PDA

Prikaži potpunu verziju : 56k


Echo
7.6.2006, 23:25
Posto ova tema ima najvise veze sa MMO igrama, postavio sam je ovde.
Da li ste igrali neku MMO igru preko 56k modema? Da li je to uopste izvodljivo, a da igranje lici na nesto? Kakva su vasa iskustva, da li cesto puca veza, da li dosta secka ili moze normalno da se igra, koliko se dugo ucitava? 56k je stvarno spor, ali kakav je u praksi sa MMO igrama?
Koju konekciju koristite?

Ice-Man
8.6.2006, 8:17
Naravno da postoje igre koje mozes igrati preko 56k modema!
Na primer: Guild Wars je odlicna MMO igra koja se moze igrati preko 56k. Samo je problem kada dolazis u grad u kome nisi dosada bio pa moras da cekas da se ucita... jednom je tako meni bilo kada sam imao 56k (sada imam adsl 512kb) pa sam morao da cekam da se ucita citavih 15 minuta:( !!! Mada dotle sam ja imao vremena da doruckujem tako da nista uopste nisam izgubio. Ali ono sto je najvaznije jeste da mnogi igraci GW igraju preko modema i imaju dosta dobro misljenje o igranju na taj nacin.:qliranje:
Za dodatne informacije pogledaj temu Guild Wars... pa ako ti se igra cini zanimljiva: vidimo se valjda! :ciao:

daedalus
8.6.2006, 8:55
mislim da sve MMO igre mogu da rade preko modema, jedini problem je updateovanje... jedan moj ortak igra Guild Wars preko modema, malo se duze ucitava, ali to je sve, jednom kada igra krene, sve je ok...
takodje bi bilo zgodno da znaš da li je tvoja linija 'stabilna' ili ne;

ivan011
8.6.2006, 11:02
moza da se igra sve i WOW i GW ... ali ti je stvarno problem za wow update i za gw ucitavanje kada ulazis u grad

3LANCER
20.6.2006, 16:09
Moze i GW i Freelancer, moze vecina MMO igara.

Loodi
20.6.2006, 16:54
Moze i GW i Freelancer, moze vecina MMO igara.

Freelancer moze ali nije to to, ovo govorim iz iskustva jer sam igrao freelancera preko dial up-a i desi se da "seckaju" ostali dok se krecu dok mi se to sad sa ADSL-om ne desava. Znaci ipak nije bila adekvatna konekcija preko dial up-a,vise zadovoljavajuca. Mada ima igarea koje mogu da se igraju lepo preko dial up-a.

3LANCER
20.6.2006, 22:25
Meni je Freelancer lepo radio, kao i Enemy territory pa sam bio prvi na nekakvom nemackom serveru :D

Myloz
20.6.2006, 23:53
Tece kao voda hladna sve!