PDA

Prikaži potpunu verziju : SK Gaming :)


Gionerty
8.8.2010, 10:30
Pozdrav zainteresovani igraci , oni koji igraju CS 1.6 ako su zainteresovani da otvorimo jedan "Svet Kompijutera" klan.Ako budemo imali strpljenja i para otvorili bismo i Servere (Za pocetak ClanWar i Public) . Naziv tih servera bi bio SKG CW i SKG Public.A tag klana SKG | , u prevodu Svet Kompijutera Gaming.Oni koji udju u klan ce morati dati bar minimalni prihod za servere.(200,300,500) a oni koji budu dali oko 1000 , 2000 ce biti head admini na serveru.Prijave za Svet Kompijutera Klan je u toku i prijavite se u ovoj temi :) .

Gionerty
8.8.2010, 11:04
Naravno i ja cu placati servere oko 2000-3000 din :)

LoneWolf
8.8.2010, 13:08
Pozdrav zainteresovani igraci , oni koji igraju CS 1.6 ako su zainteresovani da otvorimo jedan "Svet Kompijutera" klan.Ako budemo imali strpljenja i para otvorili bismo i Servere (Za pocetak ClanWar i Public) . Naziv tih servera bi bio SKG CW i SKG Public.A tag klana SKG | , u prevodu Svet Kompijutera Gaming.Oni koji udju u klan ce morati dati bar minimalni prihod za servere.(200,300,500) a oni koji budu dali oko 1000 , 2000 ce biti head admini na serveru.Prijave za Svet Kompijutera Klan je u toku i prijavite se u ovoj temi :) .

1. Piše se KOMPJUTERA :facepalm

2. Niko (normalan) neće plaćati CS server koji se može podići besplatno ili igrati džabe putem Hamachija ili nekog drugog non-steam klijenta

3. Licemjerno je rangirati ljude po uloženim parama jer tada bi imao situaciju da ti neki "tatin sin" iskamči od oca 5000-6000 dinara i time postane superadmin što bi mu dalo "moć" da liječi svoje klinačke komplekse online na igračima, da ih banuje bez razloga i slično

4. Dajte klinci manite se gluposti aman zaman, kome se igra ima temu za online susrete i sve se tamo dogovara :boodala:

gavrilo
9.8.2010, 11:57
sa svime se slazem ali placeni server i hamaci server nikad nece da budu isto...
1. cw ne moze da se igra na hamaci serveru
2. kolko sam cuo samo 3-4 coveka mogu da igraju sa normalnim pingom na hamaciju

acok97
9.8.2010, 12:22
sa svime se slazem ali placeni server i hamaci server nikad nece da budu isto...
1. cw ne moze da se igra na hamaci serveru
2. kolko sam cuo samo 3-4 coveka mogu da igraju sa normalnim pingom na hamaciju
Moze igrat i njih 10 ako ima host 1024 upload, sto ljudi
ovdje slabo imaju
Po igracu treba negdje 50 kbps

HiddEn
14.8.2010, 0:37
Ja sam za :) Ali nebi islo to tako kako si zamislio. Onda bi svako mogao da udje u klan i ko zna da igra i ko nezna :D Najbolje bi bilo SK zakupi host pa neka podijele dobrim igracima admine a kasnije naplacuju :dzavo: