PDA

Prikaži potpunu verziju : Priston Tale 2 - The Second Enigma


makarije
21.5.2010, 9:46
http://www.pristontale2.com/default.aspx

Krenula open beta za evropsko trziste....

Klijent tezak oko 4gb...

Registracija i skidanje klijenta su besplatni naravno...

Postoje 3 rase: Morion (knight i disciple), Tempskron (fighter i huntress) i Sophetio (rogue i pilgrim)...

Malo me likovi podsecaju na Lineage serijal...

Dok sam juce skinuo klijent i ponovo odradio neki update vec je bilo kasno tako da nisam stigao puno da igram, pa ko voli nek izvoli...

egomatric
22.5.2010, 22:03
evo ja je upravo skidam!! pojma nemam sta da ocekujem, ono sto sam gledao na youtubu deluje sasvim pristojno! samo sto ja nikad nisam igrao niti wow, niti bilo koju drugu igru slicnog tipa :a_whistli

Marezz
22.5.2010, 23:03
Играо сам раније ову игру док је хостовала друга компанија,нисам нешто дуго играо..свега пар дана. Добро је да нисам пуно времена уложио јер су угасили сервере и друга компанија је преузела :d
Скинуо сам је данас и кренуо са паладином.
Да ли неко са форума или екипа из алодса игра ово?

N.K.P.D.
23.5.2010, 10:06
Pa ja sam probao...imam healera na EU only serveru. Sta znam igra ima neki epic
feeling samo mi nije jasno sta su spakovali u skoro 4gb a da tako prosecno graficki izgleda..:confused: I izuzetno je tesko nabaviti neke delove armora ili oruzje..drop rate opreme je uzasan..ako ti se posreci mozes da kupis od nekoga ako nadjes. A da i AH mi nedostaje...nemam kako novce da pravim. :p

egomatric
24.5.2010, 22:37
i meni ovo isto nesto bzv.... jel zna neko neku igru da je na foru wow, onako bas extra grafika, a da se ne placa ;)

N.K.P.D.
25.5.2010, 0:09
Nije nikad bio problem naci igru koja lepo graficki izgleda...imas ih koliko hoces. Ali dobar gameplay, sadrzaj, endgame plus igra lepa na oko to ti je malo teze naci. Tako da quest for the perfect f2p mmorpg continues...:)