PDA

Prikaži potpunu verziju : World of Warcraft problem!!!


Erdeljan Boris
25.6.2006, 13:29
Naime voleo bih da uzmem WOW, ali me zanimaju neke stvari:
- kako to ide sa tim karticama koje se kupuju?
- da li ja moram da placam svaki mesec za WOW i kad se neigram na primer mesec dana?
- Posto je WOW u Novom Sadu i gde ima da se nabavi?
- Da li se uz kupljeni WOW dobija mesec dana besplatnog igranja pa tek onda da se placa?
Vecinom zanima ma sve u vezi tih mesecnih placanja.:icon_scra

Jack Sparrow
25.6.2006, 14:04
Yo matey ... e pa ovako
1. Kartice su na taj fazon kao kredit za mobilni ... , nemam puno iskustva sa tim jer koristim kreditnu , znam samo da ih ima svagde po knjizarama i cd shopovima a i znam da je dosta tesko uhvatiti a da ih imaju :)
2. Ne moras da placas svaki mesec naravno odes na njihov link , lalala .. ulogujes se na svoj nalog i lepo iskljucis placanje ili ako ides na kartice samo ce ti "Frozen" account i nema placanja , naravno ostaje ti account dok ne uplatis sledeci put.
3. E na ovo ti ne mogu odgovoriti jer nismo iz istog mesta , ali najcesce po malo jacim knjizarama , radnjama etc. etc.... :)
4. Da kada pazaris wow imas prvi mesec dana igranja za "free" ali pazi vec ti treba broj kreditne kartice ili broj sa obicne kartice koje sam pominjao u 1. textu , ali pazi mozes generisati broj na netu bez ikakvih problema pa da se izigras meseca dana free e onda menjas nacin pretplate (broj) i picis kako zelis ...

- Nadam se da sam ti barem malo pomogao , za vise informacija u vezi wow-a www.wow-europe.com - spremi se za jednu ogromnu zarazu :D poz

Erdeljan Boris
25.6.2006, 16:09
Ako moze bilo ko iz NOVOG SADA da mi kaze gde moze da se nabavi World of Warcraft i posto je neka mi javi na PM. Unapred hvala!!!:aplauz:

N_i_k_o_l_a
28.6.2006, 23:24
[QUOTE=Erdeljan Boris]Ako moze bilo ko iz NOVOG SADA da mi kaze gde moze da se nabavi World of Warcraft i posto je neka mi javi na PM. Unapred hvala!!!:aplauz:[/QUO

jesi li probao da je od domaceg distributera narucis pouzecem?