PDA

Prikaži potpunu verziju : Ubuntu 5.10 FreeCD


K'R' HooD
30.5.2006, 23:12
:rofl: Narucio sam 50 komada (sto je dz i Bogu je drago) i stigli na carinu i oni sabani hoce neke dokazne materijale...:tapsh:
Treba neki dokaz za firmu nemam pojma posto paket nije sigurno za kucnu upotrebu... Haha, pa ne mogu da verujem sta se desava u ovoj Srbiji! Ljudi iz Holandije posalju 50 cd-ova i plate postarinu sve za dz a ovi nasi sabani traze neke gluposti... Mislim stvarno smesno :rofl:

brainZ
30.5.2006, 23:32
Do 10 diskova ne maltretiraju (meni je stizalo na kucnu adresu), ponovi narudzbu... mislim, oni jesu moroni ali sta ce ti, na kraju, 50 diskova ;) ?

Oliver
31.5.2006, 1:34
Oni misle da ćeš ti to da prodaješ.
Čim naručiš gomilu istih proizvoda, to više nije za ličnu upotrebu.

K'R' HooD
31.5.2006, 15:19
MA.. Kako sam ja to narucio posle par dana izadje nova verzija (6), ja prekinem shipment ovih 5.10 i porucim 10 komada 6ice :) Nek vrate 50, bar ce mi stici 10 novih :)
Ma meni smesno kakvi su ovi nasi... cc :rofl:

AxeZ
31.5.2006, 16:08
MA.. Kako sam ja to narucio posle par dana izadje nova verzija (6), ja prekinem shipment ovih 5.10 i porucim 10 komada 6ice :) Nek vrate 50, bar ce mi stici 10 novih :)
Ma meni smesno kakvi su ovi nasi... cc :rofl:

Kako to mislis nek vrate 50???
Vec su ih narezali i poslali....sta da rade sad oni sa njima?
Nekim ljudima stvarno treba zabraniti da uzivaju u blagodetima koje pruza OSS zajednica...

bojongo
31.5.2006, 20:56
MA.. Kako sam ja to narucio posle par dana izadje nova verzija (6), ja prekinem shipment ovih 5.10 i porucim 10 komada 6ice :) Nek vrate 50, bar ce mi stici 10 novih :)
Ma meni smesno kakvi su ovi nasi... cc :rofl:

Ti se baš dobro zabavljaš ! :mad:

I onda zbog takvih kao ti će jednog dana da prestanu da šalju bilo kome sa ovih prostora, a mi ćemo se čuditi i pitati: ZAŠTO ?

Poručio sam taj isti Ubuntu 5.10 (samo po jedan komad, dobio ukupno 6 CD-a) i oduševili su me pakovanjem za transport, kvalitetom omota i samih CD-a i naročito što je sve to besplatno. Taj kvalitet i takvu uslugu treba ceniti, a ne zloupotrebljavati !

Vladimiros
31.5.2006, 21:05
TREBA TE LINCOVATI!!!!!!!!!:n-hang:

brainZ
31.5.2006, 22:12
Ma pustite dete nek se igra...

K'R' HooD
1.6.2006, 15:27
Kako to mislis nek vrate 50???
Vec su ih narezali i poslali....sta da rade sad oni sa njima?
Haha, pa ljudi ce jos narucivati, pa nek salju tih 50 :) ccc

Ti se baš dobro zabavljaš !

I onda zbog takvih kao ti će jednog dana da prestanu da šalju bilo kome sa ovih prostora, a mi ćemo se čuditi i pitati: ZAŠTO ?

ja sam porucio toliko , sta cu ja kad ovi nasi sabani na carini ke***

TREBA TE LINCOVATI!!!!!!!!!

znam :) :) :rofl: :rofl:

Lord_Master
3.6.2006, 13:33
Ja narucio 5 kom. i stiglo mi u vrlo kratkom periodu. Lepo upakovano i za DZ :D

milke
4.6.2006, 3:27
Postoji link i za naručivanje trenutno aktuelne verzije Kubuntu 6.06 LTS, ali ne znam koliko je pametno ostavljati ovde link da bi neki #"$%# bezveze naručivali po 50 komada...

brainZ
4.6.2006, 4:30
Pa adresa je ista kao i za 5.10...

milke
4.6.2006, 11:35
Damn! Nisam znao...

Trajce_yu
6.6.2006, 11:34
Na sledećoj strani:
http://www.ubuntu.com/support/faq

naći ćeš objašnjenje da je Ubuntu problematičan kada se šalje u većim količinama baš u ovaj (ne)deo sveta - konkretno: Makedonija, Hrvatska, Srbija i Crna Gora...

Ponuđena je i mala pomoć oko toga. Dole imaš link na kome se nalazi njihova izjava o tome kako je Ubuntu "free of charge", ali napominju da više od toga i ne mogu. Pročitaj malo, ne sećam se sada baš svih detalja.

http://www.ubuntu.com/include/docs/ShipItGenericCustomsLetter.pdf


-p.s.- meni nikako da stigne, a naručivao sam ga X puta.