PDA

Prikaži potpunu verziju : Crative Live kartica


tonchi
24.2.2010, 22:14
Kupio sam gore navedenu karticu koju sam koristi pre oko 3-4 godine u nuendu. Problem je u tome sto ne mogu podesiti kasnjenje, a ranije mi to nije bio problem. Kx drajvere ne vidi pa sad vise ne znam da li je to ta kartica. To je 24-bitna kartica sa asio driverima. Ne znam u cemu je stvar. Ako neko zna molim za pomoc. Da li trebaju drugi drajveri (imam original drajvere):(

DonCorleone91
25.2.2010, 0:47
Devices>device setup>vst audio system>ASIO driver>Creativ ASIO, to bi trebalo da ti resi problem :)

tonchi
25.2.2010, 18:43
Imam audigy 2 zs, i oko 3 godine i znam kako se odredjuje latency.Live karticu je kupio prijatelj, ali u nuendu mi uopste ne izlazi opcija koja mi dopusta da odredjujem kasnjenje. Da li su u pitanju drajveri ili ili ta kartica je iskljucivo za slusanje mjuza.
:confused:

DonCorleone91
25.2.2010, 19:15
Jbg, vojo, pogresi se u kucanju :D

Nego tebi sam vec odgovorio preko pm-a, al evo i ovde cu, problem je verovatno u drajverima, posto koliko znam te karte imaju ASIO podrsku. Probaj da skines najnovije drajvere sa neta i njih da instaliras. Ako ti se ni tad ne pojavi ta kartica u "ASIO Driver", onda probaj da instaliras asio4all :)

Dekip
28.2.2010, 13:03
'Ajde da ne otvaram novu temu.....
Masina iz profila na xp sp3.Desava mi se uglavnom da kada pustam neki film (obicno klinci crtace), wave u surround mixer-u se sam smanji na 0. I to uglavnom kada se zavrsi jedan, pa puste drugi. Koristim GOM player, a od kodeka k-lite, jedan od novijih, ne znam koji.

DonCorleone91
28.2.2010, 13:38
Hmmm...pogledaj u podesavanjima za zvuk da nije nesto slucajno kliknuto i jel ti je to od pocetka tako ili se od "skoro" desava? Verovatno je do plejera. I ako se nevaram zar GOM (ne koristim ga, pa nisam siguran)neradi ki KMPlayer, bez kodeka? :)

Dekip
28.2.2010, 14:53
Од скора. А к-лите инсталирам по инерцији. Нисам ни знао да не треба.