PDA

Prikaži potpunu verziju : kingston flashdisk1gb


Surovi
26.6.2006, 10:42
naime mogu da ga qpim za 2500din. JEL SE ISPLATI TO MOZDA... e da, nisam pratio cene u zadnje vreme i cini mi se da je prilicno dzabe, narocito sto je novo i dolazi sa 1godgarancije...

Dimo
26.6.2006, 11:19
Ako mozes da ga kupis po takvoj ceni,nemoj da cekas nego odmah trci i pazari.To dodje negde oko 32 evra,zar ne?

Surovi
26.6.2006, 16:36
Ako mozes da ga kupis po takvoj ceni,nemoj da cekas nego odmah trci i pazari.To dodje negde oko 32 evra,zar ne?

da da tako nesto valjda... znaci da qpujem... a od 2gb prodaju za 4000, sto je recimo 45e... to je onda isto verovatno isplativo, alionda sam pogledao imaju i eksterne wd hardove koji idu na dvausb2.0(ne traze dodatno napajanje sto je EXTRA) i oni od 40gb kostaju oko 80e tako da sam u trilemi... ili da qpujem za 30e 1gb flash koji inace vec posedujem jedan, ili 2gb za 50 ILI 40GB ZA 80e????
lomim se tesko, glupo mi je ovo malo da uzimam kad mogu ovo veliko, a ovom velikom vec narasla cena... trilema opaqua:icon_scra :icon_scra :icon_scra

TheProphecy
26.6.2006, 20:21
Nema tu sta da se razmislja ako imas sredstava kupi extreni hard.Ustvari barem ja ne bih razmisljao jer je meni takva spravica nebrojeno puta zatrebala.Zavisi koliko cesto razmenjujes podatke sa nekim,ako imas potrebu za tim onda je extreni hard prava stvar za tebe.

Miloš
26.6.2006, 20:43
Види сам шта ти потребно. Ако нећеш преносити податке веће од 2 GB, онда узми тај flash drive од 2 GB. Ако ћеш преносити нешто веће, узми екстерни хард диск.
Ако се одлучиш за flash drive, онда обавезно узми онај од 2 GB, јер је дупло већи од онога другога, а мнооого је исплативији.
Иначе, ја бих узео екстерни хард диск, јер од вишка не боли глава, јел' тако?:D

Надам се да сам ти макар мало помогао са овим.:)
Поздрав!:)

Surovi
27.6.2006, 21:28
jedina kocnica je to sto vec imam ex hard od 160giga:D ali se kaci i na struju a ne samo na usb... ma nema veze smaram samo, videcu dzep kolko mi je debeo pa cu da se bacim na shopping... thnx anyway:D

Dimo
28.6.2006, 12:35
jedina kocnica je to sto vec imam ex hard od 160giga:D ali se kaci i na struju a ne samo na usb... ma nema veze smaram samo, videcu dzep kolko mi je debeo pa cu da se bacim na shopping... thnx anyway:D
Ako je tako,uzmi taj flash od 2 GB /45 evra.