PDA

Prikaži potpunu verziju : Pa dajte ljudi (Igre)


mmn2911
7.6.2006, 15:18
Pa sta ste radili sa sobom igre? Pa mnogo je onako bilo preglednije, a sada ste ga razvukli po citavom forumu. Molim vas vratite

todos
7.6.2006, 16:27
Kakve igre.Mi pojedini ucesnici foruma gledamo da se nekako ratosiljamo toga a ti bi da to bude malo bolje upakovano.

voodoo_
7.6.2006, 17:02
Odlično je ovako, ne dirajte.

The Finest Serbian Since '82
7.6.2006, 17:34
Kakve igre.Mi pojedini ucesnici foruma gledamo da se nekako ratosiljamo toga a ti bi da to bude malo bolje upakovano.
speak for yourself ;)
Mi ostali se nikako ne bi slozili sa ratosiljanjem istog.

Dimo
7.6.2006, 18:38
Pa sta ste radili sa sobom igre? Pa mnogo je onako bilo preglednije, a sada ste ga razvukli po citavom forumu. Molim vas vratite
Slazem se,onako je bilo mnogo lepse,sad naslovna strana izgleda stvarno prenatrpano i nepregledno.

hacker_aca
7.6.2006, 20:35
I ja sam veliki igrač ali je ipak bilo bolje prije. Ovako izgleda baš prenatrpano.....

Johny Atos
8.6.2006, 2:18
josh jedan glas za izgleda prenatrpano :)

oluja
8.6.2006, 11:28
josh jedan glas za izgleda prenatrpano :)
TIP: koristite opcije za minimizovanje odredjenih delova foruma (koji vas manje zanimaju) zarad bolje preglednosti. :ciao:

Dimo
8.6.2006, 12:00
Ja to koristim cesto za deo o mobilnim telefonima,pa mi se ponekad desi da propustim da pogledam zanimljivu temu.Jeste da ta opcija doprinosi preglednosti,ali bi vise doprinelo vracanje teme Igre na staro :)

Mario Pavićević
8.6.2006, 12:42
Po meni je odlican potez.lakse se pristupa informacijama i izgleda puno preglednije

RaideR
8.6.2006, 14:57
Vratite :) Pocetna strana sada deluje lose po psihu citaoca :ciao:

Teva
8.6.2006, 15:08
Vratite na staro!

mmn2911
8.6.2006, 15:58
Vratiite!!!!!!!!!! :nov_explo

Johny Atos
8.6.2006, 16:05
TIP: koristite opcije za minimizovanje odredjenih delova foruma (koji vas manje zanimaju) zarad bolje preglednosti. :ciao:
Bash si mene morao da citirash :D

Koristio bih minimiziranje kada ne bih uopshte posecivao taj deo, ali poshto ga posecujem, ostaje mi da se zhalim na nepreglednost. :p


Sad ce ovo mozhda da bude offtopic, ali meni nikada nije bilo jasno zashto se igre uopshte izdvajaju po zhanrovima... Pojedini zhanrovski podforumi imaju po dve-tri aktivne teme nedeljno... Nedooljno da se izdvaja radi neke bolje organizovanosti.

ForceWare
8.6.2006, 16:48
Vratite Igre na staro :icon_evil :icon_evil :icon_evil

mmn2911
8.6.2006, 17:52
Pa hocete ili necete? Vratite, molim vas. Vidite koliko njih to hoce.

Dimo
8.6.2006, 17:55
Po meni je odlican potez.lakse se pristupa informacijama i izgleda puno preglednije
Ti si prvi koji ovo kazes,ali svako ima pravo na svoje misljenje.Po meni,ovako izgleda katastrofalno natrpano.

mmn2911
8.6.2006, 17:59
Ti si prvi koji ovo kazes,ali svako ima pravo na svoje misljenje.Po meni,ovako izgleda katastrofalno natrpano.
Tacno tako. Onako si mogao da udjes u igre, pa u zanr...

oluja
8.6.2006, 19:17
Evo glasanje. Mada sam siguran sam da je ovako preglednije iz prostog razloga sto je to deo foruma sa najvise postova i cesto je konfuzno bilo snaci se u podforumima. Ali evo demokratija na delu, glasajte sledecih 30 dana pa cemo uciniti sta vecina odluci.

mmn2911
8.6.2006, 19:22
Ej, olujo, jel mozes da izbrises ovo "iako sam morao da ulazim u podforum" jer je u tome i bila poenta preglednosti. Hteo bih da apelujem na sve koji su se izjasnili da je pre bilo bolje da glasaju, jer ja ovako ne mogu da gledam forum.
:D I olujo, hvala na glasanju...

REDisLAW
8.6.2006, 21:42
Sad je preglednije, ali samo je stvar navike... Navići ćemo se za nedelju dana, videćete...

Dimo
8.6.2006, 21:59
Da,u principu sve je stvar navike,i mene je u pocetku bilo neobicno kad su podelili sekciju o hardveru na zasebne delove,ali brzo sam se navikao.Predlazem da ako posle 20 dana ovog glasanja jedna strana bude u ubedljivom vodjstvu,da se primeni to sto vecina trazi jer ako budemo cekali ceo mesec,i ovima sto su glasali za vracanje na staro(kao ja)bice svejedno jer su se vec navikli na ovaj novi raspored.

Rene
8.6.2006, 22:27
Ovako je bolje, zato sto sam onda morao da ulazim u podforume!!!

oluja
9.6.2006, 8:39
Da,u principu sve je stvar navike,i mene je u pocetku bilo neobicno kad su podelili sekciju o hardveru na zasebne delove,ali brzo sam se navikao.Predlazem da ako posle 20 dana ovog glasanja jedna strana bude u ubedljivom vodjstvu,da se primeni to sto vecina trazi jer ako budemo cekali ceo mesec,i ovima sto su glasali za vracanje na staro(kao ja)bice svejedno jer su se vec navikli na ovaj novi raspored.

U pravu si, pozivam sve clanove da se suzdrze 10/20 dana od glasanja.

mmn2911
9.6.2006, 8:42
A zasto ste ga kog vraga menjali... Pa onako je bilo bas okej... Ali videcemo glasanje. Jedva cekam kraj meseca :aplauz:

oluja
9.6.2006, 8:48
A zasto ste ga kog vraga menjali...
Ponavljam, menjan je zato sto je imao najvise poseta i postova. Uvek se nadje par dezurnih koji moraju da teraju mak na konac....

mmn2911
9.6.2006, 8:56
Ponavljam, menjan je zato sto je imao najvise poseta i postova. Uvek se nadje par dezurnih koji moraju da teraju mak na konac....
Ovo poslednje ne razumem? Jel' i ja spadam u tih par dezurnih? Pa jel vidis da je svima bilo lepse pre. Ali tu je glasanje. Ja znam da ce mi forum biti ruzzan ako ovako ostane. Ako sam nekoga necim uvredio, izvinjavam se...;)

Bokile
9.6.2006, 12:21
Ovako je bolje,preglednije je...
Ono ranije je bilo mnogo sitno,nijesi mogo da ga ubodesh:D
Odlicno

mmn2911
9.6.2006, 12:36
Ovako je bolje,preglednije je...
Ono ranije je bilo mnogo sitno,nijesi mogo da ga ubodesh:D
Odlicno
Pa sto si onda glasao za ono ranije???

Bokile
9.6.2006, 12:50
Pa sto si onda glasao za ono ranije???
Slucajno sam stisnuo pogresan glas:(
ne znam kako se ispravlja

mmn2911
9.6.2006, 13:53
Pitas moderatore. Apel moderatorima, popravite mu glas. Jer hocu da posteno pobedimo na ovom glasanju.... *****e, ja poceo kao politicari.

Mario Pavićević
9.6.2006, 14:07
Covece tek sad vidim da sam i ja promasio glas...ajde neka neko od moderatora bude ljubazan pa ga ponisti...hvala!

oluja
9.6.2006, 15:24
Covece tek sad vidim da sam i ja promasio glas...ajde neka neko od moderatora bude ljubazan pa ga ponisti...hvala!
Ne moze da se ponisti...:( vidim ja da ce i ovo glasanje bite farsa... :boodala:

mmn2911
9.6.2006, 15:25
Pa otvorimo novo...
A vi se posle zalite kako smo nepravedno izglasali...

Dimo
9.6.2006, 15:54
Nije mi jasno ljudi sto ne gledate dok glasate,radite li tako i na pravim izborima :D
Isto imamo solidnu prednost tako da ta dva glasa ne bi znacajno uticala,ako na kraju bude tesno,mogu se uzeti u obzir.

vertigo
9.6.2006, 16:02
Pa sta sad mozemo?! Pogresili ljudi... Necete valjda sada ponistiti glasanje zbog toga? :confused:

voodoo_
9.6.2006, 16:43
Ovako je bolje, zato sto sam onda morao da ulazim u podforume!!!
^ what he said.

mmn2911
9.6.2006, 16:58
Nije mi jasno ljudi sto ne gledate dok glasate,radite li tako i na pravim izborima :D
Isto imamo solidnu prednost tako da ta dva glasa ne bi znacajno uticala,ako na kraju bude tesno,mogu se uzeti u obzir.
Pa i nemamo veliku... 11:7 ako se nama oduzme, a njima doda 2, ispada
9:9... Eto, ja sam pravedan...

Dimo
9.6.2006, 20:06
Pa i nemamo veliku... 11:7 ako se nama oduzme, a njima doda 2, ispada
9:9... Eto, ja sam pravedan...
U vreme kad sam ja pisao poruku bilo je 11:5 ili 11:6 u nasu korist,tako da moj post ima smisla :)

mmn2911
9.6.2006, 20:12
@ Dimo
Ma ti si sa moje strane, nema sta da se svadjamo :D

Carl Jonson CJ
9.6.2006, 22:49
Слажем се и ја да треба вратити на старо...

mmn2911
9.6.2006, 22:51
Ja cu vas povremeno podsecati na rezultat, zbog one dvojice sto su greskom kliknuli... Sada je 11:10 za ove koji su za staro....

dzambo
10.6.2006, 1:11
Vratite kako je bilo. Voleo bi da bude i za svaki pod forum minimizacija...Tako da mi je prethodno bilo bolje.

Doncha
10.6.2006, 11:19
A ja sam opet ovde
Trenutno 12:12

A da ti konačan rezultat objaviš na kraju(bez "prenosa uživo")?

mmn2911
10.6.2006, 11:47
A da ti konačan rezultat objaviš na kraju(bez "prenosa uživo")?
I to sto kazes... Samo recite ako ste kojim slucajem kliknuli porgesan odgovor...

Echo
10.6.2006, 17:24
A koliko je procenata potrebno da se vrati na staro? 55%? Mislim da je sve jedno, ovako zanrovi vise dolaze do izrazaja. Sve je stvar navike.

Dimo
10.6.2006, 21:46
Mislim da je sve jedno, ovako zanrovi vise dolaze do izrazaja. Sve je stvar navike.
Da,sto vise vremena bude prolazilo,sve ce ljudi vise da se navikavaju na ovakav raspored i glasovi ce ici za ovaj novi nacin.Medjutim,onako (po meni)em sto je bilo mnogo lepse i preglednije nego si i morao manje da skrolujes.Ovo drugo nije neki problem,ali je svakako lepse bez toga.

huligan
11.6.2006, 1:35
Meni se vise svidjalo kako je bilo pre

Bokile
12.6.2006, 9:33
Ja cu vas povremeno podsecati na rezultat, zbog one dvojice sto su greskom kliknuli... Sada je 11:10 za ove koji su za staro....
Erm...
ONA dvojica imaju ime,Boris i Mario,da se zna,fala ljepa...
Ne moras da podsecas nikog na rezultat,vidi i sam,osim ako nije slep,a i onda ne bi mogao da procita tvoje rezultate....
A tvoje ime ne vidim,sorry...

DeCoy
12.6.2006, 11:32
Ma bolje je ovako,jer mogu da vidim nove poruke u svakom podforumu ponaosob,a da ne moram da ulazim na podforum.

Dimo
12.6.2006, 11:52
Ma bolje je ovako,jer mogu da vidim nove poruke u svakom podforumu ponaosob,a da ne moram da ulazim na podforum.
To je jedina prednost,a mane su sto moras duze da cekas da se ucita prva strana,mnogo je nepreglednije i moras vise da skrolujes.

Magneto
12.6.2006, 14:10
a mane su sto moras duze da cekas da se ucita prva strana
Sa današnjim browserima ovo ne predstavlja veliki problem, osim kada je kompletan cache obrisan, te stranica mora iznova da se učitava.

mmn2911
12.6.2006, 14:20
Erm...
ONA dvojica imaju ime,Boris i Mario,da se zna,fala ljepa...
Ne moras da podsecas nikog na rezultat,vidi i sam,osim ako nije slep,a i onda ne bi mogao da procita tvoje rezultate....
A tvoje ime ne vidim,sorry...
Prvo, ja nisam mislio nista lose kad sam rekao "Ona dvojica", samo sam zaboravio ko, mrzelo me da pogledam... Nikovi ne moraju da sadrze ime, a ime bi trebalo da imas u javnom profilu...

bobi
12.6.2006, 14:25
Jel' moguce da se svi vi toliko opterecujete jednom takvom trivijalnom stvari kao sto je postojanje ili nepostojanje podforuma u temi igre?

Jos nisam glasao za nijednu varijantu. Ajde, ko ce da da vise pa da se priklonim nekoj strani? :)

mmn2911
12.6.2006, 14:26
Jel' moguce da se svi vi toliko opterecujete jednom takvom trivijalnom stvari kao sto je postojanje ili nepostojanje podforuma u temi igre?

Jos nisam glasao za nijednu varijantu. Ajde, ko ce da da vise pa da se priklonim nekoj strani? :)

Meni stvarno znaci jer mi se stvarno ne svidja ovako...

Dimo
12.6.2006, 16:02
Sa današnjim browserima ovo ne predstavlja veliki problem, osim kada je kompletan cache obrisan, te stranica mora iznova da se učitava.
Ja uvek imam sacuvan cache,ali uz mizeran dial-up to mi ne vredi mnogo.Npr.nekad kad mi je sporija veza moram da sackam da mi se prvo ucitaju naslovi,pa onda one slicice pored podforuma(kojih sad ima vise na naslovnoj odkad je uveden ovaj novi raspored)pa da sacekam da mi se ucita dno strane(ko je trenutno aktivan,koliko ima clanova,kome je birthday i sl.)i dok to sve saceka,osedim.Verujem da ima jos ovakvih korisnika sa slicnim problemom.Ne kazem da je sad mnogo sporije ucitavanje od kad je ovo promenjeno,ali sigurno jeste jedno 5-6 sekundi,makar kod mene.

Magneto
12.6.2006, 16:09
Sve te sličice i grafike se sporije učitavaju samo prvi put, a tekst sigurno ne može da utroši toliko vremena (čak i na Dial-Up konekciji). Bilo kako bilo, prilično je tanak argument.

Dimo
12.6.2006, 16:14
Jeste da je tako samo prvi put,ali isto mnogo smeta,u najboljem slucaju 4 sekunde se sigurno duze ceka.Argument jeste tanak,ali takav je kakav je,dok druga strana ima samo jedan valjani.Sta je sa (ne)preglednoscu foruma,po meni to je najveca mana postojeceg rasporeda(na stranu sad skrolovanje u sporije ucitavanje)?

Magneto
12.6.2006, 16:20
Hm, nepreglednost. Kada je nešto nepregledno znači da je nabacano, natrpano i da se u tome teško snalazi. Koga igre zanimaju treba da pozdravi ovaj potez, jer sad ima uvid u najnovije poruke u svakom odeljku i statistiku foruma bez da zalazi u podforume i obavi nekoliko nepotrebnih klikova (korisno za Dial-Up, as well). A ceo forum Igre ima najviše poruka, pa je logično ovako rasterećenje. Koga igre pak ne zanimaju, ima prethodno pomenutu opciju za "uklanjanje" tog dela foruma.

zvucnjak
12.6.2006, 16:20
ODlicno je zlondovano! :aplauz:

Dimo
12.6.2006, 17:06
Hm, nepreglednost. Kada je nešto nepregledno znači da je nabacano, natrpano i da se u tome teško snalazi. Koga igre zanimaju treba da pozdravi ovaj potez, jer sad ima uvid u najnovije poruke u svakom odeljku i statistiku foruma bez da zalazi u podforume i obavi nekoliko nepotrebnih klikova (korisno za Dial-Up, as well).
Izlgleda da isto shvatamo pojam nepreglednosti,ali ga razlicito vidimo u primeni.Po meni ovako izgleda nepreglednije jer je nabacano i postoji mnnogo veliki broj tema o zanrovima na malom prostoru sto doprinosi nabacanosti.Onako si lepo mogao da udjes u odeljak samo za igre i vidis sta ti treba i sl. i bas zbog toga sto tema Igre sadrzi najveci broj otvorenih tema i postova,lepse je bilo kad je bio stvoren poseban podforum za to,a ne ovako kad je razvodjeno na milion tema i podtema.

Magneto
12.6.2006, 19:56
Eh sad. Znaš kako kažu, 100 ljudi... ;)

Carl Jonson CJ
12.6.2006, 20:34
Јел се мени чини,ил се Магнето искривио :D Честитке,Магнето :) Шта ћеш да пишеш?

Carl Jonson CJ
12.6.2006, 20:39
Упс...Јел то пише у профилу Горан Тотовић? :eek: Овај... :a_whistli Нисам приметио раније :)

Он-топик

Овај топик ће прерасти у још једно препуцавање ко је у праву :)

Dimo
12.6.2006, 22:35
Овај топик ће прерасти у још једно препуцавање ко је у праву :)
To se od pocetka znalo,ali ovaj topic nije kao onaj o CD-u uz casopis gde se vecina postova svodi na "Bolje je da ide CD" i "Ne,bice preskupo",ovde se makar obrazloze stavovi na valjan nacin :)

Carl Jonson CJ
12.6.2006, 22:49
Нешто их не видим пуно... :)

Dimo
13.6.2006, 13:35
Нешто их не видим пуно... :)
Pa,sve zavisi kako gledas.Evo obrazlozi nam ti svoje misljenje posto vidim glasao si za stari nacin.

ACHTUNG
13.6.2006, 14:18
Znate sta je fora?Kad god se glasa nesto o forumu cesto glasaju i Moderatori i Administratori.I oni najcesce glasaju da se ne prave promene koje bi se suprostavile njiohovom misljenju.Ovo se odnosi na bilo sta.Eto sad odbijte glasove njihove i videcete se demokratskoj vecini ne svidja novi nacin.Eto tako.

oluja
13.6.2006, 14:49
Znate sta je fora?Kad god se glasa nesto o forumu cesto glasaju i Moderatori i Administratori.I oni najcesce glasaju da se ne prave promene koje bi se suprostavile njiohovom misljenju.Ovo se odnosi na bilo sta.Eto sad odbijte glasove njihove i videcete se demokratskoj vecini ne svidja novi nacin.Eto tako.
Kakva je to demokratija kad ja nemam pravo da glasam?!?!?!?

mmn2911
13.6.2006, 14:54
@ oluja
Pa admini i moderatori su sami stavili te promene... Sad je to do toga koliko ce korisnicima da se svidi...

Dimo
13.6.2006, 15:38
Kakva je to demokratija kad ja nemam pravo da glasam?!?!?!?
Ali vi admini i moderatori ste se slozili da uradite ovu promenu prema tome glasa se da li ste to uradili lepo i da li ce to poboljsati boravak na forumu,ne bi trebali vi da glasate.Da sam ja ovo promenio,napravio bih glasanje i stavio da korisnici kazu da li je taj moj postupak OK ili ne.Isto je i ovde.

Magneto
13.6.2006, 16:51
Demokratija je jedan užasno loše osmišljen političko-društveni sistem, ali to je već neka druga priča. Stoga, pozivanje na demokratičnost nije od presudnog značaja ovde. Najpre, ovde se najviše javljaju, pa samim tim i glasaju, oni kojima se promena NE dopada. Promena prija, pogotovo kada se na nju kasnije navikne. Ogroman broj aktivnih članova je prećutno saglasan sa novom strukturom. Prećutno, ali je saglasan. Ako bilo ko od njih to želi, može ovde slobodno da me demantuje. Ipak, ~25 članova i dalje nije dovoljno dobar razlog da se nešto menja jovo-nanovo i vraća na staro.

Carl Jonson CJ
13.6.2006, 17:11
Pa,sve zavisi kako gledas.Evo obrazlozi nam ti svoje misljenje posto vidim glasao si za stari nacin.

Овако је непрегледно.Лепо уђеш у подфорум игре,прочиташ шта те интресује и то је то.Овако само прави гужву.

Carl Jonson CJ
13.6.2006, 17:14
Demokratija je jedan užasno loše osmišljen političko-društveni sistem, ali to je već neka druga priča. Stoga, pozivanje na demokratičnost nije od presudnog značaja ovde. Najpre, ovde se najviše javljaju, pa samim tim i glasaju, oni kojima se promena NE dopada. Promena prija, pogotovo kada se na nju kasnije navikne. Ogroman broj aktivnih članova je prećutno saglasan sa novom strukturom. Prećutno, ali je saglasan. Ako bilo ko od njih to želi, može ovde slobodno da me demantuje. Ipak, ~25 članova i dalje nije dovoljno dobar razlog da se nešto menja jovo-nanovo i vraća na staro.

Колико ја видим 80% људи који постују на Играма,постују само тамо,и евентуално у Брбљаоници и то је то.Да они знају да се овде налази ова тема постовали би.Али тих 80% не залазе нигде другде.

Magneto
13.6.2006, 17:18
Ne budi tako siguran, da nekome toliko smeta, našli bi načina da se požale.

Carl Jonson CJ
13.6.2006, 17:46
Ne budi tako siguran, da nekome toliko smeta, našli bi načina da se požale.

Можда мисле да је тривијално?

Carl Jonson CJ
13.6.2006, 17:47
Promena prija, pogotovo kada se na nju kasnije navikne.

Али ви сте ову намакли без питања :)

Dimo
13.6.2006, 19:48
Овако је непрегледно.Лепо уђеш у подфорум игре,прочиташ шта те интресује и то је то.Овако само прави гужву.
Potpuno se slazem sa ovom konstatacijom,to i meni najvise smeta.

mmn2911
13.6.2006, 19:49
Potpuno se slazem sa ovom konstatacijom,to i meni najvise smeta.
Pa sta mislite, zasto sam otvarao topic?

Magneto
13.6.2006, 21:07
Можда мисле да је тривијално?
Utoliko bolje, ovo zaista jeste trivijalnost. Problem je što se ta trivijalnost nekome dopada, a nekome ne. Samo što i dalje ne vidim veliki broj tih koji imaju negativan stav.
Pa sta mislite, zasto sam otvarao topic?
Pa to je ono, po starom srpskom receptu "Šta? Promene? Ništa to ne valja!", ne? :)

Dimo
13.6.2006, 21:10
Samo što i dalje ne vidim veliki broj tih koji imaju negativan stav.
Ali ne vidis ni veliki broj ljudi koji imaju pozitivan stav,ne mozes da racunas one koji nisu glasali da se slazu sa promenom.Mozda jednostavno nisu videli temu ili im nije interesantno da glasaju ovde.Najpre ce biti ono sto je Carl Jonson rekao,ljudi ulaze najvise u Igre i Brlbljaonicu tako da ni ne znaju da ima ovde ovo.

mmn2911
13.6.2006, 21:11
Utoliko bolje, ovo zaista jeste trivijalnost. Problem je što se ta trivijalnost nekome dopada, a nekome ne. Samo što i dalje ne vidim veliki broj tih koji imaju negativan stav.

Pa to je ono, po starom srpskom receptu "Šta? Promene? Ništa to ne valja!", ne? :)

Ne, nego zbog ovoga Carl Jonson CJ kaže:
Овако је непрегледно.Лепо уђеш у подфорум игре,прочиташ шта те интресује и то је то.Овако само прави гужву.

Magneto
13.6.2006, 21:24
Ne, nego zbog ovoga
To je to, u suštini.
ne mozes da racunas one koji nisu glasali da se slazu sa promenom.Mozda jednostavno nisu videli temu ili im nije interesantno da glasaju ovde.Najpre ce biti ono sto je Carl Jonson rekao,ljudi ulaze najvise u Igre i Brlbljaonicu tako da ni ne znaju da ima ovde ovo.
O da, mogu ih računati još kako. Već sam to objasnio u prethodnim porukama (prećutnost). Članovi koji posećuju isključivo forum "Igre" nisu toliko naivni i neupućeni kao što misliš. A čak i da jesu, ako je situacija alarmantna, otvorili bi već temu negodovanja u nekom od foruma koji posećuju, toliko znaju sigurno.

Carl Jonson CJ
13.6.2006, 21:38
Хм,онда ништа од овога нема више поенту,ако су се сви "сложили" да остане тако. :) Шалу на страну,стварно губи смисао ова расправа,пошто је очигледно да остаје овако,зар не?

bobi
13.6.2006, 21:43
A ja bi hteo da se ova dva foruma, O SK-u uopste i Forum u forumu, spoje u jedan pa da kad udjes u taj jedan, da imaju ova dva podforuma. :) :) :)

Peruzzi
13.6.2006, 21:46
Ja ovu promenu nisam ni primetio...:kreza:

mmn2911
13.6.2006, 22:00
To je to, u suštini.

Ako je to to, ja sam car Dusan, ali nema veze.... :)

ACHTUNG
14.6.2006, 11:38
Ovo je vec skretanje sa teme.Ako OBICNI CLANOVI foruma glasaju za nesto onda admini,moderatori i svi oni sa kosim slovima ne bi trebali da se mesaju u to.Sta,njih 5 zajedno glasaju za ne i ko ce posle da glasa za da.Ima tu i psiholoskog elementa.Kada neko vidi da vecina glasa za nesto,i njega ce nesto da povuce da glasa za to(osim ako ne tera inat...).E sad ako pomenuti admini i bla bla donesu prevagu onda to nije u redu.Meni je na primer ovako bolje.Lakse mi je i odmah se snadjem.ALI samo clanovi treba da se pitaju sta je bolje i da demokratska masa donese konacno resenje.Moderatori su ti koji bi trebali da stavljaju glasanja,a ne da cekaju da citaoci sami to rade pa da nastane cirkus.Ili kad je bar tako,onda da kazu zasto su to uradili,zasto je to bolje itd...Mozda ja mnogo kakim,ali misim da ce vecina (demokratska ili diktatorski pritisnuta) da se slozi sa mnom.

