PDA

Prikaži potpunu verziju : Service Pack 3 Problem!


hris
7.6.2010, 18:35
molim pomoc!
ja sam prije 30 dana instalirao sp3, i pise ostalo vam je 29, 28, 27... dana za aktiviranje, mislio sam ga ukloniti posto nisam imao kljuc za aktivaciju, ali sam ostavio da istekne 30 dana , da vidim sta ce biti, sta ce mi ponovo traziti, kad je proteklo 30 dana ja sjeo upalio logirao se na moj user i nece, pise morate aktivirati sp3 da bi mogli nastaviti dalje pise:
1.nastavi dalje za aktivaciju - 2.ne necu sad aktivirati

ja kliknem na ovo 2. i vrati me na login user, i ponovo ukucam ime i lozinku i opet isto pa kliknem pod broj 1. i sad mi trazi aktivacijski kod da bih ponovo mogao pristupiti podacima, i nekako sam nasao nacin ukljucivanja na internet, ali nemogu pristupiti nikakvim file-ovima i folderima, pa MOLIM HITNO POMOC, neznam sta da radim, da vodim na neki servis ili sta? da instaliram ponovo cijeli Windows XP nije dobro jer imam mnogo vaznih podataka na kompjuteru pa molim POMOC!!!:(

hris
7.6.2010, 18:40
imali neko da mi moze pomoci?
bilo ko?

~Raf~
7.6.2010, 19:00
Piraterija je strogo zabranjena na forumu. Kako verovatno nemas originalni xp, resenje bi bilo: 1) vadjenje hard-diska i prebacivanje bitnih podataka na drugi racunar pa reinstaliranje sistema na tvom kompu, 2) instalacija sistema na nekoj particiji koju bi mogao da foramtiras, ili nesto trece sa koriscenjem negog os-a koji moze da se dize sa cd-roma ili nesto slicno...

irreal
7.6.2010, 19:13
a kakve veze ovo ima sa programiranjem ?

doctor
7.6.2010, 19:40
Mrzi ljude da potraže i odgovarajući podforum...
Mi rešenje ne smemo da ti damo, jedino mogu da ti kažem da treba da tražiš nešto što se zove WGA Remover for SP3 na netu. Ali moraćeš da ga nađeš sam. A sad korpa.

hris
8.6.2010, 17:20
Mrzi ljuda da potraže i odgovarajući podforum...
Mi rešenje ne smemo da ti damo, jedino mogu da ti kažem da treba da tražiš nešto što se zove WGA Remover for SP3 na netu. Ali moraćeš da ga nađeš sam. A sad korpa.
hvala, pomoglo mi je, sad je sve normalno, hvala mnogo!

hris
8.6.2010, 17:21
Admini, neka jos malo stoji ova tema, mozda nekom pomogne, pa je obrisite