PDA

Prikaži potpunu verziju : Kupovina na sajtu epazar.rs?


Fiky
6.7.2010, 16:28
Samo ovo: da li je istinita, tj. da ako uspesno kupite neki preoizvod da li ga stvarno dobijete??? Malo mi je nelogicno da se sve stvari kupuju po poslednjoj ceni manjoj od 1000din???:icon_scra:icon_scra:icon_scra:icon_scra

Bokile
6.7.2010, 16:50
Ne veruj svemu sto pise na internetu,nista tu ne vazi....

Sajt je lazan,kao i stvari na njemu

shrafko
6.7.2010, 17:14
Nokia N97 koja je u maloprodaji 500 evra, na epazaru je "otišla" za 880 dinara?!
Neki krediti kao sredstvo plaćanja?
Firma registrovana na nekog Estonca?
Neka fala :D

P.S: U pravu je Bokile 100%.

Luka.
6.7.2010, 17:57
Laptop 100 kinti ... :D

Bokile
6.7.2010, 18:05
Laptop 100 kinti ... :D

Eeeeeeeeeeeee.............:rofl:

water wizard
6.7.2010, 18:09
Ima ona narodna izreka, kolko para, tolko muzike :facepalm

Thaedass
13.7.2010, 5:52
Sajt uopste nije lazan.. Samo posluje na drugaciji nacin.. Da bi mogao da ostavis svoju ponudu moras imati kredita za to. Naravno kredit se zasebno naplacuje (papreno). Svaka ponuda traje sat vremena i u 3 vremenska intervala se razlicito naplacuje. Poslednih pola sata je naravno najskuplje tj iziskuje najveci broj kredita. Takodje za ozbiljnije stvari (tipa wii konzole pr.) se mora imati vise istovremenih ponuda (u jednom satu).

Da neduljim,klasicna navlakusa raje koja nije upucena i zeljna je uber jeftinih stvari preko Interneta.. Ovakve stvari treba izbegavati.. Po meni (nazalost) i dalje ne vredi uzimati stvari preko Interneta ako nisi dovoljno upucen u materiju ili ako nemas prethodnih iskustava sa doticnom firmom iz koje narucujes.. Slanje pouzecem je jos jedna opcija ;)

MG-RAY
6.8.2010, 22:16
^

Ne slažem se... Iako sajt izgleda legitimno, ja nisam čuo za osobu koja je nešto dobila, i to zbog ovoga:

http://img31.imageshack.us/img31/7674/epazarlol.th.png (http://img31.imageshack.us/i/epazarlol.png/)



Ovo je paralelni view dva srodna sajta, epazar.rs i eProsfora.gr... Ocigledno istih, dok ne bacite pogled na protekle aukcije.

Kao što se da primetiti: Iste cene, ista vremena, isti "ljudi" (da ne kažem -botovi), samo donekle drugačiji proizvodi...

Tako da... :rolleyes:

Inače, još jedan sajt ovog tipa se skoro pojavio na domaćoj sceni...