PDA

Prikaži potpunu verziju : Samsung New PC Studio


Teniser
10.11.2009, 21:56
Imam problem sa povezivanjem telefona sa kompom. Naime, kupio sam Samsung C3050, koji podrzava samo program Samsung New PC Studio kojeg sam nabavio sa neta i uspesno instalirao. Kada povezem telefon i komp putem USB-a, iskoci mi obavestenje "found new hardware" i krece instalacija CUSTT13 Development Platform. Medjutim, instalacija je bezuspesna, tj. kaze da je naislo na problem blabla..na Samsung forumu sam procitao da su svi naisli na taj problem, a jedan forumas je rekao da je problem resio tako sto je skinuo pomenuti driver sa neta, a link naravno nije dao..ja sam iskopao ceo Google, Yahoo!, Samsung sajtove, a driver nisam nasao. Bio bih vam i vise nego zahvalan ako biste mi pronasli taj driver.

PS. Ovo nije diskusija samo o mom problemu, vec o kompletnom programu Samsung New PC Studio;)

Vanj@
15.11.2009, 8:53
Nije do Samsung New PC Studio problem već do drajvera za USB konekciju tvog telefona , ja imam GT s5230 i takođe je bilo potrebno da instaliram drajver da bi PCStudio i Windows prepoznali hardver tj. telefon. Meni je naravno uz telefon došao i potreban softver i drajveri. Mogu da ti postavim na net drajver za moj tel. mozda ti pomogne ... odakle znaš .

Nestor
26.5.2013, 23:37
Kako da prebacim muziku direktno u memorisku karticu a ne prvo u telefon pa da iz telefona prebacujem u memorisku?

JovanK
28.5.2013, 0:23
Kako da prebacim muziku direktno u memorisku karticu a ne prvo u telefon pa da iz telefona prebacujem u memorisku?

Koji telefon. Povezi ga u mass storage modu, gdje ce ti konekcija sa racunarom raditi kao externi disk.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 997 using Tapatalk 2

Nestor
28.5.2013, 16:28
Koji telefon. Povezi ga u mass storage modu, gdje ce ti konekcija sa racunarom raditi kao externi disk.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 997 using Tapatalk 2

Samsung S3600. A kako se povezuje u mass storage modu?

sale94
28.5.2013, 17:35
Prosto povezi fon na komp preko usb-a otvori my computer i videces novu ikonu ispod c i d pisace ti nesto tipa new disk f il nesto slicno i bice drugacija ikona, slicno ko flash kad se povezuje.


Ako kojim slucajem nece tek tako, onda povezes fon i uzmes pa pogledas u fon obicno imaju 3 opcije medju kojima je file transfer(preko samsung studia) , printing, i mass storage.