PDA

Prikaži potpunu verziju : NFSMW Lan Game PROBLEM!!!!


Eddie
5.6.2006, 19:49
EJ Ljudi dali se neko u lan trkao na NFSMW i koja fora da se napravi server?

Loodi
6.6.2006, 16:26
I ja sam probao ali nije mi nesto islo..mislim da je to do istog seriala za igru koju si instalirao na dve (ili vise) masine pa zato nece. Ako gresim nek me neko ispravi.

Milos_SD
6.6.2006, 16:54
Ja sam ga igrao u LAN-u, ali se ne secam da smo nesto posebno podesavali... jedino IP adrese: 192.168.0.1 (server), 192.168.0.2 (drugi komp) i tako dalje. Pokusavali smo samo sa dva kompa. A postoji fora, valjda, da onaj komp koji je server (192.168.0.1) ne moze da napravi server u igrici, nego mora klijent. To kazem zato sto ja nikada nisam mogao da napravim server (ovaj drugi ga ne vidi), a moj drug je mogao (vidim server na listi).

ForceWare
6.6.2006, 17:07
Ja sam se trkao sa drugom bez iakvih podesavanja ili tweakova same igre ili xp-a.

ForceWare
6.6.2006, 17:08
I ja sam probao ali nije mi nesto islo..mislim da je to do istog seriala za igru koju si instalirao na dve (ili vise) masine pa zato nece. Ako gresim nek me neko ispravi.

Nije do toga ja sam igrao sa drugom LAN sa istog dvd-a igra instalirana.

Loodi
6.6.2006, 17:33
Ja sam ga igrao u LAN-u, ali se ne secam da smo nesto posebno podesavali... jedino IP adrese: 192.168.0.1 (server), 192.168.0.2 (drugi komp) i tako dalje. Pokusavali smo samo sa dva kompa. A postoji fora, valjda, da onaj komp koji je server (192.168.0.1) ne moze da napravi server u igrici, nego mora klijent. To kazem zato sto ja nikada nisam mogao da napravim server (ovaj drugi ga ne vidi), a moj drug je mogao (vidim server na listi).

To oko IP adresa je do samog umrezavanja masina i nema veze sa igrom, osim ako ima opcija u igri da ukucas IP Game servera ali to je nesto drugo.

Eddie
7.6.2006, 20:05
lepo je to momci mada uvek postoji ono ali! Mi smo imali vec napravljenu mrezu sa 6 kompa koja je odlicno funkcionisala i igrali smoo Unreal , Caunter ili Generals ali na NFSMW kad odem na lan play i pustim Create Server on radi izvesno vreme i na kraju izbaci:lan server conection lost. Medjutim malopre sam probao da napravim server dok sam bio konektovan na NET i ladno pravi servera.......ZASTO? neznam koju verziju NFS-a vi vozite ali kod nas je 1.20 i dali to uopste moze da ima neke veze?
HVALA UNAPRED !

Eddie
8.6.2006, 12:09
Skinuo sam juce patch 1.30,ali opet isto!Napravi server samo kada sam konektovan na internet!Kada ga napravim i diskonektujem se server puca!
Sta vise da radim:confused:

tomas
8.6.2006, 13:33
ja sam umrezio 10 racunara ali sam instalirao NFSMW:Black Edition i sve radi bez problema...

Rene
1.7.2006, 20:26
Ja sam ga igrao u igraonici, nas četvoro smo se trkali i radi bez problema :n_klanja:

Bokile
4.7.2006, 9:21
Jedan racunar mora da bude server i on se ne dira(ne moze se igrati sa njega),
dok se ostali kace na njega(server)preko mreze.
Tako sam barem ja radio dok sam drzao igraonicu.

Eddie
4.7.2006, 18:57
Ostaje problem:server se kreira bez problema samo kada je taj komp tada konektovan na internet:confused: ,i moze da se igra samo dok je on povezan na internet!.Kad se u pauzi diskonektujem sa interneta server puca:mad: !
To je problem!A slucajno smo provalili da se server pravi dok sam bio konektovan na ovaj forum i pisao o ovom problemu i tada "cek opet da probamo" i "OPAA VIDI SAD RADI!".
Ma digli smo ruke vise od toga!Hvala svima koji su probali da pomognu:ciao: .

ForceWare
4.7.2006, 20:39
Koji tip mreze je u pitanju?