PDA

Prikaži potpunu verziju : Far Cry 2...


Master Neo
30.11.2005, 18:20
Gledao sam neke inserte i bruka je! zna li neko sta o njoj kad izlazi...

Ogi
1.12.2005, 0:31
Mozda mislis na Instincts koji je izasao za XBoX. Nisam cuo da izlazi za PC.

Guliver
1.12.2005, 1:32
i ja sam gledao neke repleye i nije losh vidjecemo kad dodje

F@n@T!c_KV®
1.12.2005, 15:15
Da znam za Far Cry insticts ali koliko ja znam ne izlazi za PC...

Ali igrica, prica, efekti, grafika su nesto za 10-KU!

phoenix[illusion]
2.12.2005, 20:11
Ej ljidi Far Cry 2 jos nece izaci!

Tek izlazi Far Cry: Expansion pack[ne znam pravo ime]!
A to nije iso sto i dvojka:cool:

Gorgoroth
3.12.2005, 19:09
All lies LIES I TELL YA!!! Samo pokushavaju da nas uteshe:( :( :( :( :( :(

mmilos085
4.12.2005, 1:52
All lies LIES I TELL YA!!! Samo pokushavaju da nas uteshe:( :( :( :( :( :(
Naravno...
A i kada se bilo sta sto ima u naslovu FAR pojavi kod nas...trebace nam neki GeForce TURBO GTI sa PixelShaderima 55 i tome slicno...a hvala bogu PARE NISU PROBLEM,PARA NEMA

F@n@T!c_KV®
5.12.2005, 2:12
']Ej ljidi Far Cry 2 jos nece izaci!

Tek izlazi Far Cry: Expansion pack[ne znam pravo ime]!
A to nije iso sto i dvojka:cool:


Da i to je expansion pack (Instincts) ali za PS2!

Za PC se ni ne planira!:(

Master Neo
5.12.2005, 11:50
Ma bre uvek tako ide! Prvo provere popularnost neke igre na konzolama posto je za njih lakse napraviti igru, pa tek ako je popularna naprave i za PC, posto je za komp mnoooogo teze napraviti neku igru, prvenstveno jer sony 2 je jedna jedina i ne moraju da se zamlacuju prilagodjavanjem igre za brdo konfiguracija, optimozovanjem i drugim glupostima.Polako ljudi, izaci ce, budite sigurni, a kad izadje, blago nama...;)

F@n@T!c_KV®
12.12.2005, 1:32
Ma bre uvek tako ide! Prvo provere popularnost neke igre na konzolama posto je za njih lakse napraviti igru, pa tek ako je popularna naprave i za PC, posto je za komp mnoooogo teze napraviti neku igru, prvenstveno jer sony 2 je jedna jedina i ne moraju da se zamlacuju prilagodjavanjem igre za brdo konfiguracija, optimozovanjem i drugim glupostima.Polako ljudi, izaci ce, budite sigurni, a kad izadje, blago nama...;)


Aha isto kao sto je i za Halo 2 koju i dan danas ne mogu da preazlim!

danez
13.12.2005, 0:59
Far Cry 1 je naj igra pa posle idu Riddick, Quake, i ostale budze.
Jedva cekam Far Cry 2 za PC, ako nesto cujete JAVLJAJTE!!!

Bansek
13.12.2005, 2:13
Da pitam, da li Ati-jev "The project" predstavlja demonstraciju enginea FC 2?

Do@ OldSchool
13.12.2005, 2:28
Pa ukucajte na google.com za far cry 2 i oni ce izbacit ono sto znaju o izlasku igre :) .

oklagija
18.12.2005, 0:42
Ah, FAR CRY, poceo sam ponovo da ga przim,
sav sam se ****` od 3h igranja pa sam odlucio da malo odmorim ;)

F@n@T!c_KV®
19.12.2005, 13:31
Ah, FAR CRY, poceo sam ponovo da ga przim,
sav sam se ****` od 3h igranja pa sam odlucio da malo odmorim ;)

Pa se odmaras uz forum.... To noje odmor nego ...kako da okarakterisem....ma zar je bitno!

mmilos085
19.12.2005, 14:01
Da pitam, da li Ati-jev "The project" predstavlja demonstraciju enginea FC 2?
Da predstavlja!!!
Ali kako sam ja cuo, ako ste videli TOZ SHOP demo, e to je prava prezentacija DEMOa...
Shader v3...ljudi ono izgleda eXtra...
Pa ukucajte na google.com za far cry 2 i oni ce izbacit ono sto znaju o izlasku igre .
Ima HILJADE sajtova koji se bave gamingom, a dobar deo zna da baci "BUVU", ako vest nije proverena i ako nije na oficijalnom sajtu...pozdravi je pozdravi
Pa se odmaras uz forum.... To noje odmor nego ...kako da okarakterisem....ma zar je bitno!
To ti je jos gore ubijanje vremena. Ja sam u skoli na vezbama i SMARAM SE

oklagija
19.12.2005, 20:20
Pa se odmaras uz forum.... To noje odmor nego ...kako da okarakterisem....ma zar je bitno!

Evo ponovo se odmaram.
Ali sam popi*deo, program za hvatanje screenshotova mi zakazo i 50-tak slika otislo u zaborav jbg.

DukeofSerbia
21.12.2005, 19:23
Far Cry Insticts je izasao za Xbox i gledao sam trejlere. Jezivo...

http://www.farcrygame.com/us/farcryinstincts/

SFRJ-Forever [CG]
27.12.2005, 0:07
Bla bla bla
FC:Intctics [ili kako vec] nece izaci na komp jer je to ojadjena konzlolna verzija prebacena sa kompa. Sta se palite na to kada je to ista igra sa novim skinovima, manjim brojem poligona, slabijim bump-mapingom, manjom vidljivoscu itd.
Nemojte pricati ovakve gluposti, Far Cry je best looking PC game EVER [do izlaska Obliviona] i ne pominjite Instics jer je on BEZVEZE!!!!!!

M.Silenus
27.12.2005, 11:21
']... kada je to ista igra sa novim skinovima, manjim brojem poligona, slabijim bump-mapingom, manjom vidljivoscu itd...

Da li zbog toga sto je to ista igra sa losijom grafikom, to znaci da je sama igra losija? :rolleyes:

oklagija
27.12.2005, 16:41
Da li zbog toga sto je to ista igra sa losijom grafikom, to znaci da je sama igra losija? :rolleyes:

DA, jeste

SFRJ-Forever [CG]
27.12.2005, 16:41
Da li zbog toga sto je to ista igra sa losijom grafikom, to znaci da je sama igra losija? :rolleyes:

EHM, ja sam rekao svoje, muka mi je da ponovo pisem.

F@n@T!c_KV®
28.12.2005, 1:42
Dajte ljudi sta vas je udarilo u glavu...nije sve u lepoti grafike...

Evo sad da me neko pita da li bi radije igrao HL ili HL2 definitivno bi izbrao Half Life ali prvi deo!koliko god da je Hl2 lep i uzbudljiv prvom delu nam premca.. isto tako i za neke ostale igrice koje su nakon par godina dozivele ekspanziju i napravile korak dalje u grafickom domenu!

SFRJ-Forever [CG]
28.12.2005, 22:58
Dajte ljudi sta vas je udarilo u glavu...nije sve u lepoti grafike...

Evo sad da me neko pita da li bi radije igrao HL ili HL2 definitivno bi izbrao Half Life ali prvi deo!koliko god da je Hl2 lep i uzbudljiv prvom delu nam premca.. isto tako i za neke ostale igrice koje su nakon par godina dozivele ekspanziju i napravile korak dalje u grafickom domenu!

I ja sam za HL1 jer je nekako bolji.
Neki likovi prave HL2 mod pod imenom Black Mesa, ubacujucu sve stare lokacije u novi engine i mogu da vam kazem da je stvarno vrhunski. Podjite na www.halflife2.net tamo ima raznih modova i infoa.

bruno
21.1.2006, 0:10
Da li neko zna jel postoje botovi za far cry?

IceMan
4.2.2006, 20:05
Far Cry 2 se zove Crysis i izaci ce za komp,a izdavac vise nije Ubisoft nego EA Games.Datum izlaska se jos uvek nezna.

SFRJ-Forever [CG]
4.2.2006, 23:00
Far Cry 2 se zove Crysis i izaci ce za komp,a izdavac vise nije Ubisoft nego EA Games.Datum izlaska se jos uvek nezna.

Taj novi FC jos uvjek nije potvrdjen da ce ispasti na kompu, u stvari izaci ce na XBOX360:nov_mad2: , a gledao sam i slike, koje predstavljaju nadogradjeni endzine FC1.
Ubacili su nove shadere 3.0, promjenu dana i noci, interaktivnu okolinu [kada prodjete pored neke biljke, ako je zakacite, ona se pomijera po pravilima fizike], povecanje vidnog polja i slicno :tapsh:

Ali jos uvjek nema podrske za PC :n-cc2: kreteni :n-cc2: hoce da uniste divnu igru prenoseci je na konzole za malu djecu :n-cc2:

I jos nesto, odakle ti da ce EA izbaciti igru kada je razvojni tim i igra i dalje u rukama Ubisofta :boodala:

IceMan
5.2.2006, 12:36
Bilo je dosta glasina oko toga ko će izdati novu igru Crysis zasnovanu na izuzetnom Crytek-ovom novom engineu. Napokon iz EA Gamesa je stigla zvanična potvrda da će upravo oni izdati igru.

Iz Crytek-a stižu obećanja da će kao i u svojoj prethodnoj igri (Far Cry) njihova nova igra doneti mnogo toga revolucionarnog, kako po pitanju grafike tako i što se tiče samog gameplaya.

Nažalost za sada nema nikakvih indikacija kada će se igra naći u prodaji, no imajući u vidu da će igra koristiti DirectX 10 funkcije svakako neće biti u skorijoj budućnosti jer se DX10 očekuje tek sa izlaskom Windows Vista operativnog sistema.

Ovo sam video na sajtu PC Igre i mislim da je tacno!!!

IceMan
5.2.2006, 12:42
EA has announced it will publish Crysis for the PC platform, a new first-person shooter from Crytek, the developer of Far Cry.

Crysis is an FPS based on new intellectual property and will utilise Crytek's new proprietary engine CryENGINE 2. The game is said to bring a new kind of gameplay challenge to all FPS fans, with adaptive tactics and customisation of weapons and armour vital to your success. Set in dynamic environments, mankind struggles to survive a hostile alien invasion.

Advertisement
"Our focus has always been on innovating gameplay and technology, and bringing new experiences to gamers through our original intellectual properties," says Cevat Yerli, CEO & President of Crytek. "Crysis will be a showcase for that commitment and will offer gamers from all over the world the next step in FPS gaming."

To bi bilo to!!

SFRJ-Forever [CG]
6.2.2006, 1:55
E to nisam video, inace, odlicno za nas :aplauz: