PDA

Prikaži potpunu verziju : BS.Player 2.0


miomirje
9.6.2006, 9:23
Novi BS Player
http://www.bsplayer.org/en/bs.player/product/bs.player_2.0_pro/

ZoNi
9.6.2006, 11:26
Pro - shareware
Free - adware

zakljucak: pih!

zakljucak 2: MPC ili VLC :)

Garson
9.6.2006, 23:39
Verzije 1.40 ( i vece) su bile adware, a da li je i 2.0 adware ili je to samo napamet?

NenadN
9.6.2006, 23:56
Jeste adware

Garson
10.6.2006, 1:04
kakvi slepci.A plejer im je najbolji.

SV 84
10.6.2006, 1:50
kakvi slepci.A plejer im je najbolji.

Тешко да је бољи од Crystal Player-a:dedica:

maksbi
10.6.2006, 3:55
Ja koristim BSplayer Pro 1.32 i odlican je.Radi kao zmaj.Moj sin (6 god.) ga maltretira po ceo dan i nikad nije imao problem sa njim.Toplo preporucujem i Light Alloy 3.1

Balan
10.6.2006, 7:20
Ja koristim BSplayer Pro 1.32 i odlican je.Radi kao zmaj.Moj sin (6 god.) ga maltretira po ceo dan i nikad nije imao problem sa njim.Toplo preporucujem i Light Alloy 3.1
Ako taj tvoj BSplayer radi kao zmaj,Skini sa:www.developer.rs.sr Zmmay plejer i vidi kako on radi,treba mi tvoje misljenje o njemu!!!

dbaja
10.6.2006, 13:11
Ja sam ga ranije koristio (kao i MicroDVD, MV2, Crystal player) ali je bio daleko najlosiji (probirljiv prema kodecima, u radu na 2 ekrana je pravio najvise problema sa titlovima, padao je kad mu dune-u sred filma, nije bas sjajno saradjivao sa Girderom-daljinskim).
Sada iskljucivo koristim Media Player Classic i ne pomisljam da ga menjam za bilo koji drugi player.

NenadN
10.6.2006, 14:07
Obozavao sam MicroDVD 1.2 jer je bio najbolji, sad se ne snalazi lepo sa mp4/mkv fajlovima i iz tog razloga sam presao na BS Player i sada koristim pro verziju 1.42 (bez adwera), i cekam na pro 2.0 koja ce na warezu biti za koji dan.

Jack In The Box
23.6.2006, 10:54
Ponekad samog sebe nerviram zato što patim od toga da imam najnovije verzije softvera. BSPlayer koristim odavno i vrlo sam zadovoljan. Pre par dana sam skinuo BSPlayer Pro 2.0 i vrlo sam razočaran. Osim promenjenog interfejsa (koji je, uzgred, grozan, a stari skinovi ne rade kako treba) i par sitnih promena (bolja podrska za DVD, npr. koja ipak ne moze ni u snu da zameni PowerDVD) uopste ne vidim zasto ovo nije verzija 1.xx, nego 2. Ja ostajem na verziji 1.41 (pro), koja je savrsena, a dvojka je korak unazad.:mad:
Sta su oni mislili, da ce sada svi da koriste BSPlayer i da odustanu od Winampa, PowerDVD (ili WinDVD)? Umesto da unapredjuju ono sto je bilo dobro (DivX player), napravili su papazjaniju koja nikome ne treba....

ZoNi
23.6.2006, 12:25
Ponekad samog sebe nerviram zato što patim od toga da imam najnovije verzije softvera. BSPlayer koristim odavno i vrlo sam zadovoljan. Pre par dana sam skinuo BSPlayer Pro 2.0 i vrlo sam razočaran. Osim promenjenog interfejsa (koji je, uzgred, grozan, a stari skinovi ne rade kako treba) i par sitnih promena (bolja podrska za DVD, npr. koja ipak ne moze ni u snu da zameni PowerDVD) uopste ne vidim zasto ovo nije verzija 1.xx, nego 2. Ja ostajem na verziji 1.41 (pro), koja je savrsena, a dvojka je korak unazad.:mad:
Sta su oni mislili, da ce sada svi da koriste BSPlayer i da odustanu od Winampa, PowerDVD (ili WinDVD)? Umesto da unapredjuju ono sto je bilo dobro (DivX player), napravili su papazjaniju koja nikome ne treba....
eh... kad vi ljudi koristite BullShit Player, umesto prave stvari...

a prava stvar je Media Player Classic ;) radi ko mator, a kod mene je default za divx, xvid, rm, mov, dvd, swf... ma, sve redom :)

Garson
23.6.2006, 13:11
Ponekad samog sebe nerviram zato što patim od toga da imam najnovije verzije softvera. BSPlayer koristim odavno i vrlo sam zadovoljan. Pre par dana sam skinuo BSPlayer Pro 2.0 i vrlo sam razočaran. Osim promenjenog interfejsa (koji je, uzgred, grozan, a stari skinovi ne rade kako treba) i par sitnih promena (bolja podrska za DVD, npr. koja ipak ne moze ni u snu da zameni PowerDVD) uopste ne vidim zasto ovo nije verzija 1.xx, nego 2. Ja ostajem na verziji 1.41 (pro), koja je savrsena, a dvojka je korak unazad.:mad:
Sta su oni mislili, da ce sada svi da koriste BSPlayer i da odustanu od Winampa, PowerDVD (ili WinDVD)? Umesto da unapredjuju ono sto je bilo dobro (DivX player), napravili su papazjaniju koja nikome ne treba....
I agree.Totalno razocarenje verzija 2.I ja se drzim 1.41 Pro.

Johnny
23.6.2006, 14:21
Ja ostajem na 1.37 free. Necu nikakav adware:mad:

jagodanbg
23.6.2006, 14:39
ja sam sa druge strane prezadovoljan bs player 2 pro! interfejs mi je ekstra nemam potrebe za skinovima kao ranije, ne treba mi vise razlicitih plejera vec sam izbrisao power dvd i koristim bs 2 i za divx i dvd!

jagodanbg
24.6.2006, 14:13
ja sam sa druge strane prezadovoljan bs player 2 pro! interfejs mi je ekstra nemam potrebe za skinovima kao ranije, ne treba mi vise razlicitih plejera vec sam izbrisao power dvd i koristim bs 2 i za divx i dvd!
povlacim rec i vracam se na 1.4 verziju! ovaj je tolko mutav, tek sam se danas uverio koliko sam se smarao sa dvd filmovima!

Garson
24.6.2006, 21:35
Cak i DivX filmovi koji su radili odlicno na 1.4 na 2.0 prave probleme.Teshki shit, a i novi skin je mnogo manje funkcionalan od starog.