PDA

Prikaži potpunu verziju : X-MEN The Official Game!!!


Erdeljan Boris
23.5.2006, 21:30
Naime imam problem sa ovom igrom, kad je pokrenem monitor mi ispise "Frequency Over Range". Isto ovo mi se desavalo sa igrom Vampire The Masquarade pa ako neko zna kako da mi pomogne nek napise post ili mi posalje PM.:a_whistli

goran.rs
23.5.2006, 22:03
Za Vampire se potrudi da resis problem,ali ova igra nikako ne vredi nerviranja ili bilo kakvog pokusaja resavanja problema.

SFRJ-Forever [CG]
23.5.2006, 23:08
Bljah, igra po filmu.......bljah, uzas, blagi uzas :icon_scra

Bolje da zaboravis na to, ja sam prestao da igram igre po filmovima od ne mogu dobro da se sjetim, valjda Spider man-a, jer se kacio mrezom za :confused: nebo:confused:

pcigre
25.5.2006, 22:01
PO meni igra nije toliko tragicno losa... Svakako nije nista posebno. Ali za ubijanje vremena moze da prodje.

EclipsE
25.5.2006, 22:25
']Bljah, igra po filmu.......bljah, uzas, blagi uzas :icon_scra

Bolje da zaboravis na to, ja sam prestao da igram igre po filmovima od ne mogu dobro da se sjetim, valjda Spider man-a, jer se kacio mrezom za :confused: nebo:confused:

:dedica:
najvise me je to nerviralo...

phoenix[illusion]
25.5.2006, 23:08
Naime imam problem sa ovom igrom, kad je pokrenem monitor mi ispise "Frequency Over Range". Isto ovo mi se desavalo sa igrom Vampire The Masquarade pa ako neko zna kako da mi pomogne nek napise post ili mi posalje PM.:a_whistli

Najverovatnije ti se iskrivio pin na kablu kojim se povezuje monitor sa kompjuterom, pa ti otidji u .cfg file te igre, ili reg file te igre, i ispravi rezoluciju na tvoju normalu (posto ti se najverovatnije iskrivio pin za vecu ili manju rezoluciju)