PDA

Prikaži potpunu verziju : Rezac-grrrr...


todos
13.6.2006, 21:30
Dali treba da se pohvalim da sam iz provincije obisao velegrad.Isao sam privatno da (registrujem stence u KSS),to nije bitno.Ajd' isput i da pazarim rezac ,moja zelja benq,ali je i mogo i neki Nec.Vratim se sa Slavije ka Trgu Republike i racunam da cu naleteti na zeljeni rezac.Medjutim u koju god sam radnju usao sve isti rezac sa pocetnim imenom na A.Nisam hteo njega mada mu je pakovanje ful.Uzo bi ovaj Benq zapakovan kao OEM ali ga nigde nisam nasao. Obidjem Kalemegdan i ZOO,i u povratku ka autobuskoj stanici kupim za one pare dve letnje majce sednem u autobus i pravac centralna Srbija.A rezac cu pokusati da kupim kod nekog lokalnog dilera makar ga cekao i dva meseca,valjda ce nekad stici.

VojaM
14.6.2006, 18:51
Sledeći put odeš na www pcberza co yu pa nadješ gde se u Beogradu nudi taj BenQ. Ja sam ga, recimo, kupio u maloj radnji u jednom tržnom centru u Balkanskoj ulici (što i dalje spada u centar Beograda).

holodoc
14.6.2006, 19:45
@VojaM

Jesu li to promenili način ažuriranja sajta. Bez da počnem da kudim sajt ali sam na pc berzi posle par situacija "nađem šta mi treba odem u radnju kad ono nema" odustao ;)

Mr. Garrison
14.6.2006, 19:51
ti prvo pozovi telefonom da proveris da li je stvarno imaju, ili...

holodoc
14.6.2006, 19:55
A pa bilo je i situacija "dođi imamo je sigurno tu negde". A tamo,...Šipak. A pošto nisam baš blizu Beograda,....

Mr. Garrison
14.6.2006, 20:02
sta da ti kazem...pitaj ih da li imaju sigurno ili ne...

holodoc
14.6.2006, 22:25
"Izvin'te molim vas da li ste vi apsolutno sigurni da imate tu stvar na lageru?":rofl:

Mr. Garrison
14.6.2006, 23:24
naravno da neces tako pitati, vec samo ako pocnu nesto da muljaju...