PDA

Prikaži potpunu verziju : Silent Storm


DeCoy
23.5.2006, 11:07
Ne mogu da verujem da ne postoji tema vezana za ovu igru:eek:

I originalni Silent Storm i dodatak Sentinels sam progutao u jednom dahu.
Vidim da svi hvale UFO(OK,i zasluzuje to) i ja sam ga mnogo igrao na Amigi,ali meni je ovo u neku ruku duhovni naslednik UFO-a.Ovo se pogotovo odnosi na sentinels gde je ubacen i ekonomski aspekt igre.

Pored toga Silent Storm je jedna od retkih igara gde imas mogucnost da vodis Nemce i krljas saveznike:D

skorpius
23.5.2006, 13:15
Igrao sam tu igricu super je :alealeee: :alealeee:

Covenant
8.10.2006, 20:18
Sva sreca pa ljudi ovde znaju sta je kvalitetna igra,a ova tema to pokazuje;)
Silent Storm je fantasticna igra,daleko bolja nego Commandos i klonovi,i naravno specijalitet-konacno vodite nemacke vojnike,k'o da su u WW2 ratovali samo Ameri....
Nazalost,nemam vremena da se posvetim igri u potpunosti,ali je ona sam vrh:)
Za svaku preporuku....

Shlaymara
8.10.2006, 21:12
Stvarno odlicna igra. Inace slucajno sam instalirao igru, i kad sam video da mozes igrati sa nemcima odmah me je kupila...pa jos i potezna, ihaha. Ali umalo je nisam batalio, zbog toga sto mi je na jednoj misiji(neka u rusiji) komp uvek blokirao pri izracunavanju neprijateljskih poteza. Ali to sam resio tako sto sam morao ponovo da restartujem nivo i primenim skroz drugaciju taktiku od prvobitne pa je nekako pregurao. Na ostalim nivoima nisam imao problema. A u celoj igri mi je najzanimljivije naoruzanje, znaci ima pitajbogastasvene.
Nisam ni znao da postoji neki dodatak(Sentinels), znam samo da je izasao drugi deo(srp i cekic) koji nisam ni probao zbog opste pljuvacine po njemu.
Sta ima novo u tom dodatku? Spominjete neki ekonomski aspekt. Nova kampanja?

Covenant
8.10.2006, 21:22
DeCoy je presao oba tako da cekamo njegov komentar;)
Ja nazalost nisam igrao Sentinels...

milke
9.10.2006, 0:49
Sjajna igra, taj Silent Storm ... Velika mu je mana samo to što jedan krug poteza traje večnost ! Da su bar ubrzani potezi onih jedinica koje ne se ne vide, ili da može da se bira brzina izvođenja AI igrača, bila bi još bolja ... ovako - imao sam muke da nađem dovoljno vremena da pređem više od jedne staze za dan :)
Ali igra je vrh, to stoji

BigBadVuk
9.10.2006, 13:39
Grafika ..okej-trava,fine teksture...
Окоliš..okej-može da se uništi skoro sve..
Simpatičan FRP model
Zvuk može da prođe (mada ima bisernih komentara koje upućuju likovi,al ajde de)
Krajnje zanimljiva kvazi istorijska pozadina i priča..

Jedino gde se igra nije baš pokazala je AI...u 90% slučajeva to je samo banzai juriš ka mom timu (a to se opet u 100% završava smrću).Retko kad je pokušao da mi se prišunja ili da me opkoli itd..To može da bude i zbog totalne promenjivosti okoline a kome baš nije stalo do mnogo mozganja već samo da pređe igru uz par eye-candy stvari i simpatičan back-ground..Sasvim može da prođe!

DeCoy
25.12.2006, 21:42
Uhh sa zakasnjenjem od skoro 3 meseca dajem komentare:o

Zaboravio sam u potpunosti na ovu temu...

Moji komentari vezani za Silent Storm i Sentinels:

http://isgf.grf.bg.ac.yu/~mikula/silent.htm
http://isgf.grf.bg.ac.yu/~mikula/sentinels.htm

Hammer & Siecle nisam igrao,ali je Nival prepustio rad na njemu nekom anonimnom ruskom timu pa je rezultat krajnje porazavajuci.Ni MK mu nije dao bas sjajne ocene:)