Carl Jonson CJ
15.6.2006, 15:15
А да ли сте можда помисли на то да је ово форум СК-а,и да су његови власници људи из СК-а?И да они одређују шта је боље а шта не?Заједно са модераторима које су сами изабрали?А да ви можете само да кажете ваше мишљење по неком питању?Да су хтели вас да питају,ставили би вас за модове.ОК је да кажеш мишљење,ал сад да се препуцавамо ко ће да гласа,а ко не,и да нападамо неке људе...Мислим стварно...Селекторов посао је да бира играче,не твој,посао ,модератора и администарторе је да уређују и раде на Форуму.Кажите своје мишлење,али нека свако ради свој посао.А ово дефинитивно није мој и ваш.На нама је да кажемо како нам се свиђа,у једном посту,и то је то.

Dimo
15.6.2006, 15:49
А да ли сте можда помисли на то да је ово форум СК-а,и да су његови власници људи из СК-а?
Da,ali ovaj forum je napravljen zbog citalaca SK-a i da bi se cule i eventualno uvazile njihove zelje,tako da ove ankete imaju smisla,zar ne?A ko prekoraci granicu pristojnosti,lepo se izbrise taj post.

Carl Jonson CJ
15.6.2006, 16:44
Da,ali ovaj forum je napravljen zbog citalaca SK-a i da bi se cule i eventualno uvazile njihove zelje,tako da ove ankete imaju smisla,zar ne?A ko prekoraci granicu pristojnosti,lepo se izbrise taj post.

Али нема никакве сврхе више,видиш да је одлучено да се неће мењати...Мислим,може свако овде да пише,али губећи време...

Magneto
15.6.2006, 21:56
Али нема никакве сврхе више,видиш да је одлучено да се неће мењати... Мислим,може свако овде да пише, али губећи време...
Niko vama ne brani da diskutujete, predlažete i argumentujete. Treba da iskažete stav. Ali eto, za sada, k'o što bi rekli, naprosto nema dovoljno elemenata da bi se sve iznova vraćalo na stari raspored. A mini poruke tipa "ja sam za staro/novo", "bolje je bilo 'nako ili 'vako" ignorišem, to neobrazloženo izjašnjavanje se obavi u glasanju i nema šta da traži u temi.
Ili kad je bar tako,onda da kazu zasto su to uradili,zasto je to bolje itd...
Pa pričasmo valjda do sad nešto.

mmn2911
7.7.2006, 14:47
Sutra se zavrsava i ovo glasanje... Posle mesec dana, nikako da se naviknem, i dalje mi je ruzno... Ali, vecina je odlucila.

Dimo
7.7.2006, 14:52
Ja sam se navikao,mada je onako bilo lepse.Sad mi je svejedno :)

Magneto
7.7.2006, 20:30
There there. Priznajte da je ovako najcool i da ste se lasno navikli, čak i uživate. :)

Dimo
7.7.2006, 22:00
There there. Priznajte da je ovako najcool i da ste se lasno navikli, čak i uživate. :)
Navikli se jesmo,ne uzivamo.Makar sto se mene tice,ostajem pri tome da je onako bilo bolje,lepse i preglednije.Ali ovo je demokratska drzava(:rolleyes: ) i vecina odlucuje :)

mmn2911
8.7.2006, 23:01
Ja se nisam cak ni ljudski navikao. Ali, sta ces

Magneto
8.7.2006, 23:35
Ako niste primetili, a niste, prethodna poruka je bila šaljivog i retoričkog sadržaja.
Ja se nisam cak ni ljudski navikao. Ali, sta ces
Ima vremena, polako.

A činjenice su da i kada se oduzmu zvaničnici časopisa i moderatori koji su takođe glasali, da opet ima više glasova da ova promena ostane. Ovde bi bila i tačka na celu stvar, koja eto ima i svoju legitimnu potporu.

mmn2911
8.7.2006, 23:52
Magneto lokuj temu, dusa me boli kad je gledam... :)