PDA

Prikaži potpunu verziju : Constantine


Daredevil 2
16.5.2006, 18:10
Da li je neko ikada igrao igru Constantine?

Mr. Garrison
16.5.2006, 18:43
ja nisam, ali ako je pribliznog kvaliteta kao i film, onda nisam mnogo propustio :)

crossover
17.5.2006, 1:23
Ja jesam, onako, manje-više klasična komercijalna igra po filmu. Mislim, nije loša, verno prati radnju filma. Ako volite pucačine i 3. lica onda odigrajte Constantine.

ivan011
17.5.2006, 13:20
ja nisam, ali ako je pribliznog kvaliteta kao i film, onda nisam mnogo propustio :)




nemoj tako konstantin je extra film:boxing:

Mr. Garrison
17.5.2006, 17:30
dobro, nemoj samo da me bijes :)

GakunGak
29.5.2006, 10:23
Ako te zanimaju okultnje mozgalice, bajanje i avantura, Konstantin.
Jedino se cuvajte pentagrama u toku instalacije

sasaksad
29.5.2006, 22:39
nije losa mada je nisam zavrsio stigne negde na pola i nema gde dalje.

Snipe
6.6.2006, 1:19
Holly Shotgun je mama u ovoj igri (rasipa sacmu u krst ovako -> +) :)
Nije losa igra a nije ni nesto extra, mada kasnije se resavaju neke mozgalice pa postane malo interesantno.
Na primer ja sam jedva skontao onaj most sto se sklapa plocu po plocu, resenje ako ne gazite po plocama koje prate mesecev ciklus necete ni sagraditi most.

ForceWare
11.8.2006, 1:31
Sad igram i dobra je, mozda ocena 80.
Najjači su spellovi koje John ima (kao naprimer roj muva, gromovi, itd.). :D

Film je extra takođe!!!

solid_snake
11.8.2006, 11:46
Constantine je odlicna igra.
Mada kratka. I previse laka cak i u normal modu.
Trebalo mi samo dva dana (9 sati da je zavrsim)

ninon
6.2.2007, 2:46
Nemogu da provalim nikako kakom da izadjem iz one sobe gdje imaju oni dugi kredenci sto se pamjeraju i sa kuglom u kojoj je onaj cini mi se prsten, MOLIM VAS POMOZITE AKO NEKO ZNA :mad: :mad: NERVIRA ME STRASNO ,10 DANA SE MUCIM DA PRODJEM ALI NI MAKAC HELPPPPPPPPPPPP!!!!!!!!

culer
6.2.2007, 13:59
Nemogu da provalim nikako kakom da izadjem iz one sobe gdje imaju oni dugi kredenci sto se pamjeraju i sa kuglom u kojoj je onaj cini mi se prsten, MOLIM VAS POMOZITE AKO NEKO ZNA :mad: :mad: NERVIRA ME STRASNO ,10 DANA SE MUCIM DA PRODJEM ALI NI MAKAC HELPPPPPPPPPPPP!!!!!!!!
pogledaj na netu nadji neki walkthrough

imas na http://www.neoseeker.com/Games/Products/PS2/constantine/faqs.html
prilicno dobro uradjen faq :D:D:Dnadam se da ces preci:qliranje: :qliranje: :dedica:

Nash Knight
6.2.2007, 19:35
Da je igra radjena po fenomenalnom stripu a ne po uzasnom filmu, uzeo bi je odmah. Ovako, pass..

ninon
7.2.2007, 20:17
pogledaj na netu nadji neki walkthrough

imas na http://www.neoseeker.com/Games/Products/PS2/constantine/faqs.html
prilicno dobro uradjen faq :D:D:Dnadam se da ces preci:qliranje: :qliranje: :dedica:


hej culer uspio sam, hvala puno kako da castim,ajd na PIVU :tapsh: :) :aplauz:

culer
7.2.2007, 20:54
hej culer uspio sam, hvala puno kako da castim,ajd na PIVU :tapsh: :) :aplauz:
moze jedan dan . Ce se dogovorimo :D:D:D:qliranje: :qliranje: :rofl: drago mi je da su uspeo !!!