PDA

Prikaži potpunu verziju : Najbrutalnija igra


mmilos085
2.12.2005, 1:54
Koja je igra po vama najbrutalnija???
Ja dajem svoj glas The Sufferingu... krv, nasilje, krv, krv, i opet krv...
Doduse u pitanju su monstrumi, ali i to se racuna.

Gorgoroth
2.12.2005, 21:18
Normalno da je Barbie Cool Looks Fashion Design...shta kao nije

Patton
2.12.2005, 21:53
Carmageddon

dzambo
2.12.2005, 22:16
MA jeste vi igrali onu igricu (stara je i zaboravio sam ime), iz polu pticije perspektive je, zadnja misija uleces u skolicu sa flajmerom i palis decu!!! :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

voodoo_
2.12.2005, 22:23
Najbrutalnija je Mortal Kombat 3.

nesrulz
2.12.2005, 22:28
Carmageddon

Damn right.

Žao mi je što neće da se pokrene na XP :(
Mislim na prvi deo.

Johny Atos
2.12.2005, 23:35
Black & White :D
Kad uzmem vatrene lopte i gromove bude krvi, unishtenja i smrti samo tako! :)
Ubedljivo najbolja tehnika za osvajanje sela, samo ubacish jednog misionara i gotovo. :)
Josh zhrtvovanje kod hrama, pa hrana za kreaturu... :)

Mozhe i Carmageddon, dvojku sam beshe igrao.

iurisvulgaris
2.12.2005, 23:37
Postal 2

mmilos085
2.12.2005, 23:51
Da da da... Iskusno.. Carmagedon...
Ma ljudi moji, fora je u tome sto sada izlaze igre koje su brutalne... Izgleda da samo krv "lozi" ljiude
Normalno da je Barbie Cool Looks Fashion Design...shta kao nije
...jeste, ali po zive bilo kog GAMERA :) :) :) :) :)

Reloader
3.12.2005, 0:41
Postal 2, Manhunt...

3dM@niak
3.12.2005, 0:49
Barbie :D

hacker_aca
3.12.2005, 1:22
Ma Murhuhni, pili-štorci! :D (neznam tačno kako se piše pravi naziv igrice)

Patton
3.12.2005, 1:52
Damn right.

Žao mi je što neće da se pokrene na XP :(
Mislim na prvi deo.
Ma mora da moze... probas sam onim debilnim Compatibility Modom u Windowsu. Ako to ne radi onda startujes Dos verziju iz DosBox-a. Sigurno ima neka caka... zato ja drzim i Win98, da se ne bih smarao sa tim cakama. A ako negde bas zapne, tu mi je spremna i P1 masina, specijalno sklepana za starije igre :D

DorianGrey
3.12.2005, 3:12
Suffering, Postal 2, mislim, bijes ljude asovom :D

SuperG
3.12.2005, 11:56
Moj glas ide postal-u, ali ne treba zanemariti MK3, svi znamo sta se radilo te davne 1996...

Magneto
3.12.2005, 12:21
Postal (2) nije najbrutalnija, to je najbolesnija i najinfantilnija igra ili vrhunac debilizma gamerske industrije.

Brutalnost se može videti u igri kao što je Soldier of Fortune (pravljenje gulaša od svojih oponenata i seciranje istih na najsitnije komadiće).

SuperG
3.12.2005, 13:14
Postal (2) nije najbrutalnija, to je najbolesnija i najinfantilnija igra ili vrhunac debilizma gamerske industrije.

Brutalnost se može videti u igri kao što je Soldier of Fortune (pravljenje gulaša od svojih oponenata i seciranje istih na najsitnije komadiće).

E, jes' u pravu si za SOF!

Reloader
3.12.2005, 13:24
Postal (2) to je vrhunac debilizma gamerske industrije.


Ne, postal 2 je vrhunac originalnosti i stvaralackog duha u jednoj igri...

sandolina
3.12.2005, 16:40
Postal (2) nije najbrutalnija, to je najbolesnija i najinfantilnija igra ili vrhunac debilizma gamerske industrije.
definitivno!!
brutalna igra, možda BloodRayne 2, stupidno brutalna igra.
i uvek igre kao Doom ili Painkiller...brb

Gorgoroth
3.12.2005, 18:39
Shalim se nije barbie, nego Super Mario kada sam zgazio onu kornjachu kada sam prvi put igrao igru na segi skoro sam zaplakao shvativshi kakva je sudbina cheka okonchao sam joj muke gurnuvshi je u provaliju... to je bilo moje prvo ubistvo u igrici ikada:( :( :(

mmilos085
4.12.2005, 1:01
Shalim se nije barbie, nego Super Mario kada sam zgazio onu kornjachu kada sam prvi put igrao igru na segi skoro sam zaplakao shvativshi kakva je sudbina cheka okonchao sam joj muke gurnuvshi je u provaliju... to je bilo moje prvo ubistvo u igrici ikada:( :( :(
Shame on You!

predre
9.12.2005, 6:19
manhunt definitivno.najrealnija

nikolaf7
9.12.2005, 15:55
Damn right.

Žao mi je što neće da se pokrene na XP :(
Mislim na prvi deo.
Ja ga pokrecem bez Dos boxa,normalno radi

Oliver
9.12.2005, 16:19
Suffering, Postal 2, mislim, bijes ljude asovom :D
Imaš i razna druga oružja, teleću glavu punjenu antraxom koju kad baciš na gomilu ljudi ...
A da ne pričamo o talibanskim bazukama, samo trebate da nađete pećinu...
Pa i kerovi vas prate ako im date hranu, i čuvaju vam leđa, pa mačke,
Uključi na najteže, biće zanimljivije nego na normal-easy.
I updajtuj - 2.1337

riddik
18.12.2005, 19:38
Postal 2

Bokile
18.12.2005, 19:43
Ubedljivo Postal serijal je najbrutalniji,
A za MK covek je u pravu,ja sve dos igre igram bRez dos box-a,i rade savrseno...
Ali ton dobijam iz zvucnika odakle se komp butuje(znate ono cuveno PIIP,kad komp kaze da je sve u redu:D )inace rade savrseno...

holodoc
18.12.2005, 20:34
Jel to neko reko Manhunt?:)

shin-bojan
18.12.2005, 22:38
Manhunt i Harvester.

REDisLAW
18.12.2005, 22:45
A GTA?:confused:

holodoc
18.12.2005, 23:06
A GTA?:confused:

Molim?:) GTA je jedino brutalan po pitanju veli;ine gradova u kojima se odigrava i dužini same igre. Onaj deo da možeš da mlatneš i ubiješ bilo koga više bi se svrstao u slobodu igranja nego u brutalnost.:)

nikolaf7
18.12.2005, 23:31
Ubedljivo Postal serijal je najbrutalniji,
A za MK covek je u pravu,ja sve dos igre igram bRez dos box-a,i rade savrseno...
Ali ton dobijam iz zvucnika odakle se komp butuje(znate ono cuveno PIIP,kad komp kaze da je sve u redu:D )inace rade savrseno...
Tako je i meni sa MK i MK2 dok carmagedon ima sound setup pa namjestim normalno

VeNoM
19.12.2005, 0:56
manhunt i postal....

REDisLAW
19.12.2005, 21:00
Molim?:) GTA je jedino brutalan po pitanju veli;ine gradova u kojima se odigrava i dužini same igre. Onaj deo da možeš da mlatneš i ubiješ bilo koga više bi se svrstao u slobodu igranja nego u brutalnost.:)

A jesi li ti dečko čuo da je u Americi zabranjeno igranje deci mladjoj od 16 god. Ja neznam kojoj je još igrici to uradjeno...? A ti???

VeNoM
20.12.2005, 2:42
gta je zabranjen zato što su neki klinci po uzoru na igru izašli sa puškama i pištoljima i igrali se baš kao na igri.-....
rezime
4 mrtva
i gomila povredjenih
metaka ispaljenih ...ne znam tačan broj!

REDisLAW
20.12.2005, 14:03
gta je zabranjen zato što su neki klinci po uzoru na igru izašli sa puškama i pištoljima i igrali se baš kao na igri.-....
rezime
4 mrtva
i gomila povredjenih
metaka ispaljenih ...ne znam tačan broj!

17...

Magneto
20.12.2005, 14:47
Bilo kako bilo, GTA (pre svega mislim na tri dela od gta trojke) jeste brutalna igra i to je potpuno očigledno... Da li je brutalnost odseći nekom prolazniku glavu katana sabljom sa efektom fontane krvi iz vratne arterije? Pa naravno da jeste. Ovo je samo jedan od mnogobrojnih primera kako sve možete lišavati života nevine prolaznike. To jeste neka vrsta slobode igranja ali i brutalnost isto toliko. Ali sve ovo je i sam ključ uspeha GTA serijala i od toga se ljudi iz rockstara nimalo ne distanciraju.

F@n@T!c_KV®
23.12.2005, 2:24
po meni MANHUNT

i do definitivno... Postal nije nista brutalno vec smesno!:icon_roll
sve u svemu to je cista sprdnja od igrice i nesto tako se ne poredi sa brutalnoscu pure-hardcore violence-a koji pruza manhunt!



P.S. GTA San Andreas je u Americi zabranjen maloletnim licima (zbog coffee mod-a)! Znaci samo 18+!

Nikola Grbic
24.12.2005, 14:40
Chiken Invaders I & IImozda i Manhunt>

mniz
26.12.2005, 11:20
nisam igro Manhunt tako da neznam koko je brutalan,ali znam da je postal 1 i 2
naj brutalnija igra za mene,sta reci osim da mozes da p**** po ljudima :))

Reloader
26.12.2005, 15:26
znam da je postal 1 i 2 naj brutalnija igra za mene,sta reci osim da mozes da p**** po ljudima :))

Pa pisanje bas i ne spada u "brutalnost" :rolleyes:

Brutalnije je kad mu lopatom odfikaris glavu pa igras fudbal sa dzukcem! :worshippy

Master Neo
26.12.2005, 18:15
Jel neko rekao soldier of fortune 2? MIslim, uzmes pa ga izresetas pa mu otkines ruku, nogu, pa ga izmasakriras nozem, pa pa mu sacmarom razneses glavu... Tu je naravno i Manhunt...

Oliver
7.1.2006, 19:44
Pa pisanje bas i ne spada u "brutalnost" :rolleyes:

Brutalnije je kad mu lopatom odfikaris glavu pa igras fudbal sa dzukcem! :worshippy

Ja ga u međuvremenu dobro išutiram i ispendrečim, pa ga polijem benzinom.

A jel znate foru da ako ne ubijete lika on vas kasnije juri i viče I kill you!

VeNoM
8.1.2006, 16:00
punisher.......suffering???
soldier of fortune 2.....eh...pumparicom razneseš pola glave....

Meho Krljic
11.1.2006, 16:13
Samo da razvejem konfuziju ovde: GTA nije zabranjen za igranje mladjima od 16 ili 17 godina u USA. Ni jedna igra nije zabranjena za igranje u toj zemlji. GTA ima M rejting od strane ESRB-a sto znaci da esnafska komisija za davanje rejtinga ovu igru ne preporucuje mladjima od 17 godina. Dakle, to je samo preporuka. Ne postoji ni jedan zakon koji kaze da klinac ne moze da udje u Wal Mart i kupi igru iako ima 14 godina. Mada ce neki prodavci ipak odbiti da mu je prodaju, ali to je vec stvar od slucaja do slucaja. Dakle, igra nije zabranjena. Uzgred, San Andreas je dobio AO rejting (preko 18 godina) posle Hot Coffee skandala, dakle ne zbog brutalnosti vec zbog seksualno eksplicitnh scena...

Manhunt je naravno, mnogo brutalniji od GTA serijala jer se zasniva na gotovo pronografskom pristupu prezentacije nasilja (steta samo sto ljudi igru uglavnom po tome prepoznaju iako je u pitanju vrlo solidan stealth action naslov - ali slicno je i sa GTA gde jedan detalj odnosi prevagu nad svim ostalim).

Ali mnogo brutalniji (za mene) su primeri sa pocetka istorije video igara - Custer's Revenge - igra u kojoj se general Kaster probija kroz kisu strela (na jednom ekranu) kako bi stigao do indijanke vezane za stub i, jelte, seksualno pstio sa njom (da ne kazem silovao je), kao i Chiller u kome raznosite mecima delove tela ljudi vezanih samo za vasu zabavu. Ove igre su stare, primitivne i vise smesne nego strasne, ali u ono vreme to je bio definitivan iskorak u brutalnost kakav Postal i SoF sa svojim pseudoholivudskim prezentacijama tesko da mogu da naprave...

Manda
11.1.2006, 19:53
Blood je meni bio brutalan kad sam ga igrao, mada to je bilo jako davno (jel se neko seca uopste?) Sad... malo sta moze da me iznenadi.:cool:

Btw. Cini mi se da je GTA zabranjen u potpunosti u nekim zemljama (mislim da je Novi Zeland, nek me neko ispravi ako gresim), a i nije jedina igra koja se na neki nacin zabranjuje (u potpunosti ili delimicno)...

Meho Krljic
11.1.2006, 20:25
GTA je zabranjen u Australiji, kao i Manhunt, kao i Leisure Suit Larry. Kao i Killer 7, cini mi se, mada ne smem da se zakunem. Kao sto mozemo da primetimo, Australija je prilicno konzervatvna zemlja koja i dalje smatra da su igre samo za decicu. Naravno, zabrane se odnose na uvoz, ne i na igranje. Niko ne moze da ti zabrani da igras igru.

U Americi nekoliko drzava je, posle Hot Coffee skandala donelo zakone kojima se kriminalizuje prodaja M i AO Rated igara maloletnicima, ali se ESRB trenutno buni iz mozga, objasnjavajuci da ovo krsi prvi amandman americkog ustava (sloboda izrazavanja) i uspeli su da ponegde takve zakone i obore. Kongresmen Rod Blagojevic, nase gore list kako se to obicno kaze, jedan je od najgorljivijih zastupnika zakona koji bi kriminalizovali prodaju nasilnih igara maloletnicima. Pih, izem ti Srbina...

Jack Thompson je naravno pre nekoliko meseci (ima tome pola godine i nesto jace) javno istupio i objasnjavao da igre ne potpadaju pod prvi amandman ustava (tj. pod ideju slobode izrazavanja) jer 'nisu umetnicka dela' nego simulacije... Zanimljiva ideja, ma koliko pogresna...

Manda
11.1.2006, 21:39
GTA je zabranjen u Australiji, kao i Manhunt, kao i Leisure Suit Larry. Kao i Killer 7, cini mi se, mada ne smem da se zakunem. Kao sto mozemo da primetimo, Australija je prilicno konzervatvna zemlja koja i dalje smatra da su igre samo za decicu. Naravno, zabrane se odnose na uvoz, ne i na igranje. Niko ne moze da ti zabrani da igras igru.


Da ali... Ako su zabranili uvoz znaci da igru ne mozes da nadjes u prodavnici, a skidanje s neta je piratizacija tj. takodje zabranjeno. Znaci jedino da ides van zemlje da pazaris igru... Al' dobro imaju oni standard, njima avionska karta nije nista...:mrgreensa

Reloader
11.1.2006, 21:49
Australija je prilicno konzervatvna zemlja koja i dalje smatra da su igre samo za decicu

Heh... ironije li da je tu zemlju upravo osnovao najveci sljam Evrope i Severne Amerike...:rolleyes:

M.Silenus
14.1.2006, 19:05
Windows XP od sadista iz prokletog Micro$ofta

Preza_KG
16.1.2006, 16:19
Svakako Postal 2 i Punisher

Smash
21.1.2006, 17:44
niko se nije setio matorih igara sa amige, koje su utrle put kasnijoj brutalnosti...
Franko:Crazy Revenge i Moonstone... ono prvo je neko zestoko s****e koje su radili neki poljaci, ali sa hektolitrima krvi... a u Moonstone-u su animacije smrti bile zaista zastrasujuce... :eek:

Shakal
21.1.2006, 19:44
punisher

phoenix[illusion]
22.1.2006, 10:52
Lista najbrutalnijih igara:

1.Crock
2.Rayman
3.Mine
4.Zmija
5.Shrek
6.Asterix i Obeliks
7.Karte
8.Tri u red
9.102 Dalmatines
10.Pacman
:icon_cool :icon_cool :icon_cool :icon_cool :icon_cool :icon_cool :icon_cool

X800 GT
22.1.2006, 11:00
Manhunt!

Sasa011
22.1.2006, 13:15
GTA:Vice City je naj,naj brutalnija koju sam video.Sama po sebi uvodi igraca u fazon da izkaljuje bes,mrznju,sadizam.
Kako se zove dogadnjaj kada se prevrsi mera,holokaust po ulicama,ili armagedon.
Posto sam nasao Cheat-ove za oruzije,policisku poteru,jednostavno sam pomahnitao,umesto da resavam misijem,poceo sam sejati smrt i razaranje medju neduznim statistima.
GTA:Sant Andreas je isti fazon,medjutim slab sam ja igrac,nikako nisam uspevao da predjem neke misije.
Neko ce se nasmejati:Kako na motoru da pobijem likove na lokomotivi?:rolleyes:

Ghil
11.1.2007, 3:56
meni je najbrutalnija igrica NFS MOST WANTED kad sam nekom cowjeku na ulici zgazio zenu i djete :(

Master Neo
11.1.2007, 5:32
meni je najbrutalnija igrica NFS MOST WANTED kad sam nekom cowjeku na ulici zgazio zenu i djete :(
WTF?! U Most Wanted-u nema ljudi...:rofl:

Carnex
11.1.2007, 8:01
Jel neko igrao God of War za Playstation 2? extra de luxe brutal!
Onda je tu i budalastina za PSX zvana Thrill Kill koja nikada nije zvanicno izasla.

tiberije
11.1.2007, 10:28
Condemned je svojim gotovo filmskim pristupom i nevidjeno bolesnom (silent hill mozda) atmoferom meni definitivno najbrutalnija igra.

Telepatic
11.1.2007, 10:29
meni je najbrutalnija igrica NFS MOST WANTED kad sam nekom cowjeku na ulici zgazio zenu i djete :(
Stvarno,u NFS-u serijalu uopste nema ljudi,o cemu ti pricas?:D

Plagy
11.1.2007, 10:30
Carmaggedon!!!! :dedica:

M1los
11.1.2007, 14:15
Najbrutalnija igra mi je Worms World Party. Kada se samo sjetim kako sam masakrirao jadne crviće, gađao bazookom, minobacačem, tukao sjekirom i baseball palicom,rešetao minigunom, bombardovao, pržio, gušio, bacao sa velike visine... te traumatične prizore nikad neću zaboraviti...:( :( :(

P.S.:rofl: :rofl: :D :D

Ghil
11.1.2007, 14:16
Pa znam bre jesi ti ikad cuo za " ZAE***CIJU"

hacker_aca
11.1.2007, 14:23
Pa znam bre jesi ti ikad cuo za " ZAE***CIJU"

Video sam ovu poruku sinoć, bilo mi je čudno ali rekoh bolje da ćutim tako da sam samo nastavio... Pa kad se zezaš stavi smajli koji označava da se zezaš. :) :D ;) :rofl: :kreza: :opanachke

Holodoc, izvini zbog ovoliko smajlija ali rekoh da objasnim čoveku. :D

Skols
11.1.2007, 14:30
heh...jel se seca neko Liera,ona dva crvica sto se ubijaju pod zemljom .. ala tu prshti krv... :D

grdja
13.1.2007, 0:17
DEFCON: Everybody Dies.

Googlajte malo da ne objasnjavam sve.
"The worlds first Geocide'm Up."

Belfegor
13.1.2007, 0:32
the suffering and hitman

YellowDog
13.1.2007, 0:51
Postal 2!Bolesna igra!

LoneWolf
13.1.2007, 1:30
1. Morhuhn
2. Swen Bomwollen
3. Worms Mayhem

Ne$A
17.1.2007, 22:46
Postal 2, Punisher, AvsP...

AkulM
17.1.2007, 23:29
quake 4.nema sta vise da se kaze:D

Belfegor
18.1.2007, 0:30
Koja je igra po vama najbrutalnija???
Ja dajem svoj glas The Sufferingu... krv, nasilje, krv, krv, i opet krv...
Doduse u pitanju su monstrumi, ali i to se racuna.
naravno da se racuna, dodajem glas
:D

masteri
21.1.2007, 21:31
STA VI PRICATE KAKAV POSTAL 2 MK ITD.:n-cc2: Barbika I SIMS SU NAJ BTUTALNIJE:D :D :D

Sale013
22.1.2007, 13:29
Kakva sad pa barbika zivota ti? :) Evo ja sam nabavio Postal 2 jer je navedena kao jedna od brutalnijih, presao sam je i misljenje je..hm.. Fino ali nedovoljno brutalno. ocena od 1 do 10.. jaka 7. Mislim da sam jednom u SK citao o nekoj ekstremno brutalnoj igri koju su napravili ljudi samo da bi pokazali kako su brutalne igre :confused: seca li se neko toga?

Nenad Stevanović
22.1.2007, 14:21
Slažem se za Postal 2 i Manhunt. Tu su i GTA serial (ne zaboravite dvojku, kada kada vam neka mafija da zadatak da pokupite članove hari hrišna bande i njihovim busom ih prebacite do fabrike mesa i od njih napravite kobasice. To posle odnesete ruskoj mafiji da pojedu, i oni budu ekstra zadovoljni. Bolesno.). Da li je neko igrao State of Emergancy (Rockstar). Neko je pomenuo God of War, i je se sležem, samo ta igra je jedna od najkreativnijih igara ikada. Šteta nema je za PC.

masteri
22.1.2007, 20:57
MA jeste vi igrali onu igricu (stara je i zaboravio sam ime), iz polu pticije perspektive je, zadnja misija uleces u skolicu sa flajmerom i palis decu!!! :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

KOJA TI TO IGRA:icon_stud

Srlandand
22.1.2007, 21:17
Barney na emulatoru (znate, to je onaj debeli kre**n u kostimu rozeg dinosaurusa). Od uzasa jedva da sam prvi nivo presao.

LunaticRS
23.1.2007, 6:52
Ma Manhunt bez premca.Toliko je brutalna da mi se nije svidila.Nategnes fatality na crveno recimo sa komadom stakla i povratis.

Sale013
23.1.2007, 12:45
Ma Manhunt bez premca.Toliko je brutalna da mi se nije svidila.Nategnes fatality na crveno recimo sa komadom stakla i povratis.
Manhunt? Ma kakvi.. To nije po meni brutalno.. Jest da ima zanimljivih nacina da ubijes ljude, ali ima mnogo zanimljivijih stvari od smrti :dzavo: ... Igrao sam ga nesto kratko

NEMUS
23.1.2007, 15:30
AvsP...
Je li to on rekao A.vsP.
:eek: AvsP...:eek:
:eek:
Zasto tu igru svrstavas u tu klasu navedi mi:icon_stud

Dru1D
24.1.2007, 18:09
Dajem svoj glas The Sufferingu i Postalu 2
Da.

ACHTUNG
2.2.2007, 0:37
Blood 2.Bez premca.:eek:

rioferdinand
2.2.2007, 15:24
hugo. meni je ta igrica najbrutalnija:n-cc2:

mad_skillz
2.2.2007, 15:28
shta znam, mozda blood rayne 1...ili tako neshto..

nebojsa986
2.2.2007, 23:21
Manhunt je moj favorit, a ni ne svidja mi se kao igra nema nikakvog radnje i poente, dok Postal 2 koji ima slicnu dozu nasilja ipak je drugacije koncipiran cak pomalo i sarkasticno usmeren na temu nasilja u igrama.

Densetsu
6.2.2007, 21:38
God of War ili Manhunt.

psaras
7.2.2007, 13:41
condemned:criminal origins

jonathan
7.2.2007, 14:50
The Sufferingu

polarnimeda
7.2.2007, 15:56
bloodrayne 1 i 2... mada tamo nije sve toliko brutalno koliko je masovno... verovatno manhunt onda... mislim nije dzabe bio zabranjivan negde......... ona fora sa satarom je dobar primer- cepis protivnika 2 puta za vrat i znas da je mrtav, ali nastavljas dok mu glavane otpadne..... jbt! :paranoia:

svarog84
3.3.2007, 13:01
bloodrayne 1 i 2... mada tamo nije sve toliko brutalno koliko je masovno... verovatno manhunt onda... mislim nije dzabe bio zabranjivan negde......... ona fora sa satarom je dobar primer- cepis protivnika 2 puta za vrat i znas da je mrtav, ali nastavljas dok mu glavane otpadne..... jbt! :paranoia:

Ne zaboravite Blade Of Darkness

tab503
3.3.2007, 16:42
manhunt, carmagedon, worms, :)

Tema vec postoji preko 2 meseca. Onaj ko je postavio temu mogao bi da izabere 10 najcesce spominjanih naslova pa da napravimo anketu.

polarnimeda
3.3.2007, 18:51
Ne zaboravite Blade Of Darkness
e neces verovati- SAD mi pade na pamet BAS ta igra i reko aj da je napisem posto vidim da tema ne jenjava :)
Inace je odlicna- voleo bih da ima jos slicnih...

Ice-Man
3.3.2007, 19:36
Normalno da je Barbie Cool Looks Fashion Design...shta kao nije

Nije nego: "Barbie's Horse Adventure"

:to_care: :rofl:

lucifer
3.3.2007, 20:53
Pa po meni-Manhunt,Postal 2(koji je vise sarkastican nego brutalan ali ima svetle trenutke naprimer sa mackama;) ),Vampires:Bloodlines(sweet blood:D),Soldier of fortune 1 i 2(mozda je ona i najbrutalnija posto ladno mozes da vidis mozak i iznutrice na svakis 5 sekundi a tek sta sve moze nozem heeeee)
Ako ste zeljni krvi u igrama nemojte nista od ovog da propustite a ako se setim jos necega dodacu!:Freddy:

tab503
3.3.2007, 22:25
bila je jedna flash igra, zaboravio sam joj ime gde gadjas neke macke i pokusavas da ih oduvas u rupe i naravno rasprskavaju se ako promasis rupu a mozes i da ih nakacis na mesarsku kuku.
Brutalnije od toga tesko cete naci :)

M1los
3.3.2007, 22:32
CAT-a-pult... Eh, legenda... :D:D:D

polarnimeda
3.3.2007, 22:51
retko koja akciona igra ima da nije brutalna :) cak ni mace nisu postedjene... ima u onoj igriii.. will rock... ubijas neke letece bebe! jbt ne mogu da se setim ali znam da me je iznenadila igra...

<Rio_da>
3.3.2007, 23:14
Uuuu nisam posmatrao igre na taj nacin... obicno kad nekom raznesem glavu ili nesto tako samo pomislim.... coooool.... Nisam igrao te po vama brutalne igre al' cu da probam...

player1
3.3.2007, 23:19
Jagged Alliance 2 definiotvno ne spada u najbrutalnie, ali animacija kada puknes sacmarom u glavu iz blizine je monstruozna.

polarnimeda
4.3.2007, 0:10
ima flash igra RAY (2 dela cak) koja je uradjena potpuno kao south park. imas izbor da li ces, kako/cime ces i kome ces oduzeti zivot u toku igre (price koju igra prati)... Na kraju ti se sabiraju poeni da bi dobio rezultat- tj. pismeno obavestenje o sopstvenoj brutalnosti... dodje mu ko neki test., samo- sto si brutalniji, ispadas kuliji!!?!
prilicno zanimljiva i neobicna igra igra... ne znam link, ali naci cete je vec ;) igre su po 4-5mb svaki deo.

Moskri
4.4.2007, 0:48
Postal 2 zakon :n_klanja:

polarnimeda
4.4.2007, 8:05
Bloodrayne 1 i 2 su takdoje jedne od najbrutalnijih igara!
Ali ko je igrao manhunt, znace zasto su ga u nekim zemljama zabranili! Npr.... Nije dovoljno da zabijes nekome sataru u vrat (i momentalno ga usmrtis), nego je cupas iz vrata i nastavljas da je zabijas jos nekoliko puta dok glava ne otpadne! :paranoia:

hitmanneverdead
4.4.2007, 9:45
glas surfingu
glas godfaderu
glas pop-u

polarnimeda
4.4.2007, 10:54
glas surfingu
glas godfaderu
glas pop-u

Glas SURFINGU :rofl:

JCDenton
4.4.2007, 11:22
Koje je bas najbrutalnija, tesko je odrediti jer ima dosta uvrnutih igara gde je svaka bolesna na svoj nacin. Koja je najbrutalnija je subjektivna stvar, jer najbrutalnije za nekoga je ono cega se on najvise plasi i zgrazava. Recimo, Doom3 je brutalna igra. Cold Fear je brutalna igra. Postal 1 i 2 su totalno izvestaceni i idu na to da brutalnost proda samu igru, a nije samo sastavni deo igre...

Kao sto je neko napisao, igre postaju sve brutalnije jer ocigledno je da se to prodaje. Takodje, pored nasilja, danas je izgleda poenta implementirati sto bolju grafiku i efekte i na taj nacin zamaskirati svu "prazninu" same igre. Ovo vazi i za filmove - ako covek malo razmisli, sta je drugo film "Gospodar Prstenova" nego showcase of latest technology (namerno kazem FILM, jer je knjiga priznato delo svetske knjizevnosti, mada se meni takva tematika ne dopada...). Isto vazi i za film "300" koji toliko hvale i udaraju u talambase kako je "fenomenalan". Vecina ljudi koja ga je gledala okarakterisala je film kao "nista posebno". Ali, dobro, sada sam vec otisao off-topic...Sorry.

polarnimeda
4.4.2007, 12:34
po meni brutalno nije ono sto je krvavo ili odvratan nacin smrti... po meni je brutalno nesto monstruozno, bolesno.... najgore mucenje, sve ono sto je suvisno....
Evo: ako u borbi npr. nekome odseces glavu jednim potezom, to je zato sto si zeleo da ubijes protivnika... ali ako protivniku prerezes grkljan i on tada umre, a IGRA nastavi(bude prosto takav potez) da tom, tada vec mrtvom liku i dalje reze vrat sve dok mu glava ne otpadne...e to je brutalnost igre po meni! a to sam video samo u manhunt-u....

SirDuck
4.4.2007, 13:01
Glas SURFINGU :rofl:

Pa da, brutalno je kada te poklopi talas :D

Melted
4.4.2007, 13:11
Manhunt definitivno. Kesa i parce stakla su najbrutalniji jer ih je prilicno lako zamisliti RL.

Beagle
4.4.2007, 13:13
Mortal kombat thrilogy. to sto izgleda smesno i decije za danasnje pojmove ne znaci da su fatalitiji naivni :D .
A tu je i postal 2 :icon_scra

Dio37
5.6.2008, 2:07
Evo dokaza da se brutalnost moze izvesti sa stilom.

Goodbye Pedro (http://www.youtube.com/watch?v=PXwWjxbzuIk&feature=related)

mr.marvin
5.6.2008, 2:15
Carmagedon. Jeziva tematika i neviđeno nasilje. U onom se može uživati jedino u nekim "posebnim" stanjima.

<Rio_da>
5.6.2008, 10:58
Crimsonland... ali kad se ukljuci Hardcore :)

TOTTFIROOB
12.6.2008, 18:45
http://youtube.com/watch?v=BlUw3Gph1JQ&amp;feature=related
pa posle kazite da nije najbrutalnija igra. :dzavo:
evo jos jedan
http://youtube.com/watch?amp=&feature=related&v=PGuhX5AmjuA

gattuso
14.6.2008, 14:52
meni je the suffering prison is hell i manhunt

dodgeme
14.6.2008, 15:09
manhunt i postal 2 definitivno, najbolje je u postalu expanziji kad sa macetom polako seckas lika na delove a neubijes ga

Renche
15.6.2008, 0:38
PainKiller ili Carmageddon kec

HaveBreak
15.6.2008, 8:02
http://youtube.com/watch?v=BlUw3Gph1JQ&amp;feature=related
pa posle kazite da nije najbrutalnija igra. :dzavo:
evo jos jedan
http://youtube.com/watch?amp=&feature=related&v=PGuhX5AmjuA

Ova igra nije ni izasla,u promet vec je bila zabranjena od mase zemalja,ja ih u potpunosti podrzavam.Ova igra ima previse nasilja i u nekim slucajevima je bila krivac za ubistva.Ako ne verujete pogledajte
http://www.cnn.com/2004/WORLD/europe/07/30/uk.manhunt.storeban/index.htmltako da mi je drago sto nije stekla preveliku popularnost

Sun Tzu
15.6.2008, 17:23
Ova igra ima previse nasilja i u nekim slucajevima je bila krivac za ubistva.Čista budalaština. :rolleyes:
Taj dečko je poremećen, pa je poremećen. Sigurno nije postao takav od igranja Manhunta. Pa kad kaže ovo:
"I didn't intend to kill him at first, but when I saw the blood I just let go and hit more times" Užas... :paranoia:
tako da mi je drago sto nije stekla preveliku popularnostPa jeste. On njoj nisu pisali samo gaming časopisi i sajtovi, već i ostali mediji tako da je dosta poznata. ;)

Nikola95
15.6.2008, 18:01
Ne znam kako neko moze da igra ove bolesne igre.

player1
15.6.2008, 18:21
Meni bilo muka kad sam odgledao taj video.

Ajd sad, razumem da 99% igre ne provodis gledajuci "fatalitije", ali ipak, ako je nekome to super ili cool. Pa, ne znam... meni je odvratno.

HaveBreak
15.6.2008, 18:49
Pa jeste. On njoj nisu pisali samo gaming časopisi i sajtovi, već i ostali mediji tako da je dosta poznata. ;)

Da stekla je popularnost,ali ne bas kako su autori zeleli,ova igra je podigla veliku prasinu ne zbog kvaliteta vec zbog nasilja kojim obiluje.Ovakvih igara se treba kloniti

Сухой
15.6.2008, 20:25
Sigurno da ima mnogo. mnoooooooogo igara koje nisam probao, ali po onima ko je jesam, rekao bih da je Punisher najbrutalnija.

MaxXx
15.6.2008, 22:23
Bladrejn 2... Kakva je Rejn samo nevaljalica:dzavo:, hihihi! Dostaviću vam jednu sličicu sutra. Čisto da se zna, Rejn raspolaže sa dva podlaktična sečiva, koje naziva "svojim anđelima:dzavo:", i ne odvaja se od njih na više od pola sata. Takođe, kada joj šaka padnu Karpatski zmajevi(pištolji koje dopunjuje zabadanjem u vratne žile nekog protivnika u blizini, i isisavanjem krvi iz istih):dzavo:, onda nastaje prava ludnica. Protivnike je moguće iseckati na sedam-osam krupnijih delova(nažalost po unapred određenim mestima):(, a dok su živi 'ladno im možete odseći šaku, pa podlakticu, pa ono što ostane od ruke, pa glavu do nosa (ovim potezom oči ispadaju iz lobanje), sa sve uključenim usporenim vremenom, pa se sva krv i delovi tela mogu jasno videti kako vijore na vetru, i usput kreče zidove i podove u igri.:eek: Krvi ima nerealno mnogo(ograničenje od oko 5 litara je povišeno na 50, tako da uprkos pijenju krvi iz vrata, punjenja pištolja, i komadanja, protivnici i dalje krvare kad padnu na zemlju). Pa da li TRENUTNO ima nečeg odvratnijeg?:confused:

P.S.:icon_stud pre 12-ak godina je za Segu Megu Drajv izašla igra "Doom Troopers", koja se smatra začetnicom savremenih koljačina, seckačina, i meljačina, jer je to bila prva igra u kojoj je krv prikazana u većoj količini(odvalite protivniku glavu, on i dalje trči, puca i krvari, samo k'o muva bez glave:boodala:).

Inače prva nasilna(a samim tim i brutalna igra je DEATH RACE 2000, za atari iz 1979, ako se ne varam).:dedica:

DeCoy
15.6.2008, 23:08
Meni je ubedljivo najbolesnija igra Chiller za MAME...stvarno se upitam kako je takav sadizam uopšte mogao neko i da objavi:confused:

TOTTFIROOB
15.6.2008, 23:23
Da stekla je popularnost,ali ne bas kako su autori zeleli,ova igra je podigla veliku prasinu ne zbog kvaliteta vec zbog nasilja kojim obiluje.Ovakvih igara se treba kloniti
Ja se licno ne gadim brutalnosti i smatram da takve igre ne treba zabraniti jer one mogu da uticu samo na psihicki labilne osobe, a njima ne treba davati da igraju igre, nego da idu u psihijatrijsku ustanovu. A sto se tice klinaca koji su videli nesto strasno u igri, pa su to preneli na ulicu, za to su vec roditelji krivi. I nemam pojma cemu ovo sto sam napisao vodi, ali sam prosto morao da dam svoj stav po pitanju toga

Anaxander
16.6.2008, 8:18
Bladrejn 2... Kakva je Rejn samo nevaljalica:dzavo:, hihihi! Dostaviću vam jednu sličicu sutra. Čisto da se zna, Rejn raspolaže sa dva podlaktična sečiva, koje naziva "svojim anđelima:dzavo:", i ne odvaja se od njih na više od pola sata. Takođe, kada joj šaka padnu Karpatski zmajevi(pištolji koje dopunjuje zabadanjem u vratne žile nekog protivnika u blizini, i isisavanjem krvi iz istih):dzavo:, onda nastaje prava ludnica. Protivnike je moguće iseckati na sedam-osam krupnijih delova(nažalost po unapred određenim mestima):(, a dok su živi 'ladno im možete odseći šaku, pa podlakticu, pa ono što ostane od ruke, pa glavu do nosa (ovim potezom oči ispadaju iz lobanje), sa sve uključenim usporenim vremenom, pa se sva krv i delovi tela mogu jasno videti kako vijore na vetru, i usput kreče zidove i podove u igri.:eek: Krvi ima nerealno mnogo(ograničenje od oko 5 litara je povišeno na 50, tako da uprkos pijenju krvi iz vrata, punjenja pištolja, i komadanja, protivnici i dalje krvare kad padnu na zemlju). Pa da li TRENUTNO ima nečeg odvratnijeg?:confused:

P.

Preteče me :). To je za mene bila najkrvavija igra do Clive Barker's Jericho-a u kojem ima par nivoa koji se sastoje samo od planina i reka krvi.

Bagzili
16.6.2008, 18:02
Definitvno Postal 2.

MaxXx
18.6.2008, 18:18
Kasnim, ali, obećao sam slike.:)

22166

Zar nije krvavo:)?

HaveBreak
18.6.2008, 18:36
Kasnim, ali, obećao sam slike.:)

22166

Zar nije krvavo:)?

Ko gleda koliko je krvavo okolo,kad je riba krvavo dobra:)

MaxXx
19.6.2008, 15:51
Ovo je kostim koji se otključava, a evo i razlike između običnog i Džagi (Juggy) kostima.

2218322184

Šteta što nije prava.:( Usput, izmodelovana je prema Nikol Džuijan:love:(pogledajte na Guuglu).

Beagle
19.6.2008, 18:06
@MaxXx

Errrrrm, a koja je razlika, ja je neshto ne vidim :icon_scra

HaveBreak
19.6.2008, 18:24
@MaxXx

Errrrrm, a koja je razlika, ja je neshto ne vidim :icon_scra

U ovom desnom gleda na gore,a u levom pravo:D

sharlo_03
19.6.2008, 18:42
Jos jedan glas za manhunt. Mada ni postal nije za bacati. :)

Mean_Machine
19.6.2008, 21:14
@MaxXx

Errrrrm, a koja je razlika, ja je neshto ne vidim :icon_scra
Pogledaj malo bolje grudi.

flamingos
19.6.2008, 22:51
vidi ti to,cak sam i sa jednim okom(drugo je oteceno,ne pitajte zasto) video da se naziru grude..:rofl::opanachke

dzonihsv
20.6.2008, 0:03
Mozda bi i Punisher mogao u ovu grupu da spada. Mozda nije toliko brutalna igra, ali su "metode" tokom igre brutalne... :D

Beagle
20.6.2008, 0:45
Pogledaj malo bolje grudi.

vidi ti to,cak sam i sa jednim okom(drugo je oteceno,ne pitajte zasto) video da se naziru grude..:rofl::opanachke

Oh, get a life! :D

MaxXx
20.6.2008, 11:55
Obećajte da ćete prekinuti raspravu :offtopic: posle ove tri slike(sad se razlika jasno uviđa) I NIJE STVAR U TOME KUDA REJN GLEDA!!!!

2221622217

i za kraj, REJN uživo!:aplauz::aplauz::aplauz:

22218

još samo jedna sitnica::love::rofl:LINK (http://www.youtube.com/watch?v=hXOl6dADvFw)

Nagradno pitanje (koliko nervira onaj glas u pozadini:rofl:)
Glad to be of service:ciao:

Now get back to the topic!!!

Takođe Punisher dobija moj glas! Pogotovo zbog aparata za kobasice(EEEEEWhttp://tools.digeratimarketing.co.uk/content/lb/smile/evilgrin/evilgrin0044.gif (http://www.mysmiley.net)) ! Zaslužila je bar ocenu 84!

Beagle
20.6.2008, 12:07
@MaxXx
Ovo je smeshno :aplauz:

Naravno, original je ok, ali nije tooooliko popunila kostim :)

HaveBreak
20.6.2008, 12:20
Malo vise o Manhunt-u,citat iz wikipedije
Controversy

Aside from the sensitive subject matter of Manhunt, the controversy surrounding the game stems from the extremely graphic manner in which the player executes enemies, who are known as Hunters in the game. The game has three 'levels' of executions, and the executions get bloodier as the levels of execution progress. Level 1 executions are quick and the least bloody of the three, while Level 2 executions are considerably more gory, and gruesome kills are over-the-top fatalities. An example of a Level 1 execution would be suffocating a Hunter to death with a plastic bag. A Level 2 execution might feature severing a Hunter's testicles by pulling a sickle between his legs. A Level 3 execution can involve stabbing a Hunter in the back with a crowbar, following it up by jamming it into the Hunter's head, wiggling it in the skull, and finally prying the head off from the spine. The game encourages players to execute enemies as brutally as possible, and awards players who do so with higher scores.


The murder of Stefan Pakeerah

In the UK, the game was linked to the murder of Stefan Pakeerah, 14, by his friend Warren Leblanc, 17, on the 27th of February, 2004. Giselle Pakeerah, the victim's mother, claimed[13] that Leblanc had been 'obsessed' with the game after he pleaded guilty in court. During the subsequent media frenzy, the game was removed from sale by some vendors, such as the UK and international branches of GAME and Dixons, leading to "significantly increased" demand[14] both from retailers and on Internet auction sites. The police denied any such link between the game and the murder, citing drug-related robbery as the motive. The presiding judge also placed sole responsibility with Leblanc in his summing up after sentencing him to life. It was later discovered that Leblanc didn't actually own the game, but Pakeerah did. It was later found out that the game was not at fault, since Leblanc had previously seen a Chucky film at the cinema and it went unnoticed that the murder was identical to one seen in the film, when this became known, manhunt was returned to all shelves.

Pa vi vidite koja je najbrutalnija

jova1996
2.6.2009, 20:09
God of war 1, 2 za playstation2... veoma je brutalna igra... na primer:kada ubijas minotaura(odnosi se na brutalan nacin) guras mu mac u usta... a prica igrice je super!!!

NaraYan
1.7.2009, 20:09
Što se Manhunta tiče, uopšte mi se ne dopada takav stil. Štaviše, odvratan mi je.

GoW je dosta brutalan u pravom doziranom, kvalitetnom smislu.
Ovaj Prototype od novijih igara koje sam igrao ima dosta brutalnosti u sebi, ali ne bih mogao da odlučim koja je najbrutalnija igra.
A možda i ne treba.

NaraYan
1.7.2009, 20:10
God of war 1, 2 za playstation2... veoma je brutalna igra... na primer:kada ubijas minotaura(odnosi se na brutalan nacin) guras mu mac u usta... a prica igrice je super!!!

Ulazi u mojih top 5 u svakom smislu. :)
Najviše mi se sviđa od tih poteza kad vadiš kičmu gorgonama.

Evergreen94
1.7.2009, 21:04
Što se Manhunta tiče, uopšte mi se ne dopada takav stil. Štaviše, odvratan mi je.
Man hunt nije brutalna igra,samo je glupa,igra ako ima nasilja u sebi to je da zasladi radnju i desavanja u igri,a ne da nasilje bude fabula zajedno sa kompletnom radnjom(sto je problem kod manhunta).Po nekoj logici bi to trebalo da bude najbrutalnija igra ikada,ali kako to nije igra,vec mucenje,onda ne mogu da je uvrstim u ovu temu.Zato sto igra igra mora da bude zabavna za razliku od MH....itd....i tako dalje!Po meni je najbrutalnija,ovako sada bez razmisljanja,fear ili fear2,panisher je isto tako vrlo brutalan,i to mu daje smek.A,isto tako mislim,da ni Hitman nije mnogo daleko(ono kada uzmete noz ili cekic,pa pridjete zrtvi tacno u milimetar sa ledja,pa pritisnete levi klik i gledate kako 47 skida mozak sa cekica,aaaa happy days):):D:):D:)

Bokile
1.7.2009, 21:35
Ja kazem Mario...

Kako samo ubija goombe,i ispaljuje vatru iz ruku...
Prajsles...:D

Psycho13
1.7.2009, 22:36
Ja kazem ovaj novi prototype,stvarno krvava igra,lesevi na sve strane,krv curi niz ulicu,a najgore je kada tenk gazi sve redom...:opanachke

King James
2.7.2009, 1:41
SoF 2 :opanachke

doctor
2.7.2009, 14:04
Ja kazem ovaj novi prototype,stvarno krvava igra,lesevi na sve strane,krv curi niz ulicu,a najgore je kada tenk gazi sve redom...:opanachke

Jeste brutalan... pogotovu kada apsorbujes :) Ovako i nije nesto brutalan... Postal je brutalan, i Manhutnt takodje... Kao i SoF 2... sta smarate, uzivajte u nasilju :D :rofl:

wojtekLN
2.7.2009, 14:31
Dangerous Dave.:)

player1
2.2.2011, 0:27
Da osvezimo ovu temu, sa jednim klasikom:

_5CZ6TqCgps
^unapred se izvinjavam za ocajan audio u samom snimku :D

DeCoy
2.2.2011, 0:40
Meni je ubedljivo najbolesnija igra Chiller za MAME...stvarno se upitam kako je takav sadizam uopšte mogao neko i da objavi:confused:

Ma kakav Moonstone, ovo je i dalje #1 boleština

MHP0X6pp5OI

Goldfinger
2.2.2011, 11:36
Dead space 1 i 2 ništa preko toga

Nash Knight
2.2.2011, 14:25
Time Slaughter (http://www.youtube.com/watch?v=4Jxag5Q53FE) \m/

nemacx
2.2.2011, 15:29
Najkrvavija i najbrutalnija igra svih vremena ? Definitivno ova (http://www.youtube.com/watch?v=qWyOCeY3qKU&feature=related)

Sav se najezim kad vidim kako ih jede :paranoia:

Red Wing
2.2.2011, 15:46
Mozda vecina ne gleda iz tog ugla, ali meni je Fallout 3 (i New Vegas) svakako jedna od brutalnijih igara - dovoljno je pogledati koliko tamo ima iskasapljenih leseva, delova tela (koji se cak mogu i pretrazivati i prekopavati), krvi i ostalog -sad vec da ne ulazim u detalje, u Vault 87 npr. a i po celoj mapi, pa onda zatim precizno nisanjenje dovodi do otkidanja odredjenih pogodjenih delova tela protivnika, jos sa VATS-om u usporenom snimku, onako detaljno...

Onda nakaradni mutanti, npr propali projekti iz vaulta 87 (http://fallout.wikia.com/wiki/Failed_FEV_subject), koji su teski za gledanje, a i svi ostali... Onda Ghouli, koji su od normalnih ljudi, postali zivi zombiji, sa svim sitnicama i karakteristikama hodajucih leseva...

Ima tu jos svega, samo sto je Fallout velika i kompleksna igra sa mnogo detalja, sa pricom i sitnicama, pa se onda igracu gore pomenuti detalji u svemu tome ''razvodne'', ne isticu i ne dodju u prvi plan...

HSVstoned
2.2.2011, 15:54
ako cemo da pricamo o brutalnosti tu se svaka prica zavrsava sa postal 2 :Freddy: :D
ko ne zna ima YT pa moze da se uveri :dzavo:

player1
2.2.2011, 15:57
Obično mi "over the top" nerealistična brutalnost i nije toliko "brutalna". Kao što je predstavljena u F3, na primer (metak koji kida glavu?), ili one glupave fleke krvi u Dragon Age-u.

Sa druge strane, jedan Manhunt... :paranoia:


P.S.
Inače, što se tice onog Moonstona-a, jer znate da je u ono vreme igra bila zabranjena u Nemačkoj. Štaviše, uopšte se nije pojavila u Americi, zbog istog razloga. Tek godinu dana kasnije, kada se došao Mortal Kombat, su distributeri omekšali po pitanju nasilja u igrama.

Moje rano iskustvo, što se tiče brutalnih igara:
1990 - Princ Persije. Prvi put vidim krv na računaru, štaviše kada princ završi na bodljama izgleda prlilično jezivo za jednog desetogodišnjaka.
1992 - Moonstone. Definitivno prva prava brutalna igra koju sam igrao. Brutalnost mi više ne deljuje toliko strašno kao ranije (a i godine čine svoje :D)
1993-1994 - Mortal Kombat i njegovi Fatality potezi. Da je brutalno, jeste, ali sam već tad potpuno oguglao na taj tip nasilja.

DragonSlayer
2.2.2011, 16:30
GOW serijal .... imaš zadatak da spališ vojnika ... pa da rascopaš glavu svešteniku da bi njegovom krvlju otvorio prolaz ... i tako drugi slični romantični zadaci .... kentauru rasporiš stomak, creva jurnu napolje ... kao Muratu Miloš ... :D:D:D

Uros12
2.2.2011, 16:36
Cudo kako niko u ovoj temi nije pominjao RE 4 ili 5...oni seljani se mogu ubiti na svakakve nacine(plus nisu zombiji)a i oni mogu ubiti Leona na razne nacine,mogu da mu odseku glavu,udove,bilo koji deo tela...brutalno.

mvasic
2.2.2011, 16:43
Redom:

Barbarian (Palace Software, 1987.) - kad odseces protivniku glave, krv strklja u vis, a onda dodje gnom, sutne glavu i odvuce les.

Moonstone: A Hard Days Knight (Mindscape, 1992.) - covek postavio video, sta vise reci.

I apsolutni sampion:

Harvester (DigiFX Interactive, 1996.) - P&C avantura, FM Video, ali bizarnije nego GoW, Manhunt i Postal zajedno na pikniku. Svaka kontroverzna tema koja moze da vam padne na pamet nasla se u ovoj igri (krvavo nasilje, S&M, incest, pedofilija, kanibalizam....).

Levčanin
2.2.2011, 17:28
ja gotovo da ne mogu da se setim da sam čuo za neku akcionu igru a da u njoj nema krvi a i ostale sz krvave uglavnom... tako da pojam krvi ne uzimam za neku brutalnost.
Izdvojio bi samo Dead Space koji je brutalan po svim parametrima...
Takođe dobra i strašna igra a po igrača zna biti brutalna je Cryostasis :eek:
Ave je to na isti fazon , senke i zvučni efekti i drndanje po mozgu glavnog junaka.

player1
2.2.2011, 19:42
Takođe dobra i strašna igra a po igrača zna biti brutalna je Cryostasis :eek:

Stvarno? Ne secam se ni jednog brutalnog momenta. Jedino se secam spoooorog tempa radjne i akcije, koji te svakog casa tera da batalis igru. :D

Markonije
19.3.2011, 2:25
Manhunt prvi deo, :dzavo:yea

Doolio
19.3.2011, 6:14
moonstone sto se mene tice:)

jeste da nije previse raznolika i da termin 'brutalnost' treba shvatiti malo sire (u smislu da je mozda preciznije reci da brutalnost+atmosfera vrlo uspesno indukuju anksioznost i nelagodnost pri igranju, tako da se pre radi o psiholoskim faktorima, a ne cisto deskriptivnim ako pricamo o brutalnosti), ali ako napravimo te sitne ustupke, to bi bio moj prvi pick:)


a ako cemo bas 'taksativno' o cistoj brutalnosti, verovatno nesto iz mortal kombat serijala.