PDA

Prikaži potpunu verziju : Diablo, Sacred,... šta dalje?


mstevan
15.5.2006, 22:33
Elem, koja bi bila preporuka za neku slicnu igru u ovom stilu. Znači manje priče više akcije i tako to. Probao sam NEWERWINTER i ugusise me silni dijalozi, KOTOR
je iz 3 lica pa i to nije to ( a i tamo znaju da se razdivane), ETROM pa... Dobio je sasvim zasluzenu ocenu u SK... Predlozi?

Jolpaz Jolpaz
15.5.2006, 23:30
blade & sword

voodoo_
16.5.2006, 8:18
Restricted Area?

darthmajor
16.5.2006, 9:58
Naslednici Diabla su Sacred, Divine Divinity i Cult, mada nemaju tu karizmu kao diablo. Preporucujem ti da ipak ljudski problas KotOR posto su i mene prvo smarali dijalozi, a danas vec necu ni da pogledam ovakve tabacine...e, da jos u ovu kategoriju spadaju i Dungeon Siege 1 & 2.

-Vertex-
16.5.2006, 11:33
Divine Divinity i Cult NEMOJ ni da probas, katastrofa....
Probaj "Arcanum", ja ga sada igram, odlicna igra...

voodoo_
16.5.2006, 11:56
KAko nekog mogu da smaraju dijalozi u kotoru, pa nije to suv tekst ko u Balduru recimo nego ga izgovaraju pravi pozorišni glumci, ko da gledaš visokobudžetni film...

JANISKO
16.5.2006, 14:47
Dungeon siege 2

Guardian
16.5.2006, 18:07
Probaj Fable.Igrica nije loša,dosta je kratka,nema puno dijaloga,zabavna je!

Diablo
16.5.2006, 19:22
Trebalo bi da probas Dungeon Siege II, ja sam ga igrao pre oko pola godine, i koliko se secam ima solidan broj dijaloga(mada ja obozavam da saznam sve delove i delice igre) i dosta je duga je pa ce ti "tabanje" duze trajati.:D

P.S. Da li si igrao jednu igru iz serijala Diabla ili celo serijal?

mstevan
16.5.2006, 22:36
Hvala na savetima, Dungeon Siege sam igrao i zaboravio sam da to napomenem, inace odlican je. Diablo sam igrao sve delove (Diablo, Hellfire, Diablo 2, Lord of Destruction), tako da cu se uzdati u vase savete pa probati da nabavim te naslove sto ste naveli. Hvala svima.

Atila
17.5.2006, 0:43
Што се RPG-а тиче почетник сам, ал' препоричио би' Oblivion.Дијалога има, ал' су углавном кратки и у потпуности везани за quest-ове и уопште није сморно слушати их.Играње у првом лицу је императив, а акције има кол'ко волиш.

Srlandand
1.7.2006, 11:15
Uzmi Fate. Igra je mala, brzo se predje i monotona je, ali mozda ti se svidi. Moja preporuka ti je Morrowind, ali on se igra iz prvog i treceg lica.

milann
1.7.2006, 11:32
TITAN QUEST!!!

6am3 Fana71c
1.7.2006, 15:12
Diablo, Sacred,... šta dalje? - sta dalje? pa dusevna bolnica "Laza Lazarevic"... dajte bre ljudi preterujete ga, ne mogu da verujem da SAMO to volite da igrate

tomas
1.7.2006, 16:10
Diablo, Sacred,... šta dalje? - sta dalje? pa dusevna bolnica "Laza Lazarevic"... dajte bre ljudi preterujete ga, ne mogu da verujem da SAMO to volite da igrate

a zasto to tebi smeta,nek igra ko shta voli... shta ti igrash :nov_mad2:

goran.rs
1.7.2006, 17:16
TITAN QUEST!!!


Ovo je dobar predlog...

Nash Knight
1.7.2006, 18:03
KAko nekog mogu da smaraju dijalozi u kotoru, pa nije to suv tekst ko u Balduru recimo nego ga izgovaraju pravi pozorišni glumci, ko da gledaš visokobudžetni film...

I pored sve moje volje nisam mogao da predjem preko ovoga... Kako to mislis 'suv tekst' u Balduru???? BG ima najbolji scenario i najbolje dijaloge u svim igrama uopste?!?!?! Ako si mislio na to sto je tekst ispisan a nije u obliku digitalizovanog govora, to je drugo, a ni to nije tacno: BG ima jako puno zvucnih dijaloga, ali ima puno dijaloga uopste i nisu mogli svi da budu digitalizovani jer bi tako stajao na 10 DVDa. A btw. govor tj. glasovna gluma u BGu je kvalitetniji od one u KOTORu.

Ali da ne duzimo ovu raspravu posto coveka ocigledno interesuju akcioni FRPi

Mario Pavićević
1.7.2006, 18:36
Mislim da nije bas za poredjenje KOTOR je nesto sto asocira na film i tako itreba da deluje jer je po filmu i radjeno dok je BG vise u fazonu neke knjige tako da su i zapleti u njemu takvi.Sad diskutabilno je da li su oba nesto ekstra dobri ili slicno (opet se BG ne moze porediti sa recimo pricom i dijalozima u Arcanumu) ali sve ovo ide u :offtopic:

Bifrost
2.7.2006, 11:54
Probaj "Silver" ima odlicnu pricu i jako zanimlivo izvodjenje.

nikdon
2.7.2006, 15:23
Braco,ljudi Fallout 3 al kad izadje!:eek:

N_i_k_o_l_a
3.7.2006, 19:34
Nox, Revenant, Evil Islands :)

Druidius
21.7.2006, 14:43
A sta mislis o mmorpg?Guild Wars recimo...pozzz

Red Dragon
21.7.2006, 16:19
A sta mislite o igri Lionheart:Legacy of the Crusader.
Tu su igru dosta poredili sa Diablom i Fallout-om, jer je preuzela dosta toga od njih.
Ima dosta zanimljivu radnju.

Ako nekog zanima, mislim da postoji i neki jako mator rpg, mislim da se zove Gorasul. Ne znam mnogo o njemu, davno je izasao, ali kazu da je bio veoma popularan kada se pojavio.

polarnimeda
24.7.2006, 0:25
Rekose ti vec 2 coveka- TITAN QUEST!! Hvale ga i kude jer previse lici na Diablo! Samo skini patch da ti verzija bude 1.0.8.- meni se 1.0.1. crash-ovao ;)

Nemesis
24.7.2006, 1:24
Ako te zanima nesto kao Diablo mozes da probas Throne of Darkness. Malo je slozeniji jer vodis odjednom cetiri lika.

Mario Pavićević
24.7.2006, 11:14
O Gorasul mozete procitati ovde http://www.gamerstemple.com/games/000222/000222r01.asp
nije se bas njaolje pokazao:opanachke

JANISKO
3.8.2006, 3:55
Po meni Titan Quest!!!

mmn2911
3.8.2006, 11:28
Ako te zanima nesto kao Diablo mozes da probas Throne of Darkness. Malo je slozeniji jer vodis odjednom cetiri lika.

Probao sam i vise mi se svidja od Diabla (ne znam ni sto)...
Ali je takodje zesca kopija istog :(

mstevan
5.11.2006, 21:38
Titan Quest je za sada najbolje resenje, sa patchem 1.20 radi super.

Miki
28.11.2006, 10:02
Slažem se da je Titan Quest dobra igra. Lepa grafika, odmor za mozak...lupaš i ne misliš. Ja sam pre neki dan završio na normal nivou. Sad pokušavam da instaliram Divine Divinity ali instalacija nikako da prodje. Skoro sam kupio novi računar sa DualCore procesorom i nikako ne uspevam da je pustim, a ranije sam na Pentium 2 mogao da je bar instaliram ako ništa drugo. Ono što me interesuje je da li je moguće da ne mogu da instaliram zbog nove ploče i procesora ili je nešto drugo u pitanju?

LunaticRS
6.12.2006, 10:36
JA cekam Sacred II.

voodoo_
6.12.2006, 13:28
Slažem se da je Titan Quest dobra igra. Lepa grafika, odmor za mozak...lupaš i ne misliš. Ja sam pre neki dan završio na normal nivou. Sad pokušavam da instaliram Divine Divinity ali instalacija nikako da prodje. Skoro sam kupio novi računar sa DualCore procesorom i nikako ne uspevam da je pustim, a ranije sam na Pentium 2 mogao da je bar instaliram ako ništa drugo. Ono što me interesuje je da li je moguće da ne mogu da instaliram zbog nove ploče i procesora ili je nešto drugo u pitanju?
Probaj da isključiš drugo jezgro u task manageru dok instaliraš.

rale77
27.12.2006, 12:35
BRZI ODGOVOR\r\n\r\nOvo je šablon za unos brzih odgovora.\r\n\r\nTekst ne unosite direktno ovde, već kliknite na odgovarajuće dugme ispod poruke na koju odgovarate (dole desno).

Renee
27.12.2006, 13:38
Diablo, Sacred, Titan Quest