PDA

Prikaži potpunu verziju : Botovi za "Counter Strike: Source"


CYBER
1.6.2006, 14:48
da li neko zna sa kojeg linka mogu da skinem botove za cs source. jel moze neko da mi preporuci neku dobru igricu fps tipa black hawk down, far cry, vietcong... tog zanra i te hardverske zahtevnosti.

SFRJ-Forever [CG]
1.6.2006, 16:08
Botovi dolaze uz igru, u njoj su, samo trebas da upises u konzolu komandu za njihovo ubacivanje. Ne sjecam se tacno sta se upisuje, ali je isto kao i u CS-u

B@NE
1.6.2006, 16:20
nema sanse da je isto kao i u CS
ja koliko znam treba da se skine neki patch sa neta za botove,ispravite me ako nisam u pravu!

Ghost
1.6.2006, 17:35
bot_add

u konzoli kad ukucas bot pojavice ti se lista svih komadni koje imaju veze sa bot

B@NE
1.6.2006, 18:10
da samo josh jedno pitanje>
Kako da otvorim konzolu za pisanje?(tilda i plus nereaguju)

SFRJ-Forever [CG]
1.6.2006, 18:13
Tilda ne radi:confused:
Cudno, hmm, mozda moras da ukljucis konzolu u opicjama, nisam siguran, pogledaj tamo, mozda nadjes nesto.

Ja sam igrao CS:S kada sam kupio HL2, ali nije bilo nikakvih problema sa botovima i konzolom.

Propeler
1.6.2006, 18:46
Kod mene u CS Source može da se bira da li želiš botove na mapi, njihov broj i skil. Jeste li vi sigurni da imate CS Source?!

Ghost
1.6.2006, 19:34
Ја имам CSS, али изгледа постоји вше верзија.Мада давно сам ја то играо

worm4
12.2.2007, 17:19
Zna neko gde mogu da skinem dobre mape za source, i ako moze i naziv;)

Ja imam source, ali ne mogu da dodajem botove kada biram mapu, taj meni na screen-u mi lici na meni iz CS Condition Zero-a. Nemam original, ali da li mogu da update-ujem HL2 i Source, imam steam, napravio sam account, ali mi svaki put pise nesto connection failed bla, bla, bla, iako sam konektovan na net?

Inuyasha
12.2.2007, 19:32
tildu aktivirash ako dodash "- console" u ikonu na path, a botovi se ubacuju uz pomoc bot_add_t za terore i bot_add_ct za kantere...