kad izlevelujes lika pred pocetak nove sezone :)
preporuka: uzmi resto (ti si druid?) gear ;)

p.s. nece skoro s4 :(

NIDZONSON
27.3.2008, 20:47
Ovako,da mi razjasnite neke pojmove:
mp5?
nerf?
BoJ?
I jos nesto,ITEM DROOP je pojacan u 2.4.0?