PDA

Prikaži potpunu verziju : Nocna straza


danez
2.12.2005, 7:49
Nisu li rusi uradili strava efekte, i toliko se razlikuju od amera?

N_i_k_o_l_a
5.12.2005, 0:41
Film je super,moze sa i sa malo kesa napraviti dosta dobrih efekata... jedva cekam i ostale delove...jos kada bi nabavio i knjigu.... :)

hoodz
5.12.2005, 19:30
odlican film, totalno drugaciji od holivudskih gluposti, mada sam ocekivao malo vise akcije. trebalo bi da uskoro stignu i ostali delovi pa cemo videti

Magneto
5.12.2005, 19:48
NW i nije prevashodno akcioni tako da ne treba da čudi manjak ove primese u samom filmu.
Film koji je napravljen, za današnje filmske standarde, skromnih 4 miliona dolara ima izvanredne vizuelne efekte, koji inače bacaju jedno novo svetlo na rusku kinematografiju.

TheDude
31.12.2005, 6:58
Kako su samo i5tripov4li onaj sraf...

SasaCa
31.12.2005, 18:19
Film vredi pogledati ako ni zbog cega drugo onda zbog kompjuterskih efekata,inace film sam gledao i po meni je cisto njesra.

F@n@T!c_KV®
1.1.2006, 20:47
Film mi se svideo sa odlicnim specijalnim efektima i to su radili sa veoma niskim budzetom... Sada kad im je budzet utrostrucen ocekujem MNOOOGo vise od "Dnevne straze"!

Ronin
11.1.2006, 15:23
Efekti su dobri, ali film mi se nije uopste svidjao. Radnja je tanka. Barem mislim

ZEN-X
20.2.2006, 21:13
Odlicno su uradili i Denvnu Strazu:alealeee:, samo je malo teze razumeti film bez ikakvog prevoda.
A sto se tice efekata, oni su vrh :eek:.


Ako neko nadje prevod za film neka javi!!!

lijenština
20.2.2006, 22:04
Odlicno su uradili i Denvnu Strazu:alealeee:, samo je malo teze razumeti film bez ikakvog prevoda.
A sto se tice efekata, oni su vrh :eek:.


Ako neko nadje prevod za film neka javi!!!
Jesi li gledao? U kom formatu je (divx, dvd, dvd rip, kamera u bioskopu:D). Znam da se film pojavio u Rusiji i da je opet oborio neke rekorde gledanosti.... Inače Noćna straža je malo konfuzan film dok se gleda ali posle kad se malo slegne sve se kockice slože... Mada film očigledno nema kraj- ali nastavci su tu da popune prazninu:)

Mrmot
21.2.2006, 3:18
Nochnoi dozor rulz :D

meni se mnogo svideo film. ono kad se biju na pocetku, pa svaka im cast, rusi su kraljevi :to_care:

i bil skazano... sto bude nocnoi dozor :)

Jeste provalili onu istripovanu pesmicu na kraju filma? Ja sam se skroz zaludeo snjome. Zna li neko kako se to cudo zove pa da je skidam :)

pirossi
22.2.2006, 2:38
NW i nije prevashodno akcioni tako da ne treba da čudi manjak ove primese u samom filmu.
Film koji je napravljen, za današnje filmske standarde, skromnih 4 miliona dolara ima izvanredne vizuelne efekte, koji inače bacaju jedno novo svetlo na rusku kinematografiju.
Jašta, do sada su Rusi pravili dosadne filmove a od sada to si vizuelno dopadljivi dosadni filmovi. Besmislen film, besmislen pandan LoTR... Sve u stilu "Kako mali Perica (dobro, mali Sergej) zamišlja iskonsku borbu Dobra&Zla".

ZEN-X
23.2.2006, 8:34
Jesi li gledao? U kom formatu je (divx, dvd, dvd rip, kamera u bioskopu:D). Znam da se film pojavio u Rusiji i da je opet oborio neke rekorde gledanosti.... Inače Noćna straža je malo konfuzan film dok se gleda ali posle kad se malo slegne sve se kockice slože... Mada film očigledno nema kraj- ali nastavci su tu da popune prazninu:)

Film je bioskopski snimak.
Dosta je povezan sa prvim delom.


Tesko je sve razumeti bez prevoda.

Surovi
2.4.2006, 17:31
ja sam slucajno primetio pre neku nedelju i dnevni dozor kod ulicnih prodavaca tako da pretpostavljam da ima titlove, naravno posto ne kupujem od pirata nisam proverio:kreza:

NenadN
2.4.2006, 18:06
Odlicno su uradili i Denvnu Strazu:alealeee:, samo je malo teze razumeti film bez ikakvog prevoda.
A sto se tice efekata, oni su vrh :eek:.


Ako neko nadje prevod za film neka javi!!!
Imas na www.titlovi.net, inace ortak dobio original DVD iz rusije, ja ga kompresovao i uspeo da uklopim taj titl.