PDA

Prikaži potpunu verziju : Samsung F700 Operamini


vuka13mv
7.3.2010, 20:51
Pokusao sam da instaliram Operu mini na Samsungu F700, prvo sam pokusao da skinem direktno sa sajta koji mi prepoznaje telefon i izbaci odgovarajuci link, ali kada hocu da downloadujem dobijem poruku "Unsupported content", zatim sam skinuo na PC pa prebacio na karticu ali kada sam pokusao da pokrenem instalaciju dobio sam poruku "Unsupported file type". Moze li mi neko rece gde je problem? Predpostavljam da je u nekim podesavanjima u telefonu, ali s obzirom da ga imam 2 dana ne znam gde i sta....

federer
7.3.2010, 20:59
Pokusao sam da instaliram Operu mini na Samsungu F700, prvo sam pokusao da skinem direktno sa sajta koji mi prepoznaje telefon i izbaci odgovarajuci link, ali kada hocu da downloadujem dobijem poruku "Unsupported content", zatim sam skinuo na PC pa prebacio na karticu ali kada sam pokusao da pokrenem instalaciju dobio sam poruku "Unsupported file type". Moze li mi neko rece gde je problem? Predpostavljam da je u nekim podesavanjima u telefonu, ali s obzirom da ga imam 2 dana ne znam gde i sta....
Pa paz zavisi ne znam da li taj F700 ima Windows il Symbian il fabrici Java..Da objasnim:
Ako imaš Java,ne radi Windows i Symbian
Ako imaš Symbian, ne radi Windows ,radi Java
Ako imaš Windows,ne radi Symbian,radi Java.
A sad ti Boga pitaj koju si skinuo.

vuka13mv
7.3.2010, 21:41
Pa druze ako sam sa fona logovan na sajt opere valjda automatski prepoznaje i koji sistem ima. Nema ni windows ni symbian nego obican fabricki