PDA

Prikaži potpunu verziju : Telefon ne prima SMS


Zaphod Biblbroks
31.1.2010, 0:36
Moj brat ima k550i i poslednjih 5 dana ne moze da primi sms. Ubaciovao sam kartice sva tri operatera i ista stvar, pozive moze da prima ali poruke ne. Je l ima neko ideju sta bi moglo da bude?

Netza
31.1.2010, 0:38
Desavalo se da "slucajno" nestane jedna nula iz broja sms centra, desilo se jednoj mojoj drugarici pa sam ja skroz slucajno provalio, proveri da nije to. Jedino mi to trenutno pada na pamet.

Zaphod Biblbroks
31.1.2010, 0:40
Nije to, proveravao sam sto puta. A i kod svih operatera je tako, a svi imaju razlicite brojeve za sms centar.

Željko
1.2.2010, 1:19
Nazovi podršku i pitaj... Postoji neki kod za blokiranje saobraćaja i odblokiranje... Mojoj kevi se desilo par puta..

JovanK
7.2.2010, 4:54
Desavalo se da "slucajno" nestane jedna nula iz broja sms centra, desilo se jednoj mojoj drugarici pa sam ja skroz slucajno provalio, proveri da nije to. Jedino mi to trenutno pada na pamet.

Servisni centar je samo za slanje, ne i za primanje poruka, to jest i ako je pogresan mogu da stizu poruke.

Resetuj telefon na fabricka podesavanja, ostace ti svi podaci pa probaj sta se desava. I izbrisi sve poruke iz telefona.

Zaphod Biblbroks
7.3.2010, 23:52
Ma sve sam pobrisao i resetovao i nista. Nemam pojma sta da radim :(

VojaM
8.3.2010, 19:54
Jesi li zvao call centar? Ponekad se kod njih nešto zaglupi.

Zaphod Biblbroks
10.3.2010, 23:24
Ma zvao sam ljudi, sve zive. Nije to kod samo jednog operatera pa i da mi pomognu, nego kod sva 3 i nista.

JohnnyNT
10.3.2010, 23:58
Ako je tako sa sve 3 mreže, znači da verovatno nije do operatera.Pročešljaj opet SMS podešavanja.Prvo što bi mi palo na pamet je da ti je inbox pun (glupa ideja, znam, telefon daje upozorenje kad se to desi).E ako opet ne može da prima poruke, nosi na popravku (mada neznam šta bi moglo da se pokvari).

Zaphod Biblbroks
12.3.2010, 13:43
I ja sam mislio da nosim u servis, ali ne znam ni sta moze da bude. Cackacu jos nesto, pa ako ne uspe nosim kod majstora.