PDA

Prikaži potpunu verziju : The Matrix The Path of Neo


glisa
13.5.2006, 16:29
Da li ima neki trik kako mogu da igram matrix path of neo na mojoj grafickoj imam 3d analyzing dali postoji neki drugi program koji moze da poboljsa graficku GeForce MX440 AGP8X 64mb pomozite ako boga znate.

SFRJ-Forever [CG]
13.5.2006, 17:34
Ako si ti pametan ti ces tu igru zaboraviti prije nego sto je upalis jer je ta igra ocajna. Enter the matrix je 10 puta bolji :n_klanja:

Inace, igra je uzasno optimizovana, ima uzasne kontrole, grafiku, da ne pricamo o igrivosti.....

E da, odgovor na pitanje, ne, ne mozes igrati neoptimizovanu, novu igru na grafickoj staroj oko 6 godina :ciao:

VladarTame
13.5.2006, 17:36
Matrix Path Of Neo je uzasna igra ja je jednostavno ne podnosim.I ne isplati se ni igrati majke mi.

Jack Sparrow
13.5.2006, 18:26
Ako si pametan poslusaj sve ove postove igra je toliko ocajna da ne moze biti gora... , sa naj nabijenijim efektima i rezolucijom tetris ju sabija ... a bolje da ne komentarisem gamplay .... pa sad odluci ;)

Ghost
13.5.2006, 20:12
Батали то и играј нешто лепше.:dedica:

IceMan
14.5.2006, 20:42
Slazem se svima postovima gore,igra je ocajna.

Батали то и играј нешто лепше.
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Sa GF4 MX?:rofl: :rofl: :rofl:

Propeler
14.5.2006, 21:38
Ej ljudi, a zašto kad pokrenem igru vidim samo crn ekran i Neovu glavu kako pliva po monitoru!? I to još šuplja, nema oči ni uši i otvor na vratu!!!??? Probao sam i neke starije drajvere ali ne pomaže. Jel ima neko ko je imao sličan problem pa da mi kaže rešenje.

SFRJ-Forever [CG]
14.5.2006, 23:21
Ej ljudi, a zašto kad pokrenem igru vidim samo crn ekran i Neovu glavu kako pliva po monitoru!? I to još šuplja, nema oči ni uši i otvor na vratu!!!??? Probao sam i neke starije drajvere ali ne pomaže. Jel ima neko ko je imao sličan problem pa da mi kaže rešenje.

Ma covece, zar nisi citao prosle postove :confused:

Jesmo li fino objasnili da je igra ocajna, sta se trudis da je uopste upalis :confused:

Propeler
15.5.2006, 18:42
Ma čitao sam ali kad sam je već dobio od drugara, instalirao, menjao drajvere zbog nje... onda već da je i pokrenem. To sad nije zbog igre nego zbog inata. Što sad neće da mi radi mamu joj... Inače, ono malo grafike što vidim na početku deluje mi mnooogo konzolaški tako da je to već u startu loš utisak.

VladarTame
15.5.2006, 18:44
Da ti ja predlozi ti nemoj da se vise sa tom igricom opterecujes nije vrijedna i ni jedan ti drajver nece pomoci ako je tvoja graficka ne moze da podnese jednostavno ja bi se prestao truditi.

Propeler
15.5.2006, 21:25
...ni jedan ti drajver nece pomoci ako je tvoja graficka ne moze da podnese...
Grafika je x800 tako da ne verujem da je problem u shaderima, ako si na to mislio.

GrimReaper
15.5.2006, 21:30
Grafika je x800 tako da ne verujem da je problem u shaderima, ako si na to mislio.
Jel imash najnovije drajvere? Probaj i sa Omega Driverima - www.omegadrivers.net .

Daredevil 2
15.5.2006, 22:48
Jedna od igrica sa najboljom grafikom.Jes' da su kontrole malo sje***e ali kad se naviknete...igra koju vredi igrati!!!

glisa
15.5.2006, 22:52
GrimReaper ti si ovde ispao fer nadam se da ce mi pomoci taj sajt sto si mi dao hvala ti,ti si moj covek:ciao:

glisa
15.5.2006, 23:15
Jedna od igrica sa najboljom grafikom.Jes' da su kontrole malo sje***e ali kad se naviknete...igra koju vredi igrati!!!


Ja te tu podrzavam.

Daredevil 2
16.5.2006, 0:47
Matrix The Path of Neo je dobra igrica i ne znam zasto je svi toliko mrze!:confused:

[Imzadi]
16.5.2006, 1:16
Teme "The Matrix the path of Neo" i "The Matrix the path of Neo - pomagajte drugovi!" su spojene jer su gotovo iste.
Zamolila bih članove da prestanu sa vređanjem (pogotovo na verskoj osnovi!:dedica: ), jer će im poruke biti brisane i ubuduće, a ako to ne pomogne sledi zaključavanje teme i sve ostalo što sledi. Dakle, držite se teme i budite malo ozbiljniji. Takođe bih vas zamolila da vršite pretragu tema pre nego postavite novu. Hvala.

ForceWare
1.6.2006, 19:17
Igricu treba sahraniti negde duboko, duboko...

Ili je možda dati đavolu u paklu da sa njom muči gamere. :dzavo: :n-cc2:

GrimReaper
2.6.2006, 14:29
Igri apsolutno nishta narochito ne fali, chak shtavishe, zanimljiva je (naravno, ako imash strpljenja da predjesh sve one tutoriale).

SFRJ-Forever [CG]
2.6.2006, 15:19
Igra je dobra i zanimljiva onima koji nisu odigrali poooooooovecu kolicinu igrara pa to mogu reci, drugima koji su veterani igra je cisti crap:odoK:

ForceWare
2.6.2006, 16:23
Igra može biti zanimljiva... :boodala:

Da, za onoga ko je slep i ne vidi zrnastu grafiku ravnu onoj na Segi.

Ko ovo bude igrao on nije normalan.:kreza:

W.Axl Rose
6.6.2006, 12:50
Igra može biti zanimljiva... :boodala:

Da, za onoga ko je slep i ne vidi zrnastu grafiku ravnu onoj na Segi.

Ko ovo bude igrao on nije normalan.:kreza:


Da li si je ti igrao?????Ja jesam i meni je odlicna,svako ima pravo na svoje misljenje,ako ti path of neo ne odgovara koja ti je najomiljenija igrica bas da je igram da vidim grafiku na tom cudu.

ForceWare
6.6.2006, 15:34
Najomiljenija Oblivion i FEAR pa ti sad uporedi:

FEAR & Oblivion vs. Matrix Path of Neo

Gameplay 9 i 8 ---------- 5
Grafika 10 i 10 -------- 2
Audio 9 i 10 ---------- 8

Matrix Path of Neo :rofl:

W.Axl Rose
23.7.2006, 22:12
Jeste Oblivion i F.E.A.R. je graficki bolji ali spica zadnja u path of neo je 3345 puta bolje uradjena nego u F.E.A.R.-u i oblivionu zajedno.

W.Axl Rose
23.7.2006, 22:15
Igra može biti zanimljiva... :boodala:

Da, za onoga ko je slep i ne vidi zrnastu grafiku ravnu onoj na Segi.

Ko ovo bude igrao on nije normalan.:kreza:

Da ako si ti video zrnastu grafiku zanci da si je igrao,a sam si rekao ko ovo bude igrao on nije normalan.:kreza:

holodoc
23.7.2006, 22:18
"Path of Neo" u određenim trenucima redefiniše sintagmu "biti Bog"!

Samo se treba navići na užasnu kameru:)

Inače intro "Path of Neo" je jedan od boljih koje sam video. A jeli uopšte neko shvatio šta je poenta onog tumaranja po brodu (otključa se na neki način ne mogu sada da se setim kako i onda možeš da šetaš po brodu samo što u nekim komorama tada ima nekih krava i gluposti):)

@W.Axl Rose
Pa probaj da poteraš grafiku na nešto iznad "Level 1" podešavanja ;)

ForceWare
24.7.2006, 13:41
Da ako si ti video zrnastu grafiku zanci da si je igrao,a sam si rekao ko ovo bude igrao on nije normalan.:kreza:

Pokrenuo sam je jednom ukljucio 1024 sa sve high podesavanjima i kad sam video Nea kako je uradjen odma' mi se ogadila sva 3 dela filma koji je extra za razliku od ovog %^%^$##@. :D

Igrati znaci preci igru ili bar stici do pola pod igranjem ne podrazumevam upaliti igricu i ugasiti je posle prvog minuta razocarenja. :confused:

W.Axl Rose
26.7.2006, 23:40
"Path of Neo" u određenim trenucima redefiniše sintagmu "biti Bog"!

Samo se treba navići na užasnu kameru:)

Inače intro "Path of Neo" je jedan od boljih koje sam video. A jeli uopšte neko shvatio šta je poenta onog tumaranja po brodu (otključa se na neki način ne mogu sada da se setim kako i onda možeš da šetaš po brodu samo što u nekim komorama tada ima nekih krava i gluposti):)

@W.Axl Rose
Pa probaj da poteraš grafiku na nešto iznad "Level 1" podešavanja ;)
U taj brod su stavljeni igraci koji nisu korisceni u igri
ja igram na grafici level 8

W.Axl Rose
26.7.2006, 23:46
Pokrenuo sam je jednom ukljucio 1024 sa sve high podesavanjima i kad sam video Nea kako je uradjen odma' mi se ogadila sva 3 dela filma koji je extra za razliku od ovog %^%^$##@. :D

Igrati znaci preci igru ili bar stici do pola pod igranjem ne podrazumevam upaliti igricu i ugasiti je posle prvog minuta razocarenja. :confused:

neo je dobro uradjen spreda ali sa strane mu je mnogo velik nos,a ti si iskljucio
odma na prvom nivou,kada predjes sve tutorijale igra je zaista odlicno uradjena skini sa interneta saved games pa onda igraj neki nivo iz filma,ja ti savetujem onaj nivo kada se neo bori protiv smitova sa motkom,i videces da igra nije tako losa.:biglaugh:

holodoc
26.7.2006, 23:58
U taj brod su stavljeni igraci koji nisu korisceni u igri
ja igram na grafici level 8

Šta oćeš da kažeš da krava nije korišćena u Matrix-u?:)

W.Axl Rose
27.7.2006, 12:27
Šta oćeš da kažeš da krava nije korišćena u Matrix-u?:)
To su igraci koji su stavljeni za probu i nisu korisceni tokom igre.Cak se u jednoj spici vidi neo koji je stavljen u taj brod a u toj misij sa te spice neo potpuno drugacije izgleda.

holodoc
27.7.2006, 17:06
Da, igrica je u početku totalno „lame“ posebno što su stvarno preterali sa dužinom tutorijala. Jedino što još nisam uvežbavao u tim prvim misijama je kako da raznosim mleko po gradu ;)

E sad, „kao što neko reče“ igrica je stvarno malo „lame“ na početku i treba dobrih par sati da se stigne do interesantnog dela.

E sad, kada prvi put osetite moć „Matrix-a“ u svojim žilama dok se u epizodi „Showdown“ obračunavate sa agentom Smith-om, uz maestralnu koreografiju pokreta, poletećete. Tu tek „Path of Neo“ počinje! Nemoguće je opisati osećaj kada prvi put „lansirate“ Smith-a u vazduh ili ga bacite pod voz. Ajde neka mi neko kaže da se razočarao „He is the One“ epizodom u kojoj Neo po prvi put dobija specijalne combo pokrete kojima može istovremeno da „obradi“ svu trojicu agenta. Ili recimo fantastičan „Burly Braw“ u kome tek možete da osetite šta znači imati moć za obračun sa stotinama Smith-ova. A tek poslednji obračun kada ste „pokupili“ sve combo pokrete! Kao što i sama muzika u tom dulelu vuče na kantri i sam obračun je izveden baš u tom stilu.

Naravno, pravu poslasticu čine odstupanja od prikazanog materijala u filmovima. Recimo odluka da poslednji nivo bude obračun sa Mega verzijom ******* (neću da kažem kime jer čemu onda igrati igricu).
Takođe, vredi pogledati specijalan film urađen za potrebe uvoda u poslednji nivo koji je kompletno urađen u računaru.

Samo me stalno iznerviraju „sprite“ verzije braće Vašovski koji najavljuju ovaj nivo.

Constantine
29.7.2006, 20:16
Da, igrica je u početku totalno „lame“ posebno što su stvarno preterali sa dužinom tutorijala. Jedino što još nisam uvežbavao u tim prvim misijama je kako da raznosim mleko po gradu ;)

E sad, „kao što neko reče“ igrica je stvarno malo „lame“ na početku i treba dobrih par sati da se stigne do interesantnog dela.

E sad, kada prvi put osetite moć „Matrix-a“ u svojim žilama dok se u epizodi „Showdown“ obračunavate sa agentom Smith-om, uz maestralnu koreografiju pokreta, poletećete. Tu tek „Path of Neo“ počinje! Nemoguće je opisati osećaj kada prvi put „lansirate“ Smith-a u vazduh ili ga bacite pod voz. Ajde neka mi neko kaže da se razočarao „He is the One“ epizodom u kojoj Neo po prvi put dobija specijalne combo pokrete kojima može istovremeno da „obradi“ svu trojicu agenta. Ili recimo fantastičan „Burly Braw“ u kome tek možete da osetite šta znači imati moć za obračun sa stotinama Smith-ova. A tek poslednji obračun kada ste „pokupili“ sve combo pokrete! Kao što i sama muzika u tom dulelu vuče na kantri i sam obračun je izveden baš u tom stilu.

Naravno, pravu poslasticu čine odstupanja od prikazanog materijala u filmovima. Recimo odluka da poslednji nivo bude obračun sa Mega verzijom ******* (neću da kažem kime jer čemu onda igrati igricu).
Takođe, vredi pogledati specijalan film urađen za potrebe uvoda u poslednji nivo koji je kompletno urađen u računaru.

Samo me stalno iznerviraju „sprite“ verzije braće Vašovski koji najavljuju ovaj nivo.

Mislim da si zaboravio da pomenes nivo Serpah apology koji je mozda i najbolji u celoj igri:D

holodoc
29.7.2006, 23:45
A da:rofl: :rofl:

Ono kad se "lemaju" četkama u bioskopu.:rofl: E a dobra fora je što su na platnu u pozadini stavili,....:D E pa nećemo da kažemo zbog onih koji će tek da igraju ovo.

Još onaj mentol u publici:boodala:

ForceWare
5.8.2006, 19:48
Dodela novih reputacija je ostavila utisak na mene.
Ponovo reagujem i molim vas The Matrix Path of Neo zaobilazite u sirokom luku
(pozeljno je, ali ne i obavezno, da luk bude veoooooooma sirok).
Bacite je pre nego sto je ukljucite, verujte meni a ne ovim zaludjenicima i napaljencima na sheet igrice.
Ukljucite Solitaire ili pustite neki film, bice vam zabavnije nego ovo da igrate.

Dreamfall
5.8.2006, 23:34
Dodela novih reputacija je ostavila utisak na mene.
Ponovo reagujem i molim vas The Matrix Path of Neo zaobilazite u sirokom luku
(pozeljno je, ali ne i obavezno, da luk bude veoooooooma sirok).
Bacite je pre nego sto je ukljucite, verujte meni a ne ovim zaludjenicima i napaljencima na sheet igrice.
Ukljucite Solitaire ili pustite neki film, bice vam zabavnije nego ovo da igrate.
Nemoj tako igra jeste CRAP:kreza: ,ali nemoj da vredjas zaludj**ike vole ljudi sheet igrice pa to ti je,svako ima svoj ukus.Inache matrix je zabavan dok ne prodjesh tutorijal posle pochinje da biva dosadno i zamorno gledati Nea(koji ne lichi na sebe, a odeca mu bljeshti ne znam samo zashto)da posezete(kao ja) za sledecom radnjom:Control Panel/Add Remove Programs/Matrix The Path of Neo/Yes(kada pita da li stvarno 'oces da igru deinstaliras)posle ovoga ,kliknes 2x na ikonu za F.E.A.R. i igras neshto (mnogo)zabavnije i (graficki) realnije.

ForceWare
5.8.2006, 23:46
Jel tako ?
Nemoj tako igra jeste CRAP:kreza: ,ali nemoj da vredjas zaludj**ike vole ljudi sheet igrice pa to ti je,svako ima svoj ukus.Inache matrix je zabavan dok ne prodjesh tutorijal posle pochinje da biva dosadno i zamorno gledati Nea(koji ne lichi na sebe, a odeca mu bljeshti ne znam samo zashto)da posezete(kao ja) za sledecom radnjom:Control Panel/Add Remove Programs/Matrix The Path of Neo/Yes(kada pita da li stvarno 'oces da igru deinstaliras)posle ovoga ,kliknes 2x na ikonu za F.E.A.R. i igras neshto (mnogo)zabavnije i (graficki) realnije.

Tako je !!!

ForceWare
5.8.2006, 23:50
U pravu si sto se ja uzbudjujem sto se oni pale na njesra games. Nek igraju bole me...

culer
7.2.2007, 23:56
Ne brate igra je extra jedina igra koju sam pozeleo da predjem vise od dva puta.mogu ceo dan da se peglam i izvaljujem nove komboe .igra obecava i extra je.daj boze da izadje nastavak:ciao: :tapsh: :tapsh: :alealeee: