PDA

Prikaži potpunu verziju : Alpha Protocol 2


Vulee
8.6.2010, 6:51
http://www.thesixthaxis.com/2010/01/04/sega-were-coming-up-with-concepts-for-alpha-protocol-2/
:aplauz:

Ipak će biti drugog dela.

Sega’s Constantin Hantzopoulos has confirmed that Alpha Protocol 2 is in its early development stages.

Can't wait.

player1
8.6.2010, 8:11
Treba samo imati u vidu da je vest objavljena pre izlaska igre, u aprilu.

Ja se samo nadam da zbog ne bas sjajnih ocena u americkim caposisima/sajtovima ne dodje do obustavljnja projekta, jer je igra prosto sjajna (licno misljenje).

Vulee
8.6.2010, 15:15
Treba samo imati u vidu da je vest objavljena pre izlaska igre, u aprilu.

Ja se samo nadam da zbog ne bas sjajnih ocena u americkim caposisima/sajtovima ne dodje do obustavljnja projekta, jer je igra prosto sjajna (licno misljenje).

Predviđam da će je malo streamline-ovati kako bi udovoljili amerima, ili će samo izdati igru u Evropi. :kreza:

player1
8.6.2010, 15:37
Mass Protocol 2 :D

nameless1
8.6.2010, 15:42
Predviđam da će je malo streamline-ovati kako bi udovoljili amere, ili će samo izdati igru u Evropi. :kreza:

Ma neka oni ispeglaju bagove i srede tehnikalije i svi ce biti zadovoljni.:) Inace, pratim Onyetta (IGN) i Van Orda (Gamespot) jos od prvog Deus Ex-a; ljudi su old school PC igraci, i nikada do sada nisu pogresili.. AP je, za sada neuspeh, i ne verujem da ce izlaziti drugi deo; na kom god forumu da se pojavim, vecina ljudi pljuje igru, a nadje se nekolicina koji je hvale (ne preterano). Ovo je sigurno solidna igra da se skine i odigra, ali da se kupi NE, a to je ono sto je vazno..:dedica:

Vulee
8.6.2010, 15:58
Nameless, tebi da neko pokloni igru, ne bi ti se nimalo svidela.
That's negative energy maan. :D

Uros12
8.6.2010, 18:34
Covece probaj igru,ako je nisi probao,pa vidi da li je dobra ili ne.

Ghost
8.6.2010, 19:03
Ma neka oni ispeglaju bagove i srede tehnikalije i svi ce biti zadovoljni.:) Inace, pratim Onyetta (IGN) i Van Orda (Gamespot) jos od prvog Deus Ex-a; ljudi su old school PC igraci, i nikada do sada nisu pogresili.. AP je, za sada neuspeh, i ne verujem da ce izlaziti drugi deo; na kom god forumu da se pojavim, vecina ljudi pljuje igru, a nadje se nekolicina koji je hvale (ne preterano). Ovo je sigurno solidna igra da se skine i odigra, ali da se kupi NE, a to je ono sto je vazno..:dedica:

http://img691.imageshack.us/img691/2149/oddballsays.jpg

:D

nameless1
9.6.2010, 21:13
Elem, posle prvobitnog "nije lose" utiska, moram reci, da jeste lose, optimizacija, kamera, kontrole, mini igre, bagovi, jedino je grafika kako-tako dobra (povremene lose teksture i animacije) i zvuk je OK. Inace jedan detalj mi se uopste ne svidja, iz safehouse-a mrdam samo kada radim zadatak, a otici i popricati sa nekim se tretira kao zadatak. Veoma glupavo, ako mene pitate. Brzo je pao uninstall. Steta. Imalo je potencijala, ali su zabrljali stvar

^ Ahem..:a_whistli

Great_Sun_Jester
16.8.2010, 0:23
Constantin Hantzopoulos je nesto poput digitalnog Isusa od sad pa nadalje za mene ako mu se prorocanstva obistine O: I want this game so damn much...Beta Protocol za poslednji kvartal 2011 ili prvi kvartal 2012, that would be so nice ^^

Mocko
16.8.2010, 12:38
Ja sam negdje nabasao na vijest da nece biti nastavka jer je ovaj prvi u smislu prodaje bio fail...to je bilo prije mjesec dana mozda se nesto promjenilo.....:icon_scra

player1
16.8.2010, 12:44
Da, i to je novija vest. Dok je ova napisana jos u aprilu, pre nego sto je izasla igra.

Sve u svemu, nema AP2, do daljneg.

Vulee
16.8.2010, 13:22
Nema za sada, koliko znam u procesu su potrage za drugim izdavačem.
A da li će ga naći, to je druga priča... :kreza: