PDA

Prikaži potpunu verziju : Two Worlds 2


White Ripper
7.5.2010, 22:20
Posto na search-u nema teme evo ja da je otvorim.:)

Malo o prici (http://www.twoworlds2.com/en/story.html) igre.Po meni nista specijalno.

Inovacije (http://www.twoworlds2.com/en/innovations.html) u igri (poboljsanja u odnosu na prethodni dio,koji je bio katastrofa)

Nesto malo o gameplay-u (http://www.twoworlds2.com/en/gameplay.html)

Oficijelni sajt (http://www.twoworlds2.com/en/index.html) igre

Release date je 14 septembar 2010
LINK (http://pc.ign.com/objects/142/14221215.html)

Igra je zakazana za PC,PS3,XBOX 360.

Evo ga jedan gameplay trejler (http://www.youtube.com/watch?v=qXESp8vlh58)

Igra je prvobitno bila zamisljena kao ekspanzija keca ali su se developeri predomislili i odlucili da naprave nastavak.
Toliko za sada.Evo sad imamo temu i za 2W2:kreza:

Psycho13
28.5.2010, 19:11
Exlusive Debut Trailer:
http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-two-worlds/100515
Release date je 29.jun!

White Ripper
28.5.2010, 19:46
Singularity,2W2-ako ovo bude sta valjalo eto nam zanimacije nekih mjesec dana ali onog finog gustiranja.
Zahtjevi (http://www.vgrequirements.info/two-worlds-2/)
Nista specijalno.Dobro je da smo dobili zahtjeve s obzirom da prvi dio nije imao ama bas nista!
Engine info (http://www.pcgameshardware.com/aid,695206/Two-Worlds-II-Engine-info-and-system-requirements/News/) i jos ponesto.
Nego,sta bi sa ovim spetembrom za RD?

Psycho13
31.7.2010, 20:12
Return to Antaloor Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=jg4ye8ASF-k&feature=player_embedded

Sonic
1.8.2010, 1:08
Prvi deo uopšte nije bio toliko loš kakvim ga neki prikazuju, ali je imao dve otežavajuće okolnosti: prva, što mu je bila potrebna serija pečeva da bi postao izbalansiran i igriv, i druga, što je izbačen u vreme maksimalnog Oblivion hajpa. Ne treba pominjati da je zbog toga od strane mnogih proglašen neuspelim TES klonom, iako bi se pre moglo reći da je igra rađena po uzoru na Gothic serijal. Mislim da svi oni koji vole sa mačem u ruci da tumaraju po šumama, planinama i pustinjama i ubijaju sve redom - od vukova i bandita do zlih čarobnjaka i zmajeva - ne bi smeli da propuste ovo. :)

anded zombi leš!
7.8.2010, 19:16
...i druga, što je izbačen u vreme maksimalnog Oblivion hajpa. Ne treba pominjati da je zbog toga od strane mnogih proglašen neuspelim TES klonom, iako bi se pre moglo reći da je igra rađena po uzoru na Gothic serijal.

Šta god da je bila, bila je dva nivoa ispod vrha samog žanra. Iskreno, pre bih po treći-četvrti put obrnuo neku vrhunsku igru nego gubio vreme na premijerno mučenje sa polu-proizvodima.
Voleo bih da nastavak bude igriviji i originalniji i da mogu da kažem da je rpg žanr dobio još jedan zanimljivi razvojni tim... ali sumnjam da će se tako nešto dogoditi.

White Ripper
7.8.2010, 20:48
Developeri su prilicno ambiciozni a i djeluje da je igra doradjena. NAjveci minus igre je providan zaplet.;)

babaloo
8.8.2010, 13:37
И за први део је ишла изванредна кампања.На уласку у било коју продавницу игара нас је дочекивала она прсата,мистична, црнокоса са једне стране и витез у оклопу на коњу са друге:) (причам о ситуацији "преко"). Онда стартујеш игру и смориш се са свим оним силним "аје", а тек када налетиш на дотичну,помислиш да си се срео лицем у лице са сапутником из легендарне игре за амигу "Another World". Мени је игра и тада поред свега била игрива, а тек је Гералт донео све оно што сам од овог наслова очекивао. Волео бих да ово буде одлично изведено,како су и замислили,само да пројекат заврше до краја.

Paladin
1.10.2010, 10:16
Čitao sam sad preview na IGN i kaže da bi trebala biti osjetno bolja od prvog dijela. Za USA je odgođena do januara ali bi u Evropi trebala stići 5. oktobra po IGN odnosno 21. oktobra po nekim drugim izvorima.

Budimir_Trajkovic
10.11.2010, 19:16
Ponovonapunjena :dzavo:

Shonkas
11.11.2010, 14:41
Ima utisaka?

miticfam
11.11.2010, 20:31
Za sad deluje za klasu bolje od keca, videcemo dalje...
EDIT: optimizacija je odlicna, kod mene leti
A i vidim da dobija neverovatno dobre ocene, 92/100 91/100 itd.

fwkjwdcs
12.11.2010, 13:26
Ovo je krš neopevani.
Grafika i animacije su na nivou igara od pre 3-4 godine, borba je smešna, priča debilna, ma užas.
Ne znam kako te nemačke debilčine nije sramota da ocenjuju ovo sa 92 i slično! Kapiram ja da je to po onoj da svaki ciga svoga konja hvali, ali ovo je baš bezobrazluk.
Savet - ne trošite bandwith na ovaj POS.

Leshma
12.11.2010, 17:37
Ovo je krš neopevani.
Grafika i animacije su na nivou igara od pre 3-4 godine, borba je smešna, priča debilna, ma užas.
Ne znam kako te nemačke debilčine nije sramota da ocenjuju ovo sa 92 i slično! Kapiram ja da je to po onoj da svaki ciga svoga konja hvali, ali ovo je baš bezobrazluk.
Savet - ne trošite bandwith na ovaj POS.

Pričaš gluposti. Oblivion je igra od pre 4 godine i animacije nisu za porediti.

Borba jeste jednolična i igra nije Gothic već više naginje ka H&S. Priča je prosečna za ovaj tip igara i verovatno bolja od splačine Obliviona. Mada su priče u igrama toliko prežvakane tako da retko koja može da dobije više od prosečne ocene. Pa i veliki Bioware vrti jednu te istu priču kroz sve svoje igre, samo menja okruženje.

Što se mene tiče, igra je odlična. Jeste user friendly ali količina animacija, fizika koja nije samo kozmetička već utiče na kretanje vašeg lika i svega ostalog. Postoji inercija, borba iako klik fest deluje realno zahvaljući PhysXu.

Igra ima animaciju za skoro svaku radnju koju vaš lik može izvesti što je sjajno. Voda je sjajno izvedena i more ima talase koji nisu samo kozmetika.

Ono što je veliki plus igre jeste ranger klasa sa kojom je konačno zadovoljstvo igrati u jednoj ovakvoj igri (TES je uvek bio fejl po tom pitanju).

Tu su zamke, tu su otrovi, tu su magije te assassin skilovi.

Igra grafički izgleda odlično i izuzetno je optimizovana. Radi mnogo bolje od Arkanije.

Sve u svemu, meni je igra daleko bolja od Obliviona i mogu je preporučiti ljubiteljima istog a i onima koji nisu hard core RPG/FRP čistunci.

miticfam
12.11.2010, 19:55
U pravu si za ranger klasu, bas nju forsiram sad, malo su me smorile warrior i mage klase

Vulee
12.11.2010, 20:25
Sve u svemu, meni je igra daleko bolja od Obliviona i mogu je preporučiti ljubiteljima istog a i onima koji nisu hard core RPG/FRP čistunci.
Zašto si igru preporučio istoj grupi igrača 2 puta?

Leshma
12.11.2010, 22:14
Pa nisu baš ista grupa. Oblivion je ekvivalent Kolodjutija u svom žanru. Igra za koju svi znaju i igraju je ali kada treba probati nešto drugo iz tog žanra što često biva bolje onda nastaju problemi. Koliko ima ljudi koji su uživali igrajući Oblivion a ne mogu smisliti Gothic, Risen, Morrowind ili Divinity II. Ima dosta a razloga tome je u najvećem broju slučajeva izostanak hype-a kod tih igara.

Ja obožavam Gothic/Risen ali znam ljude koji na tu igru gledaju sa visine i nisu spremni ni da razmotre tvrdnju drugih da te igre spadaju među true RPGs. To je onda grupa ljudi koja pogleda igru, konstatuje da nema izometrijsku kameru i opljuje po istoj.

Ja volim i izometrijske RPG igre (FO1/2, Arcanum, Torment, BG1/2, ToEE) i akcione RPG igre, što fantasy tipa (Gothic, Risen, Elder Scrolls 1/2/3, Arx Fatalis) što igre smeštene u alt. moderno doba ili sci-fi (Deus Ex, System Shock, Bloodlines, New Vegas donekle) i izometrijski H&S RPG (Diablo 1/2, Nox, TQ) i Bioware RPG ali umereno (KotOR, DAO, ME1/2, JE) i Witchera. Nemam problem te vrste, igre isključivo delim na dobre i loše.

Oblivion je po mom mišljenju loš ES, Arkanija loš Gothic. Da li bi van franšize prošle kao solidne igre, pa verovatno, ali im to što su unazadile serijal ne mogu oprostiti.

Mislim da će svako iole upućen primetiti razliku u kvalitetu između TWII i Arkanije iako su po koncepciji slične igre.

Igra bi bila još bolja kada bi uz nju stizao editor i kada bi zaživeli modovi kao za Oblivion. Fali skilova, ima ih malo po klasama.

fwkjwdcs
13.11.2010, 0:20
Pričaš gluposti. Oblivion je igra od pre 4 godine i animacije nisu za porediti.

Borba jeste jednolična i igra nije Gothic već više naginje ka H&S. Priča je prosečna za ovaj tip igara i verovatno bolja od splačine Obliviona. Mada su priče u igrama toliko prežvakane tako da retko koja može da dobije više od prosečne ocene. Pa i veliki Bioware vrti jednu te istu priču kroz sve svoje igre, samo menja okruženje.

Što se mene tiče, igra je odlična. Jeste user friendly ali količina animacija, fizika koja nije samo kozmetička već utiče na kretanje vašeg lika i svega ostalog. Postoji inercija, borba iako klik fest deluje realno zahvaljući PhysXu.

Igra ima animaciju za skoro svaku radnju koju vaš lik može izvesti što je sjajno. Voda je sjajno izvedena i more ima talase koji nisu samo kozmetika.

Ono što je veliki plus igre jeste ranger klasa sa kojom je konačno zadovoljstvo igrati u jednoj ovakvoj igri (TES je uvek bio fejl po tom pitanju).

Tu su zamke, tu su otrovi, tu su magije te assassin skilovi.

Igra grafički izgleda odlično i izuzetno je optimizovana. Radi mnogo bolje od Arkanije.

Sve u svemu, meni je igra daleko bolja od Obliviona i mogu je preporučiti ljubiteljima istog a i onima koji nisu hard core RPG/FRP čistunci.
Za početak pripazi kako se obraćaš, to "pričaš gluposti" sačuvaj za mamu i tatu.
Oblivion nisam pomenuo, niti mi je on primer ičega.
Ako hoćeš da porediš ovaj POS sa nečim, uzmi Witcher, Risen, može i Dragon Age. Čak i Drakensang jede ovo za doručak u svim, ali bukvalno svim segmentima.
Prvi deo ove igre je bio tipičan drugorazredni wannabe produkt, drugi deo nije ništa bolji.
Zašto? Zato što ni u jednom segmentu ne odskače od proseka, a u mnogo čemu je ispod njega.

Priča - ukratko, ne postoji! Igra nevešto pokušava da se nadoveže na ionako jadnu priču iz prvog dela, ali je sve to tanko, neubedljivo, šuplje, klišeizirano do bola.

Grafika - ne da nije ništa posebno za igru koja je izašla krajem 2010., nego je smešna za današnje standarde. Tobožnja "optimizacija" nije ništa drugo do nevelika zahtevnost krš grafike zamaskirane iritirajućom količinom bluma, blura i napucanih boja. Onakvo "more" može da proguta samo onaj ko je isto video samo na razglednicama. Neka buđava flomaster-plava boja više podseća na tečnost za ispiranje usta nego na morsku vodu.

Fizika i animacije - kretanje lika je jadno, utisak je sve vreme kao da vrti pedale u mestu. Ovde čak i Gothic 2 izgleda uverljivije. Isto važi i za animacije. Nije poenta da ih ima milion, nego da doprinesu uverljivosti, što ovde nije slučaj. Neke će biti trigerovane na istim mestima uvek - pređi isti most, i iste ptice će poleteti na isti način u istom trenutku sa istog mesta. Neke se, opet, pojavljuju tamo gde ne treba ili sa zakašnjenjem: ubiješ neprijatelja udarcem koji ga lansira par metara dalje, a tek onda započne zakasnela animacija u prazno! Neke su uvek iste, što doprinosi monotoniji kada je u pitanju akcija koja se često ponavlja, tipa ubijanje sa leđa, dok ih na nekim mestima gde ih je logično očekivati uopšte nema - ispijanje napitaka itd.

Borba - svodi se na besomučno mindless kliktanje i trčakaranje oko neprijatelja, koji svakih par sekundi ostaju da stoje kao debili leđima okrenuti prema avataru. Gluposti tipa multi-arrows ili asasinacija stražara koji su totalno nelogično raspoređeni neću ni da komentarišem.

Zvuk - muzička podloga deluje kao da je automatski generisana u nekom programu za instant-komponovanje, a glasovna gluma je smehotresna, što je bio slučaj i u prvom delu.

Interfejs - nekakvi ogromni prozori odrađeni krajnje jadno. Iz nekog razloga čak se nisu potrudili da odrade model avatara u odeljku za opremanje, dok su quest log i mapa razdvojeni (?) od ostatka što je dodatni minus inače konfuznom interfejsu.

Razvoj lika - nema posebne specijalizacije, što je bila mana i u Gothicu 3. Može se biti sve istovremeno, samo treba grindovati do besvesti ili natrčati po random principu na odgovarajuću knjigu. Hiljadu puta bolje rešenje od ovog su treneri za skilove, ali ovo je ipak drugorazredni naslov, tako da to i ne čudi.

Jedino sa čim je ovaj RPG bez priče može uporediti u ovom trenutku je sličan POS, tj. Arcania. Ta dva krša trče mrtvu trku koja će se završiti onog trenutka kad izađe Witcher 2. Posle toga mogu slobodno da prebace ovo u abandonware ili da ga prodaju u hipermarketima za evro-dva, mada ja ne bi dao za ovo ni 10 dinara. :)

efil82
13.11.2010, 0:48
toooooooo
girfight:D

iss division
13.11.2010, 20:11
poceo sam da je igram i za sada mislim da je igrica negde u sredini-nit mirise,nit smrdi!sta znam,jos sam na pocetku i za sada mi najvise smeta onaj "zamagljeni"efekat prilikom kretanja i borbe!zna li neko moze li to da se iskljuci ili bar smanji?

Leshma
13.11.2010, 22:04
Može da se isključi u potpunosti ali onda gubiš HDR.

otvoriš konzolu u igri na ENTER
kucaš twoworldscheats
pa engine.HDR=0

Leshma
13.11.2010, 22:17
Za početak pripazi kako se obraćaš, to "pričaš gluposti" sačuvaj za mamu i tatu.
Oblivion nisam pomenuo, niti mi je on primer ičega.
Ako hoćeš da porediš ovaj POS sa nečim, uzmi Witcher, Risen, može i Dragon Age. Čak i Drakensang jede ovo za doručak u svim, ali bukvalno svim segmentima.
Prvi deo ove igre je bio tipičan drugorazredni wannabe produkt, drugi deo nije ništa bolji.
Zašto? Zato što ni u jednom segmentu ne odskače od proseka, a u mnogo čemu je ispod njega.

Priča - ukratko, ne postoji! Igra nevešto pokušava da se nadoveže na ionako jadnu priču iz prvog dela, ali je sve to tanko, neubedljivo, šuplje, klišeizirano do bola.

Grafika - ne da nije ništa posebno za igru koja je izašla krajem 2010., nego je smešna za današnje standarde. Tobožnja "optimizacija" nije ništa drugo do nevelika zahtevnost krš grafike zamaskirane iritirajućom količinom bluma, blura i napucanih boja. Onakvo "more" može da proguta samo onaj ko je isto video samo na razglednicama. Neka buđava flomaster-plava boja više podseća na tečnost za ispiranje usta nego na morsku vodu.

Fizika i animacije - kretanje lika je jadno, utisak je sve vreme kao da vrti pedale u mestu. Ovde čak i Gothic 2 izgleda uverljivije. Isto važi i za animacije. Nije poenta da ih ima milion, nego da doprinesu uverljivosti, što ovde nije slučaj. Neke će biti trigerovane na istim mestima uvek - pređi isti most, i iste ptice će poleteti na isti način u istom trenutku sa istog mesta. Neke se, opet, pojavljuju tamo gde ne treba ili sa zakašnjenjem: ubiješ neprijatelja udarcem koji ga lansira par metara dalje, a tek onda započne zakasnela animacija u prazno! Neke su uvek iste, što doprinosi monotoniji kada je u pitanju akcija koja se često ponavlja, tipa ubijanje sa leđa, dok ih na nekim mestima gde ih je logično očekivati uopšte nema - ispijanje napitaka itd.

Borba - svodi se na besomučno mindless kliktanje i trčakaranje oko neprijatelja, koji svakih par sekundi ostaju da stoje kao debili leđima okrenuti prema avataru. Gluposti tipa multi-arrows ili asasinacija stražara koji su totalno nelogično raspoređeni neću ni da komentarišem.

Zvuk - muzička podloga deluje kao da je automatski generisana u nekom programu za instant-komponovanje, a glasovna gluma je smehotresna, što je bio slučaj i u prvom delu.

Interfejs - nekakvi ogromni prozori odrađeni krajnje jadno. Iz nekog razloga čak se nisu potrudili da odrade model avatara u odeljku za opremanje, dok su quest log i mapa razdvojeni (?) od ostatka što je dodatni minus inače konfuznom interfejsu.

Razvoj lika - nema posebne specijalizacije, što je bila mana i u Gothicu 3. Može se biti sve istovremeno, samo treba grindovati do besvesti ili natrčati po random principu na odgovarajuću knjigu. Hiljadu puta bolje rešenje od ovog su treneri za skilove, ali ovo je ipak drugorazredni naslov, tako da to i ne čudi.

Jedino sa čim je ovaj RPG bez priče može uporediti u ovom trenutku je sličan POS, tj. Arcania. Ta dva krša trče mrtvu trku koja će se završiti onog trenutka kad izađe Witcher 2. Posle toga mogu slobodno da prebace ovo u abandonware ili da ga prodaju u hipermarketima za evro-dva, mada ja ne bi dao za ovo ni 10 dinara. :)

Izvinjavam se na kratkom i indirektnom odgovoru ali ja zaista ne mogu na ravnoj nozi da raspravljam sa tobom. Očigledno je da dolaziš iz alternativne dimenzije u kojoj su igre savršene, konzole ne postoje, svi studiji imaju neograničeno resursa na raspolaganju itd. Ni meni se trenutna situacija na PC sceni ne dopada, slažem se da današnje igre nisu vredne godine u kojoj se izdaju (Deus Ex je izašao 2000. godina, za 10 godina sam očekivao mnoogo više) ali se ipak moram ponašati shodno situaciji u kojoj se nalazim.

Igraću i Witcher 2 kada izađe, ništa se ti ne brini. Pohvaliću ga ako bude bolja igra (a biće 99%). Ali ne vidim razlog da zanemarim igru koja mi nudi određene stvari koje ja volim da vidim u igrama jer je glavna PRIČA šuplja. Ja ovakve igre ne igram zbog priče. Witcher a verovatno ni Witcher 2 nisu ovaj tip igre.

Za animacije nisi u pravu, u to se sam možeš uveriti pokretanjem i ponovnim probanjem igara za koje kažeš da imaju bolje animacije. Ja sam skoro prešao Gothic kec i počeo Gothic 2 tako da znam kako izgledaju animacije u tim igrama. Igrao sam u poslednjih godinu dana i Arkaniju i G1/2/3 i Oblivion i Divinity 2.

Za grafiku sve što ti mogu reći da su današnje karte takve da upravo forsiraju šejdere tj. efekte koji ti šejderi kreiraju. Niko danas ne pravi igru sa ogromnim brojem poligona, teksturama milion sa milion i savršeno oštrom grafikom. Sve multiplatform igre koriste blur, bloom, HDR i slične tehnike. Kada se to skine igra je jadac ali igra je zanišljena da se igra sa max podešavanjima. U ovoj igri jedino je motion blur over the top, HDR i bloom su izvedeni mnogo bolje nego u igrama i žanra pa i mnogim igrama van žanra.

Keroton
14.11.2010, 18:08
Sasvim je ok igra...deluje u pocetku kao neki neopavani b klasa krsh ali kasnije questovi postanu bolji i akcija mnogo zanimljivija...interfejs u pocetku izgleda ko gothic 1/2 ali kasnije sa craftingom i alhemijom super radi i dosta je sve user friendly...sheta igra izmedju h&s i rpga najvishe me podseca na neki vampire the bloodlines sto se borbe tiche. Super je preporuka za svakoga ko izgura preguri tutorijal i prvi grad.

fwkjwdcs
15.11.2010, 19:36
Izvinjavam se na kratkom i indirektnom odgovoru ali ja zaista ne mogu na ravnoj nozi da raspravljam sa tobom. Očigledno je da dolaziš iz alternativne dimenzije u kojoj su igre savršene, konzole ne postoje, svi studiji imaju neograničeno resursa na raspolaganju itd. Ni meni se trenutna situacija na PC sceni ne dopada, slažem se da današnje igre nisu vredne godine u kojoj se izdaju (Deus Ex je izašao 2000. godina, za 10 godina sam očekivao mnoogo više) ali se ipak moram ponašati shodno situaciji u kojoj se nalazim.

Igraću i Witcher 2 kada izađe, ništa se ti ne brini. Pohvaliću ga ako bude bolja igra (a biće 99%). Ali ne vidim razlog da zanemarim igru koja mi nudi određene stvari koje ja volim da vidim u igrama jer je glavna PRIČA šuplja. Ja ovakve igre ne igram zbog priče. Witcher a verovatno ni Witcher 2 nisu ovaj tip igre.

Za animacije nisi u pravu, u to se sam možeš uveriti pokretanjem i ponovnim probanjem igara za koje kažeš da imaju bolje animacije. Ja sam skoro prešao Gothic kec i počeo Gothic 2 tako da znam kako izgledaju animacije u tim igrama. Igrao sam u poslednjih godinu dana i Arkaniju i G1/2/3 i Oblivion i Divinity 2.

Za grafiku sve što ti mogu reći da su današnje karte takve da upravo forsiraju šejdere tj. efekte koji ti šejderi kreiraju. Niko danas ne pravi igru sa ogromnim brojem poligona, teksturama milion sa milion i savršeno oštrom grafikom. Sve multiplatform igre koriste blur, bloom, HDR i slične tehnike. Kada se to skine igra je jadac ali igra je zanišljena da se igra sa max podešavanjima. U ovoj igri jedino je motion blur over the top, HDR i bloom su izvedeni mnogo bolje nego u igrama i žanra pa i mnogim igrama van žanra.
Bravo, pogodio si. Ja dolazim iz dimenzije gde su jedan CD Projekt Red Studio, a za njim i Piranha Bytes dokazali da je i dalje moguće izbaciti punokrvnu PC igru sa odličnom pričom, kvalitetnim likovima i dobrom grafikom uprkos najezdi portovanog "multiplatform" đubreta namenjenog populaciji koja je odrasla na džojpedu i "user friendly" igrama.
Tvoje je pravo da se vodiš logikom tipa "daj šta daš" i zadovoljavaš koskama sa krš pričom u nedostatku boljeg. Na sreću, ima i dalje dosta onih koji razmišljaju drugačije:

Iskreno, pre bih po treći-četvrti put obrnuo neku vrhunsku igru nego gubio vreme na premijerno mučenje sa polu-proizvodima.

:tapsh:

P.S. G2 sam pomenuo isključivo u kontekstu uverljivosti kretanja lika koje je ovde odrađeno prejadno.
Btw, za dobar RPG će uvek biti neophodna bar iole ubedljiva priča i dobra karakterizacija likova. Blumovi, blurovi i ostale jeftini trikovi za maskiranje konzolaških krševa nisu izvukli ni Arkaniju, pa neće ni ovo s****. ;)

White Ripper
15.11.2010, 22:57
Prema do sada "čunutom" ja ovu igre NE nabavljam!
Ako je priča igre jadna,zatim lik koga vodimo je jadan a igra pritom ima samo dobru grafiku i kurirsko-poltronsko-potrčko zadatke nemam šta više da gledam.
Još ako su dijalozi jednolični i imaju samo jedan ishod, onda tek počinjem da postajem bijesan što se tako nešto uopšte našlo na tržištu.
:nov_mad2:

Bladeking77
16.11.2010, 16:53
Evo, ja se Registrirao samo da da zaustavim gazenje po ovoj igri. :)
Uistinu igri fali malo balansa, poliranja... Ali nikako ne bih rekao da je igra loša. Poneke animacije likova su malo lošie, ali zato ih ima jako puno. Pored toga, u grafičkom pogledu nema drugih znatnih zamerki. Igra ima i puno svežih "Features"-a, koje bi trebali biti dobrodošle svakom pravom Fanu RPG-ova.
Ako Kreatori isprave onih nekoliko mana što ima(Sa Patch-ovima i.t.d.), Two Worlds 2 će se ravnati sa Oblivionom i sličnima. :D

Densetsu
17.11.2010, 11:05
Da li se jos nekom desava da igra baca na desktop posle nekih 15-20 minuta igranja?

panta80
18.11.2010, 14:07
Borba je jako lose uradjena, haha smesan mi je onaj cuvar skime pocinjes prvu borbu....help,help,help

White Ripper
20.11.2010, 13:12
Pa da nabavljam ili ne nabavljam?!:paranoia:

anded zombi leš!
21.11.2010, 13:43
Izvinjavam se na kratkom i indirektnom odgovoru ali ja zaista ne mogu na ravnoj nozi da raspravljam sa tobom. Očigledno je da dolaziš iz alternativne dimenzije u kojoj su igre savršene, konzole ne postoje, svi studiji imaju neograničeno resursa na raspolaganju itd. Ni meni se trenutna situacija na PC sceni ne dopada, slažem se da današnje igre nisu vredne godine u kojoj se izdaju (Deus Ex je izašao 2000. godina, za 10 godina sam očekivao mnoogo više) ali se ipak moram ponašati shodno situaciji u kojoj se nalazim.


Brodolomcu je posle godina samovanja dobra i debela, dlakava domorotkinja, a čak ni Petko nije za bacanje.

ivanxxxxxxx
26.11.2010, 10:41
Ako se covek malo udubi u ovu igru i detaljno pretrazi svaki (km) :), igra moze biti jako zanimljiva!

Nije tacno da se u ovoj igri moze biti sve i svasta, tehnički moze, ali ne dovoljno, recimo slab borac, slab mag, slab lopov, itd...
Treba se opredeliti za jedno od tih, i forsirati vestine koje te cine savrsenim borcem ili ....

Marko Radonjic
26.11.2010, 11:49
Priča - ukratko, ne postoji! Igra nevešto pokušava da se nadoveže na ionako jadnu priču iz prvog dela, ali je sve to tanko, neubedljivo, šuplje, klišeizirano do bola.

GameStarNov 16, 2010
The most important things in a role playing game are story and character development and Two Worlds 2 delivers on both counts, so it's easy to ignore the game's minor probems.

??? Kako da se odlucis da uzmes igru? :p

ivanxxxxxxx
26.11.2010, 14:06
Naljbolje je da sam presudis ;)

panta80
30.11.2010, 0:18
Instalirao probao unistalirao..toliko od mene

ivanxxxxxxx
30.11.2010, 11:13
Sto se tice same igre, svako ko pljuje ovu igru ne treba da kaze za sebe da voli RPG, nego da ne kazem sta *******. To sto pojedine mrzi da citaju tekstove u igri i da prate svaki dijalog i da se udube u problematiku, ne znaci da je igra losa, daleko bilo!

Nakon dodatnih 30 sati igranja mogu da kazem da je igra izuzetna.
Prica nije ni malo naivna, kao prvo, rasplet nije predvidljiv u ranim fazama igre,
Zadaci su i vise nego zanimljivi, naravno tu su i kurirski zadaci, ali ima dosta zanimljivih!

Vestine poput lockpick,thief su odradjene ekstra, MASTER brave se obijaju uz pomoc mnogo vezbe, dok je kradja gde zmija zmiji jede rep gotovo ne moguca!

Ako neko uspe da ukrade nesto iz prve, ili dva puta za redom, a da pritom ne bude uhvacen, poklanjam mu kompijuter iz konfiguracije!

Postoji toliko sitnica u ovoj igri koje ce oduseviti prave ljubitelje RPG-a.

Na 1001 pitanje zasto, necete verovati ali tokom igre cete dobiti 1001 zato!

Geralt
30.11.2010, 14:32
Ako neko uspe da ukrade nesto iz prve, ili dva puta za redom, a da pritom ne bude uhvacen, poklanjam mu kompijuter iz konfiguracije!

Nego, kaži mi gde živiš, da dodjem po nagradu:).Taman da spojim tvoju 8800GT sa mojom kao i RAM, procesor ti ostavljam:D.
Što se Two Worlds-a 2, sasvim solidna igra za ubijanje vremena dok čekamo Witchera 2 i Dragon Age 2, i dajem joj ocenu 7.8/10.
Nikad nisam mogao da shvatim ljude koji samo instaliraju, igraju 15 minuta i zatim obrišu igru, pod jedan to znači da igru nisu ni kupili jer da su platili, onda bi je i odigrali da opravdaju svoju investiciju.Pod dva, neke igre postaju zanimljivije sa prolaskom vremena, sećam se da sam S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl, pokušavao tri puta da predjem, svakim pokušajem sam sve dalje i dalje stizao, dok nisam došao u Rostok.I pod tri, možda i najvažniji razlog, ja nemam ni dovoljno novca da kupujem po nekoliko orginala godišnje, ni brz internet pa da skidam po desetine igara mesečno, i sbog toga igram šta uspem da nabavim, legalno ili ne, nije ni važno.Samo ako je igra mnogo loša, u tom slučaju neću da je predjem, za ostalo imam top listu, pa kad predjem igru stavim je na nju, dal' će biti prva na listi,deseta ili stota, zavisi samo od nje.
@ivanxxxxxxx: Ne brini, šalio sam se što se kompjutera tiče, nisam uspeo da opljačkam dva puta za redom a da ne budem uhvaćen.:)

ivanxxxxxxx
30.11.2010, 15:32
Mozda cak i 8/10 :D.

U pravu si, ni ja ne mogu da verujem da neko instalira igru, igra 5 minuta i izbrise je, pa dodje ovde i ostavi komentar tipa bezveze!

Ja nijednu igru nisam komentarisao a da je nisam prethodno detaljno ispitao, ili joj makar posvetio dovoljno vremena da uocim vrline i mane!

A sto se tice kradja, i ja oooooooooooooooo,
kao i kod brava, vremenom kako radnja igre odmice, sve brave postaju MASTER, e takav je slucaj i sa kradjama :paranoia:
I sa unapredjenom vestinom koja daje jos dodatnih 10 sekundi za lopovluk, gotovo da je ne moguce ukrasti nesto!

Leshma
30.11.2010, 21:31
Ne moraš koristiti kalauz, možeš otključati bravu magijom ili je razbiti oružjem.

Igra je jako zanimljiva. Završio sam je i mogu reći da su mnoge stvari jako dobro uradili. Ono što mi smeta jeste user friendly pristup dizajnu igre, povremeni gličevi i sitni grafički problemi.

Priča je prosek. Ne naročito interesantna niti fokusirana ali nije baš toliko loša. Svakako bolja od priče u Risenu.

Kvestova ima jako interesantnih i par njih obrađuju neke teme koje se retko viđaju u američkim igrama.

Kvalitet i mana igre jeste što je igra zapravo Diablo u 3Du sa mnoštvom netipičnih elemenata za takav tip igre. Mnogo bi bolje bilo da su zauzeli pravac koji fura Piranha Bytes, igra bi znatno bila bolja i ne bi silni prelepi pejzaži bili potrošeni uzalud.

Od mene igra dobija 89% gledano iz današnje perspektive i 80% iz perspektive nešto iskusnijeg gejmera koji je igrao Torment, Arcanum i Bloodlines. Mogao bih igri da zalepim i 98% s obzirom da splačine od po 5 sati trajanja poput Call of Duty dobijaju 100 ocene ali neću.

Sad se čeka Witcher 2 za koga očekujem da bude urađen na sličan fazon, uz mnogo bolju glavnu priču i bolje dočaran svet. Takođe mislim da će imati i bolju grafiku. Velika očekivanja imam od Witchera pošto je CD Projekt ipak talentovaniji tim od poljskih kolega iz Reality Pumpa. Ako je RP mogao ovoliko unaprediti Two Worlds onda od Witcher 2 mogu očekivati neverovatnu igru uzimajući u obzir koliko je prvi deo bolji od Two Worlds.

Od Dragon Age 2 ne očekujem puno. Smatram Dragon Age Origins zaostatkom iz vremena kada je Bioware pravio kvalitetne igre a ne kopirao jednu te istu igru u različita okruženja.

Skenderevo
1.12.2010, 1:22
Nikad nisam mogao da shvatim ljude koji samo instaliraju, igraju 15 minuta i zatim obrišu igru
Evo ja sam ga igrao negdo oko 5 sati i izbrisao ga, Neznam, nije mi se svidela igra. Valjda zato sto sam prethodno zavrsio Witchera:D

A za Dragon Age II vise ne cu da se brinem da li ce ga previse uhvatiti bolest zvana konzolitis, samo zelim da prosire za mene prezanimljivi Dragon Age setting.

ivanxxxxxxx
1.12.2010, 11:22
Onaj zadatak gde trebas da nadjes 4 rune za kovaca je unikatan,
ne mogu da verujem sta je nagrada, auuuuuu! A ja ocekivao neko unikatno oruzije ili ti slicno, kad ono ...

amgj
1.12.2010, 14:37
Igra je predosadna dok ne odeš sa orkovskog ostrva, bar je meni postala zanimljiva od lova na nojeve :kreza: ogromne mane su nepostojanje biranja dijaloga i baš je grozna gluma možda je i dobra ne razumem se :opanachke

ivanxxxxxxx
1.12.2010, 15:06
To je tutorijal, mislim nije pravi ali to prvo malo pocetno ostrvo sluzi da se upoznas sa mehanikom igre.

Kasnije kreces u lov :D

Nastavi da igras pa ce loviti pantere, ali tek na drugom ostrvu.

Leshma
2.12.2010, 0:14
Interesantan opis igre, moram priznati. U stilu Miodraga Kuzmanovića. Sva sreća pa probam dosta igara koje izađu, da se rukovodim ovakvim opisima ne bi imao pojma o čemu se zapravo radi u igri jer pisac opis koristi da bi prikazao svoju duhovitost, harizmu i ostale lične kvalitete. Već sam u prethodnih nekoliko opisa dotičnog autora prepoznao njegovo stremljenje ka Qzmolikom opisivanju igara. Šteta, jer je opis Risen-a od pre godinu dana odradio stvarno korektno.

Mogao bih sada da potkačim i druge autore ali ću se zadržati ovde jer je tema o Two Worlds 2. Reću ću samo da to što i dalje kupujem ovaj časopis ne znači da mislim da su opisi igara kvalitetni, čak naprotiv.

Ja razumem da je Miodrag Kuzmanović i njegov stil pisanja izuzetno popularan među omladinom ali ja ne kupujem časopis da bi čitao nečije duhovite opaske nego da bih u što sažetijem obliku što više saznao o dotičnoj igri. Toga u vašem časopisu ima sve manje. Neki opisi su toliko promašeni, toliko da kod onoga ko je dosta vremena posvetio igranju dotične igre izazivaju nevericu. Sve više vaših autora stremu ka stilu pisanja MK i to nikako nije dobro.

Da se razumemo ocena igre nije sporna. Sporan je način na koji se igra opiše, koji je u ovom konkretno slučaju u jako negativnom kontekstu a na kraju se ni od kuda izvuče nekakav šarm, šmek i ostali "vazdušasti" argumenti i da ocena koju zaslužuje prosečna igra a ne loša igra što se može zaključiti iz opisa igre. Takav način opisivanja igara je prerastao u epidemiju. Igra sa ocenom 7 je prosečna i solidna igra, ako je opis izrazito negativan ili odiše takvim stavom onda je red da ocena bude daleko niža. Ovako autori ispadaju licemerni jer daju ocene igrama koje nemaju veze sa tekstom.

Ovo je prvi opis igre koji sam pročitao u ovom broju. Kada pročitam i druge komentarisaću u temi vezanoj za novi broj. Duže vreme nisam bio aktivan na forumu a časopis čitam redovno i zanimljivo je da od prošlog puta kada sam takođe iznosio nezadovoljstvo opisima stvari se nisu ni malo promenile. Valjda je i kod vas kao i u ostatku industrije, dok ide prodaja ništa ne menjaj!

nameless1
2.12.2010, 0:40
Šteta, jer je opis Risen-a od pre godinu dana odradio stvarno korektno.

Risen nije opisivao Qzma vec Dinic, a ni taj opis nije sasvim korektan, jer ne spominje katastrofalno finale, koje ne ostavlja gorak osecaj u ustima, vec potpuno u**an. Da sam kojim slucajem kupio igru, iskljucivo verujuci u tu recenziju, bio bih itekako pissed na SK..

Leshma
2.12.2010, 1:19
Znam da nije Qzma opisivao, njega spominjem isključivo u vidu "spiritualnog vođe" ovo malo preostalih "opisivača" igara.

Evo da ti ja pomognem pošto on nije. Ova igra ne samo da ima loš uvod u glavnu priču nego ima još gori finiš i potpuno bezveznu razradu. Priča je jednako loše izvedena kao u Risenu i finale je gotovo identično. Borba sa poslednjim bosem se kao i u Risenu svodi na konzolnu mini igru koja u potpunosti zanemaruje opremu koju nosiš. Priča je u kasnijim chapterima jednako zbrzana.

Znam da sam rekao da je u pitanju prosek kada se radi o kvalitetu priče i dalje stojim pri tome. Nisam ja kriv što je prosek takav kakav je, to i jeste razlog zašto se slabo osvrćem na priču u današnjim igrama.

Bioware to svakako radi dosta bolje ali izuzimajući Dragon Age Origins u ostalim njihovim igrama od KotORa naovamo priča je glavni sastojak dok je ostalo u funkciji priče. Sve bi bilo super kada bi ti likovi, svetovi i ostali bili zaista na nivou knjiga kao što je Planescape Torment ali nisu.

Znači ako igraš želiš igrati ovu igru zbog dobre priče, nemoj. Imaš Bioware igre gde je priča podnošljivog kvaliteta, ovde nažalost nije. Ono što je u ovoj igri zanimljivo jesu sporedni kvestovi koji su sasvim solidni. Takođe tu je taj avanturistički element koji ubija slučajni odabir item-a koji se nalaze u kovčezima. To je tako u ES igrama dok je u Gothic igrama sav loot rukom postavljen na mesto što doprinosi atraktivnosti istraživanja sveta igre.

Druga ogromna mana igre je što je najvećim delom prelaka. Ja igram uvek na najtežem nivou i znam o čemu pričam. Izgradnja klase je zanimljiva ali usled prelakih protivnika to malo gubi smisao.

Kvalitet je dizajn sveta, posebno savane, raznosvrsnost i grafika. Autor teksta je izvukao pogrešne zaključke rekavši da igra dobro izgleda u pokretu. Ne izgleda jer oči bole od količine bloom i motion blura. Sva sreća bloom se može ugasiti ali motion blur za sada ne. Igra generalno izgleda jako dobro i teksture nisu mutne, čak su naprosečne za ovaj tip igara. Nisam siguran da li je autor imao problema sa frejmrejtom pa je spustio nivo detalja ali znam da je igra odlično optimizovana. Znači njegove zamerke su nešto što se često može pročitati u SK, takozvani generički komentari. O nižebudžetnom (valjda se kaže niskobudžetnom) endžinu bolje da ne priča jer se u to ne razume. Endžin podržava sve DX9 funkcije a u planu je DX11 podrška i OpenGL podrška.

Animacije su mi u prvi mah delovale jako dobro a kasnije sam shvatio da postoji problem sa zaglavljivanjem što kvari celu stvar. Međutim ipak je za pohvalu to što su ubacili raznolike animacije pošto konkurencija nema baš najbolje niti veliki broj (Gothic 3, Risen, Oblivion).

Sa određenim zamerkama se mogu složiti ali sa generalno lošim opisom ne mogu. Sitnice su nabrojane, poput velikih ikona u inventaru a ništa o sporednim kvestovima nije rečeno.

Veliko ostrvo je prazno jer služi za multiplejer što bi autor znao da je testirao originalnu kopiju igre. Nažalost u njegovom opisu ni reči o multiplejeru, tako da nam ostaje da nagađamo da li je dobar ili loš.

ivanxxxxxxx
7.12.2010, 14:36
Ti sporedni zadaci su i vise nego zanimljivi, postoji i jedan zadatak koji citira dosta toga iz Indijana Dzonsa 3, necu nista da otkrivam.

Sto se tice medjuljudskih odnosa, ova igra je sampion, ne moze da joj pridje ni jedna, ako citate pazljivo dijaloge, i resavate zadatke redom, imacete sta i da vidite, izradice vas mnogo ljudi :), neki ce od vas da naprave i magarca itd.

Krilce
10.12.2010, 13:02
Ti sporedni zadaci su i vise nego zanimljivi, postoji i jedan zadatak koji citira dosta toga iz Indijana Dzonsa 3, necu nista da otkrivam.

Sto se tice medjuljudskih odnosa, ova igra je sampion, ne moze da joj pridje ni jedna, ako citate pazljivo dijaloge, i resavate zadatke redom, imacete sta i da vidite, izradice vas mnogo ljudi :), neki ce od vas da naprave i magarca itd.

mislim da jos nijedna igra nije prevazisla Gothic 1 i 2 (NotR) sto se tice medjuljudskih odnosa i pravljenja magarca/driblanja glavnog protagoniste, a mislim da se i nece pojaviti u skorije vreme ;). Leshma, potpuno se slazem

Sir Spamalot
10.12.2010, 22:11
Posto sam presao sve bolje RPG igre novijeg datuma,Dragon Age po drugi put,Drakensang oba nastavka,rekoh da probam i ovu igru.
Stvarno nemam zivaca da pisem o njoj.
Uzas.
Cmok :)

Shonkas
15.12.2010, 1:09
Posle odigranog Gothic 4 (jedna od retkih koja moze da se provali za 10-15min da je katastrofa), Two Worlds 2 me zaista prijatno iznenadio! Mozda je razlog sto nisam nista ocekivao, i kada je lik izvadio dva maca-znao sam da cu biti warrior -iako preferiram MAGE fazon poslednjih godina :) Jos sam na pocetku, ali se potencijal oseca. Samo lik trci jaaaaako smesno.. :facepalm

malicious
15.12.2010, 11:04
Mnogo je hype-ovana igrica, ja sav bio srecan kad je izasla, ali se ispostavilo da je neopisivo *****e sa losom grafikom (posebno grafikom charactera) , neobjasnjenom pricom koja kao da je izasla iz osmobitne ere, i preterano losim gameplay-om. Prosto pateticna igrica. A da ne pominjem njhov "open world" koj se sastoji iz sekvence od 500 koridora pa je 60% mape zid i brda kroz koja nemos proci. Plus dialozi su smesniji od prince of persia 4, likovi su kao deca. Sve u svemu cak gore od Gothic 4, sto je tesko bilo postici.

Shonkas
15.12.2010, 14:56
Mnogo je hype-ovana igrica, ja sav bio srecan kad je izasla, ali se ispostavilo da je neopisivo *****e sa losom grafikom (posebno grafikom charactera) , neobjasnjenom pricom koja kao da je izasla iz osmobitne ere, i preterano losim gameplay-om. Prosto pateticna igrica. A da ne pominjem njhov "open world" koj se sastoji iz sekvence od 500 koridora pa je 60% mape zid i brda kroz koja nemos proci. Plus dialozi su smesniji od prince of persia 4, likovi su kao deca. Sve u svemu cak gore od Gothic 4, sto je tesko bilo postici.

Gresis! Evo da se ne smaramo dalje, lupio si da grafika je *****e?! Ako to nisi video da je bar dobra grafika (ja mislim da je odlicna za RPG), kako mozes videti ostalo?! :icon_scra
-----------------------
Igra neko ovo??

Macak Mackin
17.12.2010, 11:46
Kako da rijesim onaj problem sa TULOKOM ,ono na pocetku kad me uci da bacim firebolt i to...ono kad ubijam kosture? :S

Shonkas
17.12.2010, 12:03
Ako mislimo na isto...moras da ga "gadjas ledom" ..znaci promenic magiju :) . Ako gresim baci fotku da vidim!

Macak Mackin
17.12.2010, 12:13
Ali ovo je ono na sami pocetak,nemam nijednu drugu magiju nego vatrenu kuglu,to je ono kad privu put dobijem staff-neznam u cemu je fora kao iza tog TULOKA se nalazi teleport ali kad dodjem do njega ne radi ;S

Shonkas
17.12.2010, 22:35
Probaj da u inventaru menjas fajerbol sa ajsbol...mislim da ti pise da uradis! Rece ti ja slikaj ako mislis da masim lokaciju...

Macak Mackin
20.12.2010, 11:26
Ok to sam provalio nekako...a sad je problem doso sam do nekog zadatka gdje treba da opljackam tri strazara...ali neznam kako a da me poslije ne napadnu :D

ivanxxxxxxx
20.12.2010, 12:41
Ok to sam provalio nekako...a sad je problem doso sam do nekog zadatka gdje treba da opljackam tri strazara...ali neznam kako a da me poslije ne napadnu :D

O tome sam ja pricao :D
Save game, pa pokusaj, najlaksi je onaj u sredini...
i unapredi malo THIEF vestine, posebno kradju, trebace ti te dodatne sekunde

Shonkas
20.12.2010, 15:23
Igra mi extra, a grafika podseca na AC u gradu! Ja nista ne budzim osim borbenih skilova, snagu i health ..a i zasto bi budzio streljastvo i MAG fazon kada sam ipak odlucio da budem fajter-nakon nekoliko igara!
Inace sam sinoc poludeo jer sam jedva nasao kod arene za borbe knjigu koja otkljucava "battle cry" ! Ja je kupim i reko' da otvorim kad ono nisam zatvorio prozor prodavca i prodam je za bedne pare :eek: AAAAAAAAA ...!!! Ucitam ponovo pre kupovine ...kad ono nema te knjige....sve promenjeno...kao i nakon 10 ponovnih ucitavanja...smrc...smrc...gde sad naci :(

ivanxxxxxxx
20.12.2010, 16:39
Dobices je kao nagradu za neki od zadataka, nista ne brini!
I to bas u tom mestu :D

Shonkas
21.12.2010, 1:07
Grafika stvarno lici na AC ili AC2 (bacite pogled), a treba napomenuti da je FPS na mom KOMPu od 48-62FPS-znaci extra optimizovana! Pohvale i za GAMEPLAY...ne znam koliko se ljudi slaze?
http://img841.imageshack.us/img841/2457/twoworlds22010122023505.jpg

http://img824.imageshack.us/img824/9249/twoworlds22010122023521.jpg

efil82
21.12.2010, 19:01
imam i keca i dvojku dosta dugo al nikako da instaliram..
danas nabasah surfujuci totalno nevezano za igre..znachi nisam znao da je muziku za kec radio Harold Faltermeyer:confused:
on je bio prilicno veliko kompozitorsko ime za film 80-tih
policajac sa beverli hilsa,top gun,gomila danas manje poznatih filmova(ali prepoznatljivish synth melodija)..izgleda rachuni moraju da se placaju:D

Shonkas
21.12.2010, 19:14
Preskoci bro keca...dvojka je cool!

efil82
21.12.2010, 19:21
ali ja volim da idem hronoloshki kad sam u mogutjnosti:D
mada josh nishta nisam josh ni pocheo...preslushavam na netu sad ovaj soundtrack keca i vidi se da je to tezga odshljakana za kintu..tuzno

Shonkas
21.12.2010, 22:21
Ma totalni promasaj...neces moci dvojku igrati-bice ti muka od keca... :dedica:
P.S.Ostavio sam konja ispred grada...no tesko ga naci...ima li on na mapi ?

Shonkas
30.12.2010, 21:36
Ja bi se borio... ali sam mali :kreza:
http://img515.imageshack.us/img515/7784/twoworlds22010123020310.jpg

Goldfinger
4.1.2011, 20:16
Ima li neko da pomogne imam "nacionalnu verziju igre" ne mogu ili bolje rečeno ne umijem da iskoristim šifru za aktiviranje igre traži mi neko stopiranje fajervolom a onda aktivaciju preko telefona , da ne prekršim pravila ko zna proceduru aktivacije ako može na PM da mi pošalje

Paladin
6.1.2011, 15:49
Zabavno sakaćenje u Two Worldsu 2 (http://www.bug.hr/master/vijesti/zabavno-sakacenje-two-worldsu-2/105972.aspx)

:)

EpicG
14.1.2011, 21:20
Za sta su oni bonus kodovi?Svidja mi se igra,mada je malo nejasna sa tim gde treba da odes...

sasagrof
7.2.2011, 19:31
Cudno da za ovakvu igru nema vise postova,ovo je sve ono sto je gothic 4 trebao da bude,instalirao sam oba patcha igra radi kao podmazana
Pitam se koji je moj igracima koji je kritikuju, dal su ti ikad igrali nesto ako ne vide kvalitet ovde, gameplay zanimljiviji nego u vecini rpg plus odlicna optimizovana grafika

herklik
14.2.2011, 13:26
Hehe. Meni se iskreno jako svidela igra. Poprilicno me iznenadila! Ima neki fin smek, a i dijalozi, hvala bogu, nisu smisljeni da zvuce cisto "epic"

Posle Gothic-a 4, rekao sam ovde wow, s'obzirom koliko me Gothic smorio sa lakocom...

Inace, preporuka!

Shonkas
14.2.2011, 17:17
Ali negde na pola-igra jednostavno dosadi...sve isto:(

EpicG
14.2.2011, 17:32
Takodje...smorila me je brzo.Nema neki carm,ne znam kako da objasnim...Radnja je prilicno razvodnjena takodje...idi tamo donesi ovo,etc...na pocetku sam se prilicno ponadao doduse...

sasagrof
14.2.2011, 19:02
Prvi chapter je ogroman,ima mnogo kvestova sa strane a kad zavrsis onda pljus - pocetak drugog chaptera i ponovo ti igra trazi serial i aktivaciju...ubo sam tek iz treceg puta dobitnu kombinaciju e to je ono sto nazivam smaranjem ...vidim na netu da je tako i za treci i cetvrti znaci pisem im veliki minus

matrx
16.3.2011, 20:18
Drustvo treba mi mala pomoc,"zaglavio" sam se na trecem ostrvu kod "Japanaca" mislim da se zove ako se nevaram New Ashos ili je to grad ,svejedno .Kako se prelazi na slidece ostrvo ?:icon_stud

MacGruber
16.7.2011, 10:26
Two Worlds II: Velvet GOTY Edition


A Velvet Game of the Year Edition has been announced for role-playing game Two Worlds II.
This seductive package will be released in October and wrapped in either black (PC/Mac) or red velvet (console). Real actual metal from the real world will feature on the corner of the stylish box and on an eye-catching Two Worlds II box logo.


More to the point, the Velvet GOTY Edition comes with the September-bound Pirates of the Flying Fortress expansion (http://www.eurogamer.net/articles/2011-04-15-two-worlds-ii-pirates-expansion-revealed), which fixes nearly as much scurvy content as it adds.

http://www.eurogamer.net/articles/2011-07-15-two-worlds-ii-velvet-goty-edition

Exia
29.3.2016, 9:30
Two Worlds 2 gets major update and DLC, Two Worlds 3 inbound (http://www.vg247.com/2016/03/29/two-worlds-3-dlc/)

vukodav
29.3.2016, 20:30
Pitam se sta ce da urade povodom uzasnih animacija.

Grond
30.3.2016, 3:46
Је*еш ово, дајте нам Earth 2170 !! :D

Exia
30.3.2016, 8:26
Za TW3 rekose da igra izlazi tek za 30+ meseca :kreza